پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۵:۴۲Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محرومیت زدایی»

گلستان ما   ۱ ساعت پیش    
با حضور فرمانده سپاه نینوا گلستان بهره برداری پروژه های محرومیت زدایی و خدمت رسانی سپاه گرگان به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
امامی از اجرای 3 طرح قرارگاه پیشرفت و آبادانی در بهشهر با هدف محرومیت زدایی خبر داد و گفت: قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا مازندران تلاش دارد تا با کمک مردم برای رفع مشکلات آنان تلاش کند.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان گفت: در طی یک سال گذشته بیش از 476 بازدید توسط اعضای این قرارگاه از کارخانجات و کارگاه های تولیدی با هدف رفع موانع و مشکلات موجود در تولید در سطح استان صورت گرفته است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مشکل کمبود آب شرب سه روستای پساوه، قلعه نو آبقه و آبقه بخش مرکزی شهرستان تایباد در شرق خراسان رضوی با اجرای طرح محرومیت زدایی "سردار شهید حاج قاسم سلیمانی" رفع شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۹:۲۲    
سردار زهرایی گفت: سپاه و بسیج ماموریت های محرومیت زدایی دولت را انجام می دهند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۴۴    
سعادتی گفت: مردم لاله آباد بابل از معضلات فراوانی رنج می برند و محرومیت زدایی از روستاهای بخش لاله آباد بابل اولویت کار مسئولان باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
باحضورفرمانده طرح های محرومیت زدایی نیروی زمینی ارتش ، 200 بسته کمک آموزشی در بین دانش آموزان مناطق کم برخوردار خاش توزیع شد .
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس گفت: اعتبارات محرومیت زدایی سال جاری به 161 میلیارد تومان افزایش یافته که 97 میلیارد تومان از این عدد مربوط به شهرستان میامی است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
اکبر نیکزاد بر لزوم استفاده از ظرفیت های قانونی برای توسعه روستایی و محرومیت زدایی تاکید کرد و گفت: بنیاد مسکن با جدیت موضوع تامین مسکن محرومان و نیازمندان را دنبال می کند و افزایش سطح تسهیلات و وام های رایگان تامین مسکن را در دستور کار دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۰    
موسوی زاده با اشاره به اهمیت جایگاه بسیج رسانه در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: رویکرد مبنایی سازمان بسیج رسانه محرومیت زدایی و رفع آسیب های اجتماعی است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۸    
رئیس بنیاد مسکن کشور بر لزوم استفاده از ظرفیت های قانونی برای توسعه روستایی و محرومیت زدایی تاکید کرد و گفت: بنیاد مسکن با جدیت موضوع تامین مسکن محرومان و نیازمندان را دنبال می کند و افزایش سطح تسهیلات و وام های رایگان تامین مسکن را در دستور کار دارد.
همزمان با آغاز سال تحصیلی به دانش آموزان مدارس خاش نوشت افزار، کیف، کفش و تبلت اهدا شد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تبریز اجرای پروژه های اساسی بر پایه سیاست های محرومیت زدایی و تحقق عدالت شهری را در دستور کار مدیریت شهری قرار داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام نبی زاده از تشکیل قرارگاه خادمان و یاوران قرآنی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با هدف محرومیت زدایی در استان خوزستان خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
دولت جدید سفرهای استانی خود را با دستان خالی انجام می دهد و جامعه میزبان در این سفرها دوست دارند وزیر نفت میهمان آنها باشد تا به بهانه مسئولیت های اجتماعی، از شهر و روستاهای آنها محرومیت زدایی شود... سجاد بهزادی- روزنامه نگار ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در پی افتتاح طرح های محرومیت زدایی سبزپوشان سپاه پاسداران در مناطق محروم فهرج بارقه ای از امید در دل مردم این شهرستان ایجاد و اهالی روستاهای آن ابراز رضایت خود را از این نهاد انقلابی ابراز کردند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
منتظری گفت: انتظار است که استاندار گلستان از مدیران بخواهد آستین همت را بیش از گذشته بالا بزنند و غبار محرومیت را بیش از گذشته بزدایند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۱    
سرهنگ جنیدی گفت: محرومیت زدایی مناطق کم برخوردار توسط گروه های جهادی بسیج سازندگی یک کار بسیار ارزشمند و در نوع خود بی نظیر است و ایثار که مهم ترین رکن و اساس جامعه اسلامی است، در اقدامات جهادگرانه زمینه ظهور و بروز پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: 25 هزار نیروی جهادگر بسیجی در سطح استان مرکزی سازمان دهی شده که تاکنون بیش از 1600 پروژه عمرانی محرومیت زدایی به ارزش بیش از 150 میلیارد تومان در طی پنج سال اخیر در مناطق محروم استان انجام شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۵    
