یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۲۳:۴۶Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مهاجرین خارجی»

عصر خبر   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با اعلام مسئولان اداره اتباع، نوبت دهی به کودکان مهاجر افغانستانی فاقد مدرک برای ثبت نام در مدارس ایران که روز سه شنبه هفته گذشته با مصادف شدن با تعطیلات کرونایی به پایان رسید، یک بار دیگر برای فردا دوشنبه، چهارم مرداد ماه تمدید شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره امور اتباع و مهاجرین خارجی تایباد مستقر در مرز دوغارون گفت: بازگشت اتباع افغانستانی از سمت معبر زمینی دوغارون به سمت کشورشان در سه ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته سه و نیم برابر افزایش یافته است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۶    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا-مدیرکل دفتر امور امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی خراسان شمالی گفت: رجیستری تبلت با برند lenovo از دوم مرداد ماه همزمان با سراسر کشور در این استان نیز شروع می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۸    
بجنورد- ایرنا-مدیرکل دفتر امور امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی خراسان شمالی گفت: رجیستری تبلت با برند lenovo از دوم مرداد ماه همزمان با سراسر کشور در این استان نیز شروع می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۰۸    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور با حضور در منزل خانواده های شهدای مدافع حرم با آنان دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: در حال حاضر 60 هزار دانش آموز تبعه دیگر کشورها در مقاطع مختلف تحصیلی در این استان مشغول تحصیل هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
قم - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری قم گفت: هفت هزار و 600 درخواست دریافت شناسنامه فرزندان حاصل از مادران ایرانی در سامانه استان ثبت، و تاکنون برای 300 متقاضی با تکمیل مراحل شناسنامه قم صادر شده است.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۰    
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین اظهار داشت: از ابتدای تیرماه سال جاری صدور تمدید و تعویض دفترچه کاغذی متوقف و تمامی پناهندگان آسیب پذیر و غیر آسیب پذیر با ارائه کارت آمایش و برگه تردد معتبر می توانند خدمات درمانی مورد نیاز را بدون وقفه در قالب نسخه ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۰:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور در گفتگو با روابط عمومی مرکز اموربین الملل و مدارس خارج از کشور به تشریح آخرین وضعیت ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی پرداخت. ...
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت از توقف صدور دفترچه بیمه برای اتباع و مهاجرین خارجی خبر داد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۴    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان جنوبی گفت: دانش آموزان اتباع می توانند در مدارس مناطق تعیین شده ثبت نام کنند و در صورت مواجهه با مشکل همانند دانش آموزان ایرانی به ستادهای ثبت نام مستقر در ادارات مراجعه کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان گفت: محدودیتی برای ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی برای سال تحصیلی آینده در مدارس این استان وجود ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان رضوی گفت: پیش بینی می شود در سال تحصیلی پیش رو با افزایش 32 درصدی ثبت نام ها، حدود 20 هزار دانش آموز از اتباع خارجی فاقد مدارک اقامتی در خراسان رضوی نام نویسی شوند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۵    
سومین جلسه کمیسیون ساماندهی اموراتباع و مهاجرین خارجی شهرستان تهران روز یکشنبه 20 تیرماه به ریاست "لطف اله پرندین" معاون امنیتی و انتظامی فرمانداری تهران در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان گفت: شب گذشته 650 نفر از اتباع غیرمجاز دستگیر شده در استان کرمان، جهت طرد از کشور به مرز اعزام شدند و حدود 320 نفر نیز امروز به مرز اعزام می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان گفت: اعزام اتباع افغانستانی غیرمجاز (از این استان) به کشورشان بر اساس قوانین و مقررات ملی و بین المللی به روال عادی برگشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری فارس گفت: دانش آموزان افغانستانی که بدون داشتن مدرک اقامتی معتبر در استان فارس حضور دارند می تواند برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمان گفت: ثبت نام دانش آموزان لازم التعلیم اتباع خارجی غیرمجاز با توجه به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در این استان در حال اجراست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان از شروع صدور کارت اشتغال برای اتباع خارجی ساکن اصفهان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران، اردوگاه سلیمانخانی و مرکز تثبیت هویت بازدید کرد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۰۹:۳۶    
استاندار گلستان اظهار کرد: بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی باید برای فرزندان اتباع با مادران ایرانی و پدران خارجی شناسنامه صادر شود و البته در استان نیز این اقدام همچون دیگر نقاط کشور در حال اجراست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مسائل و مشکلات کودکان مهاجر در مراجعه به دفاتر کفالت و ادارات اتباع همچنان برقرار است. دفاتر کفالت از بخش نامه جدید ابراز بی اطلاعی می کنند و ادارت اتباع و مهاجرین خارجی هم پاسخگوی مهاجرین نیست.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با اشاره اهمیت حمایت از اتباع و مهاجرین خارجی در استان ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۸    
