یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۶:۱۸Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محرومیت زدایی»

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: به نرخ امروز حدود 4 هزار میلیارد تومان برای احداث تونل البرز و ورودی و خروجی این تونل 6400 متری هزینه شده است. وی خاطرنشان کرد: این تونل 5،5 کیلومتر از مسیر کرج به چالوس را کاهش می دهد و از زمان تردد و ریسک سوانح جاده ای می کاهد ...
رییس جمهور تصریح کرد که اگر طرح سلامت در دولت یازدهم و دوازدهم نبود معلوم نبود که در برابر کرونا چگونه می توانستیم مقاومت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۳۱    
خرم آباد- ایرنا- فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، گفت: 70میلیارد تومان برای انجام فعالیت های محرومیت زدایی سپاه در شهرستان سلسله در نظر گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی فارس گفت: مردمی بودن و حضور در عرصه های مختلف جهت محرومیت زدایی، رمز موفقیت نیروهای سپاه است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۰    
رخشانی مهر گفت: از محل اعتبارات عمومی محرومیت زدایی مبلغ 800 میلیارد تومان در اختیار قرارگاه محرومیت زدایی سپاه قرار می گیرد و بخشی از منابع را هم از اعتبارات خودشان برای جمع آوری مدارس سنگی می گذارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۸    
گروه استان ها- جهادگران نیشابوری با حضور مستمر خود در صحنه فعل جهاد را معنا کرده اند و محرومیت زدایی در عمل محقق شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نام زباله که می آید همه مان به یاد دورانداختنی های کثیف و بد بو می افتیم. اما یک جوان خلاق در ابتکاری جالب از همین طلای کثیف برای محرومیت زدایی از چهره روستایشان استفاده کرده است. او با راه اندازی یک طرح جامع تفکیک زباله توانسته است زمینه اشتغال بسیاری از افراد را در روستایشان فراهم کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مجری استانی بنیاد برکت خوزستان گفت: بنیاد برکت با شعار تلاشی با برکت جهت محرومیت زدایی و توانمند سازی اقتصادی و اجتماعی خدمت می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
خودش می گوید در یکی از محله های محروم قم رد هر معضل اجتماعی را که گرفته سرآخر به فقر و بیکاری و نبود درآمد رسیده است. حجت الاسلام دکتر سید عباس موسوی مقدم کمر همت می بندد تا از چهره این مردم نجیب محرومیت زدایی کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
پروژه ساخت 69 واحد مسکونی و حمام و سرویس بهداشتی توسط حوزه مقاومت شهدای دهنو فتح المبین و 3 پروژه آبرسانی کلنگ زنی شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۰:۳۲    
رزمایش کمک های مومنانه در شهرستان آغاجاری در راستای محرومیت زدایی اجرا گردید.
رییس بنیاد مستضعفان اتمام تونل البرز در قطعه 2 آزادراه تهران-شمال در همکاری بنیاد و وزارت راه را گام مهم دولت برشمرد و گفت: طی یکسال گذشته، 150 میلیارد تومان عوارض گرفتیم که بخش مهمی از آن صرف مناطق محروم می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، سرهنگ خلبان ولی رحمانی در آئین بهره برداری از بیمارستان تنفسی خاش اظهار داشت: ارتش و نیروی زمینی با حفظ ارتقای توان رزمی و وظیفه ذاتی دفاع از حدود و مرزهای پهناور اسلامی در زمان صلح یک وظیفه ای را رهبر معظم انقلاب بر عهده اش گذاشته و آن محرومیت زدایی بوده که ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
پروژه جاده ارتباطی روستای دم عباس امامزاده نورالدین شهرستان کهگیلویه با حضور نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ه) کلنگ زنی شد.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۷:۵۸    
