جمعه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۲:۳۰May 2022 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد شهید و امور ایثارگران»

مهرصبا   ۴۰ دقیقه پیش    
معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه و جمعی از مسئولان امور شاهد و امور ایثارگران استان ، مسئول بسیج فرهنگیان استان ، مسئول امور تربیتی و امور سیاسی استان و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه و کارشناس شاهد و امور ایثارگران آموزش و پرورش میانه با حضور در منزل شهدای فرهنگی شهید عبدالله بیگلو ...
ایثار   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دومین جلسه شورای هماهنگی مدیران وابسته به بنیاد خوزستان به ریاست عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور اعضای اصلی در بیمارستان اعصاب و روان بوستان اهواز برگزار شد.
ایثار   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین جلسه شورای هماهنگی مدیران وابسته به بنیاد خوزستان به ریاست عبدالرضا فرجیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور اعضای اصلی در بیمارستان اعصاب و روان بوستان اهواز برگزار شد.
ایثار   ۴ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایذه با رئیس جمعیت هلال احمر در رابطه با ارائه ی خدمات و ادای احترام به خانواده های شهدا و ایثارگران و دیدار با آنان از زحمات وی تشکر و قدردانی کردند.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پاکدشت- ایرنا- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پاکدشت گفت: با همکاری اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یکصد نفر از فرزندان شهدا و جانبازان پاکدشت صاحب کار می شوند.
ایثار   ۵ ساعت پیش    
رئیس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید حراست بنیاد استان گیلان گفت: خانواده های معظم شهدا و جانبازان ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند.
ایثار   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در دیدار با اعضای شورای فرماندهی حوزه 2 شهید مدنی بسیج ادارات از برنامه ریزی برای حضور در میز خدمت در روز جمعه در محل برگزاری نماز جمعه شهرستان ها خبر داد
ایثار   ۵ ساعت پیش    
بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی در اولین جلسه شورای فرماندهی پایگاه مقاومت شهید زبردست بنیاد استان گفت: مجموعه اعتقادات شاه بیت بسیج است
ایثار   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: ثبت اسناد افتخار و ساخت مستند، فیلم و سریال در حوزه ایثار و شهادت از مهمترین برنامه های فرهنگی بنیاد در سال جاری خواهد بود.
ایثار   ۵ ساعت پیش    
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خرمشهر گفت: از ویژه برنامه امسال همایش 500 نفری خانواده های شاهد و ایثارگر در خرمشهر می باشد این همایش با توجه به ترافیک برنامه ها در روز پنجم خرداد ...
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان در دیدار با جانبازان ویلچری از شهدا به عنوان ستارگان آسمان یاد کرد و گفت: جانبازان چراغ راهنمای روی زمین هستند.
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخستین پایش سلامت ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران روز جمعه 30 اردیبهشت ماه توسط پزشکان متخصص در بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 16 و 19 تهران برگزار شد.
پاکدل از تصویب آیین نامه پرداخت پاداش پایان خدمت جانبازان حالت اشتغال و جانبازان مشمول ماده 38 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در هیئت دولت خبر داد.
ایثار   ۶ ساعت پیش    
مدیر کل پشتیبانی و مهندسی بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیر عامل و نائب رئیس هیات مدیره موسسه فرهنگی ورزشی و توانبخشی ایثار روز گذشته وارد خوزستان شد و از تمامی ساختمانها و اماکن رفاهی و ورزشی بازدید کرد.
ایثار   ۶ ساعت پیش    
بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوشتر به همراه تعدادی از مدیران بنیاد شوشتر با حضور در میز خدمت به سؤالات و درخواست های ایثارگران پاسخ دادند.
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار و مدیرکل پشتیبانی و مهندسی بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه از تمامی ساختمان ها و اماکن اقامتی، فرهنگی، رفاهی و ورزشی ایثارگران استان خوزستان بازدید کردند.
ایثار   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رامشیر گفت: احترام به خانواده شهدا امری واجب از جانب مردم ایران است، چرا که حفظ نظام اسلامی بر پایه همین ایثارگری است.
ایثار   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با بیان اینکه باید شکرگزار توفیق خدمت به جامعه ایثارگری باشیم خاطرنشان کرد: امیدواریم در عرصه خدمت بتوانیم اندیشه والای شهدا، ایثار و مقاومت آنان و همچنین ایستادگی خانواده های آنان را ترویج دهیم.
ایثار   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شبکه استانی دنا آمادگی برای تولید تله فیلم با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران در حوزه ایثار و شهادت را دارد.
ایثار   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان همراه با مدیر گلزار شهدای شهر کرمان با خانواده شهید مدافع حرم حامد بافنده دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان بر ضرورت خدمت بر مدار برادری در عرصه خدمت رسانی به جامعه ایثارگری تأکید کرد.
ایثار   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل مراجعات و پاسخگویی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت : با توجه به تعداد مراجعین و درامورات های صورت گرفته عملکرد موفق بنیاد آذربایجان غربی در رسیدگی و پاسخگویی به دغدغه های جامعه هدف نمایان بود.
ایثار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان صبح روز جمعه 30 اردیبهشت از روند برگزاری کمیسیون تعیین درصد و حق پرستاری جانبازان استان بازدید کرد.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
پایش سلامت ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران با هدف ارتقای سلامت با حضور اصحاب کریمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در منطقه 16 و 19 اداره کل تهران بزرگ برگزار شد.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
پایش سلامت ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران با هدف ارتقای سلامت با حضور اصحاب کریمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در منطقه 16 و 19 اداره کل تهران بزرگ برگزار شد.
