چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۱:۰۷Oct 2020 21

جدیدترین‌های «متکدیان»

ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت : تکدی گری یکی از مشکلات جدی آسیب های اجتماعی است که می تواند تاثیرات مخربی را بر جامعه تحمیل کند.
استانداری قزوین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد ساماندهی متکدیان شهرستان قزوین به ریاست افلاطونی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضای این ستاد برگزار گردید.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حضور متکدیان سر چهارراه ها، قابی تکراری در سراسر جهان است اما زورگیری یک متکدی آن هم با سلاح گرم پدیده ای بسیار جدید است. منبع: خبرفوری
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
گدای میلیاردری که در یکی از چهارراه های اصلی شهر قزوین اسپند دود می کرد؛ شناسایی و با حکم قضایی راهی زندان شد. به گزارش ایسنا، محسن رحیمی، مسئول مرکز ساماندهی متکدیان شهرستان قزوین گفت ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مسئول مرکز ساماندهی متکدیان شهرستان قزوین گفت: متکدی میلیاردری که در یکی از چهارراه های اصلی شهر قزوین اسپند دود می کرد؛ شناسایی، جمع آوری و با حکم دستگاه قضایی روانه زندان شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری یکی از متکدیان معروف قزوین که با سرمایه میلیاردی در سطح شهر اسپند دود می کند خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۶    
مدیر بهزیستی شهرستان کرج از مرکز اقامتی میان مدت پیشگامان نگرش رهایی با هدف نظارت مستقیم بر روند اجرای پروتکل بهداشتی و نحوه ثبت و ساماندهی بیماران جمع آوری شده در طرح جمع آوری متکدیان و معتادین متجاهر بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مسئول مرکز ساماندهی متکدیان قزوین گفت: فردی به عنوان متکدی در یکی از چهارراه های اصلی شهر قزوین اسپند دود می کند که مانده حساب بانکی اش 400 میلیون تومان و خانه اش انبار برنج و روغن است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار رشت با اشاره به عملکرد موفق برخی از شهرها در زمینه استفاده از مشارکت عمومی در ساماندهی مقوله متکدیان و کودکان کار، ابراز امیدواری کرد: با ارائه راهکارهای عملی و الگوگیری از شهرهای موفق، پدیده کودکان کار از شهر رشت، رخت بربندد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
امیر شاد روز دوشنبه در جلسه کارگروه ساماندهی کودکان کار و متکدیان شهرستان رشت در فرمانداری با بیان اینکه 65 کودک کار در استان گیلان در مدارس ثبت نام کردند، افزود: کودکان کار در دو گروه مددکاری و روانشناختی خدمات دریافت می کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرماندار شهرستان رشت با تأکید بر ضرورت همکاری سازمان های مردم نهاد جهت ساماندهی کودکان کار گفت: 125 کودک کار در گیلان شناسایی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- با مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد، شهرداری این شهر مکلف به تهیه بانک اطلاعاتی و ساماندهی متکدیان، بی خانمانان و افراد ولگرد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار رشت امروز در نشست ساماندهی کودکان کار و متکدیان از شناسایی 125 کودک کار در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول مرکز ساماندهی متکدیان قزوین گفت:کمتر از 30 درصد متکدیان نیازمند واقعی هستند و مابقی حرفه و کسب خود را تکدی گری قرار داده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی همیشه شنیده ایم که کمک نقدی به متکدیان و افراد بی خانمان بهترین راه برای کمک به آنان نیست و ممکن است این وجه نقد ضایع شود، یا صرف عادت های مضر مانند اعتیاد شود؛ اما یک تحقیق جدید در کانادا قدرتمندانه خلاف این ادعا را بیان می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۵۶    
جهانگیری گفت: اندیمشک ورودی خوزستان است و حضور متکدیان و معتادان متجاهر برازنده این شهرستان نیست.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۶    
تجهیز مرکز موقت متکدیان شهر ایلام طهماسبی مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری گفت:باپیگیری های بعمل آمده باهمکاری وزارت کشوربا هدف ساماندهی متکدیان ،مرکز نگهداری موقت متکدیان شهر ایلام به تجهیزات الکترونیکی مجهز گردید ومسولیت اجرای طرح بعهده فرماندار محترم باهمکاری سایر دستگاهها ازجمله شهرداری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون امور اجتماعی بهزیستی فارس با تاکید بر اینکه باید کمک های مردمی به کودکان کار و خیابانی هدفمند شود، گفت: افزایش متکدیان و رشد تکدی گری در شیراز ثابت نشده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۱    
