یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۲۳:۲۷Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح های اشتغالزایی»

اهدای 2000 گاومیش و استقرار تیم های دامپزشکی و تامین علوفه به مدت دوسال در این منطقه برای رفع محرومیت.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
ویسکرمی گفت: طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در 721 روستای استان اجرا و 440 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پرداخت شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شوشتر از بهره برداری از طرح های اشتغالزایی بهزیستی در این شهرستان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۴    
صبح روز بیست و دوم تیرماه در اولین روز از هفته بهزیستی دو طرح اشتغالزایی مغازه آرایشگری و مرکز تحت نظارت بهزیستی با حضور لعیا عظیمی معاون پشتیبانی و منابع انسانی ، کوچکپور کارشناس مسئول معلولین و جعفری ریاست بهزیستی شهرستان در تالش به بهره برداری رسید
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
با مشارکت بنیاد کرامت رضوی، 116 طرح اشتغالزایی در شعیبیه شهرستان شوشتر به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس جهاد دانشگاهی استان مرکزی گفت: در جریان اجرای طرح مراکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی در استان، هشت شرکت به فاز شتابدهی وارد شده اند.
اقتصاد آنلاین / پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل سیاستهای اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره طرح های اشتغالی گفت:بر اساس آخرین نتایج طرح آمارگیری نیروی کار مرکز آمار ایران (متوسط فصول سال 1399)، حدود 1 میلیون نفر از شاغلان کشور نسبت به سال 1398 بیکار شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مجری استانی طرح های اشتغالزایی اجتماع محور بنیاد برکت در خوزستان گفت: برای رونق کسب و کار در ایذه تولید آب رادیاتور و ضدیخ آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در باشت 300 طرح اشتغالزایی کوچک در سالجاری اجرا خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در شوشتر، گتوند و باوی گفت: طرح های اشتغالزایی متنوعی برای کمک به مردم روستا ها در خوزستان انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در کهگیلویه و بویراحمد گفت: این بنیاد برکت امسال 300 طرح کوچک اشتغالزا در شهرستان باشت اجرا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی در کوی ملاشیه اهواز اجرا می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: 13 هزار میلیارد تومان در هشت سال فعالیت دولت تدبیر و امید برای طرح های اشتغالزایی کشور هزینه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت گفت: بیش از 530 طرح اشتغالزایی تاکنون در شهرستان بردسکن استقرار یافته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور با اشاره به ظرفیت های مرز مهران گفت: چنانچه در حوزه مرز تمرکز کنیم و یک سری کسب و کار ها در این منطقه مستقر شود می توان شاهد صادرات خوبی به کشور عراق شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان خواستار حضور ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای محرومیت زدایی و اشتغالزایی در برخی مناطق استان شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۷    
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه اجرای طرح های اشتغالزایی سبب خودکفایی و توانمندسازی مددجویان می شود، گفت: امسال 6 هزار و 366 فرصت شغلی بین مددجویان زیرپوشش کمیته امداد استان هدف گذاری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۳:۴۶    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان طرح های اشتغالزایی راه اندازی شده برای مددجویان این نهاد را تشریح کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
افتتاح طرح های اشتغالزایی همزمان در سطح کشور با حضور ریاست سازمان بهزیستی کشور بصورت ویدیو کنفرانس
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۸:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: وام های اشتغالزایی در اختیار کارآفرینان و مددجویان کمیته امداد قرار گرفت تا کسب و کار ایجاد کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۱    
کرج- مجری طرح های اشتغالزایی اجتماع محور بنیاد برکت از عزم بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام برای کمک به بنگاه های متوسط و بزرگ آسیب دیده استان البرز که نیازمند تسهیلات هستند، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۳:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت با اشاره به امکان کمک های مومنانه خیرین در طرح های اشتغالزایی و تولید از طریق پویش برکت همدلی گفت: امکان حضور و سرمایه گذاری مستقیم مردم برای همراهی با بنیاد برکت برای اشتغال زایی در مناطق محروم و روستایی کشور از طریق این پویش وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۸:۴۱    
مجری استانی طرح های اشتغالزایی اجتماع محور بنیاد برکت خوزستان گفت: طرح تولید آب رادیاتور در شهرک صنعتی باغملک در مرحله راه اندازی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) خراسان جنوبی گفت: طرح های اشتغالزایی این نهاد علاوه بر ایجاد فرصت های کسب وکار در مناطق محروم، مهاجرت معکوس روستاییان و رونق تولید را نیز به دنبال داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۰۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: 400 هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی از بودجه امسال به طرح های کوچک و متوسط اشتغالزا و مشاغل خرد و خانگی در استان پرداخت می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی در جریان بازدید اعضای این کمیسیون از طرح های اشتغالزایی و کارآفرینی کمیته امداد امام خمینی (ره) در حاشیه شهر مشهد، از اختصاص مشوق هایی برای کارآفرینان تحت پوشش نهادهای حمایتی خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۷    
