پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۲۲:۱۲May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت رئیسه»

سلام نو / جماران   ۹ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: تعطیلات تابستانی مجلس با هدف خدمت به مردم کاهش یافته و به جای اینکه نمایندگان دو هفته به تعطیلات بروند، یک هفته تعطیلات تابستانی دارند و یک هفته سرکشی به حوزه های انتخابیه در دستور کار است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
یازدهمین نشست الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با حضور رئیس و اعضای شورای عالی و هیأت رئیسه اندیشکده های مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار شد و رئیس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در افتتاحیه این نشست گفت: پیش نویس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پس از حدود 11 سال اندیشه ورزی و طراحی ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۷    
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۶    
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی میهمانان جلسه علنی امروز پارلمان را قرائت کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۵    
اقتصاد ایران: اسامی غائبین و متأخرین آغاز جلسه علنی امروز مجلس از سوی هیأت رئیسه اعلام شد که بر این اساس 9نفر از نمایندگان با تأخیر در جلسه مجلس حاضر شدند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رویداد ملی نوآیند می تواند نویدبخش آینده مبتنی بر حکمرانی اندیشه محور در کشور باشد، مطرح کرد: این رویداد دریچه ای برای شناخت مسائل آینده و تدبیر برای آنها پیش از وقوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اسامی غائبین و متأخرین آغاز جلسه علنی امروز مجلس از سوی هیأت رئیسه اعلام شد که بر این اساس 9نفر از نمایندگان با تأخیر در جلسه مجلس حاضر شدند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۵۲    
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: جلسه علنی فردای مجلس (چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه) دایر است. جلسه علنی مجلس فردا برگزار می شود حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه علنی فردا (چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه) مجلس دایر خواهد بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۳    
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: جلسه علنی فردای مجلس (چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه) دایر است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان پارلمان الجزایر، پیش نویس قانونی را که بر اساس آن، عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی جرم انگاری می شود تحویل هیأت رئیسه این پارلمان کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
اجلاسیه هیأت رئیسه فدراسیون جهانی زورخانه ای و کشتی پهلوانی در شیراز برگزار می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
جواد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی و عضو مجمع فدراسیون فوتبال درباره حاشیه های به وجود آمده پس از عزل موقت شهاب الدین عزیزی خادم از ریاست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: ما در مجمع به آقایان رأی دادیم ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
جواد ششگلانی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن اشاره به وضعیت مالکیت باشگاه تراکتور تبریز در خصوص حاشیه های فراوان پیرامون فدراسیون فوتبال که با عزل موقت شهاب الدین عزیزی خادم و چند دستگی در هیأت رئیسه همراه است، پرده از ابهامات فراوان درباره این مسائل برای اعضای مجمع برداشت. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۲    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اجرای برنامه اصلاح ساختار اقتصادی کشور نیازمند همراهی و همکاری مردم است گفت: مجلس در اجرای عملیات تحول اقتصادی کنار دولت ایستاده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به تأیید قانون جهش تولید دانش بنیان از سوی شورای نگهبان اجرای این قانون را در راستای قطع وابستگی به اقتصاد نفتی برشمرد و گفت: این ریل گذاری برای تحقق اقتصاد دانش بنیان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی عضو هیأت رئیسه فراکسیون راهبردی مجلس از گم شدن 46 درصد ارز 4200 تومانی نهاده های دامی توسط رانت خواران در سنوات گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۷:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره ارائه لایحه برنامه هفتم توسعه از سوی دولت به مجلس توضیحاتی ارائه داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی جلسه اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون با رئیس قوه قضائیه را تشریح کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: در جریان درآمد 300 هزار دلاری فدراسیون از بازی با کانادا نیستم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، صادق درودگر در مورد اینکه چه اتفاقی افتاده که در سه هفته پایانی لیگ نباید تماشاگر حضور داشته باشد، اظهار داشت: هر چه بود مربوط به سازمان لیگ و برنامه ریزی ما نبود. بهتر است در این مورد سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات توضیح بدهد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۰    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است استانداران نقش ویژه ای در اجرای سیاست های جدید یارانه ای دولت در مناطق خود دارند و می توانند با اقناع افکار عمومی، مردم را همراه کنند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در فاصله دو هفته مانده به مجمع عمومی فدراسیون فوتبال رأی به محرومیت دوساله شهاب الدین