چهارشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۱:۴۶Oct 2021 20
جستجوی پیشرفته

سراج24 (seraj24.ir)

سراج24 15 اسفند 1393 سراج24 25 بهمن 1394 سراج24 28 اسفند 1395 سراج24 29 اسفند 1396 سراج24 16 دی 1397 سراج24 30 اسفند 1399 سراج24 31 فروردین 1400 سراج24 31 اردیبهشت 1400 سراج24 31 خرداد 1400 سراج24 31 تیر 1400 سراج24 31 مرداد 1400 سراج24 31 شهریور 1400 سراج24 1 مهر 1400 سراج24 2 مهر 1400 سراج24 3 مهر 1400 سراج24 4 مهر 1400 سراج24 5 مهر 1400 سراج24 6 مهر 1400 سراج24 7 مهر 1400 سراج24 8 مهر 1400 سراج24 9 مهر 1400 سراج24 10 مهر 1400 سراج24 11 مهر 1400 سراج24 12 مهر 1400 سراج24 13 مهر 1400 سراج24 14 مهر 1400 سراج24 15 مهر 1400 سراج24 16 مهر 1400 سراج24 17 مهر 1400 سراج24 18 مهر 1400 سراج24 19 مهر 1400 سراج24 20 مهر 1400 سراج24 21 مهر 1400 سراج24 22 مهر 1400 سراج24 23 مهر 1400 سراج24 24 مهر 1400 سراج24 25 مهر 1400 سراج24 26 مهر 1400 سراج24 27 مهر 1400 
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: طی سه سال گذشته 200 مدرسه در شهرهای جدید ساخته شده و برنامه ساخت 300 مدرسه دیگر در دولت سیزدهم در دستور کار است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان "عقب نشینی های آشکار دشمنان و قدرت های بزرگ را از منطقه شاهد هستیم"، گفت: شکست دشمن را به خوبی می بینیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و فدراسیون کشتی، قهرمانان ایرانی کشتی جهان در اسلو به استخدام آموزش و پرورش در می آیند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به آغاز ثبت نام بی مسکن ها طبق قانون جهش تولید از فردا 28 مهر 1400 گفت: متقاضیان واجد شرایط یک ماه برای ثبت نام فرصت دارند.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بهترین نوشیدنی های خانگی برای سالمندان
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
نهمین محموله از کمک های بشردوستانه ایران به افغانستان ارسال شد تا در اختیار مجروحین و خانواده شهدای حمله تروریستی مسجد شیعیان ولایت قندهار قرار بگیرد.
  ۶ ساعت پیش    
دوره های آموزشی و کلاس های تخصصی رایانه به همت سازمان فضای مجازی سراج مرکز خراسان شمالی برگزار می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۹۴ سایت دیگر  
شورای سیاستگذاری ائمه جمعه طی اطلاعیه ای در خصوص اقامه مجدد نماز عبادی سیاسی جمعه از برگزاری اولین نمازجمعه تهران پس از شیوع کرونا مورخ 30 مهرماه خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نتایج کنکور کارشناسی ارشد 1400 روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.
