دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۲:۱۰Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محرومیت زدایی»

خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- طرح های نوین کشاورزی در بخش آبیاری و کشت و اجرایی شدن مصوبات سفر رئیس جمهور به بوشهر، کشاورزی این استان را در آستانه تحولی بزرگ قرار داده که منجر به توسعه و محرومیت زدایی می شود.
حوزه   ۱۰ ساعت پیش    
حوزه / طلاب گروه جهادی رأیة الهدی مدرسه علمیه حضرت حجت ابن الحسن(عج) کرج، در راستای رسالت های اجتماعی و محرومیت زدایی به تعمیر و بازسازی نیمکت های فرسوده یکی از مدارس کرج پرداختند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شبستر از برپایی میز خدمت این اداره به مناسبت هفته بسیج در روستاهای کمتر برخوردار این شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سهیل بهنوش سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان قزوین گفت: در راستای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مناطق محروم، اداره دامپزشکی شهرستان قزوین اردوی جهادی در روستای شیداصفهان برگزار کرد. ...
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۵    
اگرچه خدمات ارزنده ای برای محرومیت زدایی در کشور انجام گرفته است، اما خدمات ارائه شده در شهرستان رودبارجنوب در عرصه پزشکی نتوانسته در حد مطلوب، مشکلات مردم را برطرف کند و در تنها بیمارستان این شهرستان هنوز متخصص قلب و جراحی حضور ندارد.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در جلسه ستاد بازآفرینی شهری که در استانداری مازندران برگزار شد از همکاری و تلاش شهرداری در تحقق برنامه های بازآفرینی شهری پایدار و محرومیت زدایی از محلات کم برخوردار ساری، قدردانی کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سرهنگ عباس جوکار گفت: بسیج در حوزه محرومیت زدایی کارنامه بسیار درخشانی دارد و بسیجیان همواره و بدون هیچ گونه چشم داشتی درحال خدمت رسانی به مردم در حوزه های مختلف هستند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست امور آب و فاضلاب سرخس از رفع مشکل 10 ساله آب شرب چهار روستای این شهرستان مرزی با تأمین اعتبارات از محل محرومیت زدایی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- معاون امور اقتصادی در اداره کل اطلاعات گلستان گفت: برای محرومیت زدایی در گلستان، نیازمند کار انقلابی و جهادی در حوزه اشتغال و گردشگری هستیم.
تدبیر 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تدبیر24 حسین امامی، کارشناس مسائل اقتصادی هرچند با تصویب ده و شاید صد ها مصوبه دولتی و قانون محرومیت زدایی و پروژه های ملی و حتی مشارکت های بین المللی هنوز چهره مکران پر از محرومیت است. متن کامل این یادداشت را در ادامه می خوانید: ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون محرومیت زدایی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به افتتاح پروژه های محرومیت زدایی در این کلان شهر گفت: که به زودی شاهد انقلاب محرومیت زدایی در شهر هستیم.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس به مشکلات عشایر مغان اشاره کرد و گفت: سپاه نقش بی بدیلی در محرومیت زدایی عشایر منطقه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۸:۱۳    
همایش تجلیل از شبانان و گله داران عشایر اصلاندوز و گرامیداشت مقاومت 185 شهید عشایر استان اردبیل با حضور مسئولان استانی و سردار سید ضیاالدین حزنی معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اصلاندوز مغان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی توجه مجلس یازدهم به امر نظارت و اقداماتی مانند افزایش 7 برابری حقوق سربازان و اعتبار ویژه محرومیت زدایی را در تاریخ پارلمان کشور بی سابقه دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: "بسیج" مجموعه موفقی در محرومیت زدایی در استان مرکزی بوده است.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ای با حضور مجری طرح های آبرسانی به روستاها ی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور،مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه پاسداران حضرت ابوالفضل (س) در سالن جلسات شرکت آب و فاضلاب برگزار گردید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
گروه جهادی شهید حسین پور گیلان با در پیش گرفتن سلسله ای از خدمات مختلف و متنوع جهادی و محرومیت زدایی توانسته است همچون فرمانده نابغه جبهه مقاومت در جبهه جهاد بدرخشد و خدماتی ماندگار را برای مردم محروم و کمتر توسعه یافته برجای نهد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
نگاهی به عملکرد بانک پارسیان طی سال های گذشته نشان می دهد؛ این بانک علاوه بر مشارکت در تأمین مالی طرح های کلان اقتصادی در حوزه تولید محصولات استراتژیک و زیربنایی، همواره در تلاش برای تحقق توسعه متوازن و محرومیت زدایی مناطق مرزی و کم برخوردار بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۴۴    
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمعیت عشایری را سربازان واقعی اقتصاد مقاومتی می دانیم.
