جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۲:۴۶Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هوای ناسالم»

خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت : عوامل اصلی محیط زیست از جمله آب و خاک سالم یکی از اساسی ترین نیازهای جوامع بشری برای تداوم حیات و زندگی سالم است که متاسفانه طی سالیان گذشته مورد بی مهری های بشر قرار گرفته است
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تعداد روزهای هوای ناسالم در استان البرز 3 برابر سال گذشته شده است و این یعنی 150 روز استان ما با هوای آلوده دست و پنجه نرم کرده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۷    
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _ چهارشنبه، ششم بهمن ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 134 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۱    
ایستگاه جی با 161 AQI در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- کیفیت هوای پایتخت، امروز (سه شنبه) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 138 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۸    
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _ سه شنبه پنجم بهمن ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 115 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس امور آزمایشگاه حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: شاخص کیفی هوای این کلانشهر امروز با میانگین 158 وضعیت (قرمز) ناسالم برای عموم شهروندان را نشان می دهد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از افزایش یک تا دو درجه ای دمای هوا در 24 ساعت آینده خبر داد و گفت: با توجه به استقرار جوی پایدار بر روی استان، شرایط افت کیفیت هوا تا اوایل روز پنجشنبه فراهم است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلان شهر اصفهان امروز _ دوشنبه چهارم بهمن ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرارگرفتن روی شاخص 158 در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای موجود مردم اراک از ابتدای سال جاری تاکنون 146 روز با وضعیت هوای ناسالم مواجه بوده اند. این در حالی است که در سال گذشته 52 روز با کیفیت هوای ناسالم در اراک به ثبت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۶    
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز صبح با قرار گرفتن روی شاخص 152 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ یکشنبه سوم بهمن ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 150 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران اگرچه هم اکنون میانگین کیفیت هوای پایتخت در شرایط قابل قبول است ولی با توجه به کاهش تندی باد، هوای برخی مناطق در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران از ابتدای سال جاری 2 روز هوای پاک، 209 روز هوای قابل قبول، 89 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس و 6 روز هوای ناسالم برای همه گروه های جامعه داشته است.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، شاخص کیفیت هوای صبح امروز کلانشهر اهواز به عدد 113 AQI رسید. این شاخص نشان دهنده هوای ناسالم برای تمامی گروه های حساس می باشد که در این شرایط افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی ، سالمندان و کودکان باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان شهر اصفهان از ابتدای امسال تا 25 دی ماه، 173 روز هوای قابل قبول و 128 روز هوای ناسالم پشت سر گذاشته، اما یک روز هم هوای پاک نداشته است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۷    
وضعیت هوای تهران امروز 29 دی ماه مصادف با روز ملی هوای پاک در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه از ابتدای امسال تا دیماه 19 روز هوای ناسالم برای گروه های سنی حساس داشته است و این میزان نشان از وضعیت آلودگی مناسب درسطح استان کرمانشاه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۹    
ایسنا/مرکزی سرپرست اداره کل حفاظت از محیط زیست استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون شهر اراک 145 روز هوای ناسالم را تجربه کرد که نسبت به سال های گذشته که 44 روز بوده روند افزایشی تقریبا چهار برابری داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- استان اصفهان در هفته گذشته، هوای به نسبت آلوده ای داشت، به طوری که سه روز هوای ناسالم برای عموم و سه روز هوای ناسالم برای گروه های حساس را پشت سر گذاشته است، با این وجود، در آخرین روز هفته، وضعیت آلودگی هوای این استان مساعد شد. تهیه و طراحی: عاطفه جعفری نژاد
تابا خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، ساعت هشت صبح امروز شاخص کیفیت هوای کلانشهر اهواز به عدد 159 AQI رسید. هوی صبح امروز اهواز ناسالم است این شاخص نشان دهنده هوای ناسالم برای تمامی گروه های سنی می باشد که در این شرایط افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۱    
شاخص کیفیت هوای 24 ساعته مشهد در روز شنبه 25 دیماه به 105 رسید و وضعیت ناسالم برای گروه های حساس همچنان باقی ماند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
شاخص لحظه ای کیفیت هوای ساوه هم در این ساعت به 105 رسیده که بیانگر کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
هوای اراک در حالی برای چندمین روز متوالی آلوده است که نقش بیش از 40 روز مازوت سوزی نیروگاه شازند در شکل گیری این وضعیت غیرقابل انکار است، معضلی که حل آن با وجود وعده های مکرر مسئولین تاکنون به سرانجام نرسیده و آنچه نصیب مردم اراک شده 142روز تنفس هوای ناسالم است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : تهرانی ها تقریبا دو سوم روزهای سپری شده از ابتدای زمستان تاکنون را با تنفس هوای ناسالم برای گروه های حساس پشت سر گذاشته اند. به گزارش دنیای اقتصاد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- کیفیت هوای پایتخت، امروز(چهارشنبه) از لحاظ غلظت آلایندگی ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون با شاخص لحظه ای 144 برای پنجمین روز متوالی همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ چهارشنبه 22 دی ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 145 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۱    
