پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۸:۱۴Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سگ های ولگرد»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۲    
تردد آزادانه سگ های ولگرد در خیابان های شهرستان حمیدیه باعث اذیت و آزار شهروندان شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۲۸    
کلانشهر اهواز در چند سال اخیر با مشکلات بسیاری مواجه بوده که یکی از این معضلات وجود سگ های ولگرد در سطح شهر است که متاسفانه آرامش شهروندان را سلب کرده است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۴۰    
چند روز قبل یکی از فعالان رسانه ای تصویری از نوزادی منتشر کرد که در گوشه ای از شهر رها شده بود و جای دندان های سگ های ولگرد بر پیکر این نوزاد وجود داشت که دل هر فردی را به درد آورد، این موضوع همچنان نیز در محافل خبری و رسانه ای اصفهان داغ است و واکنش های متفاوتی را همراه داشته است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
34 کودک، زن و مرد در مدت یک سال طعمه حملات سگ های خیابانی شدند؛ زخمی شدند، به آی سی یو رفتند، قطع عضو شدند و در این میان سه نفر جان باختند. از مهرماه سال گذشته تاکنون، 18 کودک، 3 زن و 13 مرد به فهرست قربانیان سگ های ولگرد در شمال و جنوب، غرب و شرق کشور اضافه شده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
زمانی که به مزار شهدا رسیدید اگر خوش شانس باشید و با سگ های ولگرد مواجه نشوید قطعاً با معتادانی روبرو خواهید شد که در پشت این گلزار با بلوک های سنگی دپو شده در آنجا برای خود محل استعمال مواد مخدر ایجاد کرده اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ثریا روزبهانی افزایش جمعیت سگ های ولگرد یکی از عوامل مخاطره آمیز برای شهروندان به شمار می رود. پهنه غرب تهران به دلایل قرار گرفتن مناطقش از جمله 22، 5 و 21 در حومه شهر، به جولانگاهی برای سگ های ولگرد تبدیل شده است ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
تصویری از نوزادی که رد دندان سگ های ولگرد بر بدنش مانده در گوشه ای از شهر اصفهان باز هم زنان کارتن خواب را سر زبان ها انداخت. بیشتر این زنان حاضر نیستند به زندگی تحت نظارت هنجار های اجتماعی برگردند و این امر ساماندهی آن ها را مشکل می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت مهاباد با اشاره به حادتر شدن روزافزون معضل سگ های ولگرد در این شهرستان گفت: 55 مورد گاز گرفتگی طی مهرماه جاری در این شهرستان اتفاق افتاده که بسیار نگران کننده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
افزایش سگ های ولگرد در شهرباشت خطر هجوم به شهروندان و تهدیدات بهداشتی و سلامت شهروندان را دو چندان کرده است که مسئولان باید در این راستا چاره اندیشی کنند.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سگ های ولگرد و وحشی همیشه موجبات رعب و وحشت را رقم زده و علاوه بر ایجاد ناامنی به خصوص برای کودکان، باعث گسترش انواع بیماری ها در سطح شهر و در میان مردم نیز می شوند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گذشته از مخاطراتی که افزایش جمعیت سگ های ولگرد برای جوامع انسانی و طبیعی دارد، بعضاً این سگ ها با گونه هایی از حیات وحش نظیر گرگ و شغال جفت می شوند و هیبریدهایی را به وجود می آورند که خطرات آنها بسیار بیشتر از سگ ولگرد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون فنی محیط زیست استان یزد سگ های ولگرد را عامل حمله به دام های کشاورزان خواند و تاکید کرد: صرف نظر از مخاطرات افزایش سگ های ولگرد، هیبریدهای آنها با گونه های حیات وحش می تواند بسیار تهدیدآمیزتر برای انسان و دام ها حتی در تمام فصول سال باشد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۲۷    
یک نوجوان 12 ساله نسیم شهری که با خیالی آسوده در یکی از خیابان های محله احمد آباد در حال عبور بود، طعمه گله سگ های خطر ناک شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰    
