شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۴۸Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری»

8 صبح   ۳ ساعت پیش    
گرگان- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: سند پیشرفت و توسعه 110 روستای گلستان بر مبنا روستا و مردم محوری بررسی شده و به عنوان یک الگو و مدل موفق در سطح کشور مطرح است....
برترین ها / ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس گفت: ریزش معدن غیرمجاز سنگ کرومیت روستای دهمورد شهرستان بختگان یک کشته و 2 مصدوم داشت و جستجو برای مفقودان احتمالی ادامه دارد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: جهاد آبرسانی به 429 روستای استان آغاز شده است و پیش بینی می شود مشکل این تعداد تا یکسال آینده برطرف شود.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ساری- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران شهرک های صنفی را از جمله نیازهای استان بیان کرد.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: طرح سند پیشرفت و توسعه 110 روستای گلستان بر مبنا روستا و مردم محوری به عنوان یک الگو و مدل موفق در سطح کشور مطرح است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: برنامه ریزی در دو حوزه زیرساختی و اقتصادی در راستای توانمندسازی روستاییان در دستور کار قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش    
اراک- معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی استانداری مرکزی گفت: روابط عمومی ادارات استان مرکزی در راستای انعکاس اقدامات دولت فعالیت کنند.
انصاف نیوز   ۹ ساعت پیش    
رحمت الله بیگدلی در توییتر خود با تیتر تبعید فرماندار سابق زنجان به علت انتشار سخنان رهبری در دولت ارزشی وانقلابی! نوشت: ▪️رضا عسگری فرماندار سابق زنجان به علت انتشار فیلم سخنان رهبری در زمان ریاست جمهوری مبنی بر عدم شرکت در هرگونه جلسه ای که در آن مشروب سرو شده بود از محل کارش در استانداری ...
آقای خبر   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، سیدرضا مرتضوی در اجلاس یک روزه مدیریت منابع آب در فلات مرکزی ایران (نگاه اول حوضه آبریز زاینده رود) با اشاره به مباحث احقاق حقوق عامه و ترک فعل ها در موضوع احیای زاینده رود ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
معاون استاندار لرستان به بیان اینکه 35 درصد جمعیت این استان در روستاها زندگی می کنند، گفت: اجرای طرح 100 روستای بیکار در جریان سفر رییس جمهور در قالب تفاهم نامه استانداری و بنیاد برکت ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رودسر- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان گفت: 24 میلیارد تومان اعتبار برای روستاهای مناطق محروم استان گیلان اختصاص یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گیلان با اشاره به تشکیل کمیته ای مبنی بر تخصیص بودجه به روستاهای مناطق محروم با دستور وزیر کشور گفت: سهم استان گیلان از این اعتبارات 24 میلیارد تومان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: ایران و تاجیکستان همواره دارای ارتباط خوب استراتژیک بوده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان گفت روستا ها و مناطق عشایری کشور کانون تولید و ارزش افزوده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: یکهزار و 800 میلیارد تومان برای توسعه و اشتغال پایدار روستاهای استان با هدف افزایش مهاجرت معکوس سرمایه گذاری شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: غفلت از ظرفیت های دینی، تربیت کودکان را دچار چالش می کند و باید در این زمینه برنامه ریزی شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا - وزیر آموزش و پرورش و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس و مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صبح امروز (جمعه ) به همراه استاندار و معاونین استانداری کهگیلویه و بویراحمد به مقام شامخ شهدای یاسوج ادای احترام کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: سیاست های غلط تمرکز امکانات در مرکز استان و شهرها و در مقابل کم توجهی به روستاها به سمتی حرکت می کند که ممکن است تا 10 سال آینده دیگر روستایی وجود نداشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۴    
مدیرکل امور روستایی استانداری لرستان گفت: در روز ملی روستا 314 پروژه عمرانی و اقتصادی در استان افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل امور روستایی و شورا های استانداری آذربایجان شرقی از پرداخت 110 میلیارد تومان تسهیلات به روستاییان استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: زمین لرزه 4 ریشتری بخش فین شهرستان بندرعباس خسارتی نداشت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: جمعیت عشایر استان در قشلاق بیش از 23 هزار نفر بوده و 26 درصد از گوشت قرمز استان را تامین می کنند و از ابتدای سال 54 دوره و کارگاه آموزشی ویژه دهیاران، کارکنان دهیاری ها و اعضای شوراهای اسلامی روستاها برگزار شده است.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، براساس اعلام سامانه برخط کنترل کیفیت هوای سازمان محیط زیست، هوای کلانشهر اصفهان در ایستگاه پایش خیابان احمدآباد با شاخص 99 و رودکی با شاخص 92 در وضعیت قابل قبول و در ایستگاه خیابان های استانداری و پروین به ترتیب با شاخص 102 و 124 AQI در وضعیت ناسالم برای گروه های ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل سرمایه گذاری استانداری اصفهان گفت: 82 درصد اعتبارات تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه مربوط به سال گذشته در استان اصفهان جذب شد و امسال نیز 2 هزارو 200 میلیارد تومان از این محل اختصاص یافته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی استانداری قم، شاهچراغی در این عیادت، ضمن تقدیر از سعه صدر و همکاری خوب پلیس قم در اغتشاشات اخیر، همکاری نهادهای نظامی، انتظامی و امنیتی در حوادث اخیر در استان را کم نظیر دانست. وی همچنین بر اهمیت برخورد قانونی با اغتشاشگرانی که به اموال عمومی و خصوصی خسارت [...]
