دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۱:۵۸Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رودخانه»

ایرنا   ۲۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیر امورآب منطقه شرق خوزستان با اشاره به رهاسازی آب از سد کوثر در ساعت 8 صبح چهارشنبه، از ساکنان روستاهای پایین دست این سد درخواست کرد که در مدت رهاسازی آب از بستر و حریم رودخانه خیرآباد فاصله بگیرند.
همشهری   ۳ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر مهندسی رودخانه ها و سواحل در گفت وگویی مفصل از تصمیم برای سند زدن 42 تالاب کشور به نام وزارت نیرو خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان همدان گفت:زمینه توسعه گردشگری و ایجاد پیاده راه حریم رودخانه ها در آینده فراهم خواهد شد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از بارش باران دربرخی استان های کشور خبر داد و نسبت به احتیاط در تردد و توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و احتیاط در فعالیت های کوهنوردی و جابجایی عشایرتوصیه کرد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: با شروع فصل گرما برای کاهش موج گرد و غبار در شهر قم، باید نیاز آبی تالاب ها و رودخانه های استان را فراهم بیاوریم.
کاشان نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کاشان نیوز – گروه فن آوری*: پیام رسان ریور یک مسنجر ایرانی است که با تبلیغات گسترده و استفاده از یک نام خارجی به دنبال یافتن راهی جهت ورود به گوشی کاربران است. ...
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 80 هزار خفاش به طرز باورنکردنی به امتداد یک روخانه در شمال نیو ساوت ولز استرالیا هجوم آوردند. این خفاش های قرمز به جمعیت خفاش های میوه خوار سیاه پیوسته و اردوگاهی را در امتداد رودخانه ریچمون برپا کرده اند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرعامل شرکت آب منطقه ای البرز با بیان اینکه سهمیه البرز از آب دو سد کرج و طالقان از 55 میلیون مترمکعب در سال به 110 میلیون مترمکعب در سال افزایش پیدا کرده است، گفت: برای استفاده سریع از این تخصیص جدید ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۴۲    
شهردار خوانسار گفت: لایروبی رودخانه اصلی شهر با هدف کنترل جریان آب و جلوگیری از طغیان رودخانه و پاکسازی مسیل از رسوبات آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
افغانستان در سالهای اخیر با ایجاد سدهای متعدد و انسداد بندهای خاکی روی رودخانه هیرمند، راه ورود آب به هامون را بسته و موجب خشکسالی بخشی از مناطق ایران شده است؛ به همین دلیل، ایران می بایست به فکر تأمین منابع جایگزین آب برای توسعه منطقه سیستان و بلوچستان باشد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مردم روی رودخانه یخ زده در سنت پترزبورگ
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یک گاو پس از نجات یافتن از غرق شدن در رودخانه به هوش آمد.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۱:۰۳    
وضعیت خطرناک عبوری روستائیان نمناک دزفول برای عبور از رودخانه سزار
فرارو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
بیش از 80 هزار خفاش به طرز باورنکردنی به امتداد یک روخانه در شمال نیو ساوت ولز استرالیا هجوم آوردند. به گزارش فرارو، این خفاش های قرمز به جمعیت خفاش های میوه خوار سیاه پیوسته و اردوگاهی را در امتداد رودخانه ریچمون برپا کرده اند. ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل آب منطقه ای فارس با اشاره به اهمیت حفاظت از رودخانه های استان فارس گفت: بیش از 32هکتار از حریم و بستر رودخانه های استان آزاد شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
با پایان نقشه برداری رودخانه مرزی هیرمند، به زودی کار طراحی و ساخت سازه ها برای دریافت حقابه ایران آغاز می شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس با بیان اینکه انفال و ثروت های عمومی مانند زمین های رها شده، دریاها، دریاچه ها، رودخانه ها، آب های عمومی، کوه ها و... در اختیار دولت اسلامی است ...
