چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۰:۰۱Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

تین نیوز (tinn.ir)

  ۱۶ دقیقه پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
درپی افزایش سرعت واکسیناسیون و برگزاری جلسات متعدد بالاخره پروتکل های بهداشتی برای سفرهای خارجی از و به ایران مشخص و تزریق هر دو دز واکسن و در اختیار داشتن تست منفی PCR به عنوان شرایط اعلام شد.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
کمیسیون عمران چندین جلسه با سازمان هواپیمایی و مسئولان مربوطه در وزارت راه و شهرسازی برگزار کرده است اما متاسفانه راه به جایی نبرده است .
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به در مدار قرار گرفتن 80 درصد از جایگاه های سوخت کشور گفت: تعداد جایگاه هایی که به سامانه هوشمند متصل شده اند افزایش پیدا کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: پس از توقف فعالیت جایگاههای سوخت، هیچ اتوبوس یا کامیونی در جاده ها متوقف نشده و جابجایی مسافران ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شورای اقتصاد با افزایش عوارض حمل جاده ای کالا از 4 به 9 درصد بر اساس تن-کیلومتر موافقت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران،حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد،گفت: پروژه پارکینگ هشت آباد واقع در خیابان توحید درحال حاضر از پیشرفت فیزیکی 85 درصدی برخوردار است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
بخش عمده مشکل لغو پروازها در فرودگاه اردبیل به زودی با نصب وبهره برداری از سیستم روشنایی پیشرفته مرتفع خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۲۶ سایت دیگر  
شهردار تهران سرپرست دو اداره کل فرهنگی شهرداری تهران و سلامت شهرداری تهران را منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۴۹ سایت دیگر  
به دستور زاکانی جهت رفاه حال شهروندان و مشکل اختلال در سامانه پمپ بنزین ها مترو تهران تا 9 فردا صبح رایگان شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۲۶   + ۶۴ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی نیز ماموریت پیگیری این موضوع را به کمیسیون انرژی داده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از حضور این معاونت در کمیته تدوین و بازنگری استاندارد روسازی بتنی بلوکی ایالات متحده که تنها استاندارد جهانی برای این نوع روسازی در دنیا محسوب می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۱۶   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: تاکنون بالغ بر 1700 باب جایگاه عرضه سوخت در کل کشور فعال شدند و پیش بینی می شود که تا 24 ساعت آینده مشکل به طور کامل برطرف شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مشکلات عملیات بندری و دریایی میان بندر خرمشهر و بنادر عراق، تسهیل تجارت دریایی با برقراری خطوط کشتیرانی و چگونگی ارایه تسهیلات ویژه و تخفیف های ویژه به تجار ایرانی از سوی مدیران بنادر عراق و خرمشهر ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
به گفته وزیر راه و شهرسازی در نشست خصوصی امروز با وزیر خارجه ترکمنستان در سه حوزه انرژی، ترانزیت و تجارت به توافق رسیدیم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سند رسمی 60 هزار مترمربع از اراضی فرودگاه شهدای یاسوج صادر شد
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه طلا و جواهر کشور گفت: به علت نوسانات نرخ ارز قیمت سکه و دلار امروز سه شنبه 4 آبان نسبت به دیروز کاهشی بود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
فاز اول هوشمندسازی فرودگاه های کشور توسط رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها به صورت پایلوت در فرودگاه هی شهید هاشمی نژاد مشهد و فرودگاه سردار جنگل رشت افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طبق وعده ستاد ملی کرونا تخصیص 2 هزار دستگاه اتوبوس به شهر تهران در حال پیگیری از طریق تهاتر با نفت است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
