چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۳May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واکسن کرونا»

ایسنا   ۲۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی سی ان ان گزارش داد، اگر کره شمالی از آمریکا درخواست دریافت واکسن کووید 19 کند و اگر این واکسن ها واقعا به دست ذینفعان مورد نظر برسد، واشنگتن احتمالا تشریک واکسن کرونا با پیونگ یانگ را بررسی می کند.
خبر فوری   ۲۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
دکترعلیرضا بیگلری روز چهارشنبه در آئین آغاز کارآزمایی بالینی مرحله سوم واکسن کرونا پاستور تولید مشترک ایران و کوبا در ساری افزود: در حالی که شرکت های سازنده واکسن کرونا در جهان تازه به فکر ساخت دز یادآور این واکسن افتادند ...
باشگاه خبرنگاران   ۲۸ دقیقه پیش    
مدیر شبکه بهداشت و درمان هفتکل گفت: سالمندانی که واکسن کرونا را دریافت نکرده اند برای تزریق آن به نزدیک ترین مرکز بهداشتی مراجعه کنند.
بحث فاصله گذاری بین دریافت دوز های واکسن کرونا همچنان در محافل علمی داغ است و و انگلیس از جمله کشورهایی است که بر تصمیم خود مبنی بر تاخیر در دریافت دوز دوم برای حداکثر ایمنی زایی در سطح جامعه تاکید دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۳۸ دقیقه پیش    
فریدونشهر| واکسیناسیون مددجویان ذهنی و جسمی حرکتی تحت پوشش بهزیستی آغاز شد.
شفا آنلاین   ۴۲ دقیقه پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت تاکنون حدود سه میلیون و 200 هزار دوز واکسن کرونا به ایران وارد شده است
خبر آنلاین   ۴۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: ما همه تلاش خود را برای خرید واکسن انجام می دهیم و من به ملت عزیز ایران قول می دهم و وزیر بهداشت نیز قول می دهد که در دولت دوازدهم بتوانیم تمام افراد پر خطر را انشالله واکسینه کنیم.
خبرگزاری فارس   ۵۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به تزریق 22 هزار دُز واکسن کرونا در قم تصریح کرد: واکسیناسیون کرونا یک بحث ملی و نیازمند حمایت و پشتیبانی همه دستگاه هاست.
راهبرد معاصر   ۵۶ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
زمان واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان مشخص شد و اولین تزریق واکسن کرونا برای معلمان مرداد ماه امسال خواهد بود. واکسیناسیون معلمان و دانش آموزان از مرداد ماه با توجه به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا معلمان و اساتید دانشگاهی از مردادماه واکسینه می شوند تا بتوانند در مهرماه سال 1400 با حضور در ...
ایسنا   ۵۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: کشورهایی که اتباع آنها در ایران مستقر هستند باید بخشی از سهیمه واکسن کرونای خود را به ایران تحویل بدهند و بر اساس این سهمیه است که تزریق واکسن به اتباع خارجی که در ایران سکونت دارند، انجام می شود.
ایرنا   ۵۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مسوول بهداشت و درمان زندان های سیستان و بلوچستان گفت: با همکاری و تعامل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به کارکنان و مراقبان اداره زندان زاهدان واکسن کرونا تزریق شد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول ستاد واکسیناسیون سازمان نظام پزشکی گفت: بعضی از عوارض تزریق واکسن کرونا منجر به بستری شدن در بیمارستان شده، اما در مورد این که تعداد آنها خیلی زیاد باشد یا منجر به عوارض خیلی سنگین شده باشد، ما خیلی گزارشی نداریم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بعد از تزریق دوز دوم واکسن کرونا، حدود دو هفته زمان لازم است تا افراد حفاظت و ایمنی لازم را در برابر خطر ابتلا به بیماری داشته باشند؛ واکسن کرونا 100 درصد مانع ابتلا به بیماری نمی شود!
