یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۶:۴۲Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت رئیسه»

فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۵    
نماینده مردم شیراز در مجلس با اشاره به طرح خود مبنی بر اصلاح مواد 19، 43 و 44 آیین نامه داخلی مجلس گفت: هدف از این طرح اصلاح نحوه عضویت نمایندگان در کمیسیون های خاص و هیأت رئیسه مجلس است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور استاندار فارس، رئیس دادگستری کل استان، هیأت رئیسه دانشگاه شیراز و جمعی از مسئولان استان و دانشگاهیان، پژوهشکده حکمرانی دانشگاه شیراز به طور رسمی افتتاح شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در توئیتی میلاد باسعادت امام رئوف حضرت رضا(ع) را تبریک و شادباش گفت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۳:۵۳    
شیوا قاسمی پور؛ عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در کمیسیون آموزش مجلس جلسه مفصلی با آقای صحرایی برگزار شد و هرکدام از نمایندگان در حوزه های مختلف مطالباتی را بیان کردند که در چند دسته بندی قابل احصاست. ...
با مردم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه فوق العاده شورای شهر لاهیجان، مراسم تحلیف مهدی عاطف، عضو علی البدل این شورا برگزار شد و برای هیأت رئیسه جدید رأی گیری به عمل آمد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی میزبانی مجلس از سفرا و روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی در سراسر جهان را مثبت ارزیابی کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تحویل نامه معرفی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تحویل نامه معرفی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس از برگزاری انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون آیین نامه در اجلاسیه چهارم مجلس یازدهم خبر داد و گفت اعضای سابق آن به اتفاق آرا، ابقا شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۹    
هیأت رئیسه مجلس طرح اصلاح ماده 54 قانون دفاتر اسناد رسمی که به نحوه توزیع درآمد های این دفاتر می پردازد، به صورت عادی اعلام وصول کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تدوین آئین نامه داخلی مجلس گفت: انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون آئین نامه برگزار و محمدحسین حسین زاده بحرینی بار دیگر به عنوان رئیس کمیسیون انتخاب شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از بررسی تقاضای تحقیق و تفحص تعدادی از نمایندگان در خصوص عملکرد پردیس های بین الملل دانشگاه علوم پزشکی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس در توئیتی به بازدید نظارتی اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون از بنادر شهید رجایی و شهید باهنر بندرعباس،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به انتقادات درباره اظهارنظرش درباره "طالبان" پاسخ داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج از شیخ محسن المسروری و ناصر بن سالم الهدایی نایب رئیس و عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال عمان دعوت کرد با حضور در ایران، دیدار فینال جام حذفی که روز چهارشنبه 10 خرداد در ورزشگاه آزادی برگزار می شود، تماشا کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۸    
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی میهمانان جلسه علنی امروز پارلمان را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۴    
الهام آزاد، رئیس کمیته قضایی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید نظارتی اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون از استان هرمزگان، بر اساس اهداف تعریف شده به همراه احمد مرادی نماینده بندرعباس از زندان این شهر بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از رأی اعتماد کمیسیون متبوعش به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از ضابطه مند شدن تشکل های اجتماعی خبر داد و گفت: طرح مربوط به این موضوع در کمیسیون در حال بررسی است و به زودی برای بررسی در صحن علنی به هیأت رئیسه ارسال می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس با اشاره به بازدید نظارتی اعضای هیأت رئیسه این کمیسیون از هرمزگان بر ضرورت فعال سازی پالایشگاه هایی که دانش فنی آنها بومی شده اند تأکید کرد و گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
دهمین نشست ملاقات عمومی رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه تهران به منظور رسیدگی به درخواست ها، پیشنهادها و انتقادهای ذی نفعان دانشگاه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه به صورت دستوری نمی توان اجاره بهای مسکن را کنترل کرد، گفت: طرح اجاره بهای مسکن نگاهی بلندمدت به حل مشکلات در این حوزه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به عملکرد قابل دفاع مجلس یازدهم گفت: ما در مجلس یازدهم قانون جهش تولید دانش بنیان را وضع کردیم تا گامی در جهت حل مشکل بیکاری و در ادامه بهبود رابطه صنعت و دانشگاه برداریم.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس در توئیتی به بازدید نظارتی هیأت رئیسه این کمیسیون از جزایر ابوموسی و تنب بزرگ به همراه جمعی از مسولین اشاره کرد.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۹    
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره به التزام به عناصر عزت ، حکمت و مصلحت در سیاست خارجی، بر ضرورت توجه مسئولان به اصول 6 گانه الزامی در روابط سیاست خارجی تاکید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس در تشریح روز دوم بازدید نظارتی هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس از استان هرمزگان، با اشاره به حضور در بندر جاسک، گفت: اعضای کمیسیون در جریان روز دوم سفر خود، از پروژه خط لوله گوره-جاسک بازدید کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۳    
اعضای هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در دومین روز از سفر نظارتی خود به استان هرمزگان از بخش های مختلف پروژه خط لوله انتقال نفت گوره- جاسک بازدید به عمل آوردند.
