سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۴:۰۰Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کمیسیون بهداشت»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: شورای عالی بیمه پیشنهاد رشد 40 درصدی تعرفه های پزشکی را تصویب و به دولت ارائه کرد اما سازمان برنامه و بودجه آنرا به 30 درصد رشد تقلیل داده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه ارتقای کمی و کیفی بیمه دی در دستور کار جدی بنیاد شهید است، گفت: در مورد تعیین درصد برخی جانبازان و یا افزایش درصد از کارافتادگی که نسبت به آن اعتراض داشتند قرار شد هر چه سریع تر نسبت به تشکیل مستمر کمیسیون پزشکی اقدام شود تا زمان بررسی درخواست شان طولانی ...
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نقدینه - مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بیمه دی با حضور معاون رئیس جمهور و ریاست عالیه ی بنیاد شهید و امورایثارگران، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، معاونین و مدیران ستادی بنیاد شهید، مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر، مدیرعامل بانک دی و گروه مالی دی و معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی ج.ا ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۱۱   + ۳۴ سایت دیگر  
بیرجند (پانا) - رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت بر اساس سند ملی سلامت بخش که دیروز رونمایی شد هزینه های درمان و بستری بیماران در سه استان از جمله خراسان جنوبی رایگان است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: متاسفانه منابع مالی طرح دارویار تامین نشد و پرداختی از جیب مردم به شدت افزایش پیدا کرده است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
در جلسه ای با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرعامل بانک دی، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران ارشد صنعت بیمه، از زحمات محمد رضا کشاورز به عنوان مدیرعامل پیشین شرکت بیمه دی قدردانی و طاهر موهبتی به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت معرفی شد
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل بیمه دی با حضور معاون رئیس جمهور و ریاست عالیه ی بنیاد شهید و امورایثارگران، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، معاونین و مدیران ستادی بنیاد شهید، مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر، مدیرعامل بانک دی و گروه مالی دی و معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی ج.ا.ا برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: امیدواریم مشکلات نظام سلامت، مثل گره های سیاسی و اقتصادی کشور حل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت گفت: با معاون رئیس جمهور در زمینه تامین تجهیزات پزشکی، دارویی تفاهم نامه ارزی انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی بدون تعارف برای تامین منابع اجرای سند ملی سلامت بخش ابراز نگرانی کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح ملی سلامت بخش توسط وزیر بهداشت و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس رونمایی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: شرط موفقیت سامانه نظارت مردمی صندوق بازنشستگی کشوری امکان بازخورد درست و نتیجه پیگیری انجام شده درباره یک تخلف یا فساد به مردم به ویژه فرد گزارش دهنده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: کمیسیون بهداشت و درمان به طور مداوم مسئله کمبود و قیمت دارو را از مسیرهای مختلف پیگیری خواهد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با بیان اینکه مشکل کمبود و نبود برخی داروها هنوز رفع نشده و مسئولان مربوطه آمار دقیقی از کمبودهای دارویی ندارند، گفت: برخی بیماران به علت مشکلات اقتصادی از خرید بخشی از داروهایشان صرف نظر می کنند در حالی که عدم مصرف کامل داروها سلامت آنها را در معرض خطر قرار می دهد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: 97 درصد داروی مصرفی کشور تولید داخل است اما سالانه ارز بسیاری برای مواد اولیه هزینه می شود و شاید حدود 70 درصد مواد اولیه از چین و هندوستان وارد می شود.
در آستانه نیمه شعبان سالروز میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و با حضور نایب رییس مجلس شورای اسلامی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
در آستانه نیمه شعبان سالروز میلاد مسعود منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و با حضور نایب رییس مجلس شورای اسلامی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: طبق بررسی کمیته علمی بررسی کننده موضوع، عامل مسمومیت دانش آموزان، یک یا ترکیبی از چند گاز بوده و گاز N2 هم جداشده است، ولی علائم مسمومیت را توجیه نمی کند و دیگر مواد جداشده، این علائم را توجیه می کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: فردا اولین جلسه کارگروه ویژه رسیدگی به موضوع مسمومیت دانش آموزان تشکیل می شود. آقای مرتضی خاتمی در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: به دنبال دستور رئیس مجلس مبنی بر تشکیل کارگروه ویژه ای برای بررسی موضوع مسمومیت دانش آموزان ...
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۳۷    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، دکتر حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در برنامه ایران امروز درباره مسمومیت های سریالی در ایران اشاره کرد و گفت: این اقدام تاسف برانگیز که امروز بسیاری از استان های ایران را دربرگرفته است از منظر کارشناسی کاری سازمان یافته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که فردا اولین جلسه کارگروه ویژه رسیدگی به موضوع مسمومیت دانش آموزان تشکیل می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: طبق بررسی کمیته علمی بررسی کننده موضوع، عامل مسمومیت دانش آموزان، یک یا ترکیبی از چند گاز بوده و گاز N2 هم جدا شده است، ولی علائم مسمومیت را توجیه نمی کند و دیگر مواد جدا شده، این علائم را توجیه می کند.
