یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۲:۳۸Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل بهزیستی»

قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۷    
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی درخصوص فرآیند فرزندپذیری میهمان گفت: این پروسه مشابه رویه فرزندخواندگی است. با این تفاوت که کودک برای مدت زمان موقتی میهمانِ خانواده متقاضی است و با آنها زندگی می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۹    
محمدرضاهوشیار مدیرکل بهزیستی فارس به مناسبت هفته بسیج با سرهنگ پاسدار مجید علی پور فرمانده سپاه ناحیه حضرت بقیه الله(عج) دیدار و گفت و گو کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۴    
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی سوم آذرماه همزمان با هفته بسیج در سفر یکروزه وارد شهرستان تربت جام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۳    
باحضور دکترشاهقدمی مدیرکل بهزیستی استان، معاونین بهزیستی استان، مسئولین دفاتر نظارتی سرپرست بهزیستی شهرستان و کارکنان برگزار گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه مناسب سازی معابر عمومی کرمانشاه اولویت دستگاه های اجرایی نیست، گفت: معابر شهری کرمانشاه مناسب سازی لازم دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۸    
مدیر کل بهزیستی استان زنجان با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مردمی را به همه بسیجیان پرافتخار و به ویژه بسیجیان غیور، بصیر و فداکار خانواده بزرگ بهزیستی و شرکای اجتماعی این سازمان، تبریک گفت. متن پیام به این شرح است:
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۷    
روز جمعه مورخ چهارم آذرماه میز خدمت ستاد اداره کل بهزیستی استان البرز با حضور وجیهه محمدی فلاح مدیرکل بهزیستی استان البرز در محل مصلّی کلانشهر کرج برپاشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل بهزیستی گیلان، گفت: در حال حاضر 1050 زوج متقاضی فرزندخواندگی داریم که حدود 400 زوج واجد شرایط اخذ فرزند هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۴    
صبح روز جمعه چهارم آذر ماه، همزمان با گرامیداشت هفته بسیج، میزخدمت جهادی بهزیستی گیلان و سایر دستگاه های اجرایی استان در راستای رفع مشکلات مردم، ارتباط مستقیم و دسترسی بی واسطه مردم و مسئولین و رسیدگی به مشکلات جامعه هدف، مددجویان و مراجعین ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۱    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی گیلان؛ در این همایش حجت الاسلام مهدی طائب رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار، دقایقی را در خصوص گرامیداشت هفته بسیج و موارد برجسته جهاد تبیین و موضوعات سیاسی جامعه به ایراد سخنرانی پرداخت. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۰    
صبح روز سوم آذر ماه، سیدکاظم دلخوش رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر مدیریت اداره کل بهزیستی استان گیلان ضمن دیدار با سید مهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی استان گیلان ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۳    
عارف کیانی در سفری یکروزه به گمیشان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت گو کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۸    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان صبح امروز مراسن اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان به همت معاونت امور توسعه پیشگیری بهزیستی استان خراسان جنوبی درسالن شهید رحیمی برگزار شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۳    
مدیرکل بهزیستی گلستان با حضور در شهرستان گمیشان از نزدیک با کارکنان این اداره دیدار و گفت گو کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان با تاکید بر لزوم توجه به طب سالمندی، گفت: افزایش نرخ سالمندی می تواند خوشحال کننده باشد و به معنای این است که ما امید به زندگی داریم اما این نرخ به معنای سالمندی همراه با سلامت نیست و باید بتوانیم برای سالمندی با سلامت برنامه ریزی کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی گیلان، سیدمهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی استان گیلان، در نشست تخصصی اجرای مراحل کاشت حلزون شنوایی که برای اولین بار در استان گیلان انجام خواهد شد به بیان اهمیت موضوع کاشت حلزون در پیشگیری از یک معلولیت مهم پرداخت و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی کردستان گفت: 30 درصد محیط شهری در استان برای معلولین مناسب سازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۲    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح آگاه سازی زنان و دختران، اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح، برقراری یک شبکه ارتباطی سازنده بین نوجوانان، والدین نوجوانان و جوانان و ارائه مشاوره به افراد در معرض خطر است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۸    
