یکشنبه ۲۱ خردادساعت ۰۰:۴۴Jun 2023 11
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنفرانس بین المللی»

مراسم اختتامیه دومین کنفرانس بین المللی همزیستی مسالمت آمیز، شنبه 20 خردادماه 1402 با رویکرد همگرایی جهان اسلام و افق تمدنی آینده با محوریت مقاصد شریعت با حضور عبدالکریم بی آزار شیرازی عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب ...
دومین کنفرانس بین المللی همزیستی مسالمت آمیز با عنوان همگرایی جهان اسلام و افق تمدنی آینده با محوریت مقاصد شریعت، با حضور شخصیت های علمی جهان اسلام از 15 کشور در دانشگاه تهران برگزار شد.
تقریب   ۵ ساعت پیش    
دومین کنفرانس بین المللی همزیستی مسالمت آمیز، تحت عنوان" همگرایی جهان اسلام و افق تمدنی آینده با محوریت مقاصد شریعت" با قرائت بیانیه ای به کار خود پایان داد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دومین کنفرانس بین المللی همزیستی مسالمت آمیز با عنوان همگرایی جهان اسلام و افق تمدنی آینده با محوریت مقاصد شریعت از سوی دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران و مؤسسه پژوهشی مطالعات تطبیقی آینده پژوهی دینی در دانشگاه تهران برگزار شد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۳۵ سایت دیگر  
در دیدار وزرای کار جمهوری اسلامی ایران و قطر بر گسترش همکاری ها در حوزه های کارگری، کارفرمایی و تبادل تجربیات مهارت آموزی تأکید شد . به گزارش ایسنا ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دومین کنفرانس بین المللی همزیستی مسالمت آمیز با عنوان همگرایی جهان اسلام و افق تمدنی آینده با محوریت مقاصد شریعت در دانشگاه تهران برگزار و در آن تأکید شد وحدت اقتصادی کشورهای اسلامی از عوامل اصلی مقابله با استکبار جهانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دومین کنفرانس بین المللی همزیستی مسالمت آمیز، با عنوان همگرایی جهان اسلام و افق تمدنی آینده با محوریت مقاصد شریعت در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران آغاز به کار کرد.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
دومین کنفرانس بین المللی همزیستی مسالمت آمیز، تحت عنوان" همگرایی جهان اسلام و افق تمدنی آینده با محوریت مقاصد شریعت" در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران آغاز به کار کرد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۶    
مقاله علمی 3 نفر از مهندسان و کارکنان فنی این شرکت در نهمین کنفرانس بین المللی مهندسی شیمی،نفت و محیط زیست پذیرفته شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: اسرائیلی ها دزد این سرزمین هستند. وابستگی به این سرزمین برای فرزند فلسطینی است که سال هاست کلید خانه خودش را حفظ کرده است با اینکه در میشیگان امریکا درس می خوانده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
دبیر علمی چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند گفت: دبیرخانه علمی کنفرانس شهر هوشمند، زیر نظر شورای سیاست گذاری با دعوت از نخبگان جامعه علمی برنامه هایی را در قالب سخنرانی های تخصصی، میزگردهای تحلیلی، کارگاه های آموزشی، نقد و بررسی فناوری ها و ابتکارات، و ایجاد شبکه علمی تخصصی تدارک دیده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مهمان ویژه دهمین قسمت از برنامه تلویزیونی ساعت به وقت قدس است. به گزارش روابط عمومی برنامه، دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مهمان ویژه تازه ترین قسمت از برنامه تلویزیونی ساعت به وقت قدس شبکه یک سیما است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در دهمین قسمت از ساعت به وقت قدس دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین به برنامه می آید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مهمان ویژه دهمین قسمت از برنامه تلویزیونی ساعت به وقت قدس است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کنفرانس های بین المللی کار، یکی از سه رکن اصلی سازمان بین المللی کار و واجد بالاترین جایگاه نهادی در تصویب، اصلاح، ابطال یا لغو استانداردهای بین المللی دنیای کار بوده و از این رو به پارلمان جهانی کار معروف است ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۱:۵۳    
می متالز - دومین کنفرانس بین المللی بازاریابی صنعتی به عنوان بزرگترین رویداد علمی در حوزه بازاریابی صنعتی کشور، با موضوع بازاریابی صنعتی 5.0 با مشارکت سازمان مدیریت صنعتی و انجمن علمی بازاریابی ایران برگزار می شود.