تفاهم نامه همکاری بین بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان و شرکت شهرک های صنعتی این استان به امضا رسید.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امورایثارگران با اشاره به اینکه بر اساس مصوبات سفر ریاست جمهوری به آذربایجان غربی علاوه بر اینکه 10 درصد تسهیلات برای ظرفیت های اشتغال ایثارگران در نظر گرفته شده است گفت: 5 درصد از سهمیه مسکن ملی در آذربایجان غربی به ایثارگران اختصاص دارد.
ایثار   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی گفت : برپایی میز خدمت یکی از ارکان تکریم جامعه هدف است
ایثار   ۸ ساعت پیش    
نماینده تام الاختیار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در میز خدمت آذربایجان غربی حضور یافت
ایثار   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری در دیدار با جامعه هدف این شهرستان از برگزاری یادواره شهدای روحانی درآستان مقدس حضرت شیخ صدوق خبرداد و گفت: هدف از دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، بزرگداشت یاد شهداست و این دیدارها باید به صورت مستمر انجام بگیرد.
ایثار   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در پی درگذشت مرحوم مغفور حسین فاضلی ، با صدور پیامی خطاب به خانواده محترم فاضلی، فقدان این جانباز گرانقدر را تسلیت گفت.
ایثار   ۹ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه بدون اطلاع قبلی در بیمارستان میلاد شهریار حضور یافت و با جانبازان بستری در این بیمارستان دیدار و گفت وگو کرد.
ایثار   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در دیدار با جانباز دوران دفاع مقدس گفت: جانبازان اگر چه در میدان نبرد به آرزویشان که شهادت بود نرسیدند اما با صبر و شکیبایی و پایداری در مسیر شهدا گام بر می دارند.
ایثار   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ضمن بازدید از روند پایش سلامت والدین و همسران شهدا و جانبازان بالای 50 درصد شهرستان بوئین زهرا، این روند را مطلوب ارزیابی کرد.
ایثار   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس گفت: سال گذشته برای دو هزار و 823 نفر از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران استان اشتغالزایی شده است.
ایثار   ۱۰ ساعت پیش    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران با تأکید بر اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان، گفت: دیدار با خانواده شهدا ضمن اینکه باعث ارتقاء روحیه می شود انگیزه ما را در رسیدن به اهداف والای نظام مقدس اسلامی تقویت می کند.
ایثار   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در اختتامیه همایش اردوی سیاحتی، زیارتی و درمانی جانبازان کانادین گفت: تاکنون 220 جانباز کانادین در انجمن جانبازان کانادین کشور عضو شده اند که دو نوبت اردو ویژه این عزیزان و خانواده های آنان در مشهد مقدس برگزار شده است.
ایثار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به منظور پاسخگویی بهتر و مطلوب تر به جامعه ایثارگری و پاسخگویی به پرسش های متداول این عزیزان، کارت های سوالات پرتکرار به همت روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان طراحی و منتشر شد.
ایثار   ۱۰ ساعت پیش    
در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گرامیداشت سالروز شهادت شهید امیر حسین اعتمادیان با حضور حجت الاسلام والمسلمین نورپور امام جمعه بخش گلستان،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلستان ...
ایثار   ۱۰ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با خانواده شهیدان خیراندیش و کاکاوندی دیدار و گفت وگو کرد.
ایثار   ۱۰ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه گفت: طرح سپاس به صورت حضوری و تلفنی برای 100خانواده شهید، جانباز و آزاده تحت پوشش بنیاد از ابتدای سال جاری صورت گرفته است.
ایثار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در کارگاه آموزشی مهارتی سخنوری و روایتگری پیام آوران ایثار، گفت: تاریخ سازان این سرزمین باید به خوبی معرفی شوند تا نسل های آینده آنها را بشناسند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در دیدار با خانواده های شهدای روحانی گفت: ایران اسلامی به عطر و برکات شهدا و شهیدان روحانی معطر است و این شهدا افتخار حوزه های علمیه و کشور هستند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی و تعدادی از مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنج شنبه و جمعه 29 و 30 اردیبهشت ماه در جریان سفر استانی رئیس جمهور با حضور در میز خدمت بنیاد استان آذربایجان غربی به سوالات و درخواست های ایثارگران پاسخ دادند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
امیرحسین قاضی زاده هاشمی که در بنیاد شهید ناکام ماند و نتوانست مشکلات این نهاد را حل کند راهی مسکو می شود. شنیده ها حاکی از این است که امیرحسین قاضی زاده هاشمی که در ریاست بر بنیاد شهید و امور ایثارگران ناکام ماند و نتوانست مشکلات این نهاد بحران زده به خصوص در مجموعه های اقتصادی را حل کند ...
دولت   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه بدون اطلاع قبلی در بیمارستان میلاد شهریار حضور یافت و با جانبازان بستری در این بیمارستان دیدار و گفت وگو کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در نشست هم اندیشی با دبیران تشکل های شاهد و ایثارگر این استان گفت: تشکل های شاهد و ایثارگر مشاوران امین و صدیق برای بنیاد محسوب می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: کتاب راز درخت کاج یکی از پرفروش ترین کتاب های حوزه ایثار و شهادت است که تاکنون به چاپ چهاردهم رسیده است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۰۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون رئیس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه در حکمی، دکتر خسرو شهیدی را به عنوان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۲۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: بازنشستگان ظرفیتی عظیم در انتقال تجربه به نسل نو هستند.