دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۰:۰۴Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش جمعیت»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام ایلام گفت: بنیاد 15 خرداد در راستای افزایش جمعیت از خانواده های سه قلو و بیشتر حمایت جدی می کند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: معاون وزیر راه و شهرسازی از واگذاری زمین 250 متری رایگان به خانوارهای روستایی دارای 3 فرزند خبر داد و گفت: غرب زده ها باعث روند نزولی افزایش جمعیت ایران شدند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز می گوید: قطعا با افزایش جمعیت مساله خانواده مهم تلقی می شود، اقتصاد کشور رشد پیدا کرده و نخبه یابی کشور زیادتر می شود و ده ها دلیل دیگر می تواند با افزایش جمعیت بهتر شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۴    
با توجه به روند افزایش جمعیت کشور در 4-5 دهه گذشته به سادگی انتظار می رود که جمعیت بالایی که دوره بزرگسالی خود را اکنون در حال طی کردن هستند، در دو سه دهه دیگر جمعیت بزرگ سالمندان کشور را تشکیل خواهند داد ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۳    
مرصاد نیوز: اداره ورزش و جوانان شهرستان پاوه به لحاظ تاثیرگذاری در افزایش جمعیت ورزشکاران سازمان یافته استان کرمانشاه موفق به کسب رتبه برتر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۹    
مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر زنجان گفت: مهمترین چالشی که در خصوص افزایش جمعیت تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزی با آن مواجه هستیم، عدم اطلاع رسانی کافی و شناخت جامعه هدف است.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس بنیاد 15 خرداد به تشریح برنامه های افزایش جمعیت پرداخت و گفت: برای عبور از چالش جمعیتی پیشرو نیازمند فرهنگ سازی و همت همگانی هستیم.
اقتصاد ایران: معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان این که قانون جوانی جمعیت نرم افزاری قطعی برای فرار از چاله جمعیتی است، گفت: مسئله مسکن از اولویت های اجرایی دولت برای تقویت زیرساخت های افزایش جمعیت است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
براساس سیاست های افزایش جمعیت و برابر ابلاغیه 21 فروردین 1402 تمام مشمولان دارای سه یا چهار فرزند معاف شدند.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۲    
افزایش جمعیت و کمبود منابع باعث شده تا خانه های بزرگ قدیمی جای خود را به آپارتمان های کوچک و چندطبقه بدهند. کم شدن فضای خانه لزوم به کار بردن دکوراسیون مناسب و استفاده حداکثری از فضا را بیش از پیش مشهود کرده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز بر لزوم جدیت هدفمند برای جلوگیری از کاهش جمعیت تاکید کرد و گفت: باید در جهت افزایش و جوانی جمعیت در استان تلاش فرهنگی بیشتری صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: باید با استفاده از حضور متخصصین امر نسبت به حمایت های عملی از خانواده ها و ترغیب زوج های جوان به فرزندآوری در استان اقدام شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کشورهای سراسر دنیا در حال توسعه شهرهایی با بیشترین سازگاری با افزایش جمعیت در آینده هستند و طراحی این شهرها را با مفاهیمی نوین انجام می دهند، ضمن این که از فناوری های روز دنیا بیشترین بهره را برای ایجاد آن ها می برند.
استانداری تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۶    
نخستین دورهمی مادرانه با هدف تبیین مسائل مرتبط با افزایش جمعیت به همت مجمع بانوان انقلابی و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اسلامشهر ویژه بانوان برگزار شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۸    
دکتر مسعود امامی نژاد در گفت وگو با خبرنگار علم و فناوری گیلان با اشاره به جوانی و افزایش جمعیت اظهار کرد: دانشگاه ها، نخبگان و مسئولان باید به صورت عملی در راستای فرهنگ سازی برای افزایش جمعیت مثل حمایت دوران بارداری،حمایت از فرزندان متولدشده،ترغیب زوج ها به فرزند آوری و. .. گام بردارند. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
ا توجه به افزایش جمعیت دامی روند کاهش قیمت ها ادامه خواهد داشت.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۸    
زینب مرزوقی، خبرنگار: *هزینه تخمک کشی 18 تا 18.5 میلیون، فریز جنین 3 تا 12 میلیون و انتقال جنین 9 تا 9.5 میلیون است. تعیین جنسیت نیز 18 تا 28.5 میلیون است. سقف مبلغ در تعیین جنسیت تا 4 جنین 18 میلیون تومان است و بسته به اضافه شدن هر جنین 2 میلیون و 500 هزارتومان اضافه خواهد شد ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۰    
زینب مرزوقی، خبرنگار: *هزینه تخمک کشی 18 تا 18.5 میلیون، فریز جنین 3 تا 12 میلیون و انتقال جنین 9 تا 9.5 میلیون است. تعیین جنسیت نیز 18 تا 28.5 میلیون است. سقف مبلغ در تعیین جنسیت تا 4 جنین 18 میلیون تومان است و بسته به اضافه شدن هر جنین 2 میلیون و 500 هزارتومان اضافه خواهد شد ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۶    
مسول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه بندرعباس گفت ::فرزند آوری و افزایش جمعیت ریشه دینی و قرآنی داردودر قرآن و روایات بر فرزند آوری و افزایش جمعیت تاکید شده است .
