چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۹:۰۸Oct 2020 21

جدیدترین‌های «تایباد»

خانه ملت   ۴ دقیقه پیش    
نماینده مردم تربت جام، تایباد وباخرز در مجلس خبر داد : تصویب 48 میلیارد تومان اعتبار برای چهار شهرستان تربت جام ، تایباد ، باخرز و صالح آباد از سرفصل توسعه متوازن کشور که به دستگاه های مربوطه ابلاغ خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۹    
تایباد - امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: یکی از مسائل مهمی که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را از دیگر نیروهای انتظامی دنیا ممتاز می کند، مردمی بودن آن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۷:۰۵    
امام جمعه اهل سنت تایباد گفت: مردم مرزنشین این شهرستان حق دارند یک ورزشگاه مطلوب و در سطح ملی داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دست اندرکاران دستگاه های مختلف اجرایی در حوزه مرزهای خراسان رضوی، رفع مشکلات چندین ساله دوغارون در شهرستان تایباد این استان را منوط به همکاری افغانستان با ایران در توسعه زیرساختها و تجهیزات و اراده ملی برای تقویت تجهیزات در حوزه اقتصادی و تبادلات تجاری مرز دانستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۸    
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده هنگ مرزی و مرزبانی درجه یک تایباد گفت: مرزنشینان در برقراری امنیت مرزها به وسیله تعامل و همکاری که با مرزبانان برقرار می کنند نقش موثری در ایجاد امنیت شهرهای مرزی ایفا می نمایند، در واقع مرزنشینان حامیان واقعی مرزبانان در موفقیت هایشان به شمار می روند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تایباد - مدیر آموزش و پرورش تایباد از جاماندن بیش از 700 دانش آموز تایبادی از تحصیل، خبر داد و علت این امر را وضعیت مالی خانواده ها و نداشتن گوشی هوشمند عنوان کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۵    
فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان تایباد گفت: امروز امنیت حرف اول را در جهان می زند و عامل اصلی برای توسعه همه جانبه در هر کشوری محسوب می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۰    
تایباد - امام جمعه شهرستان تایباد گفت: سند افتخار ورزش ایران، 5 هزار شهید ورزشکار است که نشان می دهد اسلام نه تنها با ورزش مخالف نیست بلکه آن را تایید می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۴    
تایباد - رئیس اداره تبلیغات اسلامی تایباد با بیان اینکه تعامل و انسجام بین تشیع و تسنن همیشه زبانزد بوده است، گفت: اختلاف را هیچ نفس و ذاتی نمی پذیرد، البته تعدد آرا مورد قبول است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۱    
نماینده مردم تربت جام و تایباد در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که مجلس باید چالش های کشور را شناسایی کرده و برای حل آنان برنامه ریزی دقیقی داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تایباد - رئیس اداره اوقاف تایباد و باخرز گفت: 500 اثر وقفی در دو شهرستان تایباد و باخرز فعال است که اداره اوقاف تایباد یا بصورت مستقیم یا از طریق نظارت بر کار متولی، امورات را پیگیری می کند.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۳۶    
عشق شور انگیز عنوان شعری است که "مولوی عبدالباری صالحی" شاعر خراسانی و مدیر حوزه علمیه مظهر التوحید تایباد آن را در مدح حضرت امام رضا (علیه السلام) سروده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره زندان تایباد گفت: سه نفر زندانی جرایم غیر عمد توسط سه بانوی خیر تایبادی از بند حبس آزاد و به آغوش گرم خانواده بازگشته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شبکه دامپزشکی تایباد گفت: طی 6 ماهه نخست سال جاری کشتار دام سنگین در شهر تایباد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 75 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کشف 313 کیلوگرم فرآورده خام دامی در تایباد و استفاده 40 درصد مردم مه ولات از ماسک از جمله عناوین اخبار کوتاه روز پنجشنبه در استان خراسان رضوی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تایباد رئیس اداره حفاظت محیط زیست تایباد گفت: دشت کاریز تایباد یکی از بهترین زیستگاههای درنای خاکستری در شرق کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: طرح اصلاح نژاد دامهای سبک این شهرستان واقع در شرق خراسان رضوی شامل گوسفند و بز اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس ناحیه پخش فرآورده های نفتی تایباد گفت:بیش از 110تُن گاز مایع در شش ماهه ابتدای امسال میان خانوار های روستایی این شهرستان توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شبکه دامپزشکی تایباد گفت: با ازسرگیری و گذشت سه ماه از فعالیت مجدد کارخانه خوراک دام در این شهرستان، 2 هزار تن خوراک دام سبک و سنگین در این منطقه تولید شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرستان مرزی تایباد به راه اندازی یک جایگاه سوخت سی. ان. جی دیگر نیاز جدی دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: سطح زیر کشت عناب در این شهرستان 18 هکتار است که پیش بینی می شود 2 تن از این میوه برداشت شود.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عملیات نصب شیر دوم بلودان ایستگاه لانچر رسیور تربت جام بر روی خط لوله 16 اینچ تربت جام- تایباد با هدف جلوگیری از هدررفت گاز طبیعی در کمترین زمان ممکن اجرا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش تایباد گفت: فقط سه درصد کلاسهای درس این شهرستان مرزی در شرق خراسان رضوی با بخاری نفتی گرم می شود که آن هم تا بهمن ماه امسال جمع می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۲۷    
مراسم اربعین حسینی در تایباد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش تایباد گفت: تاکنون بخاری های نفتی در 97 درصد کلاس های درس تایباد جمع آوری شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۴۴    
