یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۰۴:۳۷Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

ایران آنلاین (ion.ir)

مهمترین خبرهای ایران آنلاین بر روی ایمیل شما

ایران آنلاین 29 اسفند 1394 ایران آنلاین 30 اسفند 1395 ایران آنلاین 29 اسفند 1396 ایران آنلاین 29 اسفند 1397 ایران آنلاین 29 اسفند 1398 ایران آنلاین 29 اسفند 1399 ایران آنلاین 31 فروردین 1400 ایران آنلاین 31 اردیبهشت 1400 ایران آنلاین 31 خرداد 1400 ایران آنلاین 31 تیر 1400 ایران آنلاین 1 مرداد 1400 ایران آنلاین 2 مرداد 1400 ایران آنلاین 3 مرداد 1400 ایران آنلاین 4 مرداد 1400 ایران آنلاین 5 مرداد 1400 ایران آنلاین 6 مرداد 1400 ایران آنلاین 7 مرداد 1400 ایران آنلاین 8 مرداد 1400 ایران آنلاین 9 مرداد 1400 
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی 21 تیرماه از سامانه همدم موسسه تبیان وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی رونمایی کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
محققان انستیتو سرطان کمبریج انگلیس موفق به توسعه دو آزمایش شده اند که با استفاده از ادرار یا پلاسمای خون بیمار می تواند نوعی تومور مغزی را تشخیص دهند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مطالعات جدید محققان استرالیایی نشان می دهد درد مزمن با کاهش انتقال دهنده های عصبی کلیدی در مغز مرتبط است. این اختلال وجود احساسات منفی و افسردگی را در مبتلایان به درد مزمن توجیه می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) گفت: تزریق دوز اول واکسن نورا به تمام داوطلبان انجام شد و دوز دوم هم به نیمه تزریق رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۸۱ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا نسبت به پُر شدن تخت های بیمارستانی هشدار داد و گفت: رعایت پروتکلها در کشور به زیر 40 درصد سقوط کرده است و ویروسی با این قدرت سرایت بالا می تواند همه را مبتلا کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت (WHO) خواستار آن شد تا پیش از ظهور گونه کشنده تر کروناویروس برای سرکوب بیماری کووید-19 اقدام شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
گرچه با شیوع ویروس کرونا، خرید مکمل های ویتامین سی از داروخانه ها به شدت افزایش یافته اما این ویتامین قرار نیست درمانی برای ویروس جدید باشد یا به طور حتم از ابتلا به آن پیشگیری کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
واکسیناسیون در سراسر جهان علیه کووید 19 با سرعتی کم و بیش انجام می شود و این در حالی است که شرکت های تولیدکننده واکسن پروژه های مختلفی را برای تولید واکسن های خوراکی و تنفسی در دست دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۵   + ۶۰ سایت دیگر  
رییس مرکز طبی کودکان وضعیت ابتلای کودکان به کرونای دلتا را تشریح کرد و در عین حال درباره بحث بازگشایی مدارس ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
در حالی دیروز برای سومین روز متوالی سرعت بادهای 120 روزه در زابل به بیش از 100 کیلومتر بر ساعت رسید که تحلیل تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که گرد و غبار ناشی از این بادها در این مدت حداقل 40 شهر و 4 ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
با ادامه رشد آمار قربانیان و رکوردشکنی های پی در پی مبتلایان جدید و موارد بستری بویژه در تهران وضعیت در مراکز درمانی فوق بحرانی گزارش می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
آژیر خطر دلتا در نیمی از کشور نواخته شده است. در حالی که ما همچنان به رعایت پروتکل های بهداشتی بی توجه هستیم؛ 285 شهر از کشورمان در وضعیت قرمز و 110 شهر در وضعیت نارنجی قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
لعیا جنیدی در خصوص آخرین و.ضعیت لایحه تضمین آزادی اجتماعات و راهپیمایی ها ، اظهار کرد: لایحه به دولت تقدیم شد اما با توجه به مجموعه فضای موجود ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
طبق پژوهش تازه؛ کاهش محدودیت های ضد همه گیری مانند استفاده از ماسک و فاصله گیری اجتماعی تا پیش از تزریق واکسن به بیشتر مردم ، خطر پیدایش گونه های مقاوم به واکسن کرونا را افزایش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مقامات بهداشتی فرانسه با شدت گرفتن موج چهارم همه گیری کووید-19 در این کشور از کاهش سن بیماران جدید مبتلا به کرونا خبر داد و هشدار دادند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۳   + ۶۶ سایت دیگر  
