جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۰:۲۷Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر حوادث»

رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی آبادان از مصدوم شدن چهار نفر بر اثر برخورد دو دستگاه پژو و پراید در سه راه مدن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری، از نجات جان خانم 80 ساله توسط تکنسین های اورژانس 115 شهرکرد خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: گفت: ممکن است به دلیل شرایط قرنطینه ای شمار مسمومیت با گاز منوکسید کربن افزایش یابد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت : استفاده از کلاه ایمنی برای موتورسواران بیش از هشتاد درصد جلوی مرگ آنها را در تصادفات می گیرد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان در مورد دو حادثه روز گذشته در اصفهان توضیحاتی داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگااه علوم پزشکی کرمانشاه از انجام بیش از 30 هزار ماموریت اورژانسی در نیمه ابتدای امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیرحوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: طی 427 سورت پرواز از پایگاه های اورژانس تبریز و میانه خدمات فوریت پزشکی به 586 مصدوم و بیمار ارائه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تصادف در چهارمحال و بختیاری دو کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور مجاوران آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی 30 هزار پرس غذای گرم در حاشیه شهر مشهد توزیع کرد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سرهنگ حسین الهی فرمانده انتظامی قشم گفت: بدنبال حادثه ظهر یک شنبه 27 مهرماه در کارخانه تولید پودر ماهی در منطقه سوزا در قشم، دستور قضایی برای دستگیری مالک این کارگاه صادر شد. وی افزود: در این حادثه 4 جوان قشمی جان خود را از دست دادند و حال یک نفر نیز وخیم گزارش شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: قلب جوان مرگ مغزی 21 ساله مشهدی با هماهنگی های صورت گرفته با اورژانس کشور و گروه پیوند وزارت بهداشت به بانوی 30 ساله تهرانی پیوند زده شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان گفت: 2 فقره سانحه رانندگی در روز شنبه در اصفهان 14 مصدوم برجا گذاشت.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی گناباد از کشته و زخمی شدن 4 نفر براثر واژگونی خودروی پراید خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: در دو تصادف در محورهای مواصلاتی استان اصفهان 10 نفر مصدوم شدند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مرتضی زمانپور مدیرکل مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری در گفت وگو با میزان در خصوص سقوط هواپیمای آموزشی اظهار کرد: حسب گزارش مدیر فرودگاه شهرکرد یک فروند هواپیمای آموزشی فوق سبک در محدوده باند فرودگاه زمین خورد که خوشبختانه بدون تلفات و خسارات بوده و احتیاج به امداد و نجات نیز نیست. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: حال سرنشین سانحه سقوط هواپیمای آموزشی در شهرکرد خوب است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۳:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: خانم 83 ساله شهرکردی که دچار ایست قلبی شده بود به دست تکنسین های اورژانس به زندگی بازگشت.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
دکتر مهرداد بابایی مدیر حوادث و فوریت های پزشکی در حاشیه بازدید از بیمارستان های استان عنوان کرد: متاسفانه استان البرز در شرایط قرمز کرونایی به سر می برد و در روز های اخیر شرایط سخت تر شده و رکورد هایی را داشتیم که در طول شیوع کرونا از ابتدا تا کنون این تعداد بالا را تجربه نکرده بودیم .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۷    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از بروز چند حادثه تصادف در روز پنجشنه 17 مهر ماه در استان اصفهان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: هفت آمبولانس اورژانس 115 برای خدمات رسانی به زائران و عزاداران دهه پایانی صفر در مسیر های منتهی به حرم مطهر رضوی مسقر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اورژانس 115 مشهد برای خدمات رسانی به زائران در دهه پایانی ماه صفر آماده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: در حادثه واژگونی یک دستگاه مینی بوس در ورودی روستای قودجان در شهرستان فریدن 13 نفر مصدوم شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از واژگونی مینی بوس شاهین شهر به اصفهان با 9 مصدوم خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۹    
خمین - ایرنا - سرپرست اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 30 هزار و 724 هزار تماس در نیمه نخست امسال با مرکز اورژانس پیش بیمارستانی (115) این شهرستان از سوی مردم برقرار شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۴:۱۹    
ایسنا/اصفهان مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان اعلام کرد: حادثه انفجار مخزن روغن صنعتی در شهرک صنعتی رازی شهرضا باعث فوت جوشکار 45 ساله شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۱۹    
ایسنا/اصفهان مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان اعلام کرد: تصادف زنجیره ای تیبا، پیکان و پراید در ورودی مسکن مهر فولادشهر 10 مصدوم به جا گذاشت.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: ساعت 21 و 53 دقیقه شب گذشته سه دستگاه خودروی تیبا، پیکان و پراید در ورودی مسکن مهر فولادشهر با هم برخورد کردند که پس از اعلام به اتاق فرمان اورژانس 2 واحد آمبولانس به محل اعزام شدند. ...
مدیر حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از وقوع تصادفی خونین در جاده دهق به گلپایگان خبر داد و اظهار کرد: در این تصادف که در ساعت 16:06 رخ داد یک دستگاه سواری پارس و یک دستگاه سواری کوییک در جاده دهق به گلپایگان بعد از خنداب تصادف کردند.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
وقوع سانحه رانندگی در جاده دهق به گلپایگان پنج کشته و پنج نفر مصدوم بر جا گذاشت. مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان جمعه شب در گفت و گو با ایرنا افزود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: نخستین کارگاه آموزشی اورژانس هوایی (پایه) در خراسان شمالی برگزار شد.
همدان پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۱    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه از فوت یک نفر و 130 مصدوم در گردو تکانی سال جاری خبر داد | همدان به عنوان یکی از تولیدکننده های تخصصی گردوی مرغوب در سطح کشور ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت:واژگونی یک دستگاه پژو 405 در محور شهرضا - اصفهان، 13 مصدوم بر جای گذاشت.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان صبح سه شنبه به ایرنا گفت: این حادثه ساعت 23 و 45 دقیقه شب گذشته در جاده شهرضا به اصفهان بعد از شهرک صنعتی رازی رخ داد و سه دستگاه آمبولانس از اورژانس پیش بیمارستانی و یک واحد امدادی از هلال احمر مهیار به محل اعزام شد. غفور راستین افزود: در [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: واژگونی خودرو 405 حامل اتباع خارجی در شب گذشته 13 مصدوم به جا گذاشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمان – ایرنا - مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: اولین دوره آموزشی همیاران اورژانس و اورژانس یاران برای جذب داوطلبان در کرمان برگزار شد و شرکت کنندگان آموزش های لازم امدادی را فرا گرفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیر حوادث و فوریت های پزشکی و رئیس اورژانس پیش بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی سمنان خواستار راه اندازی قطار آمبولانس با نگاه ملی در استان سمنان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیر حوادث و فوریت های پزشکی و رئیس اورژانس پیش بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان گفت: قطارآمبولانس با نگاه ملی باید در این استان ایجاد شود تا خدمات اورژانسی در محورهای استان که شاهراه مواصلاتی است متناسب باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز در اورژانس استان، 41 نفر نیروی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی از طریق برگزاری آزمون جذب می شود.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برای تامین نیروی انسانی41 نفر، در قالب خرید خدمت و به صورت شرکتی نیروی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی جذب می کند. جذب نیروی کاردان و کارشناس فوریت های پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خلیج فارس ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان گفت: کتاب کرونا شد فراری در اصفهان با مشارکت محمد عزیزی با نام مستعار نسیم و اورژانس پیش بیمارستان استان گردآوری و منتشر شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی قم از فوت یک مرد جوان به دلیل برخورد موتورسیکلت با یک دستگاه کامیونت خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی زابل گفت: 4 شهروند کهگیلویه و بویراحمدی در تصادف جاده زابل-زاهدان در دم جان باختند.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۶    
ارتقا کیفیت خدمات فوریت های پزشکی با بهره گیری از توانمندی های مجموعه بخصوص توانمندی قابل توجه تکنسین های فوریت های پزشکی
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۴۸    
مهاباد- ایرنا- مدیر حوادث و فوریت های پزشکی مهاباد گفت: بر اثر وقوع یک حادثه رانندگی در محور مهاباد به ارومیه 2 نفر کشته و 2 نفر دیگر نیز زخمی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه گفت: طی 12ساعت گذشته، 20 نفر در تبریز باعلائم حاد تنفسی (مشکوک به کرونا) توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان گفت: استاندارد جهانی عمر مفید ناوگان آمبولانس 10 سال است اما ما با برخی اقدامات بهسازی این رقم را به 15 سال رساندیم.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خراسان شمالی- رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: پیرو مصوبه جلسه استانداری امروز 31 شهریور به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس بالگرد اورژانس هوایی استان خراسان شمالی اولین پرواز خود را انجام داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز از پرواز بالگرد اورژانس برفراز شهرستان شبستر خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: دو جوان در رودخانه ارمند چهارمحال و بختیاری در پی بی احتیاطی غرق شدند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان گفت: 80 درصد آمبولانس های این استان از حیث تجهیزات و امکانات استاندارد لازم را دارند.