دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۰۹:۴۷Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش ضایعات»

سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه 6 شهرداری کرج گفت: با اخذ حکم قضایی، دو مرکز غیرمجاز تفکیک و خرید و فروش ضایعات در محدوده حیدرآباد پلمب شد. محمدرضا آژیر بیان کرد: در ادامه تلاش های مداوم برای ساماندهی و مدیریت بهتر پسماندهای شهری، دو مرکز غیرمجاز تفکیک و خرید و فروش ضایعات، پس از دریافت حکم قضایی پلمب شدند. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
جهادگران دهرمی با تفکیک و فروش ضایعات پلاستیکی دکل های ملی حفاری جهت رونق و استقلال صندوق قرض الحسنه جهت کمک به نیازمندان اقدام کردند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندرعباس در نظر دارد فراخوان عمومی یک مرحله ای فروش ضایعات از قبیل (کارتن،پت، لاک، آهن آلات سبک) به شماره 3003004916000001را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون خدمات شهری شهرداری خوی گفت: 14 واحد غیرقانونی خرید و فروش ضایعات در راستای اجرای بند 20 کمیسیون ماده 55 مبنی بر ساماندهی و خروج صنوف مزاحم از داخل شهر پلمب و 6 واحد دیگر نیز به خارج از شهر انتقال داده شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه 3 شهرداری کرج گفت: در ادامه روند رفع سد معبر معابر و اجرای کمیسیون بند 20 ماده 55 قانون شهرداری ها، پلمب 20 واحد صنفی غیرمجاز مراکز و انبار خرید و فروش ضایعات در شهرک ولیعصر (عج) و سهرابیه با همکاری سازمان پسماند شهرداری کرج انجام شد. ...
معدن نامه   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۵:۵۶    
شرکت آلومینای ایران از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برای فروش ضایعات باتس (آند گرافیتی) اقدام می کند و در همین راستا آگهی مزایده منتشر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
شرکت سهامی عام پیچک در نظر دارد ضایعات و دستگاه های مستعمل ادوات دو دستگاه سردخانه 500 تن( یک دستگاه بالای صفر و یک دستگاه زیرصفر)را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری شیراز گفت: طی شش ماه دوم سال گذشته، 17 واحد غیرمجاز جمع آوری و فروش ضایعات در این کلانشهر پلمب شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۹    
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری قزوین گفت: 40 بنگاه غیررسمی خرید و فروش ضایعات در شهر قزوین شناسایی شده و بانک اطلاعاتی زباله گردها هم در دست تهیه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون شهردار منطقه 2 تهران گفت: در راستای اجرای طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی، از فعالیت مراکز خرید و فروش ضایعات و پسماند غیر مجاز جلوگیری شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ضایعات آهنی یکی از زمینه های پردرآمد در دنیای خرید و فروش ضایعات هستند که کاربردهای زیادی در صنایع دارند و منابع گسترده ای هم در قراضه های فلزی دارند. باید بدانید که قیمت ضایعات آهن به صورت کلی بر اساس درجه بندی و نوع آن تعیین خواهد شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۶:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
اوایل هفته گذشته صدای فریادهای کمک خواهی زن جوانی در یکی از خیابان های جنوب غربی پایتخت به گوش رسید.
شوشان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۲    
شوشان منصور فاضلی : جناب رئیسی به سرزمین نخل های بر افراشته از تشنگی و مردمانی دردمند و غوطه ور در فقر و رودخانه ای پر از سراب بی آبی خوش و شهرهای که هنوز آثار جنگزدگی در آنها هویداست خوش آمدید ...
