سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۱۹:۲۵Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر ایران»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
جواد ترک آبادی به العهد گفت، رویکرد دانشجویان ایرانی پس از شهادت دانشمندان کشورمان، ادامه راه علمی آنان با توان بیشتر است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق ضمن محکوم کردن ترور شهید فخری زاده،این اقدام را نشانه بیچارگی و کوچک بودن عاملان آن دانست.
سفیر ایران در کرواسی در توییتر خود نوشت؛ در پی اقدام تروریستی اخیر در به شهادت رساندن دکتر محسن فخری زاده دولت کرواسی این اقدام را محکوم و خواستار خویشتنداری از هرگونه عملی شد که موجب بی ثباتی در منطقه می شود.
جواد ترک آبادی سفیر ایران در سوریه ترور دانشمند هسته ای و دفاعی کشورمان را نشانه بدبختی و حقارت عاملان این اقدام دانست.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سفیر ایران در نشست اختتامیه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اتریش گفت: ساختارهای اقتصادی بین ایران و اتریش در بین کشورهای اروپایی یکی از قابل قبول ترین ها محسوب می گردد.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
سفیر ایران در ژنو خواستار واکنش قاطع سازمان ملل به ترور فخری زاده شد، شهید فخری زاده سردار شهید پدافند غیرعامل، موافقت مجلس با کلیات طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها، لزوم حمایت دولت از جمع آوری آب های سطحی برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
باکو – ایرنا – سفیر ایران در باکو گفت : برقراری روابط نزدیکتر و گرمتر با کشورهای همسایه، به ویژه با کشور دوست و برادر جمهوری آذربایجان جزو اصول سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است و حمایت از تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان از مواضع اصولی نظام جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود.
شفقنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقناافغانستان – سخنگوی گروه طالبان در قطر می گوید هیئت این گروه به رهبری دین محمد حنیف با هیئت ایران به رهبری حمید رضا دهقانی سفیر آن کشور در دوحه ملاقات کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۵۶   + ۴۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در ژنو، با ارسال نامه ای به خانم میشل باشلت کمیسر عالی حقوق بشر ضرورت واکنش قاطع سازوکارهای حقوق بشری سازمان ملل نسبت به ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته کشورمان را یادآور شد.
خاورمیانه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۵۱    
سفیر ایران در قطر با هیئت طالبان دیدار کرده و مذاکرات صلح در دوحه را مورد بحث قرار دادند. به گزارش خبرگزاری خاورمیانه، محمد نعیم، سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر در حساب توئیتر خود نگاشته است که این دیدار شام دیروز در دوحه انجام شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در دمشق در دیدار با گروه های مقاومت فلسطین تأکید کرد که ترور دانشمند برجسته هسته ای کشور بدون مجازات عاملان این اقدام باقی نخواهد ماند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۲:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در برزیل با ژنرال آگوستو هلنو وزیر امنیت دولت برزیل در محل کاخ ریاست جمهوری این کشور ملاقات کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در تفلیس، امروز در دیدار با وزیر امور خارجه گرجستان، رونوشت استوارنامه خود را تقدیم وی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
موسی ابومرزوق عضو دفتر سیاسی حماس در گفت وگو با سفیر ایران در قطر، ترور شهید محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای و دفاعی ایران را محکوم کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوشنبه با وزیر صنایع و فناوری های نوین تاجیکستان دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۵:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- هیاتی از دفتر سیاسی طالبان با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در قطر با سفیر ایران در دوحه دیدار کردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: هیاتی از دفتر سیاسی طالبان با حضور در سفارت جمهوری اسلامی ایران در قطر با حمید رضا دهقانی سفیر ایران در این کشور عربی دیدار کردند. سفارت ایران در قطر در حساب توییتری خود در این زمینه نوشت: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش عالی و تحقیقات علمی در دولت نجات ملی، شهادت دانشمند هسته ای ایران را به مقام معظم رهبری، ملت ایران و امت اسلامی تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مسکو -ایرنا- شیخ راویل عین الدین رئیس شورای مفتیان روسیه در پیامی به کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه ترور شهید محسن فخری زاده را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
شیخ راویل عین الدین رئیس شورای مفتیان و اداره دینی مسلمانان روسیه در پیامی به سفیر ایران ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته ایرانی را محکوم و به دولت و ملت ایران تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۳:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - حسن ایرلو سفیر جمهوری اسلامی ایران در یمن روز یکشنبه با وزیر آموزش عالی این کشور در صنعا دیدار و در خصوص همکاری های دوجانبه رایزنی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سفیر ایران در یمن روز یکشنبه با وزیر آموزش عالی یمن دیدار و درباره روابط دوجانبه گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف عراقیون عراق در گفت و گو با سفیر ایران در بغداد، ضمن محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده با رهبری، ملت و دولت ایران ابراز همدردی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۶:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با سفیر ایران در بغداد ضمن محکومیت جنایت ترور شهید محسن فخری زاده ، گفت: این دانشمند شهید زندگی خود را وقف مردم کشورش کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۵۹    
