شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۲۸Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیماران قلبی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: بیشترین متوفیان در استان دارای بیماری زمینه ای همچون فشارخون، بیماران قلبی عروقی بودند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. شاخی که بدون حرف زدن میلیونر شد! لحظه ای وحشتناک از اصابت صاعقه به زمین در کرمان طرز تهیه شیک موز و سیب؛ نوشیدنی مورد علاقه مراکشی ها سیر تا پیاز واکسن کرونا برای بیماران قلبی ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
محمود مزارع در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر با اشاره به استمرار غبارآلودگی هوای اصفهان و شهرهای مجاور، اظهار داشت: کیفیت هوای شهر سجزی صبح امروز با میانگین شاخص 152 برای عموم شهروندان ناسالم و در مبارکه و شاهین شهر به ترتیب با شاخص 111 و 127 برای گروه های حساس (کودکان کمتر از پنج سال ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ آنا نوشت: اگرچه زهر عنکبوت های سمی می تواند موجب مرگ قربانی شود، ولی دانشمندان در تحقیقات اخیر خود متوجه شدند زهر این حشرات در تسکین درد بیماران قلبی و حتی جلوگیری از سکته مؤثر است. ...
متخصص قلب و عروق بیمارستان رسول اکرم(ص) درباره تزریق واکسن کرونا به بیماران قلبی و عروقی توضیحاتی ارائه داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز /25 تیر/ از لحاظ غلظت آلاینده های ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 112 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله کودکان، زنان باردار، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی قرار دارد و در این شرایط به این گروه ها توصیه می شود که در خانه بمانند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز (24 تیرماه) از لحاظ غلظت آلاینده های ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 108 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله کودکان، زنان باردار، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی قرار گرفت و در این شرایط به این گروه ها توصیه می شود که در خانه بمانند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۲۳    
اقتصادنیوز : صرف زیاد انگور باعث افزایش پتاسیم در خون می شود، بنابراین بیماران قلبی نباید انگور زیاد مصرف کنند.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۸    
بیماران با مشکل قلبی و احتمال عارضه ، پس از حضور کارشناسان اورژانس115 بربالین بیمار ، کد247ویژه بیماران قلبی فعال شده و نوار قلبی اخذشده از بالین به بیمارستان مقصد ارسال می گردد .
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 113 قرار گرفته و هوای تهران برای گروه های حساس جامعه ناسالم و آلوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز (بیست و سوم تیرماه) از لحاظ غلظت آلاینده های ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 117 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله کودکان، زنان باردار، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۸:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
در حال حاضر هوای شهر تهران در وضعیت ناسالم برای همه افراد جامعه قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت، امروز دوشنبه از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 125 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله زنان باردار، بیماران قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان است.
کیفیت هوای پایتخت امروز - هجدهم تیر- از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5میکرون با شاخص لحظه ای99 در شرایط سالم یا همان قابل قبول قرار دارد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت امروز – بیستم تیرماه - از لحاظ غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 119 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله کودکان، زنان باردار، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی قرارگرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت، امروز /19 تیرماه/ از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 101 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله زنان باردار، بیماران قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای مشهد طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 113 و در شرایط نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد به طوری که در شرایط فعلی فقط دو منطقه چمن و خیام جنوبی دارای هوا با شرایط زرد و قابل قبول هستند.
زیاده روی در مصرف انگور می تواند مشکلاتی را برای سلامت کلیه و قلب ما به همراه داشته باشد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت، امروز (سه شنبه) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 102 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله زنان باردار، بیماران قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سالمندان کودکان بیماران قلبی –دیابتی و نارسایی کلیه بیشتر از دیگران در معرض ابتلا به گرمازدگی هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۰۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
زندگی با نارسایی قلبی به اندازه کافی سخت است، اما نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که این بیماران همچنین ممکن است با خطر بیشتر ابتلا به سرطان مواجه شوند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۰۷:۱۸    
رکنا: مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با بیان این که مواد اولیه بخش زیادی از داروهای تولید داخل از هند و چین وارد ایران می شود، عنوان کرد: ما برای واردات این مواد اولیه به روپیه و یوآن نیاز داریم، اما تقریبا هشت ماه است که بانک مرکزی نتوانسته به دلیل مشکلات تحریمی ...
