جمعه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۹:۲۴Apr 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سگ های ولگرد»

دانا   ۵ ساعت پیش    
سایت جمع آموری زباله در ورودی شهر یاسوج دهستان دشت روم قرار دارد که سایت جمع آوری زباله نیز هست اما متاسفانه می توان گفت که روزی نیست که در آن شاهد تجمع زباله ها و هجوم سگ های ولگرد نباشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بندر بوشهر از آغاز موج جدیدی از زنده گیری سگ های ولگرد در شهر بوشهر از اوائل این هفته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
سگ های ولگرد آزادنه در شهر از این سو به آن سو می روند و با وجود داشتن بیماری های پوستی مانند "گال" موجب ترس و وحشت شهروندان در شهر چالوس می شوند. این سگ ها معمولا در قسمتی از بازار روز که محل تردد و خرید مایحتاج مردم است به صورت انفرادی و جمعی حضور دارند و گویا هیچ ارگان و نهادی برای جمع آوری این ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پیرمرد اهوازی در پارک زیتون بود که سگ های وحشی به او حمله کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۱۳    
گروه استان ها - جولان سگ های ولگرد در سایه بی توجهی مسئولان مربوطه موجب ایجاد ترس در کوچه پس کوچه های شهر شده است و حضور سگ های ولگرد حتی درمیادین و خیابان های اصلی، گلوی آسایش را بریده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۵    
شهردار صدرا گفت: شهرداری صدرا جهت جمع آوری سگ های ولگرد در این شهر اقدام به برگزاری جلساتی با تعدادی از انجمن های مردمی حمایت از حیوانات کرد؛ درنتیجه از سال گذشته با دو انجمن به تفاهم رسیدیم تا به صورت علمی برای رفع این مشکل برنامه ریزی شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : شهرداری مرزن آباد برای جمع آوری سگ های ولگرد دست به کار عجیبی زد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۵۷    
رکنا : سگ های ولگرد از شهری به شهر دیگر منتقل میشوند و نظم عمومی شهر را بر هم میریزند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۹    
سگ های ولگرد معضلی قدیمی است که گریبان گیر شهروندان رشتخواری شده و با عدم پیگیری مسئولان این شهر طی سال های اخیر متأسفانه زنگ خطر شیوع برخی بیماری ها به صدا درآمده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار یزد از علیرضا کریمی ، جوان زارچی که با نجات جان کودک هشت ساله زاهدانی در مقابل حمله سگ های ولگرد به عنوان چهره سال 99 انتخاب شده بود، تقدیر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۰    
جولان سگ های ولگرد در سطح کلانشهر اهواز و مناطق مسکونی به معضلی جدی تبدیل شده است، اما تاکنون روشی جدی برای جمع آوری آنها انجام نشده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۵۶    
شهر یاسوج پر است از زمین های خالی که به زباله دان و محلی برای تجمع سگ های ولگرد تبدیل شده است.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حضور سگ های ولگرد در برخی از محلات کرمانشاه مشکلی است که نیاز به رسیدگی دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- ایجاد جان پناه راهکار مهم و اساسی برای ساماندهی سگ های ولگرد همدان است چراکه جولان این سگ ها در سطح شهر تهدیدی برای سلامت مردم قلمداد می شود.
