شنبه ۰۵ فروردینساعت ۱۰:۰۶Mar 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون تلفیق بودجه»

آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 گفت: توقع داریم رئیس جمهور به سرعت در قبال تخصیص سهام عدالت به جاماندگان در این چند روز پایانی سال، دستور ویژه صادر کند تا موضوع به صورت جدی دنبال و پیگری شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۵۵    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی، از اختصاص 34هزار میلیارد تومان اعتبار به منظور محرومیت زدایی از مناطق محروم و روستایی در بودجه سال 1402خبر داد که هم در بخش زیرساخت ها و هم تسهیلات ارایه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: همه اشکالات مدنظر مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان در لایحه بودجه 1402 کل کشور برطرف و این لایحه امروز برای اظهار نظر نهایی، دوباره به شورای نگهبان فرستاده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: جاده اصلی استان خراسان شمالی از دشت، چمن بید، آشخانه، امین الله و بجنورد تحت پوشش شبکه 4G قرار گرفت.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1402 گفت: در جلسه امروز کمیسیون مقرر شد تا سهم صندوق توسعه ملی از فروش نفت در سال آینده به 42 درصد افزایش پیدا کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد : قیمت ارز در لایحه بودجه 1402 از سوی دولت 23500 تومان در نظر گرفته شده است؛ این در حالی است که نرخ ارز در بازار آزاد حدود 45 هزار تومان است و پیش از این تا 60هزار تومان نیز بالا رفته بود ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت که نمایندگان مجلس در جریان بررسی بودجه سال 1402 سازوکار جدیدی را برای استخدام نیروهای انسانی در دستگاه های اجرایی تعیین کردند.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۴۸    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت که نمایندگان مجلس در جریان بررسی بودجه سال 1402 سازوکار جدیدی را برای استخدام نیروهای انسانی در دستگاه های اجرایی تعیین کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1402 مجلس شورای اسلامی در نشست خبری به جزئیات بودجه سال آینده پرداخت.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۱:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت که نمایندگان مجلس در جریان بررسی بودجه سال 1402 سازوکار جدیدی را برای استخدام نیروهای انسانی در دستگاه های اجرایی تعیین کردند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۸:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی با اشاره به اظهارات اخیر رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مبنی بر اینکه سال آینده تورم بالایی خواهیم داشت، گفت: با توجه به سیاست هایی که در نظام مورد تصمیم گیری قرار گرفته، تورم در سال 1402 قابل کنترل است. وی با اشاره به سیاست های ارزی، پولی، مالی و تفاهم های بین المللی، بیان کرد: [...]
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نائب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 1402 جزئیات جلسه صبح امروز این کمیسیون را تشریح کرد. محسن دهنوی گفت: شفافیت در حوزه درآمد های نفت و گاز دولت، سهم صندوق توسعه از فروش منفت و میعانات گازی و نیز شفافیت در درآمد های مالیاتی از عمده ایرادات بود که رفع شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 مجلس گفت: با مصوبه امروز این کمیسیون، سهم صندوق توسعه ملی از درآمدهای نفتی در بودجه سال آینده به 42 درصد افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 گفت که در جلسه امروز کمیسیون بخشی از ایرادات شورای نگهبان به لایحه بودجه بررسی و رفع شد و قرار است عصر امروز هیات رئیسه تلفیق جلسه ای با هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون تلفیق بودجه سال آینده کل کشور برای رفع ایرادات شورای نگهبان در تبصره های مختلف بودجه تشکیل جلسه داده است
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
شمس الدین حسینی رئیس کمیسیون تلفیق بودجه می گوید: با توجه به تورم های نقطه به نقطه ای که در ماه های اخیر اتفاق افتاده اگر همه چیز هم خوب پیش برود که برخی چیزها خوب پیش می رود باز ما یک تورم بالایی خواهیم داشت.
شانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1402 مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه تلاش این کمیسیون حفظ شاکله لایحه ارسالی دولت بوده است، گفت: منابع مورد نظر دولت از محل صادرات نفت خام و گاز طبیعی برای سال آینده بدون تغییر تصویب شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۴۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: شمس الدین حسینی رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در حاشیه جلسه علنی امروز به ارائه توضیحاتی از مصوبات مجلس شورای اسلامی در لایحه بودجه سال 1402 پرداخت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون تلفیق بودجه 1402 با تاکید بر اینکه تلاش این کمیسیون حفظ شاکله لایحه ارسالی دولت بوده است، گفت: منابع مورد نظر دولت از محل صادرات نفت خام و گاز طبیعی بدون تغییر به تصویب رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه گفت: بودجه 1402 نسبت به لایحه ای که دولت ارسال کرده بود، 2.6درصد کاهش یافت که این بی سابقه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1402 گفت: بودجه سال آینده نسبت به لایحه ای که دولت ارسال کرده بود، 2.6 درصد کاهش یافت که این بی سابقه است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص مصوبات مجلس در لایحه بودجه 1402 نظرات و ایراداتی داشته اند که فردا در کمیسیون تلفیق بودجه مورد بررسی قرار می گیرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه 1402، تشکیل شورای نظارتی در تشخیص مصلحت نظام به منظور بررسی طرح ها و لوایح را موازی کاری با رویه شورای نگهبان دانست که باعث روی زمین ماندن بند هایی از قانون بودجه نیز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال آینده گفت: مجلس فردا جلسه علنی ندارد، چرا که قرار است جلسه کمیسیون تلفیق بودجه برای رفع ایرادات شورای نگهبان به بودجه بررسی شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۶    
نماینده مردم بجنورد و عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری خراسان شمالی بازدید کرد.
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق مجلس توضیحاتی پیرامون جزئیات مصوبات بودجه ای مجلس جهت حمایت از خانواده و فرزند آوری ارائه کرد. به گزارش روند بازار ، احسان ارکانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۵۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از مهر، مالک شریعتی، با اشاره به حذف بند مربوط به عرضه خودرو در بورس از لایحه بودجه سال آینده، اظهارکرد: یکی از نمایندگان در جریان بررسی موضوع عرضه خودرو در بورس پیشنهادی داد که برای رفع ابهامات به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع شد ...
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: بهمن ماه امسال بود که پس از تقدیم لایحه بودجه 1402 توسط دولت به مجلس شورای اسلامی، یکی از اعضای هیات رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از افزایش مبلغ وام ازدواج به 170 میلیون تومان در سال آینده خبر داد. ...
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۰   + ۱۰۳ سایت دیگر  
رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1402 گفت: بر اساس تصمیم کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، حقوق کارمندان به میزان 20 درصد نسبت به سال 1401 افزایش یافت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
این مصوبه بحث برانگیز مورد اعتراض نمایندگان دولت در صحن علنی مجلس قرار گرفت و با تذکراتی که به هیات رئیسه داده شد، این مصوبه برای بررسی دوباره به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع شد؛ لذا انتظار می رود در کمیسیون تلفیق، مصوبات مجلس که منجر به بازگشت حقوق های نجومی می شود، اصلاح شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
افزایش حقوق سربازان در کمیسیون تلفیق بودجه دیده شده؛ اما برای تصویب و اجرا نیازمند مساعدت نمایندگان مجلس و در مرحله بعد دولت است تا مبلغ دریافتی بر اساس میانگین قانونی تخصیص یابد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دقایقی پیش جلسه نوبت دوم روز یکشنبه 14 اسفند صحن مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس آغاز شد. سهم مالیات از جیب کارمندان نمایندگان مجلس بررسی گزارش کمیسیون تلفیق بودجه سال 1402 درباره لایحه بودجه سال 1402 را در دستور کار جلسه خود دارند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۳    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با بیان اینکه بودجه امسال به اذعان سازمان برنامه وبودجه کمترین تغییرات را در تلفیق داشته است، گفت: کمیسیون تلفیق برای درآمدهای مازاد چارچوب هزینه ای تعیین کرده و سقف بودجه را افزایش نداده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه جزئیاتی از نشست غیررسمی امروز نمایندگان مجلس بیان کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402، ضمن تشریح وضعیت جوی منطقه گرمسیری حوزه انتخابیه خود از وزیر نیرو خواست تا در خصوص بازنگری و اصلاح تعرفه های برق مناطق محروم مرزی گرمسیری استان سیستان و بلوچستان تدبیری اساسی بیندیشد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402، با بیان اینکه تاخیر در اجرای قانون جامع حمایت از حقوق معلولان از عدم تدبیر و درایت دولتمردان حکایت دارد تاکید کرد که بعد از گذشت حدود 5 سال از تصویب این قانون در انتظار تسریع روند اجرای آن هستیم.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۵:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
جلال رشیدی کوچی عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه گفت: دولت هر جا اجرای کارها خوب شود می گوید کار من بوده و هرجا بد شد می گوید مجلس خراب کرد.
کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای فعالیت های انتشاراتی، مطبوعاتی و قرآنی و موسسات رسانه ای دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را از پرداخت مالیات معاف کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه در مجلس با بیان اینکه لایحه دولت منجر به تعطیلی فعالیت های فرهنگی در سال 1402 می شد، گفت: با تغییرات اعمال شده از سوی کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس، برای رسانه ها و فعالان نشر و فعالان فرهنگی معافیت مالیات در نظر گرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1402 مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب معافیت موسسات انتشاراتی و فعالیت انتشاراتی و فعالیت مطبوعاتی و رسانه ای و فعالیت قرآنی و موسسات رسانه ای دارای مجوز از پرداخت مالیات، تاکید کرد: این مصوبه کمک حداقلی مجلس برای اهالی فرهنگ در کشور بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 در واکنش به اظهارات نماینده دولت تاکید کرد: ما هیچ موقع در پشت تریبون اعتراض نکردیم که چرا دولت خارج از چارچوب قانونی و بدون اجازه مجلس 120 همت کسری بودجه خود را تامین کرد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۱:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق مجلس از مصوبه امشب این کمیسیون برای اخذ مالیات از خانه ها و ویلاهای لوکس با قیمت بیش از 20 میلیارد تومان خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۲:۰۴   + ۵۷ سایت دیگر  
با مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه؛ فعالیت های انتشاراتی، مطبوعاتی و رسانه ای معاف از مالیات شد با مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه، فعالیت های انتشاراتی، مطبوعاتی، قرآنی و مؤسسات رسانه ای از پرداخت مالیات معاف شدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس از تصویب دریافت مالیات از خانه های لوکس در جلسه امشب این کمیسیون خبر داد.
تیک   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
برنا: رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه درباره جلسات مجلس و بررسی لایحه بودجه 1402 گفت: در بحث بررسی تلفیق بودجه امسال جزء سال هایی بود که تعامل خیلی خوبی بین مجلس و دولت وجود داشت و در راستای اهداف مردم بودجه در حال بررسی است و سال آینده در حوزه بودجه ریزی و به مبتنی بر عملکرد پیشبینی می شود که ...
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه درباره بحث اخذ مالیات از سلبریتی ها و حوزه فرهنگ و هنر، گفت: این موضوع در تبصره 6 لایحه آمده به این صورت که تا سقف درآمدی 320 میلیون معاف و بالاتر از آن باید تابع قانون باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: احتمالاً خانه هایی که تا 30 میلیارد تومان است، معاف از مالیات می شوند و بالاتر از آن مشمول مالیات به میزان دو در هزار می شوند.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: با ارجاع بند مربوط به مالیات بر خانه های لوکس مصوبه صحن مجلس درباره حذف واحدهای مسکونی از این بند لغو می شود
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۵   + ۵۸ سایت دیگر  
در این میان واکنش نمایندگان مجلس به لغو معافیت مالیاتی رسانه ها متفاوت است. آرش زره تن لهونی و ابراهیم رضایی از اعضای کمیسیون تلفیق بودجه سال 1402 می گویند از چنین مساله ای بی اطلاع هستند و دولت و مجلس به دنبال لغو معافیت مالیاتی رسانه ها نیستند ...