سه شنبه ۱۴ تیرساعت ۰۱:۴۳Jul 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکان اضطراری»

سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه های لرزه نگاری وابسته به مرکز لرزه نگاری کشوری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران از 25 خرداد ماه تا 4 تیرماه جاری 3 زمینلرزه با بزرگی بیش از 5 را در استان هرمزگان ثبت کرده اند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر از اسکان اضطراری بیش از 6 هزار و 500 نفر در مناطق زلزله زده استان هرمزگان در قالب هزار و 517 خانوار خبر داد و گفت: تمامی اقلام مورد نیاز در اختیار آنها قرار گرفته است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور در مورد عملیات امدادرسانی به مردم زلزله زده هرمزگان گفت: بلافاصله آواربرداری در مناطق زلزله زده آغاز شد، عملیات اسکان اضطراری وموقت هم انجام شد و بازسازی ها بزودی شروع می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۲:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر از اسکان اضطراری بیش از 6500 نفر در مناطق زلزله زده استان هرمزگان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-وزیر کشور در مورد عملیات امدادرسانی به مردم زلزله زده هرمزگان گفت: بلافاصله آواربرداری در مناطق زلزله زده آغاز شد، عملیات اسکان اضطراری وموقت هم انجام شد و بازسازی ها بزودی شروع می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری لامرد از ارسال 5 هزار بطری آب معدنی و 2 تیم ارزیاب امدادی جهت برآورد نیازها و اسکان اضطراری به مناطق زلزله زده شهرستان بندر لنگه خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه امدادگران هلال احمر تا پایان در کنار مردم زلزله زده استان هرمزگان هستند گفت: در حال حاضر اسکان اضطراری در روستای سایه خوش پایان یافته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۹:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بحران و پدافند غیرعامل شهرداری بندرعباس از آماده باش تیم های بحران شهرداری بندرعباس و دایر کردن کمپ اسکان موقت در بندرعباس خبر داد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان از اتمام عملیات جست وجو و نجات در مناطق زلزله زده این استان خبر داد و گفت: کار اسکان اضطراری زلزله زدگان در 12 روستای متاثر از زلزله بامداد امروز در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
روستای سایه خوش از توابع بخش مهران شهرستان بندرلنگه اگر چه به طور کامل در زلزله های بامداد شنبه تخریب شده اما دل یک ملت با آنهاست و کارهای امدادی و خدمات اسکان اضطراری با تمام توان در جریان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی اورژانس کشور درباره مصدومان زلزله با بیان این که اسکان اضطراری و تهیه آب آشامیدنی اولویت اصلی برای زلزله زدگان هرمزگان است، گفت: در این زلزله تا کنون 84 نفر مصدوم و 5 فوت شدند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
نماینده مردم بندر لنگه گفت: رئیس مجلس در تماس های جداگانه با وزیر کشور و نیز رئیس جمعت هلال احمر تاکیدات لازم برای تسریع در انجام اقدامات مربوط به اسکان اضطراری و موقت زلزله زدگان را انجام داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۳:۱۵    
جمعیت هلال احمر با برپایی چادرهای اسکان اضطراری در مناطق زلزله زده استان هرمزگان در حال امدادرسانی به زلزله زدگان هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۳    
نماینده مردم بندرلنگه، بستک و پارسیان در مجلس، از مسئولان مدیریت بحران کشور و استاندار هرمزگان خواست تا پایان زمان اسکان اضطراری بلافاصله نسبت به اسکان موقت از طریق تامین کانکس به تعداد خانوارهای آسیب دیده از زلزله و امکانات مورد نیاز آنها اقدام کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
