سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۶:۵۵Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طرح های اشتغالزایی»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - معاون برنامه ریزی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل گفت: اشتغالزایی در روستاها در دستور کار است و بر این اساس اجرای طرح توسعه اقتصادی و اشتغالزایی در 700 روستای بالای 40 خانوار استان برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
369 میلیارد ریال به طرح های اشتغال روستایی ایرانشهر اختصاص یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت: در راستای حمایت از اشتغال پایدار، پس از تایید طرح های اشتغالزایی جوانان به آنها کمک بلاعوض پرداخت می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور فرمانده سپاه امیرالمومنین استان، مسائل ومشکلات سر راه برخی طرح های اشتغالزایی بسیج شهرستان بدره در حوزه های مختلف بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس مجمع جوانان کردستان گفت: چالش های اداری و بروکراسی حاکم سبب دلسردی جوانان می شود لذا تسهیلگری برای اجرای طرح های اشتغالزایی باید مهمترین رسالت مدیران استان باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی با بیان اینکه در هشت ماهه امسال549 میلیارد ریال تسهیلات برای ایجاد طرح های اشتغالزایی پرداخت شد گفت: کمیته امداد در این مدت یک هزار و 675 فرصت شغلی برای جامعه هدف ایجاد کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۱    
عبدالملکی گفت: 10 درصد از سهم پروتئین کشور که شامل گوشت و شیر است، توسط خانواده های تحت پوشش کمیته امداد تولید می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، از آغاز ثبت نام دریافت تسهیلات قرض الحسنه طرح های اشتغالزایی فرهنگی- هنری خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پوراحمد با بیان اینکه در حال حاضر 5 سد در استان ایلام به بهره برداری رسیده و 4 سد در دست اقدام است، گفت: با تامین اعتبار مناسب اجرای طرح های تامین آب و سدهای در دست اجرا، از پیشرفت مناسبی برخوردار خواهند شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۰۴    
صبح دیروز (20 آبان) با حضور حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه و محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام، مراسم بهره برداری از 150هزار شغل در نمایشگاه دائمی ستاد اجرایی فرمان امام برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با ارائه گزارشی درباره روند اجرای طرح های اشتغالزایی در این ستاد گفت: محوری ترین ارزش در مقوله پیشرفت، بحث عدالت است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۳    
عبدالملکی گفت::بیش از 10 درصد کل دام های کشور توسط مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در قالب طرح های اشتغال پرورش داده می شود و آن ها لبنیات، شیر و گوشت کشور را تامین می کنند که به دنبال توسعه این دسته از طرح ها هستیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار دهلران گفت: تا کنون بیش از 95 میلیارد ریال تسهیلات از طریق بانک های عامل به متقاضیان تحت حمایت کمیته امداد برای اجرای طرح های اشتغالزایی پرداخت شده است.
سامانه تحفه در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه منعقد شده بین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،سازمان برنامه و بودجه(موضوع تبصره 18 قانون بودجه ) به منظور اجرایی شدن برنامه تولید اشتغال فرهنگ و هنر و رسانه و صندوق کارآفرینی امید و اعطای تسهیلات حمایتی به طرح های اشتغالزایی از منابع بانک های عامل منتخب طراحی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت:به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان هرمزگان بین 10 تا 80 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال پرداخت می شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امور بانوان گفت: فرمانداری رباط کریم نقش واسطه ای و تسهیل گر بین کار آفرینان و زنان سرپرست خانوار جهت اشتغالزایی را بر عهده دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای سال تاکنون بیش از60 درصد تسهیلات اشتغالزایی بهزیستی شهرستان نهاوند جذب و در قالب طرح های اشتغالزایی به جامعه هدف پرداخت شده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار ایلام از اختصاص 165 میلیارد تومان تسهیلات برای محرومیت زدایی در ایلام خبر داد و گفت: از طرح های اشتغالزایی در مناطق محروم استان حمایت می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۱    
رودسر- رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام از اجرای طرح های اشتغالزایی اجتماع محور در 60 روستای گیلان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۴    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی امام خمینی (ره) گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری، از 303 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی، 182 میلیارد و 160 میلیون ریال آن برای طرح های اشتغالزایی روستاییان استان هزینه شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شوط از پرداخت 24 میلیارد ریال برای 60 طرح اشتغالزایی در این شهرستان خبر داد.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خادمی، استاندار لرستان گفت: برای رسیدن به نتیجه و تکمیل طرح های نیمه تمام اشتغال زا، نیازمند بهره گیری و استفاده از ظرفیت های موجود در استان هستیم.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار گرگان گفت: دولت برای حمایت از اشتغال بسته های تشویقی خوبی برای مجریان طرحها در نظر گرفته است که یکی از آنها یارانه دستمزد است که می تواند کمک بسیار خوبی برای توسعه اشتغال جوانان باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۰    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار گفت:موانع و مشکلات بروکراسی بانکی که سد راه پرداخت منابع مالی به مجریان طرح های اشتغالزایی در پلدختر شده، بررسی و برطرف می شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اینترنتی فراز نوشت: چند سالی است که بیکاری به عنوان یکی از چالش های اقتصاد کشور، به مرز بحران رسیده است. این شرایط نه صرفاً متأثر از سیاست های یک دولت است، بلکه در نتیجه سیاست های غلط اشتغالزایی در دولت های مختلف پدید آمده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به کرمانشاه به منظور حمایت از طرح های اشتغالزایی در استان به کرمانشاه سفر کرد