فیلمی از تردد آزادانه سگ های ولگرد در خیابان های شهرک شریفیه را مشاهده می کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۷:۱۵    
یک دختر هندوستانی برای جلوگیری از تصادف سگ های ولگرد با خودروها از روشی جالب استفاده می کند که به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۱    
یک زوج صومعه سرایی با مامور شهرداری این شهر هنگام جمع آوری سگ های ولگرد درگیر شدند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
میثم کیانی فر درباره ماجرای درگیری یک زن با مامور شهرداری در خصوص جمع آوری سگ های ولگرد گفت: متاسفانه یک زن و شوهر به بهانه حمایت از حقوق حیوانات، چند روز قبل با مامور شهرداری صومعه سرا در حین انجام وظیفه درگیر شدند و او را کتک زدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۰۲    
پرسه سگ های ولگرد در برخی از خیابان های آران وبیدگل استان اصفهان سوژه شهروند خبرنگار ما شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
این نوجوان که با حمله سگ های ولگرد دچار گاز گرفتگی شد، جراحت و زخم شدیدی برداشت که امیدواریم اتفاق ناخوشایندی برای او رخ نداده باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۵    
صومعه سرا- نایب رئیس شورای شهر صومعه سرا با اشاره به گزارش حمله سگ های بی خانمان به شهروندان صومعه سرایی، گفت: جمع آوری سگ های بی خانمان دغدغه شورا و شهرداری صومعه سرا است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۱۴    
خبری از جریمه ماسک نیست روز گذشته بدون ماسک در سطح شهر بودم و هیچ برخوردی با من صورت نگرفت. البته که ماسک نزدن من به دلیل حساسیت شدید به استفاده از ماسک است و اسفندماه هم به کرونا مبتلا شده ام. اما توقعم این بود که یک نفر جلوی من را بگیرد یا برایم پیامکی بیاید که چنین اتفاقی نیفتاد ...
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
شهر بیست/ معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه شهروندان مشکلات ما را در زمینه سگ های ولگرد نمی دانند و از آزار این حیوانات گلایه دارند، گفت: اینکه یک کارخانه تولیدکننده مواد غذایی، پسماند خود را در حریم شهر رها کرده و موجب زاد و ولد حیوانات ولگرد شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۱    
این روز ها معضل سگ های ولگرد در شهرستان بشرویه تبدیل به یک دغدغه جدی شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۵۰    
جولان سگ های ولگرد در خیابان های شهرستان صومعه سرا استان گیلان سوژه شهروندخبرنگار ما شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جولان سگ های ولگرد در خیابان های مسکن مهر شهر پرند باعث اذیت و آزار ساکنان این منطقه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
آیین نامه اجرایی ماده (16) قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار شهرداری ها را موظف کرده که مکان هایی را برای رونق مشاغل کوچک و متوسط جایابی کنند، قانونی که مسئولان کرمانشاه اطلاع چندانی از آن ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رمقی برایش نمانده بود، تشنه و گرسنه در کوچه ها و اطراف خانه ها پرسه می زد، شاید دستی از دور بیاید وغذایی مانده، استخوانی جا مانده در ظرف یا تکه های گاززده برایش بیاورد، نایی برایش نمانده اما جثه بزرگ و موهای کثیفش بچه ها را می ترساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۳    
دادستان شهرستان رباط کریم گفت: مسؤولیت ساماندهی و جمع آوری سگ های بلاصاحب در قانون با شهرداری است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۱    
محمد رضا ایزدی گفت: برای اجرای کنترل و ساماندهی سگ های ولگرد باید 16 نهاد با مسئولیت فرمانداری اهواز همکاری کنند اماهیچکدام حاضر به انجام کار نیستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۲    
مدیر کل دامپزشکی استان کرمان، همکاری بین بخشی برای مقابله با سگ های ولگرد و کنترل این بیماری را خواستار شد.
