یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۰:۵۰Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مادران شهدا»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۲۳:۰۲    
مراسم یادبود شهید محمد اسحاقی همراه با تکریم جمعی از مادران شهدا عصر امروز در امامزاده طاهر (ع) کرج برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان های استان تهران در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران روستای وردیج با اشاره به اهمیت حفظ نام و یاد شهدا گفت:پدران و مادران شهدا مایه عزت و آبروی کشور هستند و امروز وجود این عزیزان برای همه ما یک نعمت است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۹    
امام جمعه شهرستان گفت: تکریم و دیدار با مادران شهدا در حقیقت زنده نگهداشتن یاد و خاطرات شهدا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۴    
مادران شهدای مدافع حرم و مدافع وطن استان مرکزی مردم را به پای صندوق های رأی فراخواندند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۷:۳۴    
سرهنگ پاسدار عزیز موسایی گفت: تکریم و سرکشی از خانواده شهدا باید در برنامه تمام مسئولان اجرایی کشور قرار داشته باشد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۷    
سرپرست بنیاد شهید قوچان گفت: مادران در تربیت فرزند صالح نقش بسزایی دارند، و نقش مادران شهدا در تاریخ اسلام ماندگار است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
تبریز- در پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی آمده است؛ مادران شهدا یادگارانی مقدس از روزهای حماسه، و از نمادهای استوار فرهنگ ایثار و شهادت هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پرچم کشورهای ایران و افغانستان با دستان مادران شهدای ایران و افغانستان در قزوین پیوند خورد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۶:۳۶    
قصرشیرین - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: مادران شهدا نمونه بارز ایستادگی و صبر هستند چون فرزندان دلیر خود را در راه آرمان های والای انقلاب اسلامی تقدیم کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۷    
ایسنا/زنجان رئیس حوزه هنری استان زنجان گفت: در مستند مادران آفتاب به زندگی مادران شهدای روستایی پرداخته شده است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: مادران شهدا، از لحاظ قوت و قدرت، بی نظیرند و این عزیزان شاهدانی بی ادعا و گنجینه های تاریخی هستند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: نقش مادران شهدا در تربیت فرزندان ارزشمند و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت قابل تقدیر است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۲۳:۲۷    
امام جمعه شهر همدان گفت: مادران شهدا، از لحاظ قوت و قدرت، حقیقتاً بی نظیرند این عزیزان شاهدانی بی ادعا و گنجینه های تاریخی هستند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۳    
سرویس فرهنگی شهدای ایران :چندی پیش غلامعلی کویتی پور از حماسه خوانان دفاع مقدس در ویژه برنامه مجموعه برنامه های مردم ماه ، در رابطه با نوع ارتباطش با دستگاه امام حسین(ع) بیان داشت ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۰    
رئیس بنیاد شهرستان قزوین در دیدار با مادر شهید سید حبیب حسینی گفت: نقش مادران شهدا در شکل گیری، دفاع و تداوم انقلاب اسلامی بی نظیر است و امروز باید همه زنان جامعه از آنها در جهت حراست از این انقلاب الگوگیری کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۷    
فرمانده پایگاه واگن پارس گفت: پدران و مادران شهدا با تربیت فرزندانی انقلابی ، امام خود را تنها نگذاشته و در جبهه های مختلف که اسلام و کشور به آن نیاز داشت حاضر و با جان خود از این ارزش ها دفاع کردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، عصر چهارشنبه در آئین بهره برداری از خانه موزه شهیدان زین الدین در قم، با تجلیل از مقام شامخ مادران شهدا به ویژه مادر شهیدان زین الدین افزود: این شهدا در دامن مادرانی زینب گونه پرورش یافته اند و نصیرن فرزندانی پرورش دادند که موجب افتخار همه ماست. وی افزود: شهیدان [...]
