یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۳:۱۵Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «علوم پزشکی»

ایرنا   ۵ دقیقه پیش    
مشهد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از افزایش 55 درصدی تعداد بیماران کرونایی بستری شده در بخشهای مراقبت ویژه بیمارستانهای خراسان رضوی نسبت به هفته اول فروردین ماه جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: تاکنون 3 هزار و 307 نفر از شهروندان سنندجی مورد غربالگری کرونایی قرار گرفته اند.
ایرنا   ۷ دقیقه پیش    
کرمانشاه- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه با اعلام اینکه 90 نفر از پاکبانان شهرداری علیه ویروس کرونا واکسینه شدند، گفت: مجموعه شهرداری کرمانشاه برای واکسینه کردن باقی پاکبانان در حال رایزنی با دانشگاه علوم پزشکی است که این اقدام به زودی انجام خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با افزوده شدن 68 مورد جدید، تعداد مبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان به 30 هزار و 307 نفر رسید.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: طی شبانه روز گذشته 120 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شده اند.
ایرنا   ۱۱ دقیقه پیش    
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: استفاده از ماسک در استان به حدود 60 درصد رسیده که بهتر از هفته های پیش است ولی برای مقابله با شیوع بیشتر کرونا، باید این رقم نیز افزایش یابد.
رشت 20   ۱۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20و به نقل از همشهری، حمید مرانی پور دادستان آبادان با اشاره به دریافت واکسن سهمیه پاکبانان آبادان توسط برخی اعضای شورای شهر و شهرداری اظهار کرد: موضوع استفاده برخی از عوامل شهرداری از سهمیه واکسن کرونای پاکبانان زحمتکش در دستور کار دادستانی قرار گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از افزایش میزان بستری و فوت ناشی از کرونا در گلستان خبر داد.
جام جم   ۱۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مرگ 20 بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد تمرکز فاز اول واکسیناسیون بر گروه های پرخطر است.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۸:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیر گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران، گفت: یک ساعت پس از افطار بهترین زمان برای انجام تمرینات ورزشی در ماه رمضان است. علی مظاهری نژاد، افزود: ورزش که همواره برای سلامتی جسم و روح به آن سفارش شده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۹ دقیقه پیش    
مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در اطلاعیه ای از تعطیلی خوابگاه ها و دوره های کارآموزی این دانشگاه به مدت دو هفته خبر داد.
وارک نیوز   ۲۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به ثبت هزار و 200 ابتلای جدید به کرونا و 17 فوتی در این استان گفت: هزار و 160 بیمار در مراکز درمانی بستری هستند.
موج   ۲۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیر گروه بهداشت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی البرز از تجمع مقابل صنوف مختلف انتقاد کرد.
موج   ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز از فوت 24 نفر طی 24 ساعت گذشته جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به 3171 نفر رسیده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: با افزوده شدن 68 مورد جدید، تعداد مبتلایان به کرونا در سیستان و بلوچستان به 30 هزار و 307 نفر رسید.
اقتصاد ملت   ۲۷ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاندار استان مرکزی با اشاره به مشکل تامین اکسیژن برای بیماران کرونایی گفت: مقرر شد پتروشیمی شازند تولیدات اکسیژن خود را که به صنایع و استان های دیگر ارسال می کرد، را متوقف کند و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار دهد. ...
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 632 بیمار جدید مبتلا به کروناویروس طی 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
گیلانستان   ۳۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه کرونا همچنان در استان فعال است، گفت: شهروندان با مشاهده اولین علائم به مراکز جامع سلامت مراجعه کنند.
میرملاس نیوز   ۳۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی میرملاس به نقل از خبرگزاری برنا ازلرستان ؛ معاون بهداشت و دبیر ستاد مبارزه با "کرونا" دانشگاه علوم پزشکی لرستان روز یکشنبه با اشاره به آخرین آمار ابتلا به کرونا در لرستان ،اظهارکرد: از ابتدای شیوع بیماری ویروس کرونا تاکنون 300هزار و91نمونه تست ارسالی انجام شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۴۰ دقیقه پیش    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: موج فعلی کرونا در استان سیستان و بلوچستان در مسیر افزایش است، بنابراین همکارانمان برای روزها و شب های سخت تر هم آماده باشند.
ایران آنلاین   ۴۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با بیان اینکه تکنولوژی پیوند عضو از اهداکننده زنده در ایران وجود دارد، عنوان کرد: با این حال انتخاب اول پزشکان، دریافت عضو پیوندی از اهداکننده مرگ مغزی است.
مشکل دارویی بیماران پیوندی در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد رفع شد.
