شنبه ۰۳ آبانساعت ۰۷:۰۲Oct 2020 24

جدیدترین‌های «محقق اردبیلی»

خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۳۵    
دانشگاه محقق اردبیلی فراخوان طرح پایش سلامت جسمی و روانشناختی دانشجویان در سال تحصیلی 1400-1399 را منتشر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۱۴    
ایسنا/اردبیل معاون دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی از پرداخت بیش از 33 میلیارد ریال وام دانشجویی در سالتحصیلی 99-1398 برای دانشجویان این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ دومین همایش بین المللی تازه های پژوهش در علوم ورزشی در سالن بصیرت دانشگاه محقق اردبیلی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد. پژوهش، نقشه راه دستگاه های اجرایی برای تحقق اهداف برنامه های توسعه ای است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل با پذیرش 267 مقاله، دومین همایش بین المللی و چهارمین همایش ملی تازه های پژوهش در علوم ورزشی به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی معتقد است که خلاقیت و کارآفرینی اساتید و دانشجویان یکی از نیروهای محرکه دانشگاه های نسل چهارم محسوب می شود.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۸:۴۲    
مراسم عزاداری سالروز رحلت پیامبر اعظم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) در مسجد دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی و در زمره یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان به دانشجویان توصیه کرد: در کنار مطالب تدریس شده در کلاس، از کتاب های اصلی و تکمیلی نیز استفاده نمایند تا دانش و توانایی خود را عمق بخشی نموده و به بحث تولید ایده های جدید و نوآوری وارد شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی و یک درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان گفت: پژوهش را به زندگی خود پیوند زده ام. پژوهش همان زندگی من است و زندگی من برای پژوهشگری است و باور دارم که زکات علم، نشر آن است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل؛ اولین همایش ملی اربعین،اعتلای نهضت حسینی تحقق تمدن نوین اسلامی با حضور اساتید برجسته حوزه و دانشگاه و جمعی از پژوهشگران به صورت حضوری و مجازی در سالن شهید خودسیانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد . اربعین شیرازه کتاب بندگی است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۹    
ایسنا/اردبیل در آستانه اربعین حسینی، اولین همایش ملی اربعین؛ اعتلای نهضت حسینی تحقق تمدن نوین اسلامی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اولین همایش ملی اربعین،اعتلای نهضت حسینی تحقق تمدن نوین اسلامی درآستانه اربعین با حضور جمعی اساتید و پژوهشگران کشور در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فارس: حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پیام تصویری به همایش ملی اربعین که در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مسؤول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی، از ارسال 107 مقاله به همایش ملی اربعین حسینی خبر داد و گفت: مراسم اربعین، مقدمه تحقق تمدن نوین اسلامی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل اولین همایش ملی اربعین با حضور مهمانان کشوری و استانی و به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها نخستین همایش ملی اربعین با عنوان اعتلای نهضت حسینی، تحقق تمدن نوین اسلامی به صورت حضوری و مجازی به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه محقق اردبیلی از ثبت اختراع دستگاه تنفس مصنوعی غیرتهاجمی دو فشاره بر اساس فشار هیدرو استاتیک آب برای شرایط اورژانسی توسط فناوران این مرکز خبر داد.
شارا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور استاندار اردبیل از برگزاری مسابقه کتابخوانی بین روابط عمومی های دستگاه های اجرایی این استان خبر داد. این مسابقه با همکاری روابط عمومی دانشگاه محقق اردبیلی و به منظور ترغیب کارکنان روابط عمومی ها برای ارتقای سطح علمی آنها برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل به مناسبت موفقیت و افتخارآفرینی عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی پیام تبریکی صادر کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اولین همایش ملی اربعین با عنوان اعتلای نهضت حسینی و تحقق تمدن نوین اسلامی ، 15 مهرماه به میزبانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اردبیل ، دکتر ابوالفضل بضاعت پور معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی گفت: بر اساس داده های منتشر شده از پایگاه استنادی طلایه داران علم تامسون رویترز (ISI-ESI) ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: پروژه های عمرانی دانشگاه محقق اردبیلی در فضای 20 هزار متر مربع اجرایی می شود.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه اصلی ترین دکترین نظامی ما روحیه ایثار و شهادت است، گفت: همه دستاوردهای علمی ما بعد از انقلاب اسلامی صورت گرفته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سه رشته تحصیلی جدید در حوزه مهندسی و در مقطع کارشناسی ارشد به رشته های دانشگاه محقق اردبیلی افزوده شد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماهنگ غیرت ایرانی با موضوع فرهنگ ایثار و شهادت و با اجرای گروه هنری نابینایان اردبیل همزمان با آخرین روز از هفته دفاع مقدس در دانشگاه محقق اردبیلی رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان از آمادگی دانشگاه محقق اردبیلی برای برگزاری اولین همایش ملی اربعین حسینی در روزهای آتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۳    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: همایش ملی اربعین حسینی 15 مهر ماه در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
کتاب عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی با عنوان “Fracture Behavior of Asphalt Materials” در موسسه انتشاراتی بین المللی Springer به چاپ رسید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۲    
معاونت دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی در اطلاعیه ای، نحوه ارائه خدمات خوابگاهی و تغذیه به دانشجویان در سال تحصیلی جدید را تشریح کرد.