  ۹ ساعت پیش    
کارگاه مقدماتی آموزش نویسندگی خلاق به همت سازمان فضای مجازی سراج مرکز هرمزگان برگزار می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه مفید اظهار کرد: برخی افراد ممکن است توصیه های اخلاقی را رعایت کنند و برخی شاهان عادل را هم در طول تاریخ مشاهده می کنیم اما بسنده کردن به توصیه های اخلاقی نه در گذشته کافی بوده و ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف گفت: زمینه همکاری ما با آموزش و پرورش در بخش هایی چون آموزش، ویژه دانش آموزان مستعد قرآنی ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر نیرو با اشاره به اینکه حجم آب پشت سدهای کشور به 18 میلیارد مترمکعب کاهش یافت، گفت: در حال عبور از خشک ترین سال آبی در 50 سال گذشته هستیم.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
زاکانی شهردار تهران با اشاره به اینکه در پرداخت حقوق و دستمزدها دغدغه نداریم چرا که نظم و قاعده در این زمینه حاکم شده است، گفت: در زمینه های مختلف از جمله انتصابات و تشکیل خزانه واحد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به نشست مشترک این کمیسیون با رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت که در این جلسه درباره دو موضوع نحوه تغییر ماهیت احکام اقتصادی بودجه و تغییر در رسیدگی بودجه در صحن علنی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر انجمن کشتیرانی با بیان این که ورود کشتی های ایران به بنادر کشور چین ممنوع نیست، گفت: ایران در چین بنادر اختصاصی برای پهلوگیری و تخلیه بار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: پیامبر اسلام(ص) محور وحدت هستند و نگاه به سیره پاک ایشان و پیشوایان دین لازم است و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) رمز وحدت هستند و توجه به سیره این عزیزان جامعه را هدایت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
همزمان با اقامه مجدد نمازجمعه در تهران، از مستند "طنین اقتدار" که پیرامون حادثه تروریستی بمب گذاری نمازجمعه تهران به امامت مقام معظم رهبری است رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۵۸ سایت دیگر  
مهران غفوریان روز گذشته سر صحنه تصویربرداری سریال نمایش خانگی نیسان آبی دچار حمله قلبی شد و امروز عمل قلب باز او با موفقیت انجام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۵۰ سایت دیگر  
یکی از اعضای کمیسیون ویژه بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران در فضای مجازی می گوید: قرار است موضوعاتی از جمله محدودسازی و کاهش پهنای باند به طور کامل از حیطهٔ طرح خارج شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی امشب خود حوادث پنجشنبه گذشته بیروت را با تمامی رخدادهایی که در برهه اخیر اتفاق افتاده متفاوت و حادثه ای مهم و خطرناک ارزیابی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۰   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: همیشه احساس می کنم که در کنار سفره اقشار کم درآمد و محروم هستم و سختی شان را احساس می کنم ولی شرایط امروز نتیجه تصمیمات قبل است و تصمیمات امروز ما در آینده در زندگی مردم جلوه خواهد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دبیر مهرواره اوج بنیاد هدایت گفت: در گام نخست این مهرواره، بیانیه در لبیک گویی به فرمان مقام معظم رهبری پیش بینی شده که تاکنون بیش از 23 هزار امام مسجد به آن لبیک گفته اند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد بزرگداشت هفته وحدت در خراسان رضوی با بیان اینکه 30 عنوان برنامه در هفته وحدت در خراسان رضوی اجرا می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ان شاءالله با استمرار خدمات رسانی مجموعه مختلف خدمات رسانی کشور و نهادهای حمایتی و بسیج و سپاه بتوانیم به تدریج سایه های پدیده محرومیت را از کشور دور کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۰    
پایگاه خبری سراج24، به دنبال این است که با معرفی یک کتاب در هر هفته، مردم و مخاطبین خود را با کتاب های خواندنی در حوزه های مختلف آشنا کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۰    
حجت الاسلام مجید گشول امام جمعه شهرستان کوار گفت:در جهان اسلام به دلیل وجود اشتراکات متعدد دینی و اصولی میان تمام مسلمانان در جهان، زمینه های فراوانی برای وحدت و همبستگی وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران در پیامی درگذشت سردار و جانباز سرافراز حاج حسین صفری را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
علمای برجسته اهل سنت استان کرمانشاه ضمن محکومیت شدید انفجارهای تروریستی مسجد قندوز و قندهار افغانستان، خواستار برخورد قاطع با عاملان این جنایت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فعالان فضای مجازی پاک، لزوم راه اندازی شبکه ملی اطلاعات در داخل کشور و تحقق حاکمیت سایبری مستقل انقلاب اسلامی را از جمله الزامات جهاد تبیین در فضای مجازی عنوان کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله خامنه ای به دلیل فعالیت های پُرشور و بی امان مبارزاتی و فرهنگی سالهای پیش از انقلاب، به بسیاری از شهرهای کشور سرکشی می کرد و به دانشگاه های مهم ایران رفت وآمد داشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۱۱۵ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا گفت: قوه قضاییه مصمم است با دست اندازان به حقوق مردم و بیت المال و کسانی که سد راه مردم می شوند برخورد قاطع کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۵۰    
