چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۴:۱۷Oct 2020 28

نجف آباد نیوز (najafabadnews.ir)

  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
هفته ها و ماه ها است که اداره ورزش و جوانان نجف آباد، اخباری را در کانال تلگرامی خود بارگزاری می کند که در بسیاری از این وقایع، شیوه نامه های بهداشتی اعلام شده وزارت بهداشت رعایت نمی شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۶:۵۵    
شهرداری نجف آباد طی مراسمی که اخیرا به میزبانی سالن همایش های این مجموعه و با حضور مسئولان مختلف برگزار شد، از فعالین آرامستان این شهر تجلیل کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
برای آموزش های قبل از اعزام به جبهه، محل فعلی شهر بازی نجف آباد به عنوان پادگان آموزشی فعال شد. چند ساختمان در ضلع غربی آن وجود داشت که به عنوان محل برگزاری کلاس ها، امور اداری و آشپرخانه استفاده شد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۶:۵۵    
گلدشت نیوز: جوان 18 ساله افغانستانی که برادر بزرگترش را در پی یک درگیری خانوادگی با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، ساعتی بعد از ارتکاب جنایت دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۶:۲۵    
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: ارزیابی های کارشناسان و بازرسان ما نشان می دهد، اغلب مسجد نجف آباد عملکرد قابل قبولی در رعایت شیوه نامه های بهداشتی داشته اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
صدا و سیما: مدیر جهادکشاورزی شهرستان نجف آباد گفت: به دلیل کم آبی و خشکسالی در این شهرستان، کشاورزان روستا های فیلور و رحمت آباد، با کرایه زمین در استان های دیگر اقدام به کاشت و برداشت پیاز کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
موج: رییس اوقاف شهرستان گفت: ثبت یک وقف جدید، آزادی زندانیان جرایم غیر عمد و تامین مواد شوینده برای مساجد نجف آباد از مهم ترین برنامه های دهه وقف در این شهرستان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه: نماینده طلاب و فضلای نجف آباد و تیران: مشکل امروز حوزه به نظر بنده، سردرگمی و حیرت طلاب است که بالاخره به کجا می خواهند برسند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شهرستان های خوانسار، سمیرم، شاهین شهر و میمه، گلپایگان و نجف آباد بدلیل افزایش ناگهانی موارد ابتلا و بستری بیماران کرونا در شرایط بحرانی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا: رییس سازمان آتش نشانی خمینی شهر از واژگونی یک خودرو حامل سیلندر اکسیژن در محور کمربندی خمینی شهر- نجف آباد در حوالی ساعت 10 صبح روز جمعه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۶:۵۵    
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: از مجموع نزدیک به 5هزار نفری که آزمایش کرونا آن ها در سه مرکز درمانی منتخب شهرستان مثبت تشخیص داده شده، بیش از 2500 نفر زیر پنجاه سال سن دارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۵:۲۵    
گلدشت نیوز: بنابر شنیده ها ازپنج شنبه اول آبان ماه 99 قیمت انواع نان در سطح شهرستان نجف آباد گران خواهد شد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۴:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مشرق: آیا آگاهان نه چندان خوش بین، حق ندارند که به وجود رابطه ای بین آزمایشاتی چون همان کارآزمایی پیش گفته و جهش ویروس کرونا و افزایش عجیب قدرت آن در ایران، مشکوک شوند؟
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی: مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان اظهار داشت: با رایزنی های بعمل آمده تغییر کاربری 10 هکتار زمین در راستای طرح اقدام ملی مسکن نجف آباد در کمیسیون ماده 5 استان مطرح و ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۴:۲۵    
تسنیم: نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: این اتفاق به احتمال زیاد یک فتنه برنامه ریزی شده است که به واسطه آن برای برنامه های آینده شان افکارسنجی و حساسیت سنجی انجام دهند و دستگاه های ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد گفت: در حال حاضر 150تخت در این بیمارستان به پذیرش بیماران کرونایی اختصاص داده شده که از این تعداد تاکنون 91بیمار بستری شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۵    
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان نجف آباد گفت:در آغاز مبارزه با کرونا، بیشتر مجموعه های شهرستان و مردم مانند سال های دفاع مقدس به میدان آمدند و دستاوردهای خوبی داشتیم ولی متاسفانه در ماه های اخیر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد مردمی مقابله با کرونا شهرستان گفت: طی روزهای آینده توزیع ماسک های استاندارد که به تایید شبکه بهداشت شهرستان رسیده، در سه نقطه شهر با قیمت حدود هزار تومانی آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۲۵    
در میان جمع امروز هیچ مرفه بی دردی را ندیدم چرا که آنها دغدغه های زیادی دارند که وقت آمدن نداشتند! دغدغه سفرهای خارجی و ماشین لوکس و خانه های کاخ نما و زیبایی هایی که در ظاهر آنها را جستجو می کنند!
