دوشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۲۸May 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر ایران»

سفیر ایران در دیدار با مقامات وزارت کشاورزی طالبان ضمن آمادگی برای خرید محصولات زراعی گفت: در زمینه تأمین ماشین آلات، بذر، کود با کشاورزان افغانستان همکاری می کنیم.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سفیر ایران در مسکو در گفت وگویی مواضع کشورمان را درباره روابط دوجانبه تهران-مسکو به ویژه در شرایط جدید ایجاد شده در پی جنگ اوکراین تشریح کرد.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان در بزرگداشت خالق شاهنامه فردوسی را حکیمی توصیف کرد که همه انسان ها را به خردمندی فرا می خواند.
جماران   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از انتخاب، کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه در گفت و گو با ریانووستی با بیان اینکه روابط ما همه حوزه های سیاسی، اقتصادی و سایر حوزه ها را در بر می گیرد، گفت: تعامل تهران و مسکو در حوزه نظامی تنها به خرید تجهیزات نظامی محدود نمی شود. ...
سفیر ایران در روسیه با اشاره به انتظار مقامات تهران برای سفر پوتین به تهران در پاسخ به سفر ابراهیم رئیسی به مسکو، گفت: با وجود تحریم های کشورهای غربی علیه روسیه، روابط تجاری، سرمایه گذاری و همکاری های دوجانبه در عرصه نفت و گاز در حال افزایش ست.
نامه نیوز   ۹ ساعت پیش    
سفیر ایران در روسیه خاطر نشان کرد: روابط میان تهران و مسکو شامل تمامی حوزه های سیاسی، اقتصادی و نظامی می شود.
به گزارش ایران اکونومیست، کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه در گفت وگو با خبرگزاری ریانووستی درباره حوزه های همکاری میان تهران و مسکو به گفت وگو پرداخت. جلالی اظهار داشت: روابط میان ایران و روسیه تمامی حوزه های سیاسی، اقتصادی و زمینه های دیگر را در برمی گیرد. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
سفیر ایران در روسیه خاطر نشان کرد: روابط میان تهران و مسکو شامل تمامی حوزه های سیاسی، اقتصادی و نظامی می شود.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سفیر ایران در روسیه اعلام کرد که همکاری های بین دو کشور همه حوزه ها را در بر می گیرد و در بخش دفاعی و نظامی نیز به خرید تجهیزات محدود نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه درباره روابط دو کشور به ویژه در زمینه نظامی اظهارنظر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۲    
معین مسکلی وزارت زراعت با سفیر ایران در افغانستان و معین وزارت رفاه، کار و امور اجتماعی این کشور دیدار کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۵۹    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در پیامی بزرگداشت حماسه سرای بزرگ ایرانی و پیر فرزانه طوس را به هموطنان ایرانی و مردم هم فرهنگ و هم زبان تاجیک تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سفیر ایران در روسیه اعلام کرد که همکاری های بین دو کشور همه حوزه ها را در بر می گیرد و در بخش دفاعی و نظامی نیز به خرید تجهیزات محدود نمی شود.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پنجمین نمایشگاه بازرگانی و صنعتی کشورهای ساحلی خزر روز یکشنبه با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور آذربایجان و تجار و بازرگانان و فعالان اقتصادی ایران و دیگر کشورها را باکو افتتاح شد . ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در استکهلم با حضور در سفارت فلسطین در این کشور به خبرنگار شهید فلسطینی، شیرین ابوعاقله ادای احترام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سفیر ایران در قطر با علی اکبر ولایتی مشاور رهبری در امور بین الملل دیدار و رایزنی کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۲:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
حمیدرضا دهقانی پوده، سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر، در دیدار با حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان، گزارشی از محل ماموریت خود در حوزه روابط دو کشور ...
بصیر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سفیر ایران در کویت با بیان اینکه تهران در خصوص نتایج مذاکرات با عربستان سعودی خوشبین است، خبر داد که ایران دعوتی رسمی برای مذاکره با طرف کویتی درباره میدان گازی آرش الدره ارسال کرده است...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
محمد ایرانی سفیر ایران در کویت، شامگاه پنجشنبه، در گفت وگو با روزنامه کویتی الرأی اظهار داشت که ایران به منظور مذاکره درباره میدان گازی الدره/آرش درخواستی رسمی برای طرف کویتی ارسال کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
سفیر ایران در دوحه، در توییتی با اشاره به سفر روز گذشته امیر قطر به تهران و دیدارش با مقامات عالی رتبه ایران تاکید کرد: قطر دوست دارد بین دوستانش مخاصمه نباشد.
