یکشنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۶:۰۷Feb 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه تهران»

ایسکانیوز   ۱ ساعت پیش    
استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: دولت حاضر لیبرال ترین دولت تاریخ معاصرایران است و افرادی که مساله اصلی را کارآمدی و مدیریت دانسته و قصد تغییر سیاست ها را ندارند، کمکی به مشارکت مردم در انتخابات نخواهند کرد.
شادا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جلسه وبینار با مدیران و همکاران مراکز خدمات استان ها و با حضور کوده ئی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی، توتون چی مدیر کل امور استان ها وزارت متبوع ، فرجی و بدری از اساتید دانشکده جغرافیای دانشگاه تهران و همکاران دفتر سرمایه گذاری خارجی برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه تهران گفت: مسائلی مانند استقلال مالی شوراها در قانون به آن اشاره شده است اما در عمل با مشکلاتی روبه روست.
بولتن نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران زلزله ای به بزرگی 4.4 ریشتر در عمق 7 کیلومتری زمین سراب را لرزاند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دانشگاه تهران در راستای افزایش نشاط و انگیزه در یک فضای رقابتی جذاب و تقویت و رشد توانمندی های شناختی وشایستگی های رفتاری و مهارت های فردی و اجتماعی اولین لیگ ملی کسب و کار دانش آموزی را برگزار می کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۴ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: استاد دانشگاه تهران در نشست جاودانگی از منظر کانت گفت: نظام فلسفی کانت تنها مورد قبول خود او و پیروانش می باشد و کانت نمی تواند مبانی نظام فلسفی اش را برای دیگر فیلسوفان نیز تحکیم کند.
بیوتکنولوژی ایران   ۴ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بیوتکنولوژی ایران ،” وبینار علمی _ اصلاح نباتات، مداخله در طبیعت: بله یا خیر؟” به همت انجمن علمی زراعت و اصلاح نباتات دانشگاه تهران و با حضور دکتر بهزاد قره یاضی فوق دکتری ژنتیک گیاهی (مهندسی ژنتیک) و عضو هیئت علمی پژوهشگاه بیوتکنولوژی کشاورزی ایران برگزار می شود. ...
ایسکانیوز   ۵ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: طرح مباحثی مانند تحریم انتخابات از سوی اصلاح طلبان بسیار عجیب و غریب است زیرا که آن ها را حتی به وسیله تانک هم نمی توانیم از قدرت جدا کنیم.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
انجمن علمی دانشجویی محیط زیست دانشگاه تهران با همکاری کانون محیط زیست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و موسسه بوم شناسان توسعه پایدار وادی، وبینار آموزشی چالش ها و رویکردهای اجرایی HSE در صنایع را برگزار می کند.
قدس آنلاین   ۶ ساعت پیش    
دکتر تقی آزادارمکی استاد جامعه شناسی دانشگاه تهران معتقد است: خانواده در نظام اجتماعی ایران در حرف و در کلام نهاد مهمی است اما در واقعیت جاری اهمیت خود را از دست داده است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
شماره سوم نشریه علمی دانشجویی صنعت و غذا ؛ گاهنامه انجمن علمی دانشجویی مهندسی ماشین های صنایع غذایی پردیس ابوریحان دانشگاه تهران منتشر شد.
پانا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - به گفته عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان بر اساس پژوهش دانشگاه تهران، نتایج کیفیت آموزش های مدیریت بالندگی حرفه ای دانشگاه فرهنگیان مثبت ارزیابی شد. ...
برق نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی توانیر نتایج گزارش دانشگاه تهران از جایگاه برق امید در رسانه ها، که از مرداد گذشته تا روز های اخیر مورد بررسی این نهاد معتبر قرار گرفت را حاکی از رویکرد مثبت مردم به طرح برق امید دانست.
