چهارشنبه ۰۹ خردادساعت ۰۹:۲۴May 2024 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل ورزش و جوانان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان گفت: در حد توان تلاش خواهیم کرد تا زمینه ارتباط سمن های حوزه جوانان استان اصفهان را به صورت موضوعی با بدنه مدیریت استان اصفهان فراهم کنیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۷    
یازدهمین مرکز مشاوره ازدواج و خانواده در شهر بندرعباس با حضور نماینده وزارت ورزش وجوانان و معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان افتتاح شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۲    
اداره کل ورزش و جوانان استان یزد درراستای اجرای ماده (5) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2) املاک مازاد خود را از طریق مزایده به متقاضیان به فروش رساند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۵    
سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان گفت: در پایان هر دوره ریاست هیئت های ورزشی باید ببینیم در این دوره جامعه آماری چه تعداد افزایش پیدا کرده است، چه تعداد در نزدیک به قله قهرمانی و ورزش حرفه ای قرار گرفتند و همچنین قله نشین را ببینیم تا بتوانیم عملکرد هیئت را به درستی ارزیابی کنیم.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مجمع انتخاباتی هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان اصفهان با انتخاب ناصر چاووشی به ریاست این هیئت به پایان رسید. مجمع انتخاباتی هیئت ورزش های نابینایان و کم بینایان استان اصفهان، امروز با حضور محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون ورزش های نابینایان و کم بینایان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: با تمهیدات اتخاذ شده زنجان مهیای میزبانی از مسابقات بین المللی جام تختی می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سینا کلهر معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در حاشیه هفتمین همایش علمی بررسی مسائل اجتماعی جوانان با رویکرد جوانی جمعیت به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی، به شهدای خدمت ادای احترام کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۷    
اعضای هیئت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان اصفهان با سیدمهدی صدری دیدار کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان و با اعلام فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران اعضای تیم ملی جهت شرکت در مسابقات غرب آسیا مشخص شدند. بر همین اساس در ترکیب تیم اعزامی کشورمان نفراتی همچون؛ ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تیم ملی سپک تاکرا 3 نفره کشورمان با گلستانی هایش قهرمان جهان شد . به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ؛ مسابقات سپک تاکرا جام جهانی ، از بیست و نهم اردیبهشت 1403 در کوالالامپور کشور مالزی برگزار شد ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره ورزش و جوانان در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای استان یزد از برگزاری جشنواره ملی فیلم کوتاه زندگی به میزبانی یزد خبر داد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: برای نخستین بار پویش چله خدمت با هدف ارائه خدمات رایگان مشاوره ای در حوزه جوانان و خانواده در این استان راه اندازی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در نظر دارد عملیات تعمیر و تجهیز استخرهای الوند و کوثر شهرستان همدان را از طریق مشارکت عمومی _خصوصی و به روش R.O.L.T ( تعمیر، بهره برداری، پرداخت اجاره و انتقال به سرمایه پذیر) به سرمایه گذار دارای صلاحیت واگذار نماید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران گفت: اداره کل ورزش و جوانان را با 60 میلیارد تومان بدهی تحویل گرفتیم و از 68 پروژه نیمه تمام ورزش مازندران 32 پروژه در دولت سیزدهم به پایان رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: شناسایی استعدادها از سنین پایه به ویژه با همکاری آموزش و پرورش می تواند استعدادهای بالقوه را شناسایی و مهیای درخشش در میادین مختلف کند.
گلستان ما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۰۱:۴۱    
در نشست رئیس انجمن پیکل بال کشور با معاون ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان گلستان، استان گلستان به عنوان پایلوت توسعه پیکل بال در کشور معرفی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۱:۱۷    
اعضای هیئت مدیره انجمن نویسندگان، خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان اصفهان با سیدمهدی صدری دیدار کردند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۶    
اداره کل ورزش و جوانان استان یزد در نظر دارد درراستای اجرای ماده (5) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت(2) " اماکن ورزشی و خدماتی خود را به شرح زیر از طریق مزایده به متقاضیان بخش خصوصی واگذار نماید: ...
اقتصاد ایران: اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان اعلام کرد: سعید افروز نماینده استان کرمان در رقابت های پارادوومیدانی قهرمانی جهان، سومین طلای کاروان ایران را به ارمغان آورد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان اظهار کرد: اولین اجلاس دبیران استانی شبکه تخصصی نشاط و اوقات فراغت تشکل ها و سمن های جوانان 10 و 11 خرداد در استان گلستان برگزار می شود.
