سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۹:۵۶Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کووید»

جام جم   ۵۳ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، از دیروز تا امروز 8 فروردین 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 1073 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 546 نفر از آنها بستری شدند. مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 7 میلیون و 587 هزار و 531 نفر رسید. ...
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: از دیروز تا امروز 8 فروردین 1402، 7 بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه روز گذشته متاسفانه آمار فوتی های کرونا دو رقمی شد و 15 نفر جان باختند و 463 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شدند.
فردا نیوز   ۳ ساعت پیش    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 1073 بیمار مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد.
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 1073 بیمار مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد.
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 25 نفر از بیماران کووید 19 جان خود را از دست دادند و 1073 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد.
سینا   ۹ ساعت پیش    
معروف است که ما ایرانی ها، همه چیز را جوک می کنیم، حتی مرگ و بیماری را. ولی نتایج یک پژوهش جالب در این خصوص که با تاکید بر بیماری کرونا انجام شده است، نشان می دهد که این کار ممکن است آسیب هایی را برای فرد و اجتماع به همراه داشته باشد. ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۶   + ۷۳ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 1036 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار مهر ، از دیروز تا امروز 7 فروردین ماه 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 1036 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 488 نفر از آنها بستری شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۱:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بررسی مطالعات انجام شده در سراسر جهان نشان می دهد که واکسینه شدن خطر ابتلا به سندرم کووید19 طولانی مدت را به نصف کاهش می دهد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۵۰   + ۲۹ سایت دیگر  
در طول 24 ساعت گذشته، 24 نفر از بیماران کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 145 هزار و 196 رسید.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۴۰   + ۲۲ سایت دیگر  
این عارضه که از نظر پزشکی به عنوان پروسوپاگنوزی (ادراک پریشی چهره) شناخته می شود، باعث یک اختلال بسیار خاص می شود: مشکل در تشخیص چهره ها از یکدیگر. حتی چهره ای که زمانی آشنا بود، ممکن است چهره ای غریبه باشد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: طبق اعلام وزارت بهداشت، متاسفانه در شبانه روز گذشته 24 بیمار کووید 19 در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.به گزارش ایسنا، از دیروز تا امروز 6 فروردین ماه 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۴۵    
در طول 24 ساعت گذشته، 24 نفر از بیماران کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 145 هزار و 220 رسید.
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: کرونا در 24 ساعت گذشته، جان 18 نفر از بیماران کووید19 در کشور را گرفت.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت بهداشت، متاسفانه در شبانه روز گذشته 24 بیمار کووید 19 در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۷    
طبق اعلام وزارت بهداشت، متاسفانه در شبانه روز گذشته 24 بیمار کووید 19 در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت بهداشت، متاسفانه در شبانه روز گذشته 24 بیمار کووید 19 در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر شهرستان های شهرکرد، بن و سامان به لحاظ شیوع بیماری کووید 19 در وضعیت قرمز قرار دارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اعلام آخرین پوشش واکسیناسیون کووید 19 در استان، گفت: مراکز بهداشتی تحت پوشش این دانشگاه و مراکز تجمیعی آماده ارائه خدمات واکسیناسیون کرونا به مردم هستند.
آی تی رسان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
برای غول فناوری چینی یعنی شیائومی ، اوضاع چندان مطلوب به نظر نمی رسد. امروز این شرکت از کاهش شدید درآمد خود در 3 ماهه چهارم سال 2022 خبر داد. به گفته شیائومی، این ناکامی از افت فاحش فروش گوشی های هوشمند ناشی می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۳۳   + ۴۳ سایت دیگر  
بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 685 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی و 384 نفر از آنها بستری شدند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 24 بیمار مبتلا به کووید 19 در کشور فوت شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 24 بیمار مبتلا به کووید 19 در کشور فوت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
4 هم استانی دیگر شبانه روز گذشته بر اثر ابتلا به کووید 19 در مراکز درمانی مازندران جان باختند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بیماری کووید 19 در کنار تمام تاثیرات جهانی خود در حوزه سلامت انسان ها، دیگر ابعاد زندگی را نیز تحت تاثیر خود قرار داد. یکی از این حوزه ها، حوزه هنر و به ویژه موسیقی بوده است. محققان کشور با بررسی این موضوع، گوشه هایی از تاثیرپذیری این هنر-صنعت را از بیماری فوق به نمایش گذاشته اند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
شفقنارسانه- شرکت سازنده تلفن هوشمند شیائومی از کاهش کم سابقه درآمدش در سه ماهه چهارم سال 2022 تحت تاثیر رکود مصرف و اختلالات ناشی از محدودیت های کووید 19 در چین، خبر داد. ...