قلم نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۱:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سفیر ایران در پاریس در سال 1187 اولین ایرانی عضو لژ فراماسونری در ایران بود. او به عنوان نماینده فتحعلی شاه برای پیگیری اجرای مفاد عهدنامه فین کنشتاین به پاریس رفت و بعد از مدتی به لژ طریقت پاریس پیوست.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از خبرگزاری رویترز، وزارت امور خارجه فرانسه در پی بازداشت دو فرد اروپایی در ایران از سوی وزارت اطلاعات ایران، امروز پنج شنبه در بیانیه ای با ادعای این که این دو فرد فرانسوی بوده اند، خواستار آزادی آن ها شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه فرانسه با انتشار بیانیه ای با ادعای این که دو شهروند اروپایی بازداشت شده در ایران، فرانسوی هستند، اعلام کرد جانشین سفیر ایران در پاریس را فراخوانده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
یک روز بعد از رسانه ای شدن بازداشت فرد دو اروپایی، منابع خبری غربی روز پنجشنبه (امروز) گزارش دادند، وزارت خارجه فرانسه بازداشت دو تبعه فرانسوی در ایران را محکوم و سرپرست سفارت ایران را احضار کرد. در بیانیه این وزارتخانه ادعا شده است: دولت فرانسه خواستار آزادی فوری این دو شهروند فرانسوی است .
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
یک روز بعد از رسانه ای شدن بازداشت فرد دو اروپایی، منابع خبری غربی گزارش دادند، وزارت خارجه فرانسه سرپرست سفارت ایران را احضار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی در پاریس به وزارت خارجه فرانسه فراخوانده شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
فارس: به دنبال بازداشت 2 فرد اروپایی سازمان دهنده آشوب و بی نظمی در ایران، وزارت خارجه فرانسه سفیر ایران را احضار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
یک روز بعد از رسانه ای شدن بازداشت دو اروپایی سازمان دهنده آشوب در ایران، دولت فرانسه سرپرست سفارت ایران را احضار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۶    
سفیر ایران در قطر: ما در تلاشیم تا این سفر را به بستری برای جهش کیفی در روابط میان دو کشور تبدیل کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سفیر ایران در قطر ضمن محکوم کردن شهادت شیرین ابو عاقله به دست نظامیان صهیونیست، این جنایت شنیع را ناقض قوانین بین المللی و انسانی دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
آخرین تحولات بین المللی و جهان اسلامی در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در کرواسی با مفتی اعظم این کشور مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۷:۲۰    
سفیر ایران در کابل در دیدار نماینده ویژه سازمان ملل آخرین تحولات افغانستان را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۵    
تهران - ایرنا - بهادر امینیان سفیر ایران در کابل روز چهارشنبه با نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور افغانستان دیدار و با وی در باره آخرین تحولات این کشور گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در اتریش با اشاره به دیدارش با مدیرعامل جدید شرکت هواپیمایی اتریش گفت که در این ملاقات درباره احتمال همکاری های جدید در چارچوب منافع دو جانبه صحبت کردیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۱    
آخرین تحولات افغانستان در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در افغانستان با نماینده ویژه سازمان ملل متحد در این کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۳    
سفیر ایران در ازبکستان گفت: روابط تهران و تاشکند در سال های اخیر متنوع و گسترده تر شده و اراده مقامات دو کشور نیز گسترش همه جانبه روابط است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سفیر ایران در کابل با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در افغانستان درباره آخرین تحولات این کشور بحث و تبادل نظر کرد.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران : محمد کاظم آل صادق، سفیر جدید ایران در عراق فعالیت خود را با حضور در محل شهادت سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس در فرودگاه بین المللی بغداد آغاز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در کابل با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در افغانستان دیدار و درباره موضوعات مرتبط با اوضاع این کشور گفت وگو کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سفارت ایران در کابل اعلام کرد که در دیدار امینیان و لاینز آخرین تحولات افغانستان، مسائل اجتماعی، اقتصادی و مرتبط مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
حمید نیرآبادی با حضور در نخستین نمایشگاه دستاوردهای صنعتگران و تولیدکنندگان ایرانی در محل دائمی نمایشگاه های دولتی شهر تاشکند از غرفه شرکت فولاد مبارکه بازدید کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۷:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش حوزه سیاست خارجی ایرنا، محمد کاظم آل صادق سفیر جدید فوق العاده و تام الاختیار جمهوری اسلامی ایران در عراق، بهنام بلوریان سفیر ترددی جمهوری اسلامی ایران در سنگاپور و کاظم جلالی سفیر ایران در روسیه در آستانه عزیمت به محل ماموریت خود با حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان دیدار ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
سفیر جدید ایران در عراق عصر امروز وارد بغداد شد و مورد استقبال تعدادی از شخصیت های ایرانی و عراقی در بغداد قرار گرفت.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
اولین نمایشگاه دستاوردهای تولیدکنندگان و صنعتگران جمهوری اسلامی ایران، در نمایشگاه بین المللی اوزاکسپو تاشکند در حال برگزاری است.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۹:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – روز سه شنبه 20 اردیبهشت 1401، ششمین کنفرانس حمایت از آینده سوریه و منطقه با هماهنگی مشترک سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا در بروکسل برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با حضور سفیر ایران در تاشکند و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ازبکستان، نمایشگاه اختصاصی ارائه دستاوردهای تولیدکنندگان و صنعتگران ایرانی در محل نمایشگاه بین المللی شهر تاشکند آغاز به کار کرد.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
محمدرضا دهشیری با اشاره به برخورداری کشور سنگال از منابع آبی گفت: با توجه به این پتانسیل زمینه انجام کشت فراسرزمینی از جمله بادام هندی و ذرت در این کشور فراهم است. ...