جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۷:۵۷Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

معدن نامه (madanname.ir)

  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۴    
مشاور توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان تاثیربرگزاری ششمین همایش سنگ اهن ایران را در رشد و توسعه معادن ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۴    
دبیرعلمی ششمین همایش بین المللی سنگ آهن ایران گفت: محورهای همایش اغلب مسائلی هستند که هم دغدغه ی شرکت های معدنی دنیا و هم دغدغه ی شرکت های داخلی فعال در حوزه معدن است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
برخی از معادن به مرحله اکتشاف و استخراج می رسند اما دچار وقفه در بهره برداری می شوند؛ زیرا در فضای مجازی موجی به وجود می آید که آن معدن اجرام سمی وارد آب کرده است یا اینکه باعث اختلال زیست محیطی شده ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۴    
نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: 23 معدن فعال در بروجرد وجود دارد که امیدواریم از این ظرفیت در راستای ایجاد اشتغال و رونق اقتصاد شهرستان به خوبی استفاده شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
جهان در حالی 2022 را پشت سر گذاشت که بخش معدن تحولات بسیاری را در این سال تجربه کرد. نفت، زغال سنگ و لیتیوم مهم ترین مهره های شطرنج معدن کاران در 2022 بودند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
با افتتاح این پروژه بزرگ زیست محیطی، ظرفیت نیروگاههای خورشیدی کشور و تولید انرژی پاک و تجدیدپذیر از این طریق به بیش از دو برابر افزایش پیدا خواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور معادن اداره کل صمت استان همدان با بیان اینکه همدان به لحاظ کانی زایی فلزی، غنی نیست اما کانی صنعتی قوی است، افزود: 310 معدن دارای پروانه بهره برادی معتبر در استان وجود دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه در برنامه هفتم توسعه برای صنعت فولاد کشور فرصت های بسیار متنوعی فراهم شده است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
شرکت فولاد مبارکه به عنوان تنها شرکت صنعتی در بخش زبدگی دیجیتال با یک پله ارتقاء نسبت به سال قبل به عنوان حرفه ای دیجیتال انتخاب شد و تندیس برنزین سطح یک زبدگی دیجیتال را به خود اختصاص داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
نوک زاده گفت: از مهم ترین اقدامات شرکت، ایجاد پلتفرم تحول دیجیتال است و در این رابطه، بخش قابل توجی از این پلتفرم محقق و عملیاتی و تقریبا در شرکت مستقر شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مجتمع سرب و روی مهدی آباد از پیشروی اهداف طرح احداث کارخانجات فرآوری سرب و روی مهدی آباد در مدت 9 ماهه سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
کامران داستانی با حکم معاون وزیر صمت و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) به عنوان سرپرست جدید منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۲    
مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت گفت: شرکت کنندگان حاضر درششمین همایش سنگ آهن، متخصصانی هستند که به لحاظ فنی آشنایی کامل به زنجیره فولاد دارند و این همایش فرصت رویارویی فعالان معدنی را تسهیل می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت آلومینیوم جنوب(سالکو) با تولید 203.231 تن شمش آلومینیوم طی 9 ماهه امسال، میزان تولید نسبت محصول را نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 60 درصد افزایش داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: با توجه به برگزاری مزایده عمومی که در مازندران برگزار شد، 21 پروانه معدنی درغالب 13 پروانه اکتشافی و 8 پروانه بهره برداری معدنی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مجتمع نفلین سینیت کلیبر از رشد 10 درصدی تولید این مجتمع در مدت 9 ماهه ابتدای فروردین تا پایان آذر ماه، نسبت به برنامه تولید 9 ماهه سال 1401 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
شرکت آهن وفولاد غدیر ایرانیان از بین یکصد شرکت برتر ایران، رتبه نخست از نظر بهره وری کل عوامل را دربین شرکت های گروه فلزات اساسی کشور کسب کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۲    
دبیرکل انجمن سنگ آهن ایران درباره جزئیات عرضه محصولات زنجیره سنگ آهن در رینگ صادراتی بورس کالا در کیش گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه ششمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال امروز در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برگزار شد و شرکت فولاد مبارکه موفق شد تندیس برنزین سطح یک زبدگی دیجیتال را به خود اختصاص دهد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۳۱ سایت دیگر  
محمدیاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه از برگزاری آیین کلنگ زنی و آغاز ساخت بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور، با ظرفیت 600 مگاوات و با سرمایه گذاری گروه فولاد مبارکه در پایان هفته جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سومین کنفرانس تخصصی و نخستین کنفرانس اکتشاف استیل پرایس، 9 اسفندماه 1401 به میزبانی هتل المپیک تهران برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار اردبیل دستور تشکیل کمیته کارشناسی معادن عنبران را صادر کرد و گفت: جلوگیری از متضرر شدن مردم در اکتشاف معادن ضرورت دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: این شرکت با ارتقای بهره وری و کارآمد کردن حوزه اکتشاف، به 3 معدن جدید در کلاس جهانی دست یافته که یکی از این معادن ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت صنعتی و معدنی گل گهر گفت: در زمینه محدودیت انرژی، مردم و جامعه کمترین ضرر و آسیب را می بینند اما صنایع با مشکلات و چالش هایی برای تولید روبرو می شوند و بیشترین ضرر را می بینند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور معادن ذوب آهن اصفهان اعلام کرد: با توجه به صدور مجوز بهره برداری معدن سنگ آهن ققنوس خواف، تولیدات این معدن از ماه آینده وارد بازار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان خواف گفت: 68 طرح تحقیقاتی ارسالی از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی سراسر کشور به این مجتمع ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تولید مستمر، رمز بقاء صنایع مختلف و به ویژه صنعت فولاد است و در این راستا تامین قطعات و تجهیزات در ابعاد کمی،کیفی و همچنین تحویل به موقع به بهره بردار نقش کلیدی دارد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: مسیر تحول و تعالی در صنعت فولاد از معبر شناخت دقیق مشکلات و حل آن ها می گذرد. به همین خاطر باید مشکلات احصاء شود تا با تحول به وجود آمده شاهد تعالی باشیم ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان گفت: امروزه برای بقای کسب و کارها در فضای رقابتی، حرکت به سمت تحول دیجیتال یک الزام است و شرکت فولاد هرمزگان بر همین اساس تحول دیجیتال را با جدیت دنبال کرده ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
خط تولید مفتول شرکت فولاد کاوه اروند با حضور رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و استاندار خوزستان افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۷    
مدیرفنی شرکت صنعتی معدنی پایا فولاد کویر یزد گفت: اگرمدیریت، تحقیق و توسعه تکنولوژی در بخش معدن چه صنایع بالادستی و چه پایین دست معدن از تولید کنسانتره، گندله سازی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
شیوا نیک وظیفه – مهندس علیرضا پورمند مدیر بازرگانی سیمیدکو، در گفت و گوی اختصاصی با معدن نامه از کاهش محسوس و قابل توجه بودجه خریدهای خارج این شرکت در پی افزایش حجم بومی سازی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۷    
رئیس خانه معدن ایران گفت: در”ماده 14 قانون معادن” بحث حقوق دولتی مطرح است که در آن درصدی از ارزش ماده ی معدنی استخراج شده در دل کوه به صورت کانه آرایی یا به صورت فرآوری شده باید به خزانه دولت واریز ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی، فن آوری و بودجه سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: درآمدهای حاصل از بخش معدن ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن ایران (ایمیدرو) به عنوان یک الگوی بومی در بخش معدن و صنایع معدنی و با هدف حفظ بهبود مستمر ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
در بیست و پنجمین همایش رتبه بندی 100 شرکت برتر ایران، شرکت سرمایه گذاری و توسعه گل گهر، عنوان شرکت برتر از نظر رشد سریع را به دست آورد و از این شرکت تجلیل شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در مراسم اختتامیه دومین کنفرانس و ششمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال، شرکت فولاد هرمزگان موفق به کسب تندیس برنزین سطح سه شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
