جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۴:۳۹May 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت رئیسه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به آخرین آمار فوتی های روزانه کرونا در تهران گفت: لغو طرح ترافیک سبب شلوغی چشمگیر خیابان ها شده و به میزان زیادی هم از آمار مسافران حمل و نقل عمومی نکاسته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
روح الله متفکر آزاد گفت: صندوق رأی نقطه تاریخی و عطف اتفاقات مثبت در کشور ماست و من معتقدم هر تغییری خوب یا بد از صندوق رأی بیرون می آید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۰۸   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، به دنبال مصوبه افزایش سه برابر حق الزحمه داوران در جلسه هیأت رئیسه فدراسیون و پرداخت مطالبات داوران لیگ برتر فوتبال، خداداد افشاریان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۰    
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در هفته آتی جلسات علنی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه برگزار می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با تأکید بر مشی اصولی سردار سلیمانی در پیگیری عزتمندانه دیپلماسی، اظهارات غیرمسئولانه عوامل دلداده غرب را محکوم کرد و گفت: امیدواریم دولت با عاملان تفرقه انگیزه و ناهمسو با سیاست های نظام، قاطعانه برخورد کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، بیاینه بیش از 215 نفر از نمایندگان مجلس در محکومیت اقدامات جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، به عنوان نماینده درخواست کننده تحقیق و تفحص از مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری، گفت: باید بررسی شود افرادی که سوء سابقه امنیتی داشته و سابقه بازداشت داشته اند در این پروژه چه می کردند. چرا در این مصاحبه آنها تعزیه گردان کار بودند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نما ، دویست و نود سومین جلسه صحن شورای شهر صبح امروز با حضور حداکثر اعضای شورا برگزار شد. محسن هاشمی در ابتدای جلسه صحن امروز با اشاره به حضور حسن خلیل آبادی که پیش از این استعفای خود را به هیأت رئیسه داده بود گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
24 عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان کرمانشاه با حضور بیش از 190 نفر از اعضای این جبهه انتخاب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اسامی 9 نماینده غایب و یا متأخر جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس را قرائت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: تصور برخی مبنی بر اینکه مصوبه شورای نگهبان درباره شرایط ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری عجولانه و برای شب انتخابات بوده، درست نیست، چون این مسأله از سال 1392 در شورای نگهبان مورد بحث بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیأت رئیسه شورای شهر مشهد گفت: خلق فضاهای اجتماعی و ورود به حوزه مسئولیت های اجتماعی وجه تمایز مدیریت شهری در شورای پنجم است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران بیان کرد: این موضوع صحت ندارد و حتما باید مستندات در معرض افکار عمومی قرار گیرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت بیش از 300 تیم در سه شبکه بهداشتی برای انجام واکسیناسیون آماده شده اند. به گزارش دانشگاه علوم پزشکی تهران، علیرضا دلاوری، در نشست هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: اگر تا آخر هفته، مستندات دستگاه های مسئول درباره تخلفات ستاد ملی مقابله با کرونا ارائه نشود، کمیسیون رأساَ گزارش تخلفات را برای اعمال ماده 234 آیین نامه داخلی مجلس، به هیأت رئیسه ارائه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی مجلس از نشست روز سه شنبه این فراکسیون در سطح مجمع عمومی و با موضوع انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۳   + ۵۶ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، بیاینه بیش از 200 نفر از نمایندگان مجلس خطاب به شورای نگهبان درباره اقدامات این شورا در خصوص اصلاح نظام انتخاباتی و همچنین اهمیت اقدامات در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری پیش رو را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس، اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۴   + ۶۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: تیم تحقیق و تفحص در حوزه فایل صوتی ظریف شروع به کار کرده و تاکنون سه گروه از نمایندگان تقاضای تحقیق و تفحص در خصوص این موضوع را مطرح کرده اند.
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تسنیم: حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس در نشست علنی امروز (یکشنبه 19 اردیبهشت ) قوه مقننه و در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل 152، 15 و 16 درباره تبیین سیاست خارجی کشورمان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه سخنان ظریف علیه سردار سلیمانی تحریف تاریخ و علیه نظام است و چنین فردی نمی تواند از منافع جمهوری اسلامی دفاع کند، گفت: به نظر می رسد قصه تلخ برجام در مذاکرات وین در حال تکرار است.
