پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۲:۵۸Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حوادث جوی»

میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۶    
خبرگزاری میزان - ماه سپتامبر با طوفانی آغاز شد که هنگ کنگ را درنوریده و درختان را ریشه کن و سیل را در منطقه جاری کرد. این اولین مورد از یک سلسله رویداد های شدید آب و هوایی بود که تنها در 12 روز 10 کشور و منطقه را تحت تأثیر قرار داده است. ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از اعلام آماده باش به دستگاه های امدادی، اجرایی، خدماتی و ... برای پیشگیری از حوادث فصل سرما خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از اعلام آماده باش به دستگاه های امدادی، اجرایی، خدماتی و ... برای پیشگیری از حوادث فصل سرما خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
بنابر اعلام رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، حوادث جوی در 48 ساعت گذشته در کشور، سه قربانی گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات با اشاره به انجام عملیات امداد و نجات در حوادث جوی یک هفته گذشته، از اسکان اضطراری 167 نفر از هم وطنان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر قلعه گنج از امدادرسانی به 224 حادثه دیده در حوادث جوی اخیر این شهرستان خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۲۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس استان تهران از مصدوم شدن 8 نفر و فوت یک نفر در تهران بر اثر حوادث جوی روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۷:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات با اشاره به شرکت 39 تیم امدادی در عملیات امداد و نجات در حوادث جوی، از امدادرسانی به حادثه دیدگان در 5 روز گذشته خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ محمودی، سرپرست سازمان امداد و نجات، با اشاره به انجام عملیات امدادونجات در حوادث جوی و در 138 روز ابتدای امسال، گفت: طی این مدت زمان، با برپایی 965 چادر امدادی، 6220 نفر اسکان اضطراری یافتند و 359 نفر گرفتار در سیلاب پس از نجات ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۹:۲۱    
7 استان به حالت آماده باش برای امدادرسانی در حوادث جوی درآمدند. 100 امدادگر استان خراسان جنوبی آموزش های آشنایی با تغییرات اقلیمی و خشکسالی با گرایش حمایت های روانی را فراگرفتند. 45 درصد عملیات امدادونجات در محیط های آبی طی هفته گذشته افزایش یافت. ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۸:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر در اطلاعیه ای با اشاره به افزایش 45 درصدی انجام عملیات امداد و نجات در محیط های آبی، از امدادرسانی به بیش از 2500 نفر در هفته گذشته خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضی مرادی پور در خصوص عملیات امداد و نجات در سیل و آبگرفتی و باد های 120 روزه گفت: از 28 لغایت 30 تیر 1402 امدادرسانی به متاثرین از حوادث جوی در استان های آذربایجان شرقی، زنجان، سیستان و بلوچستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات با اشاره به حضور 152 تیم امدادی در عملیات سیل و آبگرفتگی 6 روز گذشته، گفت: در 18 استان به 2 هزار و 845 سیل زده امداد رسانی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات:به دلیل پیش بینی حوادث جوی هزار و 140 پایگاه امداد و نجات در قالب 13 هزار نیروی عملیاتی به صورت آماده باش هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۳:۳۹   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از مصدوم شدن 53 نفر و فوت 6 تن از هموطنان در حوادث جوی 24 ساعت گذشته خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۴    
سرپرست گروه نظارت بر تعمیرات خط شرکت برق منطقه ای یزد، اقدامات انجام شده بخش خطوط این شرکت در برابر حوادث جوی را تشریح کرد. به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد؛ آرمان گلزار فر با اشاره به اختلاف ارتفاع برج 11 خط 63 کیلوولت جهان آباد- اردکان ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۹    
14 استان در 25 تا 26 اردیبهشت ماه درگیر حوادث جوی بودند. 1790 نفر از هموطنانمان در این دو روز توسط تیم های عملیاتی هلال احمر، امدادرسانی شدند. 563 نفر از گرفتار شدگان در حوادث جوی، در این دو روز ازخدمات اسکان اضطراری بهره مند شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: امدادگران هلال احمر در 25 و 26 اردیبهشت به 1790 نفر گرفتار در حوادث جوی امدادرسانی کردند و به 563 نفر هم اسکان اضطراری داده شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 1790 نفر در سوانح جوی دیروز و امروز در کشور خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۸    
90 تیم امدادی در عملیات مربوط به سوانح جوی طی 10 روز اول اردیبهشت ماه حضور داشتند. 20 استان کشور در 10 روز نخست اردیبهشت درگیر حوادث جوی و انجام عملیات امدادی بودند. 147 نفر توسط تیم های امدادی از خدمات اسکان اضطراری بهره مند شدند. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۵۱    
12 استان متاثر از سوانح جوی، نیازمند دریافت خدمات امدادی در روزهای پایانی هفته گذشته بودند. 673 نفر در روزهای پایانی هفته گذشته در کشاکش حوادث جوی، امدادرسانی شدند. 61 تیم امدادی در این حوادث جوی در عملیات های امدادی حضور داشتند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر از آماده باش کامل امدادگران در 24 استان از جمله تهران و امدادرسانی به 861 نفر در 8 استان غربی و شمال غرب کشور در پی بارش های 24 ساعت گذشته خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۵۴ سایت دیگر  
بر اساس هشدارهای هواشناسی مبنی بر افزایش و شدت بارش باران و احتمال حوادث جوی از مردم تقاضا می شود از حضور در مسیل ها و حاشیه رودخانه ها خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۲:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
بر اساس صدور هشدار سطح قرمز بارندگی و سیلاب، نجاتگران 6 استان کشور در شمال غرب و غرب کشور در آماده باش کامل برای امدادرسانی در حوادث جوی هستند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۳ - ۱۳:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی طرح ملی نوروزی هلال احمر با اشاره به تداوم طرح ملی نوروزی هلال احمر از انجام 142 عملیات کوهستان توسط تیم های هلال احمر برای نجات گرفتارشدگان در مناطق صعب العبور خبر داد. ...
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وقت نیوز - معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به صدور هشدار شماره 5 هواشناسی مبنی بر بارش شدید و رگباری باران و کولاک برف در کشور، از آماده باش امدادگران هلال احمر برای امدادرسانی در سوانح جوی پیش رو خبر داد.
سلام نو / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 708 نفر متاثر از کولاک برف و آبگرفتگی در 11 استان کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادو نجات جمعیت هلال احمر از کمک رسانی به 708 نفر متاثر از کولاک برف و آبگرفتگی در 11 استان کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۵:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 700 نفر در حوادث جوی 48 ساعت گذشته در کشور خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
ستاد خدمات نوروزی هلال احمر اعلام کرد: همراه با ورود موج بارشی جدید به کشور در بسیاری از مناطق احتمال بروز تصادفات ناشی از حوادث جوی وجود دارد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی طرح های نوروزی جمعیت هلال احمر، از امدادرسانی به بیش از 34 هزار نفر خبر داد. تیتربرتر، وحید سلیمی با اشاره به آمار خدمات ارائه شده از روز 24 اسفندماه تا روز چهارم فرودین ماه گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر از 24 اسفند 1401 تا چهارم فروردین 1402 ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 4500 نفر در حوادث جوی سه روز ابتدایی سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به امدادرسانی به 8 شهرستان در قالب چندین عملیات جوی، گفت: از 48 ساعت گذشته تاکنون به 253 نفر امدادرسانی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر با اشاره به گزارش سوانح جوی اعم از آب گرفتگی، کولاک و برف 15 تا 20 اسفند ماه گفت: به 11استان امدادرسانی شد.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امدادو نجات هلال احمر، از برف و آبگرفتگی در 18 استان کشور خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، صادق محمودی، با اشاره به این که شش درصد از عملیات های امداد و نجات جمعیت هلال احمر مربوط به ماموریت های جوی است، گفت: از اول فروردین تا 22 بهمن ماه خدمات امدادی سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر به 250 هزار و 725 آسیب دیده و در راه مانده ارائه شده است که 32 هزار و 366 نفر ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور 2 هشدار نارنجی و زرد برای 17 استان در روز های پایانی هفته، از احتمال ایجاد مشکلات عدیده در این استان ها بر اثر حوادث جوی خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور با صدور 2 هشدار نارنجی و زرد برای 17 استان در روزهای پایانی هفته، از احتمال ایجاد مشکلات عدیده در این استان ها بر اثر حوادث جوی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات سازمان امداد و نجات هلال احمر از آماده باش و حضور 22 هزار نیروی امداد گر در 1553 پایگاه ثابت و سیار این جمعیت برای امداد رسانی به مردم در حوادث جوی خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۷:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر از امدادرسانی به حدود 4600 حادثه دیده در کولاک، برف و آبگرفتگی در 24 استان کشور خبر داد. تیتربرتر، بابک محمودی سرپرست سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: در 24 ساعت گذشته عملیات امدادونجات در حوادث جوی 24 استان ...
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۳۱ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر اعلام کرد که از صبح 10 بهمن تا ساعت 6 صبح امروز امدادرسانی به 20 هزار و 932 نفر گرفتار در برف، کولاک، آبگرفتگی و طوفان انجام شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۰۹    
1020 نفر در حوادث جوی امدادرسانی 22 استان کمک های امدادی دریافت کردند. 42 نفر از حادثه دیدگان جوی در کشور توسط امدادگران هلال احمر اسکان اضطراری یافتند. 189 دستگاه خودرو در جریان حوادث جوی از برف رهاسازی شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر استان کرمان با اشاره به وقوع سیل، برف و کولاک در نقاط مختلف استان، گفت: 251 نفر متاثر از حوادث جوی توسط هلال احمر امدادرسانی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 26 هزار و 390 نفر در پی حوادث ناشی از بارش برف و باران و کاهش دما خبر داد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر تاکید کرد: تمامی امکانات و نیروی عملیاتی هلال احمر برای کمک به عبور کشور از موج سرما و حوادث جوی اخیر بسیج شده است. خبرگزاری میزان – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، یعقوب سلیمانی از مدیران عامل هلال احمر در استان های مختلف کشور خواست که تمامی نیروهای امدادی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل صنایع نساجی هلال احمر از آمادگی برای تامین اقلام امدادی و زیستی جهت پوشش بحران های طبیعی از تولید 5 هزار و 800 دستگاه چادر امدادی و 28 هزار تخته پتو در ماه گذشته خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون عملیات سازمان امدادونجات از امدادرسانی به 15 هزار و 920 نفر در هشت روز گذشته و تا 8 صبح امروز خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضی مرادی پور ...