سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۰:۱۶Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل بهزیستی»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: 500 کودک و نوجوان نیازمند در استان بوشهر حمایت می شوند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بهزیستی گیلان، با بیان اینکه کودکان نباید به خاطر فقر روانه خیابان شوند، گفت: کمیته ای متشکل از بهزیستی، کمیته امداد، دادستانی و شهرداری را تشکیل دادیم تا مسئله ساماندهی کودکان کار و خیابان را با تصمیمات انسانی و مددکاری رسیدگی کند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت- مدیرکل بهزیستی گیلان با اشاره به حمایت از 258 دانش آموز کم بینا و نابینا توسط این اداره کل، گفت: والدین تنبلی چشم را جدی بگیرند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا_ مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: شایع ترین علل نابینایی در افراد زیر 20 سال تنبلی چشم است لذا از خانواده ها درخواست می شود که برای تحت پوشش قرار دادن کودکان 3 تا 6 سال در این طرح اقدام کنند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان قزوین با اشاره به اینکه هم اکنون 14 هزار و 505 سالمند این استان تحت پوشش این نهاد قرار دارند، گفت: 2 هزار سالمند از این تعداد تحت پوشش خدمات حمایتی و معیشتی (مستمری بگیر) هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش    
شاهرود- مدیرکل بهزیستی استان سمنان گفت: دستگاه های اجرایی استان طبق قانون تا پایان سال 1400 فرصت دارند تا فضای فیزیکی خود را برای معلولان و سالمندان مناسب سازی کنند.
مدیرکل بهزیستی البرز گفت: بر اساس گزارش ها کرج یک میلیون حاشیه نشین دارد و استقرار مهاجرین با خرده فرهنگ های متفاوت باعث پدید آمدن مشکلات زیادی شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا – مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: 26 هزار و 15 معلول در سطح این استان تحت پوشش بهزیستی بوده و به صورت مستمر خدمات دریافت می کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: 2 هزار و 891 نفر معلول دارای اختلال بینایی تا کنون در این استان شناسایی شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمان خواستار تمرکز شورای مشارکت ها برایجاد بستر های مناسب توسعه و فعال کردن تولید فکر و شیوه های نو در مدیریت مسائل اجتماعی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- قائم مقام مدیرکل بهزیستی گلستان از ساخت نخستین شیرخوارگاه در استان به همت پهلوان رسول خادم و هنرمند محبوب کشور پرویز پرستویی خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: 2 هزار و 891 نفر معلول دارای اختلال بینایی تا کنون در این استان شناسایی شده و زیر پوشش قرار گرفته است.
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی قم با بیان اینکه جامعه نابینایان در شهر قم 2 هزار و 700 نفر بوده که 1900 نفر مرد و 800 نفر خانم هستند، گفت: درخواست اصلی جامعه نابینایان از مسئولان، مناسب سازی فضاهای شهری برای حضور در جامعه است تا بتوانند نقش فعال و مؤثری در جامعه داشته باشند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۱    
دکتر اسدالله حیدری مدیرکل بهزیستی استان البرز با همراهی دکتر رضوان مدنی رئیس مرکز توسعه وپیشگیری بهزیستی کشور و دکتر روشن پژوه معاون پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری بهزیستی کشور و سایر کارشناسان حوزه پیشگیری بهزیستی کشور از مرکز ماده 16 مردان استان البرز ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر فاطمه رضوان مدنی رئیس مرکز توسعه و پیشگیری سازمان بهزیستی کشور میهمان استان البرز بود و باهمراهی دکتر حیدری مدیرکل بهزیستی البرز از مرکز جامع درمان اعتیاد بانوان، مرکز ماده 16 و یک مرکز مثبت زندگی بازدید به عمل آورد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۱    
صبح روز بیست و پنجم مهر ماه نخستین نشست شورای ساماندهی سالمندان استان در سال 1400 با ریاست دکتر ارسلان زارع استاندار و دبیری دکتر حسین نحوی نژاد ، مدیرکل بهزیستی گیلان در سالن غدیر استانداری برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۵    
مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: 32 هزار معلول در این استان زیرپوشش بهزیستی قرار دارند.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از گروه استان ها خبرگزاری دانشجو؛ مدتی است فیلیمی منزجر کننده از ضرب و شتم سالمندان در یکی از مراکز سالمندان بروجرد دست به دست می شود. مدیرکل بهزیستی لرستان در این رابطه گفت: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی مربوط به تابستان سال گذشته در شهرستان بروجرد و [...]