ایثار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران در دیدار با مادر شهید علیرضا فتوحی گفت:مادران شهدا با گذشت از پاره های تنشان در مسیر امام و انقلاب،نمونه های روشن از اسوه های صبر و مقاومت هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۲۰:۰۷    
سیداحمد معصومی نژاد کارگردان جوان و متعهدی است که تولید مستند هایی از شهدا مانند کبوتر حرم، بیقرار و شکارچی تانک و آثاری درباره مساجد فعال تهران و نیرو های آتش به اختیار در مجموعه ادامه دار گنجینه را در کارنامه دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون استاندار گیلان گفت: تعداد شهدای گیلانی با شهدای استان های مرزی درگیر جنگ برابری می کند که نشان دهنده پرورشی دینی، اخلاقی و انسانی شهدای ماست. در واقع مادران شهدا با تربیت صحیح خود چنین انسان هایی را تقدیم نظام و کشور کردند و اکنون حق دارند که بیشتر از آنان گفته شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۱    
رمضان علی رازقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شیروان گفت: مادران شهدای ما در همه حال فداکار بودند و الگوی زندگی امروز بانوان ما هستند و این فداکاری همچنان ادامه دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کتاب نوبت یعنی بعدی در قالب نمایشنامه به موضوع تفحص شهدا و چشم انتظاری مادران شهید می پردازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مادر شهید تیرزه، از شهدای والا مقام شهرستان کهگیلویه آسمانی شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در دیدار با خانواده شهدا مختاربند گفت: مادران شهدا با بردباری در برابر شهادت همسر و فرزندان خویش و ادای دین به اسلام، در زمره فداکارترین مادران و همسران قرار گرفتند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گرگان گفت: وجود مادران شهدا به عنوان الگوهای صبر و مقاومت در جامعه بوده و برکتی هستند که خداوند نصیب ما کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فضایی صمیمی و دل انگیزی بود و روضه خوانی محمود کریمی چشم ها را بارانی کرده بود. محمود کریمی با مادران شهدا گفت و گو می کرد و از آنها طلب دعا می کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۵    
رئیس بنیاد شهرستان کردکوی گفت: مادران و همسران شهدا و جانبازان بهترین الگوهای صبر و استقامت هستند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۵    
رئیس بنیاد مهدیشهر در دیدار با مادران شهدا گفت: والدین معظم شهدا پرچم داران فرهنگ ایثار و شهادت هستند و ما مفتخر به خدمتگزاری آنان هستیم.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۱    
مهردادی مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام گفت: مادران شهدا بهترین معلمان جامعه ما هستند و آن ها اسطوره های صبر و از خود گذشتگی در جامعه می باشند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: مادران شهدا جزو زنان صبور جامعه ما هستند و با ایمانی قوی همچون کوه پای ارزش های نظام ایستاده اند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۸    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار با مادر سردار شهید دوامی در ساری گفت: مادران شهدا جزو زنان صبور جامعه ما هستند و با ایمانی قوی همچون کوه پای ارزش های نظام ایستاده اند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۱    
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خلیل آباد گفت: مادران شهدا در ماه مبارک رمضان با اهدا لوح سپاس تکریم و تجلیل می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - محمدرضا آفرین و محمدحسین صفی پور جانبازان 70 درصد، دعوت حق را لبیک گفته و به همرزمان شهیدشان پیوستند و همچنین مادران شهدا ساسانی قمصری و نادی آسمانی شدند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۴    
فرمانده انتظامی شهرستان اهر حضور در جمع گرم و صمیمی خانواده های معظم شهدا را یک سعادت خواند و افزود: صبر، فداکاری و شکیبایی مادران شهدا قابل تحسین است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۳    
قزوین-در پی درگذشت مادر شهیدان سعید و مجید قنبری و خواهر شهید محمد حسین اکبری رضایی امام جمعه و استاندار قزوین در پیام های جداگانه ای با تسلیت این ضایعه مادران شهدا را الگوهای بانوان این سرزمین دانستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
قزوین-در پی درگذشت مادر شهیدان سعید و مجید قنبری و خواهر شهید محمد حسین اکبری رضایی امام جمعه و استاندار قزوین در پیام های جداگانه ای با تسلیت این ضایعه مادران شهدا را الگوهای بانوان این سرز
ایثار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان اهر اظهار کرد: والدین معزز شهدا الگوهایی ماندگار در جامعه هستند که وجودشان مایه خیروبرکت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
در این رزمایش پزشکان و نیروهای جهادی به معاینه پزشکی، توزیع دارو، دیدار با مادران شهدا و در صورت نیاز برگزاری کلاس های مشاوره و فعالیت فرهنگی ورزشی با کودکان روستا پرداختند و در نهایت این اردوی جهادی با توزیع افطار بین اهالی روستا به پایان رسید.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با اشاره به این موضوع که پدران و مادران شهدا سند افتخار این ملت هستند، گفت: نباید در هر وضعیتی از خانواده های معظم شهدا به ویژه پدران و مادران شهدای عزیز غافل ماند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: همه ما مدیون شهدا و محتاج دعای خیر پدران و مادران شهدا هستیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، محمدرضا شفیعی، تهیه کننده سینما و تلویزیون در توییتر نوشت: دیده بودید رهبر انقلاب برای بلند شدن از کسی کمک بگیرد؟ وقتی می خواهی به احترام پدر شهیدی بلند شوی و از خود او برای بلند شدن کمک می گیری می شود به جایگاه پدران و مادران شهدا غبطه خورد! دانلود ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل گفت: شهدای ما ریشه در فرهنگ کربلا دارند چرا که مادران شهدا فرزندانشان را با فرهنگ غنی عاشورا بزرگ کردند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تبریز- نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی بمناسبت درگذشت مادر شهیدان محمدپور کارگر پیام تسلیتی صادر کردند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۰۹    
سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع)بیرجند:پدران و مادران شهدا سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۴:۱۰    
ویدئویی از حال و هوای گلزار شهدا و به یاد مادران شهدا تهیه شده و در ادامه قابل مشاهده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری گفت: باید از پدران و مادران شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت درس گرفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با صدور پیامی درگذشت حاجیه خانم، طاهره ترابی سفیدان جدید، مادر شهید والامقام یونس آهنکاران از دلاوران دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هرمزگان-رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس گفت: پدران و مادران شهدا گنجینه های ارزشمند نظام و الگویی بی نظیر در صبر و فداکاری هستند.