جمعه ۲۶ دیساعت ۱۹:۰۸Jan 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش مرگ»

برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: فرمانده ستاد مقابله با کرونا کانشهر تهران با اشاره به اینکه خواستار تعطیلی چند روزه پایتخت به دلیل آلودگی هوا هستیم گفت: باید مراقبت کرد تا این تعطیلی منجر به خروج از شهر نشود. ...
دیده بان البرز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۵    
مطالعات نشان می دهد که به ازای مواجهه با هر یک میکروگرم بر متر مکعب افزایش آلودگی هوا در طول سال های متمادی 11 درصد افزایش مرگ و میر ناشی از کرونا ویروس می تواند اتفاق بیفتد بنابراین نکاتی را در خودمراقبتی در آلودگی هوا و کرونا ویروس مدنظر قرار دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر نقش آلودگی هوا در مرگ و میرهای کرونا و تشدید بیماری های قلبی تنفسی، گفت: آلودگی هوا در میزان حساسیت افراد در زمینه ابتلا به بیماری نقش داشته و می تواند در افزایش مرگ و میرهای کرونا موثر باشد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
محمد رضا فرحبخش گفت: اگر آمریکایی ها به واکسن دست یافته و این واکسن کارایی دارد، با توجه به افزایش مرگ و میر روزانه ناشی از کرونا در آمریکا اول باید روی خودشان این واکنس تست شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
با مرگ یک پزشک آمریکایی که سه هفته پیش واکسن کرونا ساخت شرکت فایزر را دریافت کرده بود، نگرانی ها در مورد تزریق این واکسن افزایش یافته است
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۰    
ساعت24-دبیر علمی پنجمین کنگره بین المللی کلینیکال انکولوژی با بیان اینکه بر اساس تحقیقات جدید مشخص شده آلودگی هوا، مرگ و میر ناشی از انواع سرطان به ویژه سرطان سینه و پانکراس را افزایش می دهد، گفت: آلودگی هوا با ابتلا به سرطان ریه و مثانه نیز ارتباط مستقیم دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
دبیر علمی پنجمین کنگره بین المللی کلینیکال انکولوژی با بیان اینکه بر اساس تحقیقات جدید مشخص شده آلودگی هوا، مرگ و میر ناشی از انواع سرطان به ویژه سرطان سینه و پانکراس را افزایش می دهد، گفت: آلودگی هوا با ابتلا به سرطان ریه و مثانه نیز ارتباط مستقیم دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی با توجه به آمار قابل توجه مبتلایان به کرونا و افزایش مرگ و میر ناشی از این بیماری، نگرانی ابتلا به کرونا باعث شده است، بازار داغی برای کلاهبرداران و شیادان ایجاد شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۲۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نجفی گفت: برای کنترل کرونای انگلیسی همچنان مبادی ورودی به کشور بررسی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به تداوم آلودگی هوا در روزهای اخیر، گفت: آلودگی هوا در تشدید بیماری های زمینه ای از جمله بیماری های قلبی و عروقی و ریوی تاثیرگذار است و قطعا بار بیماری زمینه ای را افزایش می دهد که این مساله ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۳۱ سایت دیگر  
میرزابیگی گفت: کمبود شدید پرستار تاثیر مستقیم بر مرگ و میر بیماران کرونایی و بیماران بدحال دارد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۶:۳۷    
شفقنا- با افزایش مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا در آلمان انتظار می رود که آنگلا مرکل تعلیق در اقتصاد برتر اروپا را تا پایان ماه ژانویه تمدید کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانسه 24 ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۸    
اقتصادنیوز : رشد دوباره شمار بستری های روزانه کرونا در نیمه دی 99 نگرانی هایی را درباره افزایش مرگ و میرهای کرونایی ایجاد کرده است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
هرگونه اظهار نظری باید همراه با مستندات علمی باشد، این گونه موضوعات اخبار زرد هستند و اصلا درست نیست و هیچ مستندات علمی در این باره وجود ندارد که دارو ها سبب افزایش مرگ ومیر شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
در هفته های گذشته و اعمال محدودیت های کرونایی شاهد کاهش تعداد فوتی ها در استان های مختلف هستیم ولی آنچه که موجب نگرانی کادر بهداشتی است مسئله دور همی های خانوادگی و احتمال افزایش مرگ و میر ها در مناطق مختلف کشور است.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۲:۴۹   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم وزارت بهداشت با بیان اینکه آلودگی هوا تا 15 درصد منجر به افزایش ابتلا و مرگ ناشی از کووید-19 می شود، در عین حال مسیرهای ورود کرونا به بدن از طریق آلودگی هوا را تشریح کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
آخرین آمار از افزایش شمار صهیونیست های مبتلا به کرونا به بیش از 428 هزار نفر حکایت دارد کما اینکه شمار فوتی های ناشی از ابتلا به کووید 19 در اراضی اشغالی به 3 هزار و 356 نفر رسیده است.
