دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۶:۱۸Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای ناسالم»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
وزش باد نسبتا شدید در بخش های غربی و جنوبی استان تهران و برقراری کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس طی امروز (28 شهریور) پیش بینی می شود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۷    
بر اساس اطلاعات دریافتی ایستگاه های سنجش آلودگی هوای استان مرکزی، کیفیت هوای در شهرهای اراک، ساوه و شازند در وضعیت ناسالم قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: شاخص کیفی برای هوای شهرهای اراک، شازند و ساوه از توابع استان مرکزی روز دوشنبه فراتر از استانداردهای زیست محیطی است و تداوم آلایندگی و حاکمیت هوای ناسالم در این مناطق نگران کننده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
تهرانی ها از ابتدای سال جاری 31 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و یک روز هوای ناسالم برای همه گروه های جامعه را تنفس کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
آمار فزاینده روز های هوای ناسالم زنگ خطر را در شهر قم به صدا درآورده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
افزایش نسبی دمای استان تهران از فردا (20 شهریورماه) و برقراری کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت طی امروز (19 شهریورماه) پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۴    
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: هوای اراک و شازند روز پنجشنبه برای هفتمین روز متوالی در شرایط ناسالم قرار دارد و مردم این مناطق هوای آلوده تنفس می کنند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای اراک در ساعت 8 صبح امروز (چهارشنبه 17شهریور ماه)، عدد 132 را نشان می دهد که بیانگر هوای ناسالم برای گروههای حساس است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۳۰    
اگرچه شاخص فعلی هوای مشهد بر روی عدد 100 در وضعیت زرد و قابل قبول قرار دارد اما کیفیت هوا در همه مناطق این کلانشهر غیر از خاقانی، سجاد و نخریسی در شرایط ناسالم است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۷    
براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوا، کیفیت هوای اراک و شازند به دلیل افزایش بیش از حد مجاز غلظت آلاینده ها در وضعیت ناسالم قرار گرفته و این در حالی است که مردم اراک تا به امروز 65 روز از سال جاری را هوای ناسالم تنفس کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۰    
کارشناس هواشناسی خراسان جنوبی از ثبت کیفیت هوای ناسالم در شبانه روز گذشته در بیرجند با شاخص 117 خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۱۹    
معاون نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست کردستان گفت:استان کردستان در سال 1400 دارای هوای پاک و سالمی بوده است چراکه حتی یک روز هوای ناسالم در سال جاری به ثبت نرسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۸:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای مشهد طی 24 ساعت گذشته بر روی عدد 158 در وضعیت قرمز و ناسالم برای همه گروه ها و شاخص فعلی بر روی عدد 128 در شرایط نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر کل هواشناسی البرز اعلام کرد که تا سه شنبه هفته جاری کیفیت هوای این استان برای گروه های حساس ناسالم پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: هوای شهرهای اراک و شازند روز شنبه برای دومین روز متوالی شاخص کیفیت ناسالم دارند و استنشاق هوای این شهرها برای سلامت ساکنان زیان بار است.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت امروز (پنجشنبه) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 71 در شرایط قابل قبول است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوا، کیفیت هوای اراک و شازند در وضعیت ناسالم قرار گرفته و این در حالی است که مردم اراک تا به امروز 62 روز از سال جاری را هوای ناسالم تنفس کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در ایستگاه های لشگر و آوینی به ترتیب با شاخص 106 و 105 در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجرایی مرکز پایش آلاینده های محیط زیست شهرداری مشهد گفت: شمار روزهای هوای ناسالم برای افراد حساس امسال بیش از 2 برابر شده و در حالی که پارسال مشهد هفت روز هوای ناسالم برای افراد حساس داشته است این تعداد امسال به 15 روز افزایش یافته است. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
میزان غلظت آلاینده ازن در ساعات ظهر تا عصر شبانه روز گذشته افزایش یافت و به مرز شرایط ناسالم برای گروه های حساس جامعه رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران از ابتدای سال فقط 2 روز هوای پاک، 129 روز هوای قابل قبول، 29 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و یک روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۳۷    
وضعیت هوای اراک و شازند در وضعیت ناسالم قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت طی شبانه روز گذشته در شرایط ناسالم برای گروه های حساس جامعه قرار گرفت.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۷    
براساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوا، کیفیت هوای اراک ناسالم و شازند در وضعیت ناسالم قرار گرفته و این در حالی است که مردم اراک تا به امروز 60 روز از سال جاری را هوای ناسالم تنفس کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در 6 ایستگاه لشگر، آوینی، کریمی، خیام شمالی، خاقانی و سمزقند در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس هستند و ایستگاه خیام شمالی با شاخص کیفی 124 بیشترین بار آلودگی را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۵:۰۱    
42 روز هوای ناسالم رهاورد گرد و غبار امسال در استان اصفهان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۸:۳۵    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال تاکنون 42 روز هوای ناسالم و 101 روز سالم داشته ایم و علت ناسالم بودن فعالیت کانون های گرد و غبار است.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رگبار پراکنده با احتمال رعدوبرق در شمال استان تهران و برقراری کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت طی امروز (26 مرداد) پیش بینی می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رگبار پراکنده با احتمال رعدوبرق در شمال استان تهران و برقراری کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت طی امروز (26 مرداد) پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رگبار پراکنده با احتمال رعدوبرق در شمال استان تهران و برقراری کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت طی امروز (26 مرداد) پیش بینی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
احتمال وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در استان تهران و برقراری هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت طی امروز (24 مردادماه) پیش بینی می شود.
