یکشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۱:۲۳Sep 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پوشش بهزیستی»

پانا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - برخی آمارها نشان می دهد که حدود 49 میلیون نفر در ایران دارای سهام عدالت هستند. اما روایت های متعددی در مورد تعداد جاماندگان سهام عدالت وجود دارد؛ از 10 میلیون نفر تا رقم هایی بالاتر از 30 میلیون نفر. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رزاق منافی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اکنون حدود 984 دانش آموز و 112 دانشجو تحت پوشش بهزیستی شهرستان زنجان هستند که شهریه تمامی دانشجویان در ترم بهار پرداخت شده و 35 دانش آموز بی سرپرست و بدسرپرست هم در مراکز بهزیستی نگهداری می شوند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رییس بهزیستی شهرستان رفسنجان گفت:8 هزارو 500 نفر از مددجویان تحت پوشش بهزیستی رفسنجان از خدمات بیمه سلامت استفاده می کنند.
اخبار ملکان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۴    
در آستانه بازگشایی مدارس، خیرین نیک اندیش ملکانی با اهدای لوازم التحریر و البسه به کمک 300 دانش آموز تحت پوشش اداره بهزیستی این شهرستان شتافتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۷    
مدیر اداره بهزیستی زاهدان گفت: 50 دستگاه تبلت بین دانش آموزان نیازمند تحت پوشش بهزیستی شهرستان زاهدان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اهدای بسته های تحصیلی و بهداشتی به دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی دشت آزادگان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۷    
ایسنا/همدان معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: چهار مورد از افراد تحت پوشش بهزیستی همدان در حین دریافت خدمات، همسرشان را بر اثر کرونا از دست داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح حمایت همه جانبه از دانش آموزان تحت پوشش این سازمان خبر داد و گفت: این طرح به منظور بهره مندی تمام دانش آموزان تحت پوشش سازمان بهزیستی و ارتقای عدالت اجتماعی مصوب شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۲    
رکنا:نخستین جلسه آموزشی دستور العمل های تامین مسکن منطقه شرق استان مازندران با حضور نورالدین علاالدینی معاون هماهنگی موسسات غیردولتی ، مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی مازندران ، علیرضا قلی نژاد معاون بازسازی و امور روستایی بنیاد مسکن استان مازندران و کارشناسان مسکن بهزیستی استان برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: دو کودک معلول بلوچستانی که در خانه ای محقر در روستای کهناکش پایین شهرستان دشتیاری استان سیستان و بلوچستان زندگی می کنند، نیاز دارند که هرچه زودتر توسط یک پزشک متخصص معاینه شوند؛ کودکانی که تحت پوشش بهزیستی قرار دارند، اما طبیعتا آب باریکه ای که خانواده آنها از این سازمان می گیرند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۰۵    
500 دانش آموز عضو خانواده بهزیستی خواف، کمک های مهرورزانه تحصیلی دریافت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۱    
گروه استان ها فرمانده سپاه استان قزوین گفت: در هفته دفاع مقدس 130 واحد مسکونی احداث شده توسط بسیج سازندگی سپاه به صورت رسمی افتتاح شده و در اختیار خانواده های تخت پوشش بهزیستی و کمیته امداد قرار خواهد گرفت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران (پانا) - محمد نفریه، رئیس کمیته پیشگیری از بیماری های واگیر سازمان بهزیستی کشور طی بخشنامه ای به تمامی مدیران کل استانی بهزیستی در سراسر کشور، به کارگیری نیروهای فاقد کارت واکسیناسیون کرونا در مراکز تحت پوشش این سازمان را ممنوع اعلام کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان همدان از اهدای کمک هزینه تامین جهیزیه به مبلغ 126 میلیون تومان به 9 نفر از توان یابان شدید و خیلی شدید تحت پوشش بهزیستی در این استان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۳    
رییس بهزیستی شهرستان شبستر در دیدار و گفتگو با خیرین شهرستان، مشارکت در تامین مسکن اقشار کم برخوردار تحت پوشش بهزیستی را یکی از زمینه های بالقوه فعالیت خیرین نوع دوست برشمرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون مشارکت های بهزیستی استان کرمانشاه از برگزاری پویش همکلاسی مهر برای تهیه اقلام مورد نیاز دانش آموزان نیازمند در سال تحصیلی جدید خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بهزیستی شهر تهران جزئیات پویش همدلی مهر به منظور تامین لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت پوشش این اداره را تشریح کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۴    