گروه استان ها- مناطق بکر و طبیعی شهرستان تایباد هرساله شاهد حضور درناهای خاکستری است که این منطقه را در این فصل از سال برای ادامه حیات خود انتخاب می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
برداشت زرشک نگین سرخ خراسان رضوی در تایباد آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۸:۴۱    
هم زمان با آغاز فصل کوچ درناهای خاکستری افزون بر هزار قطعه از این پرندگان وارد دشت کاریز شهرستان تایباد شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۷    
تعدادی از بسیجیان عشایر حوزه مقاومت بسیج شهید شوشتری(ره) به همراه مسئولین محلی و مسئولین شهرستان تایباد در محل ارتفاعات روستای پشته حضور یافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۷    
ایسنا/خراسان رضوی شهردار تایباد گفت: با توجه به افزایش قیمت سوخت بنزین و تک نرخی شدن آن مالکان خودرو از سوخت سی.ان.جی استقبال بیشتری کرده اند و با وجود اینکه شهروندان شهرهای کاریز و مشهدریزه نیز برای سوخت گیری از جایگاه CNG شهر تایباد استفاده می کنند نیاز است یک جایگاه دیگر نیز راه اندازی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۷    
تایباد مدیر پویش سبز سرزمین طیبات، گفت: طی اقدامی خودجوش و مردمی دوستداران محیط زیست در قالب گروه کوهنوردی منطقه تفریحی دره ایله تایباد را از 150 کیلو زباله پاکسازی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
برداشت زعفران از سطح 6هزار و 200هکتار از مزارع کشاورزی شهرستان تایباد آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: برداشت زعفران از 6 هزار و 850 هکتار کشتزارهای این محصول در شرق خراسان رضوی آغاز شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۱:۲۲    
مشهد- ایرنا- توزیع 980 تن بذر غلات در تایباد و مهار حریق اتوبوس مسافربری در گناباد از جمله عناوین اخبار کوتاه روز پنجشنبه در استان خراسان رضوی است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور، مردم شهرستان مرزی تایباد اعم از شیعه و سنی به عزاداری اربعین حسینی پرداختند .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۶    
مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: در سال زراعی جاری توزیع بذر گندم در این شهرستان 10درصد و جو 50درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۴    
دومین ترمینال فرآوری پسته در شهرستان تایباد با بیش از 60میلیارد ریال اعتبار راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۰۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر پایانه مرزی دوغارون گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 312 هزار تن انواع کالا از طریق مرز دوغارون به سمت کشور افغانستان صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نخستین گروه درناهای خاکستری مهاجر امروز برای زمستان گذرانی وارد تایباد شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جهاد کشاورزی تایباد گفت: سطح زیر کشت این نهاده مهم دامی امسال به میزان 20 درصد نسبت به سطح کشت پارسال ذرت علوفه ای در تایباد بیشتر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۸:۵۷    
ایسنا/خراسان رضوی نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی گفت: فردی که به عنوان استاندار خراسان رضوی انتخاب می شود باید نگرش اقتصادی داشته باشد؛ چراکه به نظر من در حال حاضر گفتمان حاکم بر استان، گفتمان اقتصادی است و مشکلات اقتصادی مهم ترین درد استان است.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۲    
اتحادخبر-میم پاسا:من مطمئنم این آقای احمدی نژاد به غیر از قند، از نباتِ نابِ تایباد هم در چای پسین گاهی اش استفاده می کند و گاهی آوِردوز می کند! نه به عالیجناب روحانی که داعیه ی به عقب برنمیگردیم داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۵    
رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تایباد گفت: به همت خیرین و دهیاری روستای فیض آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان تایباد پل ارتباطی به مرکز شهرستان ساخته شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۷:۱۹    
مسول باغبانی مدیریت جهادکشاورزی تایباد گفت: در سال زراعی جاری 1200 تن بِه از باغات این شهرستان برداشت شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
جلیل رحیمی جهان آبادی، با اشاره به لزوم افزایش امنیت پایدار در مناطق مرزی به ویژه مرزهای شرقی کشور، گفت: مرزهای مشترک ایران با دو کشور افغانستان و پاکستان از وضعیت امنیتی نامناسبی برخوردار است، دلایل متعددی عامل این نا امنی در مرزها شده است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۹:۰۲    
آدم باید دیوانه باشد که در دنیای پر از هیاهوی امروز، ناگهان روزی، شبی و یا نیمه شبی در گوشه ای ننشیند و نوا و صدای غلامعلی پورعطایی را نشنود اما مشکل اینجاست که دیوانه می شود، وقتی هم که می شنود و شاهد آن خنیانگری ها می شود : من چه در پای تو ریزم، که پسند تو شود... .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول باغبانی جهاد کشاورزی تایباد گفت: امسال از سطح باغات این شهرستان، هزار و 200 تن میوه بِه برداشت شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی تایباد گفت: با توجه به آموزش های مداوم کشاورزان برای حرکت به سوی کشت گیاهان کم آب طلب در سال زراعی جاری سطح زیر کشت حبوبات آبی و دیم در بخش میان ولایت این شهرستان به 190 هکتار رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۵    
رئیس شورای اداری شهرستان تایباد گفت: آموزش و توانمند سازی در کنار مشارکت پذیری دو خلاء عمده در فضای کسب و کار بود که با حضور معین های اقتصادی در حال پر شدن است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
تایباد - مدیر کل گمرک دوغارون از ترانزیت بیش از450هزار تن انواع کالا در شش ماه نخست امسال از این گمرک مرزی به کشور افغانستان خبر داد.