جمعه ۱۵ اسفندساعت ۱۷:۰۶Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تایباد»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب تایباد در شرق خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان ها 23 زندانی جرایم غیرعمد در این شهرستان آزاد شدند که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل سه برابر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۸:۰۱    
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت تایباد : با هدف کاهش قیمت ، 20 تن روغن مایع خوراکی در بازار این شهرستان توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره ورزش و جوانان تایباد گفت: 2 سالن ورزشی شهید سهامی و ورزش های رزمی این شهرستان با اعتباری افزون بر 500 میلیون ریال بازسازی و تعمیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۲:۵۰    
رئیس شبکه بهداشت و درمان تایباد گفت: اولین محموله واکسن روسی کرونا به میزان 120 دوز به تایباد تحویل داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۲۴    
در سال زراعی جاری توسعه باغات دیم در اراضی شیب دار شهرستان تایباد نسبت به سال زراعی گذشته دو و نیم برابر افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت تایباد گفت: باهدف برقراری تعادل در بازار، طی 6 روز گذشته 60 تن گوشت گرم و منجمد مرغ در بازار این شهرستان توزیع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت تایباد گفت: 2 محموله بزرگ گوشت مرغ منجمد قاچاق به وزن 35 تن حین خروج از کشور از گذرگاه رسمی زمینی دوغارون توقیف شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت جام در مجلس بابیان اینکه کمک بی نظیرخیرین سلامت تایباد به ساخت مجتمع و خرید تجهیزات در ایام کرونا قابل تقدیر است،گفت: تداوم به کارگیری مدیران بر پایه شایسته سالاری در اولویت قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مشکل فرسودگی قسمتی از آب آشامیدنی شهر " مشهد ریزه " از توابع بخش میان ولایت تایباد در شرق خراسان رضوی با اصلاح شبکه توزیع آب در این منطقه برطرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۱    
350 پرس غذای گرم بین نیازمندان تایباد توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۵    
جوجه ریزی در تایباد افزایش 14 درصدی یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۴۰    
مشهد- ایرنا- 6 مجروح انفجار گاز در خوشاب و افزایش جوجه ریزی در مرغداریهای تایباد از جمله اخبار کوتاه روز شنبه در استان خراسان رضوی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 2 هزار لیتر سوخت قاچاق به همت مرزبانان هنگ تایباد قبل از خروج از کشور کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی تایباد گفت: 2میلیارد ریال وجه نقد رایج جمهوری اسلامی ایران در مرز دوغارون تایباد کشف و ضبط شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۵۱    
گروه سرود شهید فهمیده به مدت سه هفته متوالی در مناطق مرزی تحت پوشش عملیاتی لشکر پنج نصر در شهرستان های تایباد خواف و سرخس و در میادین اصلی و نماز جمعه اهل سنت و تشیع این شهرستان ها به اجرای برنامه پرداخته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی تایباد گفت: مقدار هزار لیتر سوخت قاچاق به همت مرزبانان هنگ مرزی تایباد کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تایباد گفت: جهادگران بسیجی این ناحیه با کمک خیران از ابتدای امسال تاکنون 36 واحد مسکونی برای محرومین و نیازمندان این شهرستان ساخته یا تعمیر کرده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- 105 هزار و 520 قلم انواع داروی قاچاق و کمیاب توسط نیروهای مرزبانی مستقر در پاسگاه 17 شهریور مرز دوغارون تایباد در استان خراسان رضوی حین خروج از کشور کشف و ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مرزبانان هنگ مرزی تایباد در بازرسی از خودرو های ترانزیتی بیش از 100 هزار عدد قرص قاچاق کشف کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۷    
