شنبه ۲۸ فروردینساعت ۰۷:۰۸Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز نوآوری»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به تازگی، یک مرکز نوآوری رباتیک، اتومبیل جدیدی طراحی کرده است که مشکل جای پارک را در کلانشهر ها حل می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رویداد "تازه شو" با محوریت فناوری مد و لباس در حوزه صنایع خلاق فرهنگی به همت مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان جهاد دانشگاهی استان مرکزی برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- رئیس مرکز نوآوری پارک علم و فناوری قزوین گفت: با توسعه زیست بوم نوآوری قادریم سهم استان در اقتصاد دانش بنیان را افزایش دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رویداد فناورانه حوزه معدن از 30 مرکز نوآوری اقتصاد دیجیتال یکی از شتابدهنده ها و با همکاری ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی برگزار می شود.
پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۹    
معاون فناوری و ارتباط با جامعه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در این گزارش حمایت های مرکز نوآوری فناوری های ورزشی را بیان کرد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس مرکز نوآوری دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی با اشاره به راه اندازی مرکز نوآوری در حوزه روان شناسی و علوم تربیتی گفت: در این مرکز علاوه بر آنکه از تیم های فناور حمایت های مالی و مشاوره ای صورت می گیرد، به افرادی که تمایل به فعالیت در حوزه کسب و کارهای فناورانه دارند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اولین مرکز رسمی شتابدهنده شرکت های دانش بنیان استان آذربایجانشرقی در دانشگاه تبریز، در محل مرکز نوآوری دانشگاه تبریز به صورت مجازی افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون پژوهش وفناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر از اخذ مجوز تبدیل مرکز نوآوری این دانشگاه به پارک علم و فناوری خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۴    
اولین جلسه کمیته تخصصی فستیوال نوآوری در باغچه های کشت عمودی در جزیره کیش به میزبانی مرکز نوآوری کیش فروردین ماه 1400 برگزار شد. به گزارش بازارکار به نقل از روابط عمومی مؤسسه آموزشی علوم و فنون کیش، مرکز نوآوری کیش در نظر دارد با عنایت به وابستگی شدید جزایر در واردات محصولات کشاورزی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
یک گروه فناور مستقر در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران با راه اندازی استارت آپ استودیو و پذیرش تیم های فناور زمینه را برای طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی لوازم خانگی که تاکنون به کشور وارد می شدند، فراهم کرده و به گفته آنها این بردها در حال حاضر در اختیار تولیدکنندگان لوازم خانگی قرار گرفته است.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در حاشیه سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به استان سمنان، پروژه مرکز نوآوری معادن پارک علم و فناوری استان به بهره برداری رسید. به گزارش اقتصادملت و به نقل از ایمینو، هم زمان با صبح سه شنبه و در حاشیه سفر یک روزه سورنا ستاری، معاون رئیس جمهور و همچنین مسئولان استانی و شهرستانی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شتاب دهنده میزبان واحد آذربایجان شرقی با حضور ویدیویی رییس مرکز فناوری های راهبری معاونت علمی ریاست جمهوری در محل مرکز نوآوری دانشگاه تبریز به صورت مجازی افتتاح شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی یاسوج از صدور مجوز تاسیس مرکز نوآوری و شکوفایی با زمینه فعالیت گیاهان دارویی در این مرکز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شتاب دهنده میزبان واحد آذربایجان شرقی امروز با حضور قادری فر ، رئیس مرکز فناوری های راهبری معاونت علمی ریاست جمهوری، پورمحمدی ، استاندار آذربایجان شرقی متفکر آزاد ، رئیس فراکسیون دانشگاهیان مجلس و مجیدی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۶    
ایسنا/ایلام مسئول سازمان بسیج علمی، پژوهشی و فناوری استان ایلام با مثبت ارزیابی کردن روند همکاری ها با مرکز منش ایلام گفت: فعالیت مشترک این دو نهاد منجر به ایجاد بستری مناسب برای رفع بسیاری از مشکلات نخبگان استان شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۰    
ایسنا/گلستان مسئول مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی گلستان از فراخوان جذب ایده های فناورانه و نوآورانه خبرداد و گفت: برای تیم های برتر جوایز ارزنده و خدمات مختلف در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی سرپرست جهاد دانشگاهی استان مرکزی از پذیرش و جذب ایده های نوآورانه، خلاقانه و فناورانه در مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان خبر داد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تجهیز 5 مرکز نوآوری فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال خبر داد تا این صنعت جهانی در کشور رونق گیرد. ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۰۰    
سعید شیرکوند معاون اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور، از مرکز نوآوری شهرستان ورامین بازدید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۶    
رئیس پارک علم و فناوری استان کرمانشاه گفت: اولین مرکز نوآوری و شتابدهی منش در استان کرمانشاه راه اندازی شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۱۹    
رئیس سرای نوآوری خودرو و مرکز نوآوری شهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهید حاج قاسم سلیمانی کرمان از گشایش سرای نوآوری خودرو و مرکز نوآوری شهری در کرمان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
باحمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تجهیزات مورد نیاز مراکز نوآوری فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی تامین شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: به همّت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی استان بوشهر با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان بوشهر اولین رویداد استارتاپی 1400 (جشنواره ایده پردازی، ارزیابی و پذیرش تیم های نوآور) مورخ 19 و 20 فروردین ماه 1400 با محوریت دریا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر به همّت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی استان بوشهر با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و همکاری مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان بوشهر اولین رویداد استارتاپی 1400 (جشنواره ایده پردازی، ارزیابی و پذیرش تیم های نوآور) مورخ 19 و 20 فروردین ماه 1400 با محوریت دریا ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۵۰    
طرح های ملی دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با فرمان رئیس جمهوری و از طریق ویدئوکنفرانس به بهره برداری رسید.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
طرح های ملی دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با فرمان رئیس جمهوری و از طریق ویدئوکنفرانس به بهره برداری رسید.