ادیان نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۲۱    
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، در نشست همزیستی مسالمت آمیز محمود واعظی، رییس دانشکده الهیات و معارف اسلامی در ابتدا به برخی از فعالیت های این دانشکده اشاره و اهمیت توجه به مقوله رسانه و زنان اظهار داشت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سومین کنفرانس بین المللی برهان وجود خدا با حضور فلاسفه مشهور جهان وشخصیت های علمی ودینی ترکیه وبا سخنرانی دکتر عبدالحسین خسرو پناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه تهران با بیان این که دومین کنفرانس بین المللی همزیستی مسالمت آمیز با عنوان همگرایی جهان اسلام و افق تمدنی آینده با محوریت مقاصد شریعت برگزار خواهد شد، گفت: همگرایی مسلمانان برای حل چالش ها و مشکلات به ویژه در جهان اهل سنت هدف اصلی این کنفرانس است.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مقالات نهمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی در پایگاه IEEE Xplore نمایه شد. کلیه مقالات انگلیسی پذیرفته شده در نهمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی در پایگاه IEEE Xplore نمایه شد و در لینک قابل دسترس است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس موسسه پژوهشی مطالعات تطبیقی آینده پژوهی دینی: این کنفرانس ادامه پروژه تقریب و وحدت است؛ وجه تمایز این کنفرانس با کنفرانسهای دیگر، در دو بخش نظری و عملی این است که سعی کرده ایم ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دومین کنفرانس بین المللی همزیستی مسالمت آمیز با عنوان همگرایی جهان اسلام و افق تمدنی آینده با محوریت مقاصد شریعت از ساعت 8:30 صبح 20خرداد در تالار علامه امینی دانشگاه تهران آغاز خواهد شد، در این کنفرانس که بیش از 50 میهمان از 15 کشور خارجی در آن حضور خواهند داشت چهار پنل تخصصی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کنفرانس بین المللی برای مهار زباله های پلاستیکی در پاریس به یک توافق مطلوب نسبی رسید و در بیانیه پایانی کنفرانس آمده که رایزنی ها باید تا پایان 2024 و تصویب قرارداد قطعی ادامه یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۱۱    
نمایشگاه و کنفرانس بین المللی فرهنگ ملل در مالزی افتتاح می شود.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
چهارمین نمایشگاه و کنفرانس شهر هوشمند ایران از 11 تا 13 تیرماه در محل مصلی تهران با هدف فراهم آوردن بستر تعامل مناسب بین بازیگران شهر هوشمند، مدیران شهری، صنعتگران، اندیشمندان و صاحب نظران همچنین مجموعه های دانش بنیان برای تکمیل پازل شهر هوشمند در کشور میزبان علاقمندان است. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان نهضت سوادآموزی گفت ایران با مشارکت آژانس بین المللی هر ساله حدود 30 هزار نفر از اتباع خصوصاً از کشور افغانستان را آموزش می دهد. علیرضا عبدی در هفتمین کنفرانس بین المللی آموزش بزرگسالان که به صورت وبینار و با حضور 22 کشور برگزار شد، شرکت کرد. ...