سردار پاکپور گفت: خدماتی که در عرصه محرومیت زدایی توسط سپاه پاسداران انجام می شود، بسیار مهم و حائز اهمیت است، چراکه به برقراری امنیت پایدار کمک خواهد کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - هشتمین دوره این جشنواره به منظور پشتیبانی از برنامه ها، فعالیت ها، اقدامات انجام شده و طرح های ابتکاری حوزه کتاب و کتاب خوانی در راستای تقویت هویت ایرانی اسلامی، امیدبخشی، توسعه کسب وکارهای فرهنگی و هنری محلی و بومی؛ و محرومیت زدایی با محوریت فرهنگ اجرا می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محرومیت زدایی و گروه های جهادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید در حوزه اقدام جهادی هیچ کاری را دولتی کرد، گفت: باید گروه های جهادی شناسه دار و ساماندهی شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نشست مشترک بین رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز و رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر کرج در راستای همکاری و تعاملات بیشتر بین این سازمان و مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - فرمانده تیپ عملیاتی امام صادق (ع) بوشهر گفت:همه امکانات و تجهیزات تیپ امام صادق (ع) در خدمت مردم است و این نیرو در کنار ماموریت دفاعی در تلاش برای محرومیت زدایی و خدمت به مردم است.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۵    
اردیبهشت ماه 1400 ، روابط عمومی دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از تخصیص بیشترین میزان اعتبار برای محرومیت زدایی به حوزه انتخابیه (شهرستان های لارستان، خنج، گراش و اوز) با...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
هشتمین رزمایش مواسات و کمک مومنانه قرارگاه محرومیت زدایی بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بمناسبت ولادت پیامبر اسلام(ص) و امام صادق (ع) برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۶    
فرمانده سپاه بوکان گفت: با هدف حمایت و کمک به دانش آموزان نیازمند در سال تحصیلی جدید با همکاری و مشارکت قرارگاه محرومیت زدایی حمزه سیدالشهدا(ع)، 100 بسته تحصیلی بین دانش آموزان محروم روستاهای بوکان توزیع شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۴:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا 2 قرارگاه محرومیت زدایی برای جنوب و شرق استان کرمان راه اندازی شده که با به کارگیری ظرفیت های بسیج سازندگی، سپاه ثارالله کرمان و خیران در همکاری با سایر نهادها زمینه محرومیت زدایی از این مناطق و توسعه و اشتغالزایی بیش از پیش آنها را فراهم آورند. [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - در راستای خدمت رسانی تخصصی گروه های جهادی، گروه جهادی شهدای اصناف بجنورد روز یکشنبه همزمان با ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و با هدف محرومیت زدایی و خودسازی به روستای دهگاه شهرستان بجنورد خدمت رسانی کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن کشور بر لزوم استفاده از ظرفیت های قانونی برای توسعه روستایی و محرومیت زدایی تاکید و اضافه کرد: افزایش سطح تسهیلات و وام های رایگان تامین مسکن در دستور کار قرار گرفته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: مرزها برای دشمن به دلیل محل ورود به کشور حائز اهمیت هستند و بیگانگان تلاش زیادی می کنند با سرمایه گذاری در این مناطق به اهداف خود برسند و در نتیجه افراد و اپوزیسیون خود را در مرزها یا بیرون از آن تربیت کنند تا بر روی مردم مرزنشین تاثیر گذاشته و آنها را برای رسیدن به ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۱۷    
گنبدکاووس - ایرنا - نماینده مردم شهرستان گنبدکاووس درمجلس شورای اسلامی، روحیه جهادی استاندار جدید گلستان را برای رفع محرومیت زدایی و جبران عقب ماندگی های این استان شمالی موثر دانست و تصریح کرد که مجمع نمایندگان گلستان در مجلس نیز در این راه به مقام عالی دولت در استان کمک خواهند کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آبرسانی به ویژه در مناطق روستایی و محروم کشور، علاوه بر توسعه سلامت با دسترسی به آب سالم و ایجاد زیرساخت های جدید، می تواند آن گونه که دبیر شورای آبرسانی وزارت نیرو عنوان کرده، در محرومیت زدایی از این مناطق نقش مهمی ایفا کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سفرهای استانی یکی از مهم ترین اقداماتی است که با هدف بازگرداندن حس اعتماد عمومی به حاشیه نشینان و مناطق به دور از مرکز انجام می شود و در صورتی که تداوم آن با پرهیز از رفتارهای احساسی و وعده های بدون پشتوانه باشد می تواند به امیدآفرینی در کشور منجر شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن کشور بر لزوم استفاده از ظرفیت های قانونی برای توسعه روستایی و محرومیت زدایی تاکید و اضافه کرد: افزایش سطح تسهیلات و وام های رایگان تامین مسکن در دستور کار قرار گرفته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ولی از اجرای طرح محرومیت زدایی در کانون شهدای روستای طارم خبر داد و گفت: اجرای کمک های مومنانه یک حرکت مثبت با توجه به شرایط فعلی جامعه در هفته وحدت است و تلاش داریم تا در این بخش با رفع محرومیت ها در افزایش وحدت بین آحاد مردم تلاش شود.