جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۲۴Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هاشمی»

حیات   ۷ ساعت پیش    
مراسم پاسداشت شهدای امنیت عصر پنجشنبه 17 آذر با حضور سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و علیرضا زاکانی شهردار تهران در مسجد جامع نارمک برگزار شد و از خانواده های شهدای امنیت تقدیر به عمل آمد.
انتخاب   ۷ ساعت پیش    
خاطرات هاشمی رفسنجانی: تلفنی از فاطی احوال پرسی کردم. حالش رو به خوبی است، ولی هنوز باید چند روزی در بیمارستان بماند. گفت، لازم است قبل از ثبت نام احتمالی در انتخابات، من را ببیند؛ گویا موافق نیست.
دومین اجلاسیه مجمع طلاب و فضلای شاهد امروز (پنجشنبه) با حضور سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و با تجلیل از 15 برگزیده در پژوهشگاه علامه طباطبایی آستانه مقدسه حضرت معصومه (س) برگزار شد.
موج   ۹ ساعت پیش    
طی حکمی از سوی داریوش امانی معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای، سید محمد رضا هاشمی نیا به عنوان مشاور راهبردی ریاست سازمان منصوب شد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۴۶    
در خاطرات 10 اردیبهشت سال 64 مرحوم هاشمی رفسنجانی آمده است: آقای خامنه ای با ناراحتی، خبر فرار [خانم بدری حسینی خامنه ای] خواهرشان را - که همسر شیخ علی تهرانی است - با پنج فرزندش، از کشور دادند. از ترکیه اطلاع رسیده است که او اکنون در ترکیه است ولی می خواهد به عراق برود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور با بیان اینکه به دنبال برخورد با فساد هستیم، گفت: ما از مشکلات اقتصادی موجود در کشور دفاع نمی کنیم و به دنبال انداختن مشکلات به گردن مسئولان گذشته نیستیم اما باید گفت که بزرگترین خط قرمز شخص رئیس جمهور معیشت مردم است.
آنا / ایثار   ۸ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی با اشاره به موضوع مقابله با فساد در جامعه توسط مقامات قضایی در کشور، گفت: به عنوان مسئول بنیاد به دنبال این هستم که با مجاری فساد مقابله کنم و برای همین برخی مسئولان قبلی بنیاد را خود من به مقامات قضایی معرفی کردم. ما خودمان علمدار و مطالبه گر مقابله با فساد هستیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۰    
سیدمحمدرضا هاشمی - روزنامه نگار
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۶    
عباسعلی روحانی از اعضای حزب الله باند مهدی هاشمی که در هاله ای از ابهامات مدت زیادی در مؤسسه امام خمینی جای خوش کرده از عواقب مسؤولیت گرفتن ها می نالد!
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین شکری نماینده ولی فقیه و دکتر قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح امروز در سفر به قم در دومین اجلاسیه مجمع طلاب و فضلای فرزندان شاهد حضور یافتند ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
دومین اجلاسیه مجمع طلاب و فضلای شاهد روز پنج شنبه 17 آذرماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین شکری نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، دکتر قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، آیت الله سعیدی نماینده ولی فقیه در استان قم ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
فاش نیوز- جانباز 70 درصد اسدالله لطیفی از استان تهران پس از سالها صبوری بر درد و رنج ناشی از جانبازی، در بیمارستان خاتم الانبیا(ص) به درجه رفیع شهادت نائل شد. ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، جلیل هاشمی می گوید: اگر سفارش اتوبوس داشته باشیم می توانیم با افزایش شیفت های کاری، تمامی آنها را تولید کنیم.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
بدری نیز بعد از رفتن شوهرش به عراق، دست فرزندانش را گرفت و از طریق ترکیه به عراق رفت، در خاطرات 10 اردیبهشت سال 64 مرحوم هاشمی رفسنجانی آمده است: آقای خامنه ای با ناراحتی، خبر فرار [خانم بدری حسینی خامنه ای] خواهرشان را - که همسر شیخ علی تهرانی است - با پنج فرزندش، از کشور دادند ...