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۷    
کنفرانس بین المللی نقش امام خمینی (ره) در ایجاد وحدت و همبستگی جهان اسلام با سخنرانی جمعی از دانشمندان ایرانی و غیر ایرانی چهارشنبه 10 خرداد 1402 برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مقاله محقق آباده ای در کنفرانس بین المللی زبان، ادبیات، فرهنگ و تاریخ کشور لهستان پذیرفته شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به راهکارهای مدیریت گرد و غبار تالاب صالحیه، به تلاش این سازمان برای تهیه لایحه تغییر اقلیم و ارسال آن به مجلس تاکید کرد. به گزارش ایسنا علی سلاجقه در سیزدهمین جلسه ستاد ملی سیاستگذاری و هماهنگی مدیریت پدیده گرد و غبار که صبح امروز دوشنبه با سه دستور جلسه ارایه گزارش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: کنفرانس بین المللی گردوغبار با هدف تشکیل سازمان منطقه ای محیط زیست برای مشارکت کشور های همسایه در مقابله با پدیده گردوغبار تابستان امسال برگزار می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین کنفرانس بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نخستین بار در استان گلستان برگزار شد و صداوسیمای گلستان در این مدت 1369 دقیقه از برنامه های خود را به این کنفرانس بزرگ جهانی که با حضور نمایندگان 20 کشور جهان برگزار شد اختصاص داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: کنفرانس بین المللی گردوغبار با هدف تشکیل سازمان منطقه ای محیط زیست برای مشارکت کشور های همسایه در مقابله با پدیده گردوغبار تابستان امسال برگزار می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه تهران میزبان دومین کنفرانس بین المللی همزیستی مسالمت آمیز خواهد بود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با صدور حکمی رئیس ستاد سی و هفتمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی را منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۰    
مقاله علمی ادبی محمود کریمی پژوهشگر اهل بهمن آباده در پانزدهمین کنفرانس بین المللی مطالعات زبان ، ادبیات ، فرهنگ و تاریخ در بخش سخنرانی پذیرفته شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور بین الملل و کنوانسیون های سازمان حفاظت محیط زیست از استقرار دبیرخانه کنفرانس بین المللی گرد و غبار در این مرکز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از بغداد؛ با حضور نمایندگان ده کشور منطقه از جمله ایران، نخستین کنفرانس بین المللی طرح ساخت پروژه بزرگ حمل و نقل جهانی در بغداد افتتاح شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر حمل و نقل عراق در کنفرانس بین المللی طرح جاده توسعه گفت پایان دادن این طرح جهشی ویژه در حوزه حمل و نقل در سطح منطقه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۷    
یازدهمین کنفرانس بین المللی مجمع جهانی حمایت از مقاومت در جبل لبنان در کشور لبنان، برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایالت پنانگ مالزی دوازدهمین نمایشگاه و همایش بین المللی حلال را تیرماه سال جاری در حالی برگزار خواهد کرد که وزیر ارشد این ایالت اعلام کرد انتظار می رود حدود 20,000 نفر در این رویداد، شرکت کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
دومین کنفرانس علمی بین المللی یاران امام حسین(ع)؛ بهشت ایمان با شعار یارانی وفادارتر و بهتر از یاران خود نمی شناسم در عراق برگزار می شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در هشتمین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن که سه شنبه دوم خردادماه در محل دانشگاه علم و صنعت تهران برگزار شد طی سخنانی با اشاره به اهمیت صنعت فولاد ایران و جایگاه ذوب آهن اصفهان در پیشرفت های صنعتی کشور گفت: صنعت فولاد ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ همزمان با برگزاری هشتمین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن که در دانشگاه علم و صنعت ایران، امروز (سه شنبه سوم خردادماه) در حال برگزاری است ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کنفرانس علمی بین المللی به مناسبت چهل و سومین سالگرد نسل کشی (Genocide) مردم کردستان تحت عنوان نسل کشی کُردهای فیلی عراق با حضور و سخنرانی شخصیت های برجسته سیاسی، علمی و فرهنگی اقلیم کردستان و کشورهای مختلف، با اجرای شهرام ناظری در شهر اربیل پایتخت اقلیم کردستان عراق برگزار شد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ ذوب آهن اصفهان نیاز ریلی کشور را تامین می کند. خیرا... خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور در این کنفرانس با اشاره به وضعیت حمل و نقل ریلی کشور گفت : خوشبختانه در حال حاضر نیاز ریلی کشور در داخل تولید می شود. ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
کنفرانس بین المللی هوش مصنوعی و خودروی هوشمند که 3 و 4 خرداد در دانشگاه امیرکبیر برگزار می شود.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
هشتمین کنفرانس بین المللی پیشرفت های اخیر در مهندسی راه آهن و هفتمین بزرگداشت روز ایمنی در حمل و نقل ریلی به همراه آئین نکوداشت سردار شهید علیرضا نوری با حضور مدیرعامل راه آهن آغاز شد. ...
اولین کنفرانس بین المللی هوش مصنوعی و خودروی هوشمند با تمرکز بر ابزارهای نوآورانه هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، داده کاوی، بینایی ماشین، پردازش تصویر، سامانه های تصمیم یار و کاربرد آنها در هوشمندسازی راه و وسایل نقلیه برگزار شد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور، هوش مصنوعی را فناوری شالوده شکن و بنیان برافکن قلمداد کرد و گفت: باید نقشه راهی برای حوزه هوش مصنوعی ترسیم کنیم تا نسبت به دنیا در این حوزه کاربردی عقب نمانیم. ...