جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۶:۱۹Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متکدیان»

استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۸:۳۹    
استاندار تهران با اشاره به ساماندهی متکدیان نیز گفت: روز گذشته جلسه ای با حضور همه دستگاه ها از جمله مدیرکل اتباع خارجی، شهرداری و بهزیستی در رابطه با کودکان کار و خیابان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ شهردار تهران در رابطه با سه دغدغه ای که امروز رییس جمهوری در مورد بوی نامطبوع جنوب پایتخت، ساماندهی متکدیان و ایجاد انسجام ساختمان های شهر مطرح کرد، گفت: این موارد را پیگیری می کنیم.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
شهردار تهران گف ت:معضل بوی نامطبوع در خارج از محدوده شهری تهران است اما چون این معضل به نام تهران مطرح شده و چهره خوبی برای پایتخت ندارد، شهرداری در مدیریت آن کمک می کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
انوشیروان محسنی بندپی در حاشیه افتتاح دو ایستگاه متروی قیام و دولاب در جمع خبرنگاران در خصوص همراهی استانداری تهران برای حل سه موضوع مورد تأکید رئیس جمهوری خطاب به شهردار تهران گفت ...
استاندار تهران گفت: ستاد تنظیم بازار یک روز درمیان تشکیل جلسه می دهد و به دنبال کنترل شرایط هستیم. همه عوامل تنظیم بازار مشغول به کار هستند تا در شب عید با گرانی کالاهای اساسی روبرو نشویم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در آیین افتتاح همزمان ایستگاه های مترو قیام و دولاب بر برنامه ریزی برای رفع بوی نامطبوع جنوب تهران ، کنترل نامتناسب بودن ارتفاع ساختمانها بامحلات و ساماندهی تکدی گری در تهران به شهردار تأکید کرد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۲   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: روحانی گفت: برای رفع بوی نامطبوع در جنوب تهران همه عوامل دولت بسیج شدند تا این کار صورت بگیرد و دولت هم هر مقدار کمک نیاز باشد، انجام می دهد. ...
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: برای رفع بوی نامطبوع در جنوب تهران همه عوامل دولت بسیج شدند تا این کار صورت بگیرد و دولت هم هر مقدار کمک نیاز باشد، انجام می دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۳    
عابدین زاده گفت: مجازات حبس در انتظار لیدرهای کودکان کار است، مسئولان از کنار چهارراه های شهر ساده عبور کردند و مردم در این نقاط با دوراهی کمک کردن یا نکردن به متکدیان مواجه هستند ولی باید گفت لیدرها سازماندهی شده فعالیت دارند.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت در رفع تخلفات شهری شهرداری قم گفت: طی سال های اخیر پاکسازی متکدیان و افراد کارتن خواب انجام شد و طبق آمار اعلام شده در سال اول حدود 3 هزار نفر و در سال جاری یک هزار و 400 نفر متکدی و کارتن خواب جمع آوری و اسکان داده شده است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۰۹    
سپهرغرب، گروه خبر - طاهره ترابی مهوش: پیاده راه های همدان این روزها میزبان گروهی از کودکان کار است که در قالب جوراب فروشی اجباری اقدام به تکدی گری می کنند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۵    
نشست هماهنگی ساماندهی کودکان کار، معتادان متجاهر و متکدیان روز یکشنبه در سالن جلسات اداره کل بهزیستی استان ایلام برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان خواستار جمع آوری و ساماندهی متکدیان از سطح شهرها شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نیره شهریسوند چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: در حال حاضر در شهر اهواز هیچ مکانی تحت عنوان گرمخانه و یا سامان سرا برای زنان وجود ندارد و تنها یک اردوگاه برای متکدیان زیر نظر شهرداری فعالیت می کند که برای زنان و مردان است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهرداری کرج اعلام کرد که با توجه به شرایط خاص کرونایی طرح جمع آوری متکدیان خارجی و بازگشت آنها به کشورشان در کلانشهر کرج آغاز شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۶    
