پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۸:۳۴May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش مرگ»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از کاهش 50 درصدی مراجعات سرپایی افراد مبتلا یا مشکوک به کرونا به مراکز درمانی قم خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران: 47 نفر پارسال به دلیل برق گرفتگی در استان جان خود را از دست دادند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دکتر علی عباسی با اشاره به افزایش 46 درصدی مرگ بر اثر برق گرفتگی، نسبت به مدت مشابه سال 98 گفت: 45 نفر از فوتی ها آقا و بقیه خانم هستند. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
هند برای اولین بار از مرگ بیش از 4000 نفر در یک روز به دلیل ابتلا به کووید19 خبر داده است. به این ترتیب شمار جان باختگان از زمان همه گیری کرونا در این کشور به بیش از 230 هزار نفر رسیده است. به گزارش بی بی سی، این نگرانی وجود دارد که شمار واقعی جان باختگان بسیار بیشترباشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مقامات شهر نیویورک اعلام کردند که با افزایش مرگ ومیر بیماران کرونایی در این شهر، بسیاری از اجساد در سردخانه های موقت نگهداری می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۲:۵۴    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی از پیش بینی افزایش مرگ های کرونایی در استان طی روزهای آینده خبر داد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۵    
شورای اطلاعات ملی آمریکا در بررسی چالش های فراروی سلامت جهانی در 20 سال آینده از بروز و ظهور برخی بیماریهای قدیمی و انواع جدید بیماری های عفونی و افزایش مرگ و میر در کشورهای در حال توسعه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۰    
ایسنا/آذربایجان غربی مدیر کل پزشکی قانونی آذربایجان غربی گفت: تعداد موارد فوتی ناشی از سوختگی در استان افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، گفت: کماکان افزایش مرگ و میرهای کرونایی را داریم و همچنان در اوج بیماری هستیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۲:۵۹    
دکتر توکلی، معاون درمان ستاد مقابله با کرونا تهران در گفتگو با شبکه خبر دلیل اصلی افزایش مرگ و میرهای ناشی از کرونا را شرح داد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۵    
در عصر بحران جهانی با شیوع کرونا، افزایش مرگ ومیر و خطرهایی که همچنان جانِ آدمی را تهدید می کند، کشف واکسن و تولید آن در برخی کشورها یک نعمت بزرگ محسوب می شود. واکسن کرونا در بسیاری کشورها فراوان است، اما در کشور ما واکسن به صورت قطره چکانی وارد می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، علت افزایش مرگ و میر بیماران کرونایی در هرمزگان را مراجعه دیرهنگام به مراکز درمانی عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۳    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: موارد فوت ناشی از شیوع کرونا در سیستان و بلوچستان به سرعت از یک تا دو مورد در شبانه روز به پنج مورد افزایش یافته و پیش بینی ما افزایش این موارد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۰    
این روزها شمار بیماران کرونایی افزایش چشمگیری یافته است، افزایش مرگ باری که تنها راه کنترل آن رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۵    
حجت الاسلام دومکی وضعیت امنیت در پاکستان را تاسف برانگیز خواند و گفت: عدم مراعات پروتکل های بهداشتی عامل افزایش مرگ و میر کرونا است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان - صندوق جمعیتی سازمان ملل در گزارشی می گوید جنگ، بحران انسانی، قحطی محتمل، یک سیستم بهداشتی نزدیک به فروپاشی و تاثیر عمیق بیماری همه گیر کووید-19 به وضعیت فاجعه باری منجر شده است که در آن هر دو ساعت یک زن در یمن بر اثر زایمان جان خود را از دست می دهد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۸    
مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها در اروپا پیش بینی کرد مرگ های کرونایی در آلمان در یک هفته و نیم آینده افزایش پیدا خواهد کرد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۳۵    
تولید و فروش عالی در این دو شرکت در حالی روی می دهد که فروردین ماه شاهد ورود موج چهارم کرونا و افزایش مرگ و میر و همچنین افزایش تعطیلی ها در کشور بودیم. ضمن این که دو هفته اول فروردین ماه در تعطیلات عید نوروز قرار داشته ایم، با توجه به این شرایط رشد تولید و فروش در این دو شرکت چشم گیر بوده است. ...