جاده های اردستان در مسیر کریدور شمال - جنوب کشور همواره شاهد وقوع تصادف های خونین است و این اتفاق های ناگوار تا زمانی که استانداردهای ایمنی جاده ها و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی جدی گرفته نشود ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در جلسه شورا نسبت به گره های ترافیکی وحستناک این روزهای پایتخت و عدم توضیح مسئولان در اینباره اعتراض و از مردم عذرخواهی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر با بیان اینکه ناوگان حمل و نقلی تهران نیاز به600 واگن مترو و 2 هزار دستگاه اتوبوس دارد گفت: مسئولیت انتصابات بر عهده شخص شهردار است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتای ناجا، توصیه ها و هشدارهایی را برای ارتقاء امنیت حساب اینستاگرام کاربران ایرانی ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
گروهی از دانشمندان راهی یافته اند که به وسیله آن می توان با استفاده از چوب، باتری تولید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
وجود مه گرفتگی در برخی از مناطق محورهای هراز، سوادکوه و کندوان شرایط را برای رانندگی سخت کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
در دیدار سرگئی پاولوف معاون اول راه آهن سراسری روسیه و کاظم جلالی سفیر جمهوری اسلامی ایران در این کشور اعلام شد که دو طرف در حال بررسی راه اندازی حمل و نقل و ترانزیت ترکیبی کالا بین دو کشور هستند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اختلال در جایگاه های سوخت که از ظهر امروز آغاز شده بود به تدریج در حال برطرف شدن است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۶    
خدمات حمل و نقل اعم از بار و مسافر درون و برون شهری و بین المللی جاده ای، ریلی و دریایی از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده معاف است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۶۰ سایت دیگر  
اختلال ایجاد شده در سامانه سوخت گیری در پمپ بنزین ها که از ساعاتی قبل موجب بروز مشکل در روند سوخت گیری خودرو ها شده ناشی از حمله سایبری بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر سامانه هوشمند سوخت گفت: حوالی ظهر امروز این سامانه در مواجه شدن با تهدید و بروز اشکال نرم افزاری به صورت خودکار از مدار خارج شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران نسبت به تغییر محاسبه تعرفه برق پست های جدید مترو انتقاد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به وضعیت ترافیکی پایتخت از ارائه سه پیشنهاد به ستاد کرونا برای حل این معضل خبر داد که لغو منع تردد شبانه یکی از آنهاست.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۲۱   + ۳۷ سایت دیگر  
شهردار تهران نسبت به حواشی ایجاد شده درباره انتصاب مشاور شهردار در امور هوشمندسازی توضیحاتی ارایه کرد و گفت: حسین حیدری هیچ رابطه استخدامی با شهرداری نداشته و دریافتی از آن نخواهد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" از 11 آبان ماه امسال در راستای گسترش تعاملات و پروازهای منطقه ای، پرواز بندرعباس به دبی را برقرار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۲۲ سایت دیگر  
میزان عملیات تخلیه و بارگیری در بنادر ایران در این مدت معادل 82 میلیون و 240 هزار تن بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
از ساعاتی پیش (حدود ساعت 11 صبح امروز) توزیع سوخت در جایگاه های سوخت سراسر کشور قطع و دلیل آن از سوی برخی مسئولان، اختلال در سامانه هوشمند سوخت عنوان شده اما دلیل این اختلال ذکر نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۶    
در حمل و نقل جاده ای کالا همیشه نرخ حمل بسیار پایین تر از شاخص تن کیلومتر بوده و هست و افزایش نرخ شاخص نیز همیشه جهت جبران هزینه ها بوده و نه سود بر این اساس آیا در این برهه زمانی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۶    
رئیس پلیس راه راهور ناجا در نامه ای به دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور جابجایی مسافران برون شهری توسط تاکسی های فرودگاه های تهران (مهرآباد) را بنا بر قانون ممنوع اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به طور کلی، زیرساخت و بهره برداری 2 عنصر کلیدی این صنعت به شمار می آید که تا قبل از مجزا سازی تمام این صنعت به صورت یکپارچه در اختیار دولت ها قرار داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
پیشرفت عملیات اجرایی تراز منهای 2 زیرگذر چهارراه گلوبندک که وظیفه برقراری ارتباط خیابان های 15 خرداد شرقی و غربی را بر عهده دارد، به مرز 70 درصد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر از برگزاری نخستین جلسه شورای عالی هلال احمر با حضور تمامی اعضا خبر داد و گفت که در این جلسه رییس فعلی جمعیت استعفای خود را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
غرب و امپراتوری رسانه ای آن همواره در فرآیند جنگ تمام عیار ادراکی و روانی علیه رقبای خود از تکنیک هجمه و فشار برای اطلاع رسانی عجولانه در خصوص وقایع استفاده می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه از برگزاری نشست وزیران خارجه کشورهای همسایه افغانستان به اضافه روسیه در تهران خبر داد
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در صبح چهارم آبان 1400 را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
قدیر موسی خانی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: 242عملیات امداد و نجات و اطفای حریق در مهر ماه توسط آتش نشانان قزوینی انجام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
امروز شاهد تشدید بارندگی در گیلان و مازندران هستیم. همچنین در نیمه شرقی آذربایجان شرقی، اردبیل، گلستان، خراسان شمالی بارندگی ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران درباره انتصاب یکی از نزدیکان شهردار به عنوان مشاور، اظهار داشت: این انتصاب و انتصابات در شهرداری قاعدتاً بر اساس نسبت نبوده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۷    
در دومین روز آبان ماه، 15 عملیات آتش سوزی و امداد و نجات توسط آتش نشانان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین انجام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: آزادراه تهران - شمال مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی مسدود است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نمودارمیانگین غلظت سالانه آلاینده های هوای شهر تهران طی 10 سال گذشته، نشان می دهد که غلظت آلاینده های مختلف تا سال 97 تقریبا رو به کاهش بوده اما پس از آن روندی صعودی پیدا کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
در حالی که 10 روز پایانی مهرماه قیمت خودرو در بازار در آرامش نسبی به سر می برد و خبری از افزایش یا کاهش قیمت های قابل توجه نبود اما بررسی قیمت های امروز بازار خودروهای پرتیراژ نشان می دهد که بازهم ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های مازندران گفت: طی نیمه اول امسال میزان پروازها در فرودگاه های استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 48 درصد افزایش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون فناوری مرکز ملی فضای مجازی با تاکید بر حمایت از ترافیک و پهنای باند داخلی، بر توسعه آن توسط اپراتورها برای دستیابی به سرعت مناسب و با کیفیت اینترنت در کشور تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون پیشین حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران کسری 5000 دستگاه اتوبوس و 1500 واگن مترو در شهر تهران را نتیجه 16 دهه بی توجهی دولت ها به بخش حمل و نقل عمومی پایتخت عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس از افزایش 10 برابری ترافیک تهران در زمان بارندگی و آبگرفتگی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به علت افزایش قیمت ارز و انس جهانی شاهد افزایش قیمت ها در بازار طلا و سکه هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
خدمات پس از فروش و فراخوان های گاه و بی گاه، صدای خریداران شاهین را درآورده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو سابق اتاق بازرگانی ایران می گوید با طرح جدید نمایندگان مجلس، تعداد زیادی از فعالان اقتصادی ترجیح می دهند دیگر در حوزه صادرات فعالیت نکنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
طبق تفاهمنامه با سازمان توسعه تجارت از ماه جاری با کنترل ظرفیت، بار به هر اندازه و مقدار حمل خواهد شد و سازمان توسعه تجارت متعهد شده برای حمل منظم کالا ضرر احتمالی را برای شرکت کشتیرانی جبران کند
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۴   + ۳۴ سایت دیگر  
شهردار تهران در جلسه تودیع و معارفه معاونین شهرداری گفت: برای تحول جامعه باید بر عدالت، آزادی، عقلانیت و معنویت تاکید کنیم چون این موارد باعث پیشرفت همه جانبه محیط پیرامون ما می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا گفت: طرح ممنوعیت شبانه همچنان به قوت خود باقی است و هنوز مصوبه ای دال بر تغییر یا حذف آن اعلام نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تهران با بیان اینکه در شهر تهران حداقل 80 جایگاه کوچک مقیاس نیاز داریم ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
