شنبه ۰۵ فروردینساعت ۲۲:۵۲Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واترپلو»

فدراسیون شنا و شیرجه   ۳ ساعت پیش    
ملی پوشان واترپلو ایران برای فینالیست شدن در مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی آسیا 2023 برابر تیم تایلند به میدان می روند.
پارس فوتبال   ۴ ساعت پیش    
ملی پوشان واترپلو ایران در مرحله حذفی رقابت های قهرمانی واترپلو آسیا 2023 برابر ازبکستان به برتری رسیدند و به جمع چهار تیم برتر مسابقات صعود کردند. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا ...
تیم ملی واترپلو ایران با برتری برابر ازبکستان به جمع چهار تیم برتر رقابت های قهرمانی آسیا راه یافت.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۲:۰۰    
رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو گفت: اگر تیم برای حضور در بازی های آسیایی هانگژو به درستی حمایت نشود مسئولیت آن را قبول نمی کنم چرا که رقبای ما بسیار قدرتمند هستند.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سومین روز از مرحله مقدماتی رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا 223 با پیروزی تیم های ایران، قزاقستان، چین و سنگاپور پیگیری شد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۱    
پس از پایان دور مقدماتی رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا 2023 تیم های چین و ایران به ترتیب صدر نشین گروه های A و B این مسابقات شدند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، واترپلوئیست های ایران پس از پیروزی دلچسب برابر قزاقستان، امروز در سومین و آخرین بازی از مرحله مقدماتی رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا (انتخابی لیگ جهانی) مقابل تیم فیلیپین به آب زدند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۵    
واترپلوئیست های ایران پس از پیروزی دلچسب برابر قزاقستان، امروز (جمعه 4) در سومین و آخرین بازی از مرحله مقدماتی رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا (انتخابی لیگ جهانی) مقابل تیم فیلیپین به آب زدند. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
تیم ملی واترپلو ایران به مرحله حذفی قهرمانی آسیا صعود کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: تیم ملی واترپلو ایران با کسب سه پیروزی و به عنوان صدرنشین گروه دوم مسابقات قهرمانی آسیا راهی مرحله حذفی این رقابت ها شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ واترپلوئیست های ایران پس از پیروزی برابر قزاقستان، امروز (جمعه) در سومین و آخرین بازی از مرحله مقدماتی رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا (انتخابی لیگ جهانی) مقابل تیم فیلیپین به آب زدند. ...
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
شیر مردان واترپلو ایران در آخرین دیدار از مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا 2023 برابر فیلیپین به برتری رسیدند تا به عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شوند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
روز دوم واترپلو قهرمانی آسیا با صدرنشینی چین و ایران در گروه های A و B پایان یافت. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو ...
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۱۶    
تیم ملی واترپلو در حساس ترین بازی خود از مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا 2023 به مصاف قزاقستان رفت و این تیم را شکست داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، تیم ملی واترپلو ایران امروز پنجشنبه در دومین و حساس ترین بازی از مرحله مقدماتی رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا (انتخابی لیگ جهانی) به مصاف تیم قدرتمند قزاقستان رفت. ...
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۷:۵۸    
واترپلوئیست های ایران رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا – 2023 را با پیروزی مقابل هنگ کنگ آغاز کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۲۸   + ۳۹ سایت دیگر  
تیم ملی واترپلو ایران در حساس ترین بازی خود از مرحله مقدماتی رقابت های قهرمانی آسیا 2023 به مصاف قزاقستان رفت و برای دومین بار در یک سال گذشته این تیم را شکست داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تیم ملی واترپلو ایران دومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا را امروز برابر قزاقستان برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نخستین روز رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا 2023 با برگزاری چهار دیدار به پایان رسید و تیم های ایران،قزاقستان، تایلند و چین از سد حریفان خود گذشتند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مسابقات واترپلو قهرمانی آسیا دوم الی هشتم فروردین 1402 با حضور هشت تیم در سنگاپور برگزار می شود. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
واترپلوئیست های ایران رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا – 2023 را با پیروزی مقابل هنگ کنگ آغاز کردند.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تیم ملی واترپلو ایران حضور در رقابت های 2023 قهرمانی آسیا را با برتری برابر هنگ کنگ آغاز کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تیم ملی واترپلو ایران در نخستین دیدار خود از مسابقات قهرمانی آسیا امروز چهارشنبه به مصاف هنگ کنگ می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بازیکن و داور از اصفهانی در مسابقات واترپلو قهرمانی آسیا حضور دارند.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است، فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو آغاز سال 1402 که متقارن شده است با حلول ماه مبارک رمضان را به تمامی مردم ایران تبریک می گوید.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۱۷    
