جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۱:۳۴Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

سراج24 (seraj24.ir)

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
احمد ذات اصغر از رزمندگان دفاع مقدس می گوید: نطفه قدرت پهپادی ایران در زمان دفاع مقدس کاشته شد تا اکنون تبدیل به یکی از محصولات استراتژیک ایران شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۸   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: در آخرین ماده برنامه هفتم توسعه پیش بینی شده است تا شورای راهبری برنامه با ترکیب مجلس شورای اسلامی و دولت به منظور نظارت عمومی تشکیل شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
حسن یزدانی نه تنها پس از المپیک پاریس از دنیای قهرمانی خداحافظی نخواهد کرد بلکه او تا سال 2028 حضور خواهد داشت تا چهارمین المپیک خود را تجربه و تعداد مدال هایش را افزایش دهد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سازوکار بورس کالا در 4 صنعتِ فولاد و پروفیل، مس، سیمان و پتروشیمی در حالی که منجر به حذف برخی رانتها شده اما در عمل به سازوکاری برای ایجاد رانت برای بازیگران جدید نیز تبدیل شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: آسمان تهران امروز و فردا نیمه ابری است و احتمال بارش پراکنده باران هم پیش بینی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
این گروهک تروریستی پیمانکاران آمریکا و اسرائیل بودند و علیرغم نقشه های پیچیده و آموزش های فنی، در تور اطلاعات وزارت اطلاعات ایران افتادند ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
استاد حوزه علمیه قم گفت:متأسفانه برای برپایی جشن های اعیاد مذهبی برنامه ریزی مناسبی نمی شود، اما برای برخی از شهادت ها دهه عزاداری برپا می شود که مراجع عظام تقلید بر این امر نهی کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۷   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اسلام ستیزی و نابردباری مذهبی به طور فزاینده ای کشورهای اسلامی را مورد تهدید قرار داده است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۱:۰۱   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از بانک سرمایه گذاری زیرساخت آسیا خواست راه ها و ابزارهایی را برای حمایت از پروژه های کشورمان ابداع کند و گفت: در بیشتر این زمینه ها می توان پروژه های فرامرزی را تعریف کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
جزییات جشنواره موسیقی سنتی صدا و سیما که قرار است 8 تا 11 مهر در کردستان برگزار شود امروز 3 مهر طی نشستی تشریح شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد که منابع ارزی آزاد شده از کره جنوبی در حساب شش بانک ایرانی در قطر فعال است و طبق تاکید رئیس کل بانک مرکزی، کلیه منابع مربوطه جزو ذخایر ارزی بانک مرکزی و پشتوانه ریال هستند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به مناسبت حلول ماه ربیع الاول ماه شادی و سرور اهل بیت (علیهم السلام) جلسات آموزشی سواد رسانه حضوری و غیر حضوری برای علاقه مندان برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
غیبت علل و حکمت های مختلف دارد که باید با تأمل و تفکر درک شود. علاوه بر این، غیبت آثار و نتایج مثبت و منفی برای شیعه دارد که باید با تلاش و جدّ به سود خود بکار گیرند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۶۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی کلیات لایحه برنامه هفتم توسعه را با 131 رأی موافق تصویب کردند و وارد بررسی جزئیات لایحه شدند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۴۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در بازدیدی سه ساعت و نیمه از تحولات و دستاوردهای فناورانه دانشگاه جامع امام حسین (ع) از نزدیک در جریان آخرین پیشرفت ها و برنامه های توسعه این دانشگاه قرار گرفت و از برخی مراکز و ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۸   + ۴۳ سایت دیگر  
دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای عنوان کرد: نقل قول هر مطلبی از رهبر انقلاب اسلامی در فضای مجازی بدون آنکه مستند به سند متقن باشد فاقد اعتبار است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: دست نیروهای مسلح بر ماشه است تا دشمنی دوباره جرئت نکند کشور را تهدید کند و به آنها می گوییم "فکر تجاوز به ایران را کنار بگذارید".
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
برنامه هفتم توسعه پیشنهادهایی چون ایجاد جایزه ای برای پاسداشت زبان فارسی، روزآمد شدن قانون ممنوعیت به کارگیری اسامی بیگانه و برنامه ای برای تأمین و تقویت زیرساخت های فناورانه توسعه خط و زبان فارسی در ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان جهانی اسلامی برای آموزش و پرورش، علوم و فرهنگ، با توجه به سابقه تمدنی ایران تاکید کرد که این سازمان می تواند کارهای زیادی را با همکاری ایران انجام دهد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۲   + ۲۸ سایت دیگر  
در بیست و دومین دوره مراسم سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر، تندیس حافظ به پاس یک عمر فعالیت هنری به بهزاد فراهانی اهدا می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۵   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور از وزرای راه و شهرسازی، امور اقتصادی و دارایی و کشور و رئیس کل بانک مرکزی خواست در قالب دو هیئت ضمن بررسی آمارهای ارائه شده از متقاضیان تسهیلات مسکن معرفی شده به بانک ها ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
فیلم مستند پرچمدار که روایتی از روند شکل گیری، بلوغ و ظهور و بروز قدرت پهپادی ایران با رویکرد پهپادهای خانواده شاهد است، تولید و در آستانه اکران قرار گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه برای رسیدگی سریع به پرونده دستگیرشدگان مرتبط با خنثی سازی 30 انفجار تروریستی در مراکز پرجمعیت تهران دستوری صادر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری تهران با اشاره به مذاکرات برای احداث آرامستان جدید در شرق تهران و حوالی کوه بی بی شهربانو از به نتیجه رسیدن این موضوع در آینده نزدیک برای احداث این آرامستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
دومین روز از نوزدهمین دوره بازیهای آسیایی در شرایطی با رقابت ورزشکاران ایران در رشته های مختلف پیگیری خواهد شد که در روز اول تعداد شکست ها و حذف شده ها از موفقیت ها بیشتر بود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۲۰ سایت دیگر  
کریستیانو رونالدو از سران باشگاه النصر خواست دخئا را جذب کنند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از شلیک موشک قیام 1 از تاسیسات زیر زمینی سپاه پاسداران را می بینید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اورامان منطقه ای وسیع در غرب ایران است که بیش از 700 روستا را در 2 استان کردستان و کرمانشاه شامل می شود ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۰۷ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد: به منظور حمایت از مستأجرین و در راستای اجرای مصوبه سوم خرداد 1401 شورای پول و اعتبار ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: توزیع گوشت گوسفندی و گوساله وارداتی با نرخ مصوب در فروشگاه های زنجیره ای و میادین در حال انجام است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سرزندگی و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت جوانانی است که جان شیرین خود را فدا کردند تا خواب شیرین کودکان این کشور بر هم نخورد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق بخشنامه رئیس سازمان مالیات، مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی حداکثر تا پایان مهر ماه 1402 تمدید شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تهران درباره چرایی افتتاح نشدن مترو پرند توضیح داد و گفت که مشکل برق مترو در این خط برطرف شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس بخش فوتبال باشگاه اتحاد کلباء به گمانه زنی ها درباره اخراج فرهاد مجیدی بعد از نتایج ناامیدکننده تیمش در فصل جاری واکنش نشان داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۴۶ سایت دیگر  
باشگاه النصر عربستان با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال، به خاطر میزبانی ایران از این تیم تشکر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
دختر رکابزن ایران در بازی های آسیایی هانگژو تاریخ سازی کرد و به مدال برنز رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
قاسم عموعابدینی گفت: برنامه حضور و غیاب دانشجو که به صورت الکترونیک و آزمایشی در چند دانشگاه اجرا و از حالت دستی خارج شده است از امسال در تمام دانشگاه ها اجرا می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۸۶ سایت دیگر  
هدف گذاری دولت برای منابع آزادشده ارزی مهار تورم و همچنین مردمی سازی اقتصاد است و پیش بینی برخی نمایندگان مجلس این است که منابع مذکور در کاهش تورم و بازگرداندن آرامش به بازار مؤثر باشد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
با حضور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، فاز نخست توسعه میدان گازی توس در شمال شرق کشور با هدف تولید روزانه سه میلیون متر مکعب آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
وزارت اطلاعات از خنثی سازی 30 انفجار همزمان در تهران و بازداشت 28 تروریست توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که طبق قانون پول کشاورز تا 24 ساعت پس از تحویل گندم، باید پرداخت شود اما پول برخی گندمکاران 5 ماه است، داده نشده و آخرین و عده دولتی ها که پایان شهریور بود، نیز عملی نشد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
احمدرضا درویش؛ کارگردان تثبیت شده سینمای ایران درحالی طی یک دهه اخیر، فعالیت سینمایی نداشته که این خانه نشینی، نه به سود طرفداران سبک اجرایی اوست و نه به نفع سینمای ملی ما.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۶:۰۷   + ۶۰ سایت دیگر  
برخی متخصصان معتقدند فعالیت بدنی صبحگاهی بین ساعت 7 تا 9 صبح به کاهش وزن کمک می کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۵:۰۹   + ۵۹ سایت دیگر  
فرمانده نیرویی دریایی سپاه از ساخت پهپادهای آب نشین قادر به حمل موشک و بمب و پهپادهای هیبریدی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مراسم افتتاحیه نوزدهیمن دوره بازی های آسیایی هانگژو 2023 عصر شنبه ( 1 مهر 1402 ) در شهر هانگژو چین برگزار شد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۳:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی که برای شرکت در نشست سالانه کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین به سر می برد، با رئیس روس اتم، دیدار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۲:۱۱   + ۶۱ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با شبکه سی ان ان به موضوع عادی سازی روابط اعراب حاشیه خلیج فارس با رژیم صهیونیستی و پرونده هسته ای پرداخت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
از مهم ترین کارکردهای مهدویت در ارتباط با نهاد خانواده می توان به کارکرد در ساحت بینش ها و باورهای خانواده اشاره کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۱:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
روزنامه تهران تایمز در گزارشی به ارائه اطلاعات جدید از حفره بزرگ امنیتی در رژیم صهیونیستی پرداخت و تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۳:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: تولید و عرضه مسکن و همچنین تولید و عرضه گسترده زمین که از هفته آینده در کشور آغاز خواهد شد و خانه های خالی فراوانی در شهرهای جدید وجود دارد که در بازار عرضه خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۱۰   + ۱۰۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تلاش می شود نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1402 در هفته آینده تا پیش از 15 مهرماه اعلام شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
پاکستان فرافکنی وزیرخارجه رژیم صهیونیستی درخصوص هرگونه دیدار دوجانبه را تکذیب و اعلام کرد که اسلام آباد متعهد به آرمان های ملت فلسطین است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یکی از دستاوردهای مهم و قابل توجهی که در مراسم رژه 31 شهریور امسال در معرض دید عموم قرار گرفت، مدل جدید سامانه پدافندی برد بلند "سوم خرداد" نیروی هوافضای سپاه، با در اختیار داشتن موشک های بیشتر بود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۳   + ۶۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی، مصیبت وارده به حجت الاسلام والمسلمین مؤمن از اساتید حوزه علمیه قم و عضو مجلس خبرگان رهبری را به وی تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۴۱    
مولودی زیبا و دلنشین به مناسبت آغاز امامت حضرت قائم(عج) را باصدای محمود کریمی بشنوید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
منابع فلسطینی بامداد یکشنبه از به شهادت رسیدن دو فلسطینی به دنبال یورش نظامیان صهیونیستی به اردوگاه آوارگان طولکرم در کرانه باختری خبر دادند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۱    
مولودی زیبا با نوای محمود کریمی را به مناسبت آغاز امامت حضرت ولی عصر ارواحنا لمقدمه الفداء بشنوید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نکته ای که در تاریخ وجود دارد، غمی است که با وفات زودهنگام پدر و مادر امام زمان، بر ایشان وارد می شود ...
مشاهده نتایج بیشتر...