چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۱:۰۳Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیستی»

کشیش کلیساهای دمشق و القاع در بیروت بر حمایت خود از مقاومت و حزب الله لبنان تأکید کردند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱ ساعت پیش    
روزنامه "رای الیوم" از واکنش رسانه های رژیم صهیونیستی به سخنرانی شب گذشته سید حسن نصرالله گزارش داد.
آقای خبر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، باشگاه اسرای فلسطینی از انتقال شماری از این اسرا در زندان های رژیم صهیونیستی به بیمارستان در پی وخامت حال آنها خبر داد. ...
روزنامه سیاست روز   ۱ ساعت پیش    
دکترین بن گوریون و روابط رژیم صهیونیستی با دولت های غیر عرب و معتدل از دهه 1960 میلادی توسط تل آویو در منطقه غرب آسیا شکل گرفت...
یک روزنامه لبنانی با انتشار یادداشتی به بررسی چگونگی موفقیت حزب الله لبنان در خنثی سازی فتنه سازمان دهی شده آمریکایی صهیونیستی در الطیونه و تحمیل شکستی سه جانبه بر رئیس حزب القوات اللبنانیه پرداخت.
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد تاکید کرد: رژیم اسرائیل باید به خاطر نقض حقوق بشر بین المللی و حقوق بشردوستانه در سرزمین اشغالی فلسطین پاسخگو باشد و چنین جنایاتی نباید بدون مجازات بماند.
روزنامه جوان آنلاین   ۲ ساعت پیش    
در شرایط زمانی کنونی و اوضاع نابسامان و پر از جنگ و خونریزی و برادرکشی بین ملت های مسلمان در منطقه و جهان اسلام که به واسطه رسوخ و رخنه برخی تفکرات غیراسلامی و عمدتاً صهیونیستی و جعل و راه انداختن جریانات انحرافی تکفیری، داعش و امثالهم شکل گرفته است، سینما می توانست منادی وحدت در منطقه باشد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۲ ساعت پیش    
در حالی که اعضای غربی برجام در حال فشار بر تهران برای بازگشت به میز مذاکرات هستند، منابع اسرائیلی از اختصاص بودجه 1/5 میلیارد دلاری کابینه رژیم صهیونیستی برای حمله به تأسیسات هسته ای ایران صحبت می کنند ...
ایلنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دائم رژیم صهیونیستی در سازمان ملل با تکرار برخی ادعاها درباره ماهیت برنامه هسته ای ایران، گفت که این رژیم خواستار در پیش گرفتن راه حلی دیپلماتیک برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته ای است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
حماس تاکید کرد تجاوزات و خشونت رژیم صهیونیستی علیه اهالی بیت العامود در شهر اشغالی قدس دلیل شکست و ناتوانی آنها در رویارویی با مقاومت و ایستادگی فلسطینی هاست.
کیهان   ۲ ساعت پیش    
سید محمد امین آبادی کشورلبنان این روزها شرایط حساسی را سپری می کند. به گفته مقامات حزب الله توطئه ای در کار است تا این کشور دوباره درگیر جنگ داخلی شود ...
کیهان   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
منابع عبری زبان خبر دادند اقدامات دولت جدید ایران برای بهبود روابط با کشورهای عربی منطقه، رژیم صهیونیستی را نگران کرده است.
کیهان   ۲ ساعت پیش    
با توجه به مذاکرات پنج شنبه گذشته انریکه مورا معاون هماهنگ کننده اتحادیه اروپا در تهران، قرار است در روزها و یا در یکی، دو هفته و شاید هم یک ماه آینده، احتمالا مذاکرات برجام مجدداً از سر گرفته شود ...
هم اندیشی   ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس اعلای الجزایر تأکید کرد: بیشترین خطری که ملت های مسلمان را تهدید می کند، تفکر صهیونیستی نژادپرستانه ای است که بر جامعه مسیحیت سایه افکنده است
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- منابع خبری روز سه شنبه گزارش دادند، آموس هوچشتاین میانجی جدید آمریکا برای مذاکرات مرزی میان رژیم صهیونیستی و لبنان به بیروت سفر کرده است.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل متحد در روند صلح خاورمیانه امروز در سخنانی از رژیم صهیونیستی خواست تا به حملات خود و قتل فلسطینیان و تخریب منازل مسکونی آنها پایان دهد.
منابع فلسطینی اعلام کردند که چند اسیر فلسطینی که از دو تا سه ماه پیش به کارزار اعتصاب غذا با رژیم صهیونیستی پیوسته اند، امروز بر اثر وخامت حالشان به بیمارستان منتقل شده اند.
شعار سال   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هفته گذشته یک گروه یهودی ارتدوکس افراطی اعلام کردند که قصد دارند گواتمالا را به مقصد عراق و از آنجا به سمت ایران ترک کنند. این گروه یهودی اسرائیلی که به حریدی های لو طاهور معروفند، یک گروه ضد صهیونیستی اند که در سال 2018 از ایران درخواست پناهندگی کرده اند.
وزارت خارجه آمریکا از سفر مقام ارشد خود به بیروت جهت رایزنی با مقام های لبنانی جهت گفت وگو در زمینه بحران انرژی و تنش مرزی لبنان با رژیم صهیونیستی خبر داد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک مرکز پژوهشی بین المللی گزارشی را درباره دفاع رژیم صهیونیستی از محمد بن سلمان بعد از افزایش انتقادات آمریکا و جامعه بین المللی از وی در پی قتل جمال خاشقجی در سال 2018 منتشر کرد.
ایتمار بن غفیر عضو تندرو کنست [پارلمان] رژیم صهیونیستی و ایمن عوده عضو عرب کنست مقابل بیمارستان کابلان بر سر یک اسیر فلسطینی با هم درگیر شدند.
وزارت اسکان رژیم صهیونیستی در صدد است تا تصمیم کابینه این رژیم برای ساخت هفت هزار واحد صهیونیست نشین جدید در جولان اشغالی را اجرا کند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمانشاه گفت : رژیم صهیونیستی اسراییل دشمن اصلی وحدت جامعه اسلامی است.
مقام های ارشد رژیم صهیونیستی با ابراز ناامیدی از سیاست دولت کنونی آمریکا در قبال ایران، ادعا کردند که واشنگتن کار خاصی برای متوقف کردن سرعت روزافزون غنی سازی اورانیوم توسط تهران انجام نداده است.
دنیای اقتصاد   ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با آن کریستین لیند، وزیر خارجه سوئد از اصرار رژیم صهیونیستی بر ادامه سیاست های شهرک سازی و اقدامات مجازات گونه علیه ملت فلسطین انتقاد کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ارتش رژیم صهیونیستی از ترس حملات احتمالی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین ( حماس ) تعدادی از پایگاهها و راههای منتهی و نزدیک به نواز غزه را بست.
برترین ها / ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: عربستان ضمن تاکید بر اینکه حقوق فلسطینیان به سرقت رفته و امیدی به تأسیس این کشور نیست از مقر سازمان ملل به شدت رژیم صهیونیستی را مورد حمله قرار داد و از شورای امنیت خواست این رژیم را مجبور کند به اشغالگری پایان داده و از سرزمین های عربی خارج شود. ...
ایسکانیوز   ۶ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سید حسن نصرالله تصریح کرد تلاش های محور صهیونیستی آمریکایی و استکباری برای پراکنده کردن و از هم گسستگی امت اسلام همچنان ادامه دارد.
تقریب   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
عضو ارشد جنبش حماس تأکید کرد: عادی سازی روابط با دشمن صهیونیستی خنجر خیانتی است که از پشت به ملت فلسطین زده شد.
عصر امروز   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش عصر امروز به نقل از اسپوتنیک، رژیم صهیونیستی با تخصیص بودجه ای به مبلغ 1.5 میلیارد دلار برای آموزش نظامیان اش جهت حمله احتمالی به تأسیسات هسته ای ایران موافقت کرد. ...
