یکشنبه ۰۴ اسفندساعت ۰۰:۴۸Feb 2020 23

ایران آنلاین (ion.ir)

مهمترین خبرهای ایران آنلاین بر روی ایمیل شما

  ۵ ساعت پیش   + ۷۲ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تعطیلی برنامه های هنری و سینمایی کشور تا پایان هفته خبرداد.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جان باختن دومین فرد مبتلا به ویروس کرونا در ایتالیا سبب شد تا 10 شهر این کشور در وضعیت قرنطینه قرار گیرند.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
با اعلام ستاد مدیریت بحران استان قم، روزهای یکشنبه و دوشنبه 4 و 5 اسفندماه تمامی مهدکودک ها، مدارس، دانشگاه ها، مراکز علمی و مراکز حوزوی استان قم تعطیل شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: پس از بررسی نمونه های مشکوک به کرونا در آزمایشگاه های مرجع کشور و بررسی آن توسط پزشکان متخصص ما از وضعیت سفید خارج و وارد وضعیت زرد شده ایم.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر توئیتی درباره شائبه تعطیلی شورای شهر برای کرونا منشتر کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه تجمیع نتایج آرا برای بیان میران مشارکت انجام نشده است، گفت: اسامی 36 نفر نخست نامزدهای تهران تاکنون مشخص شده است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
با تایید مرگ بیش از 2200 بیمار مبتلا به کووید-19 و آلوده شدن بیش از 76 هزار نفر در چین و کشورهای دیگر به کروناویروسِ عامل این بیماری ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسین محمدی رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی شهرداری تهران در پیامی در توئیتر توضیحاتی را درباره شائبه ابتلا شهردار منطقه 13 به ویروس کرونا ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۱   + ۵۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت از رسیدن آمار مبتلایان به کرونا به 28 نفر خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ویروس کرونا از طریق تماس با قطرات تنفسی و مدفوع افراد آلوده، ذرات هواویز و ناقل های بی جان انتقال می یابد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
راز تبهکاری های زن جوانی که با تشکیل یک باند جعل و کلاهبرداری و اجیر کردن معتادان، خانه های ویلایی خالی را می فروخت هنگام ربودن یکی از سوژه هایش لو رفت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
چند روزی می شود که شوخی های پیرامون ویروس کرونا از نحوه ورود به ایران و ابتلای شهروندان تا نحوه مقابله با آن در کشور امروز در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود اما آیا واقعا این مساله شوخی بردار است؟
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته پیشگیری از بیماری های واگیردار سازمان بهزیستی کشور در پی شیوع کرونا در ایران گفت: برای تمام مراکز تحت پوشش سازمان بهزیستی دستورالعمل های خاصی پیش بینی شده تا پرسنل مراکز نگهداری ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۶   + ۲۳ سایت دیگر  
نتایج شمارش آراء در 18حوزه انتخابیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام شد
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۳:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
همایون شجریان با انتشار تصویری از نمایشگر علائم حیاتی پدرش، به شایعاتی که درباره وضعیت سلامتی خواننده مرغ سحر پخش می شود، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۲۱:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضورش در جلسه استانداری قم اظهار کرد: صبح در جلسه ای در استانداری حضور داشتم که در آنجا متوجه شدم تمهیدات خوبی در قم برای روز انتخابات در نظر گرفته بودند که مردم با ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۹:۳۶   + ۶۱ سایت دیگر  
کارگروه ویژه اقدام مالی روز جمعه ایران را وارد فهرست سیاه FATF کرد.کارگروه ویژه اقدام مالی موسوم به FATF پیش تر از ایران خواسته بود به معاهده هایی بیپوندد که تامین مالی تروریسم را محدود می کند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۶    
نجمن صنفی روزنامه نگاران تهران برای رفتار رسانه ای در روزهای بحران بسته پیشنهادی خود را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