نجف آباد نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۷:۴۰    
نوزدهم شهریور 99، جمعی از مسئولان استان و شهرستان، تعدادی طرح عمرانی را در نجف آباد به طور رسمی افتتاح کردند؛ یکی از این طرح ها، مرکز نگهداری از سگ های ولگرد بود که چندان مورد توجه قرار نگرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری بیرجند از زنده گیری سگ های ولگرد توسط اکیپ زنده گیری شهرداری و حل مشکل مزاحمت این حیوانات از طریق سامانه 137 خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۱    
روابط عمومی سازمان نظارت و بازرسی شهرداری تهران در پاسخ به پیام درج شده شهروند محترم در ستون پیام های مردمی روزنامه همشهری در تاریخ 4شهریور99 با عنوان سگ های پارک سرخه حصار بی آزارند پاسخ داده است: ضمن تشکر از دغدغه شهروند گرامی به اطلاع می رساند ؛ بنابر وظایف سامانه1888 ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۳:۴۶    
مدیر کل دامپزشکی خراسان جنوبی از خطر انتقال بیماری های مختلف از جمله هاری خاموش از طریق سگ های ولگرد به انسان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب سردشت گفت: شهرداری جهت پاکسازی این شهر از وجود سگ های ولگرد که موجب ایجاد مزاحمت برای شهروندان شده، یک ماه فرصت دارد.
شمس خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۲    
حکایت سگ های ولگرد و چگونگی رفتار با آن ها موضوعی است که در سال های اخیر شهرهای بزرگ را درگیر خودکرده است.حیواناتی که از حاشیه شهرها به شهروندان پناه می آورند تا غذایی هرچند کم و ناچیز برای گذران عمر بیابند. ...
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۷    
سگ های ولگرد که بطور فزاینده ای زاد و ولد می کنند و در بیابان های اطراف پرند رها هستند یکی از نگرانی های جدی مردم است که هرچند یکبار حادثه به بار می آورند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری صفادشت با اشاره به زنده گیری و انتقال روزانه حدود 10 قلاده سگ بلاصاحب از سطح شهر، گفت: 300 قلاده سگ در حال حاضر در مرکز نگهداری تخصصی سگ های ولگرد شهرداری صفادشت نگه داری می شوند.
رکنا: 10 قلاده سگ ولگرد به یک پسربچه در سردشت واقع در استان آذربایجان غربی حمله ور شدند و او را از نواحی سر و صورت، گردن، دست و ناحیه شکم به شدت زخمی کردند . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
پرسه سگ های ولگرد در فاز 8 پردیس در استان تهران باعث گلایه ساکنین این منطقه شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۶    
سرپرست فرمانداری شهرستان بوئین زهرا از دستور عاجل به بخشداران و شهرداران تابعه این شهرستان در ارتباط با کنترل جمعیت سگ های ولگرد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۲    
فیلمی از تردد آزادانه سگ های ولگرد در خیابان های شهرک شریفیه را مشاهده می کنید.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۸    
سایه ترس مردم از حضور سگ های ولگرد و عدم توجه کافی مسئولان به این موضوع چندین سال است که ساکنین و شهروندان شهر رشتخوار را در پی وجود این مشکل گلایه مند کرده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۵    
پرسه سگ های ولگرد در زابل موجب وحشت مردم شده و باید مسئولان قبل از هر گونه اتفاق تلخ اقدام به جمع آوری آنها کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۱    
ایسنا/لرستان اینجا تعداد سگ های ولگرد بیشمار است شب ها گله ای پرسه زنان به دنبال غذا می گردند روز به روز هم بر تعدادشان افزوده می شود. گاهی اوقات برای پیاده روی شبانه و یا صبحها برای رفتن به محل کار، مجبوریم از ترس آن ها مسیرمان را عوض کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۷:۵۹    
مدت هاست که تجمع سگ های ولگرد در کوچه ها و خیابان های شهر و روستاهای این شهرستان به یک معضل بزرگ تبدیل شده و برای مردم رعب و وحشت به ارمغان آورده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۰    
کوچه باغی در فلکه دوم صادقیه در شهر تهران به دلیل تغیر کاربری تبدیل به کارگاه و انبار مشاغل غیر مجاز و جولانگاه سگ های ولگرد شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۱۴:۵۲    
در سایه بی توجهی شورا و شهرداری یاسوج به کوچه پس کوچه های ترسناک شهر و حضور سگ های ولگرد حتی درمیادین و خیابان های اصلی این شهر، گلوی آسایش بریده شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۳:۳۹    
خرم آباد - ایرنا - تجمع سگ های ولگرد در اماکن پرتردد و کوچه های پلدختر همزمان با شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، موجب نارضایتی مردم شهرستان طی ماه های اخیر شده است.