ایرنا: معاون کل وزیر بهداشت در تشریح آخرین وضعیت کرونا در کشورگفت: متاسفانه تا 2 هفته آینده روند فوت ناشی از کرونا صعودی خواهد بود. ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت با حضور در برنامه گفت وگوی ویژه خبری آخرین وضعیت کرونا در کشور تشریح کرد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: میزان مرگ و میر ناشی از سوانح رانندگی در ماه های بهمن و اسفند پارسال نسبت به مدت مشابهه سال قبل از آن، حدود 50درصد در این استان افزایش داشت.
وزیر بهداشت گفت: روزهای آینده مرگ و میر بیماران کووید19 افزایش پیدا می کند و به احتمال فراوان، موارد شناسایی شده بیماران کاهش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - وزیر بهداشت گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر در پیک بستری بیماران کرونایی هستیم احتمال افزایش مرگ و میر بیماران طی روزهای آینده وجود دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۴    
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: هنوز به پیک چهارم شیوع کرونا نرسیده ایم و احتمال افزایش مرگ و میرها وجود دارد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: این نگرانی را دارم که مرگ و میرها در روزهای آینده بیشتر شود چراکه این پیک بستری ماست و هنوز پیک مرگ های ما شکل نگرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کابل- ایرنا- مقامات بهداشتی کابل اعلام کردند موج جدید شیوع کرونا در پایتخت افغانستان به سرعت در حال گسترش است و به علت مراجعه نکردن مردم به مراکز درمانی احتمال افزایش جان باختگان ناشی از این ویروس بسیار زیاد است
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۱:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات بیماری های نوپدید و بازپدید انستیتو پاستور با اشاره به رکوردشکنی ابتلای روزانه به کرونا در موج چهارم بیماری، گفت: با این وجود انتظار داریم طی روزهای آتی همچنان شاهد افزایش موارد مرگ ناشی از کرونا در کشور باشیم .
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۷:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ به گزارش خبرنگار ایرنا، اردیبهشت ماه به خصوص دو هفته آینده از این جهت برای دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان شمالی به عنوان متولی سلامت در مردم این خطه شمالشرق کشور مهم و سرنوشت ساز تلقی می شود که اگر روند صعودی آمار بیماران کووید 19 با رعایت پروتکل های بهداشتی ...
محققان پی بردند بازماندگان کووید19، از جمله کسانی که به خاطر بیماری شان در بیمارستان بستری نشده بودند، در 6ماه پس از تشخیص ویروس، با افزایش خطر مرگ روبرو بودند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۲۳:۳۱   + ۳۷ سایت دیگر  
به دنبال افزایش آمار ابتلا و مرگ ومیر بر اثر کرونا در هند، وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری مراتب همبستگی جمهوری اسلامی ایران با ملت و دولت هند را ابراز داشت و تأکید کرد که پایان بخشیدن به این تراژدی جهانی مستلزم همکاری جهانی است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، محمد جمالیان ظهر شنبه در ستاد مدیریت کرونا استان با اشاره به اینکه افراد مبتلا به کرونا در شهرستان شازند دیر به مراکز درمانی مراجعه می کنند ...
