یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۵:۰۸Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

تین نیوز (tinn.ir)

تین نیوز 29 اسفند 1394 تین نیوز 30 اسفند 1395 تین نیوز 1 فروردین 1396 تین نیوز 29 اسفند 1397 تین نیوز 29 اسفند 1398 تین نیوز 31 فروردین 1399 تین نیوز 31 اردیبهشت 1399 تین نیوز 31 خرداد 1399 تین نیوز 31 تیر 1399 تین نیوز 31 مرداد 1399 تین نیوز 31 شهریور 1399 تین نیوز 1 مهر 1399 تین نیوز 30 آبان 1399 تین نیوز 30 آذر 1399 تین نیوز 30 دی 1399 تین نیوز 30 بهمن 1399 تین نیوز 1 اسفند 1399 تین نیوز 2 اسفند 1399 تین نیوز 3 اسفند 1399 تین نیوز 4 اسفند 1399 تین نیوز 5 اسفند 1399 تین نیوز 6 اسفند 1399 تین نیوز 7 اسفند 1399 تین نیوز 8 اسفند 1399 تین نیوز 9 اسفند 1399 تین نیوز 10 اسفند 1399 تین نیوز 11 اسفند 1399 تین نیوز 12 اسفند 1399 تین نیوز 13 اسفند 1399 تین نیوز 14 اسفند 1399 تین نیوز 15 اسفند 1399 تین نیوز 16 اسفند 1399 تین نیوز 17 اسفند 1399 
  ۲۶ دقیقه پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن شرایط تازه پرداخت تسهیلات مسکن جوانان را تشریح کرد.
  ۲۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیران راه ایران و عراق درباره اتصال ریلی بین دو کشور به بحث و تبادل نظر پرداختند که چشم انداز همکاری های مشترک در اتصال خطوط راه آهن شلمچه-بصره، محور گفت و گوی دو طرف بود.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 8010 مورد جدید کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۳۱ دقیقه پیش    
اگر رسید تمدید کارت هوشمند تحویل بیمه نشود، بیمه از ارایه فیش پرداخت حق بیمه و تمدید دفترچه درمانی رانندگان خودداری می کند.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر ودریانوردی استان هرمزگان از به روزرسانی و تکمیل اطلاعات مکانی و توصیفی بنادر این استان در سامانه یکپارچه اطلاعات مکانی سواحل، بنادر و دریانوردی(PMO-GIS) خبرداد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با توجه به در حال احداث بودن 330 کیلومتر بزرگراه 3 هزار و 400 میلیارد تومان منابع نیاز است تا این پروژه ها به سرانجام برسد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار مسکن با بیان اینکه به دلیل ریزش سهام، در حال حاضر سرمایه ای از بورس وارد بازار مسکن نمی شود گفت ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور ناجا از ثبت بیش از هشت میلیون جریمه رانندگی مرتبط با کرونا در کشور خبر داد و توضیحاتی پیرامون وضعیت سفر در کشور ارائه کرد.
  ۱ ساعت پیش    
6 پروژه به ارزش 406 میلیارد ریال در فرودگاه سردار جنگل رشت تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
  ۲ ساعت پیش    
این موضوع باید از سوی مقامات 2 کشور حل شود، شرکت های سوخت که به بارگیری تانکرهای سوخت اقدام کرده اند به جای پاسخگو بودن رانندگان را دستاویز اعتراض قرار داده اند در حالی که مشکل هیچ ارتباطی به استان و ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی از اشکالات نظم سیاسی موجود آن است که مشکلات را به نوبت حل نمی کند و مسوولان امر تصمیم گیری درباره یک مساله و مواجهه جدی با یک معضل را به تعویق می اندازند. نتیجه این وضع حل شدن مشکل نیست.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه قطارهای متروی تهران روزانه 50 هزار کیلومتر کارکرد دارد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس اداره ارتباطات واطلاع رسانی بنادر ودریانوردی هرمزگان گفت:دودی که از ساحل بندرعباس در دریا دیده می شود مربوط به مانور امداد ونجات دریایی است و هیچ سانحه ای رخ نداده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
عملا سیاست گذاری ها منجر به کشیده شدن ترمز فعالیت های شبانه روزی صنعت تایر برای جهشی بزرگ است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
در دویست و هفتاد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران که صبح روز یکشنبه 17 اسفندماه برگزار شد، اعضای شورا با قید دو فوریت طرح اعطای مجوز به شهرداری تهران در راستای کمک به آسیب دیدگان زلزله سی ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر هماهنگی اتحادیه جهانی حمل و نقل عمومی (UITP) در تهران با بیان اینکه وجود مترو در هر شهر و کشوری نشان دهنده میزان پیشرفت و توسعه است ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: بیش از 350 میلیارد تومان از محل جریمه قطع درختان و کمیسیون ماده 7 دریافت شده که ماحصل آن، تملک و تبدیل 17 باغ به بوستان عمومی بوده است.