رینگ شمش فولاد در بازار فیزیکی بورس کالای ایران ظرف هفته ابتدایی بهمن ماه همچنان با رونق تورمی متاثر از سیگنال های مثبت ارزی مواجه بود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به نقش مسئولان فنی معادن در انجام نظارت های تخصصی گفت: پیمانکاران متخلف به دستگاه قضایی معرفی می شوند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ششمین همایش بین المللی سنگ آهن ایران درمرکز همایش های بین المللی جمهوری اسلامی ایران (اجلاس سران ) هشتم بهمن در تهران برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تولید آهن خام چین طی سال 2022 میلادی با کاهش 6میلیون و 970 هزار تنی (8/ 0درصدی) نسبت به سال 2021 میلادی به 863میلیون و 830 هزار تن رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سومین دوره مسابقات آمادگی جسمانی بانوان ایمیدرو و شرکت های تابعه با قهرمانی تیم ذوب آهن اصفهان به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
کارگاه های تولید آهک (خطوط یک و دو پلی زیوس ) بخش آگلومراسیون درسال 1363 با دو کوره دوار (Rotary kiln ) به ظرفیت اسمی 550 تن در روز راه اندازی گردید و به طور پیوسته و بدون تغییر در تکنولوژی و ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت جنوب استان کرمان گفت: 20 نوع ماده معدنی از جمله تیتانیوم، مس، کرومیت، آهن، سنگ چینی، منگنز، آهک و طلا در جنوب استان کرمان شناسایی شده اند که در این راستا 14 پهنه مشخص شده ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
شرکت ملی صنایع مس ایران در همایش معرفی 100 شرکت برتر کشور در ردیف 5 شرکت برتر قرار گرفت و برپایه شاخص های تعریف شده با دریافت لوح تقدیر و تندیس همایش به عنوان سومین شرکت برتر از نظر سودآوری معرفی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اجرایی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با اشاره به اولویت های صنعت فولاد در برنامه هفتم توسعه، تاکید کرد: زیر ساخت ها، صادرات آسان تر ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
هلدینگ آتیه فولاد نقش جهان در بیست و پنجمین سال رتبه بندی شرکت های برتر ایران IMI-100 در سال 1401، رتبه اول را از نظر شاخص درآمد فروش در بین شرکت های گروه خدمات بازرگانی کسب کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۳:۰۷    
یکی ازاعضای کمیسیون صنایع ومعادن مجلس شورای اسلامی درباره اولویت های حوزه صنایع ومعادن در بودجه سال آینده کل کشور و تاکید براهمیت حوزه اکتشاف گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران اعلام کرد: مدل جدید بهره وری بخش معدن و صنایع معدنی تا پایان امسال ارائه می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۷    
نایب رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران با انتقاد از نبود اطلاعات درباره محدوده های معدنی گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران گفت: امروز ماموریت محوری این مرکز که دارای جایگاهی کم نظیر در کشور و منطقه است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از تمرکز بر نیروی انسانی به عنوان عامل کلیدی در ارتقائ بهره وری این شرکت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آلومینای ایران از بهره برداری کارخانه هیدرات ویژه تا اوایل سال آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو و معاون سازمان ملی بهره وری ایران از 36 شرکت و مجتمع در نهمین جایزه ملی بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران تقدیر شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۲   + ۵۴ سایت دیگر  
در این رتبه بندی که همه ساله از سوی سازمان مدیریت صنعتی ایران برگزار می شود، شرکت های بزرگ و پیشرو به میزان اثر بخشی در اقتصاد کشور معرفی و مورد تقدیر قرار می گیرند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
امین ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان پس از دریافت تندیس شرکت برتر صادرات گرا در همایش صد شرکت برتر ایران با بیان اینکه صادرات یکی از جنبه های مهم کشور است نسبت به راه های دستیابی به توسعه ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
در آیین تجلیل از فعالان پیشتاز اقتصاد ایران که با حضور دکتر مخبر معاون اول رئیس جمهور و خاندوزی وزیر اقتصاد برگزار شد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
در همایش رتبه بندی 100 شرکت برتر ایران، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر برای دومین سال پیاپی به عنوان شرکت پیشرو موفق به دریافت تندیس شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو در نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی مسیر تحول در شرکت ها را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در نهمین دوره برگزاری جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران موفق به دریافت تندیس برنزین بهره وری و قرار گرفتن در جمع چهار شرکت برتر حوزه معادن و صنایع معدنی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران در نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران که با حضور وجیه الله جعفری رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران( ایمیدرو ) ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