آخرین جلسه ساماندهی امور متکدیان با حضور مهندس قدرت ا... نائیج نژاد معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه، کبری اسفندیاریان رئیس اداره بهزیستی آمل و دیگر اعضا با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۳:۵۹    
مدیر منطقه 11 شهرداری اصفهان گفت: با همکاری نیروی انتظامی طرح جمع آوری متکدیان و افراد کارتن خواب در سطح این منطقه اجرا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مجتمع فوریت های خدمات اجتماعی به همت شهرداری بیرجند و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی در بوستان آزادی این شهر افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار خرم آباد گفت: شیوع کرونا جمع آوری متکدیان و معتادان متجاهر را با محدودیت هایی مواجه کرد، زیرا تهدید سلامت این افراد در اماکنی که برای نگهداری آنها در نظر گرفته شده است مورد توجه ما است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم توجه به کودکان کار گفت: دلالان متکدیان در استان بوشهر شناسایی شوند.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج رسانه آذربایجان شرقی در تماس با محمد کشاورز، مسئول بسیج رسانه استان قزوین به پیگیری اظهار نظر حاشیه ساز مسئول مرکز ساماندهی متکدیان قزوین پرداخت.
تبریز بیدار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۳۴    
در تازه ترین ادعای یک مقام مسئول شهری در قزوین، اعلام شده که متکدیان تبریزی به این شهر هجوم آورده اند!
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۰:۲۲    
رحیمی، مسئول ساماندهی متکدیان شهر قزوین گفت: افراد نیازمند واقعی شناسایی شده و در حال دریافت کمک های حمایتی هستند. لطفا به متکدیان کمک نکنید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده انتظامی شهرستان جهرم، شایعه سرقت منازل در این شهرستان توسط متکدیان را تکذیب کرد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با کمک خیّرین و به همت مرکز ساماندهی متکدیان قزوین یک نانوایی دیگر صلواتی شد تا در مجموع طی هفت روز گذشته تعداد نانوایی های صلواتی شده توسط این مرکز به دو نانوایی برسد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۱:۰۶    
آمار متکدیان آلمانی نسبت به سال گذشته تقریبا دو برابر شده است.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۵    
مشهد پایگاه خبری رویداد ایران-جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان مشهد به ریاست معاون استاندار فرماندار شهرستان مشهد و با حضور اعضاء ستاد برگزار شد. فرماندار مشهد پس از ارائه گزارش عملکرد دستگاه های دخیل در اجرای این طرح ...
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۴۷    
اتحاد خبر:در آیینی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، امروز سه شنبه اولین خانه خدمات اجتماعی شهر بوشهر با حضور شهردار، رئیس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی بندر بوشهر و مسئولین بهزیستی افتتاح گردید ...
خانه خشتی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
شهردار رفسنجان از راه اندازی گرمخانه شهرداری این شهرستان برای ساماندهی متکدیان خبرداد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، جمعیت متکدیان خیابانی در قزوین این روزها رو به افزایش است این معضل اجتماعی که سن و سال و جنسیت نمی شناسد و باعث اختلال در سیما و منظر شهری می شود در حالی رو به فربه شدن گذاشته است که در قوانین مجازات اسلامی جرم شناخته شده است. تکدی [...]
