یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۶:۵۶Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استانداری»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، در جلسه شورای اشتغال شهرستان که به حضور مسئولین ذیربط در فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: آمار ثبت اشتغال درسامانه رصدتوسط دستگاه های اجرایی علاوه براستخدام درادارات که بسیارمحدود است، شامل پرداخت تسهیلات اشتغالزایی ...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه و به نقل از ایرنا؛ رستگار یوسفی روز یکشنبه در جلسه کمیسیون پیشگیری از سرقت شهرستان جوانرود با تاکید بر ضروت پیگیری و اجرای مصوبات کمیسیون پیشگیری از سرقت از سوی دستگاه های اجرایی افزود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۶ دقیقه پیش    
گروه استان ها- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: حمایت و پرورش نخبگان در اولویت برنامه های بنیاد نخبگان استان سمنان است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲۰ دقیقه پیش    
یادواره 357 شهیده و 247 جانباز و آزاده زن استان همدان در راستای برگزاری کنکره ملی لشکر فرشتگان تاریخ ساز با حضور مسئولان استانی و خانواده معظم شهدا در سالن شهدای استانداری همدان برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه، فرزاد الماسی ابراز داشت: براساس تبصره سه ماده 30 قانون انتخابات شوراهای اسلامی، ارائه گواهی عدم سوء پیشینه از سوی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی در هنگام ثبت نام الزامی است. ...
موج رسا   ۵۸ دقیقه پیش    
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: 10 درصد سالمندان استان زنجان از هیچ نوع حمایتی برخوردار نیستند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان با اشاره به تدوین میثاق نظام نخبگان از آن به عنوان بستری برای حمایت بیشتر از نخبگان نام برد و گفت: با تدوین این مهم زمینه برای اثرگذاری بیشتر نخبگان و تسهیل در ورود نخبگان به بازار کار، بیش از پیش فراهم می شود.
معاونت سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان در جلسه ستاد هماهنگی هفته هرمزگان گفت : هفته هرمزگان فرصتی برای شناساندن هویت و منزلت مردم هرمزگان است.
مدیرکل امور بانوان استانداری کهگیلویه و بویراحمد به بررسی آخرین وضعیت زنان و کودکان مصدوم و آسیب دیده از زلزله پرداخت.
نصف جهان: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری آبی تاکنون 85 میلیمتر بارش در استان اصفهان ثبت شده که بیانگر کاهش 18 درصدی بارش ها در بلند مدت است. ...
خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
رییس گروه تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی گفت: هنوز نامه ای از سمت فرمانداری مبنی بر ارتقای این روستا به شهر یا بخش به دست ما نرسیده است، باید سلسله مراتب در این موضوع رعایت شود.
استانداری گیلان   ۱ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با اشاره به اینکه از 198 واحد نیمه تمام هدف گذاری شده حدود 110 واحد به بهره برداری رسیده اند، گفت: این واحدها برای آغاز به کار به سرمایه در گردش نیاز دارند که سعی ما تأمین اعتبار از منابع تسهیلاتی استان برای راه اندازی کامل این واحدهاست. ...
استانداری تهران   ۲ ساعت پیش    
حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران و رئیس ستاد انتخابات استان تهران به همراه طاهری فرماندار شهریار از مرکز ستاد انتخابات شهرستان شهریار بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ساری- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: میزان تصادف منجر به فوت طی سال جاری در جاده های استان به ترتیب 7 و 26 درصد کاهش داشته است.
ناطقان   ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ساکنان استان ذی قار عراق شنبه برای ششمین روز متوالی دست به اعتراضات زده و مقابل ساختمان استانداری تجمع کردند.
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: روغن خوراکی هم به میزان 700 تن از طریق سامانه رهتاب به بازار وارد شده است و حواله های روغن صنف و صنعت هم صادر و در اختیارشان قرار گرفته است.
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: البرز همجوار پایتخت است و اشتراکات فراوان بین این دو استان موجب شده که مسائل و مشکلات و دغدغه های مشترکی نیز داشته باشند از این رو ضرورت دارد که برای پیشگیری از سرایت کمبودها به پایتخت و برعکس، تدابیر ویژه ای اتخاذ شود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا -مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: خیابان ها و میادین برخی شهرستان های استان با نام شهدای زن استان مزین شده است.
مراسم یادواره زنان شهید، جانباز و آزاده همدان در راستای برگزاری کنگره ملی "لشگر فرشتگان تاریخ ساز" با نکوداشت یاد 357 شهید و 247 جانباز زن در استانداری برگزار شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه بانک های استان در بسیاری از موارد از دستورات و مصوبات استانی تبعیت نمی کنند، گفت: برای حل این مشکل باید قدرت نظارتی فرمانداران بر بانک ها بیشتر شود.
هرمزگان- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان در جلسه ستاد استانی کرونا با اشاره به اهمیت مراقبت های شخصی عنوان کرد: گسترش فرهنگ توجه به مراقبت های شخصی نیازمند نهادینه شدن در جامعه است.
روزنامه سپهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: معاون امور عمرانی استاندار ایلام با معاون امور دهیارهای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور دیدار کرد. احمد کرمی، معاون امور عمرانی استانداری ایلام با دکتر قربانی معاون امور دهیارهای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور دیدار کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساری- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران از اجرای شش طرح گردشگری آبی با سرمایه گذاری 160 میلیارد تومانی در استان خبر داد.
طلوع کرمان   ۳ ساعت پیش    
زند اقطاعی فرماندار بافت به منظور رسیدگی به وضعیت شهرداری و شهر جدید تاسیس کشکوئیه از این شهر بازدید کرد. فرماندار ضمن بازدید از پروژه ها واقدامات انجام شده شهرداری درجلسه ای با شهردار واعضای شورای شهر مسائل ومشکلات موجود از جمله کمبود اعتبارات وامکانات وماشین آلات ...