rasadroudsar   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۲:۲۳    
شهردار اطاقور با اشاره به جمع آوری سگ های بی خانمان در سطح شهر گفت: جمع آوری سگ های ولگرد از دغدغه های شهرداری اطاقور بوده و در دستور کار قرار دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۹:۳۲    
300 قلاده سگ بدون صاحب در پناهگاه شهرداری بیرجند نگهداری می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان شهردار رفسنجان معدوم سازی سگ های ولگرد توسط شهرداری را تکذیب کرد و گفت: شهرداری رفسنجان برای جلوگیری از تضییع حقوق حیوانات تلاش می کند و در اجرای طرح ساماندهی سگ های ولگرد نیز از پشتیبانی انجمن حمایت از حقوق حیوانات برخوردار بوده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۶    
در خیابان های بندرعباس تا چشم کار می کند، سگ های ولگرد پرسه می زنند و آنقدر این موجودات زرد و سیاه و قهوه ای در اطراف خانه ها و در کوچه های خلوت جولان می دهند که نمی توان محلات این کلانشهر را بدون وجود سگ تصور کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - شماری از مردم شهر زنجان از پرسه زدن و تردد آزادانه سگ های بلاصاحب در سطح شهر ابراز گله و نارضایتی کرده و اظهار داشتند: زندگی حق مخلوقات خداوند است و کسی نباید این حق طبیعی را از موجودات زنده بگیرد اما وجود سگ ها در سطح شهر آرامش و امنیت شهروندان را به هم می زند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مردم سنندج با ثبت درخواستی از خبرگزاری خواسته اندشهرداری به موضوع جمع آوری سگ های ولگرد در سطح شهر سنندج اقدام کنند که مسوولان شهرداری می گویند: سگ ها مدت زیادی است که توسط شهرداری جمع آوری و عقیم می شوند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار املش گفت: شهرداری هر هفته اقدام به جمع آوری سگ های ولگرد می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۶    
گروه استان ها- ترس از جولان سگ های ولگرد در نقاط مختلف استان کرمان بر زندگی مردم سایه انداخته و به گفته مسئولان نتیجه اقدامات انجام شده در سال های آینده خودش را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس و سخنگوی شورای اسلامی بوشهر گفت: سگ های ولگرد این شهر جمع آوری و مورد ساماندهی قرار می گیرد.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۸    
در یکی از گزارش های اخبار حوادث، امروز 5 اسفند ماه 1399، خبری تلخ و تأسف بار در روزنامه خراسان منتشر شد مبنی بر این که کودک 19ماهه رفسنجانی به علت حمله سگ های ولگرد و شدت جراحت های وارد شده جان باخت.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۲:۰۹    
حوادث رکنا:کودک 19ماهه رفسنجانی به علت حمله سگ های ولگرد و شدت جراحت های وارد شده جان باخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
کودک 19 ماهه رفسنجانی به علت حمله سگ های ولگرد و جراحات وارده فوت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان زنجان، گفت: در حال حاضر کار جمع آوری سگ های بلاصاحب که در سطح شهر زنجان پرسه زده و به یک معضل تبدیل شده است از سوی اکیپ های زنده گیری شهرداری زنجان، صورت می گیرد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
عرشیان بخشدار زارچ از عملکرد خوب دهیاری اله آباد در زمینه جمع آوری حیوانات مزاحم خبرداد.
پیک هشت رود   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۳۱    
معضل سگ های ولگرد و بلاصاحب در اکثر شهرهای کشور وجود دارد و هشترود هم از این امر مستثنی نیست.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - حمله سگ های وحشی پسربچه دیگری را در یزد قربانی کرد. این کودک دچار مرگ مغزی شد. به گزارش شهروند، بیست وپنجم بهمن ماه سال گذشته هم پسربچه دیگری در یزد طعمه این حیوانات شد. حملات این سگ ها که یکی در زارچ رخ داد و دیگری در میبد یزد موارد مشابه زیادی داشت. هر دو پسربچه کودک کار بودند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۱:۴۳    
در شهروند خبرنگار امروز موضوعاتی از شهر های تبریز، چاراویماق و هادی شهر بیان شده و یک معضل شهری از هادی شهر هم پیگیری شده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا :پسربچه 8 ساله در زارچ یزد در پی حمله سگ های ولگرد به کما رفت.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سگ های ولگرد به زن جوان در خرمشهر حمله کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۷:۴۲    
شهردار شادمهر مه ولات گفت: برای حل معضل سگ های ولگرد باید مکانی برای نگهداری آنان در شهرستان احداث شود ضمن اینکه تجهیزات سلاح بیهوشی نیز نداریم.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۲۱    
ماجرای هدیه شش ساله یکی از تلخ ترین حوادث هفته بود. دخترکی که قربانی حمله سگ های ولگرد شد و جانش را از دست داد. عمه او وقتی متوجه ماجرا شد که دیر شده بود و قبل از این که بتواند کمکی به برادرزاده اش کند، او جانش را از دست داد.