اعتدال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس: عامل مسمومیت دانش آموزان ممکن است یک یا ترکیبی از چند نوع گاز باشد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
سیدمرتضی خاتمی نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، درباره بررسی علت مسمومیت سریالی دانش آموزان توضیحاتی داد و گفت: مسمومیت های ایجاد شده ناپایدار و زودگذر بوده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خاتمی نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: به جد مجلس و هم مردم عزیزمان این مطالبه را دارند که به زودی عوامل ایجاد کننده این حوادث مشخص شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی آخرین نتایج بررسی و خبرهای مسمومیت دانش آموزان را بازگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: تیمی از کمیسیون بهداشت برای بررسی مسمومیت دانش آموزان قمی اعزام شده که نتیجه بررسی ها متعاقبا اطلاع رسانی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: تیمی از کمیسیون بهداشت برای بررسی مسمومیت دانش آموزان قمی اعزام شده که نتیجه بررسی ها متعاقبا اطلاع رسانی می شود.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح علل افزایش تجویز سرم در کشور، از عدم تخصیص بودجه کافی به صندوق بیماران خاص و طرح دارویار انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از کمبود منابع مالی در حوزه سلامت به شدت گلایه کرد و گفت: سازمان برنامه و بودجه در اختصاص منابع مالی، همکاری نمی کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
10 قلم دارو و تجهیزات پزشکی دانش بنیان که نخستین بار در کشور تولید شده اند در مراسم افتتاحیه نمایشگاه سلامت بنیان با حضور وزیر بهداشت، رئیس کمیسیون بهداشت مجلس و رئیس سازمان غذا و دارو رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۱    
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس: امروزه در زمینه صادرات داروها رشد خوبی داشته ایم و الان هیچ نیازی به اعزام بیماران به خارج از کشور نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: ما باید بتوانیم با صادرات دارو، به تامین بخش از هزینه های حوزه سلامت کشور کمک کنیم.
فرمانداری شهرستان نطنز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۳    
حضور رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به همراه معاونین و همچنین تعدادی از مدیران وزارت بهداشت در شهرستان نطنز
فرمانداری شهرستان نطنز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۳    
تاکیدات و درخواستهای ویژه فرماندار نطنز از معاون وزیر بهداشت و رئیس کمیسیون بهداشت مجلس/وجود پزشکان متخصص و حاذق جهت تشخیص درست مشکلات مراجعین به بیمارستان در شهرستان از الزامات می باشد ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس در نامه ای به رئیس جمهور خواستار وقت ملاقات فوری برای تبادل نظر در مورد مسائل حوزه سلامت شد.
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چابهار می تواند مشکلات اقتصادی کشور را حل کند، گفت: چابهار علاوه بر توانایی حل مشکلات سیستان و بلوچستان، ظرفیت فوق العاده ای برای رفع چالش های اقتصادی کشور دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از برخی پروژه های عمرانی در حال اجرای حوزه بهداشت و درمان شهرستان نطنز بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
یزد- نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس بر لزوم اجرای طرح پزشک خانواده هم در شهرهای زیر 20 هزار نفر و هم در شهرهای بزرگ تاکید کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۵:۴۱    
فاش نیوز- یادواره شهدای منطقه مکران با محوریت سردار شهید حاج قاسم میرحسینی روز پنجشنبه 27 /11 /1401 در چابهار برگزار شد. این یادواره با حضور دکتر کرمی استاندار زاهدان، تعدادی از معاونین استاندار، دکتر شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و نماینده مردم زاهدان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۸:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: امروزه نقش کیفیت فرآورده های خونی به عنوان یکی از مهمترین راهبردهای علمی روزآمد در طب نوین انتقال خون اثبات شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۲۰    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با مدیریت و تدابیر به موقع مقام معظم رهبری و استقامت مردم تاکنون تمامی فتنه ها و توطئه ها منجر به شکست شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلاب با زور اسلحه پیروز نشد، گفت: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب ایدئولوژیک فرهنگی بود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۰:۴۰    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عفو گسترده اخیر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان می دهد گفت: این عفو توانست تمام توطئه های دشمنان را خنثی کند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۲۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: اعتقاد داریم که اولویت اول باید حوزه سلامت باشد چراکه انسان سالم، محور توسعه و پیشرفت کشور است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، کلنگ زنی ساختمان جدید خانه بهداشت روستای لطف الله شهرستان هامون به مناسبت دهه فجر برگزار گردید. این مراسم با حضور شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، سرگزی نماینده مردم سیستان ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری، پایگاه شماره یک شهرستان زهک با حضور شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و دبیر کل مجمع خیرین سلامت کشور، سرگزی نماینده مردم سیستان، میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت:در صورت تصویب طرح نظام ارجاع و پزشک خانواده، از سال آینده هر فردی به بیمارستان برای درمان مراجعه کند، هیچ هزینه ای پرداخت نمی کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: به آن اهدافی که مدنظر امام خمینی(ره) بوده و مقام معظم رهبری نیز آن را دنبال می کنند، نرسیده ایم.