یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۵:۰۵Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عضو هیئت رئیسه»

راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، با اشاره به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان ها اظهار کرد: آنچه در مجلس مصوب شد ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
الهام آزاد نماینده مردم نائین، خور و بیابانک و عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی به ویروس کرونا مبتلا شده است. تست کرونای نماینده نائین اخیرا مثبت اعلام شده که حال عمومی وی در حال حاضر مساعد بوده و در منزل بستری است.
پارس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۵۲    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هشت سال اعتماد به غرب و معطل نگه داشتن کشور بر سر مسئله برجام کشور را به این وضعیت انداخته است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: جلس هرگز به وزیری که دارای برنامه غیرکارآمد باشد رای اعتماد نخواهد داد بر این اساس برنامه ارائه شده باید قابل پایش،دست یابی و تحقق باشد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۴    
حسین وثوقی ایرانی_ عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی اردبیل
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: یکی از اولویت های مجلس باید تنقیح قوانین و نظارت بر اجرای آنها نسبت به قانونگذاری باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: طرح شفافیت آرای نمایندگان پس از چکش کاری ها در کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی تصویب شده که پس از ارجاع از کمیسیون به هیئت رئیسه، این طرح در دستور کار پارلمان قرار می گیرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۴    
عضو هیئت رئیسه فدراسیون والیبال گفت: مقابل ایتالیا بسیار پرنوسان ظاهر شدیم، امیدوارم مقابل ژاپن شرایط به این صورت نباشد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان و عضو هیئت رئیسه مجلس نسبت به حواشی هفته پایانی لیگ برتر واکنش نشان داد.
شاهین پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۲۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این طرح چارچوب هایی برای صیانت از کاربران و فعالان فضای مجازی ایجاد می کند گفت: فضای مجازی یک فضای بدون مرزی است که اگر یک چارچوب معقولانه و منطقی وجود نداشته باشد نسل ایرانی مورد تهدید و آسیب قرار می گیرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص برگزاری مشکلات مربوط به برگزاری آزمون کنکور با علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت رئیسه و کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مردم هزینه زیادی به جهت نگاه غلط دولتمردان در هشت سال گذشته و اعتماد آنان به غربی ها دادند و روحانی و دولتش باید پاسخگو باشند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- بنا به اعلام خانه ملت، عبدالعلی رحیمی مظفری در پیامی توئیتری نوشت: وزیر محترم نیرو؛ برای هفته آخر هم که شده اگر استعفا نمی دهی، به تفکر اشتباه خود اعتراف کن و از ملت صبور ایران عذرخواهی کن، چرا باید اشتباه شما به پای نظامی نوشته شود که حاصل خون شهدا است ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمود افشاردوست در گفت وگو با میزان، در خصوص بازی تیم های ملی والیبال ایران و ایتالیا که بعد ازظهر امروز برگزار می شود، اظهار داشت: ایتالیا تیم خوبی است و بازیکنان بزرگی دارد؛ اما در دو بازی گذشته اش تیم آماده ای نبود ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۲    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این طرح چارچوب هایی برای صیانت از کاربران و فعالان فضای مجازی ایجاد می کند گفت: فضای مجازی یک فضای بدون مرزی است که اگر یک چارچوب معقولانه و منطقی وجود نداشته باشد نسل ایرانی مورد تهدید و آسیب قرار می گیرد.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فراکسیون گام دوم انقلاب گفت: بودجه تخصیص یافته برای حوزه فرهنگ را می توان به مثابه سوزنی در انبار کاه یاد کرد که با این بودجه اندک نمی توان اقدامات و فعالیت های شگرفی را در حوزه فرهنگ انجام داد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران بیان کرد: به نظر من هر کاری شدنی است، اما انجام این کار بسیار دشواری است که باید ضرورت آن برای شهر تهران مشخص و منابع مورد نیاز آن تعیین شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۷    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی می گوید، مافیای کنکور به دلیل گردش مالی واقعاً نجومی و غیرقابل باوری که امروز در این حوزه دارد، تمایل به حذف کنکور ندارد، بالاخره صحبت از درآمد حداقل 10 تا 15 هزار میلیارد تومان است، که مؤسسات کنکور دارند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مدیریت آب باید از ساکنان محله های گلدیس، گرگاب، شاپورآباد، محله سیمرغ، محسن آباد،مسکن مهر دولت آباد و حبیب آباد به خاطر کوتاهی در عدم توزیع درست آب عذرخواهی کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه و دبیر کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس گفت: امسال تاکنون 3 هزار و 500 تن گندم خریداری شده که با پیش بینی خرید 150 هزار تن نسبت به سال گذشته به خاطر خشکسالی با کاهش مواجه هستیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۵۷    
حاجی دلیگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: یکی از سازمان های زیرمجموعه دولت به معاونان خود، 12 میلیون تومان، هر مدیری 9 میلیون تومان و بقیه افراد که انتخاب شده بودند نیز 5 میلیون تومان در ماه به عنوان رفاهی برای پرداخت، پیش بینی کرده بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: گزارشی که اخیراً وزارت امور خارجه به مجلس ارائه داده، پر از توهم بوده و تاریخ را تحریف کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره زمان بررسی برنامه وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم در مجلس پرداخت.
