چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۱:۱۶Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان اورژانس کشور»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: انتظار می رود در بودجه سال 1401 اعتبارات لازم برای تامین آمبولانس در نظر گرفته شود، اگر این اتفاق نیفتد خدمات اورژانس با مشکل جدی روبه رو خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس سازمان اورژانس کشور با تاکید بر تامین فوری آمبولانس برای خدمت رسانی در کشور، از خروج بیش از سه هزار آمبولانس از ناوگان اورژانس در سال آینده خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۰    
رئیس سازمان اورژانس کشور خاطر نشان کرد: از ابتدای فروردین تا آذر سال جاری بیش از 19 میلیون تماس با شماره اضطراری 115 برقرار شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از رشد 30 درصدی برخوردار بوده و طی همین مدت، تعداد ماموریت های اورژانس پیش بیمارستانی رشد 15 درصدی داشته است.
نشست ارتقای کمی و کیفی خدمات سازمان اورژانس کشور با حضور دکتر علی دل پیشه، رییس دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی کشور، دکتر جعفر میعادفر، رییس و دکتر محمد سرور، معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور و نمایندگان دستگاه های مرتبط، برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از وقوع زمین لرزه 4.3 ریشتری در خلیج فارس - حوالی جزیره خارک (بوشهر) خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، در پی بارندگی های شب گذشته و در نتیجه جاری شدن سیل در بخش مورموری شهرستان آبدانان، به تمامی پایگاه های اورژانس این شهرستان و همچنین استان آماده باش کامل داده شد. ...
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طبق اعلام روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، سقوط یک دستگاه خودروی 405 به پرتگاهی در محور ایذه - بیشه از توابع استان خوزستان منجر به فوت 3 نفر و زخمی شدن یک تن دیگر شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور در مورد این حادثه گفت: برای اطفای آتش سوزی داخل شهرک چرم سازی شرکت پالایش نفت شش دستگاه آمبولانس، چهار دستگاه اتوبوس آمبولانس و بالگرد اورژانس هوایی به محل اعزام شدند، این عملیات چهار مصدوم اعزامی و چهار مفقود به همراه داشته است.
این حادثه تا این لحظه 3 مصدوم داشته که به دلیل انفجار یک مخزن، مصدومین پرتاب شده اند و مصدومین نیز به بیمارستان منتقل شده اند.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایلنا: سخنگوی سازمان اورژانس کشور آخرین جزییات حادثه آتش سوزی در شهرک صنعتی اشتهارد را اعلام کرد. مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور گفت: در ساعت 09:15 صبح امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در شهرک صنعتی اشتهارد به سامانه اورژانس کشور اعلام شد. وی ادامه داد: تاکنون این حادثه 3 مصدوم داشته است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: به مرکز ارتباطات اورژانس گزارش آتش سوزی در شهرک صنعتی اشتهارد داده شد که بلافاصله تا کنون بالگرد اورژانس اتوبوس آمبولانس و 4 آمبولانس به محل اعزام شده است.
میزان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: بر اثر مه آلود بودن مسیر در محور خوی ماکو تصادف زنجیره ای رخ داد که 5 مصدوم انتقالی و 4 مصدوم درمان در محل به همراه داشت. وی افزود: در این عملیات 3 آمبولانس به محل اعزام شده است. ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: در این آتش سوزی که عصر دیروز در طبقه سوم یک مجتمع چهار طبقه تجاری مسکونی در بلوار تعاون روی داد، 4 تن جان باختند و چهار تن مصدوم شدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گفته سخنگوی سازمان اورژانس کشور طی روزهای گذشته 3732 نفر به اورژانس کشور در پی آلودگی هوا به اورژانس مراجعه کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت : ساعت 18:04 امشب یک مورد حادثه حریق در یک برج مسکونی در بلوار تعاون، خیابان شربیانی شرقی، ساختمان آناهیتا اتفاق افتاد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از جان باختن چهار تن در حریق یک برج مسکونی در بلوار تعاون تهران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۰    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: براثر وقوع حریق در برج مسکونی واقع در بلوار تعاون تهران چهار نفر فوت و دو نفر مصدوم شده اند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۲   + ۵۱ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی سازمان اورژانس کشور از جانباختن چهار تن در حریق یک برج مسکونی در بلوار تعاون تهران خبر داد. مجتبی خالدی در این باره اظهار کرد: ساعت 18:04 امشب یک مورد حادثه حریق در یک برج مسکونی در بلوار تعاون، خیابان شربیانی شرقی، ساختمان آناهیتا به سامانه 115 اورژانس اطلاع داده شد. ...
598   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۰    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: در محور بهبهان اهواز ساعت 8:00 صبح بر اثر تصادف زنجیره ای با 27 تن مصدوم و 4 نفر فوت کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: در محور بهبهان اهواز ساعت 8:00 صبح بر اثر تصادف زنجیره ای با 27 تن مصدوم و 4 نفر فوت کردند.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سرهنگ دولتشاهی رئیس پلیس راه خوزستان: تصادف در 2 لاین رخ داده است. در یک لاین 9 خودرو با هم برخورد کرده اند و در لاین مقابل در فاصله حدود 200 متری حدود 50 خودرو تصادف کرده و 3 خودرو آتش گرفته اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گفته خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور در این سانحه که صبح امروز در محور بهبهان _ اهواز رخ داد، متاسفانه 4 نفر فوت کردند و 27 نفر زخمی شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره حادثه برخورد یک تریلی با یک ساختمان در محور حسین آباد به دهگان توضیحاتی داد.