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۶:۵۵    
فارس: نجف آبادی ها سه شنبه 29مهر 99 در همان ساعت و در همان میدانی که قانون شکنی و عبور از هنجارها توسط یک زن رخ داده بود، بدون فراخوان رسمی و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی تجمع اعتراضی برگزار کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
می متالز:فرونشست در دشت های نجف آباد، مهیار شمالی، مهیارجنوبی، کاشان، گلپایگان، برخوار، اصفهان، اردستان، نطنز و فلاورجان به صورت خطرناکی درآمده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ظهر روز دوشنبه 28 مهر99، خانم جوانی که کشف حجاب کرده، با دوچرخه نیم دوری در باغ ملی (میدان امام) نجف آباد زده و فیلم این حرکت را کسانی که ظاهرا با او هماهنگ هستند، در فضای مجازی منتشر می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۷:۲۵    
به دنبال هنجارشکنی روز دوشنبه 28مهر99 در باغ ملی نجف آباد، قرار است ظهر سه شنبه بعد از نماز ظهر و عصر، تجمع اعتراضی در میدان امام خمینی نجف آباد برگزار شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۶:۵۵    
گروه جهادی تبلیغی علمدار، که سال ها است فعالیت های متفاوت و موثر فرهنگی در نجف آباد اجرا می کند، در بیانه ای ضمن محکوم کردن هنجار شکنی صورت گرفته در ظهر روز دوشنبه 28 مهر99 در باغ ملی این شهر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۵    
کشف حجاب کرده و با دوچرخه در میدانی چرخ می زند که چند دهه قبل و فقط چند دهه قبل، شیربچه هایی همین جا دور زدند و چند هفته بعد یا چند ماه بعد، همین جا چرخ شان دادند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۵    
رییس اداره ثبت اسناد نجف آباد گفت: در راستای کاهش مراجعات حضوری به منظور کنترل شیوع کرونا در بین کارمندان این اداره و ارباب رجوع، برخی تغییرات مهم در ساختار ارائه خدمت این اداره اعمال شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مشرق: سید محمد مشکوهًْ الممالک از روزنامه کیهان در سفر اخیرش به استان اصفهان، با تعدادی از ایثارگران و خانواده آن ها دیدار کرده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۶:۲۵    
مشرق: عباس سلیمی نمین: هیچ فردی در جامعه ایران نیست که نداند آقای روحانی ضعف عملکردی و مدیریتی دارد. باید کمک به ضعف دولت را از رهبری بیاموزیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۵۵    
کتابخانه شهیدان فتاح الجنان نجف آباد در خیابان قدس غربی، حدود 8 سال پیش با همت شهرداری نجف آباد به طور رسمی آغاز به کار کرده است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فارس: مسئول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:با توجه به این که ستاد استانی مقابله با کرونا هیچ گونه محدودیتی را وضع نکرده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۶:۵۵    
مردم را با خرید چنین خانه هایی گرفتار و درگیر شکایت و دادگاه نکنند. تمام آنچه گفتم و نوشتم قابل پیگیری و اثبات است خودتون میتوانید تحقیق کنید. مواظب خرید کردنتان باشید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۶:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده نجف آباد، تیران و کرون در مجلس گفت: بایدن نیز مانند ترامپ نگاه خصمانه به ایران دارد و سگ زرد برادر شغال است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
