سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۰:۰۷Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «متکدیان»

ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران درباره برنامه های شهرداری تهران برای جمع آوری متکدیان توضیحاتی ارائه کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان گفت: طی سال گذشته از حضور تعداد 1044 نفر دست فروش و 610 نفر متکدی در سطح شهر جلوگیری شد و متکدیان در مراکز مربوطه ساماندهی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: تاکنون بیش از 300 نفر از متکدیان حرفه ای در معابر مختلف شهری در ایام نوروز جمع آوری شده اند؛ جمع آوری هر متکدی برای مدیریت شهری بیش از یک میلیون و 600 هزار تومان هزینه دارد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۱۲    
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از تلاش برای کاهش جلوه های ناپسند آسیب های اجتماعی در شهر خبر داد و گفت: نظارت و جمع آوری متکدیان، کارتن خواب ها، کودکان کار، معتادین و ... توسط اکیپ های پیاده، سواره و موتوری دنبال خواهد شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۵۵    
استاندار خوزستان با تاکید بر ضرورت جمع آوری متکدیان از سطح شهر اهواز و گفت: طرح ضربتی با همکاری شهرداری، نیروی انتطامی و بهزیستی برای جمع آوری متکدیان انجام شود. ...
استانداری خوزستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان بر ضرورت جمع آوری متکدیان از سطح شهر اشاره داشت و گفت: طرح ضربتی میان شهرداری، نیروی انتطامی و بهزیستی جهت جمع آوری متکدیان انجام شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۲:۰۷    
کسی که می خواهد از کسی کمک بگیرد آیا باید او را در فشار روانی قرار دهد؟ وقتی از کسی کمک می خواهیم این کمک زمانی واقعاً مفهوم کمک را خواهد داشت که عمل فرد در آزادی کامل و نه اجبار و فشار صورت گیرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۰:۳۷    
استاندار زنجان با تاکید بر لزوم آمادگی دستگاه های امدادرسان برای ایام نوروز از جمله مراکز درمانی تصریح کرد: دستگاه های ذیربط در جمع آوری معتادان متجاهر و متکدیان هم باید اقدامات قابل توجهی انجام دهند، چرا که با قرار گرفتن در این ایام، شهر مهمان خواهد داشت.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۳    
معاون سیاسی فرماندار زرند با بیان اینکه در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند مشارکت شهروندان هستیم، افزود: اگر مردم قبول کنند که تکدی گری عملی زشت است و به متکدیان کمک نکنند، قطعاً حل این معضل بسیار سریع تر و آسان تر انجام خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه از جمع آوری متکدیان شهر در نوروز پیش رو خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه رفسنجان گفت: با توجه به فرارسیدن ایام نوروز 1402 طرح ضربتی مقابله با پدیده تکدی گری و برخورد با متکدیان در این شهرستان آغاز شده است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون شهردار و رئیس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد مقدس به تشریح جزئیات و چند و چون استقبال از بهار 1402 در حوزه آذین بندی و نصب المان های بهاری پرداخت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: نظر به تقارن سال نو با نیمه شعبان و ایام موسوم به چراغ برات ، 10 اکیپ گشت و جمع آوری به صورت شبانه روزی در تمام سطح شهر، با محوریت اطراف حرم مطهر رضوی و بهشت رضا(ع) فعال هستند.
وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۰۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ویدئوی عجیبی از یک زن گدا منتشر شده که پس از تمام شدن کارش سوار بر خودروی شخصی اش می شود. به گزارش وقت صبح ، در این ویدئو مشخص است که زن گدا خودروی شاسی بلند گران قیمتی دارد! ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قم گفت: در ایام نوروز معتادان متجاهر و متکدیان در گرم خانه ها نگهداری می شوند.
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کرمان با اشاره به اینکه در آستانۀ سال جدید و عید نوروز قرار داریم، گفت: در ایام عید نوروز باید چهرۀ شهر از متکدیان و معتادان متجاهر پاکسازی شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: به منظور آماده سازی شهر برای استقبال از میهمانان نوروزی، متکدیان در کرمانشاه از 15 اسفند جمع آوری می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۳۶    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: 75 نفر از متکدیان اتباع بیگانه غیرمجاز که سازماند هی شده در اهواز تکدی گری می کردند، دستگیر شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۵    
شهردار بندرانزلی گفت: شهرداری با همکاری دستگاه اجرایی مرتبط و الگوبرداری از شهرهای بدون گدا ، به دنبال جلوگیری از گسترش حضور متکدیان در شهر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
متکدیان از سطح معابر کلانشهر اهواز جمع آوری می شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: 75 نفر از اتباع بیگانه با اقامت غیرمجاز در کشورکه به صورت سازمان دهی شده اقدام به تکدی گری می کردند، شناسایی و دستگیر شدند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۴    
فضای سبز و پیاده روهای اطراف بیمارستان هایی مانند رسول اکرم(ص)، امام خمینی(ره)، مدرس، طبی کودکان و... در بیشتر روزهای سال محل استقرار چادرهای مسافرتی رنگی همراهان بیماران است. اما برخی ها از این موضوع سوء استفاده و از چادرها برای فروش مواد استفاده می کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۲:۳۳    
فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران گفت: ماموریتی به یگان حفاظت شهرداری تهران درباره جمع آوری یا ساماندهی متکدیان واگذار نشده است و اگر از فردا بگویند که مسئولیت جمع آوری معتادان متجاهر و متکدیان با این مجموعه است ما این کار را انجام خواهیم داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز استاندار البرز با بیان اینکه مجموع جرائم استان طی سالی که گذشت شش درصد کاهش یافت، تاکید کرد: فرمانداران با هدف گذاری کاهش 30 درصدی جرائم در استان باید برنامه ریزی کنند که ایجاد کلانتری، افزایش پلیس و نگهبان محله در محله ها ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۵    
فرمانده انتظامی فراجا گفت: همه مشکلات جمع آوری معتادان متجاهر را به جان می خریم اما اگر موضوع متکدیان در میان باشد اساسا مربوط به پلیس و وظیفه ما نیست و پلیس در این خصوص وظیفه ای ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۱    
شگفتانه های متکدیان شهرمان یکی دو تا نیست؛ همین ها که پشت چراغ قرمز چهارراه ها یا در پیاده رو ها به سراغ رانندگان و عابران می آیند، با ترفند های گوناگون دلی را می لرزانند و مبلغی را به جیب می زنند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۳:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از آمادگی شهرداری برای اجرای طرح ساماندهی کودکان کار با هدف استعدادیابی، حرفه آموزی و توانمندسازی خبر داد و گفت: همچنین اجرای طرح جمع آوری متکدیان از سطح شهر تا حذف تکدی گری از پایتخت ادامه دارد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۰:۲۰    
متکدیان از سایه بی توجهی مسئولان استفاده کرده اند و به راحتی در فضاهای عمومی، در چهار راهها، پشت چراغ قرمز و.. به بهانه فال، گل و... دستهایشان را به روی عابران دراز می کنند.
فرمانداری نجف آباد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
در روز سه شنبه 2 اسفند ماه و در دومین روز از هفته فرهنگی شهرستان نجف آباد مرکز پایش و غربالگری متکدیان و کودکان کار در نجف آباد توسط موسی مباشری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد، مهدویان فر مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان، امامی شهردار نجف آباد و [...]
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۶    
اتحادخبر-زینب رنج کش: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان قبل از ظهر یکم اسفندماه در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تاکید بر تعامل با رسانه ها و روشنگری در مورد برخی موارد در پاسخ به خبرنگار اتحاد خبر درخصوص عفو اغتشاشگران حوادث اخیر گفت ...
کاشف اسرار   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
کاشف اسرار – نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار با فرمانده کل نیروی انتظامی ایران به برخی چالش ها و مسائل شهرها و روستاها از جمله سرقت سیم برق و تلفن و ضرورت مقابله با این تخلفات اشاره و بیان کرد: وجود متکدیان در شهرها و مناطق زیبنده نیست. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
دماوند - رئیس اداره بهزیستی دماوند گفت: جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان در دماوند بر عهده شهرداری است.
