شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۰:۱۴Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح های اشتغالزایی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت:165 مورد کنترل و نظارت بر روند اجرای طرح های اشتغالزایی در اراضی ملی واگذار شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
پارس آباد- رییس کمیته امداد شهرستان پارس آباد گفت: طرح های اشتغالزایی زنان سرپرست خانوار برای ایجاد درآمد و بهبود معیشت این خانواده ها حمایت می شوند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در بوشهر گفت: از ابتدای سال 750 طرح اشتغالزایی در بوشهر راه اندازی شده که یکی از این طرح ها ایجاد اولین کارگاه پالت چوبی بوده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۳    
آیین بهره برداری از طرح های اشتغالزایی و افتتاح مسکن مددجویان شهرستان گمیشان با حضور سقلی فرماندار گمیشان، اخلی فرمانده سپاه شهرستان، یوری بخشدار مرکزی و دیگر مسئولین برگزار شد . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مشاور مدیرعامل و مدیر برنامه ریزی و بودجه صندوق کارآفرینی امید گفت: از مجموع کل طرح های اشتغالزایی مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید در کشور سهم خراسان رضوی 425 طرح است که تسهیلاتی بالغ بر 664 میلیارد ریال به خود اختصاص داده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۰:۴۵    
سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شنبه( 21 بهمن 1402) در سفری 2روزه به چهارمحال و بختیاری سفر کرد. افتتاح طرح های عمرانی و بازدید از طرح های اشتغالزایی و حضور در کارگروه اشتغال و حضور در برنامه راهپیمایی خانوادگی 22 بهمن از برنامه های سفر 2 روزه وزیر تعاون ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی خوزستان گفت: مراکز شبانه روزی سالمندان و بیماران اعصاب و روان، طرح های اشتغالزایی و مسکن مددجویی در شهرستان ایذه افتتاح شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۰    
فرماندار نقده به همراه نماینده مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری از طرح های اشتغالزایی مددجویان و توانخواهان بهزیستی نقده بازدید کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۶    
به مناسبت دهه فجر ، رئیس بهزیستی وکارشناسان توانبخشی و اشتغال، ازبرخی طرحهای اشتغالزایی موفق بهزیستی پلدشت که باکمک تسهیلات دریافتی ازسازمان موفق به اشتغال یا توسعه آن شده و هم اکنون کسب و کارموفقی راه اندازی نموده اند، بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۵    
نمایشگاه تولیدات مجریان و کارآفرینان طرح های اشتغالزایی کمیته امداد امام در 40 غرفه درمنطقه تجارتی- صنعتی آزاد انزلی برپا شد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، نمایشگاه تولیدات مجریان طرح های اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در قالب 30غرفه در فاز تجارت و سیاحت منطقه آزاد انزلی برپا شد. این نمایشگاه با هدف رونق تولید و کسب و کار واحدهای تولیدی، فروش محصولات مجریان طرح های
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام بنیاد حیات با اشاره به اینکه تا امروز 84 هزار نفر از مددجویان این نهاد با اراده و کمک بزرگواران به مرحله خودکفایی رسیده اند، گفت: سهم زنجان از این تعداد دو هزار خانوار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام (ره) استان ایلام گفت: امسال در استان 7 هزار میلیارد ریال تسهیلات جهت اجرای طرح های اشتغالزایی به مددجویان اختصاص یافته است.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۲۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست فرمانداری تالش، از افتتاح 308 پروژه عمرانی و اشتغالزایی در این شهرستان با اعتباری بالغ بر 567 میلیارد تومان همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۷    
داوود یکتاشی مسئول نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان خوشاب گفت:هادی توانا مدیر کل دفتر سرمایه گذاری و اشتغال استانداری خراسان رضوی در سفر یک روزه خود به خوشاب از ظرفیت های تولیدی و طرح های اشتغالزایی این شهرستان بازدید نمود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
اردبیل- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل گفت: در حال حاضر یک هزار و197 نفر زن سرپرست خانوار و مجریان طرح های اشتغالزایی از خدمات بیمه تأمین اجتماعی بهره مند هستند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، این جلسه با حضور روشن مسئول نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی ماسال، اکبرکوهی بخشدار مرکزی، مرتضی قوامی رئیس اداره بهزیستی و کارشناسان اداره صمت درمحل بخشداری مرکزی شهرستان ماسال برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۸   + ۲۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با بیان اینکه موانع اجرای طرح زراعت چوب در استان با ظرفیت اشتغالزایی یک هزار و 200 نفر باید ظرف یک هفته آتی برطرف شود، گفت: دستگاه های اجرایی نسبت به راستی آزمایی طرح های اشتغالزایی و تسهیلات پرداختی اقدام کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۲۰:۵۱    
در این جلسه ضمن بررسی مسائل و مشکلات موجود در تصویب طرح های اشتغال بالای 3 میلیارد ریال بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 1402، مقرر گردید بانک های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی جهت توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی از محل 3و 4، همکاری های لازم را بعمل آورند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۱۱ سایت دیگر  
دکتر سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز پنجشنبه در جلسه شورای عالی اشتغال موضوع اشتغالزایی و کاهش نرخ بیکاری را از جمله دغدغه های اصلی جامعه و از اهم موضوعات دولت عنوان کرد و ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در زمینه کاهش مطلوب و موثر نرخ بیکاری در کشور ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۷:۳۱    
معاونت مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی استان در معیت رئیس بهزیستی نهاوندوکارشناسان حوزه اشتغال از طرح های اشتغالزایی نهاوند بازدید کردند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
وام خود اشتغالی 100 میلیونی، دیگر کلیدواژه مرتبط با موضوع است اما نهایتا تمام راه ها به کلمه ای واحد می رسند؛ به تسهیلات قرض الحسنه طرح های اشتغالزایی که اگرچه در حال حاضر با رقم 50 و 100 میلیون قابل پرداخت است ولی قدمتش به قبل دوران ریاست جمهوری حسن روحانی برمی گردد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۱۰/۰۷ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور، 2 طرح اشتغال زایی و ورزشی زندان های گیلان را افتتاح کرد. به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، دو طرح اشتغالزایی و ورزشی اداره کل زندان های استان گیلان در رشت امروز در جریان حضور داود منظور رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار گیلان افتتاح شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان از احیای 125 واحد تولیدی راکد خبر داد و گفت: با اجرای طرح های بسیج سازندگی، اقشار تخصصی بسیج، طرح های اشتغالزایی و صندوق های قرض الحسنه مردمی امسال 5 هزار و 200 فرصت شغلی در استان ایجاد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۹    
مهاباد - ایرنا - نمایشگاه تولیدات مجریان طرح های اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) مهاباد در قالب 63 غرفه در تالار وحدت این شهرستان برپا شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه نظارت بر نحوه جذب تسهیلات اشتغالزایی تشدید می شود، گفت: سه کمیته شهرستانی، استانی و ملی تشکیل و متناسب با هر کمیته طرح های اشتغالزایی بررسی و راستی آزمایی آن تحت بررسی قرار می گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۳ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در گیلان از اجرای 200 طرح اشتغالزایی اجتماعی محور در شهرستان فومن خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در شمال استان سیستان و بلوچستان گفت: با حمایت بنیاد برکت، 125 طرح اشتغالزایی در شهرستان هیرمند به ثمر رسید.