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تابا، نظر به مراجعه بیماران قلبی جهت انجام اقدامات درمانی نظیر انژیو گرافی ،استنت گذاری عروق قلبی و ... به شهرهای همجوار و با پیگیریهای دانشکده علوم پزشکی بهبهان موافقت اصولی پروانه بهره برداری مصوبه کمیسیون قانونی تشخیص امور پزشکی ماده 20وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی در مورخ ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۷:۳۰    
خرم آباد - ایرنا - معاون فنی و عملیاتی اورژانس کشور گفت: کوتاه تر کردن زمان درمان بیماران حاد قبلی از خدمات جدید اورژانس کشور است که به منظور کاهش مرگ ومیر این بیماران تا رسیدن به مراکز درمانی صورت می گیرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کیفیت هوای تهران از لحاظ غلظت آلایندگی اُزن با شاخص 117در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۴۰    
نوری، معاون فنی و عملیات اورژانس کشور گفت: سامانه پزشکی از راه دور توسط دستگاه(تله مدیسین) در لرستان برای ارائه خدمات به بیماران قلبی راه اندازی شد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، دکتر مسعود مردانی فوق تخصص بیماری های عفونی و عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا در برنامه صبح و گفتگو اظهارکرد: در حال حاضر 6 واکسن داخلی، مراحل تجربی خود را پشت سر می گذارند. ...
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۶:۳۰    
عضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا گفت: بیماران قلبی و عروقی نباید دچار عفونت شوند و ممکن است جانشان به خطر بیافتد، مقاومت در برابر واکسن آن هم به دلیل عارضه ای بسیار نادر اشتباه است.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۵:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
افراد مبتلا به بیماری های قلبی یا ریوی، کودکان، سالمندان و مبتلایان به آسم و زنان باردار باید از هرگونه فعالیت فیزیکی خارج از منزل اجتناب ورزند همچنین سایر افراد باید از فعالیتهای طولانی یا سنگین خارج از منزل اجتناب کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۰۷   + ۵۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس انجمن قلب و عروق ایران گفت: بیماران قلبی با خیال آسوده می توانند واکسن کرونا را تزریق کنند و مشکلی برای آنها ایجاد نمی شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز /پنجشنبه/ از لحاظ غلظت آلایندگی ازن با شاخص لحظه ای 104 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله کودکان، زنان باردار، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی قرار گرفت.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: با توجه به افزایش دمای هوا در صورتی که در معرض هوای خیلی گرم باشید؛ ممکن است دچار افزایش ضربان قلب، حالت تهوع، شکم درد و درد های عضلانی شوید ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
واکسیناسیون کووید 19در حال افزایش است و انتظار می رود که در تابستان گسترش یابد. این مسئله باعث می شود واکسن در دسترس افراد بیشتری قرار داده شود ، از جمله بیماران قلبی که در صورت ابتلا به ویروس کرونا در معرض خطر بیشتری قرار دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز 22 خرداد از لحاظ غلظت آلایندگی ازن با شاخص لحظه ای 158 در شرایط ناسالم برای همه اقشار جامعه به ویژه کودکان، زنان باردار، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی است.