بیمارستان مهر ولایت نیروی زمینی ارتش در خاش احداث می شود
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۳:۳۱    
دبیر کانونهای خدمت رضوی استان بوشهر گفت: به منظور سازماندهی خادمیاران خیر و مشارکت ایشان در پروژه ها و برنامه های محرومیت زدایی و فعالیتهای نیکوکارانه، مجمع خیرین خادمیاران رضوی در استان بوشهر ایجاد خواهد شد. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله در جریان سفر یک روزه به شهرستان زرندیه از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی زرندیه بازدید کرد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله در جریان سفر یک روزه به شهرستان زرندیه از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی زرندیه بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه زرندیه گفت: 50 پروژه محرومیت زدایی در سطح شهرستان زرندیه اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۰۶    
تربت حیدریه- ایرنا- مسوول بسیج سازندگی سپاه انقلاب اسلامی ناحیه تربت حیدریه گفت: سه هزار جهادگر بسیجی به منظور محرومیت زدایی در قالب اقدامات سازندگی و عملیات عمرانی برای اعزام به مناطق مختلف این شهرستان واقع در جنوب میانی خراسان رضوی سازماندهی شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مسوول بسیج سازندگی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی آذربایجان شرقی از افتتاح و بهره برداری 22 پروژه محرومیت زدایی در استان با اعتبار یک میلیارد و 800 میلیون ریال و به مناسبت دهه امامت و ولایت خبر داد.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: احداث پتروشیمی در آن زمان با هدف محرومیت زدایی و توسعه صنعتی مناطق محروم فارس و با تعهد تأمین خوراک از خط اتیلن مرکز در شهرهای فیروزآباد، فسا، جهرم و داراب و مشارکت بخش خصوصی مصوب شده بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه باید کمک های مومنانه به گفتمان تبدیل شود گفت: اولویت بسیج سازندگی و قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت سپاه موضوع آب است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در حاشیه مراسم بهره برداری از پروژه آبرسانی روستای مهل آباد نهبندان، اظهار کرد: یکی از ظرفیت هایی که مجموعه بسیج سازندگی در راستای اجرای پروژه های عمرانی و محرومیت زدایی دنبال میکند استفاده از ظرفیت خیران است. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان ، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح و بهره برداری از پروژه آبرسانی مهل آباد نهبندان، اظهار کرد: در اسلام مسئله امامت و ولایت رکن اساسی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۰    
سرهنگ رحمانی گفت: عملیات احداث دومین بیمارستان مجهز دائمی تنفسی با نام مهر ولایت نیروی زمینی ارتش در خاش شروع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/قم جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان قم با اشاره به اینکه 25 روستای این استان با مشکل جدی آب مواجه است، گفت: این قرارگاه با حمایت قرارگاه محرومیت زدایی سپاه، بنیاد خیریه ابراهیمی و با تعامل با شرکت آب و فاضلاب، از ابتدای سال آبرسانی به 7 روستا را به اتمام رسانده و مابقی در دست اقدام است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فرهنگسرای سرو در آستانه عید غدیرخم ویژه برنامه همیشه امیر را برای برپایی کمک مومنانه در روستاهای اطراف شهر تهران برگزار می کند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر طرح های محرومیت زدایی نیروی زمینی ارتش گفت: عملیات احداث دومین بیمارستان مجهز دائمی تنفسی با نام مهر ولایت نیروی زمینی ارتش در سیستان و بلوچستان در خاش شروع شده است.
