جمعه ۰۷ مهرساعت ۰۰:۱۵Sep 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محقق اردبیلی»

آذرمغان   ۴۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، ابراهیم علیپور عصر پنجشنبه در نشست تخصصی معماری و شهرسازی ششمین اجلاس رؤسای کمیسیون های شهرسازی و معماری شوراهای اسلامی که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد ...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ دکتر محمد آئینی پیش از ظهر امروز در ششمین اجلاس روسای کمیسیون های شهرسازی و معماری که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ ششمین اجلاس رؤسای کمیسیون های شهرسازی و معماری کلانشهرها و مراکز استان ها و دومین اجلاس مشترک معاونین شهرسازی و معماری شهرداری ها با محوریت شهرهای ایمن و پایدار و همه شمول در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد. ...
با حضور نمایندگانی از سازمان های مختلف استان بررسی برنامه توسعه پایدار و منابع تجدیدپذیر آب و انرژی در حوزه آبخیز زاینده رود جلسه بررسی طرح پیشنهادی دانشگاه محقق اردبیلی با عنوان برنامه توسعه پایدار و منابع تجدید پذیر آب و انرژی در حوزه آبخیز زاینده رود با حضور نمایندگانی از سازمان های مختلف ...
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۵    
چهارمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست به همراه پنجمین همایش ملی جنگل ایران روز چهارشنبه، 1 آذر، 1402 لغایت پنجشنبه، 2 آذر، 1402 توسط دانشگاه محقق اردبیلی در محل دانشگاه برگزار می شود ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل چمنی در دیدار با خانواده شهید قهرمان زاده گفت: دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی در راستای تداوم راه و رسم شهدا تلاش می کنند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ دکتر اسماعیل چمنی، رییس دانشگاه محقق اردبیلی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بازگشایی دانشگاه گفت: ما سال پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتیم و به برکت خون هایی که برای این انقلاب تقدیم شده با آسایش و آرامش جامعه ما به سمت تحول و پیشرفت حرکت می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با اعلام اینکه در محاصره تبلیغات دشمنان در فضای مجازی قرار داریم و مقام معظم رهبری جهاد تبیین را فریضه دانسته اند ، گفت: باید به فرزندان خود بیاموزیم که دشمن برای ما پیشرفت نمی آورد، بلکه می خواهد به کیان نظام صدمه بزند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی به آغاز سال تحصیلی جدید اشاره کرد و گفت: دانشجویان در مسیر کسب علم و دانش نباید از معرفت افزایی غافل شوند چراکه تخصص در کنار تعهد انسان ساز و تعالی بخش است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی از آغاز ثبت نام حضوری دانشجویان ورودی جدید مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: دانشگاهیان دانشگاه محقق اردبیلی با تاسی از خون پاک شهدا در حوزه علم و فناوری بیش از پیش تلاش خواهند کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۰    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: سوم مهرماه، آغاز سال تحصیلی در دانشگاه محقق اردبیلی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۵    
ایسنا/اردبیل معاون آموزشی دانشگاه محقق اردبیلی از اخذ مجوز 11 رشته گرایش برای دانشگاه محقق اردبیلی طی یک سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۳    
ایسنا/اردبیل معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه محقق اردبیلی 1.6 درصد علم کشور را تولید می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۰    
اردبیل- رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: نسبت استاد به دانشجو در استان اردبیل 34 نفر است در حالی که این میانگین در کشور 21 نفر اعلام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: کشور ما جز 10 کشور برتر در حوزه فناوری پهپادی و پیشرفت های علمی است و دانشجویان در این زمینه پیشرو و مشعل دار این مسیر هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه محقق اردبیلی از دانشگاه های موفق کشور است که 1.6 تولید علم را انجام می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: از مجموع 46 هزار و 973 دانشجو در استان اردبیل، یک هزار و 350 نفر دانشجوی خارجی هستند.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، قاسم عموعابدینی ظهر چهارشنبه در جلسه آمایش و مدیریت طرح تحول دانشگاه های استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی اظهار کرد ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ دکتر قاسم عموعابدینی معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست شورای آمایش آموزش عالی استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی اظهار داشت: طرح تحول با عنوان دانشگاه های تمدن ساز از سوی دولت به وزارتخانه علوم ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۷    
دبیر هیات ممیزه دانشگاه محقق اردبیلی گفت: 15 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی ارتقای علمی یافتند.
