چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۹:۵۰Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی»

صبح امروز، حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رییس جمهوری لایحه بودجه سال 1400 کل کشور را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱ ساعت پیش    
فروردین رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی توضیحاتی را در خصوص جلسه امروز ارائه کرد.
افکار نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی به ویروس کرونا مبتلا شد.
عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه حمایت از معلمان و فرهنگیان سراسر کشور در راه جهاد علمی و تقدیر و تشکر از تلاش های وزارت آموزش و پرورش در ایام شیوع بیماری کرونا را قرائت کرد. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهرستان مشهد گفت: نیمه تعطیل شدن کسب و کارها در مشهد به جای تعطیلی مطلق، منطقی، قابل قبول و امکان پذیرتر است.
به گزارش خبرنگار مهر ، لایحه بودجه 1400 کل کشور که صبح امروز توسط معاون پارلمانی رئیس جمهور تقدیم مجلس شورای اسلامی شد، در ماده واحده بودجه 1400 کل کشور منابع و مصارف بالغ بر 24 میلیون و 357 هزار و 78 میلیارد و 986 میلیون ریال پیش بینی شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قم - مدیر حوزه های علمیه در دیدار با اعضا فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: حوزه علمیه برای تعامل با قوه مقننه درباره وضع قوانین مربوط به زنان و خانواده آماده است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: جاسوسانی تحت لوای آژانس به ایران آمدند و اطلاعات هسته ای کشور را به سازمان اطلاعاتی اسراییل و امریکا دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر فهرج گفت: شهرستان فهرج با جمعیتی قریب به 70 هزار نفر از داشتن بیمارستان محروم است.
پس از تصویب اساسنامه فدراسیون فوتبال در تاریخ 8 آذر در مجمع عمومی این فدراسیون، برخی بند های این اساسنامه سبب شد تا نمایندگان مجلس شورای اسلامی به آن اعتراض کنند. ...
خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران، معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر یزد گفت: شهرداری یزد با اجرای پروژه مسکونی 837 واحدی علاوه بر تامین مسکن شهروندان به دنبال ارائه الگوی مسکن فاخر و اصیل یزدی است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت را به دولت ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
همزمان با تحویل بودجه سال 1400 به مجلس شورای اسلامی سهم نهادها و مراکز دینی و قرآنی همچون شورای عالیه حوزه های علمیه، سازمان اوقاف و امور خیریه، سازمان تبلیغات اسلامی و... در حالی مشخص شد که بیشتر آنها با افزایش بودجه در قیاس با سال گذسته مواجهه شده اند ...
خبرگزاری تسنیم: شورای نگهبان طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را تایید کرد. کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان: اصلاحیه مجلس در خصوص ماده ششم طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفت و اکنون مصوبه مجلس از نظر شورای نگهبان فاقد مغایرت با شرع و قانون اساسی است. ...
فانوس زاگرس   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اعمال مدرک تحصیلی دوم افراد ذینفع در سنوات بعد منوط به پیش بینی اعتبار در بودجه های سنواتی است. به گزارش فانوس زاگرس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند که مدرک تحصیلی دوم فرهنگیان و افراد شاغل در مدارس در رتبه شغلی آن ها اعمال شود ...
برترین ها / ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس مجلس شورای اسلامی مصوبه مجلس در مورد اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران را به رئیس جمهور ابلاغ کرد. احمد امیرآبادی فراهانی اظهار کرد ...
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ شد.
تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) با رئیس بنیاد مستضعفان دیدار و گفتگو کردند.
اقتصاد ایران: عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ شد.
برترین ها / روزان   ۵ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: نماینده مردم رباط کریم در مجلس گفت: اگر مسئله نیامدن رئیس جمهور بحث کرونا است که نمایندگان و معاون وی نیز انسان هستند چرا ظلم کردند و نیامدند و لایحه را با اسنپ ارسال کردند. ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهوری در واکنش به تصویب مصوبه اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها توسط مجلس شورای اسلامی و تائید این مصوبه از سوی شورای نگهبان اظهار کرد: لابد این بازی برای انتخابات 1400 هم مصرف خوبی خواهد داشت.
انتخاب   ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
احمدامیرآبادی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به حسن روحانی رئیس جمهور قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را ابلاغ کرد. وی افزود: این نامه به منظور اجرای این قانون توسط دولت ابلاغ شده است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: واردات خودرو نباید برای کشور تعهدات ارزی ایجاد کند. به همین دلیل واردات مشروط به این است که ارز مورد نیاز از طریق صادرات قطعات و خودرو و همینطور فروش نفت خام تامین شود. البته پول های بلوکه شده دولت در دیگر کشورها مشمول این طرح نمی شوند.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عباس راشاد، رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: یکی از معابر مهم شهر زنجان در روزهای آینده به نام شهید فخری زاده، دانشمند هسته ای کشور نامگذاری می شود.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها جهت تأمین نظر شورای نگهبان امروز رأی گیری می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۲ ساعت پیش    
طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها با هدف گرفتن بخشی از انتقام خون شهید محسن فخری زاده و جلوگیری از ریخته شدن خون های بیشتر در مجلس شورای اسلامی طرح شد، اما این بار نیز ریاست مجلس در همکاری استراتژیک با دولت روحانی در عوض دادن پالس انتقام، با گنجاندن ماده 6 و 7 در این طرح پالس مذاکره دادند!
خبرگزاری مهر: نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی گفت: ارائه لایحه بودجه دولت در مجلس بسیار مهم است که امسال شأن مجلس رعایت نشد. جعفر قادری صبح امروز گلایه خود را در توئیتی اعلام کرد که در راستای عملکرد دولت الکترونیک و توجه به پروتکل های بهداشتی لایحه بودجه سال 1400 را دولت به وسیله پیک ...
آفتاب نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حالی کلیات طرح موسوم به اقدام فوری برای لغو تحریم ها را به تصویب رساندند که بسیاری می دانند تصمیمات این حوزه باید از مجرای شورای عالی امنیت ملی بگذرد یعنی نهادی که بر پایه بندهای 26 و 36 برجام مجوز کاهش پلکانی تعهدات را صادر کرد.
شبکه خبر   ۲ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را به دولت ابلاغ کرد.
تازه های قانون جدید چک، بر اساس قانون جدید، صدور و انتقال هر برگه چک مستلزم ثبت در سامانه صیاد توسط مشتریان الزامی است. به گزارش راه مردم آنلاین روابط عمومی بانک توسعه تعاون، بانک مرکزی در راستای اجرای ماده 21 مکرر قانون اصلاح قانون صدور چک ، مصوب آبان ماه سال نودوهفت مجلس شورای اسلامی ...
55آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه کشور در خصوص تعامل هرچه بهتر مجلس شورای اسلامی با شورای نگهبان و مسائل مربوط به طرح ها و لوایح مربوط به زنان و خانواده گفت: ضروری است طرح ها و لوایح مجلس شورای اسلامی از نظر مبانی شرعی با مشورت حوزه علمیه تهیه و تنظیم شود.
بسیج   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حبیبی گفت: ثبت نام از داوطلبین برای عضویت در شورای شهر و روستا از 20 اسفند برای شوراهای اسلامی شهرها و 16 فروردین برای شوراهای روستاها خواهد بود.
خبرگزاری مهر: دولت در لایحه بودجه سال 1400 کل کشور نحوه واگذاری سهام دولتی در قالب صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله را تعیین کرده است. بر اساس تبصره دو لایحه بودجه سال 1400 ...
رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به رئیس جمهور قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران را ابلاغ کرد.
جواد نیک بین نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.
ایران پرس   ۲ ساعت پیش    
تهران/ ایران پرس - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت، مجلس برای بودجه سال 1400 اصلاحات ساختاری را تدارک دیده است.
شمال نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با 251 رأی گامی انقلابی و البته مقدماتی برداشته اند تا از استقلال ملت ایران در حوزه فناوری هسته ای دفاع نمایند.
برترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: بر اساس لایحه بودجه ای که به مجلس شورای اسلامی ارائه شده، مجموع بودجه های پیشنهادی موسیقی و هنرهای تجسمی به 125 میلیارد و 900 میلیون تومان می رسد. بودجه پیشنهادی این دو حوزه در سال 1400 نسبت به سال گذشته با افزایش بالغ بر 30 میلیارد تومان همراه بوده است. ...
روزنامه خبر شمال   ۲ ساعت پیش    
سرویس سیاسی – شهری / مقدمه: مدت هاست که بلاتکلیفی درباره وضعیت شهرداری ساری موج می زند. این دستگاه یا نهاد مردمی و خدمت رسان، هنوز هم در یک سکوت کشنده، امروز را فردا می کند و شورای اسلامی شهر ساری هم همچنان نشان داده که انگار تأثیر چندانی در تغییر این وضعیت مبهم ندارد... . ...
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در یادداشت روزنامه ایران آمده است: مجلس شورای اسلامی طرح ملزم ساختن دولت به خروج از تعهدات برجامی و خروج از پروتکل الحاقی را طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها نامیده است، اما تأثیر این طرح با نامی که بر آن نهاده سنخیت چندانی ندارد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طرح اقدام راهبردی مجلس برای مقابله با تحریم ها امروز در حالی در مجلس شورای اسلامی تصویب و به تایید شورای نگهبان رسید که امروز مقامات دولت خواستار برخورد منطقی و باطمانینه با موضوعات مهم و اساسی مانند پرونده هسته ای شدند.
خبر ماشین   ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره شرایط واردات خودرو در طرح ساماندهی عرضه و تولید خودرو توضیحاتی ارائه کرد.
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جلسه هیات وزیران گفت: علاقه مند بودم مانند روال گذشته سخنان امروزم در خانه ملت خدمت مردم و نمایندگان مجلس شورای اسلامی حاضر شوم، اما به دلیل دستور ستاد ملی کرونا نتوانستم در مجلس حاضر شوم.
دانا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بودجه وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و کمیته ملی پارا المپیک در لایحه بودجه سال 1400 معادل یک هزار و 719 میلیارد و 57 میلیون تعیین و تحویل مجلس شورای اسلامی شد که نیازمند تصویب از سوی نمایندگان مردم است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی شورای نگهبان از تایید طرح اقدام راهبردی مجلس شورای اسلامی برای مقابله با تحریم ها و صیانت از حقوق ملت ایران در جلسه عصر امروز - چهارشنبه - شورای نگهبان خبر داد.
نماینده مردم اصفهان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: بحرانی که بر اثر پیری جمعیت بر سر ایران می آید یک بحران غیر قابل تصور است کما اینکه بحران هایی که الان در مسائل اقتصادی و سلامت در بحث کرونا پیش آمده هم همینطور است.
فرهاد فلاحتی عضو سابق کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با ابراز تاسف از مغفول ماندن مسائل اخلاقی در خانواده ها نسبت به محصور شدن جامعه در شبکه های غربی ابراز نگرانی کرد و رسانه ملی را بهترین ابزار برای جلوگیری از این تهاجم فرهنگی دانست.
در لایحه بودجه سال 1400، مجموع بودجه وزارت ورزش و جوانان در بخش جاری و عمرانی معادل یک هزار و 481 میلیارد و 157 میلیون و 700 هزار تومان برآورد شد که البته نیازمند تصویب در مجلس شورای اسلامی است.