شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۰:۳۸Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان انرژی اتمی»

ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که صفحه اینستاگرام اختصاصی "پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای" راه اندازی شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
خبر آنلاین : نصری در نهایت به دولت رئیسی پیشنهاد داد که لازم است دولت رئیسی از بدنه کارشناسی دستگاه دیپلماسی و وزارت خارجه و نهادهایی چون سازمان انرژی اتمی به خوبی صیانت کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۸    
"مرکز ملی یون درمانی ایران" در قالب یک بیمارستان فوق تخصصی با ارزش تجهیزات 7 هزار میلیارد تومانی با همکاری وزارت بهداشت، سازمان انرژی اتمی و یک شرکت اتریشی در حال ساخت است و با سخت آن، ایران جزو 7 کشور سازنده این مرکز در جهان خواهد بود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نخستین مرکز فناوری و نوآوری تخصصی صنعت هسته ای با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی گشایش یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین مرحله تست تجهیزات مرکز ملی یون درمانی سازمان انرژی اتمی ایران صبح روز سه شنبه 5 مردادماه با حضور دکتر علی اکبر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران، دکتر ایرج حریرچی قائم مقام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، شهبازی استاندار البرز ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۷    
بیمارستان یون درمانی ایران، هفتمین بیمارستان دنیا برای درمان سرطان است و برای احداث آن تاکنون 200 میلیون یورو و بیش از هزار میلیارد تومان هزینه ارزی و ریالی شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سخنگوی سازمان انرژی اتمی درباره پیشرفت اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملی ایران به کمیسیون امنیت ملی گزارش داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۰۲    
کرج - ایرنا- راه اندازی مقدماتی و عملیات تست تجهیزات پزشکی نخستین بیمارستان یون درمانی کشور روز سه شنبه با حضور علی اکبر صالحی معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ، ایرج حریرچی قائم مقام وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، اشتفان شلتس سفیر اتریش در تهران و استاندار البرز در کرج انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۷    
گروه استان ها رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: بیمارستان یون درمانی ایر ان مدرن ترین روش ها را برای درمان سرطان اجرا می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی اعلام کرد که تست تجهیزات نخستین بیمارستان یون درمانی کشور موفقیت آمیز بود و این بیمارستان سال آینده بیماران سرطانی را تحت درمان قرار می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به همکاری اتریش در دایر کردن بیمارستان یون درمانی سرطان در ایران، گفت: از دولت و ملت اتریش به خاطر اینکه ما را در ساخت این بیمارستان یاری کردند تشکر می کنم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کرج - رئیس سازمان انرژی اتمی از پیشرفت 85 درصدی پروژه ساخت مرکز ملی یون درمانی و نصب بسیاری از تجهیزات این مرکز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- راه اندازی مقدماتی و عملیات تست تجهیزات پزشکی نخستین بیمارستان یون درمانی کشور روز سه شنبه با حضور علی اکبر صالحی معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ، ایرج حریرچی قائم مقام وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، اشتفان شلتس سفیر اتریش در تهران و استاندار البرز در کرج انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استانها - رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: بیمارستان یون درمانی کرج هفتمین بیمارستان در دنیا برای درمان سرطان است و برای احداث ساختمان آن 1000 میلیارد تومان توسط سرمایه گذار هزینه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: یکی از مسئولیت های سازمان انرژی اتمی رسیدگی به نیازمندان در حوزه سلامت از جمله تأمین رادیوداروهاست و راه اندازی مرکز ملی یون درمانی کرج نیز در راستای همین مسئولیت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
کرج - رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه یون درمانی پیشرفته ترین روش درمان سرطان در دنیاست، گفت: اولین کشور در غرب آسیا هستیم که با هزینه و تخصص بالا توانسته ایم به این موفقیت برسیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نخستین مرکز نوآوری تخصصی صنعت هسته ای با هدف تجاری سازی دستاورد های پژوهشی دانشمندان هسته ای کشور با حضور علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مرکز فناوری و نوآوری رسا صبح امروز با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نخستین مرکز نوآوری تخصصی صنعت هسته ای با هدف تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی دانشمندان هسته ای کشور با حضور علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی و ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۲:۰۸    
دکتر اخوان فرد که با روحیه پرشور و انقلابی و تشکیلاتی خود منشأ خدمات و اقدامات ارزشمند علمی، حقوقی و تشکیلاتی در دستگاه های مختلف اجرایی و قضایی و علمی کشور بود دعوت حق را لبیک گفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - علی اکبر صالحی در پیامی درگذشت علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تسلیت گفت. إنا لله و إنا الیه راجعون با نهایت تألم، تأسف و تأثر اطلاع یافتم که جناب آقای مهندس علیرضا تابش، رییس پرتلاش و فداکار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
دکتر علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با صدور پیامی، درگذشت دکتر مسعود اخوانفرد، معاون پیشین سازمان انرژی ایران را تسلیت گفت.