دولت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور ایثارگران به ضرورت توجه به جهاد تبیین در دانشگاه ها تاکید کرد و گفت: دفاع از انقلاب و نظام باید شجاعانه باشد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری اردبیل؛ به همت انتشارات جهاد دانشگاهی اردبیل، کتاب *نانو الیاف سلولزی و الیاف گیاهی* منتشر شد. این کتاب توسط دکتر محمد احمدی و دکتر معراج شرری اعضاء هیات علمی گروه علوم صنایع چوب و کاغذ دانشگاه محقق اردبیلی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رزمجو گفت: دانشگاه محقق اردبیلی می تواند بازوی تحقیقاتی و علمی مناسبی برای سازمان جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات کشاورزی این استان باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی از اعزام 200 نفر از اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی در قالب 3 کاروان به پیاده روی اربعین خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اجلاسیه دانشگاه های استان اردبیل با رئیس موسسه استنادی و پایش علم و فناوری جهان اسلام (ISC) به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی مسئول راه اندازی پردیس بین الملل این دانشگاه معرفی شد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۱:۱۱    
دومین کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت توسعه گردشگری پایدار 20 مهر 1402 در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از ایسنا/اردبیل ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۴    
دفتر همکاری های مشترک دانشگاه محقق اردبیلی و شرکت توسعه کاربرد پرتوهای ایران با حضور معاون اقتصادی شرکت توسعه کاربرد پرتوهای سازمان انرژی اتمی کشور در اردبیل آغاز به کار کرد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۷    
اعضای هیئت علمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه محقق اردبیلی با حضور در راهیان پیشرفت مشگین شهر با تحولات پیشرفتی این منطقه آشنا شدند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارکنان دانشگاه محقق اردبیلی برای شرکت در همایش پیاده روی اربعین حسینی به عراق اعزام شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
آزمون پذیرش وکلای مرکز وکلای قوه قضائیه استان اردبیل در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی دومین کنفرانس بین المللی چالش ها و راهکارهای مدیریت توسعه گردشگری پایدار با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل و نمایندگان دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۳۷    
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: صندلی خالی برای پذیرش دانشجو در دانشگاه محقق اردبیلی داریم و برای پر کردن این خلأ نسبت به جذب دانشجویان خارجی اقدام شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت و روز کارمند، کارمندان نمونه دانشگاه محقق اردبیلی تجلیل شدند.
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در پیامی به مناسبت روز کارمند گفت: دانشگاه محقق اردبیلی به پشتوانه نیروی انسانی توانمند، متعهد و متخصص خود توانسته است طی ادوار مختلف، نقش اثرگذاری در عرصه آموزش عالی استان، منطقه و کشور داشته باشد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه استان اردبیل در نهایت امنیت و سلامت در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۸:۱۹    
سومین دوره مدرسه تابستانیِ خدماتِ کتابخانه های عمومی با حضور کتابداران منتخب سراسر کشور، به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومیِ استان، در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
همایش جهاد تبیین، مجلس آرمانی با حضور دبیران جامعه اسلامی دانشجویان در دانشگاه محقق اردبیلی آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از بهره مندی از ظرفیت قانون جهش تولید مسکن برای مسکن کارکنان وزارت علوم خبر داد و گفت: رئیس دانشگاه محقق اردبیلی در خصوص توجه به نیروی انسانی کارنامه قابل قبولی در میان دانشگاه های کشور دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل کلنگ زنی خوابگاه دانشجویی دختران 33 واحدی خیرساز و 4 بلوک خوابگاه متاهلی 56 واحدی دانشگاه محقق اردبیلی با حضور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و استاندار اردبیل انجام گرفت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ؛ علی خطیبی معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تحقیقات و فناوری در آیین افتتاح و کلنگ زنی طرح های عمرانی دانشگاه محقق اردبیلی گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۵    
14 واحد خوابگاه دانشجویان متاهل دانشگاه محقق اردبیلی با حضور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در آستانه هفته دولت به بهره برداری رسید و کلنگ احداث 89 واحد دیگر در محوطه این مرکز علمی به زمین زده شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
این نمایشگاه روزهای 30 و 31 مردادماه 1402 در سالن بصیرت دانشکده کشاورزی دانشگاه محقق اردبیلی برپا شد که محصولات در دست تولید مرکز رشد گیاهان دارویی جهاددانشگاهی اردبیل شامل 25 نوع محصول از فرآورده های گیاهان دارویی در آن به نمایش گذاشته و توانمندی های این مرکز برای حاضران و علاقمندان تشریح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: خوابگاه 33 اتاقه دختران با ظرفیت 130 نفر با مشارکت خیر اردبیلی در دانشگاه محقق اردبیلی احداث می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل سومین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی کشاورزی ارگانیک و مرسوم با پذیرش 345 مقاله در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کنفرانس بین المللی و ملی کشاورزی ارگانیک به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: تولید محصولات ارگانیک با کیفیت بالا به کاهش شیوع بیماری ها در سطح ملی و استانی کمک می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سومین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی کشاورزی ارگانیک برای تبیین اثرات سموم و کود در کاهش کیفیت محصولات و ضرورت ترویج تولیدات طبیعی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ اسماعیل چمنی، رییس دانشگاه محقق اردبیلی به جذب بیش از 1000 دانشجوی خارجی در دانشگاه محقق اردبیلی اشاره کرد و گفت: جذب دانشجویان خارجی یکی از بزرگترین پتانسیل برای استان است. ...