دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۲:۳۶Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای ناسالم»

قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۶    
شاخص لحظه ای کیفیت هوای مشهد به 120 رسیده و در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سال گذشته و براساس روز شمار شاخص آلودگی در مجموع 10 روز هوای پاک، 236 روز هوای قابل قبول، 107 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و 12 روز هوای ناسالم برای تمامی گروه ها در پرونده شاخص آلودگی هوای پایتخت ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۵۵    
سنجش کیفیت هوا، امروز (جمعه) با قرار گرفتن روی شاخص 111 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۶    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز با قرار گرفتن روی شاخص 120 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در این روزهای بهاری با ما همراه باشید تا از آخرین وضعیت کیفیت هوای تهران با خبر شویم.
اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
تراکم جمعیت و محدودشدن ساخت و سازها موجب شده تا قیمت مسکن در کلانشهرها افزایش یابد.
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس همه عادت کرده ایم داخل خانه های بلند مرتبه و برج زندگی کنیم. در اوج تراکم جمعیت؛ بلندمرتبه نشینی و خانه های قوطی کبریتی سبک زندگی را تغییر داده و باعث شده تا زندگی برای مردم سخت شود. عمودی سازی با فرهنگ ما سازگار نیست ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۸:۲۲    
این شاخص در 24 ساعت گذشته میانگین بر روی عدد 44 قرار گرفته بود و وضعیت هوا در شرایط پاک بوده است. به گزارش مهر، تهران از ابتدای سال 5 روز هوای پاک و 19 روز هوای قابل قبول داشته است. ...
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
بارش باران و وزش باد بهاری موجب شد تا شاخص لحظه ای کیفیت هوای پایتخت بر روی عدد 44 قرار گرفته و پایتخت نشینان هوای پاک را برای دومین روز متوالی استنشاق کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
هوای ناسالم همچنان مهمان کلانشهر مشهد است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۸:۰۳    
آمار و میزان آلایندگی ها نشان می دهد که امروز هوای سه شهر ناسالم و 18 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۱    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلایندگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شاخص کیفی شهرها در چه سطحی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای سه شهر ناسالم و 18 شهر سالم و پاک ثبت شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
شاخص لحظه ای کیفیت هوای مشهد به 147 رسیده و در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز با قرار گرفتن روی شاخص 66 در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است. به گزارش ایمنا، بر این اساس سنجش کیفیت هوا امروز در ایستگاه های اسلام شهر با شاخص 92، امام خمینی با شاخص 52، باغستان شهریار با شاخص 80، پارک رازی با شاخص 59، پاسداران با شاخص 84، پردیس با شاخص 55 ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۲۶    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلایندگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شاخص کیفی شهرها در چه سطحی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای دو شهر ناسالم و 19 شهر سالم و پاک ثبت شد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۸   + ۶۱ سایت دیگر  
تهران از ابتدای سال 4 روز هوای پاک و 13 روز هوای قابل قبول داشته است. به گزارش مهر، همچنین این شاخص در 24 ساعت گذشته میانگین بر روی عدد 67 قرار گرفته بود و وضعیت هوا در شرایط قابل قبول بوده است. ...