پایگاه خبری ایراسین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۲   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس مشترکین درآمد شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: فولاد مبارکه با افزایش بیش از سه برابری تولید، یک درصد از آب رودخانه را برداشت می کندو این میزان مصرف آب در بین تولیدکنندگان فولاد داخلی و خارجی یک شاخص و الگو محسوب می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هنرستان کشاورزی آموزش وپرورش رودان با مساحت 119 هکتار و باارزشی بالغ بر 475 میلیارد تومان، سنددار شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا- مدیر امور منابع آب منطقه اورامانات استان کرمانشاه گفت: بهره برداری از منابع آب سطحی رودخانه قره سو در حوزه استحفاظی شهرستان روانسر منوط به عقد قرارداد و یا تمدید مجوزها است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان های گرگان و آق قلا گفت: طی گزارش واصله در خصوص برداشت غیر مجاز مصالح از رودخانه زیارت در محدوده روستای محمدآباد پشت نمایشگاه بین المللی استان، مدیر امور باتفاق کارشناس منابع آب به محل عزیمت واز برداشت مصالح جلو گیری بعمل آمد. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۹    
معاون فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان اسلامشهر در دومین جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان اسلامشهر که با محوریت تعیین و تکلیف چاه های غیر مجاز و تعطیلی گود چیچکلو و جمع آوری پسماندهای ساختمانی در حدود بستر و حریم رودخانه های شهرستان ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۹    
مدیر امور منابع آب تهران و پردیس گفت: برای نخستین بار سند مالکیت برای بخشی از بستر رودخانه ابعلی به منظور تثبیت مالکیت و اعمال حاکمیت بهتر، جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده، با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان رودهن اخذ شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار آذربایجان غربی از تخصیص حقآبه دریاچه ارومیه از رودخانه ارس به سایر مصارف انتقاد کرد و خواستار توجه ستاد احیای دریاچه ارومیه و وزارت نیرو به این امر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
با متجاوزان به حریم رودخانه ها و برداشت کنندگان غیر مجاز آّب در شهرستان خوی در کمترین زمان برخورد قانونی میشود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش رودان گفت: هنرستان کشاورزی آموزش و پرورش رودان با مساحت 119هکتار و با ارزشی بالغ بر 475 میلیارد تومان، سند دار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان و به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش رودان ...
هه وال موکریان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، باغ جنجالی مجاور رودخانه مهاباد با چندین معارض، که هر سال تعدادی از درختان مثمرش، در انظار عمومی و بدون مجوز قطع می شود، امسال هم حاشیه ساز شد. ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۰    
غرفه شهرداری آمل درنمایشگاه بین المللی گردشگری تهران میزبان بازدیدکنندگان و سرمایه گذاران حوزه گردشگری بود. شهردار آمل گفت؛ شهرداری آمل در این نمایشگاه قرار است معرفی جاذبه های گردشگری و فرصت های سرمایه گذاری ساماندهی گردشگری فاز دوم رودخانه هراز، احیاء و بازپیرایی خانه های تاریخی ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۷    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: 12.5 میلیارد متر مکعب، معادل 12 درصد از آب های جاری کشور در این استان است به نحوی که یکی از غنی ترین شبکه های آب سطحی محسوب می شود.