در این بسته خبری از توزیع کارت بلیط رایگان میان شهروندان قرچکی تا راه اندازی جایگاه سوخت شهرداری دوگنبدان و جمع آوری متکدیان میاندوآب را بخوانید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۱    
نیلوفر جلالی روزنامه نگار تهران هرگز از متکدیان خالی نمی شود. نه فقط خالی نمی شود بلکه هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود. عده ای فشارهای اقتصادی و فقر و بیکاری را عامل گسترش این پدیده می دانند و عده ای دیگر تکدی گری را کاملا معلول عوامل دیگر فرهنگی و اجتماعی ارزیابی می کنند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سرپرست شهرداری میاندوآب با اشاره به اینکه برخورد جدی با پدیده تکدی گری در دستور کار این شهرداری قرار گرفته، گفت: طرح جمع آوری و برخورد با متکدیان به طور جدی توسط اکیپ گشت شهری متشکل از نیروی انتظامی، بهزیستی و شهرداری در این شهرستان آغاز شده است.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۳    
ساماندهی متکدیان چند سالی است که از سوی مسئولان مطرح می شود که امیدواریم با همتی همگانی این امر به زودی محقق شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها، وحید علی ضمیر ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران بر ضرورت جمع آوری متکدیان از شهر تأکید کرد و گفت: جمع آوری متکدیان مستلزم همکاری و تعامل دستگاه های مسئول در این امر است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۹    
چندی است که شاهد رشد روز افزون تعداد متکدیان در مشهد هستیم که چهره شهر را مخدوش کرده اند اما به راستی چند درصد این متکدیان نیازمندان واقعی هستند و دلایل زیاد شدن تعداد آن ها در این ایام چیست؟
میزان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان - معاون رئیس کل دادگستری استان و معاون دادستان مرکز استان از بافت های فرسوده شهرستان بیرجند و دستور جمع آوری معتادین و متکدیان بازدید کردند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۶:۵۸    
بروجرد - ایرنا - کرونا با همه گیری در جهان قدرتمندترین اقتصادهای دنیا را متاثر کرده و رکود و مشکلات اقتصادی ناشی از آن تبعات اجتماعی همچون افزایش فقر و آسیب های اجتماعی نیز بیشتر شده است و در این میان جمع آوری متکدیان از سوی نهادهای مرتبط متوقف شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امروز شهرهای بزرگ به خصوص کلانشهرها با مشکلات و معضلات اجتماعی زیادی روبرو هستند که گاه بحران هایی ایجاد می کنند. یکی از چهره های آسیب اجتماعی پدیده تکدی گری است که به عنوان معضل جوامع شهری محسوب می شود هرچند تاکنون ریشه این بحران در عوامل مختلفی بررسی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اجراییات شهرداری خرم آباد گفت: از اسفند سال 95 تا شهریور امسال یک هزار و 337 متکدی در لرستان جمع آوری شده است اما شیوع کرونا باعث شد که روند جمع آوری متکدیان با توقف مواجه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۰:۱۱    
معاون خدمات شهری شهرداری همدان از گشت شبانه روزی مستمر نیروهای شهرداری در نقاط مختلف همدان خبر داد و گفت: یک فایل جداگانه در سامانه 137 ایجاد و گزارش مردمی در ارتباط با ساماندهی متکدیان در اسرع وقت پیگیری می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از جمع آوری و نگهداری متکدیان در مرکز غربالگری در قم خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت پیرامون جمع آوری وساماندهی متکدیان خیابانی اظهار کرد: براساس قانون تکدی گری جرم بوده و با متکدیان برخورد قانونی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: بیش از 70 در صد شهروندان این استان امسال به روش الکترونیکی صدقات خود را پرداخت کردند که این مهم زمینه سوء استفاده متکدیان و خیریه های فاقد شناسنامه را به حداقل رسانده است.
نگاه اصفهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۰    
خبر زندانی کردن کودکان کار توسط بهزیستی شاهین شهر یا بهتر بگوییم متکدیان کوچک در این شهر عنوانی است که طی چند روز گذشته سرتیتر بسیاری از خبرگزاری ها، روزنامه های استانی و سراسری و همچنین فضای مجازی که سرعت انتشار آن را می توان با سرعت نور مقایسه کرد، پخش شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار مشهد گفت: باید طرح ساماندهی را جایگزین جمع آوری متکدیان در این کلانشهر کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با بیان اینکه "کودکان کار و متکدیان باید از هم تفکیک شوند" گفت: حضور متکدیان در سطح شهرهای استان آسیب زا است.
