یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۷:۰۲Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون تلفیق بودجه»

تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طرح همسازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بار دیگر در کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس مورد بررسی قرار می گیرد تا مجلس و دولت با همراهی یکدیگر، منابع مالی مورد نیاز اجرای طرح همسان سازی مستمری بگیران تامین اجتماعی را فراهم کنند.
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 گفت: دولت 300 هزار میلیارد تومان بدهی به سازمان تامین اجتماعی دارد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - دهمین جلسه رسیدگی به گزارش کمیسیون تلفیق بودجه 1400 در حالی آغاز شد که نمایندگان احتمالا امروز بررسی بخش های درآمدی لایحه را به پایان برسانند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس، اخیرا با هدف توسعه سبد سوختی کشور دولت را مکلف کرده که در سال آینده برای استفاده از 2 میلیون تن LPG در بخش حمل و نقل اقدام کند. موضوعی که مخالفت رئیس هیات مدیره انجمن صنفی CNG کشور را در پی داشته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه با اشاره به مصوبه امروز صحن علنی مجلس، این مصوبه را در جهت توسعه متوازن خدمات آموزشی و پژوهشی در سال 1400 دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته فرهنگی و جمعیت کمیسیون تلفیق بودجه 1400 بیان کرد که معلوم نیست این سه هزار میلیاردی که گفته می شود از جیب مردم یک جا به رسانه ملی می رود، از کجا آمده است!
تازه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵    
مطابق تصمیم کمیسیون تلفیق بودجه 1400، کالاهای بسیاری از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در سال 1400 معاف شدند.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۸   + ۴۶ سایت دیگر  
موضوع نحوه تعیین نرخ برق صنایع و پالایشگاه ها برای بررسی بیشتر و رفع ابهام در زمینه صنایع مادر به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی در حالی در جریان بررسی لایحه بودجه مصوب کرده که 2 میلیون تن گاز مایع (LPG) به سبد سوخت کشور در سال آینده اضافه شود که اینکار علاوه بر تحمیل هزینه ای 24 هزار میلیارد تومانی، فرصت صادرات فرآورده گران تر را از اقتصاد ایران می گیرد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: کمیسیون تلفیق بودجه مجلس در نهایت واردات خودرو از مناطق آزاد به سرزمین اصلی را تصویب کرد. این در حالی است که دنیای اقتصاد نوشته است که دولت با وجود کسب درآمد از این محل، چندان موافق این تصمیم نیست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400: همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی مجددا در این کمیسیون بررسی و سپس برای رای گیری به صحن مجلس فرستاده می شود.
خبرهای فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۴۶    
به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم ، کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی دریافت وجوه از مردم تحت عنوان تبصره 3 (بند 2 ردیف د) را در صورتی مجاز دانسته و قرار است به صحن علنی مجلس شورای اسلامی ببرد که چند روز قبل هیئت عمومی دیوان عدالت اداری دریافت این وجه را که به صورت اجباری از مردم طی مصوبه شورای ...
