دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۴:۳۳Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شهرستان دشتی»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۹    
ظهر امروز با حضور فرماندار و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی از پایگاه خبری صدای دشتی رونمایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مسئول ثبت آثار اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان بوشهر گفت: کلوت های "مند" شهرستان دشتی این استان درفهرست آثار ملی به ثبت رسید.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: دشتی- فرماندار دشتی گفت: کارخانه سیمان مند ملزم به تامین سیمان مورد نیاز شهرستان دشتی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۶    
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس در دیدار با رییس جمعیت هلال احمر کشور از اختصاص اعتبار لازم جهت تکمیل ساختمان آموزشی امداد و نجات در شهرستان دشتی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار دشتی گفت: بعد از گذشت 10 سال گلخانه های کوچک مقیاس در روستای کردلان شهرستان دشتی تعیین تکلیف و مجوز دار شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۸:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: در چند روز گذشته میزان رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در این شهرستان کاهش یافته و این زنگ خطری جدی برای شیوع دوباره ویروس کرونا است.
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک کشاورزی استان بوشهر در راستای حمایت از بخش کشاورزی، حفظ منابع آبی کشور و افزایش تولید با پرداخت 109 میلیارد ریال تسهیلات، از واحد گلخانه سبزی و صیفی در روستای بامنیر از توابع بخش کاکی شهرستان دشتی حمایت کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سید مسعود طباطبایی هنرمند جانباز که تور ایرانگردی خود با دوچرخه و شعار"زنده نگه داشتن حماسه سازان تاریخ و شهدای انقلاب" از شهرستان جلفا آغاز کرده است، در شهر خورموج استان بوشهر مورد استقبال قرار گرفت.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۳    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر: تأمین و حمل 50 تن کود شیمیایی اوره تولیدی پتروشیمی پردیس عسلویه، در شهر شنبه مرکز بخش شنبه و طسوج شهرستان دشتی مورخ 2 اسفند ماه 99 صورت پذیرفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۰    
مجموعه شعر "دست شقایق" اثر فرنگیس رزمی نژاد در طرح جمعه با کتاب شهرستان دشتی معرفی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۰    
مجموعه شعر "حال خوب اولین دیدار" به قلم فریبا آذری در شهرستان دشتی منتشر شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۰    
رئیس انجمن خوشنویسی شهرستان دشتی گفت: 11 خوشنویس از شهرستان دشتی موفق به کسب نمره قبولی در آزمون میاندوره ای خوشنویسی کشور شدند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۴۰    
در آیینی از پوستر جشنواره عکس و ویدئو کلیپ تاریخ، تمدن و محیط زیست شهرستان دشتی رونمایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر گفت: کارگاه گلیم بافی با هدف بازآموزی و باززنده سازی این هنر صنعت در روستای "گنخک" شهرستان دشتی این استان برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- عملیات اجرایی طرح کمربند سبز شرق شهر خورموج مرکز شهرستان دشتی استان بوشهر روز چهارشنبه در آیینی با مشارکت دانش آموزان این شهر آغاز شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۰:۴۸    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر: گروه پایش و مسئول امور کود از دفتر و انبار جدید کارگزاری باغ صبا دشتی شهر کاکی شهرستان دشتی در مورخ 26 بهمن ماه 99 بازدید به عمل آوردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نجاتگران هلال احمر با انجام عملیات 12 ساعته جستجو و نجات کوهستان، پنج کوهنورد گمشده در کوه های شهرستان دشتی را نجات دادند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر - فرماندار دشتی گفت: میزان رعایت پروتکل های بهداشتی در شهرستان دشتی کاهش یافته است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۰    
نشست کارگروه عفاف و حجاب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی با حضور رئیس و اعضا در این اداره برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۷    
علی فقیهی 8 اردیبهشت 1348 در روستای زائرعباسی از توابع شهرستان دشتی دیده به جهان گشود و 29 اردیبهشت 1362 در قصرشیرین به شهادت رسید.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۲    
اقتصادتهران: در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به توسعه زیرساخت های آموزشی، جلسه هماهنگی و بررسی احداث سومین مدرسه بانک سینا در شهرستان دشتی استان بوشهر با حضور مدیران بانک سینا و مقامات محلی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ساختمان و دستگاه اکسیژن ساز بیمارستان زینبیه خورموج مرکز شهرستان دشتی افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
شکارچی متخلف در شهرستان دشتی دستگیر و لاشه یک راس کل وحشی در چادر او کشف شد.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۳:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: سمند سرقت شده در خورموج با سرعت عمل پلیس پیدا شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۲:۳۶    
سردار محمدجعفر سعیدی در سوم تیر سال 1334 در روستای احشام قایدها از توابع شهرستان دشتی در استان بوشهر دیده به جهان گشود و در عملیات کربلای 4 شهد شیرین شهادت را نوشید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۰۶    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی در پیامی شهادت ابراهیم فولادی را تسلیت گفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۱    
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به همراه دبیر ستاد اقامه نماز فرمانده پایگاه مقاومت پیامبر(ص) این اداره کل و مسئول فرهنگی و کارشناس قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی از موسسات فرهنگی قرآن و عترت ثقلین، چارک، کوثر خورموج و اطهر دشتی بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: در دولت تدبیر و امید گاز رسانی به روستاهای این شهرستان از 13 روستا به 66 روستا افزایش یافته است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر(پانا)- همایش تجلیل از دبیران و کارشناسان تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی در شهرستان دشتی و مناطق کاکی و بردخون برگزار شد. به مناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی گفت: فردی که با جعل عنوان مامور یکی از نهاد های دولتی از مردم به بهانه حل مشکلات قضائی وکاری کلاهبرداری کرده بود در تعقیب پلیس قرار گرفت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با دهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور فرماندر شهرستان دیر ، مدیر کل ورزش و جوانان و دیگر مسئولین زمین چمن مینی فوتبال روستای دهوک از بخش شنبه وطسوج شهرستان دشتی به بهره برداری رسید.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۰:۲۲    
به مناسبت دهه مبارک فجر با همکاری بنیاد مستضعفان و بسیج سازندگی ناحیه دشتی 500 بسته کمک معیشتی به ارزش هر بسته به مبلغ 500 هزار تومان بین افراد آسیب دیده ونیازمند توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- به مناسبت چهل و دومین طلوع انقلاب اسلامی روز سه شنبه در آیینی خانه فرهنگ و کارآفرینی روستای باغان شهرستان دشتی استان بوشهر افتتاح شد.