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با بیان اینکه رابطه ایران و تاجیکستان مربوط به تاریخ معاصر نیست، گفت: امروز دو کشور ایران و تاجیکستان مستقل با هویت مستقل، اما با پیوندهای در هم آمیخته و بسیار نزدیک می توانند نشان دهنده درهم تنیدگی های فرهنگ در عین تمایزات قلمرویی باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۰۲:۲۷    
مدیر کل دفتر امور روستایی وشورا های استانداری خراسان رضوی گفت: در بین 70 دستگاه دولتی و غیر دولتی که متولی خدمات رسانی به روستا ها هستند سپاه پاسداران بهترین پشتوانه برای مردم در روستا ها است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۳:۵۰    
مدیر کل امور روستایی و شورا های استانداری خوزستان گفت: طی یکسال گذشته 823 طرح عمرانی و درآمد زا در خوزستان با اعتبار بیش از 3 هزار میلیارد ریال اجرا شد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۲:۲۷    
آقاسیدی معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی از کارکنان این نهاد در استانداری قزوین تجلیل کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۰:۵۶    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: 2 هزار تُن قیر با نظر معاونت عمرانی استانداری چهارمحال و بختیاری بین 6 شهر شهرستان بروجن توزیع می شود.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: با جدیت به دنبال راه اندازی کارخانه نوآوری استان اصفهان هستیم و در حال حاضر با اقدامات و تسهیل گری های انجام شده به عملیات اجرایی راه اندازی آن نزدیک هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سمنان گفت: 123 طرح عمرانی و خدماتی به ارزش نزدیک به 67 میلیارد و 702 میلیون تومان به مناسبت روز ملی روستا و عشایر (15 مهر) در روستاهای استان افتتاح می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۸:۵۶    
مدیرکل دفتر فنی استانداری قم گفت: بافت تاریخی شهر کاهش یافته است؛ باید برای ماندگاری ساکنین این بافت ایجاد انگیزه کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۸:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری خراسان جنوبی گفت: باید در جشنواره ملی زرشک سعی کنیم تا این محصول به جایگاه واقعی خود برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی بر لزوم رفع مشکلات معیشتی کارگران استان تأکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان گفت: 75 واحد تولیدات شیمیایی استان که از نظر پدافند غیرعامل پرخطر محسوب می شوند، شناسنامه دار شدند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
کهنسال مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران در دومین جلسه کارگروه اقتصادی صادرات مرکبات مازندران به کشور چین، گفت: با پیگیری معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، مقدمات صادرات مرکبات مازندران به روسیه، چین و هند فراهم شد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: آشوبگران در ناآرامی های اخیر 25 میلیارد تومان به اموال عمومی تبریز خسارت وارد کردند.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۹:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز لرزه نگاری کشور این زمین لرزه را به بزرگی 4.1 ریشتر در عمق 13 کیلومتری زمین منطقه شهر پیر در شهرستان زرین دشت ثبت کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد گفت: اکثر دستگیرشدگان در جریان اعتراضات این استان را نوجوانان و جوانان حدود 20 سال تشکیل می دادند که بخش قابل توجهی از آنها دانش آموز هستند.
پول پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بنابر ابلاغ استانداری استان های خراسان رضوی، اصفهان و فارس، هم زمان با بازگشایی مراکز آموزشی و به منظور کاهش بار ترافیکی در سطح شهرها، ساعت کاری شعب استان های اصفهان، فارس و کلان شهر مشهد مقدس تا پایان مهرماه امسال، تغییر کرد.
فرمانداری شهرستان گلپایگان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۲۹    
روز پنجشنبه مورخ 14/7/1401 با حضور جناب آقای جمالی معاون محترم اداره کل حراست استانداری اصفهان، فرماندار شهرستان، ریاست اداره اطلاعات و تعداد دیگری از مسئولین و همکاران فرمانداری جلسه تودیع و معارفه حراست فرمانداری شهرستان برگزار گردید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: سابقه وقوع بیش از 20 نوع بلای طبیعی و غیرطبیعی در این استان وجود دارد و زلزله، خشکسالی، سیل، توفان و سرمازدگی بیشترین فراوانی را دارند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار نور مازنداران با اشاره به آن که سرمایه گذار باید حداقل دانش فنی برای اجرای پروژه های گردشگری را داشته باشد، یادآور شد: خیلی افراد با مراجعه به استانداری یا فرمانداری خودشان را سرمایه گذار معرفی می کنند اما در واقع اصول ابتدایی سرمایه گذاری در یک پروژه را نه تنها در اختیار ندارند و از قدرت ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
استانداری گلستان در نظر دارد براساس مصوبه شماره 147913/51 مورخ 29 /09/ 1399 وزارت امور اقتصادی و دارایی، نسبت به فروش 8 واحد آپارتمان مسکونی خود واقع در خیابان 5 آذر گرگان از طریق مزایده عمومی اقدام نماید. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
جلسه بررسی موضوعات و چالش های شهرداری ها با حضور مسعود نصرتی معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و سید امیر حسین علوی شهردار رشت در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
قم- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: خون هایی ریخته شده تا ما در آرامش و آسایش زندگی کنیم و باید قدردان این عزیزان باشیم و نگذاریم خون شهدای امنیت بی دلیل پایمال شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با بیان اینکه دشمنی با جمهوری اسلامی ایران از ابتدا بوده و همچنان ادامه دارد، هدف اصلی دشمنان را گرفتن استقلال ایران دانست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - 761 سری جهیزیه در اجرای مرحله دوم تفاهم نامه همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و استانداری خراسان جنوبی به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد اهدا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
یاسوج - ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه ها مصوبات ساماندهی کودکان کار را عملیاتی کنند و نسبت به این موضوع با احساس مسئولیت بیشتری نمایند.