چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۸:۵۹Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیرکل بهزیستی»

سازمان بهزیستی کشور   ۲ ساعت پیش    
اختتامیه بخش آقایان جشنواره ورزشهای روستایی و بازی های بومی و محلی در محل اردوگاه فرهنگی و ورزشی شهید عظیمی با حضور مدیر کل پیشگیری از معلولیتها و تلفیق اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ...
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: اولین آزمون استخدامی ویژه افراددارای معلولیت در قزوین، 21 اردیبهشت برگزار می شود. مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: اولین آزمون استخدامی ویژه افراددارای معلولیت در قزوین، 21 اردیبهشت برگزار می شود.
آیین رونمایی از طرح آموزش پیش از ازدواج (راهنمای مربیان)، با حضور مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی و مدیرکل دفتر مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور (به صورت مجازی) برگزار شد.
باتوجه به نزدیکی روزهای پایانی سال و قرارداشتن در آستانه فرارسیدن سال نو، مدیرکل بهزیستی استان ضمن قدردانی از حمایت خیرین وهمکاری موسسات خیریه گفت : شهروندان و نیکوکاران سخاوتمند استان می توانند هم زمان با ایام پایانی سال و شب عید با ارائه کمک های نقدی و غیر نقدی ما را در تامین اقلام مورد نیاز ...
مدیرکل بهزیستی استان قم گفت: ثبت نام آزمون استخدامی ویژه افراد دارای معلولیت از 29 بهمن ماه آغاز شده است و تا 9 اسفندماه 1402 ادامه دارد.
سازمان بهزیستی کشور   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی هرمزگان در دیدار با فرماندار شهرستان پارسیان بر لزوم راه اندازی مرکز آموزشی و توانبخشی روزانه چند معلولیتی در شهرستان تاکید کرد.
آفتاب نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفته که 58 درصد متقاضیان طلاق توسط زن، 11 درصد توسط مرد و بقیه هم توافقی اتفاق می افتد. این یعنی زنان 5 برابر مردان درخواست طلاق می کنند.
مدیرکل بهزیستی استان به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان پیامی را منتشر کرد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفت: مهمترین بخش جامعه هدف ما در حدود 50 تا 60 درصد، افراد دارای معلولیت هستند؛ پیشنهاد می شود در هر کمیسیون مجلس یک مشاور افراد دارای معلولیت تعریف شود.
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در آیین اختتامیه جشنواره ورزشی افراد دارای معلولیت، هدف از برگزاری این جشنواره ها را ایجاد نشاط در بین افراد دارای معلولیت و تشویق این قشر به فعالیت های ورزشی عنوان کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ در ادامه اجرای طرح ملی نشست صمیمی در 100 محله کم برخوردار در استان هرمزگان، این طرح با حضور سامیه جهانشاهی مدیرکل بهزیستی هرمزگان و معاونین و مسئولان بهزیستی استان و شهرستان و نمایندگان نهادها و دستگاههای اجرایی در مسجد امام هادی (ع) روستای قاسمعالی شهرستان ...
مدیرکل بهزیستی استان زنجان اعلام کرد: بر اساس ماده 42 قانون حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت، 100درصد هزینه های افراد حقیقی و حقوقی در جهت احداث، تجهیز ،توسعه و مناسب سازی تمامی مراکز کارآفرینی ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
نیره عابدین زاده معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 5 مشهد و دکتر مسعود فیروزی مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در برنامه تلوزیونی گزارش 5 به تشریح فعالیت های سازمان بهزیستی در راستای ساماندهی و توانمندسازی کودکان کار و خیابان پرداختند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
دکتر مسعود فیروزی مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در این برنامه به تشریح فعالیت های سازمان بهزیستی در راستای ساماندهی و توانمندسازی کودکان کار و خیابان پرداخت.
مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای فعالیت دولت مردمی سیزدهم تا امروز، دو هزار و 360 واحد مسکونی به معلولان و مددجویان تحت پوشش بهزیستی در استان تحویل شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۳    
دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران به مناسبت یازدهم شعبان، سالروز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر( ع) و روز جوان، پیام تبریکی صادر کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۷    
مدیرکل بهزیستی استان البرز از برگزاری جلسه جهاد تبیین خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی گفته که 58 درصد متقاضیان طلاق زوجه، 11 درصد زوج و بقیه هم توافقی است. همچنین طبق آخرین پیمایش ملی خانواده که از سوی جهاد دانشگاهی انجام شد، بیشترین نوع درخواست جدایی، طلاق توافقی (55 درصد) و سپس طلاق به درخواست زن (34درصد) بوده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت : روند واگذاری 160 واحدی مسکن معلولان هرسین، از 23 بهمن ماه امسال بعد از 14 سال آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۲    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: 55 میلیارد ریال اعتبار در سالجاری برای ساماندهی معتادان متجاهر در استان تخصیص یافت که نسبت به پارسال بیش از 2 برابر افزایش را نشان می دهد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۹    
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ طبق روال سه شنبه هر هفته، برنامه ارتباط مردمی دکتر "فریبا بریمانی" مدیرکل بهزیستی مازندران، معاونین و رئیس اداره پذیرش و هماهنگی گروه های هدف بهزیستی مازندران با مراجعین و جامعه هدف این سازمان برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل بهزیستی استان البرز از ارایه خدمات تخصصی مشاوره ای به 100 نفر از مددجویان تحت پوشش به منظور حل مشکلات کیفری آنها خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: بهزیستی استان البرز در سالی که گذشت صد نفر از مددجویان تحت پوشش رابمنظور حل مشکلات کیفری مورد حمایت تخصصی مشاوره ای قرار داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
دکتر بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران از آغاز نام نویسی اولین آزمون استخدامی اختصاصی افراد دارای معلولیت برای جذب و بکارگیری در دستگاه های اجرایی سراسر کشور خبر داد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۰۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی کردستان، گفت: تعداد مددجویان پشت نوبتی برای دریافت مستمری در استان به صفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: 4 هزار و 326 نفر از افراد دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی در دستگاه های اجرایی جذب خواهند شد .
