جمعه ۰۴ مهرساعت ۱۹:۰۷Sep 2020 25

ایران آنلاین (ion.ir)

 

مهمترین خبرهای ایران آنلاین بر روی ایمیل شما

  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسوول اداره طرح و برنامه بسیج مستضعفین با بیان اینکه برخی امروز در فضای عادی می نشینند و تدابیر و برنامه های حساب شده و تخصصی جنگ را زیر سوال می برند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان اینکه همه شهرستان های استان در وضعیت قرمز کرونایی هستند، گفت: این وضعیت برای نخستین بار در استان اتفاق افتاده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۱   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با اشاره به قرار گرفتن 9 شهر در وضعیت قرمز کرونا، در استان خوزستان وضعیت هشدار اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
آذربایجان غربی که در برهه های مختلف طی هفت ماه گذشته، نوسانات نزولی و صعودی شیوع بیماری کرونا را سپری کرده، در روزهای اخیر در بدترین شرایط خود قرار گرفته و با بی توجهی مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا خواستار آن شد که تا پیش از افزایش موج دوم کرونا اقدامات پیشگیرانه و سخت تری اتخاذ شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۶:۳۱   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو نسبت به انتشار خبری مبنی بر تحویل 1500 دوز واکسن آنفلوآنزا برای نمایندگان مجلس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مجموع بیماران کووید19 در کشور به 436 هزار و 319 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ریس جمهور تاکید کرد که دولت از ابتدای شیوع بیماری کرونا، فارغ از همه تنگناها و محدودیت های اقتصادی ناشی از تحریم های ظالمانه ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیته کشوری مبارزه با کرونا نسبت به افزایش کرونا در کشور طی پاییز هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
شورای نگهبان خود را قیم مردم می داند / فضای سرد موجود در جریان اصلاحات، خطرناک است/ اصلاح طلبان نباید به سراغ شعارهای توسعه ای بروند، موضوع مهم معیشت است
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرانی ها پنج برابر مردم دنیا شکر مصرف می کنند، چهار برابر مردم جهان نوشابه های قندی می خورند، سه برابر استاندارد جهانی نمک مصرف می کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
برخی افراد با شیوع ویروس کرونا بیش از حد معمول دست های خود را می شویند در حالی که همزمان با سرد شدن هوا پوست خشک تر و احتمال بروز اگزما بیشتر می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و امور اجتماعی استانداری زنجان گفت: بر اساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی روند شیوع کرونا در استان افزایشی و وضعیت قرمز است که ارتباط مستقیمی بین فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: وضعیت کرونا در قم بسیار نگران کننده است و در حال حاضر بیشترین آمار بستری شدگان و فوتی ها نسبت به جمعیت را با اختلاف فاحش با سایر استان ها در اختیار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینای همدان از ادامه روند صعودی مبتلایان به کروناویروس تا سه هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
محققان دانشگاهی در سوییس به تازگی مدعی شدند تنها 20 درصد از کسانی که به کرونا مبتلا می شوند فاقد علائم کرونا هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: زمانی می توانیم از ورود به موج سوم کرونا بگوییم که موج دوم فروکش کرده باشد، درحالی که در اصفهان هیچ وقت موج دومی که از ابتدای خردادماه شروع شد فروکش نکرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از حل مشکلات شبکه شاد بتدریج خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۳۳ سایت دیگر  
در جلسه ستاد شورای فرماندهی عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران که با حضور جمعی از مسئولان حوزه تولید، تجهیزات و واردات دارو برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش بسته تحولی سازمان دانش آموزی با عنوان هر دانش آموز یک نقش اجتماعی را جهت اجرا در سال تحصیلی 1400-1399 به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: 2 هفته آینده، روزهای طلایی برای پیشگیری از پیک مجدد کرونا و گذر از این بحران در استان است که برای این منظور نیازمند مشارکت آحاد مردم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می گوید امروز یکی از موضوعات مهم و چاره ساز برای ما دعاست و ما نیاز به یک نرم افزاری داریم که بتواند در زمان و مکان مخصوص این دعاها را به ما معرفی کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: یکی از جنایت های اخیر و فاحش آمریکا به شهادت رساندن سردار سلیمانی بود که این پرونده شهادت تا زمان انتقام گرفتن از مسببان این جنایت بسته نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: بنا نیست کرونا را شکست دهیم، باید بتوانیم مثل آنفلوآنزا آن را مهار کنیم، باید یاد بگیریم با کرونا زندگی کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: تاکنون گزارشی از اپیدمی کروناویروس و ایجاد کلنی بیماران در مدارس استان نداشته ایم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزیر بهداشت از پروتکل های سختگیرانه بهداشتی خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد که حقوق دریافتی تکافوی زندگی بازنشستگان را نمی دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید بر لزوم پیگیری جنایت واقعه منا تاکید کرد و گفت: جنایت حکام سعودی در این واقعه باید پیگیری تا حقایق مشخص شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسئول مرکز رشد و فناوری شهرستان ملایر به فلسفه به وجود آمدن پارک های رشد و فناوری اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: پیش بینی می شود به دلیل رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و حساس شدن به مسائل بهداشتی، میزان بروز آنفلوآنزا نسبت به سال گذشته کاهش جدی داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی ستاد ملی کرونا در پاسخ به پرسشی درباره حمله بیولوژیک بودن کرونا گفت: در نیروهای مسلح و خارج از نیروهای مسلح ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از تامین هزینه تهیه و تزریق واکسن آنفلوانزا برای بازنشستگان کشوری خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو ستاد ملی مقابله با کرونا هشدار داد؛ با آغاز فصل پاییز، با تشدید تهاجم کرونا مواجه هستیم و باید مردم در مهار این ویروس ما را یاری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با بررسی شواهد موجود به این پرسش که آیا مصرف مولتی ویتامین یا تزریق نوروبیون برای ضعف و عوارض بعد از درمان کرونا موثر است پاسخ دادند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۴۳ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهوری از آغاز اقدامات حقوقی برای دریافت مطالبات از کره جنوبی خبر داد و گفت : اخیرا شاهد علامت های مثبتی از سوی کره جنوبی هستیم و منتظریم به آنچه که گفته اند عمل کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری بر نقش قابل توجه زنان در بسیج اجتماعی در دوران مقدس تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیته کشوری مقابله با کرونا گفت: هر بیماری که به مراکز درمانی مراجعه می کند مانند یکی از اعضای خانواده به آنها نگریسته می شود و کادر درمان با از خودگذشتگی به ارائه خدمات مشغولند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
دانشمندان "دانشگاه بریستول" با استفاده از یک تکنیک قدرتمند تصویربرداری کشف مهمی را در در مورد ویرس کرونا به ثبت رساندند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
دبیر و رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: واکسن آنفلوآنزا از سوی معاونت بهداشتی به صورت رایگان به گروه های های ریسک ارائه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی از ابتلا محمدرضا ظفرقندی به کرونا خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۵۶ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران اعلام کرد که هزینه بستری بیمار کرونایی در کشور از 450 هزار تومان شروع می شود و حتی در مراکز خصوصی به 800 هزار تومان می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۱   + ۵۲ سایت دیگر  
جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز چهارشنبه 2 مهر ماه 99 از طریق شبکه های آموزش، چهار و قرآن اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران اوج گرفتن اضطراب ابتلا به بیماری کووید 19 را همزمان با شروع موج سوم کرونا در پاییز هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امسال سال سخت و متفاوتی برای دانش آموزان است. سال آموزشی پیچیده و متفاوتی هم برای دانش آموزان و هم برای والدین شان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بنابر اعلام کارشناسان سلامت در انگلیس، افرادی که در برابر تاثیرات آنفلوآنزا آسیب پذیر هستند با پیامدهای جدی کووید 19 تهدید می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه برخی از این گلایه دارند که چرا دانشگاه علوم پزشکی جاده چالوس را برای کاهش ترددهای غیر ضروری نمی بندد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: خوشبختانه استان بوشهر وضعیت انفجاری در عرصه شیوع کرونا ندارد ولی با توجه به وضعیت استان های همسایه آغاز موج سوم کرونا در این استان دور از انتظار نیست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