در جریان برگزاری نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت صنعت فولاد شادگان گوهینامه چهار ستاره سطح پیشروان بهره وری دریافت کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۰۹:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات ومعادن رتبه اول از نظر شاخص فروش (درآمد) در گروه سرمایه گذاری های مالی در بیست و پنجمین دوره رتبه بندی شرکت های برتر ایران (IMI-100) را کسب کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، اکتشاف معادن را اولویت اصلی در بودجه سال آینده ذکر کرد و گفت: در حوزه معدن توجه به اکتشاف و اکتشافات معدنی باید در اولویت قرار گیرد زیرا زنجیره اکتشاف در مقایسه با ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مجتمع مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران در یزد از رشد قابل توجه 430 درصدی برگزاری دوره های آموزشی این مرکز طی 9 ماهه سال جاری در مقایسه با 9 ماهه 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: از ابتدای واگذاری معادن در سال 94 تاکنون 9 میلیارد دلار جذب سرمایه در این بخش انجام شده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۵    
رئیس مؤسسه یونیدرو (سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و دانشگاه تهران) گفت: نگاه ما باید به تحولات نوین، بخصوص بحث دیجیتال سازی فعالیت های معدنی و حرکت به سمت هوشمندسازی معادن باشد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
21 طرح همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر از سوی شرکت ملی صنایع مس ایران افتتاح شده و به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مجتمع فولاد صنعت بناب رشد 10 درصدی تولید را در 9 ماه سالجاری داشته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر مجتمع خراسان جنوبی از پیشرفت 781 درصدی استخراج معادن این مجتمع طی 9 ماهه سال جاری در مقایسه با 9 ماهه سال 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: در چشم انداز ده ساله ی فولاد مبارکه باید رشد ملی بصورت تصاعدی اتفاق بیافتد و برای دستیابی به حداکثر سودآوری و بهره وری ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در آیین تجلیل از فعالان پیشتاز اقتصاد ایران از مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان به عنوان یک مجموعه خوش حساب مالیاتی و خوشنام در عرصه اقتصاد و همچنین عملکرد شفاف این شرکت تقدیر ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
امروز (دوشنبه) و در جریان برگزاری بیست و پنجمین سالگرد رتبه بندی شرکت های برتر کشور، 10 شرکت برتر کشور معرفی شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ظرف سومین هفته ژانویه از شتاب رشد بهای فلزات صنعتی کاسته شد. به این ترتیب شاخص بهای فلزات صنعتی بورس لندن در بازه هفتگی منتهی به روز جمعه 20ژانویه رشد 77 ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
سعید پیرمرادی مدیر صنایع معدنی ایمیدرو خبر داد: برنامه عملیاتی سند راهبردی 13 عنصر استراتژیک تهیه شده و آماده ابلاغ است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه انرژی گفت: با تغییرات اساسی در حکمرانی معدن و بهره گیری از فناوری های جدید در صنایع معدنی می توان با چالش های اقتصاد معدنی کشور مقابله کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اول بهمن ماه 1401، بورس کالا میزبان عرضه 37000 تن آهن اسفنجی بود که کل این عرضه ها مورد معامله قرار گرفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قرار است زمینه حضور شرکت های معدنی ایرانی در زیمبابوه برای استخراج و تولید طلا فراهم شود. سیدرضا فاطمی امین روز گذشته با هوی سی اینسزا، وزیر صنایع و تجارت زیمبابوه دیدار کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
عملیات بازسازی و به روز رسانی سیستم اتوماسیون و مانیتورینگ و روشنایی اتاق فرمان OP-2 کارگاه آماده سازی مواد اولیه در مدیریت آگلومراسیون با موفقیت اجرا شد و مورد بهره برداری قرارگرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۸   + ۲۰ سایت دیگر  
