یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۲:۲۹Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه تهران»

استاد حقوق انرژی دانشگاه تهران گفت: قانون ترک تشریفات مناقصه، زمینه را برای عرضه کالا های دانش بنیان و تولید بار اول به سازمان ها و شرکت های دولتی برای بار اول فراهم می کند ...
خبرگزاری دانشجو   ۴ ساعت پیش    
نشست بررسی برنامه های بزرگداشت 16 آذر (روز دانشجو) با حضور سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و نمایندگان تشکل های اسلامی دانشگاه برگزار شد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- علی اصغر پورعزت، رئیس دانشکده حکمرانی دانشگاه تهران در نشستی مشترک با رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری به بررسی چالش های حکمرانی در ایران پرداخته و تاکید کرد: قراردادهای ناپخته حکمرانان گذشته خسارت بیشتری از جنگ برای ایران به دنبال داشته است.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ،در این نشست که به همت وزارت امور اقتصاد و دارایی و دانشگاه تهران برگزار شد؛ از مدیر عامل بانک مسکن به دلیل فعالیت های تاثیر گذار در حوزه اقتصادی و بانکی و در راستای اجرای سیاست های دولت در بخش توسعه مسکن و رشد اقتصادی به عنوان مدیر برتر سال قدردانی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه انسان شناسی دانشگاه تهران گفت: از دهه 1940 اندیشه های متفاوت توسعه با درک خاصی از فرهنگ گاه از جنس مانع و گاه از جنس فرصت و پتانسیل سعی در ایجاد تغییر در فرهنگ را داشته اند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
اواخر شهریور ماه بود که نامه ای منتسب به رئیس دانشگاه تهران خطاب به وزیر علوم منتشر شد که در آن عنوان شده بود: به منظور صیانت از فرهنگ اصیل اسلامی-ایرانی و جلوگیری از اشاعه فرهنگ غیرخودی در طول یک سال ونیم گذشته تمام کافه های اطراف دانشگاه تعطیل و جمع آوری شده اند .
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه تهران اعلام کرد: مهلت ثبت نام خوابگاه های متاهلی 15 آذر به پایان می رسد.