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۵   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: در هفته گذشته شاهد افزایش 17 درصدی بیماران بستری مبتلا به کرونا و افزایش 48 درصدی فوتی ها بودیم.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
روند مرگ و میرهای کرونایی در موج چهارم کرونا، به شکلی است که مرز بین سه تا پنج دقیقه یک فوتی کرونا در کشور رقم خورده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: با اوج گیری شیوع ویروس کرونا و افزایش مرگ و میر ناشی از این بیماری، روزانه افزون بر 14 تُن پسماند عفونی و کرونایی در این شهر امحا و دفن می شود.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد ابراهیم شکیبا عصر سه شنبه در نشست ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استانداری کرمانشاه، اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کویید 19 تاکنون 330 هزار و 86 نفر در استان کرمانشاه به دلیل ابتلا به این بیماری در بیمارستان ها بستری شده اند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۶    
کلانتری گفت: مراسم های عروسی، ترحیم و دورهمی ها عامل اصلی شیوع و افزایش مرگ و میر در استان شده و هرکسی عامل این گونه تجمعات باشد، به سلامت و جان مردم تعرض کرده و باعث مرگ خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۷    
کارشناسان آلمانی بر این عقیده اند که بر اثر فشار بالای کرونا بر سیستم بهداشت و درمان و تأخیر در روند تشخیص بیماران سرطانی در آینده تعداد بیشتری از این بیماران می میرند و نخست وزیر انگلیس هم سفر خود را به هند لغو کرد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون ستاد مقابله با کرونای شهر تهران گفت: خوشبختانه ویروس جهش یافته برزیلی و آفریقای جنوبی در تهران دیده نشده است اما تعداد زیاد همه گیری باعث افزایش مرگ و میر و تعداد بیماران بدحال شده است.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
فرارو- با بالا گرفتن موج چهارم کرونا و افزایش مرگ و میر ناشی زمزمه های طرح استیضاح وزیر بهداشت در مجلس مطرح شده است. با این حال هیات رئیسه مجلس این خبر را شایعه خوانده است. ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: در هفته سوم و چهارم فروردین، شاهد بازوی بالاروند آمار مرگ و میر و ابتلا بوده ایم. در این موج جدید، شاهد سرعت ثابت افزایش آمار بوده ایم به صورتی که در موج های قبلی این سرعت و شدت تا این حد نبود. وقتی میزان بستری افزایش می یابد و شاهد افزایش مرگ و میر نیز هستیم.
تیک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران روز یکشنبه در دویست و هشتاد و هفتمین جلسه شورا با آرزوی قبولی طاعات وعبادات شهروندان تهرانی در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: تشدید تلفات کرونایی در تهران، موجب نگرانی شده است و رسیدن آمار تلفات تهران به بیش از 130 نفر روزانه و روند افزایشی آن ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۴   + ۶۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر تهران از روند افزایش مرگ و میر کرونا در تهران ابراز نگرانی کرد و گفت: این روند از بازگشت به شرایط وخیم پاییز گذشته خبر می دهد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۰    
یزدانپناه با اشاره به افزایش مرگ و میر هاو شیوع کرونا در شهرستان بویراحمد گفت: مرگ و میر های کرونایی امروز ماحصل 13 بدر ایرانی 2 هفته قبل است.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
تقاطع خیابان سامرست و خیابان کنسینگتون با لقب های مختلفی شناخته می شود؛ Walmart of Heroin، Philadelphia's Skid Row یا آخرین بازار فضای باز فروش مواد مخدر یکی از خیابان های شهر فلادلفیا، پنجمین شهر پرجمعیت آمریکا است. ارزانترین و خالص ترین هروئین را در این منطقه یافت میشود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آقای رئیس جمهور مسئول افزایش مرگ ومیرهای کرونایی در این ایام کیست؟
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۱۴   + ۳۸ سایت دیگر  
سیما سادات لاری گفت:از دیروز تا امروز 22 فروردین 1400 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 21 هزار و 63 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها سخنگوی ستاد کرونای استان البرز با اشاره به افزایش مرگ ومیر ناشی از کرونا در استان البرز گفت: میزان اشغال تخت ها افزایش و مرگ ومیر ناشی از این بیماری در البرز رو به افزایش است.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با شروع پیک چهارم کرونا در ایران و افزایش مرگ ومیرها یک بار دیگر ضرورت تامین واکسن اهمیت خودش را نشان داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش مرگ و میرهای کرونا در پایتخت گفت: اگر ظرفیت بیمارستانی به همین شکل بماند و ترخیص های بیمارستانی بیشتر نشود، برای تامین تخت به مشکل برمی خوریم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از شبکه ان بی سی نیوز، دکتر “مارگارت هریس” سخنگوی سازمان بهداشت جهانی در کنفرانس مطبوعاتی در ژنو گفت: ما به مدت شش هفته در سراسر جهان شاهد افزایش (در مبتلایان) بوده ایم و متأسفانه در سه هفته گذشته شاهد افزایش مرگ و میر نیز هستیم. سازمان بهداشت [...]
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
شهریاری گفت: به عنوان کمیسیون بهداشت و درمان، شنبه و یک شنبه هفته آینده شکایتی به قوه قضاییه داریم و علیه آقای روحانی اعلام جرم می کنیم.