پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۳:۴۵Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فضای سبز»

شهرخوان   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تخریب زلزله – گلریزان – مبل – افطاری – درختکاری – فضای سبز – جاده – دستگیری مجرم – تبریز
شهرخوان   ۳ ساعت پیش    
https://shahrkhan.ir/39233
استانداری تهران   ۳ ساعت پیش    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با اشاره به لزوم توجه به الزامات محیطی زیستی از الزام کلیه تغییر کاربری ها به اختصاص یا ایجاد فضای سبز خبر داد.
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - دو ورزشگاه مجهز در اختیار ساکنان ارزنان و عمان سامانی قرار می گیرد/ امکان آبیاری فضای سبز منطقه 14 با پساب تصفیه خانه شمال ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۲۷    
استفاده از فضای سبز در دکوراسیون آشپزخانه اگرچه برای بسیاری از افراد در اولویت قرار ندارد اما با توجه به این که در طول روز و به خصوص ساعات پخت غذا فضای آشپزخانه از بوی انواع و اقسام ادویه جات ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری ساری گفت: تولید و تکثیر انواع گل های فصلی در گلخانه شهرداری باهدف خودکفایی در تولید و کاهش هزینه ها انجام می شود.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شهر بیست/ شهردار منطقه چهار قم گفت: بوستان شهید زین الدین با 30 هزار مترمربع فضای سبز و تفریحی و اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان در اختیار شهروندان قرار می گیرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۴    
مدیر طرح ساماندهی ناژوان از ایجاد باغ های موضوعی با همکاری سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری در این پهنه سبز طبیعی و بزرگ شهر خبر داد و گفت: بر اساس تملک های جدید که تا 86 هزار مترمربع در دستور کار قرار گرفته است، احداث باغات مختلف برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با اجرای طرح هر شهروند میبدی یک درخت جدید، یکصد هزار درخت به سرانه فضای سبز میبد اضافه می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
زهرا بلندی روزهای اول از سر کنجکاوی فقط برای گذراندن اوقات فراغتشان به اینجا می آمدند، اما به مرور زمان به پرورش و نگهداری گیاهان خو گرفتند و این کار به سبک زندگی شان تبدیل شد؛ بانوانی که بیشتر روزهای هفته در مرکز تحقیقات ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۱۳    
آتش سوزی فضای سبز در بوستان کوهستانی صفه اصفهان مهار شد.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تبریز رویکرد شورای پنجم شهر تبریز را مبتنی بر حفظ و افزایش سرانه فضای سبز و توسعه پایدار فضای سبز دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سرپرست واحد فضای سبز شهرداری مهاباد گفت: همزمان با آغاز فصل پاییز بیش از 9 هزار بوته انواع گل های رنگارنگ برای زیباسازی معابر، میادین و بوستان های این شهر کاشته شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فنی استانداری قم گفت: ایجاد سرانه 20 متری فضای سبز در قم قابل تقدیر است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهردار کرج در مراسم افتتاحیه پروژه گذر سبز حاشیه رودخانه کرج که با حضور رئیس و اعضای شورای شهر همراه بود، اظهار کرد: گذر سبز حاشیه رودخانه کرج از جمله پروژه های خوب سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج است.
شهرداری یزد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 500 میلیون ریال، مخزن ذخیره آب با هدف مرتفع شدن بخشی از مشکلات آبیاری فضای سبز در بلوار خلیج فارس به اجرا در می آید. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرج رضایی، دبیر شورای شهر اراک در آغاز جلسه صحن رسمی پارلمان شهری ضمن تبریک آغاز ولایت حضرت ولی عصر (ع)، تهیه طرحی جامع برای توسعه فضای سبز شهری در سال آتی را دارای اولویت اجرایی دانست
خبر استان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
خبراستان: محسن خرمی شریف در این خصوص اظهار کرد: با توجه به فرارسیدن موج سوم شیوع ویروس کرونا و در جهت پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری، یک دستگاه نیسان به صورت اختصاصی جهت ضدعفونی پارک ها و بوستان های سطح شهر در نظر گرفته شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فضای سبز شهری شهرداری سمنان گفت: در راستای ساماندهی فضاهای سبز، عملیات پاکسازی، کند و کوب و کوددهی در فضا های سبز شهری در حال اجراست.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
شهردار تبریز بر جلوگیری از تغییر کاربری فضای سبز به مسکونی و تجاری در سه سال گذشته تاکید کرد و گفت: از این محل ریالی درآمد کسب نکرده ایم.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج از افتتاح پروژه گذر سبز حاشیه رودخانه کرج خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه تردد در محدوده پل حامی تا خیابان ولیعصر(عج) ایمن می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمد عبدالله پور با بیان اینکه گیلان 52 رودخانه دائمی دارد گفت: متأسفانه از ظرفیت آب این رودخانه ها به صورت بهینه استفاده نشده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۵:۰۵    
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج با بیان اینکه پروژه گذر سبز حاشیه رودخانه کرج امروز به بهره برداری می رسد، گفت: برای بهره برداری از این پروژه حدوداً 150 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
همدان - معاون خدمات شهری شهرداری همدان از آغاز عملیات گل کاری پاییزه با استفاده از انواع نشاء گل فصلی در فضای سبز شهر همدان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل _ ایرنا _ سرپرست اداره میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی خلخال گفت: مجموعه قصرهای چوبی در منطقه ازناو این شهرستان تنها طرح گردشگری منطقه است که با حفظ کامل فضای سبز و درختان موجود در داخل محل اجرای طرح اجرا شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حصه، یکی از مناطق حاشیه ای شهر اصفهان است که اتوبان فرودگاه آن را به دو قسمت تقسیم کرده؛ منطقه ای که این روزها به دلیل تصاویر جسد کودکی رها شده در شبکه های اجتماعی در صدر اخبار استان والبته ایران ایستاده است. ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۴    
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان از آسیب دیدگی 50 درصدی یک درخت کاج مشهد در میدان نقش جهان بر اثر آتش سوزی خبر داد و گفت: نیمه باقی مانده این درخت در حال حاضر سبز و سالم است.