واردات همواره از راهکار های دولت ها برای تنظیم بازار مرغ بوده است و اتفاق تازه ای نیست. اما، به تازگی نامه ای در فضای مجازی منتشر شده که واردات این کالای اساسی از کشور بلاروس را مطرح می کند ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۲۸ سایت دیگر  
نماینده مهاباد و عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس در توئیتی نوشت: متأسفانه طبق خبر رسیده، دولت در صدد واردات مرغ های احتمالاً آلوده از کشور بلاروس می باشد!
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۸    
هیأت رئیسه دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین در محکومیت تحریم بسیج دانشجویی توسط اتحادیه اروپا بیانیه ای صادر کرد
پیام خاوران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۱    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی بیرجند از دوستان و تمامی مسئولان بخش دولتی و خصوصی که ازطریق ارسال پیامک،تماس تلفنی و درج آگهی در روزنامه وی و هیأت رئیسه را مورد لطف و عنایت خود قرار دادند، تشکر و قدردانی کرد
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مهمترین خبرهای هفته گذشته مجلس شورای اسلامی در اولین هفته از خرداد ماه 1402 هشدار قالیباف به حاکمان طالبان درباره حق آبه هیرمند و انتخاب مجدد وی به عنوان رئیس مجلس در چهارمین سال فعالیت مجلس یازدهم بود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس در تشریح روز نخست بازدید نظارتی هیأت رئیسه این کمیسیون از جزایر ابوموسی و تنب بزرگ گفت: نیروهای مسلح حاضر در این جزایر از توانمندی بالایی برخوردار هستند و در کنار آن باید موضوع بهره مندی اقتصادی ساکنان جزیره پیگیری شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر انقلاب با نگاه پدرانه نسبت به نمایندگان، صفاتی را در مورد مجلس یازدهم بکار بردند که قابل تقدیر است و این نگاه ایشان وظیفه ما را سنگین تر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر قم گفت: در سال 1401 تعداد خریداران قمکارت نسبت به ابتدای همان سال، افزایش 100 درصدی داشته و بیش از 36 میلیارد ریال اعتبار این کارت ها شارژ شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مسئول مسابقات جام حذفی با اشاره به مشخص شدن زمان بازی فینال جام حذفی فوتبال کشور جام آزادسازی خرمشهر، گفت: این مسابقات درصورتی که احتمال صعود پرسپولیس به فینال جام حذفی شود بازی دربی توسط داوران ایرانی قضاوت خواهد شد. به گزارش طرفداری، امیرحسین روشنک به ایسنا گفت: ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قرار است اعضای هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس در جریان سفری 3 روزه به هرمزگان، ضمن بازدید از برخی مناطق، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات استان قرار بگیرند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۵۶    
مسابقه فینال جام حذفی ( یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل 1402-1401 چهارشنبه 10 خرداد در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، با تصمیم هیأت رئیسه سازمان لیگ و کمیته مسابقات ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۴۹   + ۸۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، با تصمیم هیأت رئیسه سازمان لیگ و کمیته مسابقا ت، مسابقه فینال جام حذفی روز چهارشنبه 10 خرداد 1402 ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۷    
ایرنا- سیصد و نهمین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی روز گذشته به ریاست محمدباقر قالیباف برگزار شد. در این جلسه چهارمین انتخابات اجلاسیه هیأت رئیسه دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی برگزار شد و نمایندگان مردم با ادامه ریاست محمدباقر قالیباف بر مجلس موافقت کردند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۰۰    
روزنامه اعتماد با اشاره به برگزاری انتخابات هیأت رئیسه مجلس و تلاش هایی که از سوی برخی محافل برای کاهش آرای قالیباف صورت گرفت، نوشته: تعداد آرای قالیباف، اگر غیرمنتظره فرض نشود، حتما مورد انتظار هم نبوده است؛ به ویژه پس از اتفاقاتی که او در این دو ماه گذشته از سر گذرانده است.
خسروشاه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، روح الله متفکرآزاد را با 180 رای به عنوان دبیر هیأت رئیسه سال چهارم مجلس یازدهم انتخاب کردند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
[شهروند] بعد از چند روز گمانه زنی و درخواست های مکرر برخی باشگاه ها، سرانجام هیأت رئیسه سازمان لیگ فوتبال در تصمیمی مهم، سهمیه تعداد بازیکنان خارجی هر تیم مسابقات لیگ برتر فوتبال را افزایش داد ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۴   + ۵۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، نامه رئیس جمهور مبنی بر معرفی رضامراد صحرایی به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش به مجلس را قرائت کرد.
برترین ها / کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی انتخابات هیات رئیسه چهار دوره اخیر مجلس در سال آخر نشان می دهد که لاریجانی در دو انتخابات هیات رئیسه اجلاسیه چهارم رأی کمتری نسبت به قالیباف داشته است، ولی در نهایت قالیباف نتوانست از رأی 212 عددی لاریجانی در اجلاسیه های آخر عبور کند.
اقتصاد ایران: تبریز- نمایندگان مجلس، دبیران هیأت رئیسه در سال چهارم مجلس یازدهم نهاد قانونگذاری را انتخاب کردند و روح الله متفکرآزاد نماینده تبریز نیز به عنوان دبیر هیأت رئیسه مجلس انتخاب شد.