فرارو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
قیمت هر کیلو ضایعات آهن امروز قوانین و مقررات دولتی نیز بر قیمت ضایعات آهن تأثیر می گذارند. به گزارش خبر فوری، قیمت هر کیلو ضایعات آهن امروز قوانین و مقررات دولتی نیز بر قیمت ضایعات آهن تأثیر می گذارند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۰۹    
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان گفت: 22 واحد صنفی متخلف به دلیل رعایت نکردن قوانین و مقررات صنفی و خرید و فروش ضایعات و اموال مسروقه در اجرای طرح پیشگیری گیلان پلمب شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
عملیات جمع آوری معتادان متجاهر در محدوده خیابان شوش و هرندی توسط ماموران پایگاه هفتم پلیس مبارزه با مواده مخدرآغاز گردید.| عکاس: محسن صیادی
حامیان ولایت   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
شرکت توسعۀ منابع آب و نیروی ایران در نظر دارد مزایده سرزنی و فروش ضایعات چوب درختان اکالیپتوس کارگاه ازگله واقع در شهرستان سر پل ذهاب را از طریق مزایده عمومی و با جزئیات مندرج در اسناد مزایده با بهره گیری از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و با شماره مزایده 1002001083000010 و در قالب محموله های مجزا ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
با هدف صیانت از حقوق کسبه و زیست شهری، فعالیت راسته های تجاری غیر مجاز خرید و فروش ضایعات و پسماند های خشک محلات منطقه 18 پایتخت ممنوع شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرمنطقه 5 شهرداری کرج از تخریب و جمع آوری صنوف خرید و فروش غیرمجاز ضایعات درخیابان شهیدایرانی حصارک شد. حسین کمالی دهقانظهار کرد: واحدهای صنفی غیرمجاز خرید و فروش ضایعات در خیابان شهید ایرانی حصارک پایین (داخل گاراژ شکر بلاغی ها) ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مراحل دوم توقف فعالیت واحد های انبار و خرید و فروش ضایعات در محدوده منطقه 15 با پیگیری های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر انجام شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۰۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گزارش ها حکایت از آن دارد که قرار است مراکز خرید و فروش ضایعات غیرمجاز تعطیل شوند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۷:۱۱    
به گزارش ایران آنلاین ، خرید و فروش زباله های بازیافتی که این روزها سود بالایی را نصیب زباله گردها و دلالان خرید و فروش ضایعات کرده در سال های اخیر بسیاری از شهرک های حاشیه ای شهر کرمانشاه از جمله جعفرآباد، آقاجان و... را با معضل فعالیت مغازه های ضایعاتی و زباله گردی درگیر کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مرحله نخست توقف فعالیت واحدهای انبار و خرید و فروش ضایعات در محدوده منطقه 15 با اخذ احکام قضایی انجام شد.
با مردم   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
خریدار ضایعات آلومینیوم نه تنها به حفظ منابع طبیعی و کاهش آلودگی محیط زیست کمک می کند، بلکه از نظر اقتصادی نیز بسیار سودمند است. بازیافت آلومینیوم نیاز به کمترین انرژی و هزینه نسبت به تولید آلومینیوم از ماده اولیه دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۴:۲۳    
بروجرد - ایرنا - مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری بروجرد گفت: 70 واحد صنفی غیرمجاز خرید و فروش ضایعات در 9 ماهه امسال شناسایی و جمع آوری شد.