ایران پرس: جمهوری اسلامی ایران بیش از چهار دهه، از پناهندگان و اتباع و مهاجرین خارجی که عمدتا از کشورهمسایه ، افغانستان هستند حمایت کرده و بدون هیچ تبعیضی ، به آنان همانند شهروندان ایرانی خدمات رسانی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: بیش از 4 دهه جمهوری اسلامی، از خیل عظیمی از مهاجرین خارجی که عمدتا افغانستانی هستند در حوزه های آموزش، بهداشت و درمان و معیشت، فرهنگی و اجتماعی آنان بدون هیچ تبعیضی و همانند شهروندان ایرانی میزبانی و خدمات رسانی کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان گفت: پیش نیاز صدور "کارت های آمایش 16" داشتن کارت سال های گذشته است و کارت آمایش جدید صادر نمی شود، بلکه صرفاً کارت های سالیان گذشته که در دهه های 60 و 70 صادر شده است تمدید می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تفت گفت: ساماندهی و فراهم کردن امکانات برای اتباع و مهاجرین خارجی در مهمان شهر انصار ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل و دبیر کمیسیون ساماندهی اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور تاکید کرد: باید سایر کشورها و به خصوص نهادهای مهم بین المللی در عرصه خدمت رسانی به پناهندگان بیش از گذشته فعال و کوشا باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور از تلاش جمهوری اسلامی ایران برای ارائه خدمات مطلوب در حوزه های آموزش، بهداشت و ... به پناهندگان خبر داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش مهر مهدی محمودی، مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور صبح امروز در نشست مجازی روز جهانی پناهنده که با حضور مجازی سفرای کشورهای مختلف ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت: در شیوه نامه جدید آئین نامه تحصیلی مهاجران افغانستانی، فرزند یا دانش آموزی را نخواهیم داشت که از تحصیل بازبماند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ مهدی محمودی ضمن اشاره به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه هیچ دانش آموز افغانستانی از تحصیل باز نماند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری اصفهان گفت: در این استان حدود 57 هزار دانش آموز اتباع خارجی مشغول تحصیل هستند که برآورد می شود از این تعداد، حدود 15 هزار دانش آموز برگه حمایت تحصیلی ندارند و باید برای دریافت آن اقدام کنند.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۷:۴۷    
مدیرعامل سازمان همیاری همیاری شهرداری های خراسان رضوی با همراهی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیران کل اتباع و امور مهاجرین خارجی و سیاسی امنیتی استانداری و جمعی از مسئولان شهرستان تایباد از ظرفیت ها و امکانات منطقه ویژه اقتصادی دوغارون بازدید کردند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۰:۴۱   + ۵۲ سایت دیگر  
عشق آباد به عنوان یکی از گران قیمت ترین شهرهای جهان برای شاغلین خارجی معرفی شد.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بیمه سلامت استان تهران گفت: پذیرش بیمه شدگان اتباع خارجی در تمامی مراکز طرف قرارداد با سازمان بیمه سلامت ایران فراهم شده است . به گزارش اقتصادملت و به نقل از روابط عمومی سازمان بیمه سلامت ایران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور بر ضرورت ایجاد سازمان مهاجران و اتباع خارجی تا قبل از پایان دولت دوازدهم تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۰۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
هیچ محدودیتی برای ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی در مدارس وجود ندارد. این خبری بود که مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور اعلام کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور گفت محدودیتی برای ثبت نام دانش آموزان اتباع خارجی برای سال تحصیلی آینده مدارس وجود ندارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور اعمال محدودیت ثبت نام دانش آموزان اتباع برای سال تحصیلی آینده را تکذیب کرد و گفت: انتشار اخباری مبنی بر اعمال محدودیت ثبت نام این دانش آموزان تنها با هدف زیر سوال بردن زحمات و تلاش ها صورت گرفته است.
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۴:۲۰    
در این نشست بهمن عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه معاونت سیاسی و امنیتی استانداری با تشریح قانون و آئین نامه و شیوه نامه اجرایی قانون " اصلاح قانون تعیین تکلیف فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی" با اشاره به تعدد و کثرت پرونده ها با لحاظ وسعت سرزمینی و جمعیت استان و ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۳    
نماینده مردم سیرجان و بردسیر و رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان کرمان، مدیرکل آموزش و پرورش و مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان کرمان با مهدی محمودی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور در خصوص ارائه خدمات آموزشی به پناهندگان در استان دیدار و گفتگو کردند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۰۶    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان بر لزوم تکریم ارباب رجوع و نحوه پاسخگویی دقیق به مراجعان توسط مسئولین و کارکنان دفاتر خدمات اتباع خارجی استان تأکید کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به همراه نماینده مردم شهرستان های سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی استان با مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور دیدار کرد و پیگیر اختصاص 4000 دستگاه تبلت جهت دانش آموزان تبعه خارجی در استان شد. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۵    
ذوالفقار امیرشاهی نماینده وزارت امور خارجه در استان گلستان با حضور در اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی با مدیرکل این مجموعه دیدار و گفتگو کرد. علی اصغر میرزایی در این دیدار خواستار همکاری و تعامل هر چه بیشتر نمایندگی وزارت امور خارجه استان با اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی در زمینه ...
استانداری قزوین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
بهمن عشایری مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی در این وبینار به قوانین رسمی و رویه های عملی جمهوری اسلامی ایران بر اصل بنیادین دسترسی اتباع و مهاجرین خارجی به خدمات و حقوق شهروندی تنظیم شده اشاره و با تاکید بر لزوم اهمیت آموزش کودکان اتباع و مهاجرین خارجی گفت از ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
همدان_ مدیر کل امنیتی، انتظامی و مهاجرین خارجی استان همدان گفت:طرح آمایش مهاجرین خارجی ساکن استان همدان به منظور شناسایی و ثبت تغییرات جمعیتی پناهندگان ساکن استان همدان اجرا می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۵    
براساس ابلاغیه اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور ایران،فرایند صدور برگه حمایت تحصیلی از روز دوشنبه 10 خرداد 1400 در دفاتر خدمات اتباع خارجی آغاز شده است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۹    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا، طی نشست مشترک منصور حاجی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری تهران با حسین عباسی فرماندار و طهماسبی دادستان پیشوا در خصوص مباحث مرتبط با این حوزه از جمله هماهنگی بیشتر در راستای اجرای طرح ساماندهی ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست اداره کل اتباع و مهاجرین خارجی خراسان رضوی گفت: بخشنامه ای در خصوص ثبت نام دانش آموزان بدون مدرک نیامده است، این دانش آموزان باید صبر کنند.