زرک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
بازرس اتحادیه تعاونی های سهام عدالت با اشاره به غیرقانونی بودن انتخابات مجامع سهام عدالت گفت: مردم باید هیأت رئیسه خود را انتخاب کنند نه اینکه یک هیأت رئیسه دولتی مجامع را هدایت کند. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با تایید خبر کشف ماینرهای ارز بیت کوین در یکی از زیر مجموعه های شهرداری تهران گفت: این موارد با توجه به گستردگی عملکرد شهرداری نباید باعث شود تا شیوه های نظارتی و مدیریتی شهرداری زیر سوال برود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایستادن در مقابل دونالد ترامپ برای لیز چنی، تنها زن عضو هیأت رئیسه جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا، دردسرساز شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۰    
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به نقض اصل 121 قانون اساسی و عدم رعایت شئونات از سوی حسن روحانی رئیس جمهور در 2 دولت یازدهم و دوازدهم، 57 وعده محقق نشده روحانی در 2 دولت وی را برشمرد.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به تهیه طرح شفافیت دریافتی های کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران در مجلس شورای اسلامی، جزئیات این طرح را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس فردا صبح پیرامون فایل منتشر شده آقای ظریف جلسه غیرعلنی خواهد داشت.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: زهرا بهرام نژاد عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران توضیحاتی درباره ماجرای استخراج بیت کوین در شهرداری تهران ارائه کرد. وی در این باره گفت: ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه و سرپرست کمیته داوری فدراسیون فوتبال گفت: دستمزد داوران به حدی اندک است که برخی مواقع کفاف کرایه رفت و آمدهای آنها را هم نمی دهد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۰:۱۴    
زهرا نژادبهرام - عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران زنان پایه های اصلی جوامع بشری اند و بی توجهی به دغدغه های آنها می تواند جامعه را در مسیر نگران کننده ای قرار دهد. با شیوع کووید-19 به نظر می رسد آسمان اشتغال زنان تیره تر شده است ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس دفتر رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به درپیش بودن انتخابات 1400 گفت: حوزویان باید حضوری قوی در این مسئله داشته باشند و به تبیین مسائل و بصیرت افزایی بپردازند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با روز جهانی قدس هیأت رئیسه دانشگاه علامه طباطبائی با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مقاومت، بر استواری دانشگاهیان بر صراط مستقیم مبارزه با اشغالگران قدس شریف و حامیان جنایت آن ها تأکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
شیراز- عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: روز قدس از ابتکارات امام راحل است و موجب شده آزادی فلسطین اصلی ترین مسئله جهان اسلام است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۰    
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: آزادی فلسطین تنها با مقاومت و تفکر شهید سلیمانی امکان پذیر است و دیپلماسی انفعال راه به جایی نخواهد برد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
نواب رئیس، دبیر، مدیر روابط عمومی، هیأت رئیسه و رؤسای کمیته های هیأت شطرنج استان گیلان منصوب شدند.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس سوم فدراسیون فوتبال ضمن اعلام برنامه های اخیر فوتبال بانوان در حوزه داخلی و بین المللی، اقدام اخیر شستا را به دنبال تسویه بدهی دو میلیون یورویی فدراسیون ناشایست تلقی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس از طرح نمایندگان برای آتش زدن کالای قاچاق در قالب طرح اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با مهر در مورد انحصار موجود در نهاد وکالت، اظهار داشت: وضعیت کنونی وکالت باید اصلاح شده و فضای ورود افراد به این حوزه باز شود تا افراد بتوانند بیشتر در این حوزه فعالیت کنند؛ البته باید توجه داشت این موضوع به معنای ورود افراد بدون صلاحیت به این شغل نیست. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس معتقد است عملکرد نیروی قدس به وزارت خارجه قدرت چانه زنی داد و این هنر دیپلماسی مردان میدان در نیروی قدس سپاه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به پایان مهلت 10 روزه اجرای قانون تنفس خوراک به پتروپالایشگاه ها گفت: مجلس به دلیل عدم انجام وظایف دولت نسبت به این قانون، استنکاف دولت را به قوه قضائیه ارجاع می دهد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
زهرا صدراعظم نوری عضو شورای شهر تهران در گفت وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره سرانجام استعفای حسن خلیل آبادی اظهار داشت: استعفای حسن خلیل آبادی عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در هیأت رئیسه شورا پذیرفته نشده و این موضوع منتفی شده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بیانات رهبری درباره موضوع دیپلماسی - میدان اشاره کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۷:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
ایران نوشت: یک نماینده مجلس گفت: تخلفاتی در جداول بودجه صورت گرفته که قابل قیاس با هیچ دوره ای نیست. احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز در مجلس در خصوص تخلف صورت گرفته در بودجه 1400 گفت حدود صد نفر از نمایندگان مجلس نامه ای را به هیأت رئیسه امضا کردیم و مطمئن هستیم تخلفاتی در جداول بودجه صورت گرفته ...
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: سازمان بازرسی کل کشور به نحوه برگزاری مجامع شرکت های سرمایه گذاری ورود کرده و نامه ای به وزیر اقتصاد زده و اشاره کرده که برگزاری هرگونه مجمع به این ترتیب غیرقانونی است.
طلوع کرمان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۴۳    
در جلسه امروز هیأت رئیسه پس از بررسی شرایط استان های مختلف، کرمان به عنوان میزبان فینال جام حذفی انتخاب شد. البته با توجه به نتایج تیم گل گهر سیرجان در جام حذفی، از بین شهرهای کرمان یا سیرجان در نهایت یک شهر میزبان فینال مسابقات حذفی می شود. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۴۹    
هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی در گرامیداشت مقام معلم و استاد، پرداخت هدیه نقدی به اعضای هیات علمی و معلمان این دانشگاه را تصویب کرد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس اعلام کرد: لایحه نظام رتبه بندی در مجلس اعلام وصول شده و در دستورکار است؛ تصویب نهایی لایحه و تأمین بودجه لازم می تواند عقب ماندگی حقوق و مزایای معلمان را جبران کند. رویکرد مجلس به لایحه مثبت است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه دولت که در این هشت سال کاری برای معیشت مردم نکرده لااقل در ماه های پایانی عمر خود جلوی شیب تند گرانی ها را بگیرد، گفت ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۰:۰۹   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، در جلسه امروز هیأت رئیسه پس از بررسی شرایط استان های مختلف، کرمان به عنوان میزبان فینال جام حذفی انتخاب شد. البته با توجه به نتایج تیم گل گهر سیرجان در جام حذفی، از بین شهرهای کرمان یا سیرجان در نهایت یک شهر میزبان فینال مسابقات حذفی می شود. ...