جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۱:۲۷Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهاجرین خارجی»

استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی از نفر دوم مسابقات بین المللی دانش آموزی قرآن کریم که از اتباع خارجی مقیم مشهد است، تقدیر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۵۱    
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی البرز از دفاتر کفالت استان بازدید کرد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
سیروس دهقان شیری با حضور سرزده خود در دفاترخدمات اقامت و اشتغال اتباع خارجی از نزدیک نحوه ارائه خدمات به ارباب رجوعان را مورد ارزیابی قرار داد. وی با اشاره به استقبال بی نظیر اتباع خارجی استان از طرح جذب ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از ایرنا، سازمان ملی مهاجرت وزارت کشور با همکاری بانک ملی ایران و شرکت مدیریت زنجیره تأمین دانش و با هدف ساماندهی منابع مالی و سرمایه های اتباع و مهاجرین خارجی در عرصه اقتصاد ایران طرحی را کلید زده است. طرح جذب و مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع و [...]
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گفتمان بصیرتی مهدویت با حضور مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی و هیئات مذهبی مهاجرین افغانستانی مقیم مشهد برگزار شد.
فردای کرمان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
کاهشی شدن موج آنفلوآنزا انتظار نداریم سال آبی خوبی داشته باشیم
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۳۳    
اتباع با شرکت در طرح جذب سرمایه های خرد می توانند از مزایای مختلف از جمله اقامت برخوردار شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد از روند توزیع غذا بین اتباع کم برخوردار بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی در دیدار با دبیراول بخش سیاسی سفارت آلمان گفت خدمت رسانی به اتباع و مهاجرین خارجی در جمهوری اسلامی ایران به دور از مسائل سیاسی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استان قزوین گفت: طرح مدیریت سرمایه های خرد و کلان اتباع خارجی با هدف ساماندهی سرمایه ها و هدایت آنها به چرخه اقتصاد کشور اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان از دفاتر فالت استان بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۲    
اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مرکزی میز خدمت دایر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۶:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران از آغاز اجرای طرح مدیریت سرمایه های خرد و کلان ویژه اتباع و مهاجرین خارجی استان خبر داد.
در آیین افتتاح مدرسه معلم و در روز جانباز مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان از ناصر فتحی ایثارگر جانباز و مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان تجلیل کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز از تحصیل بیش از 26هزار دانش آموز تبعه خارجی در این استان خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۷:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز خبر داد: در سال تحصیلی 1401-1402 تعداد دانش آموزان غیرایرانی ثبت نام شده در مدارس ایرانی برابر با 614 هزار و 199 نفر بود.
خبر روز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی با حمایت سازمان ملی مهاجرت برای نخستین بار در سطح کشور اردوی فرهنگی، زیارتی راهیان نور را ویژه اتباع افغانستانی برگزار می کند.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز به مناسبت فرا رسیدن روز جانباز با خانواده جانباز مدافع حرم فاطمیون دیدار کرد. سیروس دهقان شیری به همراه سرهنگ گودرزی فرمانده انتظامی شهرستان کرج به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی با حمایت سازمان ملی مهاجرت برای نخستین بار در سطح کشور اردوی فرهنگی، زیارتی راهیان نور را ویژه اتباع افغانستانی برگزار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
بهارستان - ایرنا - سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران اعلام کرد: با آغاز طرح ضربتی جمع آوری و بازگشت اتباع غیرمجاز در شهرستان بهارستان، 475 نفر در یک روز جمع آوری و جهت بازگشت به مراجع ذیربط تحویل شدند.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر از اجرای طرح ضربتی جمع آوری اتباع غیرمجاز در شهرستان با محوریت اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران خبر داد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
در راستای ساماندهی اقتصادی اتباع و مهاجرین خارجی و تکریم این بخش از جامعه و با توجه به طرح "ساماندهی ، جذب و مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع و مهاجرین خارجی" که به نام طرح اتباع نیز شناخته می شود ، استان یزد آماده خدمت رسانی در قالب ارائه طرح های بیمه ای به این عزیزان می باشد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۷:۱۵    
سازمان ملی مهاجرت در قالب طرح جذب و مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع و مهاجرین خارجی در زنجیره های تولید کشور به دنبال ساماندهی بیشتر حضور اتباع در کشور برآمده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: مشارکت،حضور و همدلی مردم و اتباع و مهاجران خارجی در راهپیمایی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از اعتقاد و علاقه آنان به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی نشان دارد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مهدی شیردل در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در نهمین روز از دهه مبارک فجر و همزمان با سفر معاون امنیتی و انتظامی استاندار خراسان رضوی و مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استان بیش از 20 پروژه عمرانی و زیرساخت شهری در حوزه های آموزشی، درمانی، ورزشی، زیرساخت شهری و اقامتی، گردشگری در تایباد افتتاح شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
همایش وحدت؛ امنیت و عزت به میزبانی اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری یزد برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۹ - ۱۵:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