اطلاعات روز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۳    
دکتر مسعود اخوانفرد معاون پیشین سازمان انرژی اتمی دارفانی را وداع گفت
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در بازدید از تجهیزات پزشکی هسته ای بیمارستان رضوی در مشهد گفت: آستان قدس رضوی با سرمایه گذاری بیشتر در حوزه سلامت می تواند خدمات بیشتری را به زائران و مجاوران، مردم استان های همجوار و حتی کشورهای همسایه ارائه دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خانه آباد گفت: بی توجهی دولت روحانی به انرژی هسته ای باعث شده تا کشور دچار قطعی برق شود و اگر تاکنون دولت نیمی از برنامه توسعه را در خصوص نیروگاه های هسته ای محقق کرده بود ما امروز دیگر با کمبود برق مواجه نبودیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
ابراهیم عزیزی در واکنش به اظهارات امروز رئیس جمهور مبنی بر برداشته شدن تحریم ها در صورت عدم تصویب قانون هسته ای گفت: لازم است آقای روحانی پیش از اینگونه اظهارنظرات، از نظر مسئولان وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی آگاهی کامل داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مرحله نخست طرح بزرگ چشمه نور (شتابگر ملی ایران) به عنوان بزرگترین طرح فناورانه تاریخ ایران با حضور رییس سازمان انرژی اتمی و معاون علمی و فناوری رییس جمهور رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۱    
ساختمان مجموعه آزمایشگاهی تحقیق و توسعه چشمه نور در قزوین با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور،به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان انرژی اتمی ایران گفت: تکمیل طرح چشمه نور هزاران میلیارد تومان اعتبار می خواهد که باید این اعتبار با پیگیری مجلس و توسط دولت تأمین شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۹    
معاون علم و فناوری رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی از نمایشگاه دستاوردهای فنآورانه پارک علم و فن اوری قزوین دیدن کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۴    
مهمانسرای طرح چشمه نور توسط رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون رئیس جمهور افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۲    
با تلاش محققان سازمان انرژی اتمی دستگاه تولید آب از رطوبت هوا طراحی و ساخته شد. این دستگاه در مناطق شمالی، جنوبی و غربی کشور که رطوبت بالای 30 درصد دارند قابل استفاده است و هوای مرطوب را طی فرایندی به آب شرب تبدیل می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۹    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: طرح چشمه نور با جذب هزاران دانشمند ضمن ارتقای جایگاه علمی کشور برگ زرین دیگری بر تارک علمی کشور است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و ستاری معاون رئیس جمهور بهره برداری از ساختمان مجموعه آزمایشگاهی تحقیق و توسعه طرح چشمه نور ایران در قزوین آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی گفت: چشمه نور یا شتابگر ملی پس از تحقق و بهره برداری به یک شهر علمی و محل اشتغال هزاران دانشمند تبدیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ساختمان مجموعه آزمایشگاهی تحقیق و توسعه چشمه نور در قزوین با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور،به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- ساختمان مجموعه آزمایشگاهی تحقیق و توسعه طرح چشمه نور ایران ( شتابگر ملی) روز دوشنبه در مراسمی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی و جمعی از مسوولان استان در قزوین به بهره برداری رسید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ساختمان مجموعه آزمایشگاهی تحقیق و توسعه (R&D) شتابگر ملی موسوم به پروژه چشمه نور ایران ظهر روز دوشنبه 28 تیرماه با حضور دکتر علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران افتتاح شد.