خانه خشتی   ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ - ۱۲:۱۲    
پلمب 22 واحد کارگاهی خرید و فروش ضایعات در شهرستان رفسنجان و الزام به جمع اوری 5 واحد دیگر ، در طرح مشترک قرارگاه مقابله باسرقت با همکاری فی مابین اتاق اصناف و اداره آگاهی.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در این متن به معرفی سایت بازار ضایعات به عنوان پلتفرم آنلاین برای تسهیل خرید و فروش انواع ضایعات و رابطه بین خریداران و فروشندگان ضایعات پرداخته شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۵:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت:در یک واحد 70 متری در محله هاشم آباد 70 نفر از اتباع زندگی می کنند.خرید و فروش ضایعات در این محله یکی دیگر از آسیب های محله هاشم آباد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۷:۴۵    
جمع آوری واحد های خرید و فروش ضایعات بدون مجوز در محله آقاجان در نشست پیگیری مشکلات این محله تصویب شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۵:۴۵    
فرمانده انتظامی شهرستان البرز گفت: در گشت های بازدید از مراکز خرید و فروش ضایعات بیش از 800 کیلوگرم سیم ذوب شده برق در بخش محمدیه کشف و ضبط شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر از آغاز طرح مهروموم مراکز غیرمجاز خرید و فروش ضایعات در شهر بوشهر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۷:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: شهرک صنفی و صنعتی جهت تجمیع و تمرکز فعالیت مراکز خرید و فروش ضایعات در خارج از محدوده شهر ایجاد و راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۵:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- رییس کل دادگستری خراسان شمالی گفت: مراکز خرید و فروش ضایعات مرکز استان باید هرچه زودتر از محدوده شهری به خارج منتقل شود و راه و شهرسازی و شهرداری به این اقدام سرعت دهند.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۱۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان شمالی از پلمب 11 مرکز خرید و فروش غیرمجاز ضایعات در بجنورد خبر داد.
مهرصبا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۱    
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از اجرای طرح ضربتی مقابله با مالخران اموال مسروقه در سطح شهرستان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح از 13 واحد صنفی خرید و فروش ضایعات و اوراق فروشی ها بازدید شد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان شیراز از اقدام دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس، فرمانداری، شهرداری، برای جمع آوری 420 کارگاه خرید و فروش ضایعات در حاشیه کمربندی شهر شیراز تقدیر کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از جمع آوری 420 کارگاه خرید و فروش ضایعات در حاشیه کمربندی شهر شیراز خبر داد و گفت: در این عملیات 16 کیلومتر از حریم کمربندی جنوبی شهر شیراز آزاد و پاکسازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۸:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
420 کارگاه خرید و فروش ضایعات در حاشیه کمربندی شهر شیراز جمع آوری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۰۹ - ۰۹:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
با صدور مجوز بازیافت از درگاه ملی مجوزها، انحصاری که تاکنون در صدور این مجوزها وجود داشت به طور کامل از بین می رود و تمام متقاضیان می توانند مجوز قانونی راه اندازی این کسب وکار را به طور سیستمی اخذ کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۱    
هیئت مقررات زدایی ، شرایط اخذ مجوز جمع آوری و فروش ضایعات در در گاه ملی مجوز ها را بارگذاری کرد.
استاندار قزوین گفت: برخورد با مراکز خرید و فروش ضایعات که به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند، از اقدامات خوبی است که در اذهان عمومی موثر خواهد بود و از حجم سرقت استان هم کم خواهد کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین و با همراهی دستگاه های مسئول از موقعیت های مکانی پیشنهادی برای استقرار و تجمیع بازارهای خرید و فروش ضایعات شهر قزوین با هدف صیانت از حقوق شهروندی، ارتقاء شاخص های بهداشت عمومی، برهم زدن بازارهای خرید و فروش اموال مسروقه، کنترل ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس حوزه قضایی رابر از پلمب یک مرکز متخلف خرید ضایعات در این شهرستان خبر داد و گفت: نصب نکردن دوربین و ثبت نشدن مشخصات فروشندگان ضایعات از دلایل پلمب این واحد صنفی بوده است.
آهن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۹    
یک کارشناس صنعت فولاد گفت: با توجه به نوسانات در بازار جهانی و تلاطم در اقتصاد کشورها، صنعتگران برای سود بیشتر و تامین مخارج خود به فروش ضایعات فولاد روی آورده اند و دولت نیز توجهی به این امر ندارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در نظر دارد نسبت به فروش ضایعات خود در قالب مزایده اقدام نماید.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۱:۰۲    
مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان (با نماد بورسی فخاس) در نامه ای به رییس اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس، دلایل رشد بیش از 35 درصدی سود عملیاتی این شرکت در سه ماهه منتهی به پایان خرداد 1402 را اعلام کرد. ...