طبق انتشار جدید ترین نقشه کرونایی ایران، 285 شهرستان قرمز، 110 شهرستان نارنجی و 53 شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند و هیچ شهری در شرایط آبی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر پیشین فرهنگ و ارشاد اسلامی از دولت خواست در راستای توسعه فرهنگی جامعه از ناشران کتاب به صورت همه جانبه حمایت کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه اعلام نمود که نتایج اولیه کارآزمایی بالینی ترکیب دو واکسن "آسترازنکا" و "اسپوتنیک لایت" حاکی از عدم هرگونه عارضه جانبی است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
روزانه حدود 30 هزار لوله بزاق در المپیک توکیو، برای کنترل شیوع کووید19 جمع آوری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
همزمان باجرای طرح رجیستری برای همه نشان های تجاری تبلت ، از این پس صرفا دستگاه هایی که از مبادی قانونی وارد کشور شده اند فعال خواهند شد و کسانی که پیش از این تبلت خریده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه پیش بینی صد هزار دُز واکسن برای خانواده بزرگ حمل و نقل شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد آسیب عصبی و تجمع سلول های ایمنی در قرنیه ممکن است نشانه ابتلا به کووید طولانی مدت باشد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
طبق آمار جدید منتشر شده توسط اداره آمار ملی انگلیس (ONS)، افراد مبتلا به کووید طولانی مدت یا افرادی که گمان می رود به این بیماری مبتلا شده اند، تقریباً دو برابر افرادی که به این ویروس آلوده نشده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس شبکه بیماری های ویروسی ایران گفت: براساس آخرین بیانیه سازمان بهداشت جهانی که چند روز قبل صادر شده، واکسن کرونا علیه تمام سویه های در گردش این ویروس در دنیا، به خصوص نوع دلتا (هندی) موثر است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
فشار خون بالا، دیابت، بیماری های قلبی-عروقی و بیماری های تنفسی از عوامل شایع پرخطر در ابتلا به بیماری کووید-19محسوب می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
این روزها در عصر دیجیتال همه چیز تغییر کرده؛ این تغییرات به حدی بوده که در فرهنگ و آداب و رسوم ایرانی ها نیز تاثیر گذاشته مثل همین نحوه ازدواج جوانان ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از بهبودی از کرونا مجموعه ای از مشکلات پزشکی برای برخی افراد رخ می دهد که به آنها اصطلاحا "دم کووید" می گویند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
متخصصان معتقدند افزایش اضطراب در مورد دریافت واکسن کرونا نه تنها باعث بروز عوارض جانبی می شود، ممکن است میزان تاثیرگذاری واکسن را نیز کاهش دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مرکز کنترل و پیشگیری از بروز بیماری ها در آمریکا (CDC) اعلام کرده است افراد واکسینه شده نیز باید در محیط های بسته از ماسک استفاده کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه غیرعلنی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی را بررسی می کنند
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مقامات بهداشتی آمریکا تاکید کردند که افراد واکسینه شده در برابر بیماری کووید-19 ملزم هستند تا در بسیاری از محیط های سرپوشیده از ماسک استفاده کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران از بستری 2781بیمار مبتلا به کرونا در این استان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مجلس شورای برای دریافت نظرات پیرامون طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی و نحوه برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری، دقایقی قبل به صورت غیرعلنی تشکیل جلسه داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۸   + ۴۳ سایت دیگر  
دبیر کمیته علمی کشوری کووید19 از پیش بینی افزایش مبتلایان و مرگ و میر در روزهای آینده خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
واکسیناسیون افراد علیه کروناویروس می تواند با بروز واکنش یا عوارض جانبی در بدن همراه باشد که این امر رعایت برخی نکات، پیش از اقدام به تزریق واکسن و پس از آن را ضروری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