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _سه شنبه 21 دی ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 161 در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۸    
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ سه شنبه 21 دی ماه_ در ساعت منتهی به 9 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 161 در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده است.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
هوای تهران در "وضعیت ناسالم برای گروه های حساس" جامعه قرار گرفت؛ در حال حاضر 12 ایستگاه سنجش کیفیت هوا، در وضعیت قرمز یا ناسالم برای همه گروه ها قرار دارد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: به نقل از شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، همچنین میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت هشت صبح امروز بر روی شاخص 140 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ دوشنبه 20 دی ماه_ در ساعت منتهی به 9:00 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 166 در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) ثبت شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۱:۳۲    
گروه استان ها رئیس امور آزمایشگاه های اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: در ساعت 10 صبح امروز شاخص لحظه ای کیفیت هوای اراک عدد 173 را نمایش می داد که نشانگر کیفیت هوای ناسالم برای تمام گروه ها است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ یکشنبه 19 دی ماه_ در ساعت منتهی به 9:00 صبح با قرار گرفتن روی شاخص 146 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران از ابتدای سال 2 روز هوای پاک، 203 روز هوای قابل قبول، 82 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و 6 روز هوای آلوده برای همه افراد داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ شنبه 18 دی ماه_ در ساعت منتهی به 8:30 با قرار گرفتن روی شاخص 158 در وضعیت هوای ناسالم برای عموم ثبت شده است.
این در حالی است که تهران در مدت مشابه سال پیش 15 روز هوای پاک، 182 روز هوای قابل قبول، 87 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و 8 روز آلوده برای همه افراد داشته است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۸:۳۰    
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ جمعه 17 دی ماه_ در ساعت منتهی به هشت صبح با قرار گرفتن روی شاخص 110 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، بنا بر اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت، شاخص آلودگی هوای تهران در حال حاضر با قرار گرفتن بر روی عدد 64، در وضعیت قابل قبول قرار دارد. روز گذشته نیز هوای شهر تهران با شاخص 60 در محدوده قابل قبول بود. ...
اخبار رسمی   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۲    
چهارشنبه 00/10/15 ، (اخبار رسمی) : دستگاه تصفیه هوا را اغلب ما می شناسیم و از نقش موثر آن در حفظ سلامتی خبر داریم. کاربرد این دستگاه کمک بزرگی به پالایش هواست. آن هم در شرایطی که نه تنها دستگاه تنفسی که سایر سیستم های بدن نیز تحت تاثیر هوای ناسالم با مشکلات جدی روبرو هستند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ چهارشنبه 15 دی ماه_ در ساعت منتهی به 9:30 با قرار گرفتن روی شاخص 115 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۱:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین: بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 120 یعنی وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد. بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 120 یعنی وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۷   + ۵۹ سایت دیگر  
پایتخت از ابتدای سال 2 روز هوای پاک، 200 روز هوای قابل قبول، 81 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و 6 روز هوای آلوده برای همه افراد داشته است.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۳۰ سایت دیگر  
پایتخت از ابتدای سال 2 روز هوای پاک، 200 روز هوای قابل قبول،81 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس جامعه و 6 روز هوای آلوده برای همه افراد داشته است.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: از سامانه شبکه ملی پایش کیفی هوای محیط و صوت سازمان حفاظت محیط زیست، هوای شهرهای بندر عباس با شاخص 23، همدان 24، سنندج 31، یزد 38، ایلام 41، بوشهر 41 و زنجان 44 پاک است. ...
برترین ها / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: به نقل از شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، همچنین میانگین غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در 24 ساعت گذشته منتهی به ساعت هشت صبح امروز بر روی شاخص 135 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است. ...
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۴:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، سعید موسوی امروز شنبه در جلسه آلودگی هوای ارومیه افزود: در سال جاری 14 روز هوای ناسالم برای گروه های حساس در ارومیه ثبت شده است که 13 روز آن ناسالم برای افراد حساس و یک روز نیز قابل قبول بوده است. ...
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کیفیت هوا در کلانشهر اصفهان امروز _ شنبه 11 دی ماه_ در ساعت منتهی به 9:30 با قرار گرفتن روی شاخص 138 در وضعیت هوای ناسالم برای گروه های حساس (نارنجی) ثبت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان_ایرنا_ در طول هفته گذشته عموما وضعیت کیفیت هوای استان اصفهان ناسالم برای گروه های حساس بود. براساس میانگین شاخص کیفی هوای اصفهان، این کلانشهر در طول این مدت،یک روز هوای سالم و 6 روز هوای ناسالم (برای گروه های حساس) را پشت سر گذاشته است. تهیه و طراحی: عاطفه جعفری نژاد