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۸:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد برای امروز (شنبه) و در هجدهمین روز از بهار 1403، با افزایش چشمگیر حجم آلاینده ها در شرایط ناسالم و آلوده برای تنفس شهروندان قرار گرفت. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا، امروز (جمعه) با قرار گرفتن روی شاخص 109 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان از قرار گرفتن هوای یک شهر خوزستان در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس و نارنجی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۶    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز اصفهان رکوردار هوای ناسالم است و هوای 22 شهر سالم و پاک ثبت شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
کلانشهر مشهد هم اکنون هوای ناسالم دارد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
امروز شهر اهواز رکوردار هوای ناسالم است و 21 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۵:۳۱    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز شهر اهواز رکوردار هوای ناسالم است و 21 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان از قرار گرفتن هوای سه شهر خوزستان در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس و نارنجی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز سنندج رکورددار هوای ناسالم در کشور است و هوای 22 شهر سالم و پاک ثبت شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سنجش کیفیت هوا، امروز (یکشنبه) با قرار گرفتن روی شاخص 105 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان از قرار گرفتن هوای سه شهر خوزستان در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس و نارنجی خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می دهد که طی سال 1402 تهرانی ها 10 روز هوای پاک و 12 روز هوای ناسالم تنفس کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
هوا در کلانشهر مشهد امروز ناسالم است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مازوت سوزی نیروگاه شازند پس از 132 روز هوای ناسالم در اراک دیروز سه شنبه 29 اسفند ماه 1402 خاتمه یافت.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۶:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
داده های شرکت کنترل کیفیت هوای تهران نشان می دهد که طی سال 1402 تهرانی ها 10 روز هوای پاک و 12 روز هوای ناسالم تنفس کردند.
تهران از ابتدای سال 10 روز هوای پاک، 235 روز هوای قابل قبول، 107 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و 12 روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است. ...
دولت بهار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کیفیت لحظه ای هوای مشهد با عدد شاخص 170 در شرایط ناسالم برای همه گروه ها قرار گرفته است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۷:۳۱    
پایتخت از ابتدای سال جاری تاکنون 107 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس داشته است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۱    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، پایتخت از ابتدای سال جاری تا کنون 107 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و 12 روز ناسالم برای تمام گروه ها داشته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۸:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
تهران از ابتدای سال 10 روز هوای پاک، 233 روز هوای قابل قبول، 107 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و 12 روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، پایتخت از ابتدای سال جاری تا کنون 107 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و 12 روز ناسالم برای تمام گروه ها داشته است. به گزارش تسنیم، پایتخت از ابتدای سال جاری تاکنون 107 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس داشته است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، پایتخت از ابتدای سال جاری تاکنون 107 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و 12 روز ناسالم برای تمام گروه ها داشته است.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای تهران، امروز روی عدد 75 و در شرایط قابل قبول قرار دارد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت آلودگی هوای تهران پنجشنبه 24 اسفند 1402 با قرار گرفتن روی شاخص 128 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شد. کیفیت هوای ایستگاه های اسلامشهر با شاخص 172، باغستان شهریار با شاخص 171، پاسداران با شاخص 152، ستاد بحران منطقه هفت با شاخص 154، در شرایط هوای ناسالم (قرمز) قرار داشتند.
تلنگر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر در مرحله هشدار قرار گرفته است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۵    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز با قرار گرفتن روی شاخص 128 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوای شهر تهران هم اکنون در وضعیت نارنجی و ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۴    
کیفیت هوا در کلان شهر تهران امروز با قرار گرفتن روی شاخص 150 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۰۸:۳۶   + ۵۹ سایت دیگر  
همچنین این شاخص در 24 ساعت گذشته میانگین بر روی عدد 74 قرار گرفته بود و وضعیت هوا در شرایط قابل قبول قرار داشته است. به گزارش مهر، تهران از ابتدای سال 10 روز هوای پاک، 230 روز هوای قابل قبول، 105 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و 12 روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۸:۲۳    
تهران از ابتدای سال 10 روز هوای پاک، 229 روز هوای قابل قبول، 105 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و 12 روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۵    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز هوای شهر زاهدان دارای هوای ناسالم و 22 شهر سالم و پاک است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۱۴:۳۹    
آلودگی هوا زمستان و تابستان نمی شناسد و در تمام سال چهره آسمان را کدر می کند، بنابراین آمار و میزان آلودگی ها برای شهروندان مهم است تا بدانند هر روز شهرها در آلودگی چه سطحی از آلودگی قرار دارند، لازم است بدانیم امروز اهواز رکوردار آلودگی در کشور است و هوای 23 شهر سالم و پاک ثبت شد.