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در شهرستان هامون گفت: 31 طرح اشتغالزایی به همت بنیاد برکت در هامون اجرایی شده که این اقدام مهاجرت معکوس 13 نفر را فراهم کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۷:۳۲    
یزد- محمدپناه، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام یزد از تثبیت طرح های اشتغالزایی در تمامی شهرستان های استان و روستاهای هدف تا پایان سال جاری خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۵۹    
سردار کشکولی با اشاره به حمایت های سپاه از طرح های اشتغالزایی، اظهار داشت: در سال جدید مشکلات اشتغالزایی در محلات آسیب پذیر بررسی ومورد حمایت قرار می گیرند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۸    
جلسه توجیهی طرح های اشتغالزایی بهزیستی نجف آباد از طریق ارائه تسهیلات شبکه اجتماعی رسالت با حضور رئیس اداره بهزیستی نجف آباد، رئیس شعبه رسالت نجف آباد و همکاران برگزار شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۲:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، 40 درصد از طرح های اشتغالزایی این بنیاد به زنان و دختران اختصاص دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۵۷    
یک هزار و 923 طرح اشتغالزایی برای روستائیان شهرستان هیرمند اجرا شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در استان اردبیل گفت: در سال جاری حمایت و ارائه تسهیلات به 400 کارگاه خرد و زودبازده و مشاغل خانگی در روستاهای هدف شهرستان اردبیل با میزان اشتغال زایی یک هزار و 200 نفری در دستور کار قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در چرام گفت: امسال بیش از 200 طرح اشتغالزایی روستایی در این شهرستان اجرا می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۵۰    
گروه استان ها - معاون رئیس جمهور از اختصاص 2 هزار و 500 میلیارد تومان جهت اشتغال پایدار، مولد و حمایت از طرح های اشتغالزایی جامعه ایثارگری کشور خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار تهران ازمدیرکل ورزش و جوانان استان تهران به پاس برنامه ریزی و پیگیری در راستای پیشبرد طرح های اشتغالزایی و اقتصادی دولت تدبیر و امید در سال مزین به نام "جهش تولید" قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۸:۱۹    
قشم- ایرنا- فرماندار قشم گفت: در راستای اجرایی شدن طرح های اشتغالزایی دولت در این شهرستان، 70 نفر در طرح یارانه دستمزد، 50 نفر در طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی و 20 نفر نیز در طرح معافیت و مشوق بیمه کارفرمایی مشغول فعالیت می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان اردبیل گفت: با اجرای طرح های اشتغالزایی اجتماع محور در سال جاری برای 6 هزار بیکار در اردبیل اشتغال ایجاد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
لامرد- نماینده مردم شهرستان های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی از پیگیری جدی برای اجرایی شدن طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در لامرد و مهر خبرداد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: در بررسی درخواست های جدید برای تخصیص آب، مهمترین رویکرد استان این است که طرح های دارای اشتغالزایی در اولویت قرار گیرند تا توزیع آب با توجیه منطقی صورت گیرد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سیستان و بلوچستان پنجم خردادماه1400 برگزاری دوره آموزشی با عنوان پایدار سازی طرح های دامپروری ویژه مجریان طرح های اشتغالزایی کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) شهر علی اکبر از توابع شهرستان هامون با مشارکت کارشناس ترویج مدیریت هامون ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فراگیری، اجرا و توسعه اشتغال و طرح های اشتغالزایی مهم برای جمعیت جوان و فعال سیستان و بلوچستان گامی در جهت توسعه همه جانبه این خطه جنوب شرقی بوده که مورد توجه ویژه قرار گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
65 درصد طرح های اشتغالزایی کمیته امداد امام استان کرمان در مناطق محروم اجرا شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد - ایرنا - مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون خراسان شمالی گفت: یکهزار و 497 میلیارد و 779 میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان اجرای طرح های اشتغالزایی پرداخت شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس خواستار حل مشکلات منابع طبیعی و زیست محیطی برای اجرای طرح های اشتغالزایی و اقتصادی در منطقه الموت، کوهین و طارم شد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
در این مراسم محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) با ابراز خرسندی از مشارکت بیشتر بانک های بزرگ کشور از جمله بانک صادرات ایران در طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت، اظهار امیدواری کرد که 270 هزار شغل در نظر گرفته شده برای سال جاری تا 400 هزار شغل افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته یک هزار و 300 میلیارد ریال برای اجرای طرح های اشتغالزایی ویژه مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این استان هزینه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در خوزستان گفت: 184 طرح اشتغالزایی در شهرستان هفتکل برای کمک به جوانان راه اندازی شد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
130 طرح اشتغالزایی به همت بنیاد برکت با اعتبار 39 میلیارد ریال با حضور فرماندار و شماری از مسئولان در دلگان سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید. نماینده بنیاد برکت در حاشیه این مراسم اظهارداشت: این طرح های اشتغالزایی شامل پرورش دام سبک و سنگین، دستگاه خودپرداز،کارگاه بلوک زنی، کارگاه تیرچه زنی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجن در مجلس با بیان اینکه طرح مناطق بدون بیکار در 3 روستا و یک شهر شهرستان بروجن اجرا می شود،گفت: سه روستا و یک شهر زیر 10 هزار نفر جمعیت شهرستان با اجرای طرح های اشتغالزایی و مهارت آفرینی به مناطق بدون بیکار تبدیل می شوند.