بیشتر بیماری های زمستانی در نتیجه کمبود مواد معدنی یا ویتامین ها بروز می کنند و با آگاهی از ویتامین های مورد نیاز بدن، می توانید زمستان را بدون ابتلا به بیماری های ویروسی سپری کنید.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۴۱   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از قطعی شدن آمار ابتلای 13 نفر به ویروس کرونا خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون رییس جمهوری در واکنش به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همه امکانات بسیج شده و دولت نیز به طور ویژه از وزارت بهداشت حمایت می کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتر خود پیامی را در واکنش به شیوع ویروس کرونا منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
باورهای غلط زیادی درباره ویروس کرونا وجود دارد که یکی از مهم ترین آن ها این است که استفاده از ماسک فایده چندانی برای پیشگیری از کرونا ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:نتیجه قطعی آزمایش تشخیصی کووید-19 از زمان ارسال نمونه 48 ساعت زمان می برد، ممکن است این تصور پیش آید که پنهان کاری می شود ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۵۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش درباره احتمال تعطیلی مدارس در روز آینده گفت: ما تعطیلی عمومی نداریم. بیشترین حوزه های انتخابات ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به آمار واصله به ستاد انتخابات کشور درباره میزان مشارکت مردم در انتخابات امروز اظهار کرد: مشارکت در انتخابات تاکنون بیشتر از دوره قبل بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رای گیری برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین دوره ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری در استان تهران از ساعت 8 صبح امروز جمعه - دوم اسفند-در شعب اخذ رای مشخص شده در نقاط مختلف استان تهران ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از تشکیل ستاد 24 ساعته بحران در تهران خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ویروس کرونا که شیوع آن از اواخر دسامبر سال گذشته میلادی (دی ماه) در شهر ووهان مرکز هوبی شروع شد، علاوه بر شهر و استان های چین به 24 کشور دیگر در جهان نیز سرایت کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، قیمت مصوب هر کیلوگرم برنج پاکستانی را 8900 تومان و برنج هندی را 8 هزار تومان عنوان کرد و گفت: هیچ کس حق گرانفروشی به بهانه اخذ مابه التفاوت از واردکنندگان را ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۹:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
آیت الله خامنه ای: روز انتخابات روز جشن ملی است / رییس جمهور: امیدواریم بهترین ها انتخاب شوند/ وزیر کشور: مردم با مراجعه به صندوقهای آرا ظرف 10 ساعت مدت اولیه اقدام کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۸:۵۱   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه ساعت 24 امشب شعب اخذ رأی تعطیل می شوند، گفت: مردم به موقع در شعب اخذ رای حاضر شوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهوری در واکنش به شیوع کرونا در کشور گفت:توان پزشکی و درمانی کشور بسیار بالاست و کشور ما در منطقه از نظر توانمندی پزشکی حتی در سطح بین المللی جزو کشورهای مهمی است که ظرفیت بسیار ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۰:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا تحریم هایی علیه چند عضو شورای نگهبان اعمال کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۶   + ۷۶ سایت دیگر  
معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توضیحاتی را درباره نحوه انتشار اخبار کرونا خطاب به رسانه ها و شبکه های اجتماعی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
از میان حدود هفت هزار و 100 نامزد نهایی معرفی شده، 736 نفر زن هستند. به عبارت دیگر به نسبت حدود هر 10 مرد، یک زن در این رقابت حضور دارد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان قم گفت: همشهریان در صورت هر گونه سوال در مورد ویروس کرونا با شماره های ،36620023، ،36620999، 36706030 ، 36704368 تماس بگیرند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران توضیحاتی را درباره تمهیدات شهرداری برای پیشگیری از کرونا ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درپی شیوع کرونا در ایران گفت: به صورت روتین اتوبوس های پایتخت اعم از بخش خصوصی و شهرداری هر شب شستشو می شدند اما حالا باید ضدعفونی نیز شوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
