یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۳:۲۲Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل ورزش و جوانان»

خبرگزاری رضوی   ۴ ساعت پیش    
بجنورد- معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: با تصمیم ستاد کشتی با چوخه کشور به دلیل مقارن شدن با ماه رمضان امسال این پیکار کشتی از روز 14 فروردین ماه به سوم اردیبهشت ماه موکول شد.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: 45 ورزشکار از آقایان در مسابقات آسیایی و جهانی و مسابقات بین المللی، موفق به کسب مقام در رشته های مختلف شدند.
دومین اردوی تیم ملی والیبال بانوان کشورمان با دعوت از 2 گلستانی برگزار می شود . به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ؛ دومین اردوی مشترک تیم ملی والیبال بانوان کشورمان و تیم والیبال بانوان پیکان از هفتم فروردین لغایت دوم اردیبهشت 1402 برگزار می شود . ...
مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز مهمترین برنامه ها و رویدادهای سال 1401 اداره کل ورزش و جوانان این استان را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: 263 سمن جوانان در حوزه های اقتصادی، اجتماعی، هنری، محیط زیست و گردشگری در این استان فعالیت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان با اشاره به برنامه های ویژه این معاونت برای تحقق شعار سال در حوزه جوانان، گفت: تقویت شبکه های تخصصی حمایت از کارآفرینان جوان یکی از اولویت های اصلی ما در سال جدید است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی بیان کرد: مسابقات جام نوروز روستایی با هدف استعدادیابی ورزشی، غنی سازی اوقات فراغت، استفاده بهینه از تعطیلات و حفظ و احیای بازی های بومی و محلی تدارک شده است.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل خبر داد: استان اردبیل میزبان 6 اردوی تیم ملی در سال 1401 بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: استان اردبیل میزبان 6 اردوی تیم ملی در سال 1401 بود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۰:۱۳    
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان از کسب رتبه برتر در حوزه فعالیت های ازدواج و مشاوره خانواده و کسب رتبه دوم کشوری در برگزاری برنامه های هفته جمعیت و فرزندآوری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۴۲    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: هشت ورزشکار خانم از استان مرکزی سال گذشته در سطح مسابقات آسیایی و بین المللی، موفق به کسب مقام در رشته های مختلف شدند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۲۸    
مدیر کل ورزش و جوانان استان قزوین گزارش عملکرد اداره کل ورزش و جوانان استان ره در یکساله گذشته در حوزه های ورزش قهرمانی و همگانی ارائه کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۰۸    
معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان از عضویت 17 بانوی کرمانی در تیم های ملی و دعوت 62 نفر به اردوهای تیم ملی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۳    
ایسنا/اردبیل سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری بیش از 11 هزار برنامه در حوزه ورزش همگانی در سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۹    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از برگزاری بیش از 11 هزار برنامه در حوزه ورزش همگانی در سال 1401 خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از بهره برداری7 پروژه ورزشی در سال 1401 در این استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۳    
عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان در پیامی فرارسیدن عید نوروز را به جامعه ورزش و جوانان مازندران تبریک گفت
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عادل عالیشان نماینده دکتر حسینی پور در دهمین سفر شهرستانی استاندار مازندران در بخش دودانگه ساری حضور یافت...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۵    
اکبر ورودی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در پیامی فرا رسیدن عید باستانی نوروز 1402 سال "مهار تورم، رشد تولید" را تبریک گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مسعود پیرایش سکاندار ورزش و جوانان استان مرکزی در پیامی فرا رسیدن عید نوروز و تقارن آن با ماه مبارک رمضان را به جامعه بزرگ ورزش و جوانان استان تبریک گفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۷    
اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در دولت سیزدهم گامهای موثری برداشته است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۳۷    
فرامرز رهیف رئیس گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی اظهار کرد: ثبت نام برای شرکت در مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان که از اول بهمن امسال آغاز شد و تا 20 اسفند ماه ادامه داشت با توجه به علاقمندی به شرکت در این مسابقات زمان ثبت نام تا 15 فروردین ماه 1402 تمدید ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۱۵    
اکبر ورودی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بانوان استان اردبیل توانستند 127 مدال رنگارنگ را در مسابقات کشوری کسب کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان از ارائه خدمات این اداره کل در شرایط اضطراری به مسافران نوروزی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به فرایند قانونی مزایده سالن ورزشی بهاران بیرجند گفت: مرجع قضایی حکم به واگذاری این مکان ورزشی به برنده مزایده داده است و مستاجر حق هیچ گونه تغییر کاربری ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
ساری- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران از رقابت 140 تیم استان در لیگ های مختلف ورزشی خبر داد و گفت: این استان حرف اول را در ورزش کشور می زند.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۶    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بانوان استان اردبیل توانستند 127 مدال رنگارنگ را در مسابقات کشوری کسب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران با تاکید بر اینکه مدیران، ساعت دو ای جایی در تیم مدیریتی دستگاه ورزش نخواهند داشت، گفت: کار در ورزش زمان نمی شناسد و باید شبانه روز کار کرد. باید تلاش را بیشتر کنیم و کار کنیم تا رضایت حداکثری را به وجود بیاوریم.