15 هزار بابلی تاکنون واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گزارش ها حاکی از آن است که یک زن در ایتالیا به طور اتفاقی شش دوز از واکسن کروناویروس فایزر را یکجا دریافت کرده است.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور: واکسن کرونا سوهان قم نیست که فراوان باشد. قول می دهیم همه افراد پرخطر را تا پایان دولت واکسینه کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: به طور میانگین روزانه هزار دُز واکسن کرونا در مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه تزریق می شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تاکنون حدود 22 هزار واکسن کرونا در استان تزریق شده است گفت: با توجه به جمعیت استان و درصد توزیع واکسن در استان ها، میزان تزریق واکسن در استان از میانگین کشوری بیشتر است.
تابناک ایلام   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: واکسن کرونا تاکنون به 11 هزار ایلامی تزریق شده است و انتظار می رود مردم استان از این فرصت استفاده و پس از اعلام وزارت بهداشت برای تزریق کرونا هر گروه سنی بیشترین همکاری را با دانشگاه علوم پزشکی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: رنگ بندی ها بر اساس شیب موارد بستری تغییر پیدا کرد و اکنون اکثر شهرهای استان در وضعیت نارنجی و زرد هستند، پیش بینی می کنیم از خرداد ماه وضعیت استان به مراتب بهتر شود.
جهانی پرس   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری موسسه رازی و نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شب گذشته 21 اردیبهشت ماه در برنامه زنده به وقت ایران درباره موفقیت ایران در تولید واکسن کرونا و توزیع آن میان طبقه بندی های مختلف صحبت کردند.
معاون وزیر بهداشت و رییس سازمان غذا و دارو گفت: تا فروردین سال آینده با حداقل تولید 5 شرکت، ظرفیت تولید 197 میلیون دوز واکسن کرونا در کشور ایجاد می شود.
عصر اترک   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام گفت:در مرداد ماه 20 میلیون دوز واکسن کرونا تولید می شود و در شهریور ماه حداقل 25 تا 30 میلیون دوز واکسن کرونا تحویل وزارت بهداشت خواهد شد.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
از ابتدای واکسیناسیون کرونا در ایران تا امروز _سه شنبه 21 اردیبهشت 1400 _ یک میلیون و 570 هزار و 588 نفر دُز اول واکسن کرونا و 312 هزار و 137 نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به یک میلیون و 882 هزار و 725 دُز رسید. ...
روند توزیع واکسن های مختلف علیه کووید-19 در کشور ادامه دارد و برخی نقاط جهان با سرعت بالاتر، میزان بیشتری واکسن کرونا را میان شهروندان خود توزیع می کنند.
اوشیدا   ۱ ساعت پیش    
عبدالعزیز میر خزیمه از تزریق واکسن کرونا به بیماران خاص و افراد مسن خبر داد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون فنی مرکز بهداشت گلستان با اشاره اینکه پیش از تزریق واکسن کرونا در مراکز واکسیناسیون، از کسی ارائه تست کرونا درخواست نمی شود، گفت: افرادی که علائم بیماری کرونا در بدن آنها فعال است، تزریق واکسن را به زمان دیگری موکول کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با تاکید بر مراجعه افراد بالای 75 سال برای تزریق واکسن کرونا گفت: مراکز بهداشتی در ایام تعطیل فعال هستند.
رکنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی توضیحاتی را درباره مرگ برخی افراد پس از تزریق واکسن کرونا در ایران ارائه کرد.
بهداشت نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بعد از تزریق دوز دوم واکسن کرونا، حدود دو هفته زمان لازم است تا افراد حفاظت و ایمنی لازم را در برابر خطر ابتلا به بیماری داشته باشند؛ واکسن کرونا 100 درصد مانع ابتلا به بیماری نمی شود!
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - روند تزریق واکسن کرونا به گروه بالای 80 سال در شهرستان های ساوه و زرندیه انجام شد و از روز گذشته این عملیات برای افراد 75 ساله و بیشتر آغاز شد؛ نکته مهم این است که از هشت هزار دُز واکسن تزریق شده در ساوه تاکنون هیچ گونه عوارضی گزارش یا مشاهده نشده است.
جهت پرس   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دانشیار ایمنی شناسی پزشکی گروه میکروب شناسی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: میانگین مدت ایمنی ایجاد شده بعد از تزریق واکسن کرونا یک سال است که البته این مدت براساس عوامل مختلفی مانند سن افراد و شدت ابتلا به بیماری و ژنتیک افراد می تواند کمتر و یا بیشتر از یک سال است.