مدیر طرح های محرومیت زدایی نزاجا: مدیر طرح های محرومیت زدایی نیروی زمینی گفت: عملیات احداث دومین بیمارستان مجهز دائمی تنفسی با نام مهر ولایت نیروی زمینی ارتش در سیستان و بلوچستان در خاش شروع شده و با سرعت در حال تجهیز و آماده شدن است این بیمارستان ظرف مدت چهار روز احداث خواهد شد . ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت : تعداد 500 پنل خورشیدی رایگان بین خانوارهای عشایری این استان با هدف صرفه جویی در انرژی و نیز محرومیت زدایی از سیمای این جامعه مولد توزیع شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۴۰    
در پی سفر سردار حزنی مسئول محرومیت زدایی سپاه به شیراز جمعی از اهالی روستای بگدانه و مسقان کهمره سرخی درخواست رسیدگی به شوری آب این روستا ها شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۹    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و محرومیت زدایی مجلس شورای اسلامی در جلسه مشترک با معاون اول قوه قضاییه و رئیس دیوان عدالت اداری گفت: باید حقوق مرزی کارکنان دولت مجدد برقرار شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- همزمان با فرا رسیدن عید غدیرخم قرارگاه محرومیت زدایی محلات جعفرآباد و ملاحسینی کرمانشاه تشکیل می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۵۰    
حجت الاسلام والمسلمین گرجیان محرومیت زدایی را نخستین اولویت دولت سیزدهم دانست و گفت: وزیران دولت سیزدهم فرهنگ بسیجی و جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر فارس گفت: با حضور سردار حزنی، معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهادسازندگی و محرومیت زدایی کل سپاه 84 پروژه عمرانی و اشتغالزایی به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
منتخبین شورای ششم مشهد با حضور در مناطق حاشیه شهر مشهد به صورت میدانی با مشکلات این مناطق آشنا شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۲۵    
دبیر قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه گفت: در راستای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای کمک های مومنانه، سپاه در کنار مردم ایستاده است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
در راستای رفع معضل آب در خوزستان، ارسال کمک های مردمی و گروه های جهادی به همت معاونت سازندگی و محرومیت زدایی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با اهدای بیش از 150 مخزن آبرسانی پیش ازظهر امروز با حضور سردار علی فدوی، جانشین فرمانده کل سپاه برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
کارگاه اقتصاد مقاومتی و اشتغال قرارگاه اجتماعی امنیتی حضرت احمدبن موسی(ع) بسیج سازندگی فارس با هزینه 600 میلیون تومان در زمینی به مساحت 5 هزار متر مربع و اشتغال 210 نفر ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
علی علیزاده روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: تلاش های ارزنده بنیاد علوی در محرومیت زدایی از شهرها و روستاهای محروم کشور قابل قدردانی است و نقش آفرینی این بنیاد در مراغه منشا خیر و برکت برای محرومان خواهد بود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مجتمع کارگاهی شهرک سعدی سه شنبه 5 مرداد و با هدف اشتغالزایی در مناطق کمتر برخوردار، با حضور معاون هماهنگ کننده قرارگاه جهادسازندگی و محرومیت زدایی سپاه کشور افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - معاون هماهنگ کننده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه با بیان اینکه در ایام کرونا حواسمان به مردم نیازمند بود، گفت: ایرانی ها در کمک های مومنانه نمره قبولی گرفتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- دبیر کانون های خدمت رضوی استان بوشهر از تدوین و اجرا طرح های محرومیت زدایی در استان خبر داد و گفت: کانون خادمیاران رضوی با رویکرد اجرا طرح های محرومیت زدایی در استان بوشهر فعال هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
79طرح محرومیت زدایی وعمرانی در مَنوجان به بهره برداری رسید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۸    
رئیس کمیته امداد اداره 3 مشهد گفت: به منظور محرومیت زدایی در دهستان کارده و روستای بلغور در اقدامی مشترک با مرکز نیکوکاری مهرفاطمی ، فعالیت ساخت 53 چشمه سرویس بهداشتی آغاز شد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
هیأت های جوانان عاشورایی رزمندگان اسلام درآستانه عید غدیرخم و با توجه به وقایع روز کشور بیانیه ای صادر و اعلام کرد: با تلاش خویش در تکثیر حرکت های جهادی، از هیچ اقدامی در جهت محرومیت زدایی به ویژه خوزستان فروگذار نمی کنیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده لردگان و خانمیرزا گفت: برای آب آشامیدنی شهرستان خانمیرزا و بخش رودشت لردگان از اعتبارات ملی 30میلیارد تومان و برای جاده های روستایی مبلغ 70میلیارد تومان به استان تخصیص پیدا کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی و سازندگی جنوب شرق تهران گفت: همزمان با عید قربان و شروع دهه ولایت تعداد 500 بسته ارزاق در شهر تهران در مناطق جنوبی و آسیب دیده کم برخوردار توزیع شد.