شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۴:۳۷Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کمیسیون بهداشت»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۸    
بوشهر- ایرنا - رئیس کمیسیون بهداشت و سلامت شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: مرکز مشاوره با 22 مشاور با عنوان "پاتوق مشاوره" توسط سازمان فرهنگی شهرداری بندر بوشهر افتتاح شد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از فروش اینترنتی دارو، گفت: علاوه بر مشکلات قاچاق و قیمت دارو که با آن مواجه هستیم، کاهش کیفیت دارو هم از جمله دیگر مشکلات فروش اینترنتی دارو است که به حوزه سلامت آسیب جدی خواهد زد. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: علی رغم تلاش های انجام شده برای پیشگیری از سقط همچنان آمار سقط های زیرزمینی بالا بوده است.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس اخیرا در خصوص وضعیت بهداشت دهان و دندان ایرانیان و تعرفه بالای خدمات دندانپزشکی ابراز نگرانی کرده و گفته است: وضعیت معیشتی مردم خوب نیست برای همین به دندان توجه نمی کنند و کار آن ها به جای دریافت خدمات دیگر دندان پزشکی به کشیدن دندان ختم می شود. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مهمترین عامل نوسانات بازار شیر خشک، عدم تامین ارز به موقع توسط بانک مرکزی است و عدم هماهنگی بین سازمان برنامه و بانک مرکزی در تامین ارز به موقع، فشار را بر شرکت های تولیدی و در نهایت مردم افزایش می دهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شهریاری گفت: خیلی از دارو ها از کشور های اروپایی می آید که به دلیل تحریم ها بر سر انتقال ارز مشکل وجود دارد.
فرهیختگان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت معیشتی مردم خوب نیست، مردم به جای سایر خدمات دندان پزشکی، دندان را می کشند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت معیشتی مردم خوب نیست برای همین به دندان توجه نمی کنند و کار آن ها به جای دریافت خدمات دیگر دندان پزشکی به کشیدن دندان ختم می شود.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر مشکلات مالی کادر درمان را حل نکنیم، مهاجرت ها افزایش می یابد، گفت: برای اینکه این مهاجرت را متوقف و حتی معکوس کنیم باید ابزارهای تشویقی را برای کادر درمان در نظر گرفته و معیشتان را تامین کنیم. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، نسبت به غفلت از ارائه خدمات سلامت دهان و دندان انتقاد کرد و گفت: بیمه در کشور ما مثل قلک است که فقط در آن پول می ریزند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: اگر قوانینی که در حوزه سلامت تصویب شده به خوبی اجرایی شود، ما هیچ مشکلی نخواهیم داشت. تعارض منافع، مشکلات زیادی را در حوزه سلامت ایجاد کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۰    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از اقدامات انجام شده در زمینه افزایش حقوق دستیاران پزشکی خبر داد و گفت: حدود 12 میلیون تومان میانیگین حداقل حقوق دستیاران تخصصی پزشکی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۲۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از اقدامات انجام شده در زمینه افزایش حقوق دستیاران پزشکی خبر داد و گفت: حدود 12 میلیون تومان میانگین حداقل حقوق دستیاران تخصصی پزشکی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: به استاندارد نجف قول داده ام که دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در نجف شعبه ای بزند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۷    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در دولت سیزدهم 4.5 میلیون زوج نابارور تحت پوشش بیمه قرار گرفتند در حالی که دولت های گذشته زیر بار این مسئولیت نرفته بودند.
نماینده   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه مقصران اصلی مشکلات حوزه دارو است زیرا اگر در زمان مناسب منابع لازم را اختصاص می دادند وزارت بهداشت می توانست در این راستا بهتر عمل کند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۲    
خبرمهم: سید جلیل میرمحمدی میبدی، عضو رئیس کمیسیون بهداشت و درمان: تاخیر در تامین ارز از طرفی باعث کمبود دارو می شود و متاسفانه یک سری داروهای موجود نیز توسط عده ای به انبار می رود تا بتوانند آن را احتکار کنند یا با قیمت گران بفروشند، این شرایط متاسفانه دودش به چشم مردم می رود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر لزوم تخصیص ارز مورد نیاز دارو، تجهیزات مصرفی پزشکی و شیرخشک تاکید کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۳    
باتوجه به نیاز مردم در محدوده خیابان میرحسینی و رجایی به ایجاد مرکز درمانی بنا شد زمین مورد نیاز در منطقه حاشیه شهر با همکاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به مجموعه سپاه زاهدان واگذار شود .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، پشتوانه مقاومت اسلامی و مشت محکمی بر دهان صهیونیست جهانی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
انجمن صنفی تولیدکنندگان شیرخشک نوزاد در نامه ای به رئیس کل بانک مرکزی و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خواستار فرصت 8 ماهه جهت تسویه حساب مابه التفاوت نرخ ارز برای مواد اولیه و پیش بینی اعتبار ریالی یا تسهیلات برای شیرخشک اطفال در بودجه 1403 شدند.
