دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۶:۱۷Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت رئیسه»

ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: تخریب و دوقطبی سازی توسط نامزدهای انتخابات بازی در پازل دشمن است و مردم این گونه رفتارها را برنمی تابند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فدراسیون ورزش روستایی ، عشایری و بازی های بومی محلی در سفر یک روزه خود به استان کرمان علاه بر برگزاری مجمع هیأت استان کرمان راه های تحقق اهداف عالیه فدراسیون در سطح استان کرمان را مورد بررسی قرار داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی هیأت رئیسه مجلس گفت: وزرای نفت و صنعت، معدن و تجارت این هفته برای ارائه گزارش در جلسات علنی مجلس حضور می یابند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: افزایش تعداد کمیسیون های پرمتقاضی تا سقف 25 نفر در مجلس به رأی گذاشته می شود.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت : جلسه مشترک نمایندگان استان، سرپرست استانداری و مدیرکل اقتصاد و امور دارایی با وزیر محترم اقتصاد دکتر خاندوزی با موضوع مهم تعلق سهم مالیات مس سونگون از مس ایران به استان که مدتهاست پیگیر آن هستیم مورد بحث قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۵۰    
مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه تهران اعلام کرد که بیستمین دوره ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران، روز یکشنبه، 27 خرداد ماه 1403 برگزار می شود.
شارا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رضا قندیلی، عضو هیأت رئیسه انجمن نمایشگاه های بین المللی ایران گفت: این همایش با حضور تمامی مدیران مراکز نمایشگاهی کشور در حوزه روابط عمومی برگزار شد و نحوه اطلاع رسانی و بارگذاری اطلاعات، اخبار و پوسترهای نمایشگاهی در وبسایت انجمن آموزش داده شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
گسترش روابط تجاری بر پایه همکاری SMEهای ایران و فرانسه در دیدار رئیس و نایب رئیس اتاق ایران با هیأت رئیسه کنفدراسیون شرکت های کوچک و متوسط فرانسه مورد تأکید قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / مرصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۵:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس آخرین وضعیت لایحه اصلاح ماده 87 قانون مدیریت خدمات کشوری (کاهش ساعت کاری کارکنان دولت و افزایش تعطیلات پایان هفته) را تشریح کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۰۸:۲۲    
محمد خدابخشی با رأی هیأت رئیسه به عنوان رئیس اتاق اصناف زاهدان انتخاب شد
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: فهرست های منتشر شده در فضای رسانه ای درباره اعضای کمیسیون های تخصصی مجلس، هیچگونه اعتباری نداشته و هنوز در رابطه با فهرست اعضای کمیسیون ها، تصمیم نهایی گرفته نشده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
با برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون تنیس، داوود عزیزی با 46 رای به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شدو ندا مؤمن زاده رئیس هیئت تنیس استان اصفهان با 40 رأی بیشترین آرا را در بین اعضای هیأت رئیسه به دست آورد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۳    
رئیس هیأت تنیس استان اصفهان با 40 رای اعضای مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون تنیس، به عضویت هیأت رئیسه فدراسیون تنیس درآمد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در نشست مشترک رئیس و هیأت رئیسه سازمان نظام پزشکی با رئیس سازمان امور مالیاتی، موضوع مالیات جامعه پزشکی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه 220 نماینده در واکنش به قطعنامه آژانس بین المللی انرژی اتمی و تروئیکای اروپا علیه ایران را قرائت کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به ضرورت حضور یکی از اعضای هیأت رئیسه مجلس در هیأت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری خواستار در دستور کار قرار گرفتن این موضوع در جلسه روز سه شنبه هفته آینده مجلس شد. ...