سلحشور، مدیرعامل هلال احمر هرمزگان: عملیات جستجو و نجات تمام شده است و اسکان اضطراری مردم آغاز شده است. در حال توزیع چادر و اقلام امدادی هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هلال احمر هرمزگان گفت: عملیات جستجو و نجات در مناطق زلزله زده هرمزگان اکنون پایان یافته و امروز اسکان اضطراری نیز اتمام می یابد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سلحشور مدیرعامل هلال احمر هرمزگان: عملیات جستجو و نجات تمام شده است و اسکان اضطراری مردم آغاز شده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی وقوع زمین لرزه های پی در پی بامداد امروز در هرمزگان تاکنون 48 نفر مصدوم و پنج نفر فوت شدند و خسارات نسبتاً شدیدی به بخش های مختلف این استان وارد کرده است. به دنبال وقوع این حادثه وزیر نیرو برای تأمین نیاز آبی مناطق زلزله زده دستورات لازم را صادر کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۷:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر هرمزگان گفت: عملیات جستجو و نجات تمام شده است و اسکان اضطراری مردم آغاز شده است. در حال توزیع چادر و اقلام امدادی هستیم
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: با بررسی دقیق صورت گرفته، اکنون دیگر کسی زیر آوار نیست و وارد فاز توزیع اقلام امدادی و اسکان اضطراری شده ایم.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: 15 تیم عملیاتی شامل 60 نیروی عملیاتی و یک تیم آنست به مناطق متاثر از زلزله اعزام و اقلام امدادی در حال ارسال به منطقه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان از افزایش مصدومان زلزله های مهیب بامداد امروز به 15 نفر خبرداد و گفت: مهم ترین اولویت های فعلی ما بیرون کشیدن افراد احتمالی از زیر آوار و برپایی کمپ های اسکان اضطراری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل و آب گرفتگی در شهرستان های سرباز، نیکشهر و ایرانشهر خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۳:۵۲    
با توجه به زلزله های اخیر جنوب کشور تمهیداتی نظیر ایجاد سه کمپ اسکان چادری از سوی سازمان منطقه آزاد کیش و ستاد بحران این جزیره برای کیشوندان و مسافرین در نظر گرفته شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: دو کمپ اسکان اضطراری در بندر چارک برپا است و بیشتر چادر ها به کولر گازی مجهز شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه زلزله های 12 روز گذشته در استان هرمزگان، صبح روز گذشته زلزله ای 5.6 ریشتری دوباره بندر چارک و کیش را لرزاند. این زمین لرزه در کیش 31 مصدوم و یک فوتی داشته است. تاکنون دو کمپ اسکان اضطراری در بندر چارک برپا شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۹    
ایسنا/همدان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر از فعال شدن کمیته اسکان و رفاه شهرستان خبر داد و گفت: این کمیته چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی و مهمانسرا ها آمادگی لازم برای اسکان گردشگران و اسکان اضطراری را دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: دو کمپ اسکان اضطراری را در خود بندر چارک برپا کردیم و برای کسانی که بر اساس گزارش دستگاه های مسئول منازلشان دچار اشکال شده بود نیز خدمات اضطراری را فراهم کردیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس ستاد بحران جزیره کیش از امادگی نیروهای امدادی برای مقابله با بحران خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: 22 مسافر پاکستانی که اتوبوس آن ها به دلیل نقص فنی در راه مانده بود، توسط هلال احمر استان اسکان داده شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۵۸    
زلزله 5.6 ریشتری در بندر چارک سبب خساراتی به مردم شده و عملا با وجود گرما، اسکان اضطراری مردم در مناطقی دور از منازل مردم و بدون کولر میسر نیست و مردم درخواست دریافت چادر برای استفاده در حیاط منازل خود را دارند تا بتوانند کولر گازی درون آن قرار دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۷:۳۱    
اهالی 4بلوک از 5 بلوک ناایمن منطقه حسن آباد کرج 17 روز است که خانه هایشان پلمب شده و در یک مدرسه ساکن هستند. حالا زمان اسکان اضطراری و خدمات رایگان به سر آمده و باید مدرسه تخلیه شود اما امکان آن برای چند خانوار فراهم نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: کمپ اسکان اضطراری در بندرچارک که از 24 خرداد برپا شده تقویت می شود.
