سه شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۰:۱۷Mar 2021 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش جمعیت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان با توجه به تراکم جمعیت و شلوغی و ازدحام بازار تهران، همچنین افزایش جمعیت در حمل و نقل عمومی، باید بر فاصله گذاری اجتماعی نظارت ویژه ای داشته باشند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار تهران با اشاره به تراکم جمعیت و شلوغی و ازدحام بازار تهران همچنین افزایش جمعیت در حمل و نقل عمومی گفت: باید بر فاصله گذاری اجتماعی نظارت ویژه ای داشته باشیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ساوه - ایرنا - مدیر اداره آموزش و پرورش ساوه گفت: با وجود روند صعودی افزایش جمعیت دانش آموزی این شهرستان اما در زمینه نیروی انسانی و کادر معلمان تا رسیدن به شرایط متناسب 25 درصد کمبود داریم.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای با اختصاص سهام یک میلیون تومانی برای فرزندان متولد سال 1400 موافقت کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بی رغبتی به فرزندآوری ارمغان فرهنگ غرب است؛ فرهنگی که تیر خود را به سمت جمعیت نشانه گرفته و با کاهش فرزندآوری به دنبال کاهش پیشرفت و موفقیت و همچنین نیروی جوان و پویا است.
روز نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
احمدی نژاد در آن برنامه با مقایسه امکانات کنونی کشور با 30 و 60سال اخیر، آن را دلیلی برای آمادگی کشور جهت افزایش جمعیت
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۶    
ایسنا/خراسان رضوی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست سرخس گفت: با توجه به احیای تالاب بزنگان و بالا آمدن سطح آب دریاچه، جمعیت پرندگان مهاجر نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۳:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در راستای حمایت از خانواده و کمک به افزایش جمعیت بانک مرکزی را در بودجه 1400 مکلف به پرداخت وام 70 میلیونی فرزند سوم کردند. جزئیات و شرایط وام فرزند سوم را در این خبر میخوانید.
تجارت امروز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کم آبی اکنون به معضلی جدی برای تمام دنیا از جمله ایران تبدیل شده و می توان گفت افزایش جمعیت و زندگی صنعتی به کاهش منابع آبی دامن زده و از طرفی نیز افزایش دمای کره زمین سبب خشکسالی های متوالی، سیل و مضاعف شدن مشکل کم آبی در ایران شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه بررسی جزییات لایحه بودجه 1400 و با مصوبه روز گذشته مجلس، متولدین سال 1400 صاحب سهام بورس می شوند. این در حالی است که پیش تر با زمزمه طرح تشویقی زاد و ولد مجلس و ارائه سهام به فرزندان سوم و چهارم خانواده، برخی از کارشناسان و مسئولین امر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: با توجه به شاخص های جمعیتی، جمعیت جوان و باسواد امروز در چند سال آینده به سمت سالمندی خواهد رفت و افزایش جمعیت سالمندی بویژه زنان دور از انتظار نخواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- استاندار تهران گفت: با روند افزایش جمعیت استان، سالانه به 300 تخت بیمارستانی نیاز داریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در لایو اینستاگرامی با اشاره به چالش های اصلی تهران، افزایش جمعیت در شهرهای اقماری را جمله مشکلات پایتخت دانست و به ارائه راه حل برای این مسائل پرداخت.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، برنامه "نوای جوانی" با بررسی و واکاوی ضرورت ها، به چالش های جمعیتی در ایران می پردازد، در واقع برنامه ای است که به جنگ پیرشدن ایران می رود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
قم ایرنا شش برابر شدن تعداد شرکت های دانش بنیان، تامین روغن مورد نیاز مصرف خانوار، ایجاد فرصت اشتغال جدید با احیای واحدهای صنعتی راکد، اجرای استانداردسازی مصرف انرژی در واحدهای تولیدی قم، لزوم تکمیل زیرساخت های افزایش جمعیت در قنوات؛ از اخبار هفته گذشته استان قم بود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مجری دورهمی: در دوران کرونا تنها در تاریخ 99/9/9 هشتاد هزار نفر بچه دار شدند!