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: رونق مشارکت سیاسی نشان از پویایی نظام اجتماعی دارد و در نقطه مقابل نبود مشارکت سیاسی یا ضعف در مشارکت سیاسی می تواند گویای وجود بحران هایی در جامعه از قبیل بحران هویت، مشروعیت و غیره باشد.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۵    
نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان کیفیت خدمات و قیمت پایین خدمات سلامت را یکی از جاذبه های گردشگری سلامت دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه دولت باید تدابیر خاص و عاجلی را برای رفع مشکلات حوزه سلامت از جمله کمبود دارو اتخاذ کند، گفت: بسیاری از مشکلات این حوزه به عدم تامین ارز لازم برای تولیدکنندگان و واردکنندگان بازمی گردد و نیاز است در این رابطه تدابیر خاصی اتخاذ شود تا ما نمایندگان بتوانیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۸:۵۲    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: 58 طرح بهداشتی و درمانی خیر ساز در عرصه سلامت و بهداشت و درمان در دهه فجرامسال آماده افتتاح و کلنگ زنی در سراسر کشور است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تعداد 58 پروژه بهداشتی و درمانی خیر ساز در عرصه سلامت و بهداشت و درمان در دهه فجرامسال آماده افتتاح و کلنگ زنی در سراسر کشور است.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نامه ای به وزیر بهداشت از تلاش های کادر اورژانس تهران در حادثه حریق بیمارستان گاندی قدردانی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: مجلس سال ها برای همسان سازی حقوق بازنشستگان تلاش کرد و علیرغم اینکه تصمیمی برای موافقت با افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده نداشت اما دولت عملا مجلس را مجبور کرد که برای تحقق همسان سازی این کار را انجام دهد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۸:۳۳    
حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان تاکید کرد که مجلس برای حمایت از بازنشستگان مجبور به موافقت با افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده شد و هر چه در توان داشته برای حمایت از مردم به کار برده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۶:۵۹    
حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان تاکید کرد که مجلس برای حمایت از بازنشستگان مجبور به موافقت با افزایش یک درصدی مالیات بر ارزش افزوده شد و هر چه در توان داشته برای حمایت از مردم به کار برده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
شفقنا- نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به کاهش سهمیه بنزین در استان سیستان و بلوچستان از رئیس جمهور خواست تا دستوری برای لغو این مصوبه صادر کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خواستار تسریع در پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان بازنشسته شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نظام سلامت در خراسان شمالی در دولت سیزدهم متحول شده است، گفت: امروزه به جز فاروج تمام بیمارستان های خراسان شمالی دستگاه سی تی اسکن دارند.
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: بدون توجه به پیشگیری نمی توان هزینه را کاهش داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس عدم رضایتمندی گروه های مختلف جامعه پزشکی از تعرفه ها را یکی از مشکلات حوزه سلامت دانست و گفت: منظور از افزایش تعرفه های پزشکی افزایش پرداختی از جیب مردم نیست و نباید در این شرایط بد اقتصادی مشکلات مردم را دوچندان کرد بلکه بیمه ها باید هزینه آن را پرداخت کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گرفتن وثیقه از رزیدنت ها برای جلوگیری از مهاجرت را خلاف قانون دانست و تاکید کرد که اخذ هر تصمیمی برای پزشکان باید در چارچوب قانون و عقلایی باشد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۹:۴۹    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: قطعی و اخلال در سامانه های بیمه هرچند تاثیری در کمبود دارو ندارد اما موجب معطلی و سردرگمی چند ساعتی بیماران شده تا جایی که ناچار می شدند از بازار آزاد خریداری کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضمن تشریح میزان قصور دستگاه ها در کمبود دارو و تجهیزات پزشکی از وزیر بهداشت و درمان خواست تا به جای ستاد تدابیر ویژه به تشکیل ستاد مرکزی به ریاست رئیس جمهور یا معاون اول اقدام کند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
علی اصغر باقرزاده نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس و دولت در مشکلات مربوط به دارو مقصر هستند، باید نیازهای ارزی در حوزه دارو و تجهیزات تامین شود. وی در ادامه اظهار کرد: اگر به درستی به قانون عمل شود شاهد این اتفاق نبودیم ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پیامی در خصوص حادثه تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان نوشت: تروریست های کوردل که اذنابِ دشمنان اسلام و ایران هستند، پس از شکست و هزیمت در ناامن سازی کشور، تمام وجهه همت خود را معطوف به انتقام گرفتن کور از شهروندان مظلوم و بی دفاع ایران نموده اند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از رایزنی با شورای عالی بیمه سلامت برای حل و فصل مشکل تعرفه ها خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۵:۳۱    
با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی کشور، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز و جمعی از محققان، مرکز مراقبت دیابت و پلاسما درمانی در مجتمع آموزشی درمانی امام علی(ع) افتتاح و نخستین سمپوزیوم پلاسماپزشکی ایران برگزار شد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: طی دو سال گذشته بیش از 10 هزار نفر از جامعه پزشکی ما به دلیل سوءتدبیرها از کشور خارج شده اند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: در مراسم افتتاحیه نخستین سمپوزیوم پلاسما پزشکی ایران که با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و جمعی از مسئولان، از سامانه پلاسماتراپی رونمایی گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۱۲:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
در مراسم افتتاحیه نخستین سمپوزیوم پلاسما پزشکی ایران با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و جمعی از مسئولان، از سامانه پلاسماتراپی رونمایی شد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۰/۱۱ - ۰۹:۰۷    
به مناسبت روز پرستار، شهردار و رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر رشت با حضور در مرکز آموزشی و درمانی ولایت، از پرستاران تجلیل کردند. ه مناسبت روز پرستار دکتر رحیم شوقی – شهردار رشت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
سوال نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی از بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت درباره علت کمبود شیر خشک و اقلام دارویی در کشور از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه بار مالی زیادی با دارویار به داروخانه ها تحمیل شد، گفت: دولت بار مالی طرح دارویار را تامین کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۷    
نماینده مردم زاهدان و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با نخبه، سرآمد و مدیر عاملان موسسات مردم نهاد و تشکلهای شاهد و ایثارگر دیدار و گفتگو کرد