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران گفت: عشایر سربازان واقعی اقتصاد مقاومتی هستند و با تمام توان برای رفع مشکلات این قشر تلاش خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
اصلاندوز- معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه گفت: هر چادر عشایر به مثابه یک کارگاه اقتصاد مقاومتی است که در مقابل تحریم های ظالمانه دشمنان ایستادگی کرده است.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نقدینه -بانک رفاه کارگران در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی در پروژه های محرومیت زدایی روستایی شهرستان نکا استان مازندران مشارکت کرد. ...
وارش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۲۸    
وارش نیوز - انتقال لایروب از رود ولگای روسیه برای لایروبی گرگانرود، توسعه 6 هزار هکتاری سایت میگو، اجرای طرح پرورش ماهی در قفس و راه اندازی مراکز پرورش ماهیان خاویاری، بخشی از تلاش مستمر دولت سیزدهم برای محرومیت زدایی از شهرستان مرزی و اهل سنت نشین گمیشان است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۰    
هرمزگان-جام جم انلاین-در راستای محرومیت زدایی 98 پروژه محرومیت زدایی در شرق استان هرمزگان افتتاح و کلنگ زنی شد. جانشین سپاه امام سجادعلیه السلام سرتیپ دوم پاسدار هدایت الله امیری در حاشیه افتتاح و کلنگ زنی 98 پروژه محرومیت زدایی به مناسبت هفته بسیج گفت ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بیضا از برگزاری رزمایش جهاد گران فاطمی 2 از تاریخ بیست و هشتم آبان ماه تا هفتم آذر ماه در این شهرستان خبر داد و گفت: این رزمایش با هدف محرومیت زدایی از مناطق روستایی و عشایری برگزار و به بهره برداران بخش کشاورزی ارائه خدمت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۸:۲۹    
مدیر گروه جهادی شهید مصدق طاهری از توزیع گوشت و مرغ برای حمایت از نیازمندان و محرومیت زدایی در خوزستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهر تهران : در راستای محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مناطق محروم شهرستان تهران و همزمان با هفته بسیج و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای مدظله العالی در حمایت از تولید داخلی و محرومیت زدایی ...
سلام دنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۱:۰۶    
اسدی از یاوران شورا خواست که مطالبه گر باشند و شهرداری نیز در این خصوص پاسخگو خواهد بود. وی با بیان اینکه یکی از پروژه های اجرایی در راستای رفع محرومیت زدایی در این محلات، پروژه عملیات لوله گذاری در مناطق کم برخوردار است، وعده داد که در آینده نزدیک با این پروسه ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در همایش بزرگداشت شهید مدرس در اردستان، از تشکیل قرارگاه محرومیت زدایی حوزه فرهنگی در کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر شیراز گفت: یکی از جدی ترین تکالیف کمیته محرومیت زدایی شورای شهر تهیه سند جامع محرومیت زدایی شهر شیراز بعنوان یک تکلیف از شهرداری است
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اردستان-وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تشکیل قرارگاه محرومیت زدایی حوزه فرهنگی در کشور خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سیده مریم حسینی عضو شورای شهر شیراز در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه های محرومیت زدایی در 40محله شیراز گفت: بهترین راه برای رسیدن به عدالت اجتماعی و رفع محرومیت از طریق و مسیر مکتب بسیج است.
محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به فعالیت قرارگاه محرومیت زدایی از فرهنگ و هنر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این قرارگاه از سال گذشته در مناطق شرق و جنوب شرقی کشور راه اندازی شد و نزدیک به چهل هزار نفر در رشته های هنری بصورت رایگان آموزش دیده اند و در گام بعدی با تسهیل گری در اعطای مجوز به موسسات ...
