دوشنبه ۱۴ اسفندساعت ۲۰:۳۹Mar 2024 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهردار کاشان»

حوزه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / شهردار کاشان گفت: به خاطر شرایط حساس کشور و ضرورت پاسداشت و حراست از خون و آرمان شهدا، حضور حداکثری در انتخابات است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کاشان ضمن تشریح نحوه تخصیص اعتبارات طرح مولدسازی گفت: آرزوی دیرینه ساکنان مسکن مهر کاشان محقق شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کاشان ضمن اشاره به حمل و نقل رایگان مسافران توسط شهرداری کاشان در ایام نوروز، گفت: پارکینگ های موقت نوروزی در کاشان تشکیل شد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۲    
مدیر مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کاشان، از فراهم شدن زمینه انعقاد تفاهم نامه این شهر با دو شهر کازانلاک در بلغارستان و سارایوو در بوسنی و هرزگوین خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کاشان از آغاز فرآیند اجرای 100 سامانه کنترل هوشمند و مدیریت ترافیک در شهر کاشان خبر داد و گفت: در این راستا، نخستین مجموعه از سامانه ها به منظور نصب در نقاط حادثه خیز تحویل شد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۲۱:۴۲    
پس از چند هفته از اعلام شهردار کاشان مبنی بر اعتبار 1500 میلیارد تومان طرح مولدسازی برای پرداخت بدهی ها و تامین منابع پروژه های شهر ، نامه ای در فضای مجازی منتشر شده که شهرداری کاشان در قالب طرح مولدسازی دست به واگذاری بخشی از اموال خود زده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
شهردار کاشان ضمن اشاره به افزایش 39 درصدی بودجه سال آینده این شهرداری گفت: بودجه 1403 شهرداری کاشان تقدیم رئیس شورای شهر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
پس از رد استعفای شهردار کاشان ادامه فعالیت شهردار با نصب بنرهایی با مضمون عملیات این پروژه تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد در سطح شهر همراه بود که موج ناامیدی و نارضایتی مردم این شهر را به همراه داشته است.
کاشان نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۰۱:۰۳    
کاشان نیوز: رئیس سابق شورای شهر کاشان گفت: خانواده های شهرداری به ما مراجعه کرده اند که چرا اینطور ما را مورد آماج حملات مردم قرار دادید؛ این طور نیست که برای بچه های شهرداری می گویند. ...
اهل کاشانم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۳ - ۱۸:۱۲    
شهرداری کاشان امروز با نصب بنر در پروژه های در حال بازسازی از توقف اکثر پروژه های شهری تا اطلاع ثانوی خبر داد! شهرداری در حالی به علت توقف پروژه ها اشاره ای نکرده که چند روز پیش شهردار کاشان به دلیل آنچه مشکلات شخصی عنوان کرده بود استعفا داده بود. ...
کاشان نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۲    
کاشان نیوز: شهردار کاشان که به سبک شهردار تهران با تبلیغات فراوان بعد از آسفالت از مشارکت مردم در اینکه چه پروژه ای در شهر اجرا شود و کلی انرژی و هیجان بخرج داده ناگهان با مطرح کردن مسائل شخصی نامه استعفای خود را نوشت و علنی هم کرد! ...
کاشان نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۵    
کاشان نیوز: فعلاً بدون شرح! وزیر اسبق اطلاعات: ائمه جمعه دفاع شخصی بیاموزند فرمانده انتظامی کاشان از کشف بیش از سه میلیارد ریال کالای... کرونا چگونه چرخ های اقتصادی چین را حرکت داد موزه و کتابخانه منوچهر شیبانی آرشیو مجلات فرهنگی و ادبی.. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کاشان در نامه به رئیس شورای شهر به دلیل مشکلات شخصی استعفا داد، اما شورای شهر با این درخواست مخالفت کرد.
اهل کاشانم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۲    
بر اساس نامه ای که در فضای مجازی منتشر شده کیومرث محمدپور شهردار کاشان در نامه ای به رئیس شورای شهر کاشان درخواست استعفا داده است. محمدپور حدود شش ماه پیش و در سیزدهم تیرماه به عنوان شهردار کاشان انتخاب شده بود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کاشان ضمن اشاره به افزایش بدهی شهرداری گفت: بدهی شهرداری کاشان تا 2000 میلیارد تومان افزایش یافت.