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نخستین جلسه ویژه انتخابات ریاست جمهوری با حضور جمعی از اعضای هیأت رئیسه دانشگاه و اعضای کارگروه برگزاری چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری دانشگاه در دفتر ریاست دانشگاه هنر اصفهان برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۶    
مراسم تجلیل از قهرمانان، مربیان و پیشکسوتان رشته وزنه برداری استان ایلام با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان، رئیس و اعضای هیأت رئیسه رشته وزنه برداری برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۷:۵۲    
ایسنا/خراسان شمالی عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر بجنورد بر ضرورت تعیین تکلیف پروژه های شاخص شهری در مرکز استان تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۹    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: قانوناً نیازی نیست نامزدهای انتخابات مرخصی بگیرند اما اگر هم گرفته شود چه بهتر.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۲۴    
محمود صادقی، عضو هیأت رئیسه جبهه اصلاحات با اشاره به اعلام نهایی اسامی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: امیدوار هستم که با این آرایش، شور و نشاط برای حضور در صحنه انتخابات و پای صندوق های رأی هشتم تیر ماه به اندازه کافی ایجاد شود.
جماران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۶:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری جماران: عضو هیأت رئیسه جبهه اصلاحات با بیان اینکه احراز صلاحیت یکی از سه کاندیدای جبهه اصلاحات خبر امیدوارکننده ای است، گفت: من فکر می کنم طیف اصولگرایان یکدست نیست و به نوعی یک تنوع درون جناحی وجود دارد؛ اگر به همین شکل باشد و آرایش تغییر نکند ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
محمود صادقی، عضو هیأت رئیسه جبهه اصلاحات گفت: جلسه اضطراری هیأت رئیسه جبهه اصلاحات در خصوص نحوه حمایت از کاندیدای این جبهه در حال برگزاری است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
همدان پیام- لیلا همتی: وبگاه انگلیسی دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور هیأت رئیسه دانشگاه افتتاح و رونمایی شد. رئیس دانشگاه در این مراسم با بیان اینکه جای خالی این زیرساخت مهم در نمای عملکرد دانشگاه بسیار محسوس بود ...
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۱    
جمعی از اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف و تعدادی از روسای اتحادیه های صنفی شهرستان نظرآباد به همراه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان بعدازظهر امروز (شنبه، 19 خرادماه 1403) با حضور در دفتر ارتباط مردمی شهرستان نظرآباد با علی حدادی ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، صمد حسن زاده در نشست هیأت رئیسه اتاق ایران و رؤسای خانه های صنعت، معدن و تجارت ( صمت )، با بیان اینکه تشکل های اقتصادی در اتاق ایران جایگاه ویژه ای دارند، اظهار کرد: انسجام تشکل های اقتصادی می تواند به تقویت بخش خصوصی منجر شود ...
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از صف طولانی و تا 70 نفره نمایندگان برای عضویت در کمیسیون های برنامه و بودجه، انرژی، صنایع و امنیت ملی خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۵۰ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، آیت الله موحدی کرمانی رئیس مجلس خبرگان رهبری، در حکمی، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری، نایب رئیس اول مجلس خبرگان رهبری را به ریاست دبیرخانه این مجلس منصوب کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی هیأت رئیسه مجلس از تقاضای تعداد زیادی از نمایندگان برای عضویت در کمیسیون های برنامه و بودجه، انرژی، صنایع و معادن و امنیت ملی خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید به وجود نگاه های ویژه به زندگی عشایران گفت: جامعه عشایری نسبت به مصرفی که دارند در تولیدات کشور نقش بسیاری داشته و جزو تولیدکنندگان محسوب می شوند، در حال حاضر مشکل اساسی کشور ما کمبود تولید است که اگر بتوانیم تولید را افزایش دهیم بی تردید تورم کنترل خواهد شد. ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد توکلی راد در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: با توجه به تقاضای متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و با پیگیری هیأت رئیسه دانشگاه مهلت انتخاب رشته متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور گیلان تا روز یکشنبه 20 خرداد 1403 تمدید شد. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هیات رئیسه مجمع جهادگران استان البرز، با تاکید بر تحقق شعار سال و فراهم کردن بستر حضور و مشارکت حداکثری مردم، در عرصه فعالیت های جهادی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه مجلس گفت: پرهیز از مجادلات سیاسی بی حاصل و همچنین تعامل با قوای دیگر باید در دستور کار مجلس دوازدهم باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خبرگان رهبری در 14 خرداد سال 68، مهم ترین آزمون خود بعد از ارتحال امام خمینی (ره) را انجام دادند و با سربلندی از این آزمون بیرون آمدند.