همزمان با انتشار اخبار امیدوارکننده ای چون آغاز واکسیناسیون علیه کووید19 معلمان و خبرنگاران از روز عید غدیر خم و اعلام اثر بخشی چشمگیر واکسن تولید مشترک ایران و کوبا در برابر واریانت دلتا و همچنین ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
افراد بهبود یافته از کووید در مقایسه با افرادی که به ویروس مبتلا نشده اند، به طور قابل توجهی نمره کمتری در آزمون هوش دریافت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
عضو کمیته ملی واکسن کرونا آخرین جزئیات تولید واکسن های ایرانی کرونا را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
برخی افراد هنگام بیدار شدن از خواب به دلایل مختلف از سردرد های آزار دهنده رنج می برند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
جوش هایی که روی صورت یا بدن ایجاد می شود اطلاعات زیادی درباره مشکل داخلی بدن از جمله به هم ریختن هورمون ها و عفونت به ما می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گزارش های ارائه شده نشان می دهد افراد واکسینه شده نیز می توانند به بیماری کووید-19 مبتلا شوند و ناقل آن باشند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
محققان کشور موفق به ارائه مدلی ساختاری برای ساقه مغز شدند که می تواند به شناخت مکانیزم های آسیب مغزی کمک کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
استاد گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد؛ در قالب اجرای یک طرح پژوهشی در این دانشگاه، اثر زردچوبه در پیشگیری از کرونا اثبات شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی سمنان تاکید کرد که اگر واکسیناسیون نبود امروز تلفات انسانی بیشتری می دادیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
طبق مصاحبه انجام شده با 10 متخصص برجسته بیماری کووید-19، قدرت واکسن برای ایجاد مصونیت در برابر نوع شدید بیماری و کاهش بستری ها بر اثر ابتلا به هر نوع از کروناویروس ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
وزارت بهداشت روسیه از تایید آزمایشات مشترک دو واکسن کروناویروس آسترازنکا و اسپوتنیک لایت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نتایج یک بررسی جدید از سوی متخصصان چینی نشان می دهد: آنتی بادی واکسن کروناویروس موسوبه سینوواک پس از شش ماه کاهش پیدا میکند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای از سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رییس ستاد کل نیروهای مسلح در بسیج همه امکانات نیروهای مسلح در روزهای گرفتاری کشور با ویروس منحوس کرونا قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس انستیتو پاستور ایران گفت: واکسن پاستوکووک محصول مشترک ایران و کوبا که علیه کرونا تهیه شده دارای ایمنی بالایی است و می تواند برای افراد زیر 18 سال استفاده شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۵۳ سایت دیگر  
مجموع مبتلایان به بیماری کووید-19 ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 195 میلیون و 392 هزار و 249 نفر رسیده ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
موج جدید ویروس کرونا به نام دلتا با سرعت فزاینده ای وارد نوار جنوبی کشور و از آنجا وارد سایر بخش ها شده و آنچه نگرانی ها را درباره این سویه جدید ویروس نسبت به سایر انواع بیشتر می کند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
همچنان پزشکان در تشخیص کووید طولانی ناتوان هستند زیرا بیماران ماه ها پس از ابتلا به عفونت با علائم ناتوان کننده ای دست و پنجه نرم می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
طرح تحول نظام سلامت از 15 اردیبهشت ماه 1393 در کشور کلید خورد و "سلامت" برای اولین بار در کشور در اولویت دولت قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۸    
این روزها گلستان بدترین شرایط کرونا را از زمان شیوع این بیماری تجربه می کند و طبق اعلام مسئولان بهداشتی این استان این بار اوضاع از اسفندماه 98 هم بحرانی تراست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: در چند روز آینده با اتمام تزریق دز دوم واکسن رازی کوو پارس به تمام داوطلبان، این مرحله کارآزمایی بالینی هم به پایان می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۵    
