پنجشنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۶:۲۶Jan 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوادث جوی»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۴    
محمدباقر محمدی گفت: 7 محور کوهستانی استان های آذربایجان شرقی و غربی شاهد کولاک و برف بودند که در این مناطق به 444 نفر امدادرسانی شد.
خبرگزاری مهر: فرمانده یگان کوهستان پلیس پیشگیری پایتخت از پایان عملیات جست و جو در ارتفاعات تهران خبر داد و گفت: در مجموع پیکر 12 کوهنورد پیدا شد که هویت همگی آنها هم مشخص است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۱۸    
مهدی ولی پور گفت: در 4 روز گذشته 17 نفر از مجروحین به مراکز درمانی منتقل شدند و 501 دستگاه خودرو از برف و کولاک نجات داده شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات گفت: طی حوادث جوی 4 روز گذشته به 7616 نفر امدادرسانی و 501 دستگاه خودرو نیز از برف و کولاک رها سازی شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امداد رسانی به چهارهزار و 726 نفر در حوادث جوی سه روز گذشته در 19 استان کشور خبر داد.
پرسش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۷:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
شاهین فتحی عصر جمعه در جمع خبرنگاران گفت: حوالی ساعت 13، سه حادثه به مرکز کنترل هماهنگی حوادث استان تهران گزارش شد. در حادثه اول که مربوط به کلکچال است در پی وقوع بهمن، تیم امدادونجات اعزام شده و فوت یک نفر را گزارش داده است و احتمال فوت یک نفر دیگر نیز می رود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در 48 ساعت گذشته در 12 استان متاثر از حوادث جوی برف و کولاک به 15 هزار و 96 نفر امداد رسانی شد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۳:۵۰    
رئیس سازمان امداد و نجات در خصوص اقدامات انجام شده برای استان های متاثر از حوادث جوی گفت: به 274 نفر امدادرسانی شده است.
رئیس سازمان امداد و نجات در خصوص اقدامات انجام شده برای استان های متاثر از حوادث جوی گفت: به 274 نفر امدادرسانی شده است. مهدی ولی پور رئیس سازمان امداد و نجات با بیان ارائه خدمات امداد و نجات در حوادث جوی 24 ساعت گذشته اظهار داشت: طی 24 ساعت گذشته شش استان آذربایجان شرقی، تهران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات هلال احمر از امدادرسانی به 274 نفر طی حوادث جوی 24 ساعت گذشته خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان نسبت به احتمال سیلابی شدن مسیل های فصلی، افت محسوس دما و احتمال حوادث جوی تا روز یکشنبه 30 آذر در استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 261 نفر درپی بروز حوادث جوی در 24 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات از امداد رسانی به بیش از 30 هزار نفر از هموطنان در حوادث جوی طی سه هفته اخیر در نقاط مختلف کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۰:۴۵    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر درباره آخرین گزارش ماموریت های امداد و نجات از تاریخ 9 تا 22 آذر توضیحاتی داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۴    
تهران (پانا) - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت در آذر ماه با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی در خصوص تشدید فعالیت سامانه بارشی و کاهش محسوس دما، سازمان امداد و نجات در استان های مربوطه وضعیت آماده باش اعلام کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر گفت: 495 گروه امدادرسانی در آذر ماه به بیش از 30 هزار نفر آسیب دیده بر اثر حوادث جوی امداد رسانی کرده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در آذر ماه با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی در خصوص تشدید فعالیت سامانه بارشی و کاهش محسوس دما، سازمان امداد و نجات در استان های مربوطه وضعیت آماده باش اعلام کرد، که منجر به امدادرسانی 495 تیم امدادرسانی به بیش از سی هزار نفر از هموطنانمان شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با توجه برودت هوا و افزایش نزولات آسمانی، در 72 ساعت گذشته به 7798 نفر از متاثرین این حوادث، با مشارکت 189 تیم عملیاتی امدادرسانی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات متنوع امداد و نجات، اسکان و تغذیه اضطراری به آسیب دیدگان از حوادث جوی 19 استان از سوی امدادگران و نجاتگران هلال احمر در 48 ساعت گذشته خبر داد.