همت خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 4 از جمع آوری و زنده گیری سگ های ولگرد و بلاصاحب از سطح معابر خبر داد و گفت: طی 4 ماه گذشته بیش از 300 قلاده سگ ولگرد به صورت زنده جمع آوری شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۵:۱۲    
اسلامشهر (پانا) - سازمان مدیریت پسماند شهرداری اسلامشهر در حال حاضر وظیفه جمع آوری سگ های ولگرد در مناطق شهری را بر عهده دارد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اسلامشهر، مسعود مرسلپور، فرماندار اسلامشهر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شهر بوشهر مدت زمان زیادی دچار چالش پرسه سگ های ولگرد شده و نارضایتی های زیادی را از سوی شهروندان را دنبال داشته است. وجود این سگ ها در محلات بوشهر باعث بهم ریختگی چهره شهر و به خطر افتادن امنیت شهروندان شده است و هر از چند گاهی برخی اتفاقات و خبرهای ناگوار از حمله این حیوان به مردم شنیده می شود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: دختر بچه 6 ساله ساکن کشکوییه رفسنجان که مورد حمله سگ ها قرار گرفته بود به کام مرگ فرو رفت.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: چندین سگ ولگرد در روسیه، به دلیل آلودگی ناشی از مواد زائد شیمیایی یک کارخانه، آبی شدند. انتشار تصاویر سگ های ولگرد در نیژنی نووگورود روسیه توسط ساکنان آن منطقه، مقامات محلی را به آنجا کشاند. ...
الف   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یک دختر در شهر وارونژ در روسیه پس از تعطیلی از مدرسه در خیابان هدف حمله سگ های ولگرد قرار گرفت. این دختر که بسیار ترسیده بود حین فرار از دست سگ ها زمین خورد. سگ های ولگرد پس از زمین خوردن دختر پا به فرار گذاشتند.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادتهران: با انجام عملیات زنده گیری سگ های بلاصاحب از سوی شهرداری منطقه 2، این حیوانات از معابر سطح حوزه منطقه جمع آوری می شوند. به اقتصادتهران به نقل از گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 2، علی اکبر کریمی پور ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
یک دختر شش ساله اتباع افغان ساکن در یکی از محله های کشکوییه رفسنجان کرمان صبح امروز در حمله سگ های ولگرد جان باخت. بنا به گزارش روابط عمومی اورژانس رفسنجان مصدوم به درمانگاه کشکوئیه منتقل و سپس با آمبولانس به بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) رفسنجان منتقل می شود که به بازو ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
یک دختر شش ساله اتباع افغان ساکن در یکی از محله های کشکوییه رفسنجان صبح امروز در حمله سگ های ولگرد جان باخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مشکل سگ های ولگرد این روزها تبدیل به معضلی مزمن در شهرها و برخی روستاهای استان مازندران شده و علیرغم اقدامات شهرداری ها در عقیم سازی این حیوانات، امّا با قوت پابرجاست و حتّی به نظر می رسد، تعداد و پراکندگی این حیوانات در مقایسه با قبل بیشتر نیز شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۰:۳۵    
از تبعیض در فاضلاب شهری تا تردد بی امان سگ های ولگرد را در شهروند خبرنگار این هفته ببینید.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۱۵    
خبر دارید کهریزک چه خبر است؟ اینجا خیابان سی متری شورا کهریزک است که از جدیدترین دستاوردهای شهرداری کهریزک خبر میدهد.
شوشان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای سلامت اهواز با اشاره به افزایش جمعیت سگ های بلاصاحب در سطح شهر گفت: یک ماه پیش، آخرین تذکر به شهرداری اهواز و سازمان پسماند داده شد و اگر آن ها اقدام عملی انجام ندهند و باز هم شاهد دیده شدن سگ های ولگرد در سطح شهر باشیم، از شهرداری اهواز و سازمان پسماند به مراجع قضایی شکایت خواهیم کرد ...