گزارش منابع خبری حاکی است: پس از دو هفته انتقاد و ناتوانی مسوولان بهداشتی از سرایت ویروس کرونا در کشتی مسافرتی دایاموند پرینسس و پایان مهلت قرنطینه، صدها مسافر از روز چهارشنبه از کشتی خارج شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
ویروس کرونا بر اساس آخرین آمارها تاکنون باعث فوت 2 هزار و 130 نفر در جهان شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
وزارت بهداشت عراق اعلام کرد که این وزارتخانه هیچ درخواستی برای بسته شدن مرزهای مشترک با جمهوری ایران به دلیل نگرانی از انتشار ویروس کرونا به دستگاه های متولی ارایه نداده است
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۴۸ سایت دیگر  
درپی شیوع کرونا در کشور رییس سازمان اورژانس کشور از ممنوعیت حمل بیماران مشکوک به کرونا با آمبولانس خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: هر نوع اخبار کذب و شایعات در خصوص ویروس کرونا می تواند منجربه تشویش اذهان عمومی بشود
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در سه دیدار باقی مانده هفته بیستم را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اراک گفت:برای پیشگیری در شیوع کرونا نیاز به همراهی مردم در رعایت بهداشت فردی است و هرکس باید توصیه های شستشوی مستمر دست ها ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت درباره ماجرای انتقال بیمار مبتلا به کرونا از قم به تهران که توسط رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر اعلام شد توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
درحالیکه دیروز خبر رسید دو نفر در قم به علت ابتلا به کرونا در قم جان خود را از دست دادند؛ امروز سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 3 مورد مشکوک به کرونا در قم و اراک خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
نرخ تورم سالانه بهمن ماه 1398 برای خانوارهای کشور به 37 درصد رسیده که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل، 1.6 واحد درصد کاهش نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۹۶ سایت دیگر  
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در پی ورود کرونا به کشور گفت: پیشنهاد محدود کردن موقت رفت و آمد به حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بالاخره مهمان ناخوانده ویروس کرونا آن طور که پیش بینی می شد وارد ایران شد. ویروسی که اگرچه نزدیک به 30 کشور مختلف جهان را درگیر کرده است،
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۵    
روند رو به رشد قیمت مسکن در حالی آغاز شده است که بررسی ها نشان می دهد پیش از این انتظار برای کاهش قیمت شکل گرفته بود اما افزایش قیمت ها از آذرماه سال جاری شرایط این بازار را تغییر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۳۰    
شیوع کروناویروس جدید در چین و حالا از روز گذشته در ایران به دنبال فوت دو نفر در قم این روزها به سرخط اخبار بسیاری از رسانه ها تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت اعلام کرد: دولت با حساسیت کامل و با تمام توان همه اقدامات لازم را انجام خواهد داد. از هموطنان انتظار همکاری و توجه به توصیه های وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می رود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رشد اقتصادی که نشان گر افزایش تولید یا درآمد سرانه ملی است، به اعتقاد اقتصاددانان برای بهبود آن باید اقداماتی همچون بهبود فضای کسب وکار و رفع موانع موجود در آن ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
بنابر اعلام سازمان نظام پزشکی، دوره نهفتگی بیماری ناشی از کرونای جدید، بین دو تا 14 روز (به طور معمول یک هفته) است. این بیماری اغلب با تب و سرفه و سایر علائم تنفسی بروز می کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۱:۱۵    
گروه اجتماعی / این روزها شور و شوق خاصی در شهرها و روستاهای کشور برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به چشم می خورد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
آدرس در تهران، سر راست است، فقط باید 8 دقیقه پیاده روی کنید. می خواهم از خیابان و کاروانسرایی برای شما بگویم که در آن انواع آجیل ها را می توان خرید ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۱:۱۵    
ساختار برخاسته از نظام سرمایه داری با انحصاری کردن دستاوردهای خود و استفاده ابزاری از آنها جهت تحمیل شرایط و مناسبات مطلوب خود با هدف انباشت سرمایه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