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مبلغ مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد در 1403 مشخص شد که از سال آینده واریز می شود. مدیرکل بهزیستی استان کردستان از ساخت 51 واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کردستان در سالجاری خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ سامیه جهانشاهی مدیرکل بهزیستی هرمزگان با همراهی رضا شمیرانی رییس هیئت مدیره و مدیرعامل موسسه خیریه اشرف الانبیا (ص) عملیات ساخت 12 واحد مسکن روستایی ایتام در شهرهای بندرعباس ، میناب و رودان را مورد ارزیابی قرار داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۰:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه زمان ثبت نام اولین آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت از امشب آغاز می شود، گفت: 4 هزار و 326 نفر از افراد دارای معلولیت تحت پوشش سازمان بهزیستی در کل کشور در دستگاه های اجرایی جذب خواهند شد که ادارات استان کرمان نیز در این طرح حضور دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان ایلام از آغاز ثبت نام نخستین آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت خبر داد و گفت: این آزمون فرصت استثنایی برای جذب و به کارگیری افراد دارای معلولیت در دستگاه های اجرایی است.
جامع نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان اردبیل از عملکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران تجلیل و قدردانی کرد. به نقل از پایگاه اطلاع رسانی قرض الحسنه، حامد رضایی مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از عملکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران در خصوص حمایت از مددجویان بهزیستی با اهدای لوح تقدیر به امیر فرجی آذر مدیر شعب بانک در استان ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۶    
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: دفتر مشارکت های مردمی بهزیستی این استان به عنوان متولی برقراری ارتباط بین نیکوکاران و نیازمندان جامعه با رعایت اصول حفظ عزت نفس و کرامت محرومان، تحقق نیت خیر هموطنان نیکوکار را برای یاری رسانی به افراد نیازمند عملی می سازد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
علیرضا وحیدزاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه زمان ثبت نام برای اولین آزمون استخدامی افراد دارای معلولیت از امشب آغاز می شود، گفت: 4326 نفر از افراد دارای معلولیت تحت پوشش سازمان بهزیستی در کل کشور در دستگاه های اجرایی جذب خواهند شد که ادارات استان کرمان نیز در این طرح حضور دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۹    
بهزاد شهبازی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در خلال حضور در "مرکز تأمین و توسعه خدمات بهزیستی شهید فیاض بخش"، از مرکز مثبت زندگی مستقر در این مجموعه بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: 14 مرکز این نهاد حمایتی در این استان عهده دار نگهداری از 221 کودک بی سرپرست و بدسرپرست هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۶    
بهزاد شهبازی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، به همراه سبزیان معاون پشتیبانی این اداره کل، از مرکز تأمین و توسعه خدمات بهزیستی شهید فیاض بخش بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۷    
صبح روز بیست و نهم بهمن ماه، آریا طوفانی سرپرست بهزیستی استان گیلان با حضور در اداره بهزیستی املش و مرکز اورژانس اجتماعی طی نشستی صمیمانه با رئیس و همکاران بهزیستی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان از اجرای طرح مراقبت موقت از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست در خانواده میزبان خبر داد و گفت: در این طرح کودکان بی سرپرست و فاقد سرپرست موثر از بدو تولد تا سن 18 سال به عنوان مهمان وارد خانواده ها می شوند و در خانواده ها شرایط بهتر زیستن ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۶    
بهزاد شهبازی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از مرکز جامع مشاوره بهزیستی بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۵۹    
ایسنا/لرستان مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: تا پایان امسال بین 2.5 تا 3 میلیارد تومان هزینه غربالگری ژنتیک به متقاضیان پرداخت خواهد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۷:۳۳    
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با اشاره به مضامین مطرح شده در جامعه شناسی آسیب طلاق، گفت: نظریه همبستگی ارگانیکی و همبستگی مکانیکی یکی از نظریه هایی است که از طریق آن می توان به ریشه یابی و بررسی وضعیت فعلی طلاق پرداخت.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی ایلام گفت : 32 مرکز مشاوره در استان فعال است و تاکنون 6 هزار نفر از جمعیت استان از خدمات اورژانس اجتماعی برخوردار شده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
محمدصادق معتمدیان استاندار آذربایجان غربی در جلسه ای از پروین محمدپوری ، مدیرکل بهزیستی استان و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی و خدمات رسان و مدیران ستادی استانداری آذربایجان غربی به جهت اجرای برنامه های تدوینی دولت مردمی برای رفع محرومیت ، آبادانی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بهزیستی لرستان از پرداخت کمک هزینه فرزندآوری به 2080 نفر در استان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۰    
دکتر بریمانی ضمن تبریک دهه مبارک فجر و چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از نقش آفرینی و تلاش مجموعه همکاران که در اجرای برنامه ها و بزرگداشت این ایام همت گماردند تقدیر کرد و خواستار ادامه روند خدمت رسانی مطلوب به گروه هدف شد. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۱    
بهزاد شهبازی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، از اداره بهزیستی شهرستان کرمانشاه بازدید کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بهزاد شهبازی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، از مرکز شهید ادبیان بازدید کرد.