منابع کارگری در راه آهن می گویند: با گذشت حدود یازده ماه از صدور رای قطعی برگشت شرکت تراورس به راه آهن جدا از کارگران، هنوز وضعیت شغلی حدود 300 کارگر رسمی نیز مشخص نیست.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۳۹   + ۳۹ سایت دیگر  
دستمزد 1401 باید به گونه ای باشد که هم زندگی کارگران با آن بچرخد و از آن راضی باشند هم به کارفرما فشار وارد نشود و توان پرداخت آن را داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد،از جابجایی 20 میلیون و 545 هزار نفرسفر با اتوبوس در مهر ماه امسال خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون عمران،حمل ونقل وترافیک شهرداری مشهد،از پیشرفت 95 درصدی پروژه تقاطع غیر همسطح خلیج فارس خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
طی مذاکره با وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و استانداری ها، به عاملان و فعالان دارای کد نقش اعلام شده که می توانند نسبت به دریافت روغن موتور مازاد اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم گفت: اولین دوره مسابقات رباتیک رایکاپ از سوی سازمان زیباسازی شهرداری قم ویژه دانش آموزان و دانشجویان خلاق برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: عملیات اجرایی مترو پردیس- تهران هفته آینده با حضور وزیر راه و شهرسازی پس از کلنگ زنی پروژه، آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۹    
بازارچه مرزی سومار در سال 94 به منظور ایجاد فصلی نوین در تاریخ شهر مرزی سومار و در راستای توسعه ، اشتغال و امنیت پایدار با مصوبه دولت تدبیر و امید راه اندازی و فعالیت های اقتصادی آن آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
مراحل ثبت نام در سامانه ثمن (سامانه طرح جهش تولید مسکن یا نهضت ملی مسکن) چندان پیچیده نیست و متقاضیان در صورت آماده بودن مدارک لازم، می توانند با صرف کمی زمان ثبت نام را به انجام برسانند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۴    
تعداد کشته های حوادث رانندگی در ایران وضعیت مناسبی در مقایسه با کشورهای دنیا و بسیاری از کشورهای همسایه نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
شرکت ملی راه آهن آلمان (دویچه بان) با همکاری شرکت زیمنس ساخت و تولید قطارهای خودران را آغاز کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۹    
دبیرکل انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران در نامه ای به مدیران شرکت های کشتیرانی، نمایده کشتیرانی و خدمات بندری و .. ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
چنانچه قبض پایان یک دوره بیش از 20 هزار تومان باشد و یا در دو دوره متوالی مبلغ صورتحساب کمتر از 20 هزار تومان باشد و پرداخت نشود، تلفن به صورت یک طرفه قطع می شود،
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
سازمان فضایی آمریکا (ناسا) اعلام کرد: هواپیمای تمام الکترونیکی این سازمان به نام ایکس- 57 مکس ول سال آینده میلادی اولین پرواز خود را انجام خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۴۷ سایت دیگر  
با گذشت چندین سال از ورود و دپوی هزاران خودرو به دلیل مواجه با ممنوعیت واردات ، با وجود صدور مصوبه ها و اقدام هایی که برای تعیین تکلیف آنها صورت گرفت، همچنان حدود 2249 دستگاه در گمرک مانده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حمل و نقل هوایی جهان بسیار پرشتاب تر از آنچه که انتظار می رفت، در حال بهبودی از همه گیری کووید19 است
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۴۹ سایت دیگر  
پای سیمان از خردادماه سال جاری به بورس کالا باز شد
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۹    
وقتی افزایش عوارض جاده ای حمل کالای جاده ای از چهار به 9 درصد مورد تصویب شورای اقتصاد قرار می گیرد این سوال پیش می آید که آیا نتایج افزایش شدید در قیمت کالاهای عمومی با اجرایی شدن این مصوبه مورد ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور اعلام کرد که آغاز مطالعات نهایی و عملیات اجرایی پروژه ریلی شلمچه-بصره در انتظار تصمیماتی است که باید از سوی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