شفاف   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امارها نشان می دهد که در تعطیلات عید فطر سال 1401 در تاریخ 8 تا 16 اردیبهشت 1 میلیون و 178 هزار نفر به مشهد مسافرت کرده اند. بسیاری از افراد توانستند در این شلوغی بیش از اندازه در هتل مشهد نزدیک حرم اقامت کنند اما بسیاری دیگر از مکان های اسکان دیگر استفاده کردند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بدنبال زلزله 5.2 ریشتری در منطقه بندر مقام پارسیان شماری از منازل مردم دچار خساراتی شده که کار اسکان اضطراری انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل هلال احمر هرمزگان از اسکان اضطراری زلزله زدگان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
بدنبال وقوع زلزله 5.2 ریشتری در بندرمقام و غرب هرمزگان، تا صبح امروز 15 پس لرزه در این مناطق رخ داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ستاد مدیریت بحران جزیره کیش با برپایی اقامتگاه های موقت شرایط را برای اسکان اضطراری ساکنان و گردشگران فراهم کرده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
مهرداد حسن زاده گفت: با توجه به نگرانی مردم بندرچارک از افزایش شمار زمین لرزه ها، مقرر شده در هر محله ای از شهر بندرچارک مکان اسکان اضطراری مشخص و چادر برای اسکان اهالی برپا شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتی نوشت: لجنزاری به نام فرانسه: _بیشتر قربانیان جنسی کودکان هستند. _زنان دارای معلولیت بیشتر در معرض خطر خشونت جنسی هستند _تقریباً 3/4 پرونده های شکایت خشونت جنسی بدون پیگرد قانونی بسته شده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۲۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ستاد مدیریت بحران جزیره کیش با وقوع زمین لرزه ها در کیش اقامتگاه های موقت را برای اسکان اضطراری ساکنان جزیره کیش فراهم کرده است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
وقوع سیلاب در شهرستان راز و جرگلان خراسان شمالی، سبب خسارت به بخش کشاورزی و تخریب کامل 3 باب منزل مسکونی در روستای تکله قوز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۰۶:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
با توجه به تخریب سه منزل مسکونی بر اثر جاری شدن سیلاب تیم های عملیاتی با برپایی چادر امدادی این خانواده ها را اسکان اضطراری دادند.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان البرز از اعزام 7 تیم اسکان اضطراری امدادو نجات جمعیت هلال احمر شهرستان کرج به محل ساختمان در معرض ریزش جهت اسکان اضطراری و پشتیبانی و امدادرسانی در حادثه احتمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: با توجه به استقبال گسترده گردشگران و مسافران از سفر به کردستان، علاوه بر تجهیز مراکز اقامتی دارای مجوز، نسبت به آماده سازی مراکز اسکان موقت و اضطراری در استان اقدام شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۱۵ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان گفت: با توجه به استقبال گسترده گردشگران و مسافران از سفر به کردستان، علاوه بر تجهیز مراکز اقامتی دارای مجوز، نسبت به آماده سازی مراکز اسکان موقت و اضطراری در استان اقدام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۱۴ - ۱۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، از آماده سازی واحدهای موقت برای اسکان اضطراری مسافران و گردشگران ورودی به استان در تعطیلات نیمه خرداد خبر داد.
در ارزیابی 12 روستای سرجنگل سیستان و بلوچستان، ترک خوردگی جزئی برخی از منازل روستایی گزارش شد که 6 خانوار در روستاهای موتورعلی،حسن آباد و شهرک سرجنگل اسکان اضطراری شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مانور فرضی زلزله 6.4 ریشتری با هدف آمادگی در مواقع اضطراری با حضور مدیرکل مدیریت بحران، حراست استانداری و همچنین امدادگران دستگاه های امدادی و اجرایی استان البرز در البرز برگزار شد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - گزارش تصویری از ارائه خدمات بهداشتی و درمانی اضطراری و اسکان اضطراری 2 روزه جمعیت هلال احمر استان زنجان در روستای ویر شهرستان سلطانیه همزمان با هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر.