یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۱:۳۵Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان کاشان»

پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
صبح امروز با حکم قضایی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان با حضور ماموران نیروی انتظامی تخلیه و پلمب شد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام محمدحسین بلک در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به اجرای حکم قضایی در راستای پلمب اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان اظهار داشت: تمام عرصه اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان جزء موقوفات است و سال های قبل با دلیل تخلفات صورت گرفته در ملک اداره اوقاف اقدام به ایجاد یک پرونده ...
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، صبح امروز اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان به دلیل اختلاف با اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کاشان پلمب شد. جعفر بزمیان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم با تایید این خبر اظهار داشت: صبح امروز با حکم قضایی اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشان تخلیه و پلمب شد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از حضور و مشارکت حدود 40 تن از هنرمندان شهرستان کاشان در رویداد بچه های غدیر این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره جهاد کشاورزی شهرستان کاشان گفت: بیش از 100 تن نعناع از مزارع روستای برزآباد کاشان برداشت شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی کاشان از برداشت 50 تن خیار از جالیزارهای شهرستان کاشان خبر داد.
فرمانداری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
آیین افتتاح چهار طرح عمرانی و خدماتی و آغاز ساخت 2 طرح به همراه رونمایی یک اثر فرهنگی شهرداری مشکات همزمان با آغاز دهه ولایت با حضور مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و همچنین علی اکبر مرتضایی فرماندار ویژه شهرستان کاشان برگزار شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مهدی جمالی نژاد روز سه شنبه در حاشیه آیین بهره برداری و کلنگ زنی هفت طرح شهری در مشکات از توابع شهرستان کاشان افزود: توجه صرف به مناطق حاشیه نشین مشکلی را حل نمی کند و هرچه زیرساخت ها در این مناطق افزایش یابد حاشیه نشینی نیز گسترده تر خواهد شد ...
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف جسد مجهول الهویه جوانی که چند وقت پیش از منزل خارج شده بود، امروز در شهرک قطب منطقه راوند شهرستان کاشان خبر داد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
امیر رمضانی در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به محدودیت زمانی ساعات کارکرد ادارات در شهرستان کاشان بر اساس ابلاغیه از سوی استانداری اظهار داشت: این اقدام خوشبختانه تاثیر مثبتی بر شبکه توزیع برق داشته است و موجب کاهش مصرف در بخش اداری شده است. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، مهدی جمالی نژاد روز سه شنبه در آیین بهره برداری و کلنگ زنی هفت طرح شهری در مشکات از توابع شهرستان کاشان با اشاره به اینکه 80 هزار طرح نیمه تمام نیز در کشور وجود داشت ...
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف بیش از 3 کیلوگرم مواد مخدر با اجرای طرح امنیت محله محور کوی شهید مفتح در کاشان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کاشان از پایان مرمت هشت بنای تاریخی در مجموعه بازار بزرگ کاشان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت شهرستان کاشان از تزریق 45 هزار دوز واکسن در دو نوبت اول و دوم در سطح این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۳    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان کاشان از ارزیابی 43 درمانگاه این شهرستان از لحاظ رعایت اصول ایمنی و آمادگی در برابر حوادث از سوی این سازمان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۷    
مدیر مرکز بهداشت شهرستان کاشان گفت: در شرایطی که آمار افراد مبتلا به کرونا در کاشان افزایش یافته، میزان رعایت پروتکل ها در وضعیت قرمز زیر 20 درصد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رییس ستاد پیشگیری و مدیریت بیماری کرونا در شهرستان کاشان گفت: طرح محدودیت هوشمند کرونایی با تاکید ویژه بر ترویج فرهنگ استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی تقویت می شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان کاشان از اجرای احکام قضایی برای رفع تصرف سه هزار و 730 متر مربع از اراضی شهر قمصر خبر داد.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از پخش 2 برنامه زنده تلویزیونی به مناسبت شهادت امام باقر (ع) با همکاری امامزاده علی بن محمد الباقر (ع) اردهال شهرستان کاشان (فرزند امام محمد باقر (ع) خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۱۴    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان بر لزوم توجه و اهتمام گروه های هدف برای تزریق واکسن کووید 19 تاکید کرد و گفت: شیوع گسترده کرونای هندی (دلتا) در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل افزایش یافته و موج جدید قدرت سرایت بسیار بیشتری دارد و فرد مبتلا در ابتداعلائمی شبیه سرماخوردگی دارد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ اکبری گفت: کمک های مومنانه و اجرای طرح اطعام غدیر در دهه امامت و ولایت در شهرستان کاشان ادامه خواهد داشت.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۵    
رییس اداره حفاظت محیط زیست کاشان گفت: یگان حفاظت محیط زیست شهرستان کاشان پس از ساعتها تعقیب و گریز موفق به دستگیری شکارچی متخلف قبل از اقدام به شکار شدند.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: زلزله خوروبیابانک خسارتی در پی نداشته است و گزارشی از بارش برف در شهرستان کاشان نداشتیم.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای سیم برق با 56 فقره سرقت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
خانه تاریخی حسینیان به عنوان سیصد و سی و چهارمین اثر ملی شهرستان کاشان به شماره 33213 در فهرست آثار ملی کشور به ثبت رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از ارسال مستندات 7 باشگاه کتابخوانی شهرستان کاشان به پنجمین دوره جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان کشور خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم هفتگی قرائت دعای ندبه این هفته هیأت رزمندگان اسلام در امامزاده علی بن باقر (ع) در شهرستان کاشان مشهد اردهال برگزار می شود.