صدا و سیما: خیران نجف آبادی100 عددکپسول اکسیژن به بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد اهدا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مردم وقتی متوجه قصد ساواک شدند، به سرعت واکنش نشان دادند. یک شب حاج آقا حسن رضوی در مسجد جامع اعلام کرد: می خواهیم قبرستان شش جوبه رو خراب کنیم و به جاش مسجد بسازیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری شهرداری: شهردار نجف آباد گفت: در راستای احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس نجف آباد، طی روزهای اخیر جلسه ای با حضور مسئولان مربوطه برگزار و قرار شد در نشست بعدی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۵    
چند روز پیش، یکی از شهروندان با ارسال پیامی از پذیرش نشدن بیمارش در بیمارستان حضرت فاطمه زهرا نجف آباد انتقال کرده بود. روابط عمومی بیمارستان، به این انتقاد جواب داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان: معاون اداره کل راهداری استان اصفهان از اجرای عملیات لکه گیری و تعویض آسفالت محورهای مهم استان اصفهان با اعتباری به ارزش 20 میلیارد تومان خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا: رییس اداره حفاظت محیط زیست نجف آباد گفت: با تلاش یگان حفاظت محیط زیست این اداره پنج حلقه مار در منزل فردی در این شهرستان کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
صدا و سیما: رییس مرکز فوریت های پزشکی اصفهان گفت: دیشب یک دستگاه سواری روآ در مسیر نجف آباد به تیران بعد از حاجی آباد واژگون شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
صدا و سیما: دوستداران محیط زیست یک قطعه پرنده دلیجه و یک قطعه چنگر را تحویل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نجف آباد دادند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایمنا: رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: در پی اعلام یک مورد تصادف منجر به فوت در محور نجف آباد-دهق بلافاصله گشت انتظامی و عوامل پلیس راه به محل اعزام شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۱    
سفیران نیوز: رییس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان نجف آباد گفت: در حال حاضر 400 مغازه مشاور املاک رسمی و دارای پروانه در شهرستان نجف آباد فعالیت می کنند و حدود 400 متقاضی نیز ثبت نام کرده و 50 مورد نیز ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایمنا: هیات انتخاب چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان، اسامی 36 فیلم منتخب خود را از بین 403 اثر رسیده برای رقابت در این دوره المپیاد و همچنین اسامی 4 فیلم و یک ایده را به صورت میهمان در این دوره ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۵۱    
واحد خبری دفتر امام جمعه نجف آباد: پنج شنبه هفدهم مهر ماه، هم زمان با اربعین حسینی، حجت الاسلام مصطفی حسناتی امام جمعه نجف آباد با حضور در بیمارستان شهید محمد منتظری این شهر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: فرماندار نجف آباد در پاسخ به این سوال که نقش دولت برای معیشت مردم به ویژه قشر نیازمند چیست، گفت: دولت بسترساز است و مردم خود باید در مسائل مختلف توانمند شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
کانال تلگرامی شهر من نجف آباد : سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در اصفهان:با توجه به تفویض اختیار ستاد ملی کرونا به ستاد استانی، محدودیت های مقابله با کرونا در استان اصفهان یک هفته تمدید شد .
