شنبه ۱۰ آبانساعت ۰۸:۱۸Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

تین نیوز (tinn.ir)

  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مهمترین هدف پیش فروش خودروسازان طبق ادعای خیلی از مسئولان تنظیم بازار است. کدام خودروها در پیش فروش اخیر سایپا عرضه شده اند که باید منتظر کاهش قیمت آنها بود؟
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
بسیاری از فعالان بازار خودرو انتظار ریزش قیمت خودروهای وارداتی را پس از نزولی شدن قیمت دلار در هفته گذشته داشتند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۲۸   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت مجمع نمایندگان استان تهران گفت: تمامی اعضا در نشست امروز بر اتخاذ تصمیمات فوری مانند تعطیلی دو هفته ای استان تهران با در نظر گرفتن همه ملاحظات تاکید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۱۸   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: افرادی که به عنوان پذیرفته شده نهایی تعیین شده باشند و پیامک واریز وجه را دریافت کرده باشند، چنانچه نسبت به واریز وجه در زمان مقرر ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۱۸   + ۳۷ سایت دیگر  
فرماندهی کل نیروی انتظامی کشور گفت: آمادگی داریم با توجه به شرایط بحرانی کرونا به صورت ویژه همکاری گسترده ای با سازمان بهشت زهرا (س) داشته باشیم تا خدمت رسانی بهتر به شهروندان صورت پذیرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از توافق کمیسیون متبوعش و وزارت صمت برای قیمت خودرو خبر داد و گفت: قیمت گذاری خودرو براساس دستورالعمل هیات تعیین و تثبیت قیمت ها در سازمان حمایت مصرف کنندگان و ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۰۳    
مسئولان و تصمیم گیرندگان برای مهار این افزایش قیمت و نیز کنترل بازار خودرو تا به حال راهکارها و پیشنهادات مختلفی را ارائه کرده اند که هیچکدام در طی این سال های نه تنها قابلیت اجرایی نداشته اند بلکه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل| رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر اردبیل گفت: برای تکمیل پل قدس 153 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که البته در صورت افزایش قیمت ها و تورم این مبلغ می تواند افزایش یابد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل| عضو شورای شهر اردبیل گفت: پیشنهاد کردیم تا شهرداری یکی از خیابان ها و گذرهای شهر اردبیل را به نام خسرو آواز ایران، استاد شجریان نامگذاری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
انجام معاینه فنی خودروها تأثیرات فراوانی بر کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت و کاهش تصادفات دارد. باتوجه به بزرگی ناوگان 80 هزارتایی تاکسیرانی و ناوگان 6 هزارتایی شرکت واحد اتوبوسرانی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۳۳    
یک شرکت آلمانی از مجهز کردن زیرساخت ریلی این کشور به فیبر نوری خبر داده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
آرمان بیات* سیستم حمل و نقل هوایی هواپیماهای کوچک در دو بخش تجاری و غیر تجاری ، اصلی ترین ارکان صنعت هوانوردی در حوزه تصدی گری است که خود موجب شکل گیری کسب و کارهای کوچک ، توسعه ناوگان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل| رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: ساماندهی ورودی شهر از سمت مغان با اولویت، اجرایی و عملیاتی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
استان سمنان یکی از قطب های صنعتی و معدنی شرق کشور محسوب می شود که با داشتن حدود یکهزار و 840 پروانه بهره برداری واحدهای صنعتی و معدنی نقشی مهم در صادرات و ارزآوری برای کشور دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۲:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: : بابت راه آهن سیاست شهرسازی در جمهوری اسلامی سیاست شهرسازی ریل پایه است. به همین خاطر هرزمان راه آهن خارج از شهر برده شده، یک کار اشتباه بود چرا که مردم از آن استفاده نکردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۲:۰۳    
اواخر هفته قبل بود یک فروند، هواپیمای 747 شرکت هواپیمایی فارس ایر قشم در ونزوئلا فرود آمد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از افتتاح کنارگذر جنوبی تهران در پاییز امسال خبر داد و گفت:با تردد خودروهای سبک در آزادراه غدیر، 110 دقیقه صرفه جویی در زمان حاصل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور ضمن اعلام کاهش 1.6 درصدی سفر بین استانی از تردد روان در جاده های شمالی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ششمین مرز ریلی کشور در مسیر خواف- هرات با ظرفیت 1.7میلیون تن ترانزیت بار از کشورهای حوزه cis (مستقل مشترک المنافع)، ترکیه و خلیج فارس به زودی توسط دولت افتتاح می شود
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: با توجه به مصوبه ارتقای سطح آلاینده ها از یورو 4 به یورو 5، یک خودروساز برای تحویل 40 هزار تاکسی با استاندار یورو 5 اعلام آمادگی کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی بندر امام خمینی گفت: از ابتدای سال تاکنون، بیش از 8 میلیون و 700 هزار تن کالای اساسی در بندر امام خمینی، تخلیه شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