خبرگزاری برنا   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان تعداد مبتلایان به کویید 19 را در این استان تا 29 فروردین ماه 1400 اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۵۲ دقیقه پیش    
گروه استان ها-رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک با بیان اینکه 586 مورد جدید ابتلا به بیماری کرونا در استان مرکزی شناسایی شده گفت: شرایط وحشتناک و بحرانی در مراکز درمانی حاکم شده است.
خبرگزاری مهر   ۵۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
شیراز - معاون درمان وزارت بهداشت گفت:ساختار ایجاد شده در انجام واکسیناسیون علیه کرونا در شیراز، به عنوان یکی دیگر از اقدامات و تجربیات دانشگاه علوم پزشکی شیراز در سطح کشور قابل استفاده است.
مدیر نظارت بر درمان و اعتباربخشی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: به اندازه کافی تخت برای بیماران کرونایی داریم و درحال حاضر نیاز به بیمارستان صحرایی وجود ندارد.
ایسنا   ۵۵ دقیقه پیش    
ایسنا/همدان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان از اضافه کردن 250 تخت به بیمارستان های استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۵۵ دقیقه پیش    
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: از زمان بروز پاندمی کرونا بسیاری از خوابگاه ها و مراکز ارایه دهنده خدمت به دانشجویان بازسازی و نوسازی شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۵۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اداره رفاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد که دانشجویان دستیاری برای ثبت نام وام ضروری تا 10 اردیبهشت فرصت دارند.
نصیر نیوز   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر علیرضا زالی در نشست اضطراری روسای دانشگاه های علوم پزشکی تهران با مسئولان بیمارستان های استان که به صورت وبینار با حضور معاونان درمان و جمعی از مسئولین درمانی و نظارتی، به میزبانی این دانشگاه برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۵۸ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ابتلای یک هزار و 632 نفر به کرونا در 24 ساعت اخیر در مراکز تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: اصفهان- سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 632 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
بوشهر - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: زمین لرزه گناوه تاکنون یک مصدوم داشته است.
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از دو رقمی شدن تعداد قربانیان کرونا در استان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در بازدید از بیمارستان صحرایی بوعلی بر پاسخگویی مطلوب به مراجعان و افزایش آرامش آحاد جامعه تا پایان کرونا تاکید کرد.
در سیصد و چهارمین نشست ستاد مدیریت کرونا در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، به دلیل افزایش آمار جانباختگان کرونا در استان طی روزهای اخیر، بر نقش تعیین کننده مردم در شرایط کنونی تاکید شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان رئیس دانشکده علوم پزشکی بهبهان با بیان اینکه پروتکل های بهداشتی باید در ادارات و توسط مسئولان نیز رعایت شود، گفت: نمی توانیم تنها از مردم انتظار داشته باشیم که پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و مسئولان نیز باید همه دستورالعمل ها را رعایت کنند و از برگزاری و حضور در تجمعات بپرهیزند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی یک هزار و 632 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: یک زن و مرد 83 ساله مبتلا به کرونا در 24 ساعت گذشته در مرکزهای درمانی این شهرستان جان باختند.
شهر فردا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: روزانه بین 600 تا 800 مورد مبتلای جدید کرونا در استان شناسایی می شود.
شهر فردا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس علوم پزشکی استان زنجان گفت: 834 بیمار به علت ابتلا به کرونا در مراکز درمانی استان زنجان بستری هستند.
ایسکانیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاونت آموزشی وزارت بهداشت از هماهنگی با معاونت بهداشتی جهت اختصاص ظرفیت واکسن کرونا به دستیاران، کارورزان و کارآموزان رشته های علوم پزشکی با مواجهه مستقیم با بیماری خبر داد.
دبیر ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ابتلای 94 هزار و 564 نفر در استان خبر و ادامه داد: متاسفانه تا پایان روز 28 فروردین 1527 شهروند لرستانی را به دلیل ابتلا به کووید 19 از دست داده ایم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 17 بیمار مبتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته در استان جان باختند و شمار قربانیان این ویروس به یکهزار و 527 نفر رسید.
پورتال خبری کاشان   ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: کرونا در کاشان و آران و بیدگل طی 24 ساعت گذشته تست 61 را روانه بیمارستان کرد و 2 قربانی گرفت.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد: همچنان پذیرش بیماران در بیمارستان های استان در یک شبانه روز سه رقمی است.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خوزستان-رئیس هیأت مدیره نظام پرستاری اهواز با بیان اینکه بزرگ ترین مشکل پرستاران کمبود نیروی انسانی است، گفت: در حال حاضر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی اهواز، نسبت پرستار به تخت 0.7 است در حالی که استاندارد آن در کشور 1.5 است و ما در این خصوص، نصف استاندارد کشوری هستیم
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی هزار و 632 مورد جدید ابتلا به کرونا، نسبت به فاجعه وضعیت کرونا در استان اصفهان ابراز نگرانی کرد.