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با ارجاع بند الحاقی مربوط به نحوه محاسبه حقوق ورودی کالا ها به کمیسیون تلفیق بودجه به منظور اصلاح موافقت کردند.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۲    
با تصویب مجلس از این پس اینفلوئنسرهایی که بیش از 500 هزار دنبال کننده دارند، مکلف به پرداخت مالیات می شوند. روز سه شنبه اخبار جنجالی از مجلس و کمیسیون تلفیق بودجه منتشر شد، یکی از جدیدترین مصوبه های مجلس در همین کمیسیون، به دریافت مالیات از اینفلوئنسرهای رسانه های کاربرمحور اشاره دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه با طرح این سوال که مابه التفاوت و رانت ایجاد شده با ارز 4200 تومانی به جیب چه کسی می رود؟ گفت: نرخ ارز ترجیحی اعمال شده برای واردکننده امتیاز محسوب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با ارجاع بند الحاقی مربوط به نحوه محاسبه حقوق ورودی کالا ها به کمیسیون تلفیق بودجه به منظور اصلاح موافقت کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1400 گفت: قرار نیست در زمینه کالاهای اساسی و دارو ریالی به حقوق ورودی اضافه کنیم و آسیبی به واردات این کالاها وارد شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 درباره اخبار مربوط به افزایش تعرفه های اینترنت و اعطای منابع حاصل از آن به صداوسیما روشنگری کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته فرهنگی و جمعیت کمیسیون تلفیق بودجه 1400 در مجلس، انتشار اخباری مبنی بر مصوبه مجلس برای تخصیص مبلغ 3هزار میلیارد تومان به صدا وسیما را خلاف واقع دانست همچنین تاکیدکرد که اینترنت در سال 1400به هیچ وجه گران نخواهد شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 گفت: با توجه به مصوبه صحن علنی مجلس، هیچ اپراتوری در سال 1400 اجازه افزایش قیمت و هزینه تعرفه ندارد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - در گزارش اخیر مرکز پژوهش های اتاق ایران درباره مصوبات کمیسیون تلفیق بودجه 1400، درباره واگذاری بنگاه های دولتی آمده است: با توجه به لزوم دقت در قانون نویسی و جلوگیری از تفسیر در مرحله اجرا، پیشنهاد می شود مقصود قانون گذار به دقت روشن شود منظور از عدم بدهی معوق به صندوق بازنشستگی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه گفت: دولت و اپراتورها حق افزایش تعرفه در سال آینده را ندارند لذا اجازه نخواهیم داد که حتی یک ریال از جیب مردم هزینه اضافه صورت گیرد.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۹    
سوخت LPG یکی از به صرفه ترین سوخت های موجود برای وسایل نقلیه است. در کشور ما تعداد نه چندان زیادی از خودروهای در حال تردد را اتومبیل های مجهز به مخزن LPG تشکیل می دهند چرا که CNG در ایران بیشتر جا افتاده، ولی مزایای LPG نسبت به CNG بر کسی پوشیده نیست ...
باشگاه خبرنگاران: عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 گفت: خبر گران کردن تعرفه اینترنت از سوی مجلس کذب است. سید احسان قاضی زاده هاشمی عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس شورای اسلامی درباره ادعای برخی رسانه ها مبنی بر تصویب گران کردن تعرفه اینترنت از سوی مجلس و بهره برداری آن در سازمان صداوسیما گفت ...
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۹    
دبیر شورای عالی مناطق ازاد در نامه به رئیس مجلس شورای اسلامی، نسبت به مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه هشدار داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
فارس: با توجه به حجم بالای ایرادات لایحه بودجه 1400 و همچنین رد شدن کلیات بودجه در جلسه مورخ 14 بهمن ماه صحن علنی مجلس و ارسال اصلاحیه لایحه توسط دولت، کمیسیون تلفیق بودجه 1400 در مقایسه با کمیسیون های تلفیق در سال های قبل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته منابع کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس شورای اسلامی گفت: سقف بودجه عمومی از محل منابع عمومی در لایحه دولت، 840 هزار میلیارد تومان بود که در اصلاحیه به 854 هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۱:۳۳    
اقتصاد ایران: نمایندگان مجلس موضوع کمک مالی دولت به دستگاه های مختلف را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس موضوع کمک مالی دولت به دستگاه های مختلف را جهت بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق بودجه ارجاع کردند.
کمیسیون تلفیق در حالی که در دور اول بررسی لایحه بودجه اصلاحاتی اساسی مانند حذف ارز ترجیحی و افزایش شفافیت را در دستور کار قرار داده بود، در دور دوم بررسی، از انجام این اصلاحات عقب نشینی کرد.