برترین ها / صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مهر به نقل از اسپوتنیک: در اکتبر 2020 میلادی اپل از سری جدید آیفون 12 رونمایی کرد. این سری مجهز به یک ویژگی بسیار جدید به نام سیستم شارژ MegaSafe است که به کاربران اجازه می دهد آیفون هایشان را با یک دستگاه بی سیم شارژ کنند. اما اکنون گزارش هایی درباره خطر این دستگاه برای برخی کاربران منتشر شده است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۵    
هولتر قلب یک وسیله کوچک و پوشیدنی است که ضربان قلب را ثبت می کند. پزشک بسته به شرایط بیمار ممکن است استفاده از این پایشگر را به مدت 1 تا 2 روز برای بیمار تجویز کند. در طول این مدت، دستگاه تمامی ضربان های قلب را ثبت می کند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۸:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور درباره نتیجه یک مطالعه بر روی بیماران قلبی گفت: بررسی ها نشان داد در فصل سرد نارسایی و سکته قلبی شیوع بیشتری دارد ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۹:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
ارتباط کافئین با اضطراب به خصوص برای کسانی که زمینه های عصبی دارند شناخته شده است. این افراد اگر در مصرف قهوه زیاده روی کنند، افزایش اضطراب را در پی خواهد داشت؛ همچنین بیماران قلبی و افراد دارای اختلال اضطرابی باید نسبت به مصرف قهوه مراقبت کنند؛ چراکه کافئین می تواند اثرات دارو را از بین ببرد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
سید احمد هاشمی با اشاره به اینکه سالانه بیش از 200 بیمار قلبی فقط توسط اورژانس به خارج از استان اعزام می شد، گفت: با راه اندازی مرکز تشخیصی درمانی قلب بخشی از نیازهای درمانی بیماران قلبی در استان در حال انجام است که این موضوع باعث افزایش میزان خدمات رسانی به بیماران و رضایتمندی آنان را در پی داشته ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آرزو کاوه ئی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: طبق توصیه سازمان بهداشت جهانی حداکثر مقدار نمک مصرفی در افراد زیر 50 سال روزانه پنج گرم معادل یک قاشق چایخوری و 2 هزار میلی گرم سدیم است همچنین افراد بالای 50 سال، بیماران قلبی و عروقی و کودکان باید روزانه کمتر از سه [...]
سرپرست معاونت غذا و داروی خراسان شمالی با بیان اینکه تجهیز مرکز جدیدالاحداث جامع قلب بجنورد توسط هیات امنای صرفه جویی ارزی منجر شده تا روند ارائه خدمات به بیماران قلبی و عروقی تسریع یابد، گفت: بیش از 90 درصد تجهیزات این مرکز توسط هیات امنای صرفه جویی ارزی تامین شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۶:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
محققان خاطرنشان کردند که کمتر از یک چهارم بیماران قلبی به رژیم های ورزشی پایبند هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۵    
فوق تخصص قلب و عروق گفت: فردی که بیماری نارسایی قلبی نوع سه یا چهار دارد در صورت ابتلا به کرونا به احتمال زیاد فوت می کند و نیاز است حتما واکسن کرونا را دریافت کنند، اما افرادی که نارسایی قلبی کلاس یک و دو دارند به احتمال زیاد درصورت ابتلا به کرونا مقاومت بیشتری در برابر بیماری دارند.
همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به خروج استان همدان از وضعیت قرمز کرونایی از این هفته نماز جمعه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در سطح استان همدان اقامه می شود | بیماران قلبی و ریوی و افراد دارای نشانه و علائم احتمالی ابتلا به کرونا از حضور در نماز جمعه اجتناب کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه پزشک ورزشی هیات پزشکی ورزشی کرمانشاه با اشاره به اینکه کوهنوردی رشته ای مناسب برای همه افراد نیست، گفت: بیماران قلبی با سابقه سکته قلبی و استنت، فشار خون کنترل نشده، افراد مبتلا به صرع و با سابقه اخیر جراحی چشم نباید کوه بروند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نتایج مطالعه بین المللی بزرگ به سرپرستی دانشگاه مک مستر کانادا نشان داد که یک جراحی ساده، بیماران مبتلا به آریتمی قلبی را از سکته های هایی که اغلب کشنده هستند، نجات می دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
از آنجا که تعداد زیادی از مخاطبان پایگاه تحلیلی خبری شیرازه خواستار درج مطالب مرتبط با تغذیه در ماه مبارک رمضان در این رسانه را داشتند، بر آن شدیم تا با کارشناسان و پزشکان متعدد تغذیه گفتگویی پیرامون تغذیه در این ماه داشته باشیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مصرف مکمل های اسید چرب امگا 3 منجر به افزایش احتمال فیبریلاسیون دهلیزی در افرادی می شود که تری گلیسیرید بالایی دارند.