عزیزی خادم داد تا رئیس معزول فدراسیون طبق قوانین داخلی نتواند در این نشست حیاتی شرکت کند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم وفاق ملی برای درمان بیماری مزمن اقتصاد کشور تأکید کرد. عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی بر لزوم وفاق ملی برای درمان بیماری مزمن اقتصاد کشور تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۷:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت : واردات خودرو با هدف ایجاد رقابت در صنعت خودرو در کشور انجام می شود ، لذا نباید واردات آن در انحصار مسببان وضعیت موجود صنعت خودروسازی کشور قرار گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سنندج- با برگزاری مجموع عمومی و به ریاست استاندار کردستان، اعضای هیأت رئیسه هشتمین دوره شورای هماهنگی روابط عمومی های استان انتخاب شدند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال افزود: جلسه هیأت رئیسه در فضایی بسیار صمیمی و دوستانه برگزار شد با یک وحدت رویه؛ مصوبات متعدد و متکثری در مورد موضوعات مختلف داشت. مصوباتی در مورد بحث صورت های مالی و بودجه مصوب انجام شد ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، احسان اصولی پس از پایان نشست امروز هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره جزئیات این جلسه گفت: بر اساس مستندات مندرج در اساسنامه فدراسیون فوتبال، جلسه امروز به صورت رسمی برگزار شد و موضوعات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مصوباتی هم این جلسه داشت. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
پیتر باچا عضو مجارستانی هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی با اشاره به کیفیت بالای کشتی گیران ایرانی گفت: ایران دریایی از کشتی گیران خوب و سطح بالا است. به گزارش ایلنا ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی میهمانان جلسه علنی امروز پارلمان را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو مجارستانی هیأت رئیسه اتحادیه جهانی کشتی گفت: امکانات کشتی ایران خیلی عالی است و چنین امکاناتی را تا به حال در جای دیگری ندیده بودم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه حذف ارز ترجیحی در بلندمدت به نفع اقتصاد کشور و به حذف فساد و رانت منجر می شود، گفت: دولت باید عوارض کوتاه مدت مدیریت ارز ترجیحی را مهار کند تا فشار آن به اقشار آسیب پذیر نیاید.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
این 2 خبر 18 اردیبهشت در یک ساعت از سوی خبرگزاری ها منتشر شد. خبر اول مربوط به به حدنصاب نرسیدن جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با غیبت معنادار و عامدانه مهرداد سراجی بود و در همان دقایق برنامه های آمادگی تیم ملی عربستان برای حضور هر چه بهتر در جام جهانی 2022 اعلام شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۷    
اقتصاد ایران: اسامی غائبین و متأخرین آغاز جلسه علنی امروز مجلس از سوی هیأت رئیسه اعلام شد که بر این اساس 7نفر از نمایندگان با تأخیر در جلسه مجلس حاضر شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
اسامی غائبین و متأخرین آغاز جلسه علنی امروز مجلس از سوی هیأت رئیسه اعلام شد که بر این اساس 7نفر از نمایندگان با تأخیر در جلسه مجلس حاضر شدند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
طراح این طرح جنجالی نصرالله پژمانفر، نایب رئیس کمیسیون اصل 90 است. او گفت: بنده طراح این طرح هستم و هدف آن جلوگیری از فساد است. این طرح تازه تدوین شده است و هنوز آن را به هیأت رئیسه مجلس نداده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس از نشست فردای این کمیسیون با رؤسای شعب قضایی رسیدگی کننده به پرونده های این کمیسیون خبر داد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بررسی برکناری 5 عضو هیأت رئیسه از سمت شان در فدراسیون فوتبال طی نامه یکی از اعضای مجمع عمومی لازم الاجراست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۶:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی و عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: مهدی تاج هم نسبت به مسئله تعلیق ابراز نگرانی کرده است و توصیه هایی هم داشتند تا فوتبال کشورمان دچار تعلیق و کمیته انتقالی نشود.
خودرو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۱:۰۵   + ۶۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس از تأیید مصوبه مجلس درباره واردات خودرو از سوی دولت خبر داد و نوشت: دولت باید سریعا، آیین نامه واردات خودرو را تهیه کند. سید محسن دهنوی در حساب کاربری خود در فضای مجازی اعلام کرد که بالاخره پس از پیگیری های مجلس ...
یافته   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۲    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی مهرداد ویس کرمی به مهرداد ویس کرمی را قرائت کرد. به گزارش خبرنگار یافته، روح اله متفکرآزاد عضو هیأت رئیسه مجلس ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی در گفت وگو با ایران اکونومیست با اشاره به اقدام اخیر دولت مردمی مبنی بر اصلاح نظام یارانه کشور اظهار داشت: ما فراموش نکردیم این دولت در شرایطی سرکار آمد که با کسری بودجه 300 هزار میلیارد تومانی دست و پنجه نرم می کردیم ...
تابش کوثر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اسامی غائبین و متأخرین آغاز جلسه علنی امروز مجلس از سوی هیأت رئیسه اعلام شد که بر این اساس 11 نفر از نمایندگان با تأخیر در جلسه مجلس حاضر شدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۶    
اقتصاد ایران: هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی چند طرح از جمله طرح اصلاح قانون احزاب را برای طی مراحل قانونی اعلام وصول کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.