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
محمدرضا مشایخی روز شنبه در جلسه کمیته اشتغال شهرستان با حضور مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام( ره) و هیئت همراه دسته بندی طرح های اشتغالزایی در شهرستان و تفکیک آنها در بخشهای تابعه و تفکیک دستگاهی را خواستار شد تا بر اساس معیارها و آیین نامه اجرایی بدون انحراف از اهداف، اجرایی شود. وی با بیان [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۳:۰۱    
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار تفتان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با آغاز فعالیت پنجره واحد سرمایه گذاری شهرستان تفتان حدود 50 نفر از سرمایه گذاران بومی منطقه برای اجرای طرح های اشتغالزایی و کمک به تحقق شعار جهش تولید و رفع مشکلات و معضلات بیکاری و رونق اقتصادی در این شهرستان اعلام آمادگی کردند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری اعلام کرد که تا پایان دولت دوازدهم تمام روستاهای کشور به شبکه برق می پیوندند. حسن روحانی طی سخنانی در مراسم بهره برداری از طرح های اشتغال زایی و عمرانی روستایی و عشایری با بیان اینکه تا پایان کار دولت دوازدهم برق رسانی تمامی روستاهای کشور پایان می یابد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اولویت نخست در همه روستاهای فارس، ایجاد اشتغال پایدار و استقبال از طرح های اشتغالزایی است که این مهم زمینه ساز توسعه روستا و مهاجرت معکوس به آن خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
208 فرصت شغلی در قالب طرح های اشتغالزایی برای زنان سرپرست خانوار خراسان جنوبی در نیمه نخست امسال فراهم شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد برکت اظهار داشت: 20 هزار طرح اشتغالزایی روستایی در سال 99 با حمایت ستاد به بهره برداری می رسد و در مجموع میزان طرح های اشتغالزایی در سراسر کشور تحت حمایت ستاد 100 هزار طرح است که فقط 20 هزار طرح آن مربوط به روستاها می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد گفت: طرح های اشتغالزایی باید متناسب با ظرفیت های موجود در هر منطقه باشد در غیر اینصورت تعادل منطقه از بین می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرماندار جوانرود گفت : امسال 17 میلیارد ریال تسهیلات در قالب 223 طرح و اشتغالزایی 236 نفر به مشاغل آسیب دیده از کرونا در بخش های مختلف این شهرستان پرداخت شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریای سپاه گفت: نیروی دریایی سپاه آماده هر گونه همکاری در زمینه محرومیت زدایی منطقه و کمک به طرح های اشتغالزایی و توسعه شهرستان بندرلنگه است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
محمد نفریه , معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور به همراه مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور به شهرستان صحنه از توابع استان کرمانشاه سفر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
درحالی که مطابق برنامه ششم توسعه، نرخ بیکاری می بایست تک رقمی می شد, شاهد این هستیم که طرح های اشتغالزایی دولت بعد از 7سال نتوانست نرخ بیکاری را تک رقمی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۲    
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خوزستان از اجرای طرح های اشتغالزا در شعیبیه شهرستان شوشتر با اختصاص 350 میلیارد ریال تسهیلات خبر داد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار ایرنا علی فتح اللهی عصر سه شنبه در جلسه پی گیری طرح های اشتغالزایی در فرمانداری با اشاره به فرصت سوزی در حوزه شرکت های تعاونی در سراسر استان گیلان باید از فرصت ها و توانمندی های شرکت های تعاونی در بخش های مختلف بهره مند شویم. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۱:۲۲    
ایسنا/گلستان مراسم افتتاح متمرکز 383 طرح اشتغالزایی بخش تعاون کشور عصر امروز با حضور ویدئو کنفرانسی دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری خراسان شمالی از قرار گرفتن استان در رتبه یک کشوری از نظر تعداد طرح های اشتغالزایی دهیاری ها خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرعامل بنیاد برکت گفت: فعالیت های اشتغال زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در روستای گردشگری منزلاب استان سیستان و بلوچستان باعث شده تا نرخ بیکاری در این روستا به صفر برسد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۳۷    
کارگاه آموزشی طرح های اشتغالزایی زود بازده در حوزه حضرت فاطمه(س) فامنین برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۴۱    
با حضور مدیرعامل بنیاد برکت از طرح های اشتغالزایی این نهاد رونمایی شد.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۶:۳۰    
احداث کارخانه تایر هامون زابل یکی از بزرگترین طرح های اشتغالزایی در استان سیستان و بلوچستان است که در سال 93 توسط رئیس جمهور کشورمان وعده داده شد.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
افتتاح 20 پروژه عمرانی و طرح خدماتی و اشتغالزایی با اعتباری به مبلغ 945/119 میلیون ریال 2 شهریور مصادف با اولین روز از هفته دولت تعداد 20 پروژه عمرانی و خدماتی و طرح های اشتغالزایی با حضور فرماندار و نماینده مردم آمل افتتاح و به بهره برداری رسید که این پروژه های عبارتند از : ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: تقویت روستا ها و توسعه اقتصادی و رونق اشتغال در این مناطق از رویکرد های اساسی دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- فرماندار هامون در شمال سیستان و بلوچستان گفت: 42 طرح گرامیداشت هفته دولت با اعتبار 14 میلیارد و 400 میلیون تومان در قالب طرح های اشتغالزایی در این شهرستان افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرناپلاس- هر چند دولت روحانی با چالش هایی همچون شیوع بیماری کرونا، کسری بودجه، تشدید تحریم ها و کاهش صادرات نفت دست وپنجه نرم می کند، با این حال از اجرای طرح های مختلف در حوزه اشتغالزایی غافل نشده است.