دفتر بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری گزارش اولیه آتش سوزی موتور هواپیمای فوکر 100 شرکت هواپیمایی آسمان را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۴:۲۷   + ۸۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 8293 مورد جدید کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در این بازه زمانی 399 تن نیز جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران می گوید: تقریبا در 3 هفته اخیر آمار ما از نظر تعداد مراجعان سرپایی، بستری بیمارستانی و ابتلا در تهران نه تنها کمتر نشده است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۳۲    
از مجموعه 100 میلیون بشکه تولید روزانه نفت در جهان، 17.4 میلیون بشکه آن از تنگه هرمز صادر می شود، یعنی چیزی حدود یک پنجم که شامل صادرات کشور های ایران، عربستان، امارات، عراق ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش خواهیم کرد تا از محل منابع مورد نظر در سال جاری 150 میلیارد تومان اعتبار برای تسریع و تکمیل تونل بزرگ کبیرکوه در استان ایلام اختصاص یابد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران به پیشنهاد تغییر نام خیابان نوفل لوشاتو واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان اردبیل گفت: برخورد چهار دستگاه خودرو در جاده اردبیل - رضی باعث کشته شدن 2 نفر و مجروح شدن 6 نفر شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
دولت تعرفه های جدید هوانوردی عمومی و همچنین خدمات پاویون و نیز پروازهای عبوری را به وزارت راه و شرکت فرودگاه ها با هدف افزایش رقابت پذیری و توسعه هوانوردی عمومی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس عملکرد ضعیف دولت و وزارت راه را علت نابسامانی های بازار مسکن دانست و گفت: مجلس به صورت جدی پیگیر ایجاد ثبات در این بخش است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از تجهیز 14 اتوبان و آزادراه کشور به فناوری عوارض الکترونیک خبر داد و یادآور شد که این روش برای مردم صرفه جویی زمانی و هزینه ای به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با حضور در پروژه کنارگذر جنوبی تهران (آزادراه غدیر) در جریان آخرین مراحل پیشرفت این پروژه قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
یک اتومبیل اسپورت پرنده فقط در عرض 3 دقیقه می تواند از یک وسیله نقلیه جاده ای به هواگرد تبدیل شود. این خودروی پرنده به عنوان بخشی از پرواز آزمایشی خود 1500 فوت(457 متر) از زمین فاصله گرفت و در آسمان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از راه اندازی ایستگاه باری راه آهن کوریجان در ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۷   + ۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع تصادف زنجیره ای در چابهار خبر داد و گفت: خودروی تعدادی از نمایندگان مجلس نیز در این حادثه بوده است که حادثه ندیدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که کشورهای مختلف جهان از جمله آمریکا با نمایش های تبلیغاتی خود ادعای تلاش برای ایجاد صلح و آرامش در افغانستان را دارند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از اختصاص 70 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح 10 نقطه پرخطر در جاده های این استان خبر داد و گفت: این نقاط پرخطر امسال اصلاح می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای مهاباد گفت: امسال در قالب طرح "ابرار" در مجموع 21.5 کیلومتر از راه های روستایی این شهرستان با 150 میلیارد ریال هزینه بهسازی و آسفالت شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان قطار شهری تبریز و حومه خواستار برگزاری جلسه علنی شورای شهر برای پاسخ به ابهامات پیش آماده در خصوص روند سوال از عملکرد مترو شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به منظور افزایش سیر روان قطارها، سهولت در برنامه ریزی ترافیک و رفع گلوگاه چادرملو، پروژه عملیات فاز یک کمربندی در ایستگاه مذکور اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: آزادراه آبیک - چرمشهر پاییز امسال با حضور رئیس جمهوری مورد بهره برداری قرار می گرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
سید محسن میرحسینی با ابلاغی از سوی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به عنوان مدیرکل فرودگاه های گیلان منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مناف هاشمی گفت: قرارداد خرید 250 اتوبوس با ایران خودرو نهایی شده و تا 13 آبان ماه 100 دستگاه اتوبوس وارد ناوگان عمومی تهران می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: بر اثر واژگونی خودروی پراید سه نفر کشته و مجروح شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۴۵ سایت دیگر  
ذوب آهن اصفهان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء تفاهم نامه فروش 90 هزار تن ریل را امضا کردند که به عنوان افشای اطلاعات با اهمیت در کدال درج شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان زنجان، از حاکم شدن ترافیک نیمه سنگین در جاده های استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: محدودیت های کرونایی در استان فارس یک هفته دیگر تمدید شد البته فعالیت قطارشهری و اتوبوس در شیراز نیز تعطیل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
