پنجشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۵۹Feb 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان انرژی اتمی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که در 11 اسفند باید عناصر و نیروهایی را انتخاب کنیم که به آرمان ها و ارزش های انقلاب و اسلام مومن باشند و خلاقانه و مدبرانه با راه حل های کارآمد و سازگار با اهداف ملی کمک کنند مشکلات کشور برطرف و موانع از پیش رو برداشته شود تا کشور مسیر خود را قاطعانه تر و سریع تر طی کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان انرژی اتمی ایران گفت: شرکت در انتخابات یک حق ملی و تکلیفی سنگین بر دوش ملت ایران است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد : در بحث نیروگاه کارون طرح 20 هزار مگاواتی یک طرح اجرایی مصوب است و بر اساس الزامات و سازوکاری که هسته ای دارد پیش می رود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۲    
فرمانده بسیج پایگاه شهدای میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی درخصوص بازدید هنرمندان بسیجی استان مرکزی از سازمان انرژی اتمی خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان انرژی اتمی گفت: شرکت در انتخابات، امری نیست که بخواهیم توصیه کنیم، سرنوشت کشور برای ملت و آحاد مردم مهم است، باید دست در دست هم دهیم و در انتخابات مشارکت کنیم.
نزهت شبان آزاد همسر فریدون عباسی رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی و نماینده فعلی کازرون و کوه چنار در مجلس یازدهم است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از دولت _ پاد، محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی در آیین بزرگداشت شهید خرازی: سه پروژه سال گذشته شروع شد. خود نیروگاه که اعملیات آن آغاز شده است و دیروز شاهد خاتمه یافتن مرحله اول آن بودیم. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه سال گذشته عملیات اجرایی سه طرح در شهرک دارخوین شروع شد، گفت: یکی از این طرح ها، طرح نیروگاه بود که عملیات اجرایی آن آغاز و روز گذشته شاهد خاتمه یافتن مرحله اول آن بودیم؛ دومین طرح نیز احیای شهرک دارخوین بود که طرح های آن آغاز شد و امروز شاهد پیشرفت آن هستیم.
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی با حضور در پالایشگاه آبادان بر توسعه همکاری ها برای پیشرفت بیشتر و غلبه بر تحریم ها تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سی و هفتمین سالگرد شهادت شهید حاج حسین خرازی، با حضور رییس سازمان انرژی اتمی در میعادسرای دارخوین خوزستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون رئیس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: عملیات ساخت نیروگاه اتمی دارخوین که از سال گذشته آغاز شده به پیشرفت قابل توجهی رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۸    
رییس سازمان انرژی اتمی کشور گفت :انقلاب اسلامی ایران، انقلاب ارزشهاست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سی و هفتمین سالگرد شهادت شهید حاج حسین خرازی، فرمانده لشکر مقدس امام حسین(ع) در میعادسرای فرهنگی - تربیتی دارخوین با حضور رییس سازمان انرژی اتمی و جمعی از مقامات لشکری و کشوری برگزار شد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۷   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: با توجه به طرح های توسعه ای صنعت هسته ای، گسترش همکاری ها با شرکت پالایش نفت آبادان و دیگر صنایع پالایشی در دستور کار سازمان انرژی اتمی قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۹    
سازمان انرژی اتمی می تواند همکاری خوبی با پالایشگاه آبادان در اجرای طرح هایی که دنبال می کند، داشته باشد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: مرحله نخست خاک برداری جزیره هسته ای نیروگاه اتمی 300 مگاواتی کارون (دارخوین) به پایان رسیده است و پاییز 1403 فاز دو ساخت این نیروگاه با انجام بتن ریزی آغاز خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت : نیروگاه اتمی کارون با استفاده از توان و دانش داخلی در دارخوین شادگان در حال ساخت است .
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
ایران پیشنهاد رافائل گروسی، رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای سفر به تهران با هدف گفتگو درباره فعالیت های هسته ای رد کرد.
بعد از شروع جنگ غزه، پرونده برجام بلاتکلیف تر از گذشته به روند خود ادامه می دهد. در این بین اخبار جذابی از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی در خصوص ایران مخابره نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۸    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اردیبهشت ماه سال آینده برای شرکت در پنجاهمین سالگرد تاسیس سازمان انرژی اتمی ایران و اولین کنفرانس بین المللی انرژی اتمی به تهران سفر خواهد کرد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۲    
رئیس سازمان انرژی اتمی درباره احداث نیروگاه های مورد نیاز در شمال کشور به آخرین خبر پاسخ می دهد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۷    
شفقنا- معاون سازمان انرژی اتمی با اشاره به دستاوردهای هسته ای کشور، گفت: با تبیین دستاورد هسته ای به سبک صحیح و با استفاده از ظرفیت رسانه ها، می توانیم گام مهمی را در راستای خنثی سازی پروژه ایران هراسی از برنامه هسته ای ایران برداریم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران: گروسی برای سفر به ایران ابراز تمایل کرده و این سفر در دستور کارش است. بعید است سفر گروسی در اسفند ماه باشد چون تراکم کار است اردیبهشت ماه سال آینده کنفرانس بین المللی هسته ای در ایران برگزار می شود و کشورهای مختلف برای حضور در آن ابراز ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: تعاملات ایران و آژانس در روال طبیعی تداوم دارد و در جهت رفع ابهامات و توسعه همکاری ها گفت وگوها صورت می گیرد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۲    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که مدیرکل آژانس تمایل به سفر به ایران دارد و این سفر احتمالا انجام می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرنا : محمد اسلامی رئیس سازمان انرژی اتمی صبح امروز در حاشیه جلسه هیات وزیران و در جمع خبرنگاران، گفت: تعاملات ایران با آژانس در یک روال طبیعی ادامه دارد و در جهت رفع ابهامات و توسعه همکاری ها، گفتگوها صورت می گیرد ...
