شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۵:۰۱Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت رئیسه مجلس»

صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس خبر کذب مورد هدف قرار گرفتن پایگاه های نظامی در خاک ایران را پروژه جنگ روانی آمریکا دانست که به دنبال ترمیم چهره کتک خورده اسرائیل در جریان عملیات وعده صادق است.
رسا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه موشک ها و پهپاد های سپاه با عبور از گنبد موهوم آهنین به اهداف خود اصابت کردند، به ناتوانی 10 کشور دنیا در رصد و رهگیری آن ها اشاره کرد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، مجتبی یوسفی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در صحن علنی امروز بیانیه قدردانی نمایندگان در حمایت از راهبردها و تولیدات قرآنی رسانه ملی را قرائت کرد که به شرح زیر است: ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۵    
به گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری عملیات وعده صادق را نشانه ضربِ شست جمهوری اسلامی ایران به دنیا دانست و گفت: این پاسخ تنبیهی ده ها پیام داشت و تنها به رژیم صهیونیستی خلاصه نشد، بلکه سایر دشمنان ایران حساب کار خود را کردند که با کشور قدرتمندی [...]
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: کاهش ساعت کاری کارکنان دولت به 40 ساعت در کمیسیون اجتماعی مجلس تصویب شده که به گفته سخنگوی این کمیسیون، قرار است این مصوبه امروز به هیأت رئیسه مجلس ارسال شود تا در نخستین جلسه علنی مجلس به رأی گذاشته شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان مجلس در تقدیر از عملیات سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی را قرائت کرد.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای اروپایی و آمریکا چنانچه اگر بخواهند دوباره حرکتی انجام دهند حتماً پاسخ بعدی ایران، کوبنده تر و سنگین تر خواهد بود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۸    
دهنوی عضو هیأت رئیسه مجلس در نشست علنی امروز مجلس، بیانیه 206 نفر از نمایندگان مجلس در پی پاسخ موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در سوریه را قرائت کرد ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه نمایندگان در تجلیل از عملیات سپاه پاسداران علیه رژیم صهیونیستی را قرائت کرد.
نماینده   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس حملات شب گذشته ایران به اسرائیل را یک دفاع مشروع دانست و گفت: رژیم غاصب کودک کش صهیونیستی نشان داد که تنها زبان زور را می فهمد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق به نقل از خانه ملت، مجتبی یوسفی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تغییر مدیریت در بانک مرکزی در یک سال گذشته، گفت: پیرو این جابجایی صورت گرفته اقدامات مؤثری در حوزه بانک مرکزی رخ داد تا نتایج این اقدامات ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست شورای وحدت برای تحول با پیام آیت الله موحدی کرمانی، رئیس شورای مرکز جامعه روحانیت و نمایندگان منتخب دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهور با بیان اینکه 260 لایحه در نوبت بررسی در صحن علنی مجلس قرار دارند، از کُندی مجلس در بررسی لوایح انتقاد کرد و گفت: هیأت رئیسه مجلس دوازدهم تدبیری اتخاذ کند تا روند رسیدگی و تصویب لوایح در مجلس سرعت بگیرد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دولت سیزدهم برخلاف بعضی دولت های قبلی برای خود خط قرمزی در برخورد با فساد قائل نیست.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۹:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
باتوجه به نوسانات شدید در بازار ارز و #سکه، باید موضوعات اقتصادی در اولویت رسیدگی مجلس قرار گیرد تا با کاهش وابستگی به #دلار، بند ناف اقتصاد از اتصال به #ارز که به یک سلاح و مهمات در جنگ اقتصادی تبدیل شده، قطع گردد. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۷:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون مجتبی یوسفی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه 20 فروردین ماه) یک طرح را به شرح زیر اعلام وصول کرد: طرح استفساریه بند 25 ماده 39 قانون انتخابات https://asrghanoon.ir/?p=110172
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون حجت الاسلام حسن نوروزی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، اظهار کرد: چهار سال است که طرح اصلاح قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی و مهریه در نوبت بررسی مجلس شورای اسلامی قرار دارد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۶   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی به میزبانی دولت خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۵    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک نمایندگان مجلس شورای اسلامی به میزبانی دولت خبر داد.