بانک سینا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به توسعه زیرساخت های آموزشی، جلسه هماهنگی و بررسی احداث سومین مدرسه بانک سینا در شهرستان دشتی استان بوشهر با حضور مدیران بانک سینا و مقامات محلی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- به مناسبت دهه مبارک فجر روز سه شنبه در آیینی سه پروژه عمرانی در بخش شنبه وطسوج شهرستان دشتی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر ؛ خانه نخبگان شهدا سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی در پنجمین جشنواره ملی علم و فناوری به دلیل فعالیت های مفید و مؤثر در زمینه علمی و تحقیقاتی به عنوان خانه نخبه برتر در سطح شهرستان های کشور معرفی شد. ...
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۲۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: پیکر شهید ابراهیم فولادی با استقبال مردم و مسئولان وارد فرودگاه بوشهر شد. به گزارش فکرشهر از صداوسیما، پیکر شهید ابراهیم فولادی که در حین ماموریت در خلیج عدن به درجه رفیع شهادت رسیده بود امروز در فرودگاه بین المللی بوشهر مورد استقبال مردم و مسئولان قرار گرفت. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۹:۳۸    
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در پیامی، درگذشت فرهنگی متعهد حاج غلامرضا منصوری سرپرست اسبق آموزش و پرورش شهرستان دشتی را تسلیت گفت. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر، متن پیام علیمراد کرمی به شرح ذیل است : ِٕنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر: گروه پایش شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر، جهت بررسی ثبت اطلاعات بهره بردار به هنگام دریافت کود در سامانه جدید، نظارت بر قیمت فروش کودهای یارانه ای و تذکر در خصوص عدم نگهداری و فروش نهاده های کشاورزی سایر تولید کنندگان ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر بازدید کار گروه پایش استان، به منظور نظارت بر روند توزیع، ثبت رسید بارنامه و حواله کشاورز در سامانه جدید حمل و نقل و توزیع نهاده های کشاورزی و ارائه توصیه لازم به کارگزار منطقه صورت پذیرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر آقای مهندس شاپور رضائی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر از تأمین و توزیع 1564 تن انواع کود شیمیایی از ابتدای سال جاری تاکنون در شهرستان دشتی خبر داد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
عبدالکریم گراوند در حاشیه افتتاح پروژه های ورزشی شهرستان دشتی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اجرای پروژه های ورزشی سبب تشویق افراد جامعه به ویژه جوانان به ورزش کردن می شود، اظهارداشت: علاوه بر سلامتی افراد نشاط را نیز در جامعه افزایش می دهد. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۲:۲۰    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر: در اجرای دستورالعمل های شرکت و بر روند توزیع کودهای شیمیایی، روز یکشنبه مورخ 19 بهمن ماه 99 ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۸:۳۹    
فراخوان نخستین دوره انتخاب کتاب سال شهرستان دشتی از سوی دبیرخانه این رویداد منتشر شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ دکتر اشکان معصومی، مسئول خانه نخبگان شهدای شهرستان دشتی در همایش علمی مکتب شهید سلیمانی بسیج گفت: در سال های اخیر موارد مختلفی از بحران ها ناشی از بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله در کشور رخ داده و آسیب های جبران ناپذیر بر مردم و زیرساخت های شهری وارد کرده ...
دیار جنوب   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در آئینی با حضور استاندار بوشهر و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی، شش پروژه عمرانی با اعتبار 220 میلیارد ریال در شهرستان دشتی افتتاح و کلنگ زنی شد. به گزارش دیارجنوب ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر 3 پروژه ورزشی با حضور استاندار بوشهر در شهرستان دشتی به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر شش طرح عمرانی با اعتبار 220 میلیارد ریال با حضور استاندار بوشهر در شهرستان دشتی افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.