حوزه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ شهردار کاشان با تاکید بر اینکه با صیانت از میراث ارزشمند فرهنگ اسلامی و ایرانی، مقابله با هجمه فرهنگی دشمن ممکن است، این رویداد را فرصت مغتنمی برای شناسایی، معرفی و حفظ استعدادهای حوزه مد و لباس دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کاشان ضمن تاکید بر مشارکت شهروندان در اجرای پروژه های شهری گفت: ملاک اجرای پروژه های شهری سال آینده کاشان ثبت در سامانه همیاری است.
موج   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۰:۲۲    
شهردار کاشان با اشاره به شروع مرحله جدید طرح همیار شهردار، از آغاز فرآیند نظرسنجی از شهروندان برای اولویت بندی پروژه های شهری سال آتی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کاشان با بیان اینکه ساختمان جدید شهرداری کاشان پس از 27 سال به بهره برداری می رسد، گفت: منابع مالی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان جهاد پیش بینی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کاشان از رایگان شدن استفاده از حمل و نقل عمومی درون شهری فردا به مناسبت روز حمل و نقل خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۲۱ - ۱۶:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
شهردار کاشان از توسعه و تجهیز مبلمان بوستان ها و میادین شهر با اعتبار 50 میلیارد ریالی خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کاشان گفت:عملیات احداث تقاطع گازرگاه به بلوار ملاصدرا با اعتباری بالغ بر 84 میلیارد ریال آغاز شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کاشان یا بیان اینکه برخی افراد بدون ضابطه در کاشان کیوسک ایجاد کردند، گفت: برخورد با سد معبر یک ضرورت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۸ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند در تالار شهر شهرداری کاشان شامگاه جمعه برگزار شد، در این آئین که با حضور پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما، محسن برمهانی معاون سیما، علیرضا عرب بیگی رئیس شورای شهر کاشان و کیومرث محمدپور شهردار کاشان برگزار شد از برگزیدگان این جشنواره تجلیل به عمل آمد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کاشان گفت: میدان های شهری یکی از جلوه های زیبایی شهر است و مدیریت شهری با رویکرد بهبود وضعیت دیداری و منظر شهری با اعتبار 180 میلیارد ریال، عملیات بهسازی پنج میدان شهر را آغاز کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شهردار کاشان ضمن اشاره به اختصاص 1500 تن قیر ویژه بهسازی معابر کاشانT گفت: 170 هزار مترمربع از معابر کاشان بهسازی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
شهردار کاشان از آمادگی شهرداری برای تدوین و ارائه طرح زیرگذر میدان جهاد خبر داد و گفت: در صورت اجرای این طرح ترافیک تا حد زیادی کاهش پیدا می کند و نیازی به پیاده سازی طرح روگذر از سمت بلوار شهید باهنر نیست.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۶    
حوزه / شهردار کاشان پس از بازدید از کتابخانه ابوالرضا راوندی، وضعیت فعلی این مقبره با توجه به جایگاه و شأن این عالم بزرگ را نامناسب دانست و دستورات لازم برای بهسازی این مکان و محافظت از این مزار و سایر مقابر پیرامونی را صادر کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۸    
شهردار کاشان از بهسازی میادین شهیدان زارع مجرد، درب عطا، امام حسن(ع) و سرباز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
شهردار کاشان از اجرای پروژه های بهسازی منظر شهری با اختصاص 180میلیارد ریال اعتبار خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کاشان از انعقاد بزرگترین قرارداد سال جاری در سطح استان اصفهان در زمینه اجرای سیستم های کنترل هوشمند و مدیریت ترافیک شهری توسط شهرداری کاشان خبر داد. ...