کمبود سیمان به عنوان ماده اصلی ساخت و ساز و گرانی این محصول در بازار، اجرای طرح های عمرانی را دربسیاری از استان ها متوقف یا کند کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
شیوع کرونا از زوایای مختلفی به کلیه اقشار جامعه آسیب زد، اما جامعه زنان چه آنها که خانه دار هستند و یا آن دسته که شاغل هستند، بویژه زنان سرپرست خانوار که کل هزینه های خانواده را متقبل می شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نتایج بررسی ها نشان می دهد واکسن های mRNA خطر بروز التهاب قلب را افزایش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
متخصصان معتقدند افراد واکسینه نشده نباید در رستوران ها و کافی شاپ ها حضور پیدا کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
متخصصان معتقدند که افراد باید به دلیل شیوع گسترده گونه دلتا ویروس کرونا اقدامات پیشگیرانه را بیش از پیش رعایت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از ثبت رکوردهای کرونایی در فارس خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهداشت علوم پزشکی شیراز نسبت به افزایش شدید بیماران بستری کرونایی هشدار داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی گفت: پیش بینی می شود از شهریور ماه امسال ماهانه حداقل یک میلیون دوز واکسن رازی کووپارس تولید شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مطالعات جدید نشان می دهد نوعی ژن درمانی از سلول های عصبی محافظت می کند و قادر به حفظ بینایی در مدل های حیوانی مبتلا به گلوکوم است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
کارشناس ارشد سلامت در ایالات متحده با اشاره به روند افزایش مبتلایان به کووید-19 در این کشور گفت "آمریکا برای کنترل بیماری در جهت اشتباه قرار دارد."
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
راهبرد واکسیناسیون که با هدف محافظت در برخی گروه های سنی آغاز شده است و به سرعت برای محافظت از همه گسترش می یابد همچنان به عنوان گام اساسی در پیشگیری از مرگ ومیر در بیماران مبتلا به کووید-19 محسوب می ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
در این روزها کرونا در سراسر کشور جولان می دهد و گرمای هوا نیز مزید بر علت شده است، رعایت پروتکل های بهداشتی در این شرایط آب و هوایی طاقت ها را تاب کرده و همین مساله نیز سبب تا رفت و آمدها کاهش یابد و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه فرهنگی: امیرعباس نصیری جوان است. او طی 26 سال زندگی خود از استادان این رشته همچون کیخسرو خروش، عباس اخوین و محمد شهبازی بیشترین بهره را برده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۰۱    
کاهش 40 درصدی بارش ها نسبت به میانگین بلند مدت، زمینه ساز تشدید خشکسالی در کل کشور شده و مردم را در بسیاری از شهرها حتی با مشکل تأمین آب شرب مواجه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایران به رنگ سرخ کرونایی درآمده است. دلتا کرونا ویروسی جهش یافته با قدرت سرایتی به مراتب بیشتر نسبت به کرونای انگلیسی این بار از مناطق جنوبی کشور سوار بر ارابه مرگ به تاخت می آید تا هیچ کس در گوشه و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با بررسی بعضی از علائم بیماری کووید-19 در هفته اول می توان احتمال بروز کرونای طولانی مدت را پیش بینی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
متخصصان معتقدند کودکان باید به منظور حضور مجدد در مدارس واکسن کرونا را دریافت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مسؤولان مناطق آزاد اما معتقدند موافقت با واردات واکسن با انگیزه تقویت گردشگری و سفر، از برون رفت ارز و آبرو آن چنان که در ماجرای ارمنستان اتفاق افتاد، جلوگیری خواهد کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس انستیتو پاستور ایران گفت: واکسن مشترک ایران و کوبا ضمن مبارزه همزمان با جهش های مختلف ویروس کرونا قابلیت تزریق به افراد زیر 18 سال را دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
سازمان جهانی بهداشت (WHO) از شناسایی سویه دلتای کروناویروس در 124 منطقه و کشور در جهان خبر داده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۷۶ سایت دیگر  
