جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۴:۵۲Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنفرانس بین المللی»

خبرگزاری علمی و فناوری   ۱ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان به نفل از سایتک نیوز ، در مورد کروناویروس جدید، ویروسی که باعث ایجاد بیماری کووید19 می شود ، از آغاز همه گیری کووید19 اطلاعات زیادی آموخته شده است. با این حال، سوالاتی در مورد تاثیر طولانی مدت ویروس بر بدن و مغز ما باقی می ماند ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۱    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع مدیریت در 33 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۶    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع مدیریت در 32 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۱    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع مدیریت در 31 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۱    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع مدیریت در 30 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۶    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع مدیریت در 29 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۱۰    
چهارمین کنفرانس بین المللی و پنجمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری روز سه شنبه، 30 شهریور، 1400 لغایت چهارشنبه، 31 شهریور، 1400 توسط دبیرخانه دائمی کنفرانس با همکاری دانشگاه خوارزمی, دانشگاه شهرکرد, دانشگاه هنر اسلامی تبریز و سایر دانشگاه های برجسته کشور در شهر تبریز برگزار می شود. ...
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اولین کنفرانس بین المللی جهش علوم مدیریت، اقتصاد و حسابداری روز چهارشنبه، 31 شهریور، 1400 توسط موسسه آموزش عالی ادیب مازندران و مرکز علمی تقدیس در شهر ساری برگزار می شود. علاقه مندان می توانند جهت ارسال مقالات خود حداکثر تا 23 مرداد ماه با توجه به محورهای اصلی کنفرانس اقدام نمایند ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۳۶    
به گزارش سرویس آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ، برگزاری هفتمین کنفرانس بین المللی تحقیقات پیشرفته در علوم، مهندسی و فناوری با بهره گیری از تجارب گذشته اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر و نهادهای علمی پژوهشی فرصتی مناسب جهت تبادل اطلاعات و ارائه یافته های پژوهشی نوین و گردهم آوردن صاحب نظران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۳    
ایسنا/اردبیل رئیس هفتمین کنفرانس بین المللی فناوری و مدیریت انرژی با رویکرد آب، انرژی و گرمایش جهانی از برگزاری این کنفرانس در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۱    
فعالیت های روز دوم نشست مشترک سوریه و روسیه برای پیگیری کارهای کنفرانس بین المللی بازگشت پناهندگان و آوارگان سوری در کاخ کنفرانس ها در دمشق ادامه یافت.
حمید مصطفوی از انتشار مجموعه مقالات چهارمین و پنجمین کنفرانس بین المللی روابط گرجستان و ایران با مشارکت و همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در تفلیس و دانشگاه بین المللی قفقاز خبر داد. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سلامت نیوز :بر اساس نتیجه مجموعه ای از مطالعات، بهبود کیفیت هوا می تواند عملکرد شناختی را بهبود بخشد و خطر ابتلا به زوال عقل را کاهش دهد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، این مجموعه از مطالعات هفته جاری در کنفرانس بین المللی آلزایمر ارائه خواهد شد. ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع تکنولوژی اطلاعات در 32 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع تکنولوژی اطلاعات در 31 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۳۶    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع تکنولوژی اطلاعات در 30 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۳    
انجمن ایرانی مطالعات جهان دانشگاه تهران از استقبال گسترده استادان و پژوهشگران از فراخوان دومین کنفرانس بین المللی مطالعات چین خبر داد و اعلام کرد، آخرین مهلت ارسال چکیده مقاله برای شرکت در این کنفرانس دهم مرداد است.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۰:۳۱    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع تکنولوژی اطلاعات در 29 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، فیصل مقداد، وزیر خارجه سوریه در نشست مشترک سوری - روسی برای پیگیری برنامه های کنفرانس بین المللی بازگشت آوارگان و مهاجران سوریه در دمشق گفت: همچنان مساله بازگشت آوارگان سوری به کشورشان در معرض سیاسی کاری شدید قرار دارد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۲۰    
به گزارش سرویس آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری ، چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در روانشناسی، علوم اجتماعی، علوم تربیتی و آموزشی ICPSE 2021 در 9 مرداد ماه 1400 توسط آکادمی بین المللی علوم و مطالعات گرجستان با مشارکت علمی دانشگاه گرجستان و حمایت مؤثر ارگان ها ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۰۶    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بازار برق در 29 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۱۶    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بازار برق در 30 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۴۶    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بازار برق در 31 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۱    