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی نجف آباد شهر علم، ایمان و ایثار : فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد از دستگیری یک کلاهبردار و مزاحم اینترنتی در این شهر و کشف کلاهبرداری 5 میلیون تومانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فارس: ابوالفضل ابوترابی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور اظهار داشت: در مجلس بحث کالابرگ برای 40 تا 60 میلیون نفر طراحی شده و این امر یک اقدام خوبی است که روستاها را هم مشمول کالابرگ کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری بسیج: گروه های جهادی حوزه مقاومت بسیج امام حسین علیه السلام سپاه ناحیه نجف آباد اقدام به مرمت و بازسازی خانه یک مادر شهید در منطقه مهردشت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
صدا و سیما: رییس شبکه دامپزشکی شهرستان نجف آباد گفت:یک کشتارگاه غیر مجاز در جاده نجف آباد به فولادشهر که اقدام به کشتار غیرقانونی شتر مرغ می کرد، به دلیل شرایط غیربهداشتی مهر و موم شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۵۱    
شهرداری نجف آباد اعلام کرده که در راستای رعایت شیوه نامه ها بهداشتی و پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام، کشتارگاه نجف آباد در روز اربعین از ساعت 7 صبح تا 12 به صورت رایگان فعالیت خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۵۱    
در آستانه اربعین حسینی، با همت پرسنل دانشگاه فرهنگیان، دفتر بسیج دانشجویی و کانون بسیج هنرمندان شهرستان نجف آباد یک هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در اتفاقات محرم سال پنجاه وهفت در نجف آباد اراذل و اوباش قفل برخی مغازه ها را شکسته و غارت شان می کردند. تمام لنگه کفش های کفاشی جوانان که داخل ویترین گذاشته بود را سرقت کرده بودند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۷:۵۲    
شهرداری نجف آباد در سال های اخیر، همه کاری کرده تا یاد بگیریم زباله هایمان را در تاریخ و ساعت مشخص شده بیرون بگذاریم و هم زمان مواد قابل تفکیک را از پسماندهای خانگی جدا کنیم ولی وضعیت کوچه های شهر ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس آموزش و پرورش شهرستان گفت: در راستای توسعه زیرساخت های مدارس شهرستان در مسیر ارتقای شاخصه های بهداشتی و مقابله با شیوع کرونا، طی هفته های اخیر اقداماتی مانند تهیه و توزیع 6هزار لیتر صابون مایع ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۶:۲۲    
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: هشت پایگاه اورژانس 115 شهرستان در مجموع 35 نیرو دارد که از این تعداد، سیزده نفر از اسفند ماه سال گذشته تاکنون به کرونا مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۵۲    
پایگاه خبری شهرداری: صبح پنج شنبه10مهرماه 99، ولی تیموری معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از امکانات و پتانسیل های گردشگری نجف آباد بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان گفت: از بین کسانی که آزمایش کرونای آن ها در شهرستان مثبت بوده، حدود یکصد نفر بین شش تا هجده سال سن داشته اند و از این تعداد فقط 26 نفر دانش آموز محسوب می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه: مدیر مدرسه علمیه زهراییه نجف آباد از برگزاری دوره آموزشی ویژه مبلغین و دانش آموختگان این مدرسه با همکاری مرکز تخصصی نماز شهرستان نجف آباد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
صدا و سیما: هفت تن چوب بلوط قاچاق دربازرسی از کارگاه تولید زغال در شهرستان نجف آباد کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسکا نیوز: امیررضا نقشدرباره اقدامات صورت گرفته برای راه اندازی نخستین دانش شهر دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد گفت: زمین های فوتبال و والیبال ساحلی این دانشگاه که طی سال های اخیر احداث شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۰    
روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان: رییس اداره گفت: با توجه به وضعیت و شرایط بیماری کرونا و همچنین مصوبات ستاد کرونای استان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری بسیج: حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی امام جواد علیه السلام نجف آباد، طی هفته اول مهر ماه سال جاری با توجه به شرایط پیش آمده، مراسم روضه را در محله شهدای مدافع حرم شهرستان برگزار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آنا: رییس مرکز تحقیقات پردازش دیجیتال و بینایی ماشین دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد گفت: این مرکز در صورت حمایت صنایع می تواند کشور را از تکنولوژی های سطح بالا در زمینه بینایی ماشین بی نیاز کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عصر همان روز جنازۀ کشته شده ها که عقب تریلی چیده بودند را آوردند جنت الشهداء. هنوز کار دفن و کفن کامل نشده بود که خبر آوردند مردم اصفهان و خمینی شهر در حمایت از انقلابیون به سمت نجف آباد در حرکتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد: طراوت کارشناس مسئول تربیت بدنی این اداره گفت: با توجه به تبعات و آثار منفی اضافه وزن و چاقی بر سلامت و آمار نه چندان خوشایند چاقی در میان دانش آموزان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
صدا و سیما: فرماندار نجف آباد در جلسه ستاد مبارزه و پیشگیری بیماری کرونا گفت : این نانوایی ها به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی مهر و موم و به 50 واحد نانوایی دیگر اخطار کتبی داده شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد: در اولین دوره از مسابقات پومسه ساحلی بانوان کشور که در مجموعه باغ بانوان ناژوان در روز جمعه 4 مهر ماه با حضور 130 تکواندوکار برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
صدا و سیما: لشکر زرهی 8 نجف اشرف که توسط سردار شهید احمد کاظمی بنیان گذاری شد، بیش از 9 هزار شهید از استان های اصفهان، زنجان، قزوین و برخی دیگر از نقاط کشور دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
آنا: سالن اجتماعات و همایش های دانشکده های مهندسی عمران و مواد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد که با اعتبار 500 میلیون تومان ساخته و تجهیز شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۰    
نوزدهم شهریور 99، جمعی از مسئولان استان و شهرستان، تعدادی طرح عمرانی را در نجف آباد به طور رسمی افتتاح کردند؛ یکی از این طرح ها، مرکز نگهداری از سگ های ولگرد بود که چندان مورد توجه قرار نگرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آنا: معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد از کسب 11 رتبه برتر در مسابقات کشوری طرح قدس توسط دانش آموزان، دانشجویان و کارکنان سمای نجف آباد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۰    
دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد، با نزدیک به 50 سال سابقه فعالیت آموزشی، تاکنون بیش از 6 هزار فارغ التحصیل در رشته های مختلف داشته ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۰    
رییس دانشگاه فرهنگیان شهید آیت نجف آباد گفت: دانشجویان این دانشگاه که همگی تراز بالاتر از 6500 دارند و توانسته اند در مصاحبه های پذیرش، حداقل 70 نمره از صد را کسب کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۰    
ایپنا: مدیر انتشارات مهر زهرا نجف آباد: یکی از رنج های ما این است که در شهرستانی هستیم که توجه زیادی به بحث انتشارات نمی شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۰    
احساس ضعف میکنم. چون پسردارم.برای سروسامان دادنش. به رسم زمانه باید زنگ بزنم به خانه ی دختر بانهایت احترام خواستگاری کنم بعد هی بپرسند خانه دارد؟ ماشین دارد؟ کاردارد؟چقدر پول دارد؟ ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۰    
سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری نجف آباد، آهن آلات محل سابق میدان میوه و تره بار این شهر را برآورد ارزش یک و نیم میلیارد تومان به مزایده گذاشته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نجف آباد نگار: در جلسه مشترک رییس ارشاد و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نجف آباد، یدالله عابدی به عنوان مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: مدیر بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد گفت: با توجه به افزایش آمار ابتلا به بیماری کرونا در شهرستان نجف آباد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۹    
پایگاه خبری جهاد کشاورزی نجف آباد: لطفی مسئول تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی شهرستان گفت: امسال از 120 هکتار باغ هلو در قلعه سفید گلدشت بیش از 1300 تن هلوی سبز رنگ هسته جدا برداشت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۹    
پایگاه اطلاع رسانی ارشاد نجف آباد: اولین جلسه پیگیری مرکز رشد و بالندگی شهرستان روز سه شنبه یکم مهر ماه در محل سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نجف آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۷:۰۹    