شفقنا- عمار حکیم رئیس ائتلاف عراقیون عراق و ایرج مسجدی سفیر ایران در این کشور امروز(یکشنبه) درباره روابط دوجانبه میان دو کشور و اوضاع منطقه و جهان دیدار و گفتگو کردند. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۳۵    
شفقنا- شیخ دکتر ماهر عبدالرزاق رئیس جنبش اصلاح و وحدت لبنان امروز(یکشنبه) با صدور بیانیه ای، شهادت محسن فخری زاده را به جمهوری اسلامی ایران اعم از رهبری، مردم و سفیر ایران در لبنان تسلیت گفت. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با سفیر ایران در عراق، ترور دانشمند هسته ای ایران را محکوم و پیام تسلیتی صادر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در کابل در دیدار با وزیر عدلیه این کشور گفت که ایران آماده است که حدود 20 هزار زندانی افغانستانی که در این کشور زندانی هستند را به افغانستان بسپارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۸    
شهادت فخری زاده پنجره جدیدی بر روی پیشرفت کشور باز می کند، بررسی ترور شهید فخری زاده با حضور وزیر اطلاعات، دیدار سفیر ایران در یمن با وزیر بهداشت یمن، رد ادعای دیدار مقامات آژانس انرژی اتمی با شهید فخری زاده برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-سفیر جمهوری اسلامی ایران در زیمبابوه با معاون رئیس جمهور این کشور به منظور تقویت همکاری های فی مابین و ارتقای مناسبات اقتصادی دو کشور دیدار کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سفیر ایران در ترکمنستان گفت: جمهوری اسلامی ایران آماده گسترش همکاریهای متقابل اقتصادی، صنعتی، فنی و مهندسی، علمی و فناوری میان تشکل و اتحادیه های بخش خصوصی با کشور جمهوری ترکمنستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سفیر ایران در پرتغال از صدور ویزای مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان و ورود این بازیکن به پرتغال خبر داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۵:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
یک سخنگوی وزارت امور خارجه انگلیس بامداد یکشنبه در پاسخ کتبی به سئوال خبرنگار ایرنا پیرامون واکنش لندن به این حادثه نوشت: ما در پی گزارش های منتشر شده در خصوص “کشته شدن” یک دانشمند هسته ای ایرانی، سریعا در پی یافتن حقیقت هستیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
حسن ایرلو سفیر جمهوری اسلامی ایران در صنعا در دیدار با وزیر بهداشت یمن بر گسترش و همکاری در حوزه بهداشت بین دو کشور و راههای تقویت آن تاکید کرد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سفیر ایران در لندن در صفحه اینستاگرام خود ضمن انتشار مطلبی درباره شهید فخری زاده به سوالات برخی کاربران در این باره پاسخ داد. سفیر ایران در لندن که در مذاکرات هسته ای نیز حضور داشته است در پاسخ به یک کاربر مبنی بر اینکه چرا آدرس محسن فخری زاده در گزارش های آژانس آمده است؟ گفت ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حمیرا ریگی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در برونئی دارالسلام، در محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده، پیامی صادر کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در کرواسی اعلام کرد: تقریبا تمام رسانه های کرواسی تصاویر سخنرانی نتانیاهو هنگام نام بردن شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران را منتشر کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد کشاورز زاده سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین روز شنبه به همراه تعدادی از دیپلمات های مقیم پکن از موزه ووهان واقع در مرکز این کشور بازدید کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس فیصل المقداد وزیر امور خارجه سوریه امشب (شنبه) در تماس تلفنی با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اقدام تروریستی در هدف قرار دادن شهید محسن فخری زاده را محکوم کرد. وی همچنین مراتب تسلیت و همدردی دولت و ملت سوریه را با دولت و ملت ایران اعلام کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت و اسکان یمن، ضمن اعلام تمایل این کشور برای همکاری با ایران در حوزه بهداشتی در دیدار با سفیر این کشور، ترور دانشمند هسته ای ایران را محکوم کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، مقداد که امروز میزبان جواد ترک آبادی سفیر ایران در دمشق بود، در دیدار با او، ترور فخری زاده را اقدامی جنایت کارانه خواند و خشم خود را نسبت به آن ابراز کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوریه در دیدار سفیر ایران در دمشق، ضمن محکوم کردن ترور دانشمند هسته ای ایران، از جامعه جهانی خواست در برابر اقدامات تروریستی این چنینی به وظایف خود عمل کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر خارجه سوریه در دیدار با سفیر ایران در دمشق، ترور شهید محسن فخری زاده را یک جنایت خواند و آن را محکوم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از خبرگزاری سانا، فیصل المقداد در دیدار با جواد ترک آبادی سفیر ایران در سوریه ...
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سفیر ایران در لندن ترور شهید فخری زاده را نقض آشکار حقوق بین الملل و معیارهای حقوق بشری خواند و گفت: انتظار داریم دولت انگلیس، دولت ها و همچنین سازمان های بین المللی به صراحت و بدون تعلل این جنایت و اقدام تحریک آمیز را محکوم کنند.
تیک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
بعیدی نژاد در کانال تلگرامی خود نوشت: شهید بزرگوار دکتر فخری زاده از دانشمندان متعهدی بود که عمر با برکت خود را به ارتقاء دانش و توان ملی کشور اختصاص داد و در همین راه جان خود را نیز فدا نمود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۸    
سفیر کشورمان در کرواسی از بازتاب ترور شهید فخری زاده در رسانه های کرواسی خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سفیر ایران در اسلام آباد گفت: ایران قطعا از حق مشروع و قانونی خود برای یافتن آمران و عاملان اصلی ترور شهید فخری زاده استفاده می کند.