شهرداری چهارباغ   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۱:۱۷    
صبح امروز با ایجاد تغییرات و جابجایی در بدنه پارلمان شهری و پس از برگزاری انتخابات هیأت رئیسه جدید، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر چهارباغ با حضور در دفتر امام جمعه محترم شهرستان چهارباغ با حجت الاسلام و المسلمین #دربانی امام جمعه شهرستان دیدار کردند.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۲۰:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: وقتی جریانی به وجود می آید خیلی ها به درست و غلط به آن دامن می زنند. درباره گل قهرمانی پرسپولیس هم نمی توان به صراحت گفت آفساید است. ...
اقتصاد آنلاین / 8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۸:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: هرسال با ورود فصل گرما به کشور مصرف برق در کشور محدود می شود که صنایع سیمان و فولاد بیشترین ضرر را متحمل می شوند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: صنعت فولاد امروزه 15 میلیون تن صادرات دارد اما قطعی برق به این صنعت صدمه می زند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۲۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
حمید رسایی در توئیتی نوشت: از ریاست قالیباف تاکنون یک و نیم جلسه گذشته و در این مدت دو تخلف و قانون شکنی بی سابقه صورت گرفته است.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در نشستی که با حضور مدیران سازمان منطقه آزاد اروند، فرودگاه آیت اله جمی آبادان و هیأت رئیسه اتاق بازرگانی خرمشهر برگزار شد، سرمایه گذاران خرمشهری اشتیاق و تمایل خود را برای مشارکت در فرصت های سرمایه گذاری در فرودگاه آبادان اعلام کردند. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نشست علنی صبح امروز پنج شنبه، 10خرداد ماه 1403 مجلس شورای اسلامی، رأس ساعت 8 و 45 دقیقه و با حضور 274 نفر از نمایندگان و به ریاست دکتر محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد. در این جلسه، گزارش شعب 15 گانه درخصوص بررسی اعتبارنامه منتخبان مجلس دوازدهم قرائت و به تأیید رسید ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
سرویس سیاست مشرق- یک روز پس از افتتاحیه مجلس، برگزاری انتخابات هیأت رئیسه مجلس با برخی حواشی روبه رو شد، برخی از نمایندگان نسبت به شمارش آراء اعتراض داشته و آن را به سطح رسانه ها نیز کشیدند. ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز اولین جلسه کمیسیون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی برای برگزاری انتخابات هیأت رئیسه تشکیل شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در جلسه علنی امروز مجلس، بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون، نماینده گچساران در مجلس باعث ایجاد جدل میان نمایندگان شد و مالک شریعتی نماینده تهران در مجلس مدعی شد که؛ آقای تاجگردون من و آقای سلیمی را تهدید کرد. تصاویری از بحث و گفتگوی تاجگردون با علیرضا سلیمی، سخنگوی هیأت رئیسه مجلس را مشاهده کنید ...
وانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس درباره اختلاف در شمارش آراء انتخابات اعضای هیئت رئیسه مجلس دوازدهم گفت: در بحث مربوط به برگزاری انتخابات هیأت رئیسه من هم مانند جنابعالی روی یکی از صندلی ها نشسته بودم و هیچ مسئولیت قانونی در برگزاری این انتخابات نداشتم و رئیس محترم و ...
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- اکبر رنجبرزاده درباره بازنگری شمارش آراء انتخابات هیأت رئیسه توضیحاتی را در صحن علنی مجلس بیان کرد. به گزارش شفقنا از خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (پنج شنبه 10 خرداد) مجلس شورای اسلامی درخصوص شمارش مجدد آرای انتخابات هیأت رئیسه گفت ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس اعضای هیأت رئیسه خود را در جریان برگزاری انتخاباتی مشخص کردند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس در پاس به اعتراض رسایی درباره بازشماری آرا گفت: در انتخابات هیأت رئیسه من هم مثل شما روی صندلی پایین صحن نشسته بودم و هیچ مسئولیتی نداشتم.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، در جلسه علنی امروز (پنجشنبه 10 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی، بررسی اعتبارنامه منتخبان دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دستورکار قرار گرفت که در جریان بررسی این موضوع، برای دقایقی جو مجلس متشنج شد ...