نماینده مردم تربت جام و تایباد در مجلس با بیان اینکه تعداد مبتلایان، بستری و مرگ و میرهای ناشی از کرونای انگلیسی به سرعت در حال افزایش است، گفت: عملکرد دولت در مورد واردات واکسن و واکسیناسیون غیرقابل پذیرش است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد - فرماندار تایباد از فعالیت در مرز دوغارون خبر داد و اظهار کرد: تردد مسافر و تجاری در مرز افغانستان برقرار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: پس از درگیری مرزبانان هنگ مرزی تایباد با اشرار و هلاکت دو شرور مسلح 48کیلو و 950گرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۵    
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: پس از درگیری مرزبانان هنگ مرزی تایباد با اشرار و هلاکت دو شرور مسلح 48کیلو و 950گرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان کشف شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا : درگیری میان مرزبانان و قاچاقچیان روز گذشته در مرز تایباد سبب شد 2 سوداگرمرگ به هلاکت برسند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
حسن شریعتی در گفتگو با مهر ، با بیان اینکه مسابقات والیبال نشسته از گروه چهارم لیگ دسته یک کشوری به میزبانی سالن جانبازان و معلولان شاهرود از تاریخ 29 بهمن 99 آغاز و شب گذشته به اتمام رسید، تاکید کرد: در پایان این دور مسابقات تیم های بابل و بجنورد به مرحله بعد راه یافتند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان تایباد در شرق خراسان رضوی گفت: این صندوق با پرداخت 515 فقره وام در قالب طرح های اشتغال روستایی، برای 550 نفر در این منطقه مرزی اشتغال ایجاد کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 120 کیلوگرم مواد مخدر حاصل تلاش مرزبانان هنگ مرزی در تایباد کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر بازارچه مرزی دوغارون واقع در شرق خراسان رضوی گفت: با شروع انتقال کالاهای صادراتی فسادپذیر مثل میوه و سبزیجات از این گذرگاه مرزی به افغانستان که در پی آتش سوزی گمرک اسلام قلعه آن کشور متوقف شده بود، هزار و 800 تن کالا ظرف روزهای 29 و 30 بهمن ماه گذشته به افغانستان صادر شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۶:۵۹    
مشهد- ساعت 13 روز 25 بهمن ماه انفجار بزرگی در تأسیسات گمرکی اسلام قلعه افغانستان واقع در مقابل گمرک مرزی دوغارون شهرستان تایباد در شرق خراسان رضوی رخ داد که در حال حاضر این موضوع موجب اخلال درروند ترانزیت و مبادله کالا و هم چنین تردد مسافران از این مرز شده است.
کلام تازه   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۸:۲۹    
کلام تازه | مرزبانان هنگ تایباد، مستقر در ایست و بازرسی هفده شهریور موفق شدند بیش از یک میلیارد ریال پول نقد را کشف کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی تایباد گفت: اقلام مختلف قاچاق در حوزه استحفاظی این هنگ کشف و ضبط شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره وزش و جوانان تایباد گفت: تیم والیبال نشسته جانبازان و معلولان مردان این شهرستان مرزی واقع در شرق خراسان رضوی برای حضور در چهارمین دوره مسابقات لیگ دسته یکم والیبال باشگاههای کشور عازم سمنان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی تایباد گفت: سه میلیارد و 100 میلیون ریال وجه نقد رایج جمهوری اسلامی ایران در مرز دوغارون تایباد کشف شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۶:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده هنگ مرزی تایباد از کشف اقلام مسروقه و دستگیری سارق توسط مرزبانان این فرماندهی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار تایباد گفت: "پایگاه اورژانس هوایی" با توجه به فعالیت گسترده و انبوه ناوگان حمل و نقل ترانزیت، صادرات و واردات در پایانه مرزی دوغارون و همچنین رفت و آمد سالانه افزون بر یک میلیون مسافر از طریق این گذرگاه مرزی در این منطقه تاسیس و بکار گرفته می شود.