پرسش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۰:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رضا ملک زاده وزیر اسبق بهداشت و معاون سابق پژوهشی وزارت بهداشت گفته شمار مرگ های ناشی از بیماری های قلبی عروقی طی 30 سال گذشته در ایران، از 89 هزار و 211 به 173 هزار و 600 مورد رسیده و بیش از دو برابر افزایش یافته است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۴۸   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: دکتر شهاب مستوفی گفت: مطالعات معتبر نشان می دهد به ازای هر 1 میکروگرم بر متر مکعب افزایش آلودگی هوا طی سال های متمادی 11 درصد افزایش مرگ و میر ناشی از کووید-19 می تواند اتفاق بیفتد ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مطالعات حاکی از ان است که آلودگی هوا باعث افزایش مرگ و میر ناشی از کرونا می شود؛ امسال باید اقدامات مناسب تر و دقیق تری در زمینه آلودگی هوا انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یک مؤسسه هلندی اعلام کرد: علیرغم کاهش تعداد سوانح هوایی در جهان اما تعداد قربانیان این حوادث نسبت به سال 2019 در سال جاری افزایش داشته است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در بحران کرونا، کودکان کار از آسیب پذیرترین اقشار جامعه بوده و به دلیل فقر، بیماری و مرگ ناشی از این بیماری در بین آنها افزایش می یابد گرسنگی، زباله گردی، رعایت نکردن بهداشت و سوءتغذیه سلامتی این کودکان را به خطر می اندازد و می توانند عامل انتقال بیماری به اعضای خانواده خود و افراد جامعه باشند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نورمحمد نعمتی لنده از تعطیلی آرامستان این شهرستان به دلیل افزایش مرگ و میرهای کرونایی تا اطلاع ثانونی خبرداد.
رهیاب   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به کاهش موالید و افزایش مرگ طبق آمار سازمان ثبت احوال، گفت:خوزستان در سال 98 نسبت به سال 97، موالید 13 درصد کاهش یافته و موارد مرگ و میر افزایشی بوده است.
مرآت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال استان سمنان میانگین سنی مادران سمنانی که برای اولین بار صاحب فرزند می شوند را نزدیک به 30 سال اعلام کرد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران اعلام کرد: در کلیه شهرها و شهرستان های استان تهران که وضعیت آنها قرمز و یا نارنجی اعلام شده به منظور پیشگیری از شیوع بیماری و افزایش مرگ ناشی از تجمعات مردمی برگزاری هرگونه مراسم و تجمع مذهبی به صورت حضوری ممنوع می باشد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۲    
در میان تداوم محاصره سعودی ها علیه مردم یمن، روزانه تعداد بیشتری از غیرنظامیان یمنی می میرند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- هم زمان با موج دوم اپیدمی و افزایش مرگ ومیرها طرح خانه و محله محور شهید قاسم سلیمانی اجرا و به برکت آن زنجیره انتقال ویروس در محلات استان قم قطع شد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- در آستانه سال 2021 میلادی، اخبار مربوط به شیوع کرونای انگلیسی پیامدهایش را آشکار و چشم اندازهای اقتصاد جهانی را از خود متاثر ساخته است. شیوع کووید 19 هرچند در ابتدای کار ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سازمان پزشکی قانونی از افزایش 13.4 درصدی تلفات گازگرفتگی در کشور طی هشت ماهه امسال خبر داد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با اشاره به دلایل تشدید آلودگی هوا در پایتخت و راهکارهای مقابله با آن گفت: تاکنون گزارشی از ابتلا به کرونای انگلیسی در تهران نداشته ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مرگ دست کم 113 بی خانمان در ایالت اورگن در سال گذشته نشان از وضعیت وخیم این افراد در آمریکا دارد، این رقم از 2012 تا کنون بی سابقه بوده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۸:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
با وجود توصیه ها به خانه ماندن در شب یلدا، بدون شک عده زیادی از مردم باز هم رعایت نکردند و همین تعداد قطع به یقین باعث می شوند که باز هم همدان با اوج گیری دوباره پاندومی کرونا مواجه شود. ...
