دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۴:۱۷Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیأت رئیسه مجلس»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی، تمام قد پشت زنبورداران کشور می ایستد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد دانش بنیان در سال آینده مبنای فعالیت های تولیدی در کشور خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: شورای نگهبان تا صبح امروز نظر خود درباره 7 تبصره لایحه بودجه سال 1402 را برای رفع ایرادات و ابهامات به مجلس اعلام کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه جای نگرانی برای تبدیل وضعیت افراد باقی مانده در وزارت نفت که مشمول قانون ایثارگری می شوند وجود ندارد، گفت: از 28 هزار نفری که در وزارت نفت مشمول قانون ایثارگری می شوند فعلا تعداد 10 هزار نفر تبدیل وضعیت شدند و 18 هزار نفر باقی مانده در مراحل تبدیل وضعیت هستند لذا ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در توئیتی از اختلالات در فرآیند ثبت نام متقاضیان خودرو انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در توئیتی به حضور خود در همایش "منابع طبیعی، محیط زیست و مسئولیت اجتماعی" در دانشکده منابع طبیعی دانشگاه تهران، اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به توافق دیپلماتیک ایران و عربستان گفت: همگرایی عربستان و ایران معادلات سیاسی را به نفع جهان اسلام تغییر خواهد داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۹:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی از بررسی ایرادات احتمالی شورای نگهبان نسبت به مصوبه مجلس درباره بودجه 1402 در جلسات هفته آینده مجلس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مصوب کردند تا حقوق خود و مدیران قوه مقننه برای نظارت عموم مردم به طور شفاف و ماهانه در سامانه سازمان اداری و استخدامی کشور قرار گیرد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۱:۴۴    
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: فقه حکومتی بسترهای نظام ساز می خواهد و چند مقدمه برای نظام سازی فقه حکومتی لازم است که باید در نظر گرفته شود.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس دلایل کلید خوردن پرونده تحقیق و تفحص از دانشگاه تربیت مدرس را وجود ابهامات و شبهات در عملکرد ریاست این دانشگاه عنوان کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در توئیتی به گزارش خبرگزاری وابسته به دولت از قیمت های چندبرابری فروش چارتری پروازهای نوروزی اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم خدابنده در مجلس با انتقاد از نحوه واردات خودرو که قرار بود به تنظیم بازار منتهی شود از هیأت رئیسه مجلس خواست تا طی جلسه ای از مسئولان مربوط وزارت صمت بخواهد تا در این باره توضیحاتی را ارائه دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در توئیتی از اطلاع رسانی متشتت رسانه ملی در موضوع مسمومیت مشکوک دانش آموزان انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه لایحه بودجه دیرتر از موعد مقرر از سوی دولت به مجلس ارسال شده، تلاش می شود مدیریت زمان صورت بگیرد تا در کمترین وقت به این لایحه رسیدگی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به مسمومیت های رخ داده اخیر گفت: لازم است مسئولین مربوطه با ارائه سریع خبرهای دست اول از دامن زدن به دروغ ها و تهمت های رسانه های معاند جلوگیری کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۱    
عضو هیأت رئیسه مجلس اسامی میهمانان جلسه علنی امروز پارلمان را قرائت کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۷    
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه های حکمرانی در برنامه هفتم توسعه باید با رویکرد مردمی نقشه راه خود را به پیش ببرند.
یافته   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۳    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار به گزارش یافته، حسن دهنوی عضو هیأت رئیسه مجلس در نشست علنی نوبت سوم امروز (دوشنبه 8 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی تذکر عباس گودرزی نماینده بروجرد به وزیر آموزش و پرورش را به شرح زیر قرائت کرد: ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس نوشت: تا زمانی که دولت نخواهد بپذیرد که عمده ارز دست شرکت ها و بنگاه های مرتبط با خودش است و نخواهد از آن ها حساب کشی کند؛ وضع بهتر از این که هیچ، بدتر خواهد شد.
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۳:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
احمد نادری، نماینده تهران درباره افزایش قیمت دلار نوشت: جلسه غیر علنی امروز با دولت با موضوع ارز برگزار شد. وضع امروز، ارتباط کمی با تحریم خارجی دارد و بیشتر نتیجه خلاء اقتدار است ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در توئیتی از وزیر بهداشت و سیستم پدافند غیرعامل خواست تا هر چه سریع تر علت اصلی مسمومیت مشکوک دانش آموزان را کشف و اطلاع رسانی کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی توضیحاتی درباره جلسه غیرعلنی ارزی امروز مجلس با چند تن از دولتمردان ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: در جلسه غیرعلنی امروز سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی ودارایی گفت که اخلال گران زیادی در بازار ارز دستگیر شده اند که تعدادی از آنها به صراحتا به هدف و برنامه شان برای ایجاد اخلال در بازار ارز اشاره کرده اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۴    
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی وضعیت بازار ارز فردا با حضور تیم اقتصادی دولت برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: نشست غیرعلنی مجلس برای بررسی وضعیت بازار ارز فردا با حضور تیم اقتصادی دولت برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرای قانون شفاف سازی از بسیاری از امضاهای طلایی جلوگیری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
اعضای هیئت رئیسه و جمعی از نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، با حضور در حرم مطهر امام خمینی (س) با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: وجود چند نرخ در بازار ارز نشان دهنده بی تدبیری است و تیم اقتصادی دولت باید با هم هماهنگ تر باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به حضورش درفهرست جدید تحریم اتحادیه اروپا واکنش نشان داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در توئیتی به مشکلات و حقوق و مطالبات کارگران عسلویه اشاره کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۵۴   + ۳۰ سایت دیگر  
حاجی دلیگانی خطاب به رئیس جمهور گفت: اجازه ندهید تیغ مجلس بیش از این تند شود و خود شما اصلاح امور را در دست گرفته و به قانون عمل کنید.
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: با این روشی که خودروسازان محصولاتشان را در بورس عرضه می کنند مخالفیم و پیشنهادمان این است که اختلاف بین قیمت شورای رقابت و بورس به دست خودروساز نرسد تا انگیزه ای نداشته باشد که سود بیشتری به دست آورند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس در اخطار قانون اساسی با اشاره به گزارش قرائت شده از سوی کمیسیون اصل 90 در زمینه معاهده پاریس تصریح کرد: این معاهده مانع سرمایه گذاری کشور در ساخت نیروگاه ها شد و ما امروز با 25 هزار مگاوات کمبود برق در کشور مواجه هستیم.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه مجلس با اصل مولدسازی دارایی ها موافق است، گفت: این طرح در 6 قانون قبلی آمده بود، ولی سرعت لازم برای اجرای آن وجود نداشت و مدیران دولتی یا به آن اعتقادی نداشتند و یا اینکه به هر حال اجرا نکردند .
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خانه ملت،احمد نادری نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس یازدهم و عضو هیأت رئیسه مجلس در توئیتی نوشت: مسئله ایران هراسی به دلیل حمایت صریح جمهوری اسلامی از فلسطین که امروز رهبر حکیم و فرزانه انقلاب در جمع سفیران کشورهای اسلامی و مسئولان نظام به آن اشاره ...