عضو تندروی کنست رژیم صهیونیستی و عضو عرب کنست مقابل بیمارستانی که یک اسیر فلسطینی به دلیل اعتصاب غذا در آن بستری است، با یکدیگر درگیر شدند.
مشرق نیوز   ۶ ساعت پیش    
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی کاوش مدیا فیلمی درباره نگرانی رژیم صهیونیستی از پناهندگی یهودیان "لو طاهور" به ایران را منتشر کرد. دانلود *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از جلسه امروز کنست برای تشدید فضاسازی علیه جمهوری اسلامی ایران استفاده کرد.
افکار نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی در رزمایش دریایی اخیر خود چگونگی تعامل با تهدیدات زیردریایی های بدون سرنشین مقاومت فلسطین را تمرین کرده است.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی از نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی دعوت کرد تا به امارات سفر کند.
رسانه های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که اظهارات دوشنبه شب دبیرکل حزب الله لبنان یکی از مهم ترین سخنرانی های او طی چند سال اخیر بوده است. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری المیادین، رسانه های رژیم صهیونیستی در واکنش به سخنرانی شب گذشته سید حسن نصرالله ...
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
شیخ محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی از نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای سفر به امارات دعوت به عمل آورد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار اخباری از مانور دریایی ارتش رژیم صهیونیستی، مشخص شده این ارتش در حال آموزش به نیروهای دریایی خود درباره نحوه برخورد با تهدیدات "زیردریایی های بدون سرنشین" وابسته به مقاومت فلسطین در نوار غزه است.
پس از سفر وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی به امارات و بحرین، تل آویو اعلام کرد که ولی عهد ابوظبی رسما از نخست وزیر این رژیم برای سفر به امارات دعوت به عمل آورده است.
شفقنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- احمد بحر گفت: ملت فلسطین با جلوه گاهی از وحدت، لرزه بر اندام رژیم صهیونیستی انداخته و روح ملی فلسطین یکپارچه را مجدداً احیا کرده و به وسیله آن، مشعل های مقاومت و چراغ های آزادی و قهرمانی را روشن ساخته است. ...
شبستان   ۸ ساعت پیش    
رئیس مجلس اعلای الجزایر گفت: بیشترین خطری که ملت های مسلمان را تهدید می کند، تفکر صهیونیستی نژادپرستانه ای است که بر جامعه مسیحیت سایه افکنده است.
حوزه   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
استاد دانشگاه سوریه تاکید کرد: فضیلت واقعی انسان، حمایت از مظلومان است. بر اساس این نظریه، عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی خارج از طبیعت بشری است زیرا خداوند متعال به ما آموخته وقتی ظالم و مظلومی را می بینیم، در برابر ظالم و در کنار مظلوم بایستیم.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به بیان ادعاهایی علیه ایران پرداخت.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
یک رسانه صهیونیستی اعلام کرد که گرم شدن روابط ایران با کشورهای معتدل عربی رژیم صهیونیستی را بسیار نگران کرده است.
یک موسسه بین المللی اهداف حمایت رژیم صهیونیستی از ولیعهد سعودی پس از قتل جمال خاشقجی را فاش کرد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در یکی از جلسات کمیته امور خارجه و دفاعی این رژیم به مطرح کردن ادعاهایی درباره برنامه هسته ای ایران پرداخت.
تیتر ۱   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
منابع رژیم صهیونیستی از تصمیم این رژیم برای تسریع حصارکشی در مرز لبنان از ترس تشدید اوضاع در مرز خبر دادند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ابنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو جنبش عصائب اهل الحق عراق عنوان کرد در انتخابات اخیر در کشور، ردپای آمریکا و رژیم صهیونیستی دیده می شود.
ابنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
علمای شیعی بحرین با صدور بیانیه ای با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و افتتاح سفارت این رژیم در منامه پایتخت بحرین مخالفت کردند.