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: براساس محرومیت زدایی طی 8ماه گذشته 100 کیلومتر راه روستایی در استان آسفالت شده است.
شیرازه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
اسدی گفت: در بودجه 15 هزار و 380 میلیاردی شهرداری، 300 میلیارد تومان به محرومیت زدایی اختصاص یافته بود؛ اما به دلیل اهمیت این مساله و تاکید شورای اسلامی شهرداری شیراز این مبلغ به 510 میلیارد تومان افزایش یافت.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی فاز اول تکمیل شبکه و تصفیه فاضلاب شهر نیشابور با کمک شرکت مجتمع فولاد خراسان در جنوب شهر آغاز شد.
مهرنما فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۰    
766 طرح محرومیت زدایی به ارزش 1500 میلیارد تومان با حضور فرمانده کل سپاه به صورت ویدئو کنفرانس در 17 شهرستان فارس به بهره برداری رسید.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران گفت: در طرح نهضت سراسری کمک مومنانه گامی به سوی جامعه مهدوی، سه هزار و 336 سری جهیزیه کامل در بین زوج های بی بضاعت قم توزیع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کلانشهر شیراز گفت: این نوید را می دهیم تا سه سال باقیمانده غبار محرومیت زدایی را از چهره مناطق کم برخوردار کلانشهر شیراز بزداییم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی بسیج سازندگی استان قزوین با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام با بیان اینکه برگزاری کنگره ملی سه هزار شهید استان دستاورد های ارزشمندی داشت، گفت: در راستای برگزاری کنگره، قرارگاه محرومیت زدایی در نقاط محروم استان راه اندازی شد
ساوالان خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به نقش مهم روستاییان در تولید و استقلال کشور گفت: منازل و محصولات تولیدی روستاییان با همکاری نهادهای حمایتی و محرومیت زدایی بیمه می شود.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۳۱    
اولین جشن جهاد آبرسانی به 110 روستای فارس و آئین بهره برداری از 656 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی سپاه فجر فارس با حضور فرمانده کل سپاه در شیراز برگزار شد.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۶:۲۸    
کرج – معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اشتغالزایی و ایجاد کار برای جوانان مهمترین راه شکوفایی کشور و مقابله با توطئه های آمریکا، انگلیس، اسراییل و دیگر دشمنان ایران اسلامی است.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۸۱ سایت دیگر  
تسنیم نوشت : فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه اجازه نمی دهیم کسی آرامش مردم عزیز را به هم بزند، گفت: مشاهده می کنیم که آن ها که نمی توانند پیشرفت ایران اسلامی را در دنیا ببینند، بذر فتنه را در قلوب جوانان می افکنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۹    
ایسنا/قزوین مدیریت فنی و محرومیت زدایی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: بسیج سازندگی با کمترین هزینه و رعایت اصول و کیفیت و سرعت عمل در حال محرومیت زدایی است و پروژه راه روستای کهوان هم در مدت زمان کمتر از یک ماه انجام شد تا بالغ بر 75 خانوار ساکن روستای کهوان از مزایای آن برخوردار شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اولین جشن جهاد آبرسانی به 110 روستای استان فارس و آئین بهره برداری از 656 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی سپاه فجر استان فارس، صبح پنجشنبه 10 آذر 1401 با حضور سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رفع فقر و محرومیت زدایی ماموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، علاوه بر این سپاه برای مقابله با تحرکات خارج از مرزها که امنیت داخلی را تهدید می کند نیز پای کار است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۹   + ۴۸ سایت دیگر  
در طول سال های گذشته رویکرد بانکداری اجتماعی بانک پارسیان همواره هدایت فعالیت های بانکی در مسیر اهداف اقتصادی و اجتماعی و همچنین توسعه پایدار در کشور بوده است. توانمندسازی اقتصاد، ایجاد اشتغال و محرومیت زدایی و ارتقای عدالت اجتماعی از دیگر اهداف استراتژیک این بانک در این مسیر است. ...