پس از سانحه هواپیمای اوکراینی میزان تردد هواپیماهای شرکت های هواپیمایی خارجی از فضای آسمان ایران کاهش یافت که اکنون این شرکت ها به گفته مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فوت دو نفر به علت کرونا در قم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
لیست وحدت شورای ائتلاف درحالی منتشر شد که در آن بیشترین سهم به فرزندان معنوی و سیاسی آیت الله مصباح اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به دیدار کریس مورفی سناتور دموکرات آمریکا با ظریف واکنش نشان داد
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو، کمبود 400 قلمی دارو در کشور را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
گمرک ایران ضمن ارائه آخرین وضعیت واردات و ترخیص 1.4 میلیون تن برنج در 11 ماهه امسال، درباره دلیل دریافت مابه التفاوت 500 تا 1000 تومانی در هر کیلوگرم واردات از هند و پاکستان توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
در حاشیه رونمایی از سنگ جدید مزار شهید سپهبد قاسم سلیمانی توسط فرزندان حاج قاسم تصاویری به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه تاکید کرد: همانطور که مردم در مراسم رفراندوم تشییع شهید بزرگوار ما سردار سلیمانی نشان دادند، سیاست های آمریکا را نمی پذیرند و از مردم و کشورشان دفاع می کنند و بهترین نشانه این دفاع ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۱:۱۵    
تا برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی چیزی باقی نمانده است، مجلسی که گروه های سیاسی امید زیادی به آن بسته اند با استفاده از اختیارات آن تحولی بزرگ در کشور رقم بزنند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۹:۵۶   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا با بیان اینکه برخی سناتورهای آمریکایی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با وزیر امور خارجه ایران دیدار کرده اند، گفت: این افراد در حال کمک رسانی و همدستی با ایران هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از جمع آوری بیش از 30 هزار معتاد متجاهر از محله شوش و هرندی از زمان اجرای طرح پاک سازی این محلات تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ایران یکی از موضوعاتی است که در جلسه گروه اقدام مالی که از روز گذشته آغاز به کار کرده، مطرح و بررسی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
نتایج نهایی بازشماری آرای انتخابات ریاست جمهوری افغانستان اعلام شد که بر اساس آن محمد اشرف غنی، رئیس جمهوری کنونی توانسته برای بار دوم در این انتخابات پیروز شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه ساخت دکل ایرانی آرزوی صنعت نفت، گفت: وظیفه داریم در راستای حمایت از بخش خصوصی و ایجاد اشتغال در کشور برای کارخانه های داخلی کار ایجاد کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
منصوری: مشارکت بالای 45 درصد باشد اصلاح طلبان شان رأی آوری دارند/ نباید به هر قیمتی لیست داد
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از راه اندازی فروش استقراضی در چهارم اسفندماه خبر داد و اعلام کرد که این سازمان آمادگی دارد اوراقی منتشر کند که به تضمین بانکی نیاز نداشته باشد و مبتنی بر سهام باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
احکام قطعی متهمان محیط زیست: مراد طاهباز به جرم همکاری با امریکا به 10 سال حبس و رد وجوه دریافتی/ نیلوفر بیانی به 10 سال حبس/ هومن جوکار به 8 سال حبس/ طاهر قدیریان به 8 سال حبس ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش درپاسخ به اینکه آیا مدارس فردای انتخابات تعطیل هستند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: : امسال هشت میلیون و 278 هزار و 135 دانش آموز را در دوره ابتدایی ثبت نام کردیم که افزایش 2.57درصدی را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۶۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ایران به رژیم صهیونیستی هشدار می دهد که مراقب شرارت هایش باشد، گفت، پاسخ ایران به ترور سردار سلیمانی نقطه ای و محدود بود اما اثرش جهانی و راهبردی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در بخش دولتی مردان 2.5 میلیون و زنان یک میلیون منصب را اشغال کردند که این تفاوت باید جبران شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۰۵    