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کاشان گفت: باید به دنبال رقم زدن نوروزی متفاوت برای شهروندان و گردشگران داخلی و خارجی باشیم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار کاشان از تامین تجهیزات و اجرای 100 سامانه کنترل هوشمند و مدیریت ترافیک در شهر خبر داد و گفت: با اجرا و بهره برداری از سامانه های پیش بینی شده در این قرارداد، ضمن افزایش امنیت شهری شاهد کاهش تخلفات رانندگی، افزایش ایمنی و کاهش تصادفات در مدیریت ترافیک شهر خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - شهردار کاشان گفت: به دلیل اجرای عملیات اصلاح زیرسازی و روسازی رینگ دور میدان ولیعصر (عج) کاشان مسیرهای دسترسی به محور فوق از امروز (چهارشنبه 17 آبان ماه) مسدود خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۶ - ۱۱:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
کاشان - شهردار کاشان از آغاز فرآیند اجرایی پروژه بازار روز شهرک خاتم الانبیا (مسکن مهر) پس از جانمایی و تأمین زمین خبر داد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۱    
شهردار کاشان با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث پروژه میدان حضرت محمد رسول الله (ص)، از بهره برداری آن در دهه فجر خبر داد.
پورتال خبری کاشان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۲۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پیام کاشان گئورگ پارسیان شهردار کاپان ارمنستان در نشست با شهردار کاشان با بیان اینکه هدف از این سفر جستجو و یافتن جذابیت ها و غنای این شهر تاریخی است گفت: در این سفر اتفاقات خوب شهرسازی و زیباسازی همراه با مدیریت خوب فضای سبز این شهر کویری برای ما مشخص شد. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / شهردار کاشان با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از اولویت های مدیریت شهری است، از آمادگی و حمایت مدیریت شهری در برگزاری کنگره ملّی سرداران و هزار و 800 شهید کاشان خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۵:۵۸    
شهردار کاشان بیان داشت:مدیریت شهری از تمام ظرفیت ها برای جذب سرمایه گذار در شهرستان کاشان استفاده می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کاشان با بیان اینکه انتقال بازار روز کاشان نیازمند تأمین اراضی است، گفت: تغییر مکان ترمینال کاشان به خاطر ایجاد مشکلات زیاد در عرصه ترافیک ضرورت دارد.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۷:۰۲    
شهردار کاپان در دیدار با شهردار کاشان بر ضرورت استفاده از همه ظرفیت های ارتباطی برای معرفی کاشان و کاپان تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کاشان ضمن اشاره به صادرات 3000 مترمربع فرش ماشینی از کاشان به آسیا و اروپا، گفت: برپایی نمایشگاه محصولات کاشان در کاپان در دستور کار قرار گیرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کاشان گفت: کاشان دارای 500 هکتار بافت تاریخی است که در این میان بافت تاریخی بازار بزرگ با بیش از 60 اثر از جمله 12 کاروانسرا، مسجد و آب انبار به طول بیش از سه کیلومتر یکی از بزرگ ترین بازارهای تاریخی ایران به شمار می رود.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار کاشان گفت: سامانه همیار شهردار از امروز به صورت آزمایشی در دسترس شهروندان قرار می گیرد تا با مشارکت خود، شهرداری را در شناسایی و پاسخ به نیازهای واقعی عمرانی، خدماتی یاری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کاشان ضمن اشاره به راه اندازی سامانه همیار شهردار در کاشان گفت: شهروندان با مشارکت خود می توانند شهرداری را در شناسایی و پاسخ به نیازهای واقعی عمرانی، خدماتی و غیره یاری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۲۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کاشان با بیان اینکه نبود محور دسترسی مناسب بزرگترین دغدغه منطقه مسکن مهر کاشان است، گفت: محدوده خانه های تاریخی از امکانات حداقلی محروم است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کاشان از آمادگی همه جانبه مدیریت شهری برای خدمات رسانی در مراسم قالی شویان مشهد اردهال خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
احمد دانایی نیا ، اظهار کرد: طرح بهسازی مرکز محله سلطان امیراحمد و خیابان علوی پس از چند نشست با شهردار کاشان و طراح این پروژه که از طراحان و معماران برجسته شهرستان و کشور محسوب می شود در دستور کار قرار گرفت. ...