پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۵۹Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان انرژی اتمی»

جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۴    
در ویدئو زیر سخنان علی اکبر صالحی رییس سابق سازمان انرژی اتمی ایران درباره دانشمند هسته ای ایران شهید مجید شهریاری می بینید:
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در حکمی سید قاسم بی نیاز را به سمت مدیر کل دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
به مناسبت اولین سالگرد شهادت شهید محسن فخری زاده همایش فخر دماوند با حضور فرزندان شهید و رئیس سابق سازمان انرژی اتمی در دانشگاه شریف برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق مرکز توسعه سازمان انرژی اتمی گفت:ما به دنبال مذاکره برای مذاکره نیستیم و زمان کوتاه برای ما مهم است، البته آمریکایی ها برگه جدیدی در حوزه تحریم ندارند.
الف   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش فارس، علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و رئیس هیأت مذاکره کننده ایرانی در مذاکرات ایران و گروه 1+4 در وین عصر امروز (پنجشنبه) با رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و گفت وگو می کند. ...
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ابراهیم عزیزی در توضیح جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جلسه ای با آقای اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی جهت ارائه گزارشی از سفر آقای گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی برگزار کرد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: ابراهیم عزیزی در گفت وگو با ایسنا در توضیح جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی جلسه ای با آقای اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی جهت ارائه گزارشی از سفر آقای گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی برگزار کرد. ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۸:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از جلسه این کمیسیون با رییس سازمان انرژی اتمی برای ارائه گزارشی درباره سفر مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رئیس سازمان انرژی اتمی با حضور در جلسه این کمیسیون گزارشی از سفر اخیر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی ارائه داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۳۳    
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی سه شنبه 9 آذرماه با حضور محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی و اعضای این کمیسیون برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه مذاکرات وین درباره بازگشت آمریکا به برجام است، گفت: آمریکایی ها باید همه تحریم ها را لغو کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۸:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه مذاکرات وین درباره بازگشت آمریکا به برجام است، گفت: آمریکایی ها باید همه تحریم ها را لغو کنند.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، رسانه ها و شبکه های ماهواره ای فارسی زبان طی چند روز گذشته دور جدیدی از دروغ پردازی های خود علیه ایران را آغاز کردند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۷    
سخنان دشمن پسند نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی و رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی که تازگی هم ندارد در آستانه مذاکرت وین موجب شده تا این سوال در اذهان ایجاد شود که آیا قرار نیست از طیف نزدیک به جریان اصولگرا و مسئولان بالادستی وی در این برهه حساس دعوت به سکوت شود؟
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی برای دومین بار در دولت جدید ایران، یکم آذرماه به تهران آمد، این دیپلمات آرژانتینی در این سفر با رئیس سازمان انرژی اتمی و وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد. او سه ماه پیش هم به ایران آمده بود ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته دفاعی و هسته ای کشورمان با حضور فرمانده کل ارتش، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، رئیس سازمان انرژی اتمی و جمع دیگری از مقامات کشوری و لشکری و همچنین خانواده آن شهید و شهدای هسته ای کشور در وزارت دفاع برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
مراسم نخستین سالگرد شهادت شهید محسن فخری زاده، دانشمند برجسته دفاعی و هسته ای کشورمان با حضور فرمانده کل ارتش، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، رئیس سازمان انرژی اتمی و جمع دیگری از مقامات کشوری و لشکری و همچنین خانواده آن شهید و شهدای هسته ای کشور در وزارت دفاع برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۴    
مراسم اولین سالگرد شهید محسن فخری زاده امروز 7 آذر ماه 1400 در وزارت دفاع با حضور امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۲۶    
مراسم اولین سالگرد شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای فقید کشورمان صبح امروز با حضور امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، خانواده شهید فخری زاده و جمعی از کارکنان وزارت دفاع برگزار شد. عکس: دریافتی
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۱۰    
بی بی سی با تقطیع مصاحبه مکتوب فریدون عباسی، رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی با روزنامه ایران، مدعی شده بود که با وجود فتوای رهبر درباره سلاح هسته ای، محسن فخری زاده در ارتباط با آن سیستم ایجاد کرده بود ...
