چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۰۴:۱۸Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پوشش بهزیستی»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور حقوقی سازمان بهزیستی کشور در تبیین و تشریح اقدامات سال 99 از استقرار سامانه دادرس، معاضدت حقوقی و رایگان کردن تعرفه های خدمات قضایی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۹    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان جلفا با حضور فرماندار شهرستان ضمن بازدید از چند کارگاه اشتغالزایی مددجویی، یک باب مسکن خانواده تحت پوشش بهزیستی را افتتاح کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی خوزستان از توزیع 3 هزار و 500 بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی استان در سال 99 خبر داد.
شیرازه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
کشفی نژاد گفت: بیش از 1100 واحد مسکونی به مددجویان و زنان سرپرست خانوار بهزیستی فارس در سال گذشته واگذار شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس گروه پیشگیری از بیماری های واگیردار دانشگاه علوم پزشکی مرکز آذربایجان شرقی گفت: مرحله دوم واکسیناسیون سالمندان زیرپوشش بهزیستی این استان بر علیه کرونا از امروز/دوشنبه/ آغاز شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون پیشگیری بهزیستی استان اصفهان گفت: مراکز سرپایی درمان با متادون تعداد 54 مرکز، 87 مرکز اقامتی پرهیزمدار و یک مرکز الگوی جامع و یک مرکز اجتماع درمان مدار زنان تحت پوشش بهزیستی در استان اصفهان فعالیت می کنند که در سال 99 حدود 35 هزار نفر از خدمات این مراکز در حوزه درمان استفاده کردند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
محمدی ، گفت : طرح پویش ضیافت همدلی از 25 فروردین همزمان با حلول ماه مبارک رمضان در استان شروع و تا پایان ماه مبارک و قبل از عید سعید فطر جهت کمک رسانی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی ادامه دارد.
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور بر حمایت از خانوارهای دارای چندقلو تأکید کرد و گفت: تمامی خانوارهای دارای فرزند 3 قلو بدون توجه به دهک ها موردحمایت سازمان بهزیستی کشور قرار می گیرند و به تعداد افراد خانوار (تا 5 نفر) یارانه به آن ها تعلق می گیرد و از سایر خدمات مانند دریافت شیر خشک، پوشاک و .. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست اداره کل بهزیستی خراسان رضوی گفت:تزریق دوز دوم واکسن کووید 19 به سالمندان مقیم مراکز تحت پوشش بهزیستی خراسان رضوی، امروز 22 فروردین آغاز شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۵۷    
مدیرکل بهزیستی فارس با توضیح فعالیت های بهزیستی در سال 99 ضمن اشاره به واگذاری بیش از 1100 واحد مسکونی به مددجویان و زنان سرپرست خانوار بهزیستی فارس از ادامه دار بودن این پروژه در سال1400خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس بهزیستی صالح آباد گفت: با پیگیری های انجام شده به منظور توسعه مهارت آموزی و فراگیری راه های کسب و کار، این مدیریت در سال گذشته زمینه اشتغال برای 56 مددجوی تحت پوشش را فراهم کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
زهرا امینی در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه اداره کل بهزیستی استان مرکزی به هفت گروه جامع هدف خدمت رسانی می کند، گفت: این هفت گروه شامل سالمندان، معلولین جسمی و حرکتی، کودکان اوتیسمی ، زنان سرپرست خانوار، کودکان بی سرپرست و بدسرپرست، حوزه توانبخشی و معتادان هستند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۴    
یکهزار مددجوی تحت پوشش بهزیستی صالح آباد توسط پزشکان نیکوکار به صورت رایگان ویزیت و درمان می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل بهزیستی لرستان از ایجاد هزار و 780 فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش این نهاد در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رضازاده گفت: با جلسات مختلفی که با دانشگاه آزاد داشتیم، توانستیم بدهی مان را پرداخت کنیم و بخش قابل توجهی از مشکلات حل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی با حضور مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان شهرستان اهر، 20 باب واحد مسکونی شهری و روستایی مددجویان تحت پوشش بهزیستی افتتاح شد.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
20 واحد مسکن مددجویی برای خانواده های دارای یک و 2 معلول در شهرستان اهر به بهره برداری رسید.
مدیرکل بهزیستی استان البرز گفت: بهزیستی البرز در حال رایزنی برای ارائه تسهیلات با شرایط بهتر برای مددجویان تحت پوشش در استان است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
جواد بسطامی رییس اداره بهزیستی شهرستان چالوس از پرداخت 360 میلیون ریال کمک نقدی ، 550بسته معیشتی و 50 دست البسه و کفش به مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان در آستانه نوروز خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت : درسال گذشته و باتوجه به شیوع بیماری کرونا مراقبت و قرنطینه کامل یک هزار و 100 نفر از افراد تحت پوشش مراکز شبانه روزی سالمندان، بیماران روانی مزمن و معلولین ذهنی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: 940 معلول ورزشکار در گروه های مختلف تحت پوشش بهزیستی هستند که بهترین راهکار برای این روزهای قرنطینه خانگی کرونایی ورزشکاران جانباز و افراد دارای معلولیت داشتن برنامه ریزی منظم و منسجم برای تمرینات خانگی است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون امور توانبخشی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: چهار هزار بیمار روان در استان کرمانشاه تحت پوشش بهزیستی هستند و از مستمری، حق معیشت و حق پرستاری بهره مند می شوند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
یاسوج (پانا) - مدیر کل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی 80 مبتلا به بیماری اوتیسم در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت از این تعداد 50 نفر تحت پوشش بهزیستی هستند . ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: 136فرد مبتلا به اتیسم بین سنین 4 تا 39سال در این نهاد پرونده دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۲    
قزوین – ایرنا – مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: 136 فرد دارای اختلال اوتیسم از سن چهار تا 39 سال تحت پوشش بهزیستی استان قزوین هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- مدیرکل بهزیستی استان سمنان از تحت پوشش بودن 45 بیمار مبتلابه اوتیسم در استان خبر داد و گفت: خدمات توانبخشی هم زمان با سایر معلولان به این افراد نیز ارائه می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست بهزیستی خراسان رضوی گفت: 310کودک و نوجوان اوتیسم تحت پوشش برنامه های توانبخشی و توانمندسازی بهزیستی استان قرار دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان از سن 2تا5سالگی به عنوان سن طلایی تشخیص اختلال اوتیسم یاد کرد و گفت : در استان زنجان 113 فرد دارای اختلال اوتیسم تحت پوشش بهزیستی قرار دارند که از این تعداد 35 نفر خدمات آموزشی - توانبخشی روزانه دریافت می کنند .