حجت الاسلام والمسلمین وحیدی در یک کنفرانس بین المللی که در آستانه ماه محرم بصورت مجازی برگزار شد، ماه محرم را پیام آور وحدت و برادری بین پیروان تمام ادیان دانست.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۵۶    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بازار برق در 32 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بازار برق در 33 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۱    
جلسات هماهنگی کنفرانس بین المللی بازگشت پناهندگان سوری در پایتخت سوریه برگزار می شود.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۱    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بازار برق در 34 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۷    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع محیط زیست، ایمنی و بهداشت در 34 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۷    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع محیط زیست، ایمنی و بهداشت در 33 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوریه در نظر دارد، هیاتی تجاری متشکل از فعالان اقتصادی حوزه سیمان، قطعات، لوازم و مواد اولیه مصرفی و خدمات بازسازی خط تولید سیمان به سوریه عازم کند ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۲۲    
ششمین کنفرانس بین المللی مؤسسات فتوا در عصر دیجیتال: چالش های توسعه و سازوکار های همکاری با حضور 85 کشور به میزبانی دارالافتاء مصر برگزار می شود.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۳    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع محیط زیست، ایمنی و بهداشت در 31 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت توسعه گردشگری پایدار در این دانشگاه خبر داد.
معدن نامه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۸    
در دومین کنفرانس بین المللی نو آوری در مدیریت کسب و کار و اقتصاد که روز گذشته در سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد شاهد برگزاری پنل تخصصی با عنوان آزمایشگاه مدیریت بودیم که در آن به موضوعی جدید در حوزه مدیریت با عنوان آزمایشگاه مدیریت پرداخته شد. به گزارش معدن نامه از ایراسین، دکتر احسان [...]
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع محیط زیست، ایمنی و بهداشت در 29 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۷    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بهره وری و مدیریت انرژی در 34 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۴۳    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بهره وری و مدیریت انرژی در 33 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بهره وری و مدیریت انرژی در 32 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۱۳    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بهره وری و مدیریت انرژی در 31 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۸    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بهره وری و مدیریت انرژی در 30 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۴۳    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع بهره وری و مدیریت انرژی در 29 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۸    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع پایش و حفاظت در 34 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۸    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع پایش و حفاظت در 33 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۸    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع پایش و حفاظت در 32 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۸    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع کنترل و حفاظت در 31 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۸    
در این جا می توانید بصورت یکجا تمامی مقالات با موضوع کنترل و حفاظت در 30 امین کنفرانس بین المللی برق ارائه شده است را دانلود نمایید.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۵۹    
سهیل فرزین: کنفرانس بین المللی تاب آوری صنعت نمایشگاهی در دوران کرونایی هفته دوم تیرماه در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار شد. این کنفرانس با همکاری دانشگاه Ravensburg آلمان و سخنرانی پروفسور یورگ بایر، مدیرعامل (ECE)و عضو انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی (UFI) و با مشارکت اساتید ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۶   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل و دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، انتخاب طلال ناجی دبیرکل جدید، جبهه خلق برای آزادی فلسطین را تبریک گفت. متن پیام او به شرح ذیل است: ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه در حاشیه کنفرانس بین المللی تاشکند، ازبکستان گفت، هیچیک از متحدان آسیای میانه روسیه تمایلی برای میزبانی زیرساخت های نظامی آمریکا همزمان با خروج نیروهای این کشور از افغانستان ندارند.