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
قاسمی ضمن طرح این پرسش که آیا افزایش نسل مطلوبیت ذاتی دارد و تکثیر و زاد و ولد امری واجب است؟ گفت: بر اساس آیات قرآن و روایات متعدد و معتبر اسلامی، تکثیر اولاد یا افزایش جمعیت بین مسلمانان امری مستحب است که به آن سفارش فراوانی شده است.
شهرخوان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۵:۵۹    
علی نصیری حوادث و بحران ها پدیده هایی هستند که با توسعه شهرنشینی، صنعتی شدن، دخالت بشر در طبیعت و تغییرات آب و هوایی و افزایش جمعیت کره...
هورگان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۲    
اولین جلسه کارگروه اجتماعی، در سال جدید با موضوع افزایش جمعیت و فرزندآوری با حضور نوروز قبادی پور معاون سیاسی فرمانداری، نماینده امور بانوان فرمانداری و نمایندگانی از ادارات عضو این کارگروه در فرمانداری نی ریز تشکیل شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: جمعیت جوان یکی از عوامل موثر بر اقتدار ملی به شمار می رود، بنابراین فعالان فرهنگی و مذهبی باید برای تبیین اهمیت افزایش جمعیت و جوان سازی آن اقدام کنند..
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه گفت: راهبرد محدودسازی جمعیت به خصوص برای امت های مسلمان و به ویژه ایران، راهبرد امنیتی خطرناکی بوده که از سوی کشور های غربی به ویژه آمریکایی ها ترویج شده و یک برنامه کاملاً حساب شده و ویرانگر است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید بر اینکه افزایش جمعیت نیازمند حل مشکلات معیشتی و فرهنگی است، گفت: درخصوص فرهنگ سازی در جامعه و نیرو های مسلح برای فرزندآوری، گام های بزرگی برداشته شده است و روند رشد جمعیت نسبت به گذشته بهبود یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
ریچارد نیکسون رئیس جمهور آمریکا که می خواست بداند افزایش جمعیت جهان چه تأثیری بر منافع آمریکا و جایگاه این کشور به عنوان یک قدرت جهانی خواهد داشت، دهه 70 میلادی به هنری کیسینجر مشاور امنیت ملی اش مأموریت داد در این باره تحقیق کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس ستادکل نیروهای مسلح گفت: تاکنون آمارها تغییر مثبت زیادی را در افزایش جمعیت نشان نمی دهد، جنگ شناختی دشمن هنوز به اقدامات ما غلبه دارد که تغییر آن اقدامات جهادی را می طلبد تا بواسطه آن موانع سر راه بر داشته شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، کانگورو نماد استرالیا است و بر اساس قوانین موجود، این حیوانات در این کشور تحت حفاظت قرار دارند اما اکنون افزایش تعداد این پستانداران کیسه دار به معضلی جدی در استرالیا تبدیل شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح جمعیت را از ارکان اصلی قدرت دانست و گفت: سرزمین ارزشمند ما حداقل دو برابر جمعیت فعلی امکان حمایت از مردم و ایجاد زندگی آبرومند برای مردم را دارد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
سال 1400 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با پشتوانه قانونی مجلس شورای اسلامی، عزم جدی برای افزایش جمعیت و فرزندآوری به کار گرفت. پیرو این مهم سازمان غذا و داروی ایران ضمن ممنوعیت توزیع رایگان یا یارانه ای اقلام مربوط به پیشگیری از بارداری، با ارسال بخش نامه ای به مراکز درمانی ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۰۶    
به گزارش خبرنگار علم و فناوری گیلان ، بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، تلاش برای افزایش نسل و جوان شدن نیروی انسانی کشور و حمایت از خانواده، یکی از ضروری ترین فرایض مسئولان و آحاد مردم است، این فریضه درباره ی افراد و مراکز اثرگذار و فرهنگ ساز، تأکید بیشتر می یابد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۳    
پیری جمعیت در مازندران، بحرانی است که رو به گسترش است و هر روز بر جمعیت پیر افزوده و در مقابل رغبتی برای افزایش جمعیت وجود ندارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
