پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۱:۰۲Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مرکز نوآوری»

نخستین مرکز فناوری و نوآوری تخصصی صنعت هسته ای با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی گشایش یافت.
روزنامه ابتکار   ۱۰ ساعت پیش    
پیمان مولوی - سوئیس را همه ما با نظام بانکداری اش و ثبات اقتصادی و سیاسی و البته دموکراسی سطح بالا و موفقش می شناسیم، بهشت بانکداران و معامله گران و متخصصین مالی. مناظر زیبا رشته کوه آلپ و هایدی! ...
به منظور توسعه شبکه زیست بوم نوآوری دانشگاه و تقویت فعالیت های مرکز نوآوری دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه و سه شرکت اکو مزرعه سبز، شرکت های مهرآور و دانش سبز ماهان و نیز شتاب دهنده پرسیس ژن پار منعقد شد. ...
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و توسط مرکز نوآوری فینوداد، استارتاپ های فعالی که در مراحل اولیه رشد قرار دارند شناسایی می شوند ...
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۵۰    
معاون فناوری جهاد دانشگاهی لرستان گفت: چهارمین جلسه شورای ارزیابی و پذیرش مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی لرستان برگزار شد . رحیم بیرانوند در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تمدن لر اظهار کرد ...
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری از مرکز نوآوری جهاد دانشگاهی استان چهارمحال و بختیاری با هدف توسعه کسب وکارهای بومی این منطقه بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز نوآوری تولید فناوری های وابسته به فناوری هسته ای افتتاح شد که در این مراسم از دستگاه بومی سازی شده ترکیب سلولی "گاماسل" رونمایی شد که برای پرتودهی به فرآورده های خونی است و با تولید این دستگاه، ایران به جمع سه کشور دارنده این فناوری پیوست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مرکز نوآوری صنعتی شماره 4 استان چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در محل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان افتتاح شد.
هاتف خرمشاهی، رئیس مرکز نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران در یادداشتی تحلیلی به فرصت های ایجاد شده در دوران همه گیری کرونا برای تغییر و تحولات دیجیتالی در بنگاه های بخش خصوصی پرداخته است. متن کامل این یادداشت را در زیر می خوانیم:
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی استان آذربایجان غربی گفت: رویداد کارآفرینی با عنوان مدیریت پروژه در مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی برگزار می شود.
مرکز نوآوری صنعتی شماره 2 پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد تا ایده های جوانان استان برای تولید محصول مسیر همواری را طی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مرکز نوآوری صنعتی شماره 2پارک علم وفناوری چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رونمایی از طرح های فناورانه در چهارمحال و بختیاری با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری انجام می شود تا زیست بوم فناوری استان گسترده تر شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۵۰    
ایده جوان استان در مرکز نوآوری و شتاب دهی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری برگزیده شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نخستین مرکز نوآوری تخصصی صنعت هسته ای با هدف تجاری سازی دستاورد های پژوهشی دانشمندان هسته ای کشور با حضور علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نخستین مرکز نوآوری تخصصی صنعت هسته ای با هدف تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی این صنعت امروز افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
نخستین مرکز نوآوری تخصصی صنعت هسته ای با هدف تجاری سازی دستاوردهای پژوهشی دانشمندان هسته ای کشور با حضور علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی و ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
حسین صفی، دکتری مخابرات سیستم و مدیر مرکز نوآوری آیوتیک طی یادداشتی برای خبرگزاری بازار به تاثیر توسعه اینترنت اشیا روی رونق صنایع و اقتصاد پرداخته است.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۳۶    
مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران ( ایمینو ) در تفاهم و همکاری با سازندگاه کسب وکارهای نوآورانه کانی بوم بستری را فراهم کرده اند تا امکان تجربه محیط کاری و آموختن مهارت های لازم برای ورود به بازار کار را برای دانشجویان ایجاد کنند. ...