حماسه آفرینان خط تاندم میل مداوم ناحیه نورد سرد شرکت فولاد مبارکه توانستند پس از 11 سال به ثبت رکوردی تاریخی بالاتر از ظرفیت اسمی خط دست یابند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن سنگ آهن ایران گفت: ظرف 9 سال گذشته میزان صادرات سنگ آهن ما به زیر صفر رسیده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مجری طرح عناصر نادر خاکی اعلام کرد: سال آینده، فعالیت های کمی و تخصیص اعتبار سند عناصر استراتژیک 13 گانه مشخص می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
کاهش مصرف انرژی و جلوگیری از انتشار آلایندگی توسط صنایع، به خواست عمومی آحاد جامعه تبدیل شده است. صنایع این امکان را دارند تا با نوسازی تکنولوژی و اجرای پروژه های زیست محیطی از میزان مصرف انرژی خود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۸    
نقش پررنگ صنعت فولاد در توسعه کشور، تاثیر این صنعت در تحقق رشد اقتصاد ملی را انکار ناپذیر کرده است و شرایط سخت کشور به واسطه تحریم ها در عرصه بین المللی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی بر ضرورت تسریع در روند سرمایه گذاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در استان تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی صبح امروز برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نخستین گردهمایی آموزشی مدیران و رؤسای حراست ستادی و عملیاتی شرکت ملی مس با هدف ایجاد تعامل و هم افزایی با حضور دکتر علی رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۸:۱۴   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر صمت در دیدار با وزیر صنایع زیمباوه گفت: در ذخایر طلا محدودیت داریم لذا زمینه مشارکت برای حضور شرکت های ایرانی در زیمباوه برای استخراج و تولید طلا فراهم است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرفروش شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: دولت باید نگاه خود به معادن را از درآمدزایی به سرمایه گذاری تغییر دهد که نتیجه آن می تواند تاثیر بسزایی در اقتصاد کشور داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شیوا نیک وظیفه – به گفته مدیرعامل شرکت آریان فولاد با سیاستگذاری درست در صادرات محصولات نهایی، اشتغالزایی و ارزش افزوده بالاتری کسب خواهیم کرد و ضمن ارزآوری، از ظرفیت های خالی واحدها استفاده خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری و نوآوری فولاد مبارکه به مناسبت دومین سال تأسیس این شرکت یادداشتی را منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی بر ضرورت تسریع در روند سرمایه گذاری ایمیدرو در استان تأکید کرد و گفت: سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران 800 میلیارد تومانی در استان خراسان جنوبی سرمایه گذاری می ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
نهمین همایش جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران فردا دوشنبه با حضور مسئولان ارشد ایمیدرو و سازمان ملی بهره وری ایران برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۴   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی، بودجه و نظارت شرکت توسعه معادن و فلزات در خصوص طرح های این مجموعه گفت: این شرکت در مجموع هفت پروژه تحت عنوان پروژه های پیشرانان پیشرفت ایران دارد یکی از این پروژه ها ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۵:۱۳    
شیوا نیک وظیفه – شرکت فولاد هرمزگان در سومین فصل سال مالی به ازای هر سهم 24 تومان محقق کرد. سهم سود این شرکت در دو فصل ابتدایی سال به ترتیب 52 و 48 تومان بوده است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه معادن راکد پس از سلب صلاحیت به سرمایه گذار جدید واگذار می شود، گفت: حدود 43 معدن نیز غیرفعال هستند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت زنجان گفت: در سطح استان زنجان 100 فقره معدن فلزی وجود دارد که این میزان 22 درصد از معادن استان را شامل می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
حوزه صنعت و معدن همواره با چالش های بسیاری مواجه است اما در این میان اختلاف بهای دلار نیما و آزاد معدن دار و تولیدکننده را آزار می دهد چه بسا که این اختلاف نرخ ارز در بخش تولید و صادرات رانت ایجاد می ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مجتمع سنگ آهن سنگان 16 میلیون و 860 هزار و 270 تن سنگ آهن طی 9 ماهه امسال استخراج کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حاکی از رشد 131 درصدی است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مسئولیت های اجتماعی بخشی از رسالت شرکتها است، شرکت های فعال در حوزه های مختلف همواره با شناسایی زمینه های مختلف، نسبت به ذینفعان خدمات متنوعی ارائه می دهند.
مشاهده نتایج بیشتر...