یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۱:۵۶Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خانواده های شهدا»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۵ ساعت پیش    
سرهنگ قاسم پور با اشاره به جایگاه والای خانواده های شهدا به عنوان اسوه های ایثار و ازخودگذشتگی، این خانواده ها را پرچم داران فرهنگ ایثار، مقاومت و ازخودگذشتگی دانست.
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مدافعان واقعی ولایت هستند و حضور ارزشمند آنان در جامعه و حمایت از حریم ولایت همان چیزی است که شهدا همه ما را به آنها توصیه کردند که در این مسیر خانواده های شهدا جلودار و راه گشای همه ما خواهند بود.
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران گفت: تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران رسالت مسئولان است و باید همیشه قدردان این عزیزان باشیم.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
مشکلات خاص خانواده های شهدا و ایثارگران در جلسه کمیسیون امور خاص بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بررسی شد.
ایثار   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهدای دفاع مقدس در راه اعتلای نظام اسلامی و امنیت جامعه از بهترین میراث وجودی خود گذشتند و باعث شدند تا خانواده معظم شهدا و ایثارگران امروزه سرمایه های معنوی جامعه شوند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۳۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بستان آباد در دیدار جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران با امام جمعه این شهرستان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خواست خانواده های شهدا و ایثارگران و از برنامه های مدون این نهاد انقلابی است
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۴    
محمد یزدانی مدیرکل بنیاد شهید استان سمنان در روستا افتر حضور یافت و با خانواده های شهدا و جانبازان دیدار کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۰    
فرماندار جدید گرمسار در مقام قدردانی از ایثارگران این شهرستان گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران ذخایر انقلاب هستند و وجودشان مایه خیر و برکت نظام جمهوری اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده مرزبانی ناجا خانواده های شهدا را مظهر ایثار و فداکاری خواند و گفت: ایران اسلامی بواسطه فداکاری و از خودگذشتگی شهدا و رشادت های جانبازان و ایثارگران از گزند دشمنان در امان ماند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رضایی گفت: برخی ها که به نام انقلابی گری با نام خانواده های شهدا به مسند قدرت تکیه زده اند، امروز نسبت به همین شهدا بی تفاوت هستند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۷    
جلسه ی اعضای شورای بسیج فرهنگیان در راستای برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسین میرزایی؛ مدیر بسیج فرهنگیان اداره کل، ضمن تقدیر و تشکر از اعضای حاضر در جلسه ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
حاج سیدآقا نبوی مری پدر شهیدان گرانقدر سیدتقی و سیدداود نبوی مری از شهرستان سیمرغ مازندران آسمانی شد و به فرزندان شهیدش پیوست. حاج سیدآقا نبوی مری پدر شهیدان گرانقدر سیدتقی و سیدداود نبوی مری در سن 98 سالگی از شهرستان سیمرغ مازندران آسمانی شد و به فرزندان شهیدش پیوست. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در راستای طرح تکریم و پاسخگویی به ایثارگران و خانواده های شهدا، فرماندار شهرستان پاکدشت با حضور در بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان، با جمعی از خانواده های شهدا و جانبازان دیدار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- یادواره سرداران و 56 شهید دانش آموز مهریز چهارشنبه شب با حضور جمعی از خانواده های معظم شهدا و مردم در حسینیه وحدت این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۶    
مراسم رونمایی از کتاب مردم ایران با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، نویسنده کتاب و جمعی از خانواده های شهدا در مشهد برگزار شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آئین رونمایی از کتاب مردم ایران: سبک زندگی مردم ایران به روایت والدین شهدا با حضور نویسنده کتاب، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی و جمعی از مسئولین شهرستان مشهد و خانواده های شهدا برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با خانواده های معزز شهدا و ایثارگران گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران از هر نظر افضل هستند لذا باید به این بندگان خالص خدا خدمات در شأن و منزلت و جایگاه آنان ارائه کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جهانگیری تکریم خانواده های شهدا را امری ارزشمند و ضروری دانست و گفت: ما باید هر کاری که می توانیم برای خانواده های شهدا انجام دهیم و در این راستا کم کاری نکنیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۵۱    
یزدانی خانواده شهدا را مظهر ایثار و فداکاری خواند وگفت: طرح ملی سه شنبه های تکریم اقدامی ارزشمند در راستای خدمت به خانواده معظم شهدا است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در ملاقات عمومی، خانواده های شهدا و ایثارگران با رعایت پروتکل های بهداشتی، مشکلات شان را با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در میان گذاشتند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: یاد شهدا اشاعه دهنده ارزش های ایثار و پایداری در جامعه است و دیدار با خانواده آنها و پیگیری و حل مشکلات این قشر معزز تکریم ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور درآستانه هفته دفاع مقدس با خانواده های شهدا و رزمندگان شهرستان چهارباغ دیدار و از آنها قدردانی کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۲:۱۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه سه مشهد گفت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران سرمایه های نظام مقدس جموری اسلامی ایران هستند و ارائه خدمات باید به گونه ای باشد که منجر به رضایت مندی این عزیزان شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - معاون فرهنگی رزمندگان غرب و شمال غرب کشور در دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران و رزمندگان چهارباغ اقتدار و امنیت کشور را ارمغان جانفشانی شهدای آسمانی، ایثارگران و رزمندگان اسلام عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خانواده معظم شهدا پرچمداران دفاع از ارزش ها و الگویی برای انقلاب اسلامی هستند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
اسلامشهر (پانا) - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران در سفر یک روزه به شهرستان اسلامشهر با امام جمعه و نماینده ولی فقیه شهرستان، امام جمعه واوان و خانواده های شهدا دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس صبح امروز یکشنبه 21 شهریور1400، به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور 202 نماینده برگزارشد. بررسی تقاضای استعفای سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در دستورکار جلسه علنی مجلس شورای اسلامی قرار گرفت ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جوین گفت: با بیش از 100 نفر از خانواده های شهدا و ایثارگران ارتباط تلفنی و با 60 نفر از آنان بصورت حضوری دیدار به عمل آمده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه در آئین نامه های مربوط به تامین حقوق همه جانبه خانواده های شهدا و ایثارگران کم کاری شده است و باید اصلاحات لازم در مجلس صورت گیرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۲۱    
فرجیان گفت: تجلیل از ایثارگران و همسران جانبازان قطع نخاعی، ثبت تاریخ شفاهی والدین شهدا،افتتاح مجموعه فرهنگی سرداران و امیران دفاع مقدس و دیدار با خانواده های شهدا از جمله این برنامه ها هستند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۱    
به گزارش واحد ایثار اصفهان ، در راستای تکریم و ارج نهادن به مقام والای شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، حبیب الهی رییس بنیاد منطقه یک به همراه سرهنگ کشانی رییس اداره حقوقی پایگاه هوایی هشتم شکاری اصفهان و رضایی مسؤل ایثارگران پایگاه هشتم شکاری با خانواده شهید ناصر یزدانی ...