دولت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امداد رسانی به 4هزار و 857 نفر در حوادث جوی 48ساعت گذشته خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از جمعیت هلال احمر،مهدی ولی پور با اشاره به گزارش عملیات امداد و نجات در حوادث جوی 48ساعت گذشته، گفت: 19 استان آذربایجان شرقی، اصفهان، بوشهر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
محمدی درباره آخرین وضعیت امدادرسانی در مناطق متأثر از حوادث جوی در 24 ساعت گذشته توضیحاتی داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه در شبانه روز گذشته خسارت ناشی از حوادث جوی گزارش نشده است، گفت: 47 خودرو گرفتار در برف در محور حنا شهرستان سمیرم امدادرسانی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 7 هزار و 563 نفر بر اثر حوادث جوی (سیل و آبگرفتگی) در 8 استان متاثر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: بیش از هزار و 912 نفر در 8 استان متاثر از حوادث جوی در سه روز گذشته خدمات امدادی دریافت کردند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان از امدادرسانی به 722 نفر گرفتار در برف و کولاک شب گذشته استان خبر داد. پیام جلالی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به عملیات امدادرسانی در حوادث جوی طی شب گذشته ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۴:۰۲    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از آماده باش این ستاد برای کنترل و پیشگیری از وقوع حوادث جوی احتمالی در چهار روز پیش رو خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان اصفهان به آغاز بارش ها در استان از عصر امروز اشاره کرد و درباره احتمال وقوع حوادث جوی تا دوشنبه هفته پیش رو در سطح استان توضیح داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از پایان عملیات امدادرسانی به 9 استان آسیب دیده از حوادث جوی خبر داد و گفت: در هفته ای که گذشت به 941 نفر آسیب دیده از حوادث جوی با کمک 40 گروه عملیاتی امدادرسانی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ادامه و انجام عملیات امدادرسانی به آسیب دیدگان حوادث جوی در خوزستان (شهرستان مسجدسلیمان) خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشورمان از امدادرسانی به بیش از 300 نفر در حوادث جوی دو روز گذشته در کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر، از امدادرسانی به 302 نفر از متاثرین در حوادث جوی طی 48 ساعت گذشته در 22 شهر، روستا، مناطق عشایر نشین و 2 محورهای کوهستانی 9 استان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان اورژانس کشور ضمن اشاره به حوادث رخ داده در هفته گذشته، در عین حال از آماده باش نیروها برای امدادرسانی به حوادث جوی احتمالی خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اشاره تشدید ناپایداری های جوی در سطح استان از بعد از ظهر امروز، نسبت به احتمال وقوع حوادث جوی در ساعات پیش رو هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر، از امدادرسانی به 245 نفر گرفتار در حوادث جوی (آبگرفتگی و بارش برف) طی 72 ساعت گذشته در 10 شهر، روستا و سه محورهای کوهستانی 6 استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از رشد 3.5 برابری امدادرسانی به آسیب دیدگان ناشی از حوادث جوی در تابستان امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 71 هزار و 253 نفر در حوادث جوی پنج ماه گذشته با انجام 632 ماموریت امدادی خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۸:۱۲    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات کشور از وقوع حوادث جوی در 8 استان کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۷:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 435 حادثه دیده در حوادث جوی پنج روز گذشته خبر داد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، بررسی آخرین نقشه های هواشناسی بیانگر هشدار هواشناسی زرد مبنی بر ناپایداری همرفتی از بعدازظهر جمعه 10 مرداد همراه با بارش رگبار، رعد و برق، طوفان لحظه ای و گرد و خاک و کاهش 4 تا 6 درجه ای دما تا پایان روز شنبه 11 مرداد در شهرستان آران و بیدگل است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان اصفهان در اطلاعیه ای نسبت به وقوع بارش های رگباری تابستانه، طوفان لحظه ای همراه با گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در نواحی غرب، شمال غرب، شرق و مرکز این استان و احتمال حوادث جوی هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 57 هزار نفر در حوادث جوی چهار ماه نخست سال جاری با انجام 586 ماموریت امدادی خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان امداد و نجات از روز 20 تیرماه تاکنون، 113 تیم شامل 409 نفر در حال امدادرسانی به هموطنان متاثر از حوادث جوی هستند و متاسفانه 4 نفر جان خود را در حوادث اخیر از دست داده اند.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس سازمان امداد و نجات گفت: یک نفر در شهرستان آمل بر اثر رعد و برق و یک نفر بر اثر وقوع سیل در شهرستان تالش جان باخته و 2 نفر هم در سیل استان اردبیل مفقود شده اند. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
البته به گفته معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از روز 20 تیرماه تا ساعت 6 صبحروز چهارشنبه 25 تیر ماه هموطنان در 12 استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، تهران، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، قزوین، گلستان ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به تلاش بی وقفه 84 تیم عملیاتی برای امدادرسانی به یک هزار و 357 نفر در 12 استان، اعلام کرد که با برپایی 40 دستگاه چادر به 138 نفر خدمات اسکان اضطراری داده شد. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
[شهروند] رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از فعالیت 51 تیم عملیاتی برای امدادرسانی به یک هزار و 100 نفر در 10 استان خبر داد.مهدی ولی پور با اشاره به گزارش عملیات امدادونجات حوادث جوی در چهار روز گذشته، گفت: در این مدت هم وطنان در 10استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، تهران ...