سازمان ملی مهاجرت جزئیات کامل طرح جذب و مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع و مهاجرین در زنجیره های تولید(طرح سرمایه گذاری 100 میلیون تومانی) را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۱:۳۱    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری مرکزی از آغاز طرح جذب و سپرده های خرد اتباع بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از متنفذین افغانستانی با مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان اصفهان دیدار کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه گفت کارفرمایان از بکارگیری اتباع غیرمجاز خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۴    
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی از بیت شهید مدافع حرم سردار سید حمزه علوی دیدار کرد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست بصیرتی و تبیینی ویژه انتخابات در دهه مبارک فجر در اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری البرز برگزارشد. همزمان با دهه مبارک فجر در روز سه شنبه 17 بهمن 1402 نشست بصیرتی و تبیینی ویژه انتخابات با حضور حجت الاسلام والمسلمین نعیمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی علیه ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۸:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه از اجرای طرح جدید ضربتی جمع آوری اتباع غیرمجاز افغانی در سطح استان خبر داد و از کارفرمایان کرمانشاهی خواست با توجه به آمار بالای بیکاری استان از بکارگیری اتباع غیرمجاز افغانی در واحدهای تولیدی و خدماتی خودداری کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۹:۰۴    
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی از مؤسسات آموزشی و درمانی و رسانه ای اتباع و مهاجرین خارجی بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ششمین جلسه ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی با محوریت شهرستان اشتهارد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۴    
دفتر انجمن معلولین مهاجرین خارجی استان با هدف یکپارچگی در رفع مشکلات معلولین مهاجر ساکن در این استان افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۳۴    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی گفت هیئات مذهبی اتباع و مهاجرین افغانستانی در خراسان رضوی در کشور پرچمدار برگزاری مناسبتهای مذهبی می باشند.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از استقبال کم نظیر مهاجرین خارجی استان های خراسان رضوی ، البرز و فارس از طرح اتباع شرکت بیمه حکمت صبا ، این شرکت آمادگی دارد تا ظرف ساعات آینده نسبت به ارائه خدمات متنوع بیمه ای به اتباع و مهاجرین شهرهای ورامین ، اسلام شهر و دماوند اقدام نماید.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون پژوهش و مطالعات سازمان ملی مهاجرت گفت: نگاه جمهوری اسلامی ایران به اتباع و مهاجرین خارجی مانند برخی کشورها منفعت طلبانه نیست و ارزش های انسانی و اسلامی برای ما در اولویت می باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۲۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان از آغاز فرآیند افتتاح حساب سپرده گذاری اتباع خارجی مقیم کرمان در شعب منتخب بانک ملی خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مهاجرین مقیم استان خراسان رضوی از خدمات بیمه ای شرکت بیمه حکمت صبا که در قالب طرح مدیریت منابع و سرمایه گذاری اتباع و مهاجرین خارجی در زنجیره تولید می باشد ، استقبال خیلی خوبی کرده اند و هم اکنون این استان یک استان پیشگام در اجرای این طرح مبدل شده است.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۲:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
نقدینه - شرکت بیمه معلم با همکاری سازمان ملی مهاجرت، اتباع و مهاجران خارجی را تحت پوشش انواع خدمات بیمه ای قرار داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سازمان ملی مهاجرت وزارت کشور با هدف ساماندهی منابع مالی و سرمایه های اتباع و مهاجران خارجی در عرصه اقتصاد کشور ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: نمایشگاه عرضه محصولات و تولیدات اتباع و مهاجرین خارجی برای نخستین بار در سطح کشور به میزبانی بوشهر و با حمایت سازمان اتباع و مهاجرین خارجی کشور و سازمان بین المللی مهاجرت به مدت 4 روز در بوشهر برگزار شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۹:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس به نقل از رکنا، محسن نایبی در جلسه اجرایی قرارگاه طرد اتباع غیرمجاز استان تهران که به ریاست علیرضا فخاری ؛ استاندار تهران و با حضور احسان حیدری؛ سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی ، فرمانداران و دیگر مسئولان برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۶:۱۱    
در نشست هماهنگی اجرای طرح جذب و مدیریت منابع مالی و سپرده گذاری اتباع و مهاجرین خارجی، اعلام شد طرح سرمایه گذاری اتباع خارجی در زنجیره تولید در قزوین اختیاری است.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۱:۰۶   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران بر ضرورت پیگیری جدی فرمانداران نسبت به طرد اتباع غیرمجاز از شهرستان های استان تاکید کرد. به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محسن نایبی، در جلسه اجرایی قرارگاه طرد اتباع غیرمجاز استان تهران که با ریاست علیرضا فخاری ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۲ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران- سرپرست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی از تداوم در اجرای طرح ضربتی جمع آوری اتباع غیرمجاز در استان تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان گفت: باتوجه به ساماندهی حضور اتباع و تبعات اتباع غیرمجاز، در حال برنامه ریزی هستیم تا مردم نیز بتوانند در خصوص اسکان اتباع غیرمجاز گزارش های خود را به دستگاه های مربوطه منعکس کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: مهاجران مقیم این استان از طرح "مدیریت منابع و سرمایه گذاری اتباع و مهاجرین خارجی در زنجیره تولید" استقبال خوبی کرده اند و هم اکنون خراسان رضوی به یک استان پیشگام در اجرای این طرح مبدل شده است.