جلسه شورای دانشگاه محقق اردبیلی به ریاست دکتر عزیز حبیبی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی و با حضور معاون حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی افزایش تولید مقالات داغ و پراستناد در دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه محقق اردبیلی همایش ملی اربعین را با عنوان اعتلای نهضت حسینی و تحقق تمدن نوین اسلامی برای اولین بار در کشور برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۳۱    
با دریافت مقالاتی از داخل و خارج کشور؛. همایش بین المللی کودکان استثنایی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه محقق اردبیلی گفت: با جذب ایده های جدید، تعداد واحدهای تحت حمایت مرکز رشد فناوری دانشگاه محقق اردبیلی به 112 واحد رسید.
مرجع دانش سیویلیکا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۱۴    
اولین همایش ملی آسیب شناسی روانی، در تاریخ 26 آذر 1399 توسط دانشگاه محقق اردبیلی در شهر اردبیل برگزار می شود. از دانشجویان علاقه مند به این حوزه دعوت می گردد جهت ارسال مقالات حداکثر تا 30 آبان با توجه به محورهای اصلی همایش اقدام نمایند. محورهای همایش جهت ارسال مقالات بدین شرح می باشد: ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در آستانه آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها اعضا شورای دانشگاه محقق اردبیلی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل دیدار کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون دکتری در این دانشگاه به صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۵    
اردبیل- رئیس دانشگاه محقق اردبیلی اقدامات انجام یافته برای راه اندازی دانشگاه صنعتی اردبیل را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: لغو موافقت اصولی برای تاسیس دانشگاه صنعتی در سال های صنعتی اتفاق افتاده و به دوران مسئولیت بنده برنمی گردد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: توسعه پارک علم و فناوری استان اردبیل در طی سال های اخیر بسیار شتابان بوده و باید برای توسعه هرچه بیشتر استان اردبیل، توجه ویژه ای به توسعه پارک علم و فناوری داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: دانشگاه محقق اردبیلی ظرفیت بسیار بالایی دارد و با وجود این دانشگاه، احداث دانشگاه صنعتی در اردبیل از نظر اقتصادی و منابع انسانی توجیهی ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: تداوم فعالیت های آموزشی این دانشگاه در نیمسال اول سال تحصیلی 400-1399 با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۸:۰۶    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: کلاس های درس در نیمسال اول 1400-1399 به صورت مجازی از 22 شهریور آغاز می شود.
استانداری اردبیل   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل به مناسبت ورود دانشگاه محقق اردبیلی به رتبه بندی تایمز 2021 دانشگاه های برتر جهان پیامی صادر کرد . متن پیام به این شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۹:۲۶    
آزمون کاردانی و کارشناسی ناپیوسته سال 1399 با رعایت پروتکل های بهداشتی همزمان با سراسر کشور در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس دانشگاه محقق اردبیلی از ورود این دانشگاه به رتبه بندی تایمز 2021 دانشگاه های برتر جهان با کسب رتبه سوم دانشگاه های جامع کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۶:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رییس مرکز ارتباط علمی با جامعه و کارآفرینی دانشگاه محقق اردبیلی از اقدامات و پیگیری های این مرکز در خصوص معرفی و جذب تعدادی از فارغ التحصیلان این دانشگاه در واحدهای تولیدی و صنعتی استان خبر داد.
سبلانه   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کتابخانه مرکزی و دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی با حضور جمعی از مسئولان استانی و ارتیاط آنلاین وزیر علوم در دانشگاه محقق اردبیلی افتتاح شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته دولت 10پروژه دانشگاه محقق اردبیلی به صورت ویدئو کنفرانس و با سخنرانی دکتر غلامی وزیر علوم ،تحقیقات و فن آوری به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
10 پروژه عمرانی دانشگاه محقق اردبیلی از جمله کتابخانه مرکزی و دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه محقق اردبیلی در ارتباطی آنلاین با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و حضور مسئولان استانی افتتاح شد.