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران تاکید کرد که تعطیلی شهر باید بین 10 تا 14 روز باشد وگرنه موثر نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد کرونا در استان تهران از ادامه روند فعلی کرونا در تهران حداقل تا 2 هفته دیگر خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ویژه وزیر بهداشت در سیستان و بلوچستان از کاهش آمار بستری های کرونا در این استان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
واکسن کرونا با توجه به ایجاد علائمی از بیماری، ممکن است منجر به سطح گلوکز بالا شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از تصمیم گیری نهایی برای واکسیناسیون معلمان؛ امروز خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
در حالی که این روزها گروهی از سالمندان برای رسیدن زمان تزریق واکسن کرونا و دریافت پیامک بی صبرانه منتظر و نگرانند که از واکسیناسیون جا بمانند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شمار مبتلایان به بیماری کووید-19 ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 194 میلیون و 411 هزار و 130 نفر رسیده است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خانه نشینی ایام کرونا و کم تحرکی موجب اضافه وزن و چاقی در کودکان شده است و احتمال بروز انواع بیماری های جسمی و روانی در بزرگسالی را به همراه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نابودن کردن سموم و سلول های مرده، سوخت و ساز لیپیدها و کربوهیدرات ها و پروتئین ها، تصفیه خون و ذخیره مواد مغذی برای تعادل درونی بدن ما از وظایف کبد است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
نتایج بررسی ها نشان می دهد اضطراب و استرس دلیل بروز بیش از 30 درصد عوارض جانبی ناشی از دریافت واکسن کرونا است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۴۲ سایت دیگر  
فناور پروژه واکسن کووایران برکت با اعلام اینکه ثبت این واکسن در سازمان جهانی بهداشت در حال انجام است، گفت: برای این کار باید 5 فصل نوشته و مستندات علمی ارائه شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس انجمن فیزیوتراپی ایران گفت: فقر حرکتی، ساییدگی مفاصل و پوکی استخوان از دوران کرونایی میان اقشار مختلف جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان رو به افزایش بوده و این زنگ خطری برای سلامت جامعه است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
امکان دریافت فرم های هدایت تحصیلی از سامانه دانش آموزی پادا از شنبه هفته گذشته (26 تیرماه) فراهم شده است و به این ترتیب دانش آموزان می توانند نسبت به انتخاب رشته تحصیلی و ثبت نام در مدارس دوره دوم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی از احتمال تداوم خشکسالی تا زمستان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
نتایج تحقیق جدید نشان می دهد که واکسن سینوفارم (Sinopharm) محافظت ضعیفی در برابر ویروس بیماری کووید-19 در میان افراد مسن ایجاد می کند به همین دلیل برای ده ها کشور که از این واکسن شرکت چینی برای آسیب ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سازمان بهداشت جهانی احتمال پایان زودرس همه گیری کرونا را ارزیابی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرد که بارش های تیرماه امسال 270 درصد بارش های نرمال فصل تابستان.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
گونه لامبدا ویروس کرونا برای اولین بار در پرو شناسایی شد و اکنون شیوع آن در بیش از 30 کشور دنیا مشاهده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان تنظیم کننده مقررات داروییِ اتحادیه اروپا مجوز واکسیناسیون نوجوانان 12 تا 17 ساله با محصول دارویی شرکت مدرنا را صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رعایت پروتکل های بهداشتی در طول سفر بازگشت یا عدم بازگشت مسافران به خانه را رقم می زند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هنوز پیک قبلی کرونا به پایان نرسیده بود که خبر ورود کرونای دلتا به کشور مجددا موجی از نگرانی را در بین کادر بهداشت و درمان ایجاد کرد، هشدارها آغاز شد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
خوزستان همچنان تشنه آب است، یک هفته است که حجم آب رها شده از سد کرخه در سخت ترین و پر ریسک ترین شرایط آبی از دو برابر برنامه پیش بینی شده فراتر رفته و 70 درصد سد خالی شده است تا آب به پایین دست سد ...
مشاهده نتایج بیشتر...