پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۴:۱۸Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو هیئت رئیسه»

عضو هیئت رئیسه اتاق تهران با اشاره به مشکلات اقتصادی ناشی از شیوع کرونا زیر سایه شرایط تحریمی بر افزایش فشار بر کارآفرینان و به طور خاص زنان کار آفرین، تاکید کرد. *** بیشترین آسیب اقتصادی کرونا بر سرمایه گذاران مرد یا زن؟ ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بابل- عضو هیئت رئیسه مجلس با تاکید بر لزوم تمرکز دولت بر توسعه مناطق روستایی کشور گفت: روستاها باید به کانون توسعه و تولید مبدل شود.
اقتصاد آنلاین / کیهان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه کمیسیون صنایع وعده داد که خودروهای ناقص کف پارکینگ خودروسازان تکمیل شود. با تحقق این مسئله و واردات خودرو، قیمت خودرو واقعی خواهد شد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۲    
فاش نیوز- عضو هیئت رئیسه مجلس، از اجرای سلیقه ای قانون تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر شرکتی انتقاد کرد. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی مجلس در توئیتی راه و مسیر جریان انقلاب را در رسیدن به قله،سخت توصیف کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در توئیتی مطرح کرد؛ دولت روحانی بیش از مجوز قانونی از تنخواه گردان بانک مرکزی استفاده کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی به وضعیت 13 پناهجوی ایرانی در مرز بلاروس و لیتوانی اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
همایش از علم حکمرانی تا حکمرانی عالمانه پنجشنبه 6 آبان ماه با حضورو سخنرانی آیت اللّه محمدی عراقی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم و سید محسن دهنوی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در سالن همایش دانشگاه معارف اسلامی قم برگزار می شود.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: بهرام رضاییان، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفت: با توجه به اینکه عزیزی خادم و مجموعه فدراسیون قصد دارند تا امورات تیم های ملی را به بهترین نحو ممکن پیش ببرند، برنامه ریزی و اقدامات مختلفی در این زمینه صورت گرفته شده است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۷    
به گفته مجید طهوریان عسکری، قرار است حضور مدیریت شهری در توس حضوری حداکثری و همه جانبه و برای ایجاد زیرساخت های کلان باشد. در این مسیر قرار است بعد از تصویب طرح تفصیلی، حتی مگاپروژه هایی در مقیاسی گسترده در این منطقه اجرایی شود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
برنامه روزنه با موضوع الزامات حضوری شدن کلاس های دانشگاه، در ارتباط تلفنی با دکتر محمدرضا احمدی، عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قرن نو : عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی و نماینده طیف مستقل مجلس می گوید: مجلس یک فضای یکدستی در قالب جوانان انقلابی دارد. در این چند وقت اخیر که مشکلات معیشتی مردم بیشتر شده است، انتظارات مردم بالاتر رفته است و خوشبختانه آقای قالیباف هم فضا را به خوبی مدیریت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر قم هدف از تشکیل کمیته بانوان و خانواده را دخیل کردن نظرات و پیشنهادات بانوان در تصمیمات شهری دانست.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور دولت سیزدهم، طی حکمی، سیدمحسن دهنوی را به سمت عضو حقیقی هیئت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی منصوب کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رکنا: عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: حسن کامرانی فر ویژگی های خیلی مثبت، توانمندی های قابل قبول و شرایط احراز را دارد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
محمود بنانژاد در گفت وگو با میزان، در خصوص تأثیر شیوع بیماری کرونا بر وضعیت اصناف شهر مشهد، گفت: استان خراسان رضوی و خصوصاً شهر مشهد منطقه های سیاحتی و زیارتی هستند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به 37 میلیون متر مربع زمین و ساختمان تحت تملک بانک ها اشاره کرد و گفت: بانک ها باید از تصدی گری و بنگاه داری فاصله گرفته و منابع مالی مردم را صرف رونق تولید و اشتغال کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی در گفت وگو با میزان، با اشاره کاستی های صندوق های بیمه ای در ارائه خدمات درمانی، گفت: ما در حوزه کارگری و کارفرمایی دچار مشکلات عدیده ای هستیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به موضوع عقد قرارداد احتمالی با شرکت صهیونیستی واکنش نشان داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: مهرداد سراجی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری جلسه هیئت رئیسه و مصوبات آن گفت: در جلسه امروز دستور جلسه و مصوبات متنوعی داریم. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۱    