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۴۰    
حوزه/ مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به زنگ خطر پیری جمعیت در جامعه بر لزوم تبیین سیاست های افزایش جمعیت تاکید کرد و گفت: کشور و نظام باید به دست جوانان اداره شود.
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: از بین مواد غذایی شناخته شده، ماست حاوی بیشترین مقدار پروبیوتیک است. یک خانواده خاص از باکتری ها، پروبیوتیک (Probiotics) نام دارند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۵    
پایتخت با توجه به افزایش جمعیت و ساخت و ساز های شهری، نیازمند 145 ایستگاه آتش نشانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم از افزایش جمعیت زائران حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران در روزهای اخیر خبر داد و بر رعایت حداکثری شیوه نامه های بهداشتی در این دو مکان زیارتی استان تأکید کرد.
برترین ها / رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مردم سالاری آنلاین: نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با ادبیاتی عجیب گفت: نظر ما در کمیسیون جوانی جمعیت این نیست که به منگول ها اضافه کنیم تا به جمعیت کشور اضافه شود ...
فرهنگ وهنر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۸    
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ویژه برنامه های سه جیم (جنگ جهانی جمعیت) را با موضوع افزایش جمعیت و فرزندآوری برگزار می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۵۰    
افزایش جمعیت و مراجعه مردم به مراکز خدمات رسانی ضرورت افزایش پارکینگ خودروهای شخصی را بیشتر کرده است.
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۳    
امروزه با توجه به افزایش جمعیت در شهر های بزرگ و افزایش آپارتمان نشینی، ساختمان ها از اهمیت بیشتری نسبت به گذشته برخوردار شده اند که درب ها نیز نقش مهمی در تمام ساختمان ها ایفا می کنند. چه درب لابی ساختمان و چه درب داخلی همه آن ها در زیباسازی و امنیت ساختمان شما تاثیر به سزایی دارند ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
با وجود اینکه مناطق شیبدار گرگان مستعد رانش بوده اما همچنان ساخت وساز در این نقاط ادامه دارد و مسوولان شهری بیان می کنند با تصویب طرح تفصیلی شهر،محدودیت هایی در این مناطق اعمال می شود. ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از افزایش 20 تا 30 درصدی ترافیک عصرگاهی پایتخت در روزهای پایانی سال خبر داد.
قیمت گوشت گوسفندی در خرده فروشی ها به صورت کاذب به بیش از 130 هزار تومان افزایش یافته است.
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “علیرضا قاسمی” با اعلام این خبر اظهار کرد: طی سال های اخیر به دلیل افزایش جمعیت و نبود زیرساخت مناسب ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)، دکتر محمدجواد دهقانی سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) گفت: اطلاعات مستخرج از سامانه نماگرکووید -19 (ISC COVID-19 Visualizer) نشان می دهد که میزان افزایش جمعیت بیماران که در آبان ماه از حدود 280 هزار نفر به 330 هزار نفر در آذر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
نشست تاثیر مولفه های اقتصادی بر مسئله جمعیت و خانواده به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد و با حضور صالح قاسمی و علیرضا لاور برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- شهردار شهر قنوات قم با بیان اینکه زیرساخت های افزایش جمعیت در این شهر باید تکمیل شود، گفت: هزینه سربار جمعیت به قنوات فقط بر روی دوش مردم این شهر است و تاکنون شاهد حمایت های لازم برای تامین و تکمیل زیرساخت های مورد نیاز نبوده ایم.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حمایت از فرزندآوری و افزایش جمعیت کشور نه تنها در کشور ما بلکه در بسیاری از کشورهایی که با کاهش رشد جمعیت مواجه هستند به یک اقدام راهبردی و عملیات تبدیل شده است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
امروزه با افزایش جمعیت شهرها و صنایع مساله فاضلاب به یکی از مهم ترین چالش های زیست محیطی زندگی شهری و روستایی در استان های مختلف کشور ازجمله تهران تبدیل شده است ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
افزایش جمعیت و عدم تمرکز در یکجانشینی مردم و ایجاد سکونت گاه های غیررسمی در حاشیه شهر بندر چابهار، منجر به مشکلات زیادی برای مردم منطقه ایجاد کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - افزایش جمعیت وتوسعه شهرنشینی پدیده های نوظهوری را برای محیط زیست رقم می زند از جمله کم اکسیژنی در دریاها و اقیانوس ها که پهنه های آبی کشور نیز از آن مصون نمانده اند و نتایج نشان می دهد این پدیده در خلیج فارس فصلی و عمان و خزر دائمی است که مشکلات زیست محیطی زیادی به همراه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: بوشهری ها میزبان خوبی برای پرندگان مهاجر بوده اند و شاهد افزایش جمعیت آنها هستیم.