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۵    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان سوادکوه به همت و تلاش خیرین قرارگاه جهادی ام البنین(س) مسجد جامع شهر زیراب و مجمع خیرین آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه و به مناسبت فرا رسیدن نوروز، 210بسته سبد معیشتی به ارزش 1/050/000/000ریال در طرح نوروز در بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی توزیع گردید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مهر – گروه جامعه: با شیوع کرونا در اسفند 97 و اعلام محدودیت ها که به مرور کم و زیاد شد، یکی از بخش هایی که نگرانی برای شیوع بیماری در میان آنها می رفت، گروه های هدف جامعه بهزیستی بود ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
1950 دانشجوی دارای معلولیت یا اعضای خانواده های تحت پوشش بهزیستی خراسان رضوی، از کمک هزینه تحصیلی بهزیستی بهره مند شدند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۲:۵۰    
شاهرود_نماینده شهرستان شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، به مناسبت عید نوروز و میلاد امام زمان (عج) را از مراکز تا پوشش بهزیستی شهرستان شاهرود بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست بهزیستی خراسان رضوی گفت: اتاق های هنر در مراکز توانبخشی تحت پوشش بهزیستی خراسان رضوی تشکیل می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۳:۴۵    
خیرین خراسان رضوی در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه که با ندای رهبر معظم انقلاب و با میدان داری بهزیستی انجام شد، 35 میلیارد تومان به نیازمندان تحت پوشش بهزیستی استان کمک کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت : 350 خیر به طور دائم با بهزیستی استان همکاری بسیار تنگاتنگ دارندو370 خانواده تحت پوشش بهزیستی را حمایت می کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۴:۳۴    
بیروم وند از برگزاری جشن نوروز با رعایت پروتکل های بهداشتی برای کودکان کم برخوردار تحت پوشش بهزیستی در مناطق محروم اندیمشک خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیرکل سازمان بهزیستی استان همدان گفت: واکسن ویروس کرونا به سالمندان و پرسنل سه مرکز نگهداری سالمندان زیر پوشش این سازمان در سطح استان تزریق شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت:طبق هماهنگی های سازمان بهزیستی کشور و وزارت بهداشت 154 نفر از سالمندان ساکن در مراکز شبانه روزی بهزیستی استان، دوز اول واکسن پیشگیری از کرونا را دریافت کردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۱:۳۰    
مرکز مثبت زندگی کد 863 تعدادی لوازم خانگی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی شهرستان قدس اهدا کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۱:۱۸    
رئیس بهزیستی شهرستان قرچک از اهدای 22 تبلت به دانش آموزان تحت پوشش این اداره خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۰:۴۸    
برگزاری پویش عیدانه برای کمک های نقدی و غیر نقدی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی مازندران
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۰    
یازده دستگاه تبلت دانش آموزی توسط موسسه نیک گامان جمشید تهران به مددجویان بهزیستی بهارستان هدیه داده شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۵    
تفاهم نامه همکاری اداره کل بهزیستی آذربایجان غربی و شرکت تعاونی گوهر دانه بوکان بانو با هدف ارتقاء سطح کیفی و کمی مشارکتهای اجتماعی مردمی در سطح جامعه ,ایجاد اشتغال برای کارجویان تحت پوشش بهزیستی با بهره گیری از ظرفیتهای موجود منعقد شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با نزدیک شدن به عید نوروز تعداد 1200 بسته سبد کالا ویژه مددجویان تحت پوشش بهزیستی در شهرستان میاندورود توزیع شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۱۵    
یازده دستگاه تبلت به دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی پاکدشت با همکاری موسسه نیک گامان جمشید تحویل داده شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی مازندران از آغاز واکسیناسیون 310 سالمند تحت پوشش بهزیستی این استان در فاز نخست خبر داد. فرزاد گوهردهی اظهار کرد: روز گذشته اولین روز واکسیناسیون سالمندان مقیم مراکز اقامتی و حمایتی بهزیستی در مازندران آغاز شد. ...
ربیع   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، با توجه به زمانبدی تعیین شده از طرف دانشگاه علوم پزشکی و مرکز بهداشت مرحله اول واکسیناسیون سالمندان محترم مقیم مراکز شبانه روزی بهزیستی قم امروز و با حضور مسئولین و کارشناسان بهزیستی و دانشگاه علوم پزشکی در مرکز سالمندان بقیه الله(عج) ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ماسک و اقلام ضدعفونی کننده به خدمت گیرندگان تحت پوشش بهزیستی اهدا شد.