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
حبیب ابراهیم پور اظهار کرد: از سال گذشته با راه اندازی مرکز نوآوری انیمیشن و بازی های رسانه ای در استان اردبیل تلاشی جدی در تولید و عرضه محصولات متنوع در این بخش با تلاش جوانان نوآور آغاز شده که امیدواریم این تولیدات علاوه بر نیاز بازار استان، نیاز کشورهای همسایه را نیز تأمین کند. ...
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی قزوین گفت: طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با تعامل معاونت امور بانوان ریاست جمهوری اجرایی شد و در فاز اول این طرح در استان قزوین مجموعا 111 نفر توانمند شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۱    
ایسنا/ایلام مدیر دفتر تسهیلگری و توسعه محلی بانبرز شهر ایلام با تأکید بر نقش اشتغال و کارآفرینی در رفع آسیب های اجتماعی گفت: با بهره گیری از ظرفیت مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان ایلام می توان زمینه بهبود اوقات فراغت جوانان و در نتیجه کاهش آسیب های اجتماعی را در این مناطق حاشیه ای شهر فراهم ساخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران شهر تهران در نظر دارد با هدف بهره مندی از ظرفیت های علمی شرکت های دانش بنیان مرکز نوآوری مدیریت بحران را راه اندازی کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مرکز نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، مسئولان دانشگاه سمنان افتتاح شد.
شرکت ملی فولاد ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) از برگزاری جشنواره اینوماین 3 در نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت : این رویداد با هدف شناسایی و جذب تیم های استارت آپی حوزه صنایع معدنی در نیمه نخست سال آینده برگزار می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۱:۰۰    
مرکز نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در سفر یک روزه معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سمنان افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
سمنان-ایرنا- سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری عصر سه شنبه با حضور در شهر سمنان مرکز نوآوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و مرکز رشد فناوری پورسینا را افتتاح کرد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۸:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) از برگزاری جشنواره اینوماین 3 در نیمه نخست سال جاری خبر داد و گفت: این رویداد با هدف شناسایی و جذب تیم های استارت آپی حوزه صنایع معدنی در نیمه نخست سال آینده برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل از صدور مجوز تاسیس مرکز نوآوری و شکوفایی با زمینه فعالیت گیاهان دارویی و گردشگری در این استان خبرداد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مرکز پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان روز سه شنبه به وسعت یکهزار مترمربع با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و علیرضا آشناگر استاندار سمنان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مرکز نوآوری و فناوری منابع طبیعی جهت برخورداری از خدمات و امکانات سازمان جغرافیایی در بخش های مختلف جنگل، مرتع و بیابان با این مرکز نشست همکاری مشترک برگزار کرد.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مراکز نوآوری مستقر در پارک علم و فناوری استان سمنان با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گشایش یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ایسنا/اصفهان یک تیم برنامه نویسی و استارت اپی مستقر در مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان موفق به طراحی یک بازی موبایلی شده اند که تجربه مدرن بازی اسم - فامیل با معرفی اصطلاحات لهجه اصفهانی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۸    
بازی موبایلی اسم، فامیل با هدف معرفی اصطلاحات لهجه اصفهانی در مرکز نوآوری صنایع سرگرمی دانشگاه اصفهان طراحی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۶    
شاهرود - ایرنا - سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری روز سه شنبه در سفر به شاهرود چهار مرکز علم و فناوری را افتتاح و از شرکت های کابل مغان، تربو ژنراتور ، ریخته گری دقیق پارس و چند شرکت دانش بنیان و مرکز نوآوری و شتابدهی بازدید کرد. (عکس: ابوالقاسم تیموری)
مدیر اینفو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری، وارد استان سمنان شد تا ضمن بازدید از بخش های مختلف زیست بوم نوآوری و فناوری این استان، با افتتاح مراکز نوآوری، رشد و شتابدهنده ها زمینه برای رونق محصولات دانش بنیان و خلاق این استان فراهم شود. ...
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمینو) با بیان اینکه علیرغم آمارهای منتشرشده از موفقیت شرکت های دانش بنیان برای نفوذ در صنایع، ولی در بخش صنایع معدنی هنوز این اتفاق نیفتاده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه ای، مرکز نوآوری و فناوری زمین شناسی، معدن و صنایع معدنی در پارک علم و فناوری استان سمنان راه اندازی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شتابدهی تیم های منتخب طرح " نوآ " در 18 مرکز نوآوری مستقر در دانشگاه شهید بهشتی آغاز شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر طرح توسعه نوآوری ها و فناوریهای زمین شناسی، معدن و صنایع معدنی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در آیین افتتاح مرکز نوآوری و فناوری زمین شناسی، معدن و صنایع معدنی در پارک علم و فناوری استان سمنان، گفت: امروز روز مبارکی برای جامعه زمین شناسی و علوم زمین است
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری روز سه شنبه با حضور در پارک علم و فناوری استان سمنان واقع در شهرستان شاهرود چهار طرح این پارک را افتتاح کرد. به گزارش ایرنا، سورنا ستاری در قالب سفر یک روزه به استان سمنان، فاز یک ساختمان کارگاهی رویش فناوری، مرکز رشد شماره 2 ، مرکز نوآوری آب، انرژی و کشاورزی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس پارک علم وفناوری دانشگاه شهید بهشتی، ایجاد 18 مرکز نوآوری در پژوهشکده و دانشکده ها را دستاورد بزرگ این دانشگاه عنوان کرد و گفت: هدف از این مراکز نوآوری، ایجاد یک شبکه مویرگی در حوزه فناوری و تجاری سازی در دانشگاه شهید بهشتی است.