مهرداد سراجی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال ضمن واکنش نشان دادن به قرارداد VAR به اسرائیل لعنت فرستاد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: یکی از اهداف افراد وابسته به جریان اصلاحات از تخریب مجلس فعلی، انتخابات مجلس آینده و برگشت به قدرت است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: راه برون رفت از مشکلات مرتبط با خام فروشی و نیمه خام فروشی، احداث پالایشگاه ها با سرمایه گذاری مردمی است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، دکتر عبدالعلی رحیمی مظفری، عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با برنامه صبح و گفتگو در مورد چالش گاز و برق در زمستان مصاحبه تلفنی کرد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی عضو هیئت رئیسه مجلس از طرح سوال خود از وزیر راه و شهرسازی با هدف ساماندهی و نظارت بر وضعیت حمل و نقل کشور خبرداد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون و احمدرضا براتی عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال امروز ضمن حضور در خانه ملت با علی نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کردند. ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال امروز با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت وگو کردند. به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: محیط زیست یک کار تبلیغاتی و تشریفاتی نیست بلکه محیط زیست یک ضرورت برای حال و آینده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۴   + ۳۴ سایت دیگر  
مجتبی یوسفی گفت: باید در مقابل بلوکه کردن دارایی های ایران در کره جنوبی دست به اقدام متقابل بزنیم و اگر تاکنون این کار را کرده بودیم، یک کشور این چنینی این گونه رفتارها را با ما نداشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس با تصویب قانون مقابله با تحریم ها، سرعت افزایش تحریم ها را متوقف کرد و امروز گزارش هایی در اختیار داریم که از برگشت تحریم ها به عقب حکایت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: قانون تسهیل صدور برخی از مجوز های کسب وکار یکی از مترقی ترین قوانین در حوزه اشتغال است که به فرآیند فرسایشی صدور مجوز فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و فارغ التحصیلان برخی رشته ها برای ورود به بازار کار پایان می دهد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۵    
مراسم بازگشایی دبیرستان دخترانه شاهد شهید خرازی شاهین شهر با حضور حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، شاه نوروزی معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان اصفهان و سایر مسولین شاهین شهر برگزار شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص آثار و تبعات تعامل دولت و مجلس با مجتبی یوسفی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خلیل بهروزفر در گفت وگو با میزان، با اشاره به طرح ساماندهی کارکنان دولت در مجلس شورای اسلامی، گفت: این طرح در کمیسیون اجتماعی مجلس به نقطه خوبی رسیده است و حدود 40 روز پیش از رئیس سازمان امور اداری و استخدامی خواستار شدیم که در همین راستا نظرات کارشناسی را ظرف 45 روز به کمیسیون ارائه دهند و ان ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: دولت سیزدهم با اجتناب از بحران آفرینی و پیگیری مشی خردورزانه، در مسیر حل چالش های بنیادی عرصه اقتصاد و فرهنگ گام بر می دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی در مجلس در توئیتی تاکیدکرد؛باید امیدوار بود که دولت بودجه سال آینده را واقع بینانه تر و با اصلاحات ساختاری آماده کند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: رویکردهای مدیریتی و تحقیقات علمی در راستای توسعه سرانه فضای سبز شهر شکل گرفته تا پوشش گیاهی و درختان متناسب با آب و هوای اصفهان در این کلانشهر ایجاد شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه انزلی از مرکز کشتی سازی کشور است گفت: رشته داتشگاهی کشتی سازی در گیلان راه اندازی می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، نشست هیئت رئیسه فدراسیون جهانی والیبال فردا (دوشنبه) در مقر فدراسیون جهانی در شهر لوزان سوئیس برگزار می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون والیبال ایران به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی (FIVB) راهی لوزان سوئیس شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون والیبال ایران به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون جهانی (FIVB) بامداد امروز (یکشنبه) راهی لوزان سوئیس شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی مجلس در توئیتی به روند تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس ،اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تشکیل کمیته امور بانوان در جلسه علنی شورای اسلامی شهر قم از سوی نرجس نیازمند عضو هیئت رئیسه مطرح و با مخالفت جدی دو تن از اعضای شورای شهر مواجه شد و در نهایت این طرح برای بررسی بیشتر در هیئت رئیسه یا کمیسیون تلفیق از دستور کار خارج شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۹    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش شفافیت آرا در کاهش فساد در کشور گفت: شفافیت آرا باعث کاهش فساد در کشور می شود ولی رأی برخی از مسائل را نمی توان شفاف اعلام کرد لذا یکی از بحث های مهم در کمیسیون مربوطه تشخیص اولویت در مباحث مختلف است.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فعال شدن اتاق تخریب اصلاح طلبان علیه مجلس انقلابی گفت: بنده در مجالس نهم، دهم و یازدهم نمایندگی مردم را بر عهده داشته و دارم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران گفت: طرح جایگزینی کارت اعتباری با ارز 4200 تومانی هنوز یک دیکته ننوشته است و باید چکش کاری شود.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت روحانی اشتباهاتی را از روی عمد انجام داد و به هیچ یکی از تذکرات و هشدارها توجه نکرد.