ساری-پویش مشق مهر ویژه کمک به دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی با حضور مسئولین ،فرمانده سپاه و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه گلوگاه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - دانش آموزان نیازمند تحت پوشش بهزیستی استان گیلان در آستانه سال تحصیلی جدید چشم انتظار حمایت خیرین هستند تا سال تحصیلی جدید را با آسایش آغاز کنند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت فضای مجازی، تحول اداری و توسعه خدمات بهزیستی کشور درخصوص توانمندسازی دانش آموزان تحت پوشش، گفت: تمامی دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی از دوره پیش دبستانی تا پایان مقاطع تحصیلی با توجه به تامین بودجه کمک هزینه های تشویقی و تحصیلی دریافت می کنند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۳    
در حالی سازمان بیمه سلامت بخشی از خدمات کاردرمانی و توانبخشی را تحت پوشش قرار داده است که تنها افراد دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی می توانند از این حمایت ها برخوردار باشند یاسر مختاری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۶    
مجیدی دادستان مرکز استان به همراه هیات همراه از مرکز نگهداری درمان و کاهش آسیب معتادان موضوع ماده 16 و مراکز اقامتی بهبودی بازتوانی افراد با اختلال مصرف مواد (مراکز 15) بازدید کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی در ادامه با اشاره به وجود سه میلیون و 500 هزار خانوار زن سرپرست که حدود یک میلیون و 500 هزار نفر از آنها تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد قرار دارند، گفت که دو میلیونی هم که تحت پوشش نیستند لزوما نیازمند نبوده و شاید نیازمند هستند ولی مراجعه نکرده اند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی فارس از تهیه تبلت دانش آموزان بی سرپرست و دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مشارکت در طرح تامین لوازم التحریر و البسه دانش آموزان نیازمند تحت پوشش بهزیستی کردستان با پیوستن به "پویش مهر همدلی"
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: بیش از 5900 دانش آموز تحت پوشش بهزیستی استان تبلت و گوشی هوشمند ندارند لذا در تلاش هستیم با کمک خیرین برای این دانش آموزان تبلت تهیه کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- معاون اشتغال و مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت که 15 میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی با اعتبار دولتی و کارمزد چهار درصد از ابتدای سال جاری تاکنون برای ایجاد فرصت های شغلی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون اشتغال و مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان از برگزاری پویش "مهرماندگار" در استان خبر داد و گفت: این پویش برای کمک به دانش آموزان نیازمند تحت پوشش بهزیستی برای آغاز سال تحصیلی است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۳    
به گزارش رکنا از مازندران،حجت الاسلام حیدری جناسمی مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با همراهی روسای ادارات اوقاف شهرستانهای نور، محمودآباد و بابل از مرکز موقوفه بچه های آسمان نور بازدید کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون مشارکت های مردمی بهزیستی لرستان گفت:170 واحد مسکونی تحویل مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال وقوع زمین لرزه در خراسان رضوی، مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی اعلام کرد که تاکنون هیچ گونه گزارشی از آسیب و خسارت مالی و جانی به هیچ کدام از مراکز نگهداری بهزیستی وارد نشده است و همچنین گزارشی مبنی بر اینکه خسارت مالی یا جانی به جامعه تحت پوشش بهزیستی وارد شده باشد، نداشته ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- سرپرست معاونت امور توانبخشی بهزیستی استان همدان با بیان اینکه تعداد 85 نوزاد مبتلا به پی کی یو(PKU) یا بیماری فنیل کتونوری در این استان شناسایی و تحت مراقب های درمانی ویژه این سازمان قرار دارند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۱    
روند بازسازی خانه نیازمند تحت پوشش بهزیستی با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه، رئیس اداره بهزیستی و اعضای محترم شورای شهر شیروان آغاز شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۵    
نشست مشترک بهزیستی آذربایجان غربی با اداره کل راه و شهرسازی استان باهدف بررسی راهکارهای ساخت و تامین مسکن برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی با بهره گیری از امکانات اداره راه و شهرسازی با حضور معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی و معاون راه و شهرسازی و کارشناسان برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۱    
در رسانه های استان کرمان -خبرگزاری فارس- طی مراسم ویدئوکنفرانسی، 110 واحد مسکونی به افراد معلول و مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور افتتاح شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۸    
در رسانه های استان کرمان- ایرنا - 110 واحد مسکونی با حضور ویدیوکنفرانسی رئیس سازمان بهزیستی کشور و استاندار کرمان به افراد دارای معلولیت و مددجویان تحت پوشش بهزیستی این استان واگذار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: تعداد مبتلایان به بیماری فنیل کتونوری (پی کی یو) در استان 43 نفر است که این بیماری در شیرخواران 3 تا 6 ماهه ظاهر و اغلب سبب عقب افتادگی شدید ذهنی می شود.