شهدای ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران به نقل از مهر، سید محسن دهنوی عضو هیأت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 19 فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی، نامه دولت در تقدیم بخش دوم لایحه بودجه 1403 به مجلس را به شرح زیر قرائت کرد: بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۲۱    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام سبوعانه اخیر رژیم صهیونیستی با پاسخی قاطع و پشیمان کننده مواجه خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام سبوعانه اخیر رژیم صهیونیستی با پاسخی قاطع و پشیمان کننده مواجه خواهد شد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی جهان صنعت نیوز؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هنوز دولت بخش دوم لایحه بودجه سال 1403 یعنی جداول را به مجلس شورای اسلامی تقدیم نکرده است و احتمالاً این هفته این بخش را به مجلس ارائه دهد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن تجاوز رژیم صهیونیستی به کنسولگری ایران در دمشق این اقدام را نقض تمام پیمان های بین المللی خواند و پاسخ متناسب به این اقدام را مطالبه ملت ایران عنوان کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اسرائیل با حمله به مستشاران ایران دنبال این است که پشتیبانی از جبهه مقاومت را دچار اخلال کرده و مانع از پیشرفت ها و پیروزی های جبهه مقاومت در غزه شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری پیام صریح روز قدس امسال را حمایت از مظلوم و خداقوت به مقاومان قهرمان فلسطین بیان کرد و گفت: حضور در این راهپیمایی هم اسلامی و انسانی است و اینجا پای حزب و جناح و گروه مطرح نیست و فقط حمایت از مظلوم است.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن صهیونیستی باید منتظر انتقام سخت باشد، گفت: ترور فرماندهان مقاومت نشانه ضعف رژیم صهیونیستی است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۰۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی؛ عضو هیأت رئیسه مجلس یازدهم هر زمان در انجام کارها، مردم را مورد مشورت و مشارکت قرار داده ایم، نتایج خوب و قابل قبولی به دست آمده است. در حال حاضر تصور می شود اقتصاد کشور به دست دولت و بخش خصوصی اداره می شود، اما اگر به جمعیت حدود 85میلیون نفری ایران نگاه کنیم ...
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فعال سیاسی اصولگرا گفت: اکثریت اعضای 12 نفره هیأت رئیسه مجلس آینده در اختیار تندروها خواهد بود و فقط آقای قالیباف رئیس خواهد شد.
مرصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۸:۵۳    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخاب شعار جهش تولید با مشارکت مردم از سوی مقام معظم رهبری گفت: اقتصاد دستوری مانع جهش تولید است.
نماینده   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: تحقق شعار سال در گرو مردمی شدن سیاست های اقتصادی با همکاری قوای سه گانه است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که باید برای تحقق جهش تولید به سمت خصوصی سازی و مولدسازی و کاهش تصدی گری دولت حرکت کنیم که آن هم منوط به سیاست های کلی اصل 44 و دادن میدان به بخش خصوصی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۳    
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: کاهش دوره سربازی نقش پررنگی می تواند در ساختن آینده یک جوان ایفا کند.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مطابق ماده 41 قانون کار، باید مزد و مزایا و عیدی کارگران مطابق نرخ تورم واقعی محاسبه شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۲۱:۰۷    
تهران - ایرنا - عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، طرح فجرانه کالا برگ الکترونیکی را کمک غیرمستقیم به تولید عنوان کرد و گفت: دولت با این طرح سبب کمک به معیشت مردم و تولیدکنندگان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: کالابرگ الکترونیکی حرکت بزرگی در مسیر کمک به جامعه هدف مد نظر، یعنی اقشار ضعیف و متوسط است.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۲۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در واکنش به استعفای معاون اول قوه قضائیه گفت: آقای مصدق برای جلوگیری از شائبه دخالت در فرآیند رسیدگی به پرونده استعفا کرد و اگرچه این استعفا دیر هنگام بود اما به جا و درست بود.
بانک شهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۶۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک شهر، در مراسم رونمایی از خدمت جدید بانک شهر که با حضور دکتر سیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل این بانک، جمعی از نمایندگان مجلس (محمدرضا پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، احمد نادری عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز موارد اعلام وصولی را به شرح زیر قرائت کرد: لایحه الحاق یک تبصره به بند (ب) ماده 31 قانون الحاق برخی موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات دولت ...
وانا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دو نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکری با طرح انتقاداتی نسبت به بخشنامه اخیر وزارت کار درباره ماده 27 قانون کار در خصوص اخراج کارگران، خواستار رسیدگی هیأت رئیسه مجلس به این موضوع شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
دو نماینده مجلس شورای اسلامی در تذکری با طرح انتقاداتی نسبت به بخشنامه اخیر وزارت کار درباره ماده 27 قانون کار در خصوص اخراج کارگران، خواستار رسیدگی هیأت رئیسه مجلس به این موضوع شدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در جلسه کمیسیون تلفیق بودجه مقرر شد طرحی برای اجرای بخش اول بودجه سال 1403 به صحن علنی مجلس شورای اسلامی تقدیم شود که دولت مجاز باشد احکامی که مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته است را تا پایان اردیبهشت اجرا کند.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: اگر دولت می خواهد دیون خود را به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت کند بایستی مجموعه ها و شرکت های سود ده و روبه جلو را واگذار کند تا باری از دوش سازمان اجتماعی بردارد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: دولت با مصوبه مربوطه به احکام بودجه و بدون مصوبه جداول می تواند اجرای بودجه را از ابتدای سال آینده آغاز کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: سه مورد از موارد ارجاعی لایحه بودجه در مجمع تشخیص مصلحت نظام هنوز باقی مانده است. در انتظار نظر نهایی مجمع هستیم که احتمالا تا چند روز آینده تعیین تکلیف می شود.
نماینده   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۳    
روح الله متفکر آزاد عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: ملت ایران با مشارکت در انتخابات به جهانیان نشان دادند که سرنوشت کشور برایشان مهم است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از مواضع سیدمحمد خاتمی به ویژه در انتخابات 11 اسفند و عدم مشارکت او در این انتخابات انتقاد کرد.