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
پدال نیوز: مرکز نوآوری گیربکس شرکت صنعتی نیرومحرکه با حضور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استاندار قزوین به بهره برداری رسید.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
عصر خودرو- مرکز نوآوری گیربکس شرکت صنعتی نیرومحرکه با حضور معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استاندار قزوین به بهره برداری رسید.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۲۸    
وزیر صنعت گردشگری کرواسی مردم اپتایا، شهری در ایالت پریمریه-گرسکی را به ارائه ایده های خود برای رونق گردشگری در شهر دعوت کرده است. علاقمندان می توانند طرح های خود را تا پنجم ماه اوت تحویل دهند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، حوزه فناوری و فضا در هفته ای که گذشت با اخبار متعددی مانند ساخت دستگاه تولید ماسک سه بعدی به همت جوانان ایرانی ، تولید بومی گیت های کنترل تردد ضد عفونی کننده کرونا ، آفات گلخانه ای با محصولات زیستی ایران ساخت کنترل شد ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۱    
با تلاش مرکز نوآوری و شتابدهی (منش) گلستان کارگاه آموزشی توسعه محصول ویژه استارتاپ ها در روز دوشنبه مورخ 28تیرماه 1400 در ساعت 11 به صورت مجازی در سامانه امجد برگزار شد
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش مرکز نوآوری و شتابدهی (منش) گلستان کارگاه آموزشی آشنایی با انواع قراردادهای سرمایه گذاری ویژه استارتاپ ها در روز یکشنبه مورخ 27تیرماه 1400 در ساعت 11 به صورت مجازی در سامانه امجد برگزار شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مرکز نوآوری مرکزی برای حمایت از ایده ها، شرکت ها و شتاب دهنده ها برای حرکت چشمگیر در حوزه ی پژوهش و فناوری در جامعه علمی دانشگاه اراک خواهد شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - حسین منصوری مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران در این نشست مطرح کرد: سرمایه گذاری بر روی نخبه ها هزینه نیست و یک سرمایه گذاری بلندمدت محسوب می شود و چنانچه بخش خصوصی هم بر روی نخبه ها سرمایه گذاری کند ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۳۲    
به همت مرکز نوآوری و شتابدهی جوانان استان ایلام رویداد آموزشی چالش های حقوقی یک کسب و کار به صورت مجازی برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۲۷    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان ایلام ، یاسر بشارتی مسئول مرکز رشد و فناوری شهید شهریاری ایلام گفت: رویداد آموزشی"چالش های حقوقی کسب و کار" در مرکز نوآوری و شکوفایی جوانان ایلام برگزار شد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۴:۰۷    
پارک علم و فناوری اردبیل با همکاری دانشگاه محقق اردبیلی مرکز نوآوری و رشد واحد های فناور شهرستان نمین را راه اندازی می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۸    
به مناسبت هفته بهزیستی و طی مراسمی از خدمات ترافیکی جدید ویژه شهروندان توانخواه در سنندج با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان، معاون بهزیستی شهرستان سنندج، مدیر مرکز نوآوری و فناوری شهر هوشمند سنندج و پلیس راهور، روز سه شنبه 29 تیرماه در خیابان آبیدر سنندج رونمایی شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری جهاد دانشگاهی واحد ایلام با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با موضوع فعالیت مرکز نوآوری تولید محتوای دیجیتال منعقد شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اسکندر شیرازی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به فعالیت مرکز نوآوری زیرنظر پارک علم و فناوری، افزود: در همین راستا 770 میلیون ریال بر اساس پیشرفت کار به این فناوران پرداخت می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس جهاد دانشگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای اجرای طرح شتاب دهی به کسب وکارهای فناورانه جوانان، شش ایده در قالب شش تیم مجوز استقرار در مرکز جهاد دانشگاهی استان را دریافت کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۶    
یک مرکز نوآوری با همکاری یکر شرکت که در حوزه الکترونیک فعالیت می کند بر فعال سازی تحریک عصبی شدید با استفاده از الکترود های گرافن متمرکز شده است تا راه حلی برای درمان بیماری های شدید باشد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
برای نخستین بار در کشور، آزمایشگاه میکرو– نانو حباب با حمایت دانشگاه صنعتی اصفهان و با مشارکت شرکت رویشی دانش بنیان دانتک در مرکز نوآوری وتجاری سازی فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان طراحی و راه اندازی شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۳۱    
علاقمندان به فعالیت های استارت آپی و مشارکت کنندگان در برنامه مرکز نوآوری و شتابدهی پارک علم و فناوری کرمانشاه با نیازهای فناورانه در حوزه کشاورزی و صنایع تبدیلی آشنا شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فنآوری قزوین گفت: در راستای توسعه فعالیت های فنآورانه بزودی سه مرکز نوآوری فرهنگ و هنر، زیست فنآوری و گیربکس در قزوین راه اندازی می شود.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۹    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. اولین رویداد کوپ استار که پیش از این قرار بود 16تیرماه برگزار شود، با توجه به شرایط پاندمی، مرکز نوآوری و توسعه تعاون ایران (منتا) با همکاری شرکت جهش و پرابلم این رویداد را 10 مرداد ماه از ساعت 16تا 20 برگزار خواهد کرد ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۵    
دکتر شیرازی از قبول پنج طرح نو آورانه در مرکز نوآوری شهرستان هشترود خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
نخستین مرکز نوآوری مد و لباس دانشگاه فنی و حرفه ای با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در محل دانشکده دکتر شریعتی تهران افتتاح شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
رکنا: مرکز نوآوری و رشدِ سه جانبه مشترک در شهرستان نمین راه اندازی می شود.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
آیین افتتاح مرکز نوآوری وخلاق مد و لباس دانشگاه فنی و حرفه ای با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری برگزار شد.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز نوآوری و فناوری سازمان منطقه آزاد ماکو، از جذب و استقرار دومین شرکت دانش بنیان حوزه فناوری نانو در منطقه آزاد ماکو خبر داد. به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، بهزاد حیدری از جذب ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیر کارگروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری، رییس دانشگاه فنی و حرفه ای وهمچنین روسای استانی، روسای مراکز، مدیران و اساتید دانشکده های فنی و حرفه ای سراسر کشور به صورت ویدیو کنفرانس ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۱۸ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مرکز نوآوری گیربکس در یک واحد تولیدی شهر صنعتی البرز روز دوشنبه با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و استاندار قزوین افتتاح و به بهره برداری رسید.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز نوآوری و فناوری دانشکده الهیات و ادیان از تشکیل تیمی برای تهیه "بوم مدل" در زمینه ارتباط میان رشته های علوم انسانی با مسائل کشور خبر داد و گفت: این تیم از ترم آتی در مهر ماه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. ...