فرمانداری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۲۴    
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی فرمانداری ویژه کاشان؛ چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان به ریاست مسعود خاندایی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه کاشان در محل دفتر معاونت برگزار شد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری سارق زاپاس خودرو با 14 فقره سرقت خبر داد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۸    
صبح امروز دفتر بسیج حقوقدانان و ایثارگران شهرستان کاشان با حضور مسؤول بسیج حقوق دانان استان اصفهان، دادستان عمومی و انقلاب کاشان و جانشین ناحیه مقاومت بسیج کاشان در محل دادسرای عمومی و انقلاب کاشان افتتاح و بهره برداری رسید.
فرمانداری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: "هنرستان هنرهای زیبای کاشان، با همکاری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش و با اختصاص ساختمان در سال جدید در شهرستان کاشان راه اندازی و فعال می شود."
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۶    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کاشان از برگزاری رویداد فرهنگی رسانه ای بچه های غدیر طی مردادماه جاری در این شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان کاشان از مرمت بخشی از دیوار و جداره های خانه تاریخی بروجردی کاشان خبر داد.
فرمانداری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۲۴    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه کاشان؛ دومین جلسه شورای توسعه وحمایت از تشکل های مردم نهاد شهرستان کاشان به ریاست عباسعلی قپانی پور، معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرمانداری و با حضور تنی چند از روسا و نمایندگان دستگاه های اجرایی و تشکل های مردم نهاد، در سالن دفتر معاونت سیاسی فرمانداری برگزار شد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان کاشان گفت: دریافت هرگونه هزینه برای کمک به مدرسه حتما باید با رضایت کامل والدین دانش آموزان باشد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری عامل سرقت اموال مقبره های دارالسلام کاشان خبر داد.
استانداری اصفهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
عصر دیروز استاندار اصفهان با حضور در شهرستان کاشان با تعدادی از مردم این شهر ملاقات کرد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی برق شهرستان کاشان در گفتگو با پایگاه خبری اهل کاشانم، ضمن اشاره به محدودیت ساعت فعالیت ادارات اظهار داشت: هدف از این اقدام کاهش مصرف انرژی در بخش اداری و کاهش خاموشی در بخش خانگی است. ...
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو و 10 مالخر خبر داد و افزود : متهمان به 40 فقره سرقت اعتراف کردند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر کاشان گفت: در اجرای طرح ناظران سلامت سردار حاج قاسم سلیمانی به 18 هزار و 100 نفر از مردم شهرستان کاشان خدمات آموزش، بهداشتی و سلامت ارائه شد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری 32 سارق حرفه ای سابقه دار در راستای اجرای طرح مبارزه با سرقت های خرد در سطح شهر کاشان خبر داد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف 70 دستگاه ماینرخارجی قاچاق به ارزش 12 میلیارد ریال در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به درخواست مسئولان شهرستان کاشان و حمایت و هماهنگی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مقرر شد هنرستان هنرهای زیبای کاشان در سال جاری راه ندازی شود.
کاشان نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۱:۲۴    
کاشان نیوز : به گزارش یک منبع مطلع در محیط زیست، گشت مشتر ک یگان حفاظت محیط زیست دو شهرستان کاشان و نطنز روز گذشته پنج نفر از متخلفین حرفه ای و سابقه دار منطقه کاشان و نطنز را دستگیر کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۵:۰۱    
پنج شکارچی غیرمجاز در منطقه حفاظت شده قمصر و برزک شهرستان کاشان دستگیر شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه دو روزه تربیت مربی طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران (مانا) با حضور تسهیلگران شهرستانهای کاشان،آران و بیدگل و نطنز به میزبانی بهزیستی شهرستان کاشان برگزار شد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشان در بازرسی از 4 کوله پشتی ، 49 کیلوگرم تریاک کشف کردند.
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، جانباز سرافراز کاشانی جعفرعلی هیزمی از جانبازان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس شهرستان کاشان پس از تحمل 39 سال رنج و تحمل آثار ناشی از جنگ به خیل یاران شهیدش پیوست و به فیض عظیم شهادت نائل شد. ...
اهل کاشانم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۹:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری اهل کاشانم، بر اساس ابلاغیه از سوی عباس رضایی، استاندار اصفهان در شهرستان کاشان به منظور کاهش مصرف برق، منظم شدن خاموشی مشترکان خانگی و تجاری و جلوگیری از خاموشی گسترده ساعات ادارات تا پایان مردادماه تغییر پیدا کرده است. ...
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی 70دستگاه ماینر غیرمجاز در شهرستان کاشان کشف و ضبط شد.