بی نظمی کودکان یکی از مواردی است که همواره موجب نگرانی و ناراحتی والدین می شود. بسیاری از والدین در چنین مواقعی با انبوهی از سؤالات مواجهه می شوند و گاهی بهترین راه حل را تذکرات مکرر و تهدید می دانند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان غذا و دارو گفت: ر سال 97 حدود 3.7 میلیارد دلار ارزبری حوزه دارو و تجهیزات پزشکی را شاهد بودیم که این عدد در سال 98 به 3 میلیارد دلار رسید ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سایت های واسطه ای آگهی، کار خرید یا اجاره خانه را به ظاهر آسان کرده است؛ اما حقیقت دیوارها، از آگهی های مجازی تا خانه های واقعی تفاوت های عجیب و غریبی دارد که در سه روایت به آن ها پرداخته شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: اجازه تولید یا واردات به خودروهایی که نتوانند استانداردهای 85 گانه تدوین شده را رعایت کنند داده نخواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۸۷ سایت دیگر  
شعبه 28 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی مقیسه با تبدیل قرار بازداشت فاطمه خویشوند از چهره های اینستاگرامی معروف به سحر تبر به قرار وثیقه موافقت نکرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
بازار سکه و طلا این روز ها دوباره سیر صعودی به خود گرفته و به نظر می رسد در کوتاه مدت همین روند ادامه داشته باشد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه سلامت گفت: بودجه ما نسبت به سال 98 حدود 9 درصد افزایش یافته است. البته همچنان حدود 5هزار میلیارد تومان کمتر از میزان درخواست ما بوده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی صبح امروز 27 بهمن ماه، برای شرکت در مراسم اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به کرمان سفر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
حالا که تکلیف بسیاری از لیست های انتخاباتی اصلاح طلبان و اصولگرایان مشخص شده و کمتر از یک هفته تا برگزاری انتخابات مجلس یازدهم باقی مانده ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
با وجود همه برنامه ریزی ها برای ساخت پروژه های بهداشتی و درمانی در کشور، اما در عمل می بینیم که ساخت و ساز مراکز بهداشتی و درمانی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
یک اورولوژیست با بیان اینکه مردان ایرانی کمتر از زنان به مراکز درمانی مراجعه می کنند، گفت: علاوه بر ویزیت رایگان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون عمرانی وزیر کشور جزئیات بسته های معیشتی به رانندگان تاکسی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۲۰:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
ما در حال حاضر با ایرانی ها در حال تصمیم گیری بر سر این هستیم که در چه محل به خصوصی و با کمک کدام یک از شرکایمان این کار انجام شود. می دانید که فرانسه به عنوان محلی پیشنهادی مطرح است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور عصر امروز (شنبه) همزمان با بیست و ششمین سالروز انتشار روزنامه ایران، از این موسسه فرهنگی مطبوعاتی بازدید و بخش جدید استودیو ایران را نیز افتتاح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به نتایج اجرای طرح کاپ اشاره و عنوان کرد: واقعیت این است که با اجرای گسترده این طرح روند کاهشی تولید پسماند در تهران ادامه پیدا می کند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش درباره زمان پرداخت معوقات حق التدریس ها گفت: همه تلاشمان پرداخت معوقات قبل از پایان سال است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
اگرچه بانک مرکزی در گزارش خود از وضعیت بازار مسکن تهران در ماه گذشته (دی ماه 98) از افزایش حدوداً 5 درصدی اجاره بها نسبت به ماه قبل از آن (آذر 98) خبر داده است، اما کنشگران ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
نمی توانیم مانع معرفی لیست های متعدد اصولگرا شویم / کنار زدن جامعه روحانیت؟ ما چه زمانی باید از جوانان به دردبخور که رویش های انقلاب هستند، استفاده کنیم؟
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر اینکه عزم دولت پررونق کردن بازار سرمایه است، گفت: اگر اتفاقی در عوامل اصلی بازار رخ ندهد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مصطفی معین می گوید: از نظر جامعه بویژه جوانان، موضوع رقابت اصلاح طلب و اصولگرا در عرصه های سیاسی و انتخاباتی در این مقطع زمانی ...
مشاهده نتایج بیشتر...