پایگاه خبر ی و تحلیلی صدای جریده   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۲۲:۴۳    
به گزارش پایگاه خبری صدای جریده، محسن حویزه روز سه شنبه در جلسه کمیسیون محلی شهرستان شوش گفت: بنا بر برآورد انجام شده، بیش از 1500 شغل مستقیم در یکسال نیم تا دوسال آینده در این شهرستان ایجاد خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا -مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنیاد برکت بیش از 360 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان واجد شرایط در شهرستان گچساران پرداخت کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اشتغال بنیاد علوی از طرح های اشتغالزایی و پروژه زنبورداری بنیاد علوی دیشموک بازدید و خبرهای خوشی داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت ایلام با اشاره به حمایت بنیاد برکت از طرح های پرورش ماهی در قفس، گفت:هم اکنون سالانه2 هزار تن ماهی در پشت دریاچه سد سیمره ایلام تولید می شود.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۱۵ - ۲۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی در جلسه کارگروه اقتصادی و اشتغال استان، با اشاره به ضرورت نظارت بر روند پرداخت تسهیلات به طرح های اشتغالزایی، گفت: باید توجه شود که آیا طرح ها ارائه شده و تسهیلات اعطایی در مسیر خود حرکت و مصرف شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۶:۰۲    
بنیاد برکت برای طرح هایی که افزایش بهروری در حوزه کشاورزی را به همراه دارد و از آنها حمایت کرده تور رسانه ای برگزار کرده و طرح های اشتغالزایی خود را معرفی کرد.
فرمانداری فریدن   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدن، عزیزاله عباسی فرماندار در طی بازیدهای دوره ای از طرح های اشتغالزایی در شهرستان اینبار به همراه مسئول حراست فرمانداری، کارشناس امور اقتصادی فرمانداری و نماینده بنیاد برکت در شهرستان از طرح کار آفرینی پرورش ماهی های زینتی در روستای عادگان بازدید کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۰    
دبیر شورای راهبردی زنجبره های ارزش و مدیر طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت گفت: بحث امنیت غذایی برای کشور یکی از موضوعات حیاتی و استراتژیک است. از این رو بنیاد برکت در بحث امنیت غذایی که به معیشت مردم متوصل است ورود پیدا کرده و این موضوع را به عنوان کارویژه خود در دستور کار قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت لرستان گفت: بنیاد برکت تاکنون 250طرح اشتغالزایی در 16 روستای دورافتاده و محروم شهرستان بروجرد اجرا کرده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: بنیاد برکت در روستای مسن واقع در استان هرمزگان، طرح های اشتغالزایی اجرایی کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۲۳:۴۳    
مجری طرح های اشتغالزایی بنیادبرکت ایرانشهر گفت:در حوزه ایرانشهر از سال 98 تاکنون، بیش از 6 هزار طرح به صورت مستقیم و غیر مستقیم اجرایی شده است که بیشتر طرح ها در قالب طرح خردخانگی، کشاورری، شیلات، کارگاه های صنعتی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مجری بنیاد برکت در کرمانشاه گفت: بنیاد برکت در چهار شهرستان پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی حضور موثری داشته و از ابتدای امسال در 100 روستای این مناطق طرح های اشتغالزایی ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان جنوبی از اشتغالزایی برای 3 هزار نفر با بهره گیری از تسهیلات این نهاد خبر داد. موسوی مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در خراسان جنوبی گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت گفت: طی اقدامات خود توانستیم 31 هزار و 450 طرح را در استان خوزستان به اجرا در آوریم و این اقدام توانسته است نزدیک به 100 هزار فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم در استان ایجاد کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
دور جدید طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت با اعتبار 73 میلیارد تومان در آبادان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ملارد - ایرنا - مجری طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت ملارد گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون با ارائه تسهیلات به 270 کارگاه خرد، زودبازده و مشاغل خانگی در این شهرستان برای 750 نفر اشتغالزایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۹    
انگوت- مدیرکل شیلات استان اردبیل گفت: هدف و چشم انداز ما حرکت به سمت طرح های اشتغالزایی و استفاده از ظرفیت های مشاغل خانگی به ویژه در زمینه پرورش ماهیان زینتی است.