پنجشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۸:۱۱Oct 2020 1

جدیدترین‌های «اداره کل ورزش و جوانان»

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: جامعه ورزش و جوانان استان 244 شهید را تقدیم انقلاب کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، سید علی کریمی در آیین تجلیل از ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان لرستان که امروز نهم مهرماه برگزار شد، اظهار کرد: این آرامش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: تعاونی های جوانان که ایده های کارآفرینی و خلاقانه داشته باشند، با اعطای تسهیلات مورد حمایت قرار می گیرند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرچهارشنبه ایرنا، این مجمع با حضور نمایندگان سمن فعال حوزه ازدواج در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد و در آن 11 نفر برای پست هیات مدیره و چهار نفر برای بازرس این مجمع با یکدیگر به رقابت پرداختند. در پایان به ترتیب سمیه هدایتیان، محمد حسین بزرگیان، محسن ولیئی، [...]
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای پژوهش اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر به منظور تحقق اهداف متعالی ورزش و اعتلای فرهنگ پژوهش و ارائه طریق و کمک به رفع مسائل و مشکلات حوزه ورزش و جوانان استان، از کلیه اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و سایر متخصصین جهت اجرای طرح های پژوهشی این اداره کل دعوت به همکاری می نماید.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۲۶    
در راستای حمایت از امور پژوهشی و توسعه فناوری مرتبط با دستگاه های اجرایی، این اداره کل، آمادگی خود را جهت حمایت از فعالیت های پژوهشی در قالب پایان نامه های دانشجویان تحصیلات تکمیلی که مرتبط با مسئله یابی و رفع موانع و مشکلات حوزه ورزش و جوانان استان صورت گیرد، مشروط به تعهدات ذیل اعلام می دارد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: این اداره کل از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی در حوزه ورزش و جوانان که موضوع آنها مورد تایید شورای پژوهش و فناوری قرار گیرد، حمایت می کند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز به منظور بازدید از چند مجموعه ورزشی و دیدار با مدیرکل و مسئولین اداره کل ورزش و جوانان استان به آذربایجان غربی سفر می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: بانوی بسکتبالیست گلستانی، سرمربی تیم ملی بسکتبال 3 نفره بانوان کشور شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: با توجه به اهمیتی که رشته شنا در بازی های المپیک و آسیایی از لحاظ مدال آوری دارد، برنامه ریزی کرده و ظرفیت ها را شناسایی کردیم و تلاش کردیم مسیری را ترسیم کنیم که آیندگان بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۱:۳۰    
رئیس هیئت ناشنوایان استان کرمان با اعلام اینکه ناشنوایان کرمانی تاکنون در رشته های مختلف به موفقیت های زیادی دست یافته اند، گفت: با وجود این درخشش ها، متأسفانه آنها در جامعه دیده نمی شوند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان گفت: آماده هر گونه همکاری با اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان هستیم.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۶    
سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از برگزاری اولین جلسه هم اندیشی حوزه معاونت فرهنگی و امور جوانان استان با معین اقتصادی شهرمشهد خبرداد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور ورزشی اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی گفت: ما برنامه های لازم ویژه استخرها با شرایط مناسب را به استانداری ارائه کرده ایم و منتظر نتیجه هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: رشته های شنا، شیرجه و واترپلو در چند ماه اخیر بیشترین ضربه را از شیوع کرونا دیده اند و جبران این خلأ بسیار سخت است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر و مسئول هماهنگی امور ایثارگران وزارت ورزش و جوانان به پاس خدمات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از مدیر کل این اداره تقدیر و تشکر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیمان خضوعی رییس هیأت تنیس روی میز این استان مشاور رییس فدراسیون شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاونت ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان جوانان در آیین تجلیل از مربیان و هیات های برتر اسکیت استان گفت: بایستی در موضوع آموزش پایه و تخصصی بیشتر تلاش شود و تقویت و حمایت در زمینه اسکیت تخصصی صورت بگیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: واگذاری زمین برای احداث خانه جوانان و تشکیل کمیته سامان ازدواج در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان آق قلا مطرح و دستور کار قرار گرفت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به همت هیات موتور سواری و اتومبیل رانی استان بوشهر، دوره آموزشی مربیگری درجه 3 موتورسورای و دوره تخصصی دانش افزایی توان بخشی و آسیب های موتور سواری و اتومبیل رانی برای اولین بار در استان بوشهر برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
عملیات بازسازی، تعمیر و تجهیز فضاهای روباز و سرپوشیده بزرگترین مجموعه ورزشی شهر قم توسط اداره کل ورزش و جوانان استان قم آغاز شد.
آناج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اداره کل ورزش و جوانان استان از تعویق تور دوچرخه سواری یک روزه کندوان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۲    
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: محمدرضا ضیایی ورزشکار نوجوان پرتابگر دیسک این استان با درخشش در رقابت های دوومیدانی قهرمانی باشگاه های رده سنی جوانان کشور چهارم شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۷    
ایسنا/زنجان معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: ارتقای سطح سلامت جسمی و روانی بانوان یکی از اهداف طبیعت گردی ورزشی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رکوردار پرتاب وزنه داخل سالن آسیا گفت: فدراسیون و اداره کل ورزش وجوانان خراسان رضوی در شرایطی هیچ حمایتی از من نداشته اند که شانس زیادی برای المپیکی شدن دارم.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۱    
سید امیرحسین فرحسینی، پیشکسوت فوتبال گیلان در واکنش به جوابیه اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان مطالبی را مطرح کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در مراسمی از حمایت های حجت الاسلام صدوقی رئیس هیات مدیره خانه فرهنگ صدوقی از باشگاه های ورزشی آسیب دیده در دوران کرونا تجلیل و قدردانی کرد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام در بازدید از دفتر سرپرستی روزنامه قدس و سایت خبری - تحلیلی بازتاب ایلام گفت: عمده ترین چالش استان ایلام در حوزه ورزش، عدم مشارکت دستگاه ها بویژه صنایع وابسته به نفت و گاز به عنوان حامی و اسپانسر است. ...