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: با تلاش استاندار جدید امید است شاهد تحول چشمگیر در عرصه های محرومیت زدایی، اقتصادی و فرهنگی در استان باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از دهمین شماره فصلنامه مدیریت جهادی با محوریت پرونده ویژه درآمدی بر ماجرای محرومیت زدایی با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، در دانشگاه امام صادق برگزار شد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۹    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان شمالی از امضای تفاهم نامه محرومیت زدایی بین این ستاد خدمت رسان و استانداری با محوریت اشتغالزایی و کمک به مناطق محروم و مرزنشین خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۳۹    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان شمالی از امضای تفاهم نامه محرومیت زدایی بین این ستاد خدمت رسان و استانداری با محوریت اشتغالزایی و کمک به مناطق محروم و مرزنشین خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
حامد ویسکرمی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در خرم آباد، در تشریح عملکردهای ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در لرستان، اظهار کرد: این مجموعه به عنوان دستگاه پیش رو در امر محرومیت زدایی و توجه به رفع مشکلات اقشار نیازمند در سطح کشور و به تبع استان به طور جدی فعال است ...
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
حامد ویسکرمی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به یکی از اساسی ترین رسالت های ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، توجه به حوزه محرومیت زدایی و رفع محرومیت از چهره کشور و به خصوص در مناطق با ضریب محرومیت بالاتر است، اظهار داشت: در این راستا در بخش های مختلف ستاد اجرایی فرمان امام ورود [...]
حوزه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام نبی زاده، مهرواره اوج را اتمسفر مثبت جامعه امروزی دانست و گفت: سازمان تبلیغات اسلامی به واسطه ظرفیت های خوبی که دارد در دو سطح جهاد تبیین و جهاد عینی و عملیاتی می تواند نقش آفرینی کرده و مردم را به صحنه اجرایی کردن اهداف انقلاب در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی کشاند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۲:۲۵    
در حالیکه در سالیان اخیر با وجود بهره مندی استان از منابع ارزشمند اقتصادی ،همچنان مردم استان عنوان نامیمون توسعه یافتگی و محرومیت را به یدک می کشند ،رونمایی از گروههای اجتماعی وسیاسی به نام مردم استان تحت عنوان " جمعیت ایلامیان مرکز " و انجمن ایلامیان پایتخت با هدف منفعت طلب و در جاهایی باج گیری از ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در سفر خود به استان اردبیل، کنترل تورم، جهش تولید، ایجاد اشتغال و افزایش رفاه مردم را نقطه عطف دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: آغاز کار دولت سیزدهم، پایان فساد و تبعیض در کشور است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور حقوقی،مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه ارتقا سطح ورزش مناطق کم برخوردار اولویت این وزارتخانه است گفت: محرومیت زدایی در راس برنامه های دولت سیزدهم است و وزارت ورزش و جوانان نیز از این قاعده پیروی می کند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه بالاترین سرمایه برای محرومیت زدایی نیروی انسانی توانمند و شایسته است، گفت: وحدت یک وظیفه الهی است که همه در برابر آن موظف هستیم و باید به آن عمل کنیم و بسیاری از مشکلات و ناهنچاری ها در سایه وحدت حل شدنی است.
تیک   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
حمید رضا حاج بابایی در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان دشتی استان بوشهر افزود: با این وجود اعتبار کنونی کشور به تنهایی نمی تواند این پروژه های نیمه تمام را تکمیل کند و باید با ارائه راه کارهای مناسب وتشویق بخش خصوصی از منابع عظیم این بخش برای تکمیل این پروژه ها استفاده کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طرحی در مجلس در حال بررسی است که سه درصد از سود خالص شرکت های صنعتی برای محرومیت زدایی و مسؤولیت اجتماعی به منطقه داده شود و نیز صنایع پتروشیمی به ازای هر مترمکعبی که دریافت می کنند یک مبلغ مشخصی را برای توسعه استان بپردازند.