دیجیاتو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۳:۳۵    
با افزایش جمعیت زمین و رشد ساخت و ساز شهری، کره زمین بار سنگینی را بر دوش می کشد تا جایی که ژئوفیزیکدانان در مورد سنگین شدن بار زمین در برخی مناطق ساحلی هشدار داده اند و می گویند کمر زمین زیر بار ساکنانش خم شده است. برخی شهرها آنقدر سنگین شده اند که خطر نشست آنها جدی است. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
حسین کمالی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به رویکرد برخی از محافظه کاران در انتخابات ریاست جمهوری 1400 اظهار کرد: رویکرد برگزاری انتخابات حداقلی با فلسفه حفظ وضع موجود در تعارض است چرا که باعث افزایش جمعیت خاموش، کاهش مشارکت در انتخابات و کاهش مقبولیت می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ساری- مسئول بسیج رسانه مازندران بر لزوم فرهنگ سازی برای فرزندآوری و افزایش جمعیت توسط رسانه تاکید کرد و گفت: فرزندآوری فرهنگی اصیل در جوامع بشری است.
ملیت   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نرخ زاد و ولد از افزایش جمعیت داوطلبان کنکوری در سال های آتی حکایت می کند، اما موضوع حذف کنکور هنوز به اتفاق نظر نرسیده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۳:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز هم به نظر می رسد بزرگترین مانع بر سر راه تبلیغ و ترویج فرزندآوری، رسوخ باور فرزند کمتر، زندگی بهتر در سبک زندگی و نوع نگاه افراد جامعه و حتی اکثریت مسؤولان است.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس به موضوع خشکسالی های پی در پی در سال های اخیر، روند افزایش جمعیت استان و همچنین افزایش هزینه تولید و انتقال آب در آینده اشاره کرد و گفت ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، مریم حضرتی با اشاره به تغییرات ایجاد شده در الگوی بیماری ها و افزایش جمعیت سالمندی به آماری از میزان سالمندان در دنیا اشاره کرد و گفت ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۵    
این روز ها به دلیل افزایش جمعیت و پیشرفت صنایع، آلودگی آب نیز بیشتر از قبل شده است و نیاز به یک دستگاه تصفیه آب خانگی برای داشتن آبی سالم بسیار اهمیت دارد و افراد برای سلامت خود و اعضای خانواده شان، تمایل زیادی نسبت به خرید بهترین دستگاه تصفیه آب برای منزل خود را دارند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رخشانی مهر، معاون توزیع شرکت توانیر از کاهش 9 درصدی مشترکین پرمصرف و افزایش جمعیت مشترکین کم و خوش مصرف، با اجرای طرح برق امید خبر داد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۳    
با توجه به تجربیات تاریخی تحدید تسهیلات سریع اجرا می شوند و تحولات جمعیتی را به خوبی نشان می دهند اما سیاست های ارتقاء تسهیلات پشتوانه قانونی و نظارتی کمتری دارند. در حقیقت باید به دنبال ایجاد گفتمان جدید در برابر گفتمان فردگرایانه و مصرفی بود و این مسئله نیاز به تغییر نگرش اساسی دارد.