دنیای معدن   ۸ ساعت پیش    
▫️معاون دانشجویی دانشگاه تهران از فوت 6 دانشجوی این دانشگاه بر اثر ابتلا به کرونا ویروس خبر داد و گفته حدود 30 درصد دانشجویان و یا خانواده های آنها به بیماری کرونا مبتلا شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۵:۰۵    
استاد دانشگاه تهران تاکید کرد جایی که در سوریه هدف حمله آمریکا قرار گرفت خط مقدم مبارزه با داعش بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در پی مطرح شدن برخی مباحث در خصوص برنامه یکی از نهادهای دانشجویی برای برگزاری اردوی فرهنگی و دعوت از دانشجویان برای شرکت در این برنامه، معاون فرهنگی دانشگاه تهران ضمن تکذیب ابن مطلب و با تاکید بر اینکه مجوزی برای اعزام اردوهای دانشجویی نداده ایم، گفت: بر اساس پروتکل های ستاد ملی مقابله با کرونا ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از راه اندازی چهار برج سلامت، بایو، ICT و دامپزشکی در شهر دانش این دانشگاه خبر داد و گفت: راه اندازی این شهر با قدرت جلو می رود و در این باره سرمایه گذاران خوبی پیدا شده و مقرر است با همراهی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری این پروژه پیش برود.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۹    
صدیقه دانشی - همسر من در سال 65 وقتی نوجوانی 16 ساله بود داوطلب جنگ شد. وتا سال 68. 23 ماه سابقه حصور در جبهه دارد اما 14 ماه آن بعداز قطعنامه است الان 25 سال است که از بیماری اعصاب و روان و دیابت که میراث جنگ است رنج میبرد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بسیج دانشجویی 8 دانشگاه بزرگ تهران در نامه ای به رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستار رد پیوستن به FATF در این مجمع شدند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
طرح احیای پایدار مناطق محروم کشور در قالب عملیات مشترک مدرسه جهاد و تبلیغ و طرح ملی نسل توحیدی با نظارت علمی دانشگاه تهران اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۴    
عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: باید از ظرفیت اتحادیه های اقتصادی در شرایط تحریم استفاده کنیم تا در این چارچوب کشورهایی که در محور مقاومت قرار می گیرند همکاری فعالانه ای با هم داشته باشند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
دانشکده مدیریت دانشگاه تهران بعنوان مهم ترین و معتبرترین مرکز آموزش مدیریت کشور اقدام به برگزاری دوره های کاربردی و مهارتی( MBA و DBA)یکساله نموده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۹    
شماره هجدهم نشریه علمی دانشجویی سره به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی جامعه شناسی دانشگاه تهران منتشر شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا آینده – دکتر کیومرث یزدان پناه، استادیار جغرافیای سیاسی دانشگاه تهران درباره چشم انداز مناسبات منطقه ای ایران و روابط با کشورهای همسایه می گوید: با شرایطی که در پیش گرفته شده و هم ایران برای خروج از پروتکل الحاقی عجله دارد و هم غرب به صبور بودن ایران اصرار دارد به نظر نمی رسد که برجام دور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سعید حدادیان دعای ام داوود را امروز در دانشگاه تهران می خواند. این مراسم به صورت حضوری و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه تهران از فوت 6 دانشجوی این دانشگاه بر اثر ابتلا به کرونا ویروس خبر داد و گفت:حدود 30 درصد دانشجویان و یا خانواده های آنها به بیماری کرونا مبتلا شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۳۹    
دو نشریه دانشجویی چرخه و پژوهش در تاریخ امتیاز نشریه حرفه ای را کسب کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۱    
شماره پنجم نشریه فن کاو ؛ ماهنامه انجمن علمی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه تهران منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۷:۵۳    
فرصت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره درون دانشگاهی رویش دانشگاه تهران تا 15 اسفند ماه تمدید شد.