کوتاه آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
افزایش فضای سبز، ارتقای کیفیت حیات شهر مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تهران در بازدید از منطقه8 گفت: پروژه های خیالستان زندگی، باغ ایرانی سازور و مخزن پلی اتیلنی از منظر زیست محیطی و افزایش سرانه فضای سبز تاثیر بسزایی در منطقه و شهر دارد . ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اصفهان از مهار به موقع آتش سوزی عمدی در فضای سبز میدان امام(نقش جهان) اصفهان که شب گذشته اتفاق افتاد خبر داد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز، در ادامه طرح مکانیزه کردن شبکه آبیاری و حذف سیستم سنتی، عملیات لوله گذاری در فضای سبز بلوار 17 شهریور و پارک گلکار اجرا گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه گفت: راه اندازی گلخانه پارک شرقی موجب صرفه جویی بیش از 40 میلیارد ریال در سال برای شهرداری کرمانشاه شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان گفت: آتش سوزی داخل میدان امام اصفهان که مربوط به یکی از درختان فضای سبز بود به موقع مهار و از سرایت آن به سایر درختان و دیواره ضلع جنوبی جلوگیری شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۲    
سرپرست واحد فضای سبز شهرداری مهاباد گفت: بیش از 9 هزار بوته گل فصلی، پاییز امسال در میادین و فضا های سبز سطح شهر کاشته شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از نجات 4 هزار اصله درخت و درختچه در کمربندی امام علی(ع) خبرداد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۵    
شهردار فریدون شهر گفت: کمبود آب از مشکلات اصلی در حوزه فضای سبز شهری است که آب منطقه ای نیز برای رفع این مشکل همکاری ندارد و آب مورد نیاز از کشاورزان خریداری می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۳:۲۷    
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شهرکرد نسبت به هدر رفت آب حین آبیاری در بلوارهای شهرکرد واکنش نشان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
برای توسعه شبکه آبیاری قطره ای، بهبود فضای سبز شهری و صرفه جویی در مصرف آب، عملیات لوله گذاری در محدوده شهرداری منطقه 4 اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون عمران شهری شهرداری اصفهان گفت: در ماه جاری حدود 22 میلیارد پروژه فعال در حوزه پارک و فضای سبز شهری و سرویس بهداشتی و آب نما در مناطق مختلف شهری در حال احداث و یا ساماندهی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه، از احداث گلخانه ای مدرن در پارک شرقی خبر داد و گفت: این گلخانه در هر فصل 2 میلیارد تومان صرفه اقتصادی برای شهرداری دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج از افتتاح گذر سبز حاشیه رودخانه کرج خبر داد و گفت: این پروژه دوشنبه هفته جاری افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به شیوه به کارگیری نیروهای فضای سبز گفت: از ظرفیت این نیروها در فضای سبز مناطق چهارگانه شهرداری، در امور شهر شهرداری منطقه 4 در شرکت پیمان کاری طرف قرارداد با شهرداری و توسعه فضای سبز مناطق و گندزدایی و بهداشتی با توجه به وضعیت کرونایی استفاده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 4500 اصله نهال به شهروندان بندرعباسی اهدا و یا به درخواست آنان در محل سکونت شان کاشته شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: وضعیت سرانه فضای سبز شهر اصفهان در سال های 96 و 97 معادل 27.7 درصد بوده که در سال گذشته به 28.09 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۰    
جهرم- سخنگوی شورای اسلامی شهر جهرم گفت: حقوق کارگران فضای سبز و خدماتی شهرداری باید پرداخت و به روز شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با آغاز فصل پاییز و افزایش حجم ضایعات فضای سبز و برای حفظ آراستگی و انضباط شهری طرح جمع آوری برگ های پاییزی در اصفهان آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: تعریض خیابان بازارچه در منطقه 4 شهر اصفهان بعد از 40 سال بلاتکلیفی در این دوره مدیریت شهری انجام می شود.
شوشان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
عشیراوی: با توجه به نزدیک شدن به نیمه پاییز و آغاز فصل کاشت نهال، واحد فضای سبز شیرین شهر برابر برنامه ریزی های انجام شده عملیات کاشت نهال و توسعه فضای سبز شهری را در مناطق مختلف شهر آغاز نمود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امروزه استفاده از چمن مصنوعی صرفاً به زمین های فوتبال و سایر رشته های ورزشی محدود نمی شود و می تواند جنبه های مثبتی در طراحی فضای سبز منزل نیز داشته باشد. به همین دلیل هم هست که متقاضیان این نوع چمن نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده اند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بازپیرایی حاشیه فضای سبز بزرگراه شهید همت به منظور افزایش سرانه فضای سبز و ارتقای منظر شهری در منطقه 3 آغاز شد.