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: مرکز ساماندهی و جمع آوری متکدیان در راستای ساماندهی وجمع آوری متکدیان با همت دادگستری، بهزیستی، شهرداری، خیرین و دستگاه های مربوطه به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۰    
مسؤول مرکز ساماندهی متکدیان شهرستان قزوین از ورود متکدیان غیر بومی به قزوین، همزمان با نزدیک شدن به پایان سال خبر داد، او معتقد است جمع آوری متکدیان نیازمند فرهنگ سازی و همکاری مردم است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر کل اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهرداری کرمانشاه گفت: جمع آوری متکدیان به صورت شبانه و از ساعت 20 تا یک بامداد انجام می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۲:۴۴    
همزمان با شب ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا س. برق شادی در چشمان کودکان و نوجوانان کار و متکدیان با اهدای 100 بسته غذایی و فرهنگی منتشر شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۲    
صبح روز پانزدهم بهمن ماه نشست هم اندیشی با محوریت ساماندهی متکدیان ، با حضوردکتر حسین نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی گیلان ، پیش گر به نمایندگی از دادسرای عمومی و انقلاب ، خدایاری به نمایندگی از شهرداری رشت ، سرهنگ قاسمی به نمایندگی از نیروی انتظامی و معاونین توانبخشی ، اجتماعی ، پیشگیری ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۹    
بندرعباس- ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری هرمزگان گفت: طرح ساماندهی متکدیان ماهانه به همت دستگاه های متولی در استان اجرا می شود اما تکمیل این چرخه نیازمند حمایت تشکل های غیردولتی و سازمان های مردم نهاد است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۴۹    
بندرعباس - ایرنا - هوای بهاری بندرعباس در زمستان و دست و دلبازی بندرنشینان، متکدیان پاکستانی را از اسلام آباد پایتخت این کشور به محله اسلام آباد بندرعباس و دیگر خیابان ها و چهارراه های این شهر کشانده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی شهردار بیرجند گفت: بوستان جنگلی بیرجند به عنوان مجموعه کامل تفریحی در بهار 1400 افتتاح خواهد شد و اعتبار خوبی از محل منابع داخلی شهرداری به این طرح اختصاص یافته است.
مدیرکل بهزیستی استان البرز در جلسه ستاد ساماندهی امور متکدّیان استان به ریاست استانداری البرز بر ضرورت ساماندهی متکدیان و کودکان کار خیابانی در استان بصورت جدی تاکید کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری رباط کریم گفت: شهرداری ها با هماهگی نیروی انتظامی و دادگستری شهرستان نسبت به جمع آوری و غربالگری متکدیان شهرستان اقدام نمایند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها آمار و ارقام بیانگر این است که مشهد جمعیت حاشیه نشین بسیار بالایی دارد و در واقع دو برابر میانگین کشوری دارای جمعیت حاشیه نشین است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با بیان اینکه ساماندهی متکدیان کودکان کار خیابانی باید توسط دستگاه های ذیربط انجام شود، گفت: برای کاهش مسئله تکدی گری و آسیب های ناشی از آن، اقدام فرهنگی از طریق امور خیریه ها انجام شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج گفت: در راستای حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی، شبانه 80 نفر بی سرپناه و کارتن خواب در2 گرمحانه این شهرستان اسکان داده می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز با اشاره به حمایت این موسسه خیریه از متدکیان تبریزی که نیازمند واقعی هستند، گفت: امسال 1730 متکدی در سطح شهر تبریز جمع آوری شده است.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
متکدیان از شهرها و استانهای دیگربه اردبیل آمده اند و شهر مارا نازیبا کرده اند و مویی بر دماغ مسافران وگردشگرانی هستند که مسئولین ما با هزار ترفند به سمت شهرمان جذبشان کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سنندج- مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه 188 متکدی در سطح شهر جمع آوری شدند که 14 نفر از این تعداد کودک هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - این روزها حضور متکدیان در سطح شهر ساری آنقدر زیاد شده که نه تنها افراد تازه وارد به این شهر ، بلکه شهروندان مرکز مازندران را هم شگفت زده کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز جمع آوری و ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج از جمع آوری 188 متکدی در 9 ماهه امسال خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: جمع آوری متکدیان فقط وظیفه بهزیستی نیست و در این راستا کلیه ادارات ذیربط باید جهت رفع این معضل همکاری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۳    
استاندار کرمان با تاکید بر اینکه شهرداری، بهزیستی و فرمانداری موظف به جمع آوری و ساماندهی متکدیان و معتادان متجاهر در سطح شهر کرمان هستند، افزود: این کار باید در اسرع وقت صورت گیرد.