در حالی که با ورود دادستانی به موضوع ترخیص کامیون های وارداتی، مشکلات اداری آن تا حدود زیادی برطرف شده، اما به نظر می رسد ذی نفع نبودن واردکننده در واردات کامیون، علت کندی ترخیص باشد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
در آخرین اطلاعات مربوط به بیمه رانندگان تاکسی یک لیست 7 هزار نفره به تامین اجتماعی داده شد تا بر آن اساس این اطلاعات به روز شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس سازمان هواشناسی از آغاز بارندگی شدید در نوار ساحلی دریای خزر همراه با کاهش دما از عصر امروز (دوشنبه) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۴    
برخلاف سوخت های فسیلی و موتورهای احتراق داخلی و همچنین باتری ها که بازدهی آنها در آب های سرد (از جمله نواحی نزدیک شمالگان و جنوبگان) به شدت افت پیدا می کند، پیل سوختی که به سرما حساس نیست ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۵۰ سایت دیگر  
در حالی که شرکت های هواپیمایی طی ماه های گذشته قیمت بلیت هواپیما را هر طور که خواستند، فروختند، نه تنها تا کنون تکلیف و سرنوشت این تخلف مشخص نشده است ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۹    
مدیرعامل جدید هرچند سابقه اندکی در بخش ریلی دارند اما این انتصاب دارای فرصت هایی است چرا که این ویژگی می تواند به تقویت روحیه پرسشگری ایشان در این زیرساخت حیاتی منتج شده و رویکردها و عادات غلط را ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
پاساژ سه طبقه قدیمی در خیابان جمهوری تهران دچار آتش سوزی شد که با تلاش آتش نشانان مهار گردید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تدوین قوانین جدید نظام مهندسی و ارسال به مجلس شورای اسلامی برای تصویب در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
امسال راهداران آماده تر از سال های قبل به انجام فعالیت های راهداری زمستانی خواهند پرداخت و این آمادگی در اقدامات انجام شده راهداران طی بارش برف روزهای گذشته در کوهپایه های البرز نشان داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
ارزیابی کیفی صورت گرفته از خودروهای سنگین تولیدی شهریور ماه سال جاری نشان می دهد که از بین 15 خودرو سنگین مورد ارزیابی قرار گرفته، دو کامیونت پنج ستاره و 11 خودرو چهار ستاره ای شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
به گفته رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران مشکلات اخیر در مسیر ترانزیتی با ارمنستان به زودی حل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۴   + ۳۷ سایت دیگر  
در شبانه روز گذشته متاسفانه 171 بیمار مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را به دلیل این بیماری از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
چند روز پس از انتشار تصاویری از سرباز پلیس راهنمایی و رانندگی در حال تمرین دیکته با یک کودک کار اعلام شد که اضافه خدمت این سرباز مورد بخشودگی قرار گرفته است ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۵۴   + ۲۵ سایت دیگر  
فرانکفورت بیشترین حباب قیمتی مسکن را دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنادرودریانوردی امیرآباد با بیان اینکه جهانی شدن تجارت به عنوان بارزترین نماد پیشرفت اقتصاد کشورهای در حال توسعه است ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
شهردار تهران در سی و پنجمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی ضمن تاکید بر ضرورت تسهیل گردشگری بین کشورهای اسلامی با لغو روادید از آمادگی شهرداری تهران برای انتقال تجربیات به شهرهای اسلامی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت به منظور ارتقاء ایمنی دریایی شناورها ، عملیات لایروبی از اسکله ها و حوضچه های شرقی و غربی بندرامیرآباد توسط بخش خصوصی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
قدیر موسی خانس رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: برخورد یک دستگاه خودروی سمند با سه دستگاه خودروی سواری و مینی بوس در مقابل شرکت بلور گمین باعث مصدومیت سه سرنشین خودروی سمند شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
حسن کلانتری معاون برنامه ریزی و هماهنگی مناطق شهردار ساری گفت: طرح شهردار شب در شهرداری ساری اجرایی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...