سلام نو / تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس گفت: ایت تصادف در ساعت 21:05 بین دو دستگاه پراید و پژو 405 و دو دستگاه موتورسیکلت رخ داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از مسمومیت 17 نفر بر اثر مونوکسید کربن در باغ های اطراف گراش استان فارس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۳۵    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: تا این لحظه 26 نفر از هموطنان در سیلاب اخیر جنوب کشور مصدوم شدند و 10 نفر جان خود را از دست دادند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۲    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: یک دستگاه خودروی سنگین حامل 10 سرنشین در هنگام خروج از روستا به دلیل شدت آبگرفتگی معابر محبوس می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از محبوس شدن 10 نفر در یک خودروی سنگین بر اثر وقوع سیلاب در شهرستان کنارک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سخگوی سازمان اورژانس کشور تعداد مصدومین حادثه آتش سوزی در کارخانه ای در کرج را 12 نفر اعلام کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: طی این حوادث 26 نفر مصدوم و 10 نفر جان خود را در استان های فارس، کرمان و سیستان و بلوچستان از دست دادند.
ایران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۵:۳۱    
کنارک- ایران پرس: مجتبی خالدی،سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به سیل اخیر گفت: ده نفر در خودروی سنگینی در کنارک گرفتار شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۸   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از انتقال 208 مادر باردار در مناطق پرخطر به نقاط امن توسط اورژانس ایرانشهر خبر داد و گفت: یک نوزاد در آمبولانس به دنیا آمد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۴    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور به همراه اسماعیل فراهانی معاون سرور معاونت فنی اورژانس کشور وارد میناب شده و از خدمات اورژانس و بیمارستانها در مناطق سیل زده این شهرستان بازدید نمودند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از افزایش تعداد مصدومین و فوتی های ناشی از سیل و بارش اخیر خبر داد و گفت: تعداد مصدومان به 23 نفر و فوتی ها نیز به 10 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
تعداد مصدومان سیل استان های جنوبی کشور به 14 نفر و جانباختگان این حادثه به هشت نفر رسیده و دو نفر هم مفقود هستند. سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفته این آمار مربوط به استان های فارس، کرمان و سیستان و بلوچستان است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از افزایش مصدومین و فوتیهای ناشی از سیل و بارش اخیر در استان های جنوبی کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از افزایش جانباختگان سیل در استانهای جنوبی کشور به 8 تن خبر داد.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
خوبیار گفت: 183 تیم عملیاتی در قالب 700 نیروی امدادی با بهره گیری از 142 خودرو برای امدادرسانی به کارگرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۰:۳۸   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- سخنگوی سازمان اورژانس کشور از جان باختن هشت نفر طی چند روز گذشته در سیل مناطق جنوبی کشور خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی سازمان اورژانس کشور از واژگونی مینی بوس حامل کارگران شهرک صنعتی در محور سلماس - تسوج خبر داد. مجتبی خالدی در این باره به پانا گفت: ساعت 7:42 دوشنبه 13 دی ماه 1400، واژگونی مینی بوس سرویس کارگران شهرک صنعتی در محور سلماس-تسوج در آذربایجان غربی به سامانه 115 اعلام شد. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا: رییس سازمان اورژانس کشور آخرین آمار فوتی ها و مصدومان در سیل مناطق جنوبی کشو را تشریح کرد. جعفر میعادفر ، در این باره اظهار کرد: نقشه های جوی وضعیت بارندگی در کشور از خوزستان آغاز می شود و بوشهر، فارس ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مجتبی خالدی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: طی چند روز گذشته بیشتر مناطق جنوبی کشور درگیر سیلاب و طوفان شده است، از این رو سازمان اورژانس کشور و دستگاه های بهداشت و درمان در آماده باش کامل هستند. وی ادامه داد: شهرها و مناطقی از جمله در جنوب فارس، جنوب کرمان، هرمزگان [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به مصدوم شدن هفت نفر و فوت چهار نفر در پی بروز حوادث جوی در استان فارس از آماده باش اورژانس و مراکز درمانی برای خدمت رسانی به مصدومین خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از فوت یک نفر بر اثر انحراف خودرو در مسیر سیل خبر داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۸:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
متاسفانه یک نفر خانم 50 ساله در شهرستان داراب استان فارس به دلیل سقوط در جوی آب جان خود را از دست داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از فوت یک زن 50 ساله در استان فارس بر اثر سقوط در جوی آب که به دلیل بارش باران پر شده بود خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۱:۴۹    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از فوت یک زن 50 ساله در استان فارس بر اثر سقوط در جوی آب که به دلیل بارش باران پر شده بود خبر داد.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از تزریق بیش از 2 میلیون واکسن کرونا در مدت زمان کوتاهی توسط پرسنل اورژانس خبر داد و گفت: در حال حاضر اورژانس دیگر واکسن تزریق نمی کند.