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت که مدیرکل آژانس تمایل به سفر به ایران دارد و این سفر احتمالا انجام می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی از اظهار تمایل رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی برای سفر به ایران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اردیبهشت ماه سال آینده برای شرکت در پنجاهمین سالگرد تاسیس سازمان انرژی اتمی ایران و اولین کنفرانس بین المللی انرژی اتمی به تهران سفر خواهد کرد.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۸    
سید پژمان شیرمردی معاون سازمان انرژی اتمی با حضور در غرفه خبرگزاری رسا در نمایشگاه رسانه ها تأکید کرد که علاوه بر مشارکت، باید به انتخاب اصلح نیز توجه ویژه ای داشته باشیم.
خبر ماکو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
بهره برداری از نخستین سامانه پایش پرتوی بر خط زیر آب کشور در رودخانه ارس شهرستان پلدشت آغاز شد. به گزارش خبر ماکو ، سامانه پایش پرتوی بر خط زیر آب کشور با حضور مسئولان سازمان انرژی اتمی کشور، مسئولان استانی و شهرستانی برای اولین بار در رودخانه ارس شهرستان پلدشت به بهره برداری رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۲۰:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: صنعت هسته ای، ایران را جزو پنج کشور اول دنیا در خیلی از رشته ها و سرفصل های هسته ای قرار داده است.
رسا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۵    
معاون سازمان انرژی اتمی دقت در انتخاب اصلح در انتخابات پیش رو را بسیار مهم عنوان کرد و یکی از کارهای مهم مجلس را تصویب قانون اقدام راهبردی، که موجب سرعت گرفتن پیشرفت در حوزه انرژی هسته ای را به دنبال داشت، دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دکتر شیرمردی، مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتوهای ایران در گفت وگو با مهر گفت: یک سایت پرتو برای محصولات کشاورزی در نظر گرفتیم.
همدان پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت به همت سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن با حضور مدیران و سرآمدان وزارتخانه های نفت،نیرو، صمت، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان انرژی اتمی در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۱    
معاون سازمان انرژی اتمی ایران گفت: در حوزه سلامت و رادیو داروها، این توانمندی در کشور وجود دارد که صادر کننده باشیم و در حال حاضر داروهای بیش از 200 مرکز پزشکی هسته ای در داخل کشور را تامین می کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۷:۱۸    
سید پژمان شیرمردی، معاون سازمان انرژی اتمی ضمن حضور در غرفه خبرگزاری دفاع مقدس در نمایشگاه مطبوعات گفت: حفظ آثار دفاع مقدس امری لازم و ضروری است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان انرژی اتمی از غرفه خبرگزاری مهر بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سازمان انرژی اتمی گفت: در این دولت و بر اساس سند راهبردی صنعت هسته ای کشور که توسط رئیس جمهور در سال 1401 رونمایی شد، نگاهمان این است که در نقاطی که تولید محصولات کشاورزی زیادی داریم حتماً سامانه های پرتودهی را به کار ببریم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
پژمان شیر مردی، معاون سازمان انرژی اتمی در بازدید از غرفه ایرنا: یکی از فعالیت های مهمی را که در دولت سیزدهم دنبال کردیم ارتقاع نقش فناوری هسته ای به طور ملموس در زندگی مردم بود.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سومین نمایشگاه سرآمدان فن آوری و صنعت به همت سازمان بسیج مهندسین کشور و همیاری مرکز بسیج وزارت صمت و 5 وزارتخانه صنعتی دیگر و با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران، وزیر صمت و رئیس سازمان انرژی اتمی آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون سازمان انرژی اتمی و مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها امروز دوشنبه در بیست و چهارمین دوره نمایشگاه رسانه های ایران از غرفه خبرگزاری جمهوری اسلامی بازدید کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی: امروز بیش از 150 مجتمع بزرگ صنعتی، از سامانه های ابزار دقیق هسته ای استفاده می کنند که ساخت سازمان انرژی اتمی است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، در آیین گشایش سومین جشنواره سرآمدان فن آوری و صنعت که با بازدید سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران و دکتر اسلامی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی از دستاوردهای تحقیقاتی کانونهای بسیج وزارتخانه ها همراه بود ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از دولت _ پاد، رییس سازمان انرژی اتمی ایران از طراحی، توسعه، نصب و عملیاتی شدن سامانه شبیه ساز اتاق کنترل اضطراری (ECRS) واحد یکم نیروگاه اتمی بوشهر در ایران خبر داد. ...
معدن24   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
معدن 24:استاندار کرمان گفت تفاهم نامه ای با سازمان انرژی اتمی منعقد شده تا محدوده هایی که در اختیار این سازمان قرار دارد، تعیین تکلیف شوند. محمد مهدی فداکار روز شنبه در نشست شورای معادن استان کرمان افزود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: امروز صنعت هسته ای، با همه فناوری های هم خانواده خود، یک ظرفیت بومی قابل اتکاء است که آثار آن در نمایشگاه سرآمدان فناوری و صنعت قابل رویت است.
لنگر نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: جریان نوآوری و چرخه خلاقیت؛ قدرت تبدیل ایده به محصول و حل مساله است و نگاهی که در این چرخه باید فعال باشد، خودباوری است که هم افزایی و رویکرد همزمان این دو فرآیند به ...