خبرگزاری فارس: معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در خصوص حمایت از خانواده 5 قلوهای لارستانی گفت: این خانواده از هم اکنون تحت پوشش خدمات و مستمری ماهانه قرار می گیرد و غیر از خدمات مستمر نیز به صورت موردی پوشک و شیرخشک مورد نیاز آنها تامین می شود. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۴    
سه دستگاه ویلچر توسط خیرین مراکز مثبت زندگی به مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت اهداء گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده گفت: مهدی سهندی از دانشجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان با شکست محدودیتهای جسمی، رتبه دوم کنکور مقطع کارشناسی ارشد در رشته زبان آلمانی را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: در استان مازندران 24 مرکز نگهداری کودکان داریم که در این مراکز حدود 200 کودک را نگهداری می شوند؛ به طور متوسط هر مرکز در سطح استان از 8 کودک نگهداری می کند در صورتی که متوسط کشوری رقم بالاتری است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۵    
ملارد(پانا)- مدیر مدارس تخصصی ورزش المپیک 2020 از ثبت نام دانش آموزان با شرایط خاص با همکاری بهزیستی ملارد خبر داد. محسن اصغر، مدیر مدرسه تخصصی ورزش المپیک 2020 ملارد، از ثبت نام دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی، در پایه چهارم، پنجم و ششم دبستان غیردولتی المپیک بصورت اقساطی و با تخفیف ویژه خبر داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۶    
گروه استان ها- معاون بهزیستی لرستان گفت: در بحث اشتغال مددجویان امسال 84 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به لرستان اختصاص یافته است تا هزار و 685 شغل ایجاد شود.
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: با توجه به کارهای انجام گرفته تزریق واکسن کرونا به افراد بالای 60 سال که جزو گروه پرخطر محسوب می شوند از 2 ماه آینده پیگیری شده که در مجموع حدود 98 درصد سالمندان تحت پوشش بهزیستی واکسینه شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: منع مطلق پذیرش درتمامی مراکز تحت پوشش با توجه به وضعیت قرمز کرونایی در بیشتر شهرستانهای تابعه انجام می شود و این مهم صرفا با حفظ قرنطینه ورود و با دستور مقام قضایی ممکن است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۷:۲۴    
رکنا: در حالی که هزینه های مورد نیاز مددجویان بهزیستی هرروز بیشتر می شود اما حمایت های مالی و معیشتی بهزیستی تغییر چندانی نکرده و 300 هزار تومان هزینه ماهانه ای که به خانوارهای تحت پوشش بهزیستی داده می شود، کفاف هزینه های مورد نیاز مددجویان را نمی دهد ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بهزیستی شهرستان ری به همراه معاون امور اجتماعی بهزیستی شهرستان از مراکز غیردولتی شبه خانواده تحت پوشش بهزیستی شهرستان ری بازدید کردند.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: با افزایش مرگ و میر کرونایی افراد که اغلب آنها سرپرست خانوار بودند، تعداد خانواده های بی سرپرست و پشت نوبتی برای بهره مندی از بسته های معیشتی سازمان بهزیستی افزایش یافته است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۹    
کوهسرخ - بیدل بختیاری با بیان اینکه بهزیستی شهرستان کوهسرخ با تعداد 1200 پرونده، بالغ بر 3 هزار نفر جامعه هدف تحت پوشش دارد، گفت: با راه اندازی دو مرکز مثبت زندگی در کوهسرخ خدمات سطح یک سازمان بهزیستی در بستر فناوری اطلاعات در راستای بهتر زیستن آحاد جامعه ارائه می شود و تا به امروز 720 پرونده به ...