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
از تو پول نقد گرفتم اما از دیگران نمی گیرم. عابران پول ها را که داخل سبد انداختند، دستگاه پز را نشانشان می دهم که خیالشان از بابت کرونا هم راحت شود. به بعضی ها هم در صفحه مجازی ام، شماره کارت داده ام ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۱:۰۰    
قلم/اصفهان_اجرای مصوبه جمع آوری کودکان کار در زمان نامناسب و بدون هماهنگی های لازم منجر به عزل رئیس اداره بهزیستی شاهین شهر و میمه به همراه معاونش شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۳۹    
عضو هیئت رئیسه شورای شهر مشهد بازدید خود از اردوگاه متکدیان مشهد را روایت کرد.
آناج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
قربانیان گفت: مقابله با سد معبر خودرویی، سد معبر مغازه ای، سد معبر طبق فروشان، تخلفات ساختمانی، جمع آوری متکدیان از سطح شهر از جمله وظایف گشت های ویژه رفع مزاحمت های شهری هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
حبیب الله مسعودی فرید گفت: وقتی متکدیان جمع آوری می شوند اولین کار احراز هویت نسبت فرزندان کنار آنهاست که در برخی موارد هیچ نسبتی بایکدیگر ندارند و بچه دزدی یا سرراهی هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۸    
در نشستی با حضور معاون فرماندار، نماینده شهرداری شاهین شهر، نیروی انتظامی و رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهین شهر و میمه، راهکارهای جمع آوری و ساماندهی متکدیان در شهرستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۹    
تهران - ایرنا - با تشکیل سازمان امور اجتماعی کشور، مباحثی مانند ارتقای سلامت و نشاط اجتماعی و کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی از جمله وظایف این سازمان قرار گرفت و بعد از گذشت سه سال فعالیت اکنون شاهد تدوین اطلس آسیب های اجتماعی و برنامه هایی برای کاهش طلاق و اعتیاد تا ساماندهی کودکان کارو متکدیان و ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات و منابع انسانی شورای شهر مشهد گفت: از این رقم، مبلغ 3.5 میلیارد تومان برای ساماندهی معتادان متجاهر، 1.5 میلیارد تومان برای جمع آوری متکدیان و 4.5 میلیارد تومان برای خانه سبز اختصاص یافته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گندمی گفت:شورای شهر مشهد در سال جاری 10 میلیارد تومان برای مقابله و کنترل آسیب های اجتماعی در نظر گرفته که 3.5 میلیارد تومان بابت کمک به مراکز نگهداری معتادان متجاهر، 1.5 میلیارد تومان برای جمع آوری متکدیان و 4.5 میلیارد تومان هم هزینه خانه سبز است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ - ۰۸:۴۰    
رحیمی گفت: برای اولین بار تعدادی بسته معیشتی توسط مرکز ساماندهی متکدیان قزوین بین متکدیان نیازمندان شناسایی شده توزیع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۳۰    
گروه استان ها - عضو شورای شهر گفت: تبریز درگذشته شهر بدون گدا بود اما امروز شاهد حضور متکدیان از سایر شهرها هستیم که خواهشمندم به صورت جدی با حضور این افراد برخورد شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۸:۲۰    
تکدی گری همواره به عنوان یکی از مهم ترین معضلات اجتماعی در شهرستان چابهار مطرح بوده و وجود تعداد بالای متکدیان به بومی و غیربومی که برخی از آنها بی هویت و بی شناسنامه هستند و به دلیل سخاوتمندی مردم و دلسوزی موجب شده تا این معضل همواره به شکلی پررنگ در تنها بندر اقیانوسی کشور خود را نشان دهد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۷:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
بیدخام با تأکید بر ضرورت اجتناب مردم از کمک به متکدیان سطح شهر گفت: پذیرفتن اینکه مردم نباید به افرادی که به طرق مختلف تکدی گری می کنند، کمک کنند نیاز به فرهنگ سازی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر مشهد گفت: سامان دهی وضعیت متکدیان جزو اولویت های سال جاری شورای شهر مشهد بوده از همین رو تهیه طرحی در این خصوص در دستور کار است، اما برای تحقق هدف در این موضوع چند بخشی، نیازمند تدوین تفاهم نامه مشترک بین ارگان های متولی هستیم.