خبرگزاری ایپنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، از برگزاری تمامی برنامه های فرهنگی و ورزشی این اداره کل مزین به یاد و خاطره 3400 شهید والامقام استان خبر داد.
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در نشست پایان سال با روسا و نواب روسای هیات های ورزشی گفت:33 پروژه مهم ورزشی در راستای توسعه زیرساخت های ورزشی در حال اجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از برگزاری 40 کارگاه مهارت های زندگی برای جوانان کرمانشاهی خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
برترین های جشنواره عکس جوان استان سمنان در مراسمی با حضور مدیرکل ,ورش و جوانان استان سمنان در تالار حکیم الهی سمنان معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ، چهارمین دوره جشنواره عکس جوانا استان سمنان با رویکرد خانواده ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۲    
اکبر ورودی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در مراسم تجلیل از منتخبین دومین جشنواره الگوی برتر عفاف و حجاب گفت:حجاب باعث امنیت و کرامت زن در برابر هجمه های دشمن می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ازآغاز اقدامات اولیه برای تشکیل کمیته خیرین ورزشی استان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از نظارت بر فعالیت هیات های ورزشی استان خبر داد و گفت: برای هیات های ورزشی کم کار کارت زرد صادر می.شود و اگر کم کاری ها تداوم پیدا کند، پس از دوبار کارت زرد با آنها برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت : 13 مرکز مشاوره ازدواج در استان کرمانشاه فعالیت دارند که شمار آن ها مطلوب نیست.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۷    
مرصاد نیوز: سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: پذیرای افرادی که جامعه ورزشی را معطل کنند، نخواهیم بود بلکه خواستار افرادی هستیم که در راستای پیشرفت استان کرمانشاه اثرگذار باشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ساری- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: در سال جاری دو رویداد بین المللی ورزشی به صورت همزمان در استان برپا شد که تجربه خوبی بوده است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۵    
مرصاد نیوز: معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از اساسنامه کمیته خیرین ورزشی در استان کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۹    
با همت هیات بوکس لرستان و همکاری اداره کل ورزش وجوانان استان آیین تجلیل از قهرمانان، مدال آوران، داوران، مربیان و پیشکسوتان بوکس لرستان برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۰    
جلسه شورای پژوهش و مطالعات راهبردی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی به ریاست امان زاده معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی روز پنجشنبه 25 اسفند ماه 1401 در اداره کل برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس فدراسیون وزنه برداری در مجمع انتخابات قزوین با اشاره به ظرفیت وزنه برداری بانوان استان قزوین اضافه کرد: اگر برنامه ریزی خوبی انجام شود، در آینده نزدیک اتفاقات خوبی برای وزنه برداری این استان را شاهد خواهیم بود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۸    
دوره تربیت مربیان فرهنگی، زیر نظر اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی با حضور بیش از 70 مربی ورزشی 24 اسفندماه در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۴۸    
روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گذری به اهم برنامه های فرهنگی ورزشی در هفته گذشته دارد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
با همت هیات بوکس استان لرستان و همکاری اداره کل ورزش وجوانان استان آیین تجلیل از قهرمانان، مدال آوران، داوران، مربیان و پیشکسوتان بوکس استان برگزار شد. ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بهشهر - سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: سال آینده سال مهمی برای ورزش استان است و مسابقات آسیایی را داریم که باید همه برای موفقیت ورزشکاران مازندرانی تلاش کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
محسن قطبی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی 1401، هفتمین دوره مسابقات ورزشی بین المللی شطرنج جام خاوران به میزبانی بیرجند خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده وزارت ورزش و جوانان و جمعی از مسوولان اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، با حضور در مرکز آموزش شهدای پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه نظامی سمنان از دوره های آموزشی ویژه سرباز مهارت بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان از ورزشکاران و افتخارآفرینان ورزش استان در سال 1401 تجلیل به عمل آورد.