به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا (22 الی 28 مارچ 2023) دوم الی هشتم فروردین 1402 به میزبانی سنگاپور برگزار می شود که سه تیم برتر این مسابقات جواز حضور در لیگ جهانی واترپلو را کسب می کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی واترپلو گفت: ما پیش از اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا بازی تدارکاتی نداشته ایم و به این ترتیب با 60،70 درصد آمادگی در این رقابت ها شرکت می کنیم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا 2 تا 8 فروردین 1402 به میزبانی سنگاپور برگزار می شود و سه تیم برتر این مسابقات جواز حضور در لیگ جهانی واترپلو را کسب می کنند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دانیال خاکبان، سرمربی تیم ملی واترپلو درباره رقابتهای اسیایی صحبت کرد. رقابت های واترپلو قهرمانی آسیا از 22 تا 28 مارس2023 (دوم تا هشتم فروردین 1402) به میزبانی سنگاپور برگزار می شود. سه تیم برتر این مسابقات جواز حضور در لیگ جهانی واترپلو را کسب می کنند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۵۷    
آئین تجلیل از مدال آوران شنا، شیرجه و واترپلو استان مرکزی در سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار اراک برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۲۲    
در حاشیه آئین تجلیل از مدال آوران و فعالان هیات شنا شیرجه و واترپلو استان مرکزی،از خانواده شهید مدافع حرم "سعید مسلمی" در اراک تجلیل شد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ملی پوشان واترپلو ایران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا (انتخابی لیگ جهانی) فردا(یکشنبه) تهران را به مقصد سنگاپور ترک می کنند.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۸    
سرمربی تیم ملی واترپلو درباره وضعیت حضورش در تیم ملی توضیحاتی را بیان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان پالایش نفت آبادان عنوان قهرمانی لیگ دسته یک واترپلو کشور را به خود اختصاص داد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۴    
چهاردهمین دوره لیگ دسته یک واترپلو کشور با قهرمانی تیم نفت آبان به پایان رسید. تیم های قهرمان مشهد و نفت تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی واترپلو گفت: معتقدم برای رسیدن به یک نتیجه خوب هم خود بازیکنان و هم مربیان نباید دست از تلاش برندارند.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۵:۰۱    
ملی پوش تیم ملی واترپلو درباره عقد قرارداد با تیم کورتریک در لیگ بلژیک توضیحاتی را بیان کرد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سی و دومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو با قهرمانی نوفلاح به پایان رسید، تیم های دانشگاه آزاد و نفت امیدیه به ترتیب دوم و سوم شدند.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
واترپلیست های دانشگاه آزاد اسلامی، در مرحله نیمه نهایی سی و دومین دوره لیگ برتر باشگاه های ایران فینالیست شدند.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۰۴    
فدراسیون شنا در پیامی درگذشت برادر بزرگوار بهمن کیانی والا از قهرمانان و پیشکسوتان واترپلو ایران را به ایشان و عموم بازماندگان تسلیت می گوید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۰۴    
رئیس هیأت شنا استان اصفهان در مورد عملکرد این هیأت در سال جاری و وضعیت شنای اصفهان صحبت کرد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۷:۴۹    
رقابت های لیگ دسته یک واترپلو باشگاه های کشور سال 1401 از صبح امروز(یکشنبه) در استخر قهرمانی مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مربی سابق تیم ملی واترپلو به ارائه توضیحاتی درباره آخرین وضعیت این رشته پرداخت. حسین نجفی، عضو کمیته فنی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در گفت وگو با طرفداری پیرامون حضور تیم ملی واترپلو در مسابقات لیگ جهانی اظهار داشت: ...
پیک هشت رود   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۶    
جشنواره و مسابقات شنا به همت هیات نجات غریق و غواصی و هیات شنا شیرجه و واترپلو شهرستان هشترود برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ملی پوش تیم ملی واترپلو ایران درباره وضعیت این تیم گفت: شرایط و امکانات یک تیم فوتبال لیگ دسته از تیم ملی واترپلو بهتر است و وضعیت تیم ملی از یک تیم ساده باشگاهی هم بدتر است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
دروازه بان تیم ملی واترپلو به این نکته اشاره کرد که آنها خبر ندارند آیا تیم ملی در انتخابی لیگ جهانی شرکت می کند یا خیر.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو تیم ملی جهت آماده سازی برای مسابقات قهرمانی آسیا – سنگاپور (انتخابی رقابت های لیگ جهانی واترپلو) اعلام شد.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تیم شهید نوفلاح قهرمان مسابقات لیگ برتر واترپلو زیر 17 سال پسران کشور در سال 1401 شد و تیم های 9 دی الف و خوشبخت الف به ترتیب دوم و سوم شدند.
فدراسیون شنا و شیرجه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مسئول کمیته فنی شیرجه گفت: بودجه فدراسیون برای سه رشته شنا، واترپلو و شیرجه است و حفظ آنها در کنار یکدیگر با این بودجه، کار بزرگی است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
محسن رضوانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، در مورد آخرین وضعیت همکاری الکساندر چیریچ صربستانی با تیم ملی واترپلو، گفت: حقوق چیریچ در ایران نصف حقوقی است که از باشگاه المپیاکوس یونان دریافت می کند و هیچ کس چنین چیزی را باور نمی کند ...