در آستانه نشست وزیران 2+2 میان آمریکا و هند، واشنگتن به دهلی نو اعلام کرد که توسعه بندر چابهار در ایران را از تحریم های آمریکا علیه 18 بانک ایرانی معاف خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۵   + ۶۷ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان این ادعا را که واحدهای مسکونی افتتاح شده در اول آبان 99 با حضور رییس جمهور باقیمانده واحدهای مسکونی مهر است رد کرد و گفت: اول آبان امسال ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معضل سرعت گیرها که برای مدت کوتاهی دست از سر مردم مازندران برداشته بود ، این روزها بار دیگر به کف خیابان و جاده های استان بازگشته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
یاتا پیش بینی کرد ترافیک هوایی در سال 2020 به میزان 66 درصد کمتر از سطح سال 2019 خواهد بود و در دسامبر 68 درصد کاهش سالانه پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
پس از بازگشت سیستم پرداخت عوارضی در آزادراه های تهران-شمال و همت از حالت الکترونیکی به دستی و با توجه به تاکیدات مسئولان بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اداره تصادفات پلیس راهور پایتخت گفت: بیشترین تصادفات فوتی در نیمه نخست سال جاری در بزرگراه آزادگان به وقوع پیوسته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
در گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی شهریور ماه سال جاری، دیگر هیچ خودروی پنج ستاره کیفی دیده نمی شود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مجمع فرودگاه های اروپا هشدار داد 193 فرودگاه این منطقه به خاطر کاهش تعداد مسافران تحت تأثیر همه گیری ویروس کرونا طی ماه های آینده در خطر ورشکستگی و 277 هزار شغل در خطر نابودی قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین موارد بروز و فوتی ناشی از کروناویروس در کشور طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت بهره برداری قطار شهری مشهد گفت: با متغیر شدن بهاء بلیت مترو حداقل کرایه بدون تخفیف برای دو ایستگاه 750 و حداکثر کرایه 1300 تومان خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک استان ایلام از ممنوعیت صادرات کالا های اساسی و اقلام ضروری از مرز بین المللی مهران خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: بیش از نیمی از فوتی های روزانه کرونا مربوط به تهران است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی از مراحل پایانی ساخت بزرگترین شناور جمع آوری آلودگی نفتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شیوع گسترده ویروس کرونا تاکید کرد: هنوز معتقدیم تهران و کلانشهر ها باید حداقل دو هفته تعطیل شوند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۴۵   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: امیدواریم مردم با پرداخت های خود را به موقع انجام دهند تا در زمان بندی تعیین شده، خانه ها را به 400 هزار نفری که متعهد هستیم تحویل دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
درست در روزهایی که وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفته بود به روسیه می رود تا تفاهم نامه لغو روادید گروهی ایران و روسیه را امضا کند، راهی ترکیه شد و از شهرهای استانبول، ازمیر، وان و .. ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: هنوز از سوی آستان قدس چیزی در ارتباط با پروژه سیمان سمنگان در شهرستان مانه و سملقان اعلام نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۱۵    
توزیع لاستیک دولتی با مدیریت اصناف در خرم آباد با وجود شیوع کرونا
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل فرودگاه های کشور تأکید کرد: اجرای پروژه های توسعه ای و تحقق طرح جامع فرودگاه رشت نیازمند حمایت مسئولان ملی و استانی است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۵    
مدیرعامل شرکت مترو تهران از بهره برداری فاز دوم پایانه شهید کلاهدوز در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۵۰    
گفته می شود به دلیل افزایش قیمت لاستیک نو، بازار خرید لاستیک های دست دوم و استفاده شده در کشور رونق گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
صرافی ملی امروز قیمت خرید دلار و یورو(اسکناس) را از صفحه خود حذف کرد و صرفا نرخ فروش را اعلام کرد که 27 هزار و 950 تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس خواستار تکمیل پروژه جاده مراغه- هشترود شد که اعتبارات لازم آن نیز فراهم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد: موارد روزانه فوت ناشی از بیماری کووید-19 در اروپا افزایش حدودا 40 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۵۰    
فاز اول را ه آهن سریع السیر تهران- قم- اصفهان در مسیر تهران- محمدیه در سال 1377 (خط دوم 1379) در زمان مرحوم دکتر دادمان افتتاح شد و اکنون بعد از 2 دهه با پیشی گرفتن هزینه از بودجه مصوب اولیه شورای ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از تدوین دستورالعمل فرودگاهی ویژه معلولان کشور خبر داد و اظهار کرد که این شرکت آمادگی لازم جهت دریافت نظرات صاحب نظران جهت بازنگری در این دستورالعمل را ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اولین دوچرخه برقی شرکت مشهور "هارلی-دیویدسون" موسوم به "سریال 1" در ماه مارس سال 2021 وارد بازار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در منطقه آزاد چابهار معتقد است که اگر سال ها پیش شهر فرودگاهی چابهار ایجاد شده بود، با گردش مالی که داشت اکنون وضعیت چابهار در محرومیت، مدرسه و تامین آب شرب اینگونه نبود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۳۸ سایت دیگر  