گروهی از محققان اسپانیا دارویی را مورد بررسی قرار دادند که پاسخ التهابی نوع شدید کووید-19 را تعدیل می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: تست کرونا در بیمارستان های خصوصی بسته به خدماتی که ارائه می دهند 550 تا یک میلیون تومان است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز نسبت به افزایش آمار موارد ابتلای جوانان به کووید19 و فوت افراد فاقد بیماری های زمینه ای براثر کروناویروس در استان فارس، هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛ آیین رونمایی ازدیوار نگاره مدافعان سلامت در منطقه 5 تهران با حضور مسئولان سازمان نظام پزشکی و شهردار ناحیه 4 این منطقه انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون اجرایی داروخانه های بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: ممکن است کمبودها باعث کاهش سطح کیفیت کار ما شده باشد ولی ما از همان روز اول برنامه خودمان را می دانستیم، بنابراین غافلگیر نشدیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: باید اساتید و دانشجویان را برای ماندگاری در کشور و خدمت به مردم، نوازش کنیم. خیلی غصه می خورم وقتی زحمت می کشیم و فرزندان کشور را با تلاش خانواده ها آموزش می دهیم اما بعد از اعلام ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۱۸۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: مجموع بیماران کووید19 در کشور به 429 هزار و 193 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
یکی از ویروس شناس های کشورمان با بیان اینکه ویروس کرونا بر اثر تکثیرهای مکرر دچار تغییر جزیی و جهش در ژن های خود (DNA یا RNA) شده است تاکید کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از توزیع سرانه بهداشتی مدارس خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) مجوز اضطراری برای یک کیت تست PCR کووید-19 جدید قابل حمل را صادر کرد.؛ این نخستین بار است که چنین دستگاهی در ایالات متحده مورد تایید قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی نظام پزشکی گفت: در شرایط پاندمی بزرگ به مشارکت عمومی مردم نیاز داریم ولی بازگشایی مدارس به رغم هشدارها و توجه به شرایط اپیدمی تعجب برانگیز بود و اکنون که در آستانه فصل پاییز هستیم ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به نظر می رسد با تغییر ساعت از روز گذشته ترافیک پایتخت دچار اختلال شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مطالعات جهانی نشان می دهد 3 درصد افراد زیر 65 سال، 16 درصد افراد بین 65 تا 74 سال، 45 درصد افراد بین 75 تا 84 درصد و 36 درصد افراد بالای 85 سال دچار اختلال حافظه می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
آخرین گزارش دانشگاه علوم پزشکی قم نشان می دهد که اوج گرفتن کرونا یک بیمارستان دیگر این استان را وارد مدار پذیرش بیماران کرونایی کرد و از این پس ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: میزان ابتلا و بستری کرونا در تهران و قم 2 برابر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: به نظر می رسد که باید طرح ترافیک به حالت عادی برگردد تا ازدحام در برخی مراکز کم شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
پیش بینی کارشناسان نشان می دهد با همه گیری بیماری کووید-19 شاخص امید به زندگی در سراسر جهان کاهش پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از تلاش وزارت بهداشت برای واردات 16 میلیون دوز واکسن آنفلوآنزا خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۹۰ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت از افزایش ابتلاهای خانوادگی کرونا خبرداد و گفت: خانوده ها با مشاهده علائم اولیه کرونا در یکی از اعضای خانواده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مشاور علمی ارشد دولت انگلیس از امکان آماده شدن واکسن انگلیسی کرونا برای گروه های آسیب پذیر تا قبل از 2021 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت در پاسخ به سوالی درباره ایجاد محدودیت برای سفرها بیان کرد: به هر حال پیش بینی می شد که در تعطیلات تاسوعا و عاشورا، سفرها بیشتر می شود و اگر پروتکل ها رعایت نشود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران تاکید کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اعلام کردند، ستاد ملی کرونا هر تصمیمی که گرفت، همه مکلف و موظف به رعایت آن هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
عضو شورای عالی نظام پزشکی تاکید کرد که داروخانه ها تنها مرجع تهیه واکسن آنفولانزا هستند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: متاسفانه به دلیل عدم رعایت برخی پروتکل های بهداشتی، گرفتار موج سوم این بیماری در برخی از نقاط کشور هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: مواردی از ابتلای دانش آموزان و معلمان به کرونا در استان خوزستان وجود داشته که گزارش آن را داده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ایلام بار دیگر در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت .
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مرد کینه جو بعد از اینکه شاهدی را که باعث اعدام برادرش شده بود با شلیک گلوله کشت به اتهام قتل به زندان افتاد اما در حالی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت، به خاطر بیماری در زندان جان باخت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزیر بهداشت از تعطیلی یک هفته ای در انتظار مدارسی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیر اقتصاد سلامت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نسبت به خطر ورشکستگی بیمارستان های دولتی به علت کرونا هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران بر ضرورت نظارت دقیق بر روند تولید ماسک در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
معان توسعه منابع و مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری از واریز وام ضروری بازنشستگان کشوری؛ تا عصر امروز خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۱   + ۵۸ سایت دیگر  
عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا، با بیان اینکه مواردی از همزمانی کرونا و آنفلوآنزای عمدتا نوع A در کشورهای نیم کره جنوبی زمین وجود داشته ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
پژوهشگران دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران با بررسی شواهد موجود به این پرسش که کدام روش زایمان در پاندمی کرونا مناسب تر است پاسخ دادند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در تهران حالا حدود 5 میلیون خودرو در رفت و آمدند. هر خودرو به فضای پارکی حدوداً 2 و نیم در دو متر نیاز دارد. سالانه حدود 500 هزار خودرو به کلانشهر تهران اضافه می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر مشهد می گوید در صورت اوج گیری مجدد کرونا در مشهد مدیریت شهری آمادگی اعمال مجدد محدودیت های کرونایی را دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: قدرت سرایت ویروس کرونا در قم بالا رفته و حدود 75 درصد نمونه های گرفته شده در این استان مثبت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: ظرفیت بیمارستان طالقانی ارومیه به طور کامل از بیماران کرونایی پر شده که این امر نشان دهنده اوج دوباره بستری های کرونایی در ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر جدیت بیشتر در مقابله با کرونا از اعمال محدودیت های جدید برای کنترل این بیماری خبر داد و گفت: حضور دانش آموزان در مدارس و پذیرایی در رستوران ها ممنوع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های امریکا به روز ترین اطلاعات در خصوص انتقال هوایی ویروس کرونا را منتشر کرد؛ به گزارش این مرکز ویروس کرونا از طریق هوا نیز منتشر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مالک باغ وحش وکیل آباد مشهد با اشاره به بازگشایی مجدد این مکان گفت: درحال حاضر، مشکل آب شهری باغ وحش حل شده و درب باغ وحش مشهد به روی بازدیدکنندگان باز است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۱   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از طراز همسان سازی حقوق بازنشستگان با 90 درصد میانگین حقوق شاغلان خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: امسال در اربعین حسینی پیاده روی و راهپیمایی نداریم و حداکثر تاکید بر لزوم اجرای فاصله گذاری اجتماعی اعمال خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز امور اصناف و بازرگانان وزارت صمت قیمت ماسک در داروخانه ها، فروشگاه های زنجیره ای و فروشگاه های اینترنتی باید 1300 تومان و در سوپرمارکت ها ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در خوزستان، گفت: هیچ سیستم درمانی نمی تواند به تعداد بیماران ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ابن سینای همدان گفت: در استان همدان روند شیوع کروناویروس همچنان افزایشی است و شهرستان های استان در وضعیتی با خطر بالای گسترش اپیدمی قرار ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت هفت ماه از شروع شیوع کووید19 و افزایش تعداد مبتلایان در فارس معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز ضمن تاکید بر لزوم جدی گرفتن هشدارها و توصیه ها ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
پلاسمادرمانی با عنوان GC5131A برای نخستین بار و به منظور درمان بیماران مبتلا به کووید-19 در کشور کره جنوبی انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بیل گیتس - بنیانگذار مایکروسافت- اعلام کرد از نحوه انجام تست "کووید-19" در امریکا ناامید است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از کشف 536 تن مواد مخدر در شش ماه نخست امسال خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی چهارمحال و بختیاری گفت: در حالی که بسیاری از استان های کشور وارد موج سوم شیوع کرونا شده اند اما این استان همچنان روزهای اوج موج دوم را سپری می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مسئول پیشگیری از اعتیاد در محیط کار و فضای مجازی سازمان بهزیستی کشور بر لزونم پیگیری و درمان اعتیاد دارویی تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: واکسن آنفلوآنزا با توجه به اینکه با ارز 4,200 تومان وارد شده است به قیمت مصوب دولتی عرضه می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...