  ۳ ساعت پیش    
فروش ماشین دست دوم ، فروش ماشین به صورت اقساط ، آزادسازی قیمت خودرواهی کم تیراژ ، اینها اخباری است که این روزها از بازار خودرو منتشر می شود ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اینکه یک کوه چگونه می تواند برای یک ارگان باشد جای تعجب دارد و سازمان محیط زیست و شهرداری باید نسبت به بازگشت این کوه به میراث و اموال عمومی اقدام کنند.
  ۳ ساعت پیش    
اخیرا هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما از موافقت نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه برای کمک به صندوق بازنشستگی هما خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از بررسی طرح پایلوت استفاده از مترو برای انتقال مصدومان و بیماران حین بحران ها خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
هوای تهران همچنان در شرایط سالم قرار دارد اما غلظت آلاینده های هوا هم اکنون نسبت به 24 ساعت گذشته افزایش یافته و در حال نزدیک شدن به مرز ناسالم برای گروه های حساس جامعه است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور سناریوهای مختلف برای سفرهای نوروزی را بررسی و با توجه به اعمال هر یک از آن ها ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
پروژه 1000 هکتار جنگل کاری در قالب طرح کمربند سبز پیرامون شهر تهران صبح امروز (یکشنبه) با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به بهره برداری رسید.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شرکت های هواپیمایی از بخشنامه الزام ارائه نتیجه منفی تست ویروس کووید 19 در پروازها به استان خوزستان و شهرهای اهواز،آبادان،ماهشهر،دزفول و آغاجاری خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۷    
متوجه شدم تولید کننده 2 روز از مردم و تاریخ جلوتر است! تازه معلوم نیست این کالا چند روز در انبار نگهداری شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار درون شهری شهرداری مشهد از افزایش نظارت و تشدید جلوگیری از ورود ناوگان باری جاده ای و ترانزیتی به شهر مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از تصویب اعطای تسهیلات باز سازی ناوگان تاکسیرانی تا سقف 200 میلیون ریال به تاکسیرانان خبرداد .
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اطلاعات و گزارش های منتشر شده، گرچه تردد انواع وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی مختلف در هفته گذشته افزایش 18 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته اما این آمار برای استان خوزستان که ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
شهردار منطقه 9 تهران با اشاره به اینکه توسعه فضاهای شهری در این منطقه افزایش یافته اعلام کرد: جابجایی فرودگاه مهرآباد برای تحقق اجرای طرح های مدیریت شهری الزامی است اما این کار از توان مدیریت شهری ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۱:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیران راه ایران و حمل و نقل عراق امروز شنبه درباره اتصال ریلی بین دو کشور بحث و گفت و گو داشتند که چشم انداز همکاری های مشترک در اتصال خطوط راه آهن محور گفت و گوی دو طرف بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مقام مسئول سازمان راهداری با بیان "عزم دولت برای حل مشکلات رانندگان ناوگان عمومی جاده ای جدی است"، گفت:یک جفت لاستیک اروپایی الان 32 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
چند ماه پس از دریافت مجوز برای پرواز مجدد بوئینگ 737 مکس که در پی دو سقوط مرگبار در سال های 2018 و 2019 به مدت 20 ماه زمین گیر شده بود، دوباره این هواپیما در آمریکا دچار نقص فنی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۵۲   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از الزام مسافران پروازهای خوزستان به ارائه گواهی تست منفی کرونا خبر داد و گفت: در صورت همراه نداشتن گواهی، از مسافران در فرودگاه تست رپید گرفته می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان هواپیمایی کشوری کلمبیا و مشاور سابق سازمان های هواپیمایی امارات و عربستان به دبیرکلی سازمان جهانی هوانوردی (ایکائو) انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۰:۵۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور موقعیت جغرافیایی استثنایی ایران را فرصتی بزرگ و مایه اقتدار کشور توصیف و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون عمران مجلس با انتقاد از افزایش بی رویه قیمت حمل و نقل عمومی در پایتخت، گفت: دولت و شهرداری دست به دست هم داده اند تا زندگی مردم را بیش از این تحت فشار قرار دهند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: وزیر کشور با ارسال نامه ای به رئیس جمهور خواستار در اولویت قرار دادن رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی پس از کادر درمان جهت تزریق واکسن کرونا شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران گفت: در طول 22 سال فعالیت متروی تهران 9540 میلیون سفر در متروی تهران انجام شده که این رقم معادل بیش از 119 برابر جمعیت کشور است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۵۲   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران به مناسبت بیست و دومین سالگرد بهره برداری از متروی تهران و حومه با تقدیر از تلاش های پرسنل این شرکت گفت: متروی تهران اکنون جزء ایمن ترین متروهای جهان است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
خودروهای دست دوم خود را به سایپا تحویل دهید و خودروی نو همراه با وام بگیرید. این خلاصه طرحی است که یکی از خودروسازان روی سایت فروش خود قرار داده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ساعت هشت شب 14 اسفند در مسیر یاسوج به اصفهان در حال حرکت با سرعت 80 کیلومتر بودم که سارقان نسبت به پاره کردن چادر کامیون با هدف سرقت بار اقدام کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در راستای توسعه و تقویت همکاری های حمل ونقلی ایران و عراق بر اساس دعوت رسمی ناصر حسین بندر، وزیر حمل و نقل جمهوری عراق عازم بغداد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۲    
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 82 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند، گفت: بر این اساس مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 60 هزار و 594 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
لازم است نظارت درست و دقیق بر سامانه به لحاظ زمانبندی دریافت و اعلان بار در این سامانه به طور شفاف اجرایی شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه جدید تمدید گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران صادر شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارآفرینان مجلس معتقد است در حوزه صنعت هوایی و ریلی به نقطه ای دست پیدا کرده ایم که می توانیم با کشورهای خارجی رقابت کنیم لذا دولت باید از ظرفیت موجود استفاده کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس کاهش هزینه های تولید به منظور تولید خودروی ارزان قیمت را یکی از الزامات خودروسازان دانست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در 11 ماهه امسال، با تولید 459 هزار و 269 دستگاه خودرو سواری، موفق به افزایش سهم هشت درصدی از کل بازار سواری کشور شده که علاوه بر اینکه نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 37 درصدی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از انفجار شدید در یک ساختمان اداری در خیابان شهید سپهبد قرنی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران با اشاره به حرکت متروی پایتخت برروی ریل ملی گفت: متروی تهران بیش از 250 کیلومتر شبکه و 132 ایستگاه فعال دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۲    
قیمت هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز شنبه 16 اسفند 1399 در صرافی های بانکی 24 هزار و 90 تومان فروخته شده و 24 هزار و 577 تومان خریداری می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
میانگین قیمت هر برگه تسهیلات مسکن در معاملات امروز فرابورس به 55 هزار تومان و هزینه دریافت وام مسکن از محل اوراق نیز به 26.4 میلیون تومان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۴۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی جزئیات ساخت بزرگترین بندر تجاری کشور در جاسک را تشریح و اعلام کرد: این بندر در سه فاز و با ظرفیتی بین 100 تا 200 میلیون تن احداث خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
در سالی که گذشت در سراسر جهان دست کم 17هزار نفر از کارکنان کادر درمانی بر اثر ابتلا به بیماری کووید 19 جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