برترین ها / تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت خارجه امروز در نشست خبریش در مورد روند مذاکرات وین و ادامه آن گفت: باید صبر کنیم تا انشاءالله دولت جدید مستقر شود. پیش از این دو خبرنگار، فرید مدرسی و علی قلهکی، خبر داده بودند کمیته تطبیق برجام در 26 تیرماه با ادامه مذاکرات مخالفت کرده است. ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
دومین سمینار تخصصی در حوزه راکتورهای ماژولار کوچک (SMR) با رویکرد بررسی روند انتخاب تکنولوژی SMR برای ایران به میزبانی پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای سازمان انرژی اتمی ایران و با همکاری شرکت مهندسی و ساخت نیروگاه های اتمی(مسنا) و شرکت توسعه کاربرد پرتوها 21 تا 23 تیرماه سال جاری به صورت مجازی برگزار ...
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20و به نقل از نامه نیوز، امروزه انرژی، بخشی جدایی ناپذیر از زندگی بشر است. توانایی هر کشور یا جامعه در تولید انرژی و نحوه مصرف آن یکی از ویژگی های مهم در سنجش میزان پیشرفت آن کشور محسوب می شود و در این میان انرژی هسته ای به عنوان منبعی برای تامین انرژی، بسیار حائز اهمیت است ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام دیپلماسی عمومی و اطلاع رسانی سازمان انرژی اتمی ایران، پژوهشگاه علوم وفنون هسته ای سازمان انرژی اتمی ایران با همکاری آژانس بین المللی انرژی اتمی، در سلسله وبینار های علمی-ترویجی آشنایی با فناوری هسته ای به موضوع حفاظت در برابر پرتو می پردازد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس نتایج رتبه بندی پژوهشگاه ها در سال های 99-98 که با تصویب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، توسط گروه رتبه بندی دانشگاه ها و پژوهشگاه ها در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) انجام شد، پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای سازمان انرژی اتمی ایران در جمع پنج پژوهشگاه برتر کشور قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / صبا ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۷۰ سایت دیگر  
رییس جمهور با بیان اینکه اگر سرمایه گذاری نباشد در زمینه های مختلف با مشکل مواجه می شویم، گفت: درباره این موضوع با مردم شوخی نکنید و حرف راست و واقعی بزنید.
برترین ها / مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
انتخاب: رئیس جمهور در نشست هیئت دولت با بیان اینکه اگر در آذر ماه اصل 60 قانون اساسی رعایت می شد، همه تحریم ها در اسفند ماه لغو می شد گفت: امروز سفره آماده است. فرصت دولت دوازدهم را از دستش گرفتند اما امیدوارم دولت سیزدهم بتواند کار را تمام کند. مهمترین اظهارات حسن روحانی به شرح زیر است: ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت خاطرنشان کرد: یکی از اهداف بسیار مهم دولت تدبیر و امید احقاق حقوق ملت در زمینه مسائل فناوری های مدرن، نجات اقتصاد، تجارت و تولید کشور بود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
روحانی با اشاره به تاریخچه تصویب برجام گفت صنعت هسته ای ما با قدرت باقی ماند و در این ماه های اخیر بیشتر ظاهر شد. سازمان انرژی اتمی ما می تواند غنی سازی 20 درصد و 60 درصد تولید کند و اگر روزی راکتور ما نیاز داشته باشد، می تواند 90 درصد هم تولید کند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس پیشین سازمان انرژی اتمی گفت: راستی آزمایی در عرف جهانی حدود 6 ماه زمان می خواهد و این طور نیست که به سرعت و یا چند روزه مشخص شود.