این جشنواره غذایی با حضور مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، معاونین و روسای ستادی و همچنین مسئولان اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی مورد بازدید قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: به مناسبت هفته خود مراقبتی، طرح آگاه سازی زنان و دختران در همه شهرستان های خراسان جنوبی اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: پویش لبخند مادری با همکاری ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و بنیاد 15 خرداد در اردبیل برگزار می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ دکتر فریبا بریمانی مدیر کل بهزیستی مازندران با حضور در اداره بهزیستی شهرستان سوادکوه شمالی طی نشست صمیمانه و تخصصی با کارکنان این اداره دیدار و گفتگو کرد ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی استان مازندران با علی پیر فلک فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی در راستای تسهیل و تسریع در خدمت رسانی به جامعه هدف دیدار و گفتگو کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران با حضور در منزل خانواده سه عضو دارای معلولیت شهرستان سوادکوه شمالی، از نزدیک مشکلات آنان را بررسی و ارزیابی کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی لرستان ضمن بازدید از قسمتهای مختلف اداره بهزیستی شهرستان بروجرد با کارکنان دیدار و گفتگو کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران با خانواده شهید نظر علی رستمی دیدار و از صبر و مقاومت آنان تجلیل کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۲    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در نشست تخصصی " نقش خود مراقبتی روانی - اجتماعی در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی " افزایش سلامت اجتماعی را در گرو ارتقاء سطح سواد سلامت مردم دانست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران با حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی امام جمعه سوادکوه شمالی در راستای رفع مشکلات جامعه هدف دیدار و گفتگو کرد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۷    
مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی با بیان اینکه 18 هزار خانوار مددجوی بهزیستی استان دارای معلول هستند، گفت: مناسب سازی معابر عمومی شهری به ویژه در شهر بجنورد برای تردد راحت معلولان و حتی سالمندان بسیار ضروری است که شهرداری ها نسبت به این مناسب سازی معابر وظیفه دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۰    
مدیرکل بهزیستی استان سمنان هدف از برگزاری این جلسه را مطرح شدن مسائل و مشکلات مراکز شبانه روزی در حوزه توانبخشی بیان داشتند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شورای اداری بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد با محوریت توزیع و هزینه اعتبارات و وضعیت عملکردی شهرستان ها با حضور مدیران ارشد بهزیستی استان در سالن جلسات فرمانداری شهرستان کهگیلویه برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: باتوجه به اهمیت مشاوره ژنتیک بالغ بر 14000 زوج در قزوین طی یک سال گذشته پایش ژنتیکی شدند که از این تعداد 1300 نفر مشکوک به ابتلاء انواع اختلالات مربوط به کم توانی هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با بیان اینکه از ابتدای سال 5هزار زن سرپرست خانوار به جمعیت زنان تحت پوشش بهزیستی خراسان رضوی اضافه شده است، گفت: در حال حاضر هیچ زن سرپرست خانوار واجد شرایطی پشت نوبت برقراری مستمری نداریم. تمام زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی خراسان رضوی مستمری بگیر می باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
دهدشت_ مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رفع مشکلات مسکن جامعه هدف بهزیستی ضروری است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان شرفی مدیرکل در این جلسه به ارائه عملکرد بهزیستی در حوزه حمایت ازخانواده وجوانی جمعیت پرداخت. این قرارگاه باهدف تصمیم گیری در حوزه موارد مربوط به فرزندآوری استان وترغیب جامعه به فرزندآوری وتسهیل ارائه موارد تشویقی به خانواده های دارای فرزندهای سوم به بالا ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران ؛ ملاقات مردمی دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران و معاونین در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر امر خدمتگزاری مجموعه دستگاه های دولتی به مردم و پاسخگویی به نیاز آنان و رعایت حقوق و حفظ کرامت مراجعین و جلب اعتماد و رضایت مراجعه کنندگان ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر علیرضا وحیدزاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج پیامی را صادر کرد؛ در بخشهایی از این پیام آمده است :
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۶    
مدیرکل بهزیستی استان قم با حضور در دفتر جمعیت هلال احمر از مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم تقدیر کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
صبح روز یکم آذر ماه، سیدمهدی خدمت بین دانا مدیرکل بهزیستی گیلان به اتفاق محمدبرهود رئیس اداره پذیرش بهزیستی استان و مژگان اخوان رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشت با حضور در واحد پذیرش اداره کل بهزیستی گیلان ، با مددجویان و توانخواهان دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر – ایرنا – مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: دختران و پسران بی سواد یا با تحصیلات ابتدایی بیش از افراد هم سن و سال خود مورد کودک آزاری قرار می گیرند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان از اعزام کاروان زیارتی دختران بهزیستی به بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی گیلان گفت: گام نخست سلامتی، خود مراقبتی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بهزیستی لرستان با اشاره به خدمات بی بدیل سازمان بهزیستی، گفت: خدمات اجتماعی در سازمان بهزیستی محدود به زمان و مکان نمی شود
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: 155 پزشک خیر و نیکوکار در این استان برای ویزیت رایگان مددجویان تحت پوشش این سازمان اعلام آمادگی کرده اند.