هانا خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مراسم تحلیف ریاست جمهوری سیزدهم ساعت 17 روز 14 مرداد با حضور مقامات عالی رتبه داخلی و همچنین میهمانان خارجی در مجلس برگزار می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در زمان مراسم تحلیف لیست وزرای پیشنهادی دولت آینده اعلام شود، کمیسیون های مجلس از 16 مرداد برنامه وزرای پیشنهادی را بررسی خواهند کرد.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: فهرست وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم در روز مراسم تحلیف از سوی رییس جمهور به مجلس ارائه خواهد شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۵۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: پنجشنبه 14 مرداد بعد از مراسم تحلیف، لیست کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم به مجلس ارائه می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم از برنامه یک سازمان دولتی برای پرداخت پاداش های ماهانه به مبلغ 12 میلیون تومان خبر داد و گفت: دیوان محاسبات باید به موضوع حقوق های نجومی و برخی پرداخت ها ورود کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس از برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب در عصر روز پنجشنبه 14 مرداد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فدراسیون تنیس روی میز گفت: کرمان تک ستاره های بزرگ و ارزشمندی در آسمان ورزش ایران دارد که مسئولان باید از این ظرفیت حمایت کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران در گزارش عملکردی در مورد میزان افزایش نقش زنان در مدیریت شهری، مناسب سازی معابر و ایمن سازی فضای های ناایمن توضیح داد.
برترین ها / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۵۴ سایت دیگر  
خبرورزشی: میرشاد ماجدی رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال با اشاره به اهمیت استعدادیابی گفت: پس از دستور رییس فدراسیون اقدامات مربوط به توسعه و استعدادیابی بازیکنان سطح کشور در چند ماه اخیر در دستور کار قرار گرفته است و به زودی نیز از سامانه استعدادیابی رونمایی خواهیم کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران درباره عدم موفقیت اصلاح طلبان در انتخابات شورای شهر تهران توضیح داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر لزوم تغییر زیرساخت های وزارتخانه های نیرو و نفت در آینده، گفت: در وزارت نیرو باید نظام "تولید، انتقال و توزیع انرژی" تغییر کند.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
طرح قانون انتزاع بخش ساختمانی و شهرسازی از وزارت راه و شهرسازی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تصویب تحقیق و تفحص از وزارت نفت در نشست این کمیسیون خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص آخرین اقدامات برای حل مشکلات مردم خوزستان با مجتبی یوسفی عضو هیئت رئیسه و مجمع نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفت و گو کرد. ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از تصویب تحقیق و تفحص از وزارت نفت در نشست این کمیسیون خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم درستی، نماینده وزیر صمت در اصناف کشور و عضو هیئت رئیسه اتاق اصناف ایران و تهران در رابطه با وضعیت کنونی اصناف در پی تعطیلات اداری کرونایی اظهار کرد: یک واحد صنفی که بدهکار است و چک دارد چگونه علاوه بر هزینههای خانه و زندگی باید حقوق کارمند، مالیات، عوارض شهرداری و ... را پرداخت کند؟ ...
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
شمال نیوز : عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مخالفت رئیس جمهور با مصوبه هسته ای مجلس مغایر منافع ملی است، گفت: این مصوبه از دستاوردهای کشورمان در مذاکرات برجامی وین صیانت کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگو و عضو هیئت رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس،با رد ادعای برخی از رسانه ها مبنی بر حضور نمایندگان در کابینه دولت آینده گفت: مجلس پشتوانه دولت خواهد بود و سهم خواهی نزد نمایندگان جایگاهی ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۵۵    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس از بررسی مواد 1 تا 3 طرح جهش تولید دانش بنیان خبر داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون کشتی، پیروز حناچی شهردار تهران، سید ناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه فدراسیون و نماینده مجلس و مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور امروز در محل فدراسیون کشتی حضور یافتند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس در جلسه علنی امروز طرح اصلاح قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیر دولتی را اعلام وصول کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مکان پیشین توزیع مطبوعات از نظر آلایندگی های صوتی و هوایی که به دلیل ترددها به آن ایجاد می شد همچنین نارسایی ها و تنگناهایی که داشت نامناسب بود و به همین دلیل به این محل منتقل شد.
شاهین پرس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس فرونشست 16 متری زمین در شاهین شهر و اصفهان را واقعیتی تلخ دانست و گفت: خشکسالی 50 سال اخیر باعث از بین رفتن رگ حیاتی زمین شده است و این فرونشست زمین از هر حادثه خطرناکی که تصور کنید از قبیل سیل، زلزله و حتی صاعقه هم خطرناکتر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فدراسیون تیراندازی ابراز امیدواری کرد، تیراندازان ایرانی باز هم در بازی های المپیک 2020 موفق به کسب مدال شوند.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل نود، درباره طرح ساماندهی ساخت وساز در محدوده حریم روستاها و مقابله با زمین خواری ارائه کرد.