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در طول 24 ساعت گذشته، 17 نفر از بیماران کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان به 145 هزار و 172 نفر رسید.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان از افزایش وارد ابتلا به ویروس کووید 19 و سرماخودرگی در منطقه کاشان خبر داد و بر رعایت پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک تاکید کرد.
برترین ها / روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
از ملحفه های تخت گرفته تا ریموت کنترل تلویزیون یک میکروبیولوژیست حقیقت تکان دهنده ای را درباره کثیفی و میکروب های اتاق های هتل فاش می سازد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۴۷    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در مدت 24 ساعت گذشته، 20 نفر از بیماران کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و 781 بیمار جدید در کشور شناسایی شده است.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 781 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار مهر ، از دیروز تا امروز 2 فروردین 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 781 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 421 نفر از آنها بستری شدند. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۱۱    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در مدت 24 ساعت گذشته، 20 نفر از بیماران کووید 19 در کشور جان خود را از دست دادند و 781 بیمار جدید در کشور شناسایی شده است.
سلام نو / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه روز گذشته کرونا جان 17 هموطن دیگر را گرفت و 738 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شدند.
سلام نو / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۵۳   + ۶۲ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد که در شبانه روز گذشته کرونا جان 20 هموطن دیگر را گرفت و 781 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شدند.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۲۶   + ۱۱۶ سایت دیگر  
وزارت بهداشت اعلام کرد در شبانه روز گذشته متاسفانه 11 بیمار مبتلا به کووید 19 جان خود را از دست دادند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۴    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز گفت: میزان ابتلا به کووید_19 در شیراز در حال افزایش است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر مینو محرز، متخصص بیماری های عفونی: مردم در دید و بازدیدهای عید حواس شان باشد که رعایت پروتکل ها را فراموش نکنند و فکر نکنند کرونا تمام شده است. به محض این که ماسک را کنار بگذارند و فاصله فیزیکی را رعایت نکنند، آمار کووید دوباره بالا می رود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
دانشمندان امیدوارند تا بتوانند با بهره گیری از آنتی بادی های مهم در بدن حیواناتی مثل شتر و کوسه برای درمان برخی بیماری های انسانی از سرطان گرفته تا کووید 19 اقدام کنند.
سلام نو / بیتوته   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، طی شبانه روز گذشته 815 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 11 بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۵۲    
16 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 شبانه روز گذشته در بیمارستان های بابل بستری شدند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 743 بیمار مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار مهر ، از دیروز تا امروز یکم فروردین 1402 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 743 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی و 460 نفر از آنها بستری شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور ایالات متحده لایحه ای را امضا کرد که به دولت فدرال دستور می دهد تا محرمانگی اسناد مربوط به پیدایش منشا همه گیری کووید-19 را لغو کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: از دیروز تا امروز 1 فروردین 1402، 14 بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در طول 24 ساعت گذشته، 19 نفر از بیماران کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری، به 145 هزار و 91 رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در طول 24 ساعت گذشته، 19 نفر از بیماران کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری، به 145 هزار و 91 تن رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
️رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: از دیروز تا امروز 29 اسفند 1401، 11 بیمار با علائم کووید 19 در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
شهرستان سامان به لحاظ شیوع بیماری کووید COVID_19 در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر احمد مهدوی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: روزانه به طور متوسط حدود 700 بیمار باعلائم اولیه کرونا به مراکز درمانی و بهداشتی استان البرز مراجعه می کنند که نسبت به 15 روز گذشته این آمار افزایش یافته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک از افزایش آمار مبتلایان به بیماری کووید 19 و استمرار شیب صعودی این بیماری تا دو هفته آینده خبر داد.
مردم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر گروه پیشگیری از بیماری های واگیر با بیان این که سویه جدید بیماری کرونا سریع تر انتقال می یابد، گفت: به احتمال زیاد در اواخر سال 2023 میلادی، شاهد اعلام ریشه کن شدن و پایان همه گیری بیماری کرونا در سطح جهان باشیم.