افزایش جمعیت شهرها مشکلات بسیاری را به دنبال دارد که از مهم ترین آن ها می توان به افزایش ترافیک در معابر اشاره کرد که به سهم خود آلودگی هوا و تغییرات اقلیمی را نیز تحت تاثیر قرار داده است؛ هوشمندسازی چراغ های راهنمایی ورانندگی و احداث مناطق پارک و سواری از جمله راهکارهای موثر برای حل این چالش است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، از نبود قرارگاه فرهنگی در موضوع افزایش جمعیت در سطح کشور انتقاد کرد و گفت: ستاد ملی جمعیت باید در قالب قرارگاهی منسجم و وسیع دستگاه های فرهنگی را دور هم جمع کند تا در این رابطه اقدام به فعالیت های عملی و اجرایی کنند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر لزوم ترویج فرزندآوری در کشور، گفت: افزایش جمعیت و رشد فرزندآوری موجب قدرت اقتصادی و کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۰    
همدان-نشست جهاد تبیین با موضوع آگاه سازی پیرامون فرزندآوری و افزایش جمعیت در روستای علی آباد دمق به همت پایگاه مقاومت صدیقه کبری (س) بخش جوکار برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه برازجان گفت: یکی از مولفه های مهم اقتدار یک کشور، فرزندآوری و افزایش جمعیت جوان است و باید در این راستا توجه جدی شود.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۶:۲۵    
افزایش جمعیت جهان به بیشترین سرعت در تاریخ رسیده، اما آیا این موضوع برای آینده زندگی بشر بر روی کره خاکی خطرناک است؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رشت- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به کاهش زادآوری و افزایش جمعیت سالمندی در استان گفت: طرح جوانی جمعیت با حمایت از خانواده محقق می شود.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اواخر دهه 60 به دلیل افزایش جمعیت قم شعار فرزند کم تر؛ زندگی بهتر توسط کارشناسان مطرح شد، شعاری که تا چند دهه تأثیرات منفی آن در جامعه ملموس و خروجی آن باعث شد تا این روز ها با پیری جمعیت در جامعه روبرو شویم و این گرد پیری بر اقتصاد، کسب و کار و کاهش نیروی کار قابل لمس باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۳    
عضو ستاد ملی جمعیت کشور: گسترش بهداشت، اجرای قانون، فرهنگ سازی و تولید محتوا می تواند در افزایش جمعیت کشور موثر باشد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۸    
مهندس نامداری مدیرعامل شرکت آبفای استان البرز ضمن ارایه گزارش از وضعیت تامین و توزیع آب استان، در این نشست بیان داشت: طی حدود 15 سال گذشته با جهش رشد جمعیت مهاجر (جدا از افزایش نرخ طبیعی جمعیت) به البرز مواجه بوده ایم در حالیکه در مقابل ...
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: یکی از حوادث پر تکرار این روزها با فضای مجازی و عدم آگاهی از این فضا گره خورده است. جامعه به فراخور افزایش جمعیت آبستن اتفاقات گسترده ای شده و با ظهور و توسعه روزافزون فضای مجازی بر شدت تنش و برخوردها از نوع حقیقی و مجازی آن افزوده شده است. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
یافته های یک مدل سازی جدید نشان می دهد که تا سال 2050 میلادی 843 میلیون نفر عمدتاً به دلیل دو فاکتور افزایش جمعیت و پیری جمعیت ، تحت تأثیر این عارضه مزمن و دردناک قرار خواهند گرفت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان نیر گفت: یکی از موضوعات بسیار مهم در تحقق اهداف جامعه اسلامی، ضرورت افزایش جمعیت است و این امر اساسی در قرآن کریم و روایات ائمه معصومین(ع) نیز به شیوه های مختلف سفارش شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۲    
کارگاه افزایش جمعیت هم زمان با سوم خرداد و سالروز آزاد سازی خرمشهر در مرکز بهداشت شهرستان زاهدان بر گزار شد.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست دماوند با اشاره به اینکه جمع آوری سگ های بلاصاحب باید با زنده گیری در قفس انجام شود، گفت: جمعیت این سگ ها در دماوند افزایش داشته است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; مهدی اصفهانیان مقدم بابیان اینکه افزایش جمعیت و گسترش شهرها سبب شده که منابع طبیعی و محیط زیست تحت تأثیر قرار بگیرد اظهار داشت: توسعه شهرها و شهرک های صنعتی سبب افزایش آلودگی های زیست محیطی شده و در جوامع پیشرفته دنیا چنین مشکلاتی روزبه روز در حال افزایش است. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم وفناوری، صالح زاده فرماندار شادگان گفت: با اقدامات دولت انقلابی و با پیگیری های مستمر مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی عملیات اجرایی بیمارستان جدیدالاحداث در هفته ی آینده آغاز می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: دوازدهمین جشنواره فرهنگی هنری نظام سلامت (سیمرغ ) وزارت بهداشت با موضوع و محوریت افزایش جمعیت و فرزندآوری آغاز به کار کرد.