چهارشنبه ۱۲ بهمنساعت ۱۶:۰۲Feb 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان انرژی اتمی»

رجا نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با تاکید بر اینکه پوشش پدافند هوایی کشور قدرتمند است و این سازمان نیز تمهیداتی برای تامین امنیت دارد، گفت: عملیات روانی غربی ها در موضوع هسته ای بر برجام متمرکز است در حالی که ما تعهد جا مانده ای نداریم.
فردا نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در واکنش به حمله پهپادی به یکی از کارگاه های وزارت دفاع در اصفهان گفت: وزارت دفاع خیلی زود و بهنگام این موضوع را گزارش داد. این حمله را سریع دفع کردند و این اقدام ناموفق بود؛ خود آمریکایی ها هم به آن اشاره کردند.
رئیس سازمان انرژی اتمی درباره زمان سفر گروسی به تهران،گفت: ما نیازمند تدوین محتوا برای برنامه سفر هستیم تا اهداف و برنامه این سفر مشخص باشد.
میزان   ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که ایران عضو ان پی تی و پایبند به آن است. خبرگزاری میزان – محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی روز چهارشنبه در حاشیه نشست هیئت دولت، ادعاهای ضد ایرانی در موضوع هسته ای کشورمان را عملیات روانی خواند. ...
رئیس سازمان انرژی اتمی در خصوص برخی اخبار پیرامون کاهش تعهدات گفت:ایران هیچ تعهد جامانده ای ندارد و اظهاراتی که مطرح می شود و عملیات روانی که انجام می دهند بحث آن مربوط به برجام است.
آنا / دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۳:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: شرایطی فراهم شده تا سالانه یک میلیون بیمار از رادیو داروهای ساخت کشور استفاده کنند و برخی کشورها هم به عنوان مقاصد صادرات این محصولات ما شناسایی شده اند و در مجموع شاهد اثرگذاری تمام این موارد در جامعه و کشور خود هستیم.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان انرژی اتمی گفت: سازمان انرژی اتمی برنامه های توسعه ای را در تمامی حوزه تدوین و رونمایی کرده که این برنامه ها عمدتاً مبتنی بر استفاده حداکثری از صنایع بومی و توسعه بومی سازی در کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار استان مرکزی گفت: باید تلاش های مضاعفی در پیوند دانشگاه و صنعت صورت بگیرد تا استان به هاب انرژی تبدیل شود و جایگاه خود را توسعه دهد؛ در واقع لازمه توسعه صنعت و پیشرفت اقتصادی پیوند دانشگاه و صنعت است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۴    
ایسنا/مرکزی تفاهم نامه چند جانبه صنایع و دانشگاه های استان مرکزی با سازمان انرژی اتمی به امضا رسید.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی نیز با بیان این که رابطه ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی بر اساس پادمان برقرار است درباره این که رافائل گروسی رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی گفته از برجام جز پوسته ای باقی نمانده است، گفت: برجام یک معامله است، یک داد و ستد است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی درگذشت مادر رییس سازمان مدیریت بحران کشور را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در پیامی درگذشت مادر محمدحسن نامی، رییس سازمان مدیریت بحران کشور را تسلیت گفت.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مهندس محمد اسلامی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی در پیامی درگذشت مادر دکتر محمدحسن نامی، رییس سازمان مدیریت بحران کشور را تسلیت گفت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی، سیزدهمین مسئول پاسخگو به تماس های مستقیم مردم بود و ایده ها، دغدغه ها و درخواست های آنها را شنید و قول پیگیری لازم را داد و یادآور شد که درِ اتاقش همیشه روی مردم باز است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۰    
وزارت انرژی قزاقستان و وزارت فرهنگ و نوآوری مجارستان در مورد آموزش پرسنل سازمان انرژی اتمی مجارستان با یکدیگر توافق کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۷    
محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در گفت و گو با برنا: برق هسته ای یک برق پاک و یک انرژی پایدار است و کشور ما در راستای قانون هوای پاک و توسعه فناوری های این حوزه برای زیست بوم فناوری هسته ای که باید زمینه هایش فراهم شود، توسعه نیروگاه های هسته ای را در این راستا پیگیری می کند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: برق هسته ای یک برق پاک و یک انرژی پایدار است و کشور ما در راستای قانون هوای پاک و توسعه فناوری های این حوزه برای زیست بوم فناوری هسته ای که باید زمینه هایش فراهم شود، توسعه نیروگاه های هسته ای را در این راستا پیگیری می کند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان انرژی اتمی از سرمایه گذاری بر دانش آموزان با استعداد خبر داد و گفت باید یک نسل نو و انگیزه مند برای فعالیت در حوزه هسته ای تربیت شود. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۰۲    
محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در مراسم آیین غبارروبی مضجع شریف حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام حضور پیدا کرد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۵    
با اعلام اسامی 24 فیلم حاضر در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر آغاز شد / ماراتن نسل ها در سودای سیمرغ گزارش جام جم از طرح جدید خودروسازان برای بلوکه کردن وجه ثبت نام کنندگان/ فروش ویژه خودروسازان برای دلالان رئیس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به جام جم اعلام کرد / رابطه با آژانس در مسیر تعامل ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی از سفر احتمالی خود به تهران در ماه فوریه خبر داد. این خبر توسط روزی بیرچارد، خبرنگار سی بی سی نیوز رسانه ای شد. بیچارد هم چنین به نقل از رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، ابراز کرد که توافق هسته ای با ایران به پوسته ای خالی تبدیل شده است ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی کشور، به زودی قرار است، گروسی مدیرکل آژانس انرژی اتمی راهی تهران شود تا به پاسخ ابهامات و پرسش های مد نظرش دست پیدا کند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
"شکر خداوند را که کنگره بانوان تاثیرگذار از چنان کیفیتی برخوردار بود که هیچکس مثل تجربه همسر آقای علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی مجبور نشد به نشانه اعتراض سالن را ترک کند".