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی مازندران با اعلام این که 7 هزار و 138 نفر در استان به خاطر مشکلات بینایی زیر پوشش این نهاد هستند، گفت که یکهزار و 370 تن از این افراد معلولیت شدید بینایی دارند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان دکتر عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان به مناسبت هفته سلامت روان پیامی را صادر کرد،متن این پیام به شرح ذیل است :
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: قریب به 3 هزار نفر در ایلام دارای مشکلات بینایی هستند و از این تعداد 900 نفر مشکلات بینایی شدید دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی اعلام کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر 25 میلیارد تومان به مراکز درمان و ترک اعتیاد ماده 16 استان بدهکار است.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، بهزاد ستاری مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از راه اندازی خانه امید سالمندان در خلخال خبرداد و گفت: تلاش مسئولان ذیربط و اعضای کانون بازنشستگان کشوری خلخال برای ایجاد خانه امید بازنشستگان و سالمندان نتیجه بخش بوده و بزودی مکانی مناسب برای گذران اوقات فراغت قشر تلاشگر بازنشسته در ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان سمنان گفت: یک مرکز دولتی شبانه روزی کودکان کار و خیابانی و 2 مرکز روزانه غیردولتی حمایتی آموزشی کودک و خانواده تحت نظارت بهزیستی استان ساماندهی می شوند.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۳۷    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: خط تلفن اورژانس اجتماعی 123 و 1480 امسال پاسخگوی 16 هزار تماس تلفنی هم استانی ها بود و این نهاد حمایتی توانسته خدمات تخصصی خود را به گروه های هدف ارائه کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: خط تلفن اورژانس اجتماعی 123 و 1480 امسال پاسخگوی 16 هزار تماس تلفنی هم استانی ها بود و این نهاد حمایتی توانسته خدمات تخصصی خود را به گروه های هدف ارائه کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۶    
مراسم گرامیداشت روز عصای سفید با حضور دکتر فرزاد گوهردهی مدیرکل بهزیستی مازندران ، عبدالرضا قلندری معاون توانبخشی بهزیستی استان، سید مهدی مسلمی مدیرعامل جامعه نابینایان و کم بینایان مازندران و فرهیختگان نابینا و کم بینا استان برگزار شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۲    
ولی ا...نصراصفهانی، مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: قانون تخصیص سه درصد سهمیه استخدامی برای نابینایان اجرا نمی شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: کلیپ کتک کاری در خانه سالمندان که در فضای مجازی منتشر شده مربوط به تابستان سال گذشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل بهزیستی لرستان ماجرای فیلم ضرب و شتم سالمند بروجردی را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۳    
از روز گذشته ویدئویی که مربوط به پارسال است در فضای مجازی منتشر شده که در آن چند نفر اقدام به ضرب و شتم سالمندان در یکی از مراکز نگهداری سالمندان در لرستان می کنند. به گفته مدیرکل بهزیستی لرستان خاطیان این ماجرا سال گذشته اخراج شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: این استان فاقد خانه امید بازنشستگان و سالمندان بوده و راه اندازی خانه امید شهرستان خلخال نخستین اقدام برای رفاه حال این قشر از جامعه خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۲    
ایسنا/البرز مدیرکل بهزیستی البرز گفت: سالانه 150 هزار نوزاد و کودک در استان غربالگری چشم می شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: توانمندسازی نابینایان در جامعه به تنهایی از پس بهزیستی برنمی آید بلکه تحقق این مهم نیازمند همکاری دستگاه ها و نهادهای مختلف است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
صبح روز 24 مهر ماه به مناسبت هفته نیروی انتظامی دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان ضمن حضور در فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان از سرهنگ علی احمد پور رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان با لوح سپاس تقدیر کرد
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ،بهزاد ستاری مدیرکل بهزیستی استان اردبیل پیش از ظهرر امروز در بازدید از مرکز جامع توانبخشی معلولان ذهنی امید خلخال از ارائه خدمات مشاوره روانشناسی به بیش از 33 هزار شهروند اردبیلی خبرداد و گفت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۴    
دکتر سید مهدی حسینی در پیامی روز جهانی عصای سفید را تبریک گفت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۴    
دکتر رییس زاده ریاست سازمان نظام پزشکی کشور باتفاق دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان ، دکتر برزیگر ریاست سازمان نظام پزشکی استان ، دکتر سالاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، از آسایشگاه معلولین و سالمندان گیلان بازدید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی قزوین استان قزوین گفت: مناسب سازی معابر و اشتغال به عنوان مهم ترین چالش های نابینایان در استان به حساب می آید که امیدواریم در این زمینه دستگاه های ذیربط اقدامات لازم را پیگیری فرمایند
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، روز چهارشنبه 21 مهر ماه حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز استان به همراه کارشناس این ستاد در وبیناری که به مناسبت سلامت روان برای زنان سرپرست خانوار با حضور صحاف مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در محل بهزیستی استان برگزار شد ...
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز از اجرای طرح نصب ویژه نابینایان این استان خبرداد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: از مجموع 5043 نفر دارای آسیب بینایی تحت پوشش بهزیستی استان تعداد 3577 نفر مستمری دریافت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به فعالیت 37 مرکز مشاوره و روانشناختی در سطح استان افزود: با کارهای انجام گرفته مراکز مشاوره عمومی و تخصصی در نیمه اول سال جاری نزدیک به 9 هزار خدمات مشاوره ای ارائه دادند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان با اشاره به بی توجهی افراد جامعه به رعایت قانون عصای سفید گفت: حوزه اشتغال نابینایان مشکلات فراوانی وجود دارد و با توجه به تخصیص سه درصد سهمیه استخدامی برای آنها در دستگاه ها باید مشکلات کمتری وجود داشته باشد اما اکثر دستگاه ها این سهمیه را رعایت نمی کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی همدان در گفتگوی خبر شبانگاهی همدان به بررسی دغدغه ها و مشکلات روشندلان استان پرداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اینکه 90 هزارو 540 مددجو تحت پوشش بهزیستی استان هستند گفت: این تعداد 29 هزارو 771 خانوار را شامل می شود که حدود 15 هزار از مددجویان مستمری ماهیانه دریافت می کنند.