بصیر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۶   + ۵۶ سایت دیگر  
گروسی برای دومین بار در دولت جدید در آستانه نشست شورای حکام و مذاکرات نمایندگان ایران و 1+4 برای رفع تحریم ها به تهران سفر کرد. به گزارش بصیرآنلاین، رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی برای دومین بار در دولت جدید ایران، یکم آذرماه به تهران آمد ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با حکم معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران، سیدامیرحسین فقهی به عنوان سرپرست پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای منصوب شد. به گزارش روابط عمومی سازمان انرژی اتمی، محمد اسلامی ضمن تقدیر از تلاش های بی وقفه جواد کریمی ثابت در دوران تصدی ریاست پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در حکمی سید امیرحسین فقهی را به عنوان سرپرست پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای منصوب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران سید امیرحسین فقهی را سمت سرپرست پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه سال 92 که دولت آقای روحانی سر کار آمد با آقای فخری زاده برخورد خوبی نشد گفت: نام من و آقای فخری زاده از اسفند 85 جزو لیست تحریم ها بود. همان زمان به ما می گفتند که ترور خواهید شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در هفته جاری در کمیسیون امنیت ملی حضور می یابد و پیرامون آخرین تحولات هسته ای کشور و سفر اخیر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گزارش می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان هشدار داد: رژیم صهیونیستی پیش از تهدید ایران بهتر است نگاهی به حد و اندازه خود بیندازد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفتگو با یک خبرنگار گفت: مقاومت جمهوری اسلامی در دیپلماسی، غرب را مجبور می کند واقعیت موجود را قبول کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: خیلی امیدوار بودیم به یک متن مشترک برسیم اما نشد. قرار بود گروسی بعد از مذاکرات اعلام کند که گفتگوها ناتمام مانده و کلمه نگاتیو را هم در اظهارات خود اضافه کند که نکرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس در هفته جاری میزبان رئیس سازمان انرژی اتمی خواهند بود، محمد اسلامی درباره آخرین تحولات هسته ای کشور و سفر اخیر مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران گزارش می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به رژیم صهیونیستی هشدار داد که پیش از تهدید کردن، در آینه نگاهی به حد و اندازه واقعی خود بیندازد.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: سخنگوی سازمان انرژی اتمی درباره سفر رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران گفت که مذاکرات مفصلی داشتیم و امیدوار بودیم تا آخرین تا آخرین لحظه به متن مشترک برسیم. تا آخرین لحظه هم تلاش کردیم و حتی در فرودگاه هم مذاکرات را ادامه دادیم اما نشد. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
فریدون عباسی نماینده مجلس و رییس سازمان انرژی اتمی در دولت احمدی نژاد در توییتی نوشت: همزمان با آغاز مذاکرات رفع تحریم، عزت ایرانی برای نشان دادن قدرت نرم خود، با صرفه جوئی در مصرف حامل های انرژی، در میدان عمل حاضر خواهد شد. صدا و سیما با اطلاع رسانی روزانه اقتدار مردم ایران را به نمایش بگذارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۲    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشورمان درباره دستاورد های سفر گروسی به ایران گفت: ما خواسته هایی داشت که در مذاکره با مدیرکل آژانس مطرح شد. پیشرفت های خوبی نیز در مذاکرات داشتیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۲:۵۲    
عباسی دوانی گفت: به نظر من با توجه به این که موضوع پیشران هسته ای مربوط به مباحث زیرسطحی است باید فرماندهی آن به نیروهای مسلح سپرده شود و تنها موضوع سوخت آن را به سازمان انرژی اتمی دهند چون بازرسی های آزانس بین المللی انرژی اتمی آنجا است و باید آنجا تولید شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
در این مراسم که معاون اول و رئیس دفتر رئیس جمهور، رئیس سازمان انرژی اتمی و جمع دیگری از مسئولان کشوری و لشکری و همچنین خانواده آن شهید و قشر های مختلف مردمی حضور داشتند حاضران با قرائت صلوات و فاتحه علو درجات را برای آن شهید والامقام مسئلت کردند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: به یاری حق تعالی و با تلاش دانشمندان هسته ای، هر روز صنعت هسته ای را قدرتمندتر خواهیم کرد و آثار و جلوه های این فناوری را در بخش های مختلفی از زندگی مردم مخصوصا در حوزه پزشکی و رادیوداروها (تشخیصی و درمان) نشان می دهیم.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۲    
شفقنا – رئیس سازمان انرژی اتمی در مراسم سالگرد شهادت شهید فخری زاده گفت: کشورهای 1+5 به تعهداتشان عمل نکرده اند و مذاکرات برای بازگشت آنها به تعهداتشان انجام می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: کسانی که از برجام خارج شده اند، حق اظهارنظر درباره تاسیسات هسته ای کرج را ندارند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۱    
مناقشه هسته ای ایران و غرب اگرچه عمری به درازای تشکیل سازمان انرژی اتمی ایران دارد اما در ده سال اخیر پیچیدگی های زیادی را تجربه کرده و از تحریم های بین المللی اوباما تا تحریم های یکجانبه ترامپ بر این بستر بار شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۰:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگو و معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: طبق اظهارات مدیر کل آژانس، ایشان مذاکرات را inconclusive به معنی ناتمام بیان کردند که در داخل مذاکرات را به اشتباه بی نتیجه اطلاع رسانی کردند ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: در سفر اخیر گروسی به تهران پیشرفت خوبی حاصل شد و برخلاف آنچه در رسانه ها آمد، ما تقریبا کار را تمام کرده بودیم، غیر از چند کلمه ای که باقی مانده بود و همچنان در حال گفتگو هستیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون و سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران دلیل اصلی رفتارهای تبعیض آمیز آژانس بین المللی انرژی اتمی در قبال برنامه هسته ای ایران را نفوذ قدرت های بزرگ بر سازمان های بین المللی دانست.
آنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: مذاکرات سازنده ای بین ایران و آژانس برگزار و ادامه مذاکرات به نشست مشترک بعدی موکول شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۲۴    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: مذاکرات سازنده ای بین ایران و آژانس برگزار و ادامه مذاکرات به نشست مشترک بعدی موکول شد.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۳:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: ایران به دنبال صنعت هسته ای صلح آمیز بوده و تمام تعهدات خود در چارچوب پادمانی را انجام داده است.
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جماران: کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی در مورد مذاکرات با رافائل گروسی مدیر کل آژانس اتمی گفت: با توجه به اینکه مسائل ما اجزای مختلفی داشت و از طرفی وقت کم بود و ایشان هم در آستانه اجلاس شورای حکام به تهران آمده بود، نتوانستیم همه مسائل را به انتها برسانیم و جمع بندی نهایی داشته باشیم. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان انرژی اتمی تاکید کرد که مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه اخیر خود گفته است مذاکرات درباره مسائل باقی مانده ناتمام مانده است. ...