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۳    
رویکرد اداره کل ورزش و جوانان استان، باید استفاده از قهرمانان ورزشی و افراد متخصص در امور ورزش به ویژه در راس هیات ها باشد.
رئیس فدراسیون با معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار سمنان امروز دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، در پایان مجمع انتخاباتی هیئت سمنان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: به همراه رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بازدیدی از مجموعه نیمه تمام معلولان استان انجام شد که امیدواریم با مشارکت ملی و استانی تا پایان سال شاهد افتتاح آن باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۱    
مصطفی مرادی، سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان در مجمع انتخابات رئیس هیئت ورزش های جانبازان و معلولین، رشته های ورزشی فعال در این هیئت را هویت ساز در دو بخش ملی و دینی دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۱۳    
گروه استان ها- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: باید حضور زنان در هیئت ورزش های جانبازان و معلولین استان سمنان پررنگ شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
هاشمی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد گفت: هیچ گونه ممنوعیتی برای فعالیت دوومیدانی کاران در پیست ورزشگاه شهید نصیری وجود ندارد.
رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین پیش از آغاز مجمع انتخاباتی سمنان، بر مزار شهدای این استان حاضر شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، اسبقیان رئیس فدراسیون امروز یکشنبه ششم مهر ماه پیش از آغاز مجمع انتخاباتی هیئت سمنان ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه فرزندان شاهد و ایثارگر سرمایه های کشور و یادگاران شهدا هستند گفت: اهتمام ویژه ای به جذب و اشتغال فرزندان شهید و ایثارگر داشتیم و تاکنون بیش از 20 فرزند شهید ، جانباز و ایثارگر در اداره کل ورزش و جوانان استان مشغول به کار شدند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
رشت (پانا) - تیم گیلان در رقابت های قایقرانی آبهای آرام کشور و انتخابی تیم ملی با عنوان گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در دریاچه آزادی تهران با اقتدار مقام قهرمانی را کسب کرد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان حفظ اراضی با کاربری ورزشی شهرستان کاشان را نه تنها حفظ سرمایه برای یک شهرستان بلکه آن را حفظ سرمایه های ملی در حوزه ورزش دانست و به نگاه علمی، دقیق و توسعه محور به کاشان تاکید کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۶    
در دیدار معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام با رئیس گروه رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی و اداره تربیت بدنی دانشگاه ایلام بر تعامل و ارتباطات تخصصی دو طرف تاکید و مقرر شد تا ضمن بررسی راههای همکاری ،یک تفاهم نامه اختصاصی در حوزه ورزش بانوان به امضا برسد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از آغاز به کار، خانه جوان در نیشابور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۱    
ایسنا/زنجان معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: اجرای برنامه در بستر فضای مجازی، مخاطب وسیع تری را در برمی گیرد.
یافته   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۲    
حوزه ورزش و جوانان لرستان گوشت قربانی نیست! چاپ ایمیل چند روزی است که زمزمه تغییر در مدیریت اداره کل ورزش و جوانان لرستان، نقل محافل و فضای رسانه ای استان شده و هر روز لیست بلندبالا، اما تائید نشده ای برای در اختیار گرفتن این جایگاه حساس منتشر می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۶    
معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از برگزاری طرح طبیعت گردی و ورزش با محوریت شهرستان بافق خبر داد.
روزنامه بیرجند امروز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۲    
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، نتایج بازگشایی مزایده شماره مزایده: 1099000165000001 عنوان مزایده: فروش نه دستگاه خودروی مازاد بر نیاز این اداره کل اعلام شد. ردیف نوع خودرو نام برنده اول قیمت پیشنهادی برنده اول(ریال) ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۶    
همزمان با هفته دفاع مقدس؛جامعه ورزش و جوانان استان قزوین با حضور در گلزار شهدی قزوین با آرمانهای والای شهدای گرانقدر تجدید میثاق کردند. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیر کل، صمد ابراهیمی بعنوان مدیر جدید روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان فارس منصوب و از خدمات محمد رضا صلواتی مدیر پیشین این واحدکه به افتخار بازنشستگی نایل آمده است قدردانی شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
علی شائی هدف از برگزاری مراسم تجلیل از رزمندگان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام را ا پاسداشت خون شهدا و زنده نگه داشتن نام و خاطره جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع از میهن اسلامی عنوان کرد .
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
هفته سوم مسابقات اسب دوانی پاییزه کشور در شهرستان آق قلا با رقابت 49 راس اسب از نژاد دوخون، تروبرد و ترکمن در 6 دور و مسافت های هزار و هزار و 200 متری برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با اشاره به اینکه خدمات شایسته و شایانی در بحث امور ایثارگران و حمایت از فرزندان شهدا در اداره کل ورزش و جوانان استان صورت گرفته است گفت: مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد انقلابی ترین مدیر استان است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۱    
اتحادخبر: بار دیگر، به همت و تلاش هیئت ورزش های همگانی شهرستان دشتستان و با همکاری اداره ورزش دشتستان و مجوز اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر ، یازدهمین دوره مربیگری تئوری درجه سه، 3مهرماه 99 به مدت شش روز در شهر برازجان برگزار گردید.