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی گفته که احتمالا در ماه فوریه به تهران سفر خواهد کرد؛ محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی نیز اعلام کرده که برنامه و رایزنی برای تنظیم سفر گروسی به ایران در دستور کار قرار دارد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به مواضع کشورهای غربی در ماه های اخیر گفت: اکنون آخرین موضع آن ها این بوده است که بن بستی وجود ندارد و می خواهیم به توافق دست پیدا کنیم.
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: سیدحمزه صالحی نوشت: مدت هاست که در محافل رسانه ای و حتی رسمی کشور با وقوع هرگونه چالشی که در سیاست خارجی کشور رخ می دهد، صحبت از بستن تنگه هرمز به گوش می رسد. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه از طرح ها و ایده های خلاقانه استقبال می کنیم، گفت: معتقدیم می توان چرخه خلاقیت و نوآوری را با چنین سیاست هایی در سازمان گسترش دهیم که در نهایت می تواند منجر به شتاب و توسعه فناوری شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی از تداوم بازرسی های آژانس بین المللی انرژی اتمی از تأسیسات هسته ای خبر داد و درباره سفر دبیرکل این نهاد به ایران گفت: با نهایی شدن زمان و اهداف سفر آقای گروسی، وی به ایران خواهد آمد و ما از حضور ایشان استقبال می کنیم.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: صادرات رادیوداروها ایرانی به 9 کشور جهان در دستور کار این سازمان قرار دارد.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز، محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در خصوص عقب نشینی اروپایی ها در اظهاراتشان درباره برنامه های هسته ای ایران اظهار داشت: اتهاماتی که به جمهوری اسلامی می زنند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: در برجام و مذاکرات با آژانس بن بستی نداریم، آنها هستند که از جبهه ای به جبهه دیگر می روند و روند را دچار مشکل می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۲    
اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: در برجام و مذاکرات با آژانس بن بستی نداریم، آنها هستند که از جبهه ای به جبهه دیگر می روند و روند را دچار مشکل می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه انحرافی در برنامه های هسته ای وجود ندارد، گفت: برنامه ریزی برای سفر مدیرکل آژانس نیز در حال انجام است.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۷   + ۵۲ سایت دیگر  
به گفته محمد اسلامی رییس سازمان انرژی اتمی، نشانه ای از انحراف در برنامه هسته ای ایران وجود ندارد و اتهامات وارده به ایران، دروغ است.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با بیان اینکه پس از کرونا روند صادرات رادیو داروها به 9 کشور جهان از سر گرفته شده است، گفت: ایران در تولید رادیودارو جزو پنج کشور نخست جهان است.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که اقدامات برای سفر مدیرکل آژانس در دست بررسی است. خبرگزاری میزان – محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه نشست هیئت دولت، گفت: هدف از دروغ گویی ها علیه فعالیت هسته ای ایران، اعمال فشار است. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: برنامه و رایزنی برای سفر گروسی به ایران در دستور کار قرار دارد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۳    
معاون سازمان انرژی اتمی و مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها گفت که کاربرد پرتوها فناوری معجزه آسایی در حل برخی مشکلات جامعه است. خبرگزاری میزان – پژمان شیرمردی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران اظهار کرد: با تلاش روزافزون و فراوانی که محققان و متخصصان جوان این سازمان داشته اند؛ توانسته ایم قابلیت های خود را در زمینه تولید رادیو داروهای گوناگون به صورت روزافزون ارتقاء دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: هیچ فعالیت اعلام نشده و سایت معرفی نشده در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون سازمان انرژی اتمی گفت: با کمک راکتور بوشهر، از1390 تاکنون 88 میلیون بشکه نفت صرفه جویی کرده ایم.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۳    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که آژانس بین المللی انرژی اتمی بارها اعلام کرد که فعالیت یا سایت اعلام نشده ای در ایران وجود ندارد. خبرگزاری میزان – محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران حاضر شد. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۷    
رییس سازمان انرژی اتمی ایران، ضمن تقبیح فضاسازی برخی مقامات اروپایی درباره برنامه هسته ای ایران و همزمان تاکید بر ادامه مذاکرات، تصریح کرد که ایران هیچ سایت یا برنامه اتمی اعلام نشده ای ندارد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۳   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: به صراحت اعلام می کنیم طبق اعلام خود آژانس، هیچ فعالیت یا سایت هسته ای اعلام نشده ای در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: به صراحت اعلام می کنیم طبق اعلام خود آژانس، هیچ فعالیت یا سایت هسته ای اعلام نشده ای در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه هیات دولت گفت: صراحتا اعلام می کنیم که هیچ فعالیت اعلام نشده و سایت معرفی نشده ای در جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد این اظهارات خود آژانس است.
آنا / میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به تاثیر مهم به کارگیری نیروهای متخصص در توسعه نیروگاه های هسته ای برنامه ریزی شده در شمال و جنوب کشور، گفت: اقدامات راهبردی در زمینه توسعه مهندسی صنایع مرتبط با فناوری هسته ای در سازمان انرژی اتمی انجام شد.
آنا / بازار کار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
سازمان انرژی اتمی ایران با هدف طراحی، ساخت و راه اندازی یک واحد صنعتی از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر دعوت به همکاری می کند.