فرادید   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۳۴    
تاکنون اثبات نشده که نسخه جهش یافته ویروس کرونا در انگلیس واکسن های تولید شده توسط فایزر، مدرنا و آکسفورد را بی اثر می کند. در این باره پروفسور کریس ویتی ...
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا برای تداوم حضور نظامی خود در افغانستان در دو دهه اخیر نزدیک به هزار میلیارد دلار هزینه کرده است. اما نتیجه حضور نظامیان آمریکایی در افغانستان چیزی جز تشدید آشوب ها، تضعیف حکمرانی و افزایش مرگ و میر غیرنظامیان نبوده است ...
ملیت   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۸:۳۴   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، نسبت به عادی انگاری شرایط کرونایی کشور هشدار داد و گفت: مبارزه با کووید 19 همچنان ادامه دارد اما با کوچک ترین غفلتی دوباره کرونا روند صعودی می گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت آلمان شرایط فعلی را سخت ترین مرحله بحران کرونا ارزیابی کرده و سازمان نظام پزشکی آلمان هم با توجه به شمار بالای مبتلایان افزایش مرگ های کرونایی در چند هفته آینده را پیش بینی کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
با افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا موضوع فرزندآوری و جمعیت از اهمیت بالایی برخوردار است به همین سبب مسئولان باید تمهیدات ویژه ای در نظر بگیرند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۱:۰۴    
پادشاه سوئد در انتقادی تند درباره سیاست دولت در برابر پاندمی کرونا که تاحدی مسئول میزان مرگ ومیر بالا در میان سالمندان شمرده می شود، گفت کشورش در مدیریت کووید-19 شکست خورده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینکه 432 حادثه کارطی هشت ماهه اول سال جاری در استان رخ داده است، گفت: این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 24 نفر کاهش یافته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۴:۲۶    
تهران- ایرنا- نزدیک به یک سال پس همه گیری کرونا در اروپا، اسکاتلند بیشترین میزان مرگ ومیر ناشی از سوءمصرف مواد مخدر را در قاره سبز ثبت کرده است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۱:۳۲    
وضعیت نامناسب جاده های غرب کشور و افزایش مرگ و میر ناشی از حوادث جاده ای، مشکلات زیادی را نصیب مردمان این منطقه کرده است و متاسفانه این جاده ها هر روز در حال قربانی گرفتن هستند. وجود دست اندازهایی که می تواند مسیر هر رانند ه ای را به سوی پیچ های مرگ هدایت کند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۷:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش سپید به نقل از وبدا، اردشیر خسروی با بیان این مطلب افزود: در این طرح به صورت فعال وارد فاز مبارزه با کووید19 و امر پیشگیری از توسعه بیماری شده ایم ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رییس رصدخانه معاونت بهداشت وزارت بهداشت خبر داد: رییس رصدخانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مقابله با شیوع کووید 19 و پیشگیری از آن در طرح شهید سلیمانی و رصد همزمان اطلاعات طرح و نمایش آن به سیاستگذاران و جامعه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۰۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
شب یلدا نزدیک شده است و همراهش هراس از موج احتمالی بعدی به تن نظام بهداشت و درمان افتاده. درست در روزهایی که موج از دست دادن ها و مرگ و میر تنها کمی آرام تر شده، طولانی ترین شب سال شاید بلندترین موج شیوع را در میان خانواده ها ایجاد کند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا ؛ غلامرضا شریعتی دوشنبه در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی در سرسرای اداری استانداری خوزستان با اشاره به افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری های غیرواگیر در چهار شهرستان خوزستان بر لزوم اقدامات مداخله ای از سوی فرمانداران و بررسی دقیق تر این مساله توسط دانشگاه علوم پزشکی اهواز تاکید کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۲۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به افزایش مرگ و میر ناشی از بیماری های غیرواگیر در چهار شهرستان خوزستان بر لزوم اقدامات مداخله ای از سوی فرمانداران و بررسی دقیق تر این مساله توسط دانشگاه علوم پزشکی اهواز تاکید کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۲۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مقامات محلی افغانستان می گویند در یک ماه اخیر 12 تن در این کشور بر اثر گازگرفتگی با بخاری گازی و زغالی جان باخته اند.