برای جلوگیری از رخوت این صنعت و شرکت های مشابه آیین نامه ای تدوین شود که حتی با فرض خودکفایی 100 درصد و توان پاسخگویی بازار داخل، درصدی از نیاز (حداقل یک درصد و حداکثر 10 درصد) وارد شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۶۹ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: الان که شرایط را می بینیم جز یک استان که به دلیل همجواری با کشور دیگری و رفت وآمدها به آن گرفتار ویروس جهش یافته شده، سایر استانهای کشور وضعیت و شرایطی نسبتا خوبی دارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۸۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن تشریح آخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور و همچنین خوزستان، تصمیم اتخاذ شده برای تعطیلات و سفرهای نوروزی در جلسه امروز ستاد را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن تأکید کرد: چابهار یکی از بنادر مهم و تنها بندر اقیانوسی کشور است که دولت هند در سرمایه گذاری جهت توسعه بندر شهید بهشتی آن مشارکت دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
داشتن اطلاعات و مهارت برای جستجوی مقررات بارفرابری، جزئی جدایی ناپذیر برای ارسال موفقیت آمیز محمولات و تحویل دهی درست کالاها محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
سالهاست که سایت دیوار به عنوان پلتفرمی برای خرید و فروش اجناس دست دوم و بعضا کارکرده در میان عموم جای خود را پیدا کرده است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تا پایان سال آشیانه هواپیمای فلایت چک و رمپ آن، همچنین محوطه سازی مقابل ترمینال های 4 و 6 تکمیل می شود و به بهره برداری می رسد. همچنین سال آینده پروژه بهسازی اساسی باند 29 چپ مهرآباد انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن گفت: در سفرهای ریلی در ایام نوروز، وضعیت سلامت همه مسافران سه بار با سامانه سلامت وزارت بهداشت کنترل شده و از سفر افراد مبتلا به بیماری کرونا جلوگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
برای اولین بار ریل مترو تولید داخل توسط ذوب آهن اصفهان ساخته و تحویل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
آمریکا و اتحادیه اروپا توافق کرده اند تا تعرفه های واردات 2 طرف که به علت اختلاف 17 ساله بر سر سوبسید دولتی به شرکت های هواپیماسازی وضع شده بود را به مدت 4 ماه تعلیق کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی ذوب آهن اصفهان گفت:ذوب آهن اصفهان در مسیر تولید ریل ملی سختی ها و مقاومت های بسیاری را تحمل نمود اما ایران و ایرانی را با تولید این محصول دارای ارزش افزوده بالا سربلند کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 گفت: پرداخت 360 هزار میلیارد تومان از منابع داخلی بانکی برای ساخت 1.2 میلیون مسکن را با جدیت پیگیری می کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس طراحی و مهندسی سازمان حمل و نقل ریلی شیراز، با اشاره به اجرای سه پروژه همزمان در مقیاس شهری در خط دوم مترو ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: از ابتدای شیوع کرونا 11 نفر در اتوبوسرانی به دلیل کرونا جان خود را از دست داده و 1100 نفر مبتلا به این ویروس مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن با بیان اینکه این شرکت آماده جذب هرگونه سرمایه گذاری اعم از داخلی و خارجی است، افزود: تأکید ما بر جذب سرمایه گذار واقعی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
آزادسازی قیمت محصولات کم تیراژ در شرایطی سال آینده کلید خواهد خورد که منتقدان با تاکید بر قیمت گذاری تمامی خودروهای تولیدی در حاشیه بازار ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از اتصال ایستگاه راه آهن به ایستگاه های مترو خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
بررسی لایحه بودجه 1400 کل کشور در صحن مجلس تا به امروز پالس های تورمی خود را به فعالان اقتصادی برای سال آینده داده است
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
در حالی که تورهای گردشگری به مقاصد مختلف هر لحظه در حال تکمیل شدن هستند، وزیر بهداشت در اظهار نظر جدیدی مخالفت خود را با سفرهای نوروزی اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
راهبر عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از امضای تفاهم نامه همکاری با شرکت فرودگاه های هند برای استفاده از خدمات مشاوره ای و فنی و مهندسی هوانوردی یکدیگر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کیفیت هوای پایتخت بعد از وزش بادهای نسبتا شدید شب گذشته افزایش یافته و با قرارگیری میانگین غلظت آلاینده های هوا بر روی عدد 52 هوای تهران سالم است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۲   + ۱۴۲ سایت دیگر  
روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی از خنثی سازی توطئه ربایش هواپیما در مسیر اهواز _مشهد، در شب گذشته (پنجشنبه) توسط نیروهای یگان امنیت پرواز سپاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
در پی بروز شایعاتی درباره ناپدید شدن هواپیمای بوئینگ 737 ارمنستان در ایران سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ضمن تکذیب آن اعلام کرد: هواپیمای مورد نظر در حال تعمیر و رفع نقص فنی در فرودگاه مهرآباد است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی با تقدیر از زحمات گارد امنیت پرواز سپاه در خنثی سازی توطئه هواپیماربایی پرواز 334، گفت: با اقدام به موقع نیروهای امنیتی سپاه عامل هواپیماربایی دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: توسعه زنجیره حمل و نقل و لجستیک در بندر چابهار، پاسخگوی توسعه پایدار است و چابهار را به یک هاب محصولات پتروشیمی و صنایع تبدیلی دیگر در منطقه تبدیل می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی از بهره برداری 27 پروژه در بنادر هرمزگان و بوشهر به ارزش 21.8 میلیون یورو و 4053 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: سفرهای نوروزی از طریق هواپیما تاکنون لغو نشده و ما هیچ برنامه ای هم در این رابطه نداریم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در حال حاضر در محورهای هراز و فیروزکوه بارش باران داریم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۱۸ سایت دیگر  
با حضور محمد اسلامی؛ وزیر راه و شهرسازی عصر امروز (پنج شنبه) 20 پروژه دریایی و بندری به ارزش 3 هزار و 356 میلیارد ریال در هرمزگان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: دو ایستگاه متروی "دولاب" و "میدان قیام" با اعتبار 580 میلیارد تومان در دو منطقه تاریخی تهران احداث شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر کشور از بودجه 96هزار میلیارد تومانی شهرداری های کشور در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی طی بازدید از بندر بوشهر از تسریع در احداث و تکمیل خط آهن شیراز-بوشهر به جهت افزایش سهم بندر در جابه جایی کالا با خط آهن و بهره مندی مردم از آن خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۲۳ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی شش پروژه بندری و دریایی و طرح تدقیق مطالعات یکپارچه مناطق ساحلی بوشهر رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
هوای تهران برای سومین روز متوالی در شرایط سالم قرار دارد و پیش بینی می شود این کیفیت هوا در ساعات آینده نیز در تهران پایدار باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۹    
یازدهم اسفندماه 99، یازدهمین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب و فعالیت خود را برای اداره جزیره کیش آغاز کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
امروزه بنادر، تنها در صورتی می توانند رقابت پذیری خود را حفظ و ارتقا دهند، که بتوانند به عنوان حلقه ای از زنجیره یکپارچه و جهانی لجستیک نقش آفرینی کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره حقوقی مرزبانی گلستان گفت: ایجاد خط عریض ریلی روی پل مرزی ایران- ترکمنستان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
سامانه تلفنی باشماره 1800 با حضور مشاور عالی و مدیرکل دفتر شهردار تهران و معاون حمل و نقل و ترافیک راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
آمار جهانیِ مبتلایان به کروناویروس تاکنون به 115 میلیون و 768 هزار و 981 نفر رسیده و مرگ دو میلیون و 571 هزار و 794 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری تأیید شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون هوانوردی و امور بین الملل سازمان هواپیمایی کشوری از کاهش پروازهای استان خوزستان خبر داد و گفت: مسافران قبل از سفر به این استان باید تست PCR انجام دهند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی حمیدرضا مومنی ازندریانی را به سمت دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به رشد زیرساخت ها و خدمات در شهرهای جدید جذابیت سکونت افزایش یافته و نرخ رشد در این شهرها به شش برابر کلانشهرهای کشور رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه غرب استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در مسیر شهریار - تهران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند از اتصال پروژه راه آهن این شهر به شبکه ریلی کشور خبر داد و گفت: اجرای این طرح موجب رونق اقتصادی و توسعه زیرساختهای حمل و نقل منطقه می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...