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۲    
مدیرعامل خیریه کوثر گفت: به درخواست مردم هفدهمین بازارچه خیریه کوثر از روز سه شنبه 25 بهمن ماه در محل سالن آستان قدس رضوی واقع در میدان قدس شهر رفسنجان آغاز بکار می کند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۲۴    
نشست ساماندهی متکدیان به ریاست معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام برگزار شد | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، نشست ساماندهی متکدیان روز سه شنبه 18 بهمن ماه به ریاست محمد سبحان حسنی معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۹    
ایسنا/البرز رییس اتحادیه بارفروشان کرج از به کارگیری 17 نیروی پاکبان در دو شیفت کاری برای ساماندهی زباله های میدان میوه و تره بار مرکزی خبر داد.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار قم گفت: ایجاد گرمخانه در شهر قم به واسطه ی زائرپذیر بودن چالش هایی را به همراه داشت چرا که به واسطه موقعیت جغرافیایی و مذهبی این شهر، ممکن است وجود گرمخانه منجر به هجوم متکدیان و افراد بلامکان از شهرهای اطراف شود.
ورامین دشت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۴    
به گزارش پایگاه خبری دشت ورامین، حسین فخاری معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه ورامین در نشست خبری با خبرنگاران بمناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در ناآرامی های اخیر هیچ تلفات جانی نداشتیم و هیچ دستگیری بدون حکم قضایی نبوده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
روح الله ابوطالبی در بیست ویکمین گپ وگفت مدیران شهری با رسانه اظهار داشت : به مسئله کارتن خواب ها، معتادان متجاهر و متکدیان بعنوان یک معضل مهم شهری اشاره کرد .
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: اتاق رصد با هدف کاهش و شناسایی زمینه های آسیب های اجتماعی تشکیل می شود .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۴    
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به کمبود مرکز ماده 16 در اصفهان، گفت: افتتاح این مرکز درباغ فدک همزمان با دهه فجر خواهد بود و این کمپ مجهز به کارگاه هایی برای درآمدزایی متکدیان متهاجر پس از خروج است.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: کارتن خواب ها، معتادان متجاهر و متکدیان بیشتر در منطقه 14 شهرداری و مناطق حاشیه شهر هستند و به ندرت در مناطق 2 و 3 و مرکز شهر به صورت روزانه دیده می شوند،
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۶    
معاون سیاسی انتظامی شهرستان ورامین در نشست خبری گفت : برای اولین بار طرح جمع آوری متکدیان در ورامین اجرایی شد که 68 نفر از سطح خیابان ها جمع آوری و ساماندهی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان، با اعلام اینکه کارتن خواب ها، معتادان متجاهر و متکدیان بیشتر در منطقه 14 شهرداری و مناطق حاشیه شهر هستند و به ندرت در مناطق 2 و 3 و مرکز شهر به صورت روزانه دیده می شوند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۷:۰۱    
فرماندار سمنان گفت: متکدیان این شهرستان شناسنامه دار هستند و هیچ کدام از متکدیان کنار خیابان در این خطه نیازمند نیستند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مرکز توسعه خدمات اجتماعی شهرداری قزوین با بیان اینکه 60 متکدی را از ابتدای امسال تاکنون شناسایی و جمع آوری کرده ایم،گفت: بعضی متکدیان در قزوین روزانه نزدیک به یک میلیون درآمد دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز از آغاز طرح ساماندهی متکدیان و کودکان کار اتباع خارجی با هدف کاهش آسیب های اجتماعی دراین استان خبرداد .
برترین ها / آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در مورد طرح ساماندهی و جمع آوری متکدیان تهران توضیحاتی را ارائه کرد.
برترین ها / وقت صبح   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۵۴ سایت دیگر  
روزنامه خراسان در مطلبی از درآمدهای غیرقابل باورو سبک زندگی عجیب برخی از متکدیان پرداخته است.
افق نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۰:۳۵    
به بهانه دستگیری زنی که هر روز با پرواز برای گدایی به تهران می رفت، از درآمدهای شگفت انگیز متکدیان گفتیم.