کمک های معیشتی بین 55 تا 205 هزار تومانی ساعت 24 روز شنبه (دهم آبان) به حساب خانوارهای مشمول واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در خانه ملت، به لایحه موافقت نامه بین دولت های ساحلی دریای خزر در زمینه حمل و نقل رأی مثبت دادند
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
پیگیری وزیر راه و شهرسازی برای انتقال اتحادیه مشاوارن املاک از ذیل وزارت صمت با موافقت رییس اتحادیه همراه شده و آن را فرصتی برای تبدیل شدن از صنف به کانون می داند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهره برداری شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از استمرار خدمات رسانی اتوبوسرانی در مسیر تندرو با فعالیت خط شبانه در حدفاصل آبرسان تا راه آهن و برعکس، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور بین الملل وزارت امور خارجه ضمن اعلام آمادگی ایران برای تسریع مذاکرات سانحه هواپیمای اوکراینی گفت: درباره مجازات خاطیان این پرونده ابهامی وجود ندارد و جدی هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۵۶ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از راه اندازی سامانه ملی اشتغال و کسب و کار در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
شهروندان تهرانی در حالی در هوای آلوده به سر می برند که کیفیت هوای پایتخت طی سه روز گذشته و هم اکنون (7 آبان ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی بر ضرورت جلوگیری از کارهای عمرانی غیرضرور، تردد کامیون ها در شهر و همچنین فعالیت نیروگاه های اطراف تهران با سوخت مازوت برای مقابله با آلودگی هوا تاکید ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۰    
معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
انتشار اوراق مشارکت، یکی از راه های کمکی به توسعه امور زیرساختی است که در سالهای اخیر نیز دولت در راستای حمایت از حمل ونقل عمومی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از صادرات 705 هزار و 483 تن کالا از پایانه های مرزی میلک و میرجاوه این استان در هفت ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که بر اساس وعده ها، خط ریلی خواف-هرات تا هفته آینده افتتاح می شود، برنامه ریزی ها برای راه اندازی سفرهای ریلی هرات-مشهد و هرات – تهران در حال انجام است تا در صورت حل مشکلات ناشی از شیوع کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای رقابت از دریافت مجوز افزایش قیمت خودروسازان در پاییز امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۴۸ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در نامه ای به وزیر راه و شهرسازی درخواست کرد که عوارض در همه بزرگراه ها صرفا به صورت الکترونیکی اخذ شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۱۵۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در صفحه مجازی خود از ابتلا به بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه خوزستان گفت: سانحه رانندگی واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در جاده اهواز به آبادان سه نفر فوتی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
رویترز بامداد چهارشنبه به نقل از یک قانونگذار اپوزیسیون ونزوئلا و داده های پروازی مدعی شد که یک هواپیمای ایرانی در ونزوئلا فرود آمد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۴۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی اعلام کرد: برخی اشتباهات و تخلفات از سوی سایت های فروش اینترنتی و چارترکننده ها باعث گرانی بلیت هواپیما شده است و ایرلاین ها تا کنون گرانفروشی نداشته اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۴۵   + ۳۷ سایت دیگر  
برای نخستین بار است که پیش از اجرای یک برنامه توسعه ای، ابتدا طرحی جامع برای توسعه سواحل مکران تدوین شده است تا دیگر دغدغه ها و نگرانی های زیست محیطی و جابجایی جمعیتی که در عسلویه شاهد آن بودیم ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۴۵    
ظرف دو سال گذشته ذوب آهن توانسته نیاز کشور به تولید ریل را پاسخ دهد و تولید ریل در داخل موجب شده است تا وابستگی ما به کشورهای خارجی را در این حوزه کاهش یابد و این مانع خروج ارز از کشور نیز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته علمی دوازدهمین کنفرانس ملی قیر، آسفالت و ماشین آلات از ثبت اطلاعات پنج هزار پروژه در سامانه نگهداری راه ها از ابتدای راه اندازی این سامانه تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک از امکان صادرات 4 میلیون تن قیر در صورت افزایش تولید این فرآورده نفتی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
آمار منتشره شده انجمن خودروسازی چین نشان می دهد که استفاده روزافزون از خودروهای برقی و انرژی جدید در این کشور، باعث کاهش مصرف بیش از 500 هزار تن بنزین در سال شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی از توافق ستاد ملی توسعه سواحل مکران با احداث یک بندر جدید در شرق تنگه هرمز با ظرفیت نهایی سالانه 150 میلیون تن تخلیه و بارگیری کالا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه مجموع بیماران کووید19 در کشور به 581 هزار و 824 نفر رسید، گفت: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 346 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند.
مشاهده نتایج بیشتر...