بهداشت نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بخش عفونی بیمارستان بقیه الله (عج) گفت: برای افرادی که واکسن کرونا دریافت کرده اند نیاز به داشتن رژیم غذایی خاصی پس از تزریق واکسن نیست اما مصرف مایعات مفید است.
رئیس بخش عفونی بیمارستان بقیه الله (عج) گفت: برای افرادی که واکسن کرونا دریافت کرده اند نیاز به داشتن رژیم غذایی خاصی پس از تزریق واکسن نیست اما مصرف مایعات مفید است.
تازه ترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تسنیم ، با توافق فدراسیون فوتبال و وزارت بهداشت عراق اعضای تیم ملی این کشور پیش از حضور در ادامه بازی های مقدماتی جام جهانی واکسن کرونا دریافت کردند ...
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تاکنون 11 هزار ایلامی واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گلستان ، افتتاح طرح های بسیج سازندگی آزادشهر، کمک های مومنان در شهرهای استان، توزیع بسته های غذای گرم در استان، واکسن کرونا سالمندان و جانبازان آزادشهر ...
کارشناسان بهداشت عمومی توصیه می کنند افراد پس از دریافت واکسن کرونا همچنان ماسک بزنند و فاصله خود را با دیگران حفظ کنند. چون پس از واکسیناسیون ممکن است چند هفته طول بکشد تا بدن ایمنی لازم را ایجاد کند. بنابراین احتمال دارد افراد دقیقا قبل یا بعد از تزریق به ویروس کرونا آلوده شوند.
نصف جهان: 4 بازیکن از تیم سپاهان سه شنبه با سفر به تهران دوز اول واکسن کرونا را دریافت کردند. این چهار بازیکن عبارت بودند از سید پیام نیازمند، احسان حاج صفی، دانیال اسماعیلی فر و امید نورافکن ...
سلامت نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
سلامت نیوز :با ادامه توزیع واکسن های مختلف علیه کووید-19، برخی نقاط جهان با سرعت بالاتر، میزان بیشتری واکسن کرونا را میان شهروندان خود توزیع کرده اند و برخی کشورها نیز از این روند عقب مانده اند ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - کارآزمایی بالینی مرحله سوم واکسن کرونا پاستور تولید مشترک ایران و کوبا در مازندران امروز چهارشنبه با تزریق نخستین دز به دکتر قاسم اویس معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی این استان آغاز شد.
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: بعد از تزریق دوز دوم واکسن کرونا، حدود دو هفته زمان لازم است تا افراد حفاظت و ایمنی لازم را در برابر خطر ابتلا به بیماری داشته باشند؛ واکسن کرونا 100 درصد مانع ابتلا به بیماری نمی شود!
ورزش 3   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت برزیل از واکسینه شدن تیم اعزامی این کشور به المپیک توکیو خبر داد و اعلام کرد سهمیه مازادی نیز در اختیار دولت قرار می گیرد.
موج   ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر از ورود محموله جدید واکسن کرونا به کشور طی روزهای آینده خبر داد و گفت: تاکنون نیز یک میلیون و 400 هزار دوز واکسن کرونا از سوی هلال احمر وارد کشور شده است.
معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه عوارض همه کسانی که واکسن دریافت می کنند در سامانه وزارت بهداشت ثبت می شود، عوارض ناشی از تزریق واکسن های کرونا در ایران را نگران کننده ندانست.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیر کل بهزیستی ایلام گفت: مرحله تزریق دوز دوم واکسن کرونا در پنج مرکز بهزیستی استان با حضور کارشناسان مرکز بهداشت آغاز شد.
تازه ترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری، این رویداد آنلاین، بستری تعاملی میان متخصصان و فناوران فعال در حوزه های سلامت ایجاد و دستاوردهای ایران در تولید واکسن کووید 19 را معرفی کرد ...
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
رضا دهقان مسؤول قرارگاه جهادی امام رضا (ع) مازندران به عنوان نماینده گروه های جهادی در تزریق واکسن کاربالینی ایران کوبا به نمایندگی از گروه های جهادی پیشگام شد و به عنوان پنج نفر داوطلب در روز نخستین روز این تزریق واکسن کرونا را دریافت کرد.