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر (پانا) - طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر، سرپرست معاونت امور ورزش این اداره کل منصوب شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ششمین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال جوانان پسر با حضور نمایندگان استان در یزد برگزار میشود. به گزارش روابط عمومی و پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی؛ رییس هیات هندبال استان گفت: امیرحسین مسعودنیا، سروش مرادلی، مهدی دارینی بازیکنان و حمید ربانی کیا (مربی)، محمد جمالی (بدنساز) ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت شهدای خدمت به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان ، دکتر رفیعی معاون سیاسی، اجتماعی، امنیتی استاندار ، بازرگان مدیرکل ورزش و جوانان استان و جمعی از روسای هیات های ورزشی ، قهرمانان ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رقابت های بین المللی کشتی آزاد جوانان جام نوگزار اسخیرلی روز های 5 و 6 خردادماه در شهر گوری کشور گرجستان برگزار شد به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به تلاش دولت شهید آیت الله رئیسی برای تسهیل ازدواج جوانان، گفت: در نتیجه این تلاش ها طی سه سال گذشته صف وام ازدواج در کشور و به تبع در استان کرمانشاه حدود 50 درصد کاهش پیدا کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۹:۰۰    
قائم مقام باشگاه گیتی پسند، گفت: با صحبت های انجام شده و هماهنگی استاندار و مدیرکل سابق اداره کل ورزش و جوانان استان برای میزبانی جام باشگاه، درخواست خود را به فدراسیون ارسال کرده و به وزیر ورزش اعلام کردیم که استان اصفهان و باشگاه گیتی پسند آمادگی میزبانی این مسابقات را دارد و از اینجا به بعد آقای ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مشاور رسانه ای مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان در حوزه روابط عمومی منصوب شد. به گزارش صبح ساحل، الهام کمالی باغستانی به عنوان مشاور رسانه ای مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در حوزه روابط عمومی منصوب شد ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت شهادت آیت الله رئیسی و همراهان شهدای خدمت و سالروز آزاد سازی خرمشهر زیارت عاشورا با حضور کارکنان اداره کل ورزش و جوانان و جامعه ورزش و سازمان های مردم نهاد استان برگزارشد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۴    
مهندس علیرضا تیغ ساز انتصاب دکتر مهدی صدری را به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان تبریک گفت.
هانا خبر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با بیان اینکه پیگیری امور جوانان تداوم راه سید شهید است گفت: برنامه های مربوط به اوقات فراغت، باید مشخص و دستگاه ها برنامه مربوط به خود را در اسرع وقت به اداره کل ورزش و جوانان استان ارائه کنند.
به گزارش هواداری نیوز، دکتر سیدمهدی صدری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان به همراه مریم کاظمی پور معاون بانوان و رسول منعم مدیرکل امور استان های وزارت ورزش و جوانان و زهره مردانی مسئول هماهنگی ورزش بانوان استان اصفهان با حضور در استانداری اصفهان با دکتر سیدرضا مرتضوی پیرامون حوزه ورزش و ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان گفت: تمام تلاشم این است که هر هفته در یک هیئت ورزشی استان اصفهان حضور پیدا کنم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
هفتمین همایش علمی مسائل اجتماعی جوانان با رویکرد جوانی جمعیت به همت مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی و با همکاری معاونت امور جوانان و قرارگاه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت وزارت ورزش و جوانان 8 و 9 خرداد به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی برگزار می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تودیع مدیرکل و معارفه سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۰    
مراسم تکریم جواد محمدی و معارفه سید مهدی صدری به عنوان سر پرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تکریم مدیرکل و معارفه سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان با حضور در خانه کشتی خرم آباد با اهالی کشتی دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات بی سابقه شهید رئیسی در حوزه جوانان، گفت: شاهد افزایش 600 درصدی مبلغ وام ازدواج از آغاز دولت مردمی شهید رئیسی هستیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۳    
مراسم سوگواری شهادت آیت الله رئیسی و همراهان به همت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، و موسسه مردم نهاد طارمه خلیج فارس برگزارشد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۳    
آیین لبخند مادری و تقدیر از برترین ها حوزه جوانی جمعیت باا حضور استاندار قزوین و مدیران دستگاه های استان برگزارواذاره کل ورزش وجوانان باکسب رتبه برتر مورد تقدیر قرار گرفت
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۳    
دومین روز،چهل و سومین دوره ملی دانش افزایی مدیران ، روانشناسان و مشاوران مراکز تخصصی ازدواج و خانواده سراسر کشور به میزبانی معاونت جوانان اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان در بندرعباس در حال برگزاری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۰    
رسول منعم مدیرکل امور استان های وزارت ورزش و جوانان به منظور مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان با استقبال سید مهدی صدری سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و مسئولین اداره کل وارد اصفهان شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
زنجان-معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان تاکید کرد: یکی از شاخص های مهم در توزیع اعتبارات هیأت های ورزشی، برنامه محور بودن است.
شهردار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۲۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
در نشست مشترک شهردار منطقه 12 با مدیر اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، تعمیق تعاملات فی مابین در راستای توسعه سرانه های ورزشی منطقه 12 در دستورکار قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مراسم معارفه سیدمهدی صدری سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان شنبه 5 خرداد ماه برگزار می شود.
میلاد لارستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۰    
بازدید بخش فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس از پروژه های ورزشی صورت گرفت. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سنندج_ معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت: حضور شهید رییسی در کنار جامعه ورزشکاران و قهرمانان و حمایت های دلگرم کننده و امیدبخش ایشان نقش موثری در توسعه ورزش کشور داشت.
پایگاه خبری دیوان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از قهرمانان و افتخار آفرینان سال 1402 هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان خراسان رضوی در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار گردید
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد، از لغو تمام فعالیت های ورزشی و آموزشی در استان یزد تا پایان هفته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان همدان گفت: تمامی اماکن ورزشی استان به دلیل شهادت خادم الرضا(ع) آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرامی ایشان تعطیل شد.