خانه خشتی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۱    
امام جمعه رفسنجان گفت: در هفته دفاع مقدس فقط به دیدار خانواده های شهدا اکتفا نکنیم بلکه باید واقعیت های دفاع مقدس نسل به نسل بازگو شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران در نامه ای به نمایندگان مجلس، خواستار موافقت با استعفای امیرحسین قاضی زاده جهت ریاست بنیاد شهید شدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۵:۱۶    
سرهنگ قاسم پور ارج نهادن به خانواده های معظم شهدا را یک تکلیف دینی دانست و گفت: دیدار و تجلیل از این خانواده ها مایه دلگرمی، قوت قلب و انگیزه مضاعف مسئولان برای خدمتگزاری بیشتر است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
افشار با اشاره به تکالیف اداری که شهرداری تهران برای مناطق مشخص کرده است، گفت: تکریم خانواده شهدا در راستای رفع نیاز های آن ها در شهرداری از اولویت های ما است و به صورت دوره ای و در قالب طرح سپاس با خانواده های شهدا دیدار می کنیم.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور در گلزار شهدای بیرجند در میان جمعی از خانواده های شهدا و ایثارگران و حاضرین در محل حضور یافت و در فضایی صمیمی با آنان گفت و گو کرد و به سخنان شان گوش داد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۵:۳۸    
علی محمودی- من فرزند شهید هستم و 12 سال سابقه کار در کمیسیون ماده 16 در سال 98 با همت بر آن آمدیم که بنیاد را محکوم کنیم به پر داخت معوقات جانبازان و خانواده های شهدا که در سال های قبل مانده بود نه تنها نشد بلکه مدیریت وقت ماده 16 برداشتند و من را با مدرک دکتری و این همه تجربه به بهانه ماموریت ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
عبدالله پاکاری در دیدار با مادر شهید والامقام علیرضا نویدی مقدم گفت: دیدار ، حمایت و پیگیری انتظارات خانواده های شهدا وظیفه همه مسئولین است
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۸    
رئیس بنیاد شهرستان بوئین زهرا گفت: تکریم خانواده های شهدا ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، لذا همگان باید در این راستا تلاش کنند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۴۸    
معاون فرماندار عجب شیر در دیدار با پدر شهید بذله گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران ولی نعمتان نظام و چشم وچراغ ملت هستند.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – پیش از ظهر امروز و همزمان با روز 17 شهریور سالروز قیام خونین مردم تهران علیه پهلوی مزدور مزار شهدای این واقعه تلخ با حضور با حضور رییس سازمان بهشت زهرا، سرپرست بنیاد شهید تهران و جمعی از مسئولین و خانواده های شهدا گلباران و عطرافشانی شد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۴۴    
سرپرست بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان فریمان گفت: بیش از 500 خانواده های شهدا و ایثارگران فریمان مشکلات خود را از طریق شماره تلفن 1616 پیگیری کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۵۵    
حاتمیان گفت: دفاع مقدس باعث بیداری کشور های اسلامی شد و باید در قدردانی از رزمندگان و خانواده های شهدا و ایثارگران بکوشیم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۱۸    
سرپرست بنیاد نهاوند در دیدار با بخشدار بخش خزل گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران از ولی نعمتان انقلاب هستند و وظیفه تمامی مسئولان و آحاد مردم تکریم آن ها است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۳۱    
مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین گفت: 60 فقره وام مسکن جهت خانه دار شدن به خانواده های شهدا و ایثارگران پرداخت می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۲:۵۵    
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران گفت: سفرهای شهرستانی برای ارزیابی عملکرد بنیاد و بهبود ارائه خدمات مطلوب به خانواده های شهدا و ایثارگران انجام می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد سمنان در تجلیل از ایثارگران مهدیشهرگفت: خانواده های شهدا و ایثارگران الگو و اسوه صبر و بردباری و بزرگواری هستند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۵    
رئیس صندوق قرض الحسنه شاهد منطقه قزوین گفت: وام صندوق قرض الحسنه شاهد به 582 نفر از خانواده های شهدا و ایثارگران قزوینی در سال جاری پرداخت شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گروئی ساردو بیان کرد: خانواده های شهدا باید مورد توجه قرار گیرند و مسئولین در کنار آن ها حضور یافته و ضمن تفقد و دلجویی از آن ها برای رفع مشکلاتشان تلاش کنند.