امام جمعه اژیه گفت: همواره افراطی گری در هر زمینه ای سبب نابودی است و در موضوع مردم مسلمان و مذاهب شیعه و سنی نیز این موضوع بسیار می تواند مشکل ساز باشد لذا باید تا حد امکان از تعادل و میانه روی در ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با اشاره به اینکه در مرحله دوم پویش جهادی واکسیناسیون شهروندان تهرانی، 225 مسجد مجری کار شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در جلسه دیروز هیئت دولت یعقوبعلی نظری به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کتاب قصه تعاملی مصطفی و امید به همت سازمان فضای مجازی سراج مرکز کرمانشاه منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
حریزاوی گفت:اسلام هویت اصلی زن را آن مقام معنوی، رهبری، مادری و تربیتی او می داند از این رو مهمترین ماموریت زن تراز انقلاب اسلامی، هدایت گری، انسان سازی، جامعه پردازی و تمدن سازی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
امیدرضایی، جوانی است که توانسته همزمان با تحصیل با دانشگاه در زمینه رشته تحصیلی خود مهارت های لازم را فرا گرفته و با گره زدن علم به تولید و صنعت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نخستین کنفرانس بین المللی تبلیغ جهانی دین چالش ها، فرصت ها و تجارب در عرصه بین الملل برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مساجد تهران در قالب پویش سفره احسان نبوی با همکاری بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به کمک نیازمندان می روند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به سران برخی کشورهای همسایه هشدار می دهم که گول رژیم کودک کش و پوشالی و توخالی صهیونیستی را نخورند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
نشست رسانه ای احسان محمدحسنی رئیس سازمان هنری رسانه ای اوج صبح روز یکشنبه 25 مهرماه، با تشریح فعالیت های ده ساله این سازمان درکافه نخلستان اوج برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۷۶ سایت دیگر  
روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: یکی از پاسداران ناحیه خمین در درگیری با سارقان مسلح به شهادت رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۰۰    
تولیدی: سازمان فضای مجازی سراج مرکز استان آذربایجان غربی
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۵:۰۰    
تولید: سازمان فضای مجازی سراج مرکز استان خراسان جنوبی
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۳:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران خود را در کنار افغانستان می داند و آماده کمک و همکاری همه جانبه برای ایجاد ثبات و امنیت پایدار برای ملت افغانستان است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۰۰   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طرح حمایت از کاربران در فضای مجازی به صورت علنی مورد رسیدگی قرار می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۲:۰۵   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور طی حکمی نماینده ویژه خود در امور افغانستان را منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سومین همایش منادیان وحدت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، به میزبانی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مجموعه داستان طنز از کرامات شیخ ما نوشته سیدمهدی شجاعی با رویکرد واقع گرایانه و نقد دقیق مسائل اجتماعی در قالب ادبیات داستانی و با استفاده از نثر کهن پارسی و ادبیات عرفانی از جنس متصوّفه به بازار ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۱۳۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به نقش دلالان در فضای مجازی برای بی ثبات کردن بازار ارز، به بانک مرکزی و دستگاه های مربوط دستور داد از فضاسازی های کاذب در قیمت ارز و کالا، با جدیت جلوگیری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: در طرح پایش سلامت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، در مجموع 198 هزار و 616 تست کرونا از مسافران گرفته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا راه های نظارت والدین بر فعالیت های آنلاین کودکان را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها مراجع و علما ضمن قدردانی از تلاش های مدافعان سلامت برای مقابله با کرونا، از مردم ایران درخوا ست کردند برای ریشه کنی کامل ویروس کرونا در واکسیناسیون مشارکت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
محمدعلی گودینی از نگارش یک مجموعه داستان بزرگسال خبر داد و گفت: این اثر شامل 13 داستان است که یکی از آنها مربوط به شهادت و تشییع پیکر سردار سلیمانی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره نظر وزیر امور خارجه در رابطه با ادامه مذاکرات احیای برجام گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۴۹ سایت دیگر  
160 نماینده مجلس خطاب به رئیس جمهور خواستار برنامه ریزی دولت و فعال شدن دیپلماسی اقتصادی برای استفاده حداکثری از عضویت جمهوری اسلامی ایران در پیمان شانگهای شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
محمدرضا گرایی مدال طلای رقابت های قهرمانی جهان خود را به شهید گمنام کمپ تیم های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی اهدا کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گرگان از کمک 20 هزار میلیارد تومانی سپاه، بسیج و مساجد در طرح کمک مومنانه به افراد نیازمند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱۳۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور دوشنبه شب بعد از خبر 21 شبکه اول سیما در یک گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم سخن می گوید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۶۸ سایت دیگر  
بامداد دیروز تکاوران ناوگروه 78 نیروی دریایی ارتش در یک عملیات موفق حمله دزدان دریایی به کاروان تجاری ایرانی را دفع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مسابقات فرهنگی هنری حضرت محمد(ص) به مناسبت میلاد نبی اکرم(ص)و گرامیداشت هفته وحدت در تایلند برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله شیخ عیسی قاسم، امروز شنبه در بیانیه ای از مردم بحرین خواست تا مراقب بسیاری از تلاش های سیاسی خصمانه برای ایجاد تفرقه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۵    
بسیاری از مردم آذربایجان دوست دارند کشورشان به ایران ملحق شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر کمیته تخصصی اپیدمیولوژی وزارت بهداشت گفت: هدف نخست واکسیناسیون، حفظ جان مردم، هدف دوم، کاهش بار مراجعات به بیمارستان ها و هدف سوم، ایمنی جمعی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۰   + ۱۳۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تأکید بر اینکه واکسیناسیون عمومی باید با قوت ادامه یابد، گفت: دانشگاهیان و صاحبان تریبون در ترغیب و تشویق مردم به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و واکسینه شدن در برابر ویروس کرونا نقش ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت:یکی از راه های انتقال تجربیات دفاع مقدس به زمان حال، کاروان های راهیان نور است. من توفیق داشتم و مدتی دست اندرکار این مهم بودم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس بسیج جامعه پزشکی خوزستان با اشاره به پیش بینی وقوع پیک بعدی کرونا در آبان ماه از احتمال افزایش محدودیت ها در یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۶:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: قطعه یک آزادراه تهران - شمال در مسیر رفت و برگشت به دلیل اجرای عملیات کارگاه جاده ای مسدود شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۳:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
قم- وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به تزریق 71 میلیون دوز واکسن کرونا گفت: تاکنون 75 درصد مردم کشور علیه ویروس کرونا واکسینه شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۲:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری گفت: آرای هیأت عمومی دیوان عدالت اداری برای همه دستگاه های اجرایی و سازمان ها لازم الاجراست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۳۰    
گزارش های روزانه وزارت بهداشت نشان می دهد مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 71 میلیون و 358 هزار و 277 دوز رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
فرمانده کل ارتش با هشدار نسبت به راهبرد دشمنان برای ایجاد یأس در جامعه گفت: جوانان باید پیشگام در شکستن حصارهای ناامیدی باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۰   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: امروز در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا مصوب شد که نماز جمعه از هفته آینده در همه شهرها به جز شهرهای با وضعیت قرمز، با رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری برگزار شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
غائله کردستان که پیش آمد، سپاه و بنی صدر رودررو شدند. سپاه و دولت جلسه فوق العاده تشکیل دادند. بنی صدر گفت: کاری نمی توانیم بکنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مثل یک خواب شیرین خاطرات شهید مدافع حرم، سردار حاج حمید مختاربند به روایت همسر توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۰   + ۴۴ سایت دیگر  
طرح شفافیت آرای نمایندگان و گزارش کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد دولت در مورد ارز 4200، منابع و مصارف آن در دستور هفته جاری مجلس قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۰   + ۸۳ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی با اشاره به نقش مهم صدا و سیما به عنوان رسانه ملی در تبیین مسائل و مشکلات مردم و بیان دیدگاه های مسؤولان کشور گفت: صدا و سیما باید پل ارتباطی بین دولت و دیگر مسؤولان کشور با مردم باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲    
دومین کارگاه از سلسله کارگاه های آکادمی حوزه هنری دیجیتال با هدف افزایش دانش کسب وکارِ اصحاب فرهنگ و هنر، با موضوع "رشد تفکر خلاق در زیست بوم فرهنگ و هنر" برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در سخنانی گفت که آتش بس اخیر در نوار غزه مستلزماتی دارد و رژیم صهیونیستی باید بهای آن را بپردازد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
شهریاری گفت: این روزها مشکلات عدیده ای را جهان اسلام شاهد است، از این رو همه علما، دولتمردان و شخصیت های برجسته جهان اسلام از جمله مجمع جهانی تقریب مذاهب در برابر این مشکلات وظیفه دارند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سرتیپ حسن نژاد گفت: همین الان هم در منطقه حرف های زیادی در حوزه پهپادی برای گفتن داریم در آینده این صحبت ها بیشتر خواهد شد و امیدواریم با تکیه بر جوانان غیور کشورمان این روند همچنان پایدار بماند و ما ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
محدودیت های کرونایی در حرمین شریفین کاهش یافت؛ به طوری که فاصله گذاری اجتماعی حذف و استفاده از ماسک در فضاهای روباز مسجدالحرام و مسجدالنبی (ص) اختیاری شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۱۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه قضا از محکومیت 10 سال حبس برای رئیس اسبق بانک مرکزی و 8 سال حبس برای معاون ارزی اسبق بانک مرکزی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور عالی سازمان تعاون روستایی وزارت جهاد کشاورزی معتقد است: ورود دستگاه های نظارتی همچون دیوان محاسبات، سازمان بازرسی و وزارت اطلاعات و همچنین با شناسایی و اولویت بندی کردن زمینه های ایجاد فساد ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست ادبی منجی در شعر فارسی زبانان با حضور شاعران، اساتید و هنرمندان فارسی زبان کشورهای ایران، هندوستان و افغانستان در فضای مجازی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۰    
در پی انفجار تروریستی اخیر در مسجد فاطمیه امام بارگاه قندهار افغانستان که منجر به شهادت رسیدن تعدادی از شیعیان این شهر شد شورای سیاستگذاری ائمه جمعه پیام تسلیتی را در این باره منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس بخش عفونی بیمارستان مسیح دانشوری، با عنوان این مطلب که هنوز 30 تا 40 درصد جمعیت هدف کشور 2 دوز واکسن کرونا زده اند، گفت: برای رسیدن به ایمنی جمعی، 2 تا 3 ماه فاصله داریم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
نماهنگ منجی با صدای محمد کمیل به مناسبت آغاز امامت امام زمان (عج) منتشر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حزب الله لبنان در بیانیه ای با محکومیت جنایت حمله به مسجد شیعیان قندهار، اعلام کرد آمریکا با به جا گذاشتن قاتلان و کشتار و ویرانی به دنبال انتقام از شکست و ناکامی خود در افغانستان است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه فرصت های بسیار در کشور وجود دارد، گفت: اثر تحریم ها از موانع موجود در سازوکارهای داخلی کمتر است، اگر ساز و کارهای داخلی اصلاح شود موانع تحریم به چشم نمی آید.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۰    
دولت آذربایجان در جنگ قره باغ ، به کمک ترکیه، حداقل سه هزار نیروی تروریست را از سوریه به منطقه قره باغ منتقل کرد. البته تعداد زیادی از این تروریست ها کشته شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۵۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه کشورمان در بیانیه ای جنایت امروز تروریست ها در ولایت قندهار را شدیدا محکوم و بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
16 اکتبر سال 1927 میلادی گونتر ویلهلم گراس به دنیا آمد و همه عمر آن قدر گفت و نوشت که جایزه نوبل ادبیات را گرفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه با محکوم کردن حمله تروریستی روز جمعه در قندهار افغانستان با خانواده های قربانیان این حادثه ابراز همدردی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران گفت: تمام مراکز درمانی سپاه اعم از درمانگاه ها و بیمارستان ها در مناطق محروم از روز نخست کرونا از بیماران کرونایی استقبال کرده و طی این مدت بار سنگینی را تحمل کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس شورای اسلامی گفت: از 85 درصد آب شیرین کشور که در بخش کشاورزی مصرف می شود، نزدیک به 65 درصد آن هدر می رود و درصد پایینی از آن استفاده بهینه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فقدان حضور امام حسن عسکری(ع) در انظار عموم به دلیل خفقان دستگاه حاکم و حصر و زندانی کردن آن بزرگوار، زمینه آماده سازی جامعه برای تحمل دوران غیبت و دوری از امام زمان(عج) بود ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۰   + ۷۴ سایت دیگر  
محسنی اژه ای به معاونت حقوقی قوه قضائیه برای بررسی علل و عوامل افزایش شکل گیری درخواست های ماده 477 و ارائه راهکارهای اصلاحی در خصوص نحوه اجرای این ماده با کمک مجلس و حقوقدانان، دستور داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماهنگ "عزیز زهرا، بقیه الله" با نوای حاج مجتبی رمضانی در فراق امام زمان(عج) از منظرتان می گذرد .
مشاهده نتایج بیشتر...