ناظر گمرکات خراسان رضوی به تعطیلی گمرک اسلام قلعه افغانستان در پی آتش سوزی اخیر اشاره و بیان کرد: بخاطر فراهم نبودن شرایط پذیرش کامیونهای حامل بار از سوی گمرک کشور همسایه حمل و نقل کالاهای صادراتی و ترانزیتی به سمت گمرک مرزی دوغارون تا اطلاع ثانوی صدور ممنوع خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تایباد گفت: طبق پیگیری های استاندار خراسان رضوی، مجوز راه اندازی اورژانس هوایی در مرز دوغارون از سازمان اورژانس کشور گرفته شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۲۰:۱۱    
اقتصاد ایران: سختگوی گمرک گفت: کامیون های افغان و ایرانی در منطقه تایباد به پارکینگ های مشخص هدایت شده و ما آمادگی داریم تا شرایط انتقال کالاهای صادراتی و ترانزیتی را از مرزهای دیگر انجام دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی شهردار تایباد گفت: با توجه به اینکه روزانه بیش از هزار دستگاه خودروی حامل سوخت از این معبر رسمی تردد می کنند احداث یک ایستگاه آتش نشانی در مرز دوغارون نیاز اساسی است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - غلامعلی صادقی، رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی طی دستوری از رئیس حوزه قضایی و دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تایباد خواست با حساسیت؛ اقدامات لازم قضایی در خصوص ساماندهی مسائل پس از حادثه منطقه اقتصادی دوغارون را به انجام برساند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: روال رفت و آمد مسافران پیاده از گذرگاه مرزی دوغارون شهرستان تایباد در شرق این استان پس از آتش سوزی گسترده تاسیسات گمرکی اسلام قلعه افغانستان هم اینک عادی شده و از دیروز 26 بهمن ماه بدون وقفه در حال انجام است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۴۹   + ۴۲ سایت دیگر  
لطیفی گفت: کامیون های افغان و ایرانی در منطقه تایباد به پارکینگ های مشخص شده هدایت شد و گمرک ایران، آمادگی دارد تا شرایط انتقال کالاهای صادراتی و ترانزیتی از مرزهای دیگر به افغانستان را فراهم کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۳:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
حوالی ظهر (25 بهمن ماه) تاسیسات گمرکی اسلام قلعه در خاک افغانستان چسبیده به گذرگاه مرزی دوغارون ایران در شرق خراسان رضوی، با وقوع یک انفجار شدید، دستخوش آتش سوزی گسترده شد و محسن رضایی برای حضور در یادواره شهدای تایباد، در منطقه حضور داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرماندار تایباد گفت: در پی مهار آتش سوزی وسیع در اسلام قلعه افغانستان رفت وآمد ناوگان ترانزیت، حمل و نقل و جابه جایی بار و کالا که دچار وقفه شده بود ظرف 48 ساعت آینده در گذرگاه مرزی دوغارون واقع در این شهرستان شرقی خراسان رضوی عادی می شود.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد تایباد گفت: این اداره در شهرستان،هزار و 142 دانش آموز و دانشجو را تحت حمایت خدمات فرهنگی دارد و متناسب با مقطع تحصیلی آنها به این افراد خدمت ارائه می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور در تماس تلفنی با استاندار خراسان رضوی که در مرز دوغارون شهرستان تایباد حضور داشت، در جریان آخرین وضعیت آتش سوزی در گمرک اسلام قلعه افغانستان قرار گرفت.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
روز گذشته تاسیسات گمرکی اسلام قلعه در خاک افغانستان واقع در جوار گذرگاه مرزی دوغارون ایران در شرق خراسان رضوی دچار آتش سوزی گسترده ای شد به طوری که صدا و دود این انفجار بزرگ در شهر تایباد واقع در فاصله 18 کیلومتری از مرز دوغارون شنیده شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
آتشپاد سیدعلی حسینی صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی ساعتها تلاش نیروهای آتش نشان تایباد و دیگر شهرهای مرزی واقع در شرق خراسان رضوی آتش سوزی گسترده تاسیسات گمرکی در اسلام قلعه افغانستان ساعت شش صبح امروز 26 بهمن ماه تحت کنترل درآمد ...
برترین ها / خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: استاندار خراسان رضوی با اشاره به حادثه انفجار اسلام قلعه در خاک افغانستان بیان کرد: این حادثه هیچ خسارتی به مرز کشور ما در منطقه ویژه و سایر واحدهای اقتصادی نداشته است. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۰:۱۴    
اقتصاد ایران: معاون اول رییس جمهور در تماس تلفنی با استاندار خراسان رضوی که در مرز دوغارون شهرستان تایباد حضور داشت، در جریان آخرین وضعیت آتش سوزی در گمرک اسلام قلعه افغانستان قرار گرفت.