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
کیفیت هوای تهران برای سومین روز متوالی با میانگین غلظت 114 آلاینده های هوا در سرایط ناسالم برای گروههای حساس جامعه قرار دارد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای رسمی تهران از ابتدای سال همزمان با شیوع کرونا 2 روز هوای پاک، 110 روز هوای قابل قبول، 26 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و 1 روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۱    
قم نیوز: شاخص کیفیت هوای شهر قم به علت آلاینده ذرات معلق همچنان در شرایط خطرناک قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای شهر قم به علت آلاینده ذرات معلق همچنان در شرایط خطرناک قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۵۰    
اراک - ایرنا - رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: شمار شهرهای با کیفیت هوای ناسالم روز پنجشنبه در این استان افزایش یافت و غلظت گرد و خاک به دلیل وزش باد شدید در فضای استان مرکزی لحظه به لحظه بیشتر می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوا بر روی عدد 103 یعنی وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. این در حالی است که طی 24 ساعت گذشته این شاخص بر روی عدد 97 یعنی بازه قابل قبول قرار داشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
از امروز تا جمعه (6 تا 8 مردادماه) کاهش دما در استان تهران و طی روز جاری افزایش غلظت آلاینده ها و برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد پایتخت مورد انتظار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۶    
غلظت گرد و غبار در زاهدان هم به 18 برابر حد مجاز رسید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۰۳    
رئیس مرکز پایش کیفیت هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: هوای شهرهای اراک و شازند در استان مرکزی امروز دوشنبه برای دومین روز متوالی در هفته جاری، شرایط ناسالم دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۶    
کیفیت هوای اصفهان با شاخص 99 AQI در مرز ناسالم برای گروه های حساس است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
آسمان صاف تا نیمه ابری و افزایش تدریجی دمای هوا در استان تهران همچنین بالارفتن غلظت آلاینده ازن در هوای پایتخت و برقراری هوای ناسالم برای گروه های حساس در برخی مناطق پرتردد طی امروز(اول مردادماه ) پیش بینی می شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، ازن باز هم هوای تهران را آلوده کرد. با افزایش غلظت ازن در هوای پایتخت کیفیت هوا برای گروه های حساس جامعه ناسالم شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد از ابتدای تیر ماه هوای ناسالم برای همه گروه های جامعه داشته است و امروز وارد چندمین روز متوالی آلودگی هوا شد اما متولیان امر در برابر این ریزگردها و هوای ناسالم سکوت کرده و هشداری به شهروندان نمی دهند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
براساس اطلاعات دریافت شده از سامانه پایش کیفی هوای کشور، کیفیت هوای اراک و شازند در نخستین ساعات صبح روز شنبه 26 تیرماه همچون روزهای گذشته در وضعیت ناسالم قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
نیمه نخست سال جاری برخلاف سال های گذشته ذرات معلق کیفیت هوا را تحت تاثیر قرار داده اند و بیش از 20 روز با کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس ثبت شده است.
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت، امروز (سه شنبه) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 102 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله زنان باردار، بیماران قلبی و ریوی، کودکان و سالمندان است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
گفتنی است تهران وارد هشتمین روز متوالی آلودگی هوا شده و از ابتدای سال جاری تنها دو روز هوای پاک، 95 روز هوای قابل قبول، 18 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و یک روز هوای ناسالم برای همه گروه های جامعه داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کیفیت هوای پایتخت امروز (24 تیرماه) از لحاظ غلظت آلاینده های ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 108 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس از جمله کودکان، زنان باردار، سالمندان و بیماران قلبی و ریوی قرار گرفت و در این شرایط به این گروه ها توصیه می شود که در خانه بمانند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: در پی نفوذ گردوغبار گسترده به شهر زاهدان، غلظت ذرات غبار با اندازه 10 میکرون در هوای این شهر به 7864 میکروگرم بر مترمکعب یعنی 51 برابر حد مجاز رسید.