عباس رضایی استاندار اصفهان روز چهارشنبه 2مهر99 از مناطق و شهرک های صنعتی و اقتصادی شهرستان نجف آباد بازدید کرد و در پایان به میزبانی سالن فرهیختگان شهرداری نجف آباد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال مطالب مطرح شده در خصوص واگذاری با تسهیلات خودروی دنا پلاس به نمایندگان مجلس دوره یازدهم، ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا: رییس دانشگاه فرهنگیان نجف آباد گفت: دانشگاه فرهنگیان با قدمتی پنجاه ساله و تربیت بیش از 6 هزار معلم، برای ادامه فعالیت خود، چشم انتظار حمایت مسئولان و خیرین شهرستان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۱    
کانال تلگرامی نجف آباد شهر علم، ایمان و ایثار : در دومین روز بازدید ضربتی نانوایی های شهرستان نجف آباد چهار واحد نانوایی متخلف دیگر پلمب شد
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهید آوینی، در مستند رزق حلال خود، چند سوژه دفاع مقدس را از شهرستان نجف آباد مورد توجه قرار داده است. اولین موضوع، خانواده شهیدان حجتی است که چهار پسر و یک داماد آن ها در دفاع مقدس به شهادت رسیده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۰۱    
جمعی از اهالی کوچه شهید عبداللهی در خیابان نمازی نجف آباد، با توجه به شرایط بهداشتی به وجود آمده، ده شب روضه محرم را در کوچه برگزار کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
همایش همایش چهل سالگی دفاع مقدس،به همت حوزه مقاومت بسیج امام حسین، میزبانی پایگاه امام جواد و همکاری تولیت حسینیه اعظم نجف آباد، دوشنبه31شهریور99 به میزبانی این مجموعه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دیروز یک شنبه 30 شهریور99، خانم جوانی که تازه کار خواندن کتاب معجزه شیلر را تمام کرده بود، با حضور در انتشارات مهر زهرا، ضمن اهدای سبد کوچکی انگور ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی نجف آباد، شهر علم ایمان و ایثار : کاراته کاهای باشگاه سیدالشهدا نجف اباد با مربیگری استاد مهدی معین در اولین دوره مسابقات کاراته وان کاتا ساحلی با کسب 2 مدال طلا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۱    
پایگاه خبری نجف آباد نیوز، برای گسترش فعالیت های خود و انجام بهتر وظایفش در انعکاس اخبار شهرستان و مشکلات مردم، اقدام به جذب خبرنگار افتخاری کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۱    
روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد: روز یک شنبه 30 شهریور99، هنرستان فنی و حرفه ای تربیت بدنی دخترانه سما، وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۰۱    
در این سخنرانی اوایل سال 67 در پادگان انبیاء شوشتر برگزار شده، رهبر انقلاب، بعد از این سخنرانی در جمع کادر فرماندهی لشکر صحبت داشتند و در ادامه از قسمت های مختلف پادگان و توان زرهی لشکر بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا: نماینده مردم در مجلس گفت:دولت تنها 30 درصد از منابعی را که برای درمان کرونا از صندوق توسعه ملی برداشته است به این حوزه اختصاص داده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۶    
طی روزهای اخیر، کارشناسان اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد با همراهی نمایندگان بانک رسالت، از هسته های کارآفرینی روستای حسین آباد شهر علویجه در بخش مهردشت شهرستان بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۶    
مجموعه دختران آسمانی، امسال ویژه برنامه خود با عنوان پدر،عشق و دختر را با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و با حضور تعدادی از کارشناسان مذهبی در روزهای اول تا سوم مهرماه برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۶    
عصر 31شهریور که عراق حملۀ سراسری به ایران را شروع کرد، همان شب به دعوت شیخ غلامحسین نادی، جمع شدیم در شبستان حوزۀ علمیۀ آیت الله ریاضی نجف آباد در خیابان امام ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۶    
با همکاری دفتر امام جمعه و گروه جهاد گران ویلاشهر و حوزه مقاومت بسیج امام علی و خیرین، به مناسبت هفته آخر ماه محرم و آغاز هفته دفاع مقدس ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۶    
با حکم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، عبدالله عسگری به عنوان رییس جدید بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد معرفی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...