اقتصاد آنلاین / پدال نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس، روز گذشته با هدف توسعه سبد سوختی کشور دولت را مکلف کرد که در سال آینده برای استفاده از 2 میلیون تن LPG در بخش حمل و نقل اقدام کند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۳۲    
دولت خواستار ماندگاری ارز 4200 تومانی تا پایان عمر خود شده و مجلس قرار است در جلسه علنی فردا این موضوع را بررسی کند؛ هر چند کمیسیون تلفیق بودجه با درخواست پاستور موافقت کرد؛ اما این موضوع محل بحث مخالفان و موافقان قرار داد و اینکه آیا می تواند مانع رشد قیمت ها شود یا نه.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه گفت: سهم صندوق توسعه ملی از درامدهای نفتی تا سقف یک میلیون بشکه در روز 20 درصد محاسبه شد و مابه التفاوت آن تا 38 درصد قانون برنامه استقراض دولت از صندوق است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مالک شریعتی سخنگوی کمیسیون انرژی و عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به مصوبات کمیسیون تلفیق درباره گاز مایع فشرده LPG گفت: در جلسه کمیسیون تلفیق مجلس در تبصره یک لایحه بودجه جدید دولت، مصوب شد که دولت مکلف است ...
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
بازار خودرو پس از اعمال تحریم های آمریکا با رشد شدید قیمت مواجه شد و در این بین، وارداتی ها با توجه به ممنوعیت ورود خودرو به کشور، رشد قیمت بسیار بالاتری را تجربه کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه از افزایش سه برابری اعتبارات برای اجرای رتبه بندی فرهنگیان از مبلغ 5 هزار به حداقل 15 هزار میلیارد تومان بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق خبر داد.
مجتبی یوسفی جزییات مصوبات این کمیسیون درباره بیمه فراگیر و آغاز ثبت نام از جاماندگان یارانه های نقدی در سال آینده را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس،در توئیتی به تلاش شبانه روزی اعضای کمیسیون تلفیق بودجه اشاره کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان عضو کمیسیون تلفیق بودجه از تامین کسری بودجه صندوق بازنشستگی فولاد در لایحه بودجه 1400 خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: حقوق مستمری بگیران بهزیستی و کمیته امداد را در سال 1400 به طور چشمگیری افزایش دادیم.
اقتصاد آنلاین / مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه جدید کمیسیون تلفیق، سال آینده درآمد 17 هزار میلیارد تومانی از محل واردات خودروهای پلاک مناطق آزاد کسب خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
الیاس نادران - نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1400 در مجلس یازدهم - می گوید در مورد شفافیت رأی باید منصفانه، متوازن و متعادل برخورد کرد. نباید از ترس افراط، به تفریط بیفتیم و از آن طرف بام به پایین پرت شویم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
الیاس نادران - نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 1400 در مجلس یازدهم - می گوید در مورد شفافیت رأی باید منصفانه، متوازن و متعادل برخورد کرد. نباید از ترس افراط، به تفریط بیفتیم و از آن طرف بام به پایین پرت شویم ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه میزان مالیات حقوق در سال آینده را اعلام کرد.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 مجلس، از مصوبه این کمیسیون برای بخشودگی سود دیرکرد جرائم راهنمایی و رانندگی در سال 1400 خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 1400 از اختصاص منابع مالی پایدار برای محرومیت زدایی از استان هایی مانند سیستان و بلوچستان و دیگر مناطق محروم کشور در حوزه هایی مانند اشتغال، صنعت، کشاورزی، مسکن، گردشگری، فناوری خبر داد.
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال1400 مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر ردیف بودجه ای مشخص در بودجه سال آینده برای مناطق زلزله زده دنا هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس شورای اسلامی گفت: در لایحه بودجه سال آینده کشور، دولت سهم بیش تری از دیون خود را به سازمان تأمین اجتماعی می پردازد.
برترین ها / روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۸۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که بودجه نه متعلق به مجلس است و نه دولت گفت: این بودجه بودجه مردم است و پیش از هر تصمیمی که می گیریم باید زندگی مردم را مقابل چشمان مان تصور کنیم و متناسب با زندگی مردم تصمیم گیری کنیم. ...