سیدمجتبی طباطبایی زاده گفت: با توجه به ضرورت احیای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و دستگاه های اجرایی و ترویج این دو واجب فراموش شده در میان مردم و کارکنان دولتی، جلساتی با استاندار ...
مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه از 25 فرآیند انتخابات، 24 فرآیند به صورت الکترونیکی برگزار می شود، گفت: ما با هیچ کس در اجرای انتخابات مطابق قانون شوخی نداریم و در این راستا مجریان و ناظران نباید سلیقه شخصی خود را دخیل کنند.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- سرپرست استانداری ایلام گفت: تا پایان دولت طول بزرگراه های استان ایلام به 200 کیلومتر افزایش پیدا می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ افشین کریمی در جلسه تکریم و معارفه مدیرکل امور اداری و مالی استانداری اظهار داشت: یکی از بهترین کارها برای جلب اعتماد مردم، ارتقاء سطح شفافیت اداری است و بر این اساس در راستای ایجاد یک انضباط مالی برای جلوگیری از هرگونه تخلفی حرکت کرده ایم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
بازنشستگان صنایع فولاد و معادن استان، در راستای احقاق حقوق و درمان خود مطابق با قانون، مقابل استانداری اصفهان اعتراض خود را اعلام کردند.
استانداری گیلان   ۳ ساعت پیش    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان بر لزوم شبکه سازی موسسه های خیریه در راستای هدفمند کردن کمک های خیرین و استفاده بهینه از این ظرفیت در مدیریت چالش های اجتماعی و طبیعی تاکید کرد. ...
استانداری تهران   ۳ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بهارستان معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران و فرماندار بهارستان از مرکز 16 ساعته تست کرونا در شهر گلستان بازدید کردند.
تفاهم نامه سه جانبه توسعه صنعت میگو و ماهیان خاویاری بین سازمان شیلات ایران، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استانداری گلستان امضا شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان شیلات ایران ...
شهر فردا   ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست استانداری ایلام گفت: با توجه به وضعیت کرونا، تردد مسافر در مرز مهران ممنوع است.
در مسیر اربعین قرار گرفتن ایلام لطف الهی به این مردمان است ... سرپرست استانداری ایلام: ⭕️ راه توسعه ایلام از مسیر راه می گذرد/ عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه راه شایسته تقدیر است/انتظار داریم صدای سوت قطار در ایلام شنیده شود ... ...
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مرکزی گفت: استان مرکزی، پایین ترین نرخ تورم کشور را در سال جاری از آن خود کرده است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام سرپرست استانداری ایلام گفت: عملیات اجرایی راه آهن ایلام به اسلام آباد به دستور رئیس جمهور شروع شده و با اعتبار خوبی که برای اجرای فاز اول این پروژه مهم گذاشته شده است امیدواریم به زودی سوت قطار در ایلام شنیده شود.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: زمین لرزه 4.4 ریشتری در شهرستان های سراب و میانه خسارت جانی و مالی نداشته است.
بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: خیران مدرسه ساز نقش مهمی در توسعه علمی کشور دارند و این جایگاه ارزنده باید در لایه های مختلف جامعه برجسته سازی شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی گفت: کاهش نرخ بیکاری نیازمند بانک اطلاعاتی جامع است تا براساس جامعه آماری مشخص در استان اولویت بندی و تخصیص اعتبار صورت گیرد.
پانا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان (پانا) - استاندار زنجان خبر داد صادرات از استان تا پایان سال به 250 میلیون دلار می رسد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری زنجان؛ فتح الله حقیقی در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه ملی و استانی گفت: در سال 1399 بیشترین فشارهای ناشی از تحریم علیه ملت ایران اعمال شد ...
کرج رسا   ۴ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، اردکانیان در دیدار با استاندار البرز که در محل وزارت نیرو صورت گرفت، با اشاره درخواست های عزیزاله شهبازی در خصوص ارتقای زیرساخت های تامین آب، ساماندهی فاضلاب و اختصاص پساب به استان ...
در آئینی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، از تلاش های 6 ساله علی شمشیری دبیر سابق شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه تقدیر بعمل آمد و کیوان گلاوری به عنوان سرپرست این دبیرخانه معارفه شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – درآستانه هفدهمین سالگرد تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور، کتابخانه خواجه نصیرالدین طوسی در شهرستان بهارستان با حضوردبیرکل نهاد کتابخانه های کشور،معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران و مسئولین شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی افتتاح شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سرپرست استانداری ایلام با بیان اینکه در ابتدای دولت طول بزرگراه های این استان 35 کیلومتر بود و این میزان در دولت تدبیر و امید به 150 کیلومتر افزایش یافته است، گفت: ایلام به شریان ارتباطی شمال به جنوب کشور تبدیل می شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مراسم نکوداشت 357 شهیده استان همدان با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان، استاندار و جمعی از مسئولان و خانواده شهدا در استانداری همدان برگزار شد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از اختصاص 53میلیارد و 455میلیون تومان اعتبار برای بازسازی مناطق خسارت دیده از زلزله 29بهمن ماه در شهرستان سمیرم خبر داد.
استانداری تهران   ۵ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان ری، حشمت اله عسگری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران بهمراه حسین توکلی کِجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ری، بخشدار کهریزک ...
اقتصاد ایران: تبریز- مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به زلزله 4.4 ریشتری صبح امروز در شهرستان سراب گفت: نگران بافت فرسوده مناطق زلزله زده سراب هستیم.
اقتصاد ایران: ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: زمین لرزه 4.4 ریشتری سراب تا کنون خسارتی نداشته است.