شهرداری یزد   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
جمال الدین عزیزی؛ شهردار شهر میراث جهانی یزد گفت: پروژه های عمرانی نظیر تکمیل انتهای بلوار شهید قندی و ارتباط آن با شهرک طوبی، بلوار علامه جعفری در کنارگذر شهر یزد و در محدوده محله حسن آباد، بلوار شهیدان حاج مهدی در محدوده میدان یزدباف، بازپیرایی پارک وحشی بافقی ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شهر تویسرکان اختلاف شهرداری و مالکان درخصوص حریم رودخانه را دلیل تعطیلی پروژه خیابان کنار پارک نبوت دانست و گفت: اگر مشکل تملک ها حل شود بنده پروژه را یک ماهه تحویل می دهم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
لرستان- حسن نژاد، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان با اشاره به اجرای 110 کیلومتر پروژه پیشگیری از سیل در استان گفت: عملیات لایروبی، ساماندهی و اصلاح مسیر رودخانه ها با هدف پیشگیری از وقوع سیلاب و خسارت های ناشی از آن در استان به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به حضور هدفمند شهرداری آمل در نمایشگاه گفت: ساماندهی رودخانه هراز و اهمیت خانه های تاریخی از نکات مهم رونق گردشگری در آمل است و سرمایه گذار حوزه گردشگری با تسهیل گری شهرداری و رفع موانع استقبال خوبی از پروژه ها دارد.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
یک کفتار در پارک ملی کروگر آفریقای جنوبی با رفتن به نزدیکی رودخانه توسط یک کروکودیل شکار شد. در ادامه این فیلم را مشاهده می کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان از صدور اولین سند تک برگی بستر رودخانه (رودخانه باروداب نهاوند)، در استان همدان به عنوان یک اقدام قانونی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اهر- رئیس شورای اسلامی روستای زندآباد اهر گفت: رانش در سد باطله معدن انجرد اهر باعث نشت مواد معدنی شیمیایی به رودخانه و تخریب مزارع کشاورزی شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جوادی از اجرای طرح انتقال آب رودخانه با لوله در روستای مرزی هنگر سربیشه با هدف جلوگیری از مهاجرت خبر داد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- خبرنگار کیهان: معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: آب در رودخانه زاینده رود در اردیبهشت 1400 و فقط در یک مرحله برای کشت بهاره جاری می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۵    
گروه استان ها مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: از ابتدای سال 1399 تاکنون با حمایت قوه قضائیه 73هکتار از اراضی واقع شده در بستر و حریم رودخانه ها و تالاب های استان قزوین آزادسازی شدند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: طرح رفع تصرف اراضی ملی منطقه سراب زَز از سوی دستگاه های متولی انجام شد و حالا این طرح در رابطه با حریم و بستر رودخانه کهمان و منطقه گردشگری هنام هم در حال اجرا است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه محدودیت برداشت آب از رودخانه های لرستان، گفت: نظام سدسازی باید در ایران تغییر پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان های غرب گلستان از معرفی 7 رودخانه خوار به مراجع قضایی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل از ساماندهی رودخانه های مرزی این استان خبر داد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۰۷    
قورباغه شفاف قورباغه شگفت انگیز با نام علمی هایپرولیوس لکوتانیوس از خانواده قورباغه های جگن است که اولین بار در سال 1950 توصیف شد و در سواحل رودخانه الیلا در جنوب شرقی کنگو یافته شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
فوتبالی: دنیای فوتبال به آلیسون بکر ، دروازه بان برزیلی لیورپول پس از درگذشت تراژیک پدرش در یک سانحه در روز چهارشنبه تسلیت گفت. خوزه بکر 57 ساله در حین شنا در یک رودخانه در نزدیکی خانه تعطیلاتش در برزیل، غرق شد و در نهایت مشخص شد که جان خود را از دست داده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۲:۴۰    
سرازیر شدن زباله ها به رودخانه ها در منطقه بالکان علاوه بر تهدید نیروگاه های برق، بر روی گردشگری نیز تاثیر منفی گذاشته است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: قرمز شدن رنگ رودخانه ای در جنوب شهر جاوه پس از باران و سیل باعث تعجب و ترس کاربران در فضای مجازی شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
سایت فدراسیون غریق و غواصی نوشت: در نشست مشترک رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی با مدیرکل ورزش وزارت نیرو بر تعامل و همکاری دوجانبه در محورهای مختلف تاکید شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
به گفته رئیس اورژانس خوزستان تعدادی قایق موتوری به ناوگان اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز اضافه شد تا در حوادث غیرمترقبه مانند سیل و در شهرهای دارای رودخانه به مصدومان امدادرسانی شود.