دنیای بانک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران گفت: حمایت از صنایع ناکارآمد و زیان ده از عوامل خلق پول توسط بخش خصوصی و افزایش تورم است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
دکتر محسن اسماعیلی، استاد دانشگاه تهران و عضو مجلس خبرگان رهبری در یادداشتی با عنوان شش درس ماندگار از مولود کعبه که در اختیار همشهری آنلاین قرار داد، نوشت:
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست علمی ایمان و کفر نوین، با محوریت سلفیه در عصر حاضر از سوی دانشکده الهیات پردیس فارابی دانشگاه تهران و با همکاری انجمن کلام اسلامی حوزه علمیه برگزار می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۶:۱۵    
آتوسا باباخانی - دانشجوی کارآفرینی دانشگاه تهران
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با ارائه سرویس مرکز تلفن مجازی، این امکان را برای پرسنل شرکت ها فراهم کرده است که به صورت دورکاری تماس های تلفنی سازمان خود را پاسخگو باشند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۷:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - زمین لرزه ای به قدرت 4.5 درجه در مقیاس ریشتر ساعت12 و 23 دقیقه 31 ثانیه امروز شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا را لرزاند. مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
محمدجعفر جوادی ارجمند استاد دانشگاه تهران تاکید کرد: سه مولفه اساسی در دیپلماسی رسانه ای گفتمان، تصویرسازی و سپس اقناع سازی مخاطب است.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نامه ی سرگشاده ی سعید زیباکلام، استاد اصولگرای دانشگاه تهران خطاب به سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه را به نقل از کانال تلگرامی آقای زیباکلام می خوانید: بسم رب الشهداء و الصدیقین ریاست محترم قوه قضائیه نظام اسلامی، جناب آقای سید ابراهیم رئیسی. ...
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، پنجمین کنفرانس ملی همایش مدیران منابع انسانی سراسر کشور با هدف ارزیابی توانمندی های مدیران و اعطای پنجمین دوره پیاده سازی استاندارد 34000 ، با حضور جمعی از فرهیختگان، استادان و مدیران منابع انسانی صنایع مختلف بصورت حضوری و آن لاین در تاریخ 28 و 29 بهمن ماه 1399 ...
شبکه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۷    
شورای مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران لحظه تحویل سال 1400 هجری شمسی را به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد. اگر عزیزانتان در کشورهای مختلف هستند و می خواهید درست پس از لحظه تحویل سال با آن ها تماس بگیرید و سال نو را تبریک بگویید، این مطلب برای شماست ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۶    
استاد فلسفه دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه عقل و علم بشر قادر به تأمین سعادت انسان نیست، گفت: دغدغه علامه مصباح بیشتر در باب زندگی جاودانه اخروی است و برخلاف علامه طباطبایی و ابن سینا که دین را برای زندگی اجتماعی لازم می دانند، نیاز انسان به دین را تضمین کننده سعادت دنیا و آخرت می دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ویژه برنامه ایام البیض ماه رجب به مدت سه روز به صورت حضوری و مجازی از امروز، هفتم اسفند در مسجد دانشگاه تهران برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۷:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر گروه دکترای پیوسته بیوتکنولوژی پردیس علوم دانشگاه تهران با بیان این که از میان همه واکسن های تولید شده تنها 10 واکسن کرونا در دنیا مجوز ورود به بازار را گرفته اند، گفت: از این میان 3 واکسن چینی، یک واکسن روسی، آلمانی، آمریکایی و انگلیسی هستند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
حبیبا از آمادگی خوابگاه های دانشگاه تهران برای برگزاری دروس عملی دانشجویان خبر داد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشگاه تهران از اضافه شدن رشته سینما در مقطع دکتری به کنکور تا سال آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۳:۰۱    
معاون پژوهشی دانشگاه تهران از افزایش سالانه تبدیل مقالات ایرانی به تجاری سازی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۳:۴۱    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران از مجلس شورای اسلامی خواست تا اجرای قانون کاهش تعهدات برجامی را از دولت مطالبه کند
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دانشگاه تهران در نظر دارد رویدادهای هنری و فرهنگی اعم از جشنواره ترویج مسوولیت پذیری اجتماعی،جشنواره کتاب سال فرهنگی دانشجویان،اولین همایش علمی و جشنواره موزه های دانشگاهی و کنفرانس دوسالانه مطالعات ایران معاصر را برگزار کